Recenze: Napařovač oděvů Aresa AR-2303. Práci zvládne, ale má mnoho nedostatků

Dobrý den! Dlouho jsem hledala kvalitní napařovač. Kdysi jsem dostal malý manuální a ten je prostě neefektivní a leží v garáži. Proto jsem bral nákup vážně, hodně jsem četl a studoval modely. Je to těžké, téměř všechny recenze jsou třístupňové. Sám jsem se rozhodl, že pokud je levnější než 7000. Nebudu se dívat. A pak jsem dostal tento model, pro který nikde nejsou žádné recenze, a rozhodl jsem se ho vyzkoušet sám.

A tak objednávka přišla rychle, doslova za dva dny. Otevřeli jsme krabici, manžel ji rychle složil a první, čemu jsme se zasmáli, bylo, že mu rukavice v sadě nesedí na ruku

Proto jsme dospěli k závěru, že ji může používat pouze ženská ruka.Pak jsou vady dvě: všechny plasty jsou hrubé a surové, takže se lepí na oblečení

Třetí chyba byla malá, ale dalo se na ní zapracovat. Když je věc zapařená, je třeba ji odstranit, ale k tomu je třeba žehličku někam umístit, aby se nezapařila.po každém kusu látky vypněte a tak dále.Čtvrtá nevýhoda. upravte nastavení výkonu. je to řada látek. Tak pojďme, přátelé.studovat názvy látek

Samozřejmě by bylo jednodušší, kdyby to udělali jako na žehličkách 1,2,3 a nemuseli jste se starat o to, jaký druh látky máte v rukou.Ale nyní k úkolu, na který si stěžujeme, žádné stížnosti. Spotřebič funguje a odvádí perfektní práci. Kvůli nedostatkům však mohl být levnější.

K tomuto produktu zatím nejsou žádné dotazy

Položte první otázku k napařovači oděvů Aresa AR-2302

Výhody: teplota páry: 98 °C, nepřilnavá žehlicí plocha

Recenze: Pohodlný ruční napařovač. Úplně jsem přestal používat žehličku a nyní ji používám pouze já. Stačí ve spěchu před použitím napařit halenku nebo svetr, aniž byste museli žehlit žehličkou a aniž byste poškodili látku. Super parník, lze opravdu doporučit všem.

Výhody: mobilní, kompaktní. dlouhá šňůra

Ideální pro dovolenou nebo služební cesty! Snadno si poradí s jemnými látkami, s hustými látkami je to o něco složitější. Výkonný, rychle se zahřívá.

Výhody: Tělo napařovače je celé vyrobeno z vysoce kvalitního plastu, který se nepoškrábe. Napařovač se pohodlně drží v ruce, rukojeť neklouže, samotný přístroj je lehký. design je skvělý.

Recenze: Je to skvělé zařízení, kvalita je vynikající. cena je skvělá. Jsem s ním velmi spokojen.

je lehký, ale snadno se používá, dobře napařuje, zejména lehké tkaniny, a je velmi kompaktní.

Hodnocení: Používám ho již více než rok a vždy si ho beru na služební cesty nebo dovolenou, je nepostradatelný, snadno vyhlazuje záhyby a sklady, je velmi praktický, doporučuji

aresa, 2302, používat

Výhody: Je kompaktní, lehký, má velký parní výkon, snadno se používá i mimo domov

Recenze: T.к. Zaměřuji se na přespolní a hledal jsem ruční napařovač. Vybral jsem si ji kvůli dobrým recenzím. Nikdy jsem nelitoval: zabírá minimum místa, dobře a rychle napařuje, poradí si se všemi tkaninami

Je to skvělý poměr ceny a výkonu a skvěle se vyrovná s vaším rozpočtem. Skvěle se drží v ruce, rukojeť neklouže, je lehká a snadno se drží.

Výhody: Skvělý napařovač, neunavuje ruce, průhledná nádržka na vodu.

Hodnocení: S tímto spotřebičem mohu téměř cokoli napařovat, po jeho zakoupení jsem žehličku téměř nikdy nepotřebovala. Snadno se s ním manipuluje. Stačí nalít vodu, zapojit a vybrat režim. Není těžký, velmi pohodlně se drží v ruce.

Výhody: Snadno se používá a můžete si ji vzít kamkoli s sebou. Má slušné množství vody. Rychle se zahřívá. Lehké.

Recenze: Dokáže odstranit rozlité tekutiny, dokonce i hluboké záhyby a sklady během okamžiku, a to i u silných záclon.Má kompaktní rozměry, zabírá málo místa a šňůra není krátká.

Výhody: Pohodlná rukojeť, pára snadno proudí, není těžká

Nevýhody: Tmavá nádrž na vodu

Recenze: Používám ji neustále, pomalu nahradila používanou žehličku. Pro mnoho lidí to není tak praktické, ale pro mě je to skvělé. Pro košile a saka dokonale. Dobře se odpařuje, snadno se používá tlačítko. Nástavec moc nepoužívám.

Slabé stránky: barva nádrže na vodu

Recenze: Používáme ji již několik měsíců. Je ideální pro napařování lehkých tkanin. Košile, záclony, dětské oblečení se již nežehlí běžnou žehličkou. Vyzkoušela jsem manželův oblek a taky se mi hodil (po napaření se neleskl). Kromě toho, že nádrž na vodu je tmavá, není vidět hladina vody. Ale nějak přibližně tuším, kolik, takže pro mě to není nevýhoda.

Výhody: Dnes jsem si ho koupil a vyzkoušel.napařil velmi, velmi pomačkanou bundu.Vše super!Na internetu jsem našel pouze jednu negativní zpětnou vazbu, žena jasně s technikou vás.Vše jednoduše a levně.

Slabé stránky: Neprůhledná nádrž na vodu.

Výhody: velmi praktické, vhodné pro jemné tkaniny (existuje speciální nástavec). Lze použít jako napařovač i jako žehličku. je to velmi kompaktní napařovač, můžete s ním cestovat.

Slabiny: Při dlouhém žehlení s plnou nádobou vody a váhou může dojít k únavě ruky.

Recenze: Skvělé zařízení, kvalita je vynikající. Cena je atraktivní.

Slabé stránky: Nevystihuje to

Recenze: Nevím, kdo napsal tyto chvály, ale jsem naprosto zklamán nákupem spotřebiče. Po přečtení recenzí a narazil pouze na jeden negativní, rozhodl jsem se riskovat a koupil tento zázračný přístroj v prodeji. Koupil jsem pouze za jedním účelem. pro tyl. Ale bohužel nedokázal „vyhladit“ ani tyl, ani tričko. A vrátit jsem nemohl (považován za složitý spotřebič).

od 11:00 do 21:00 (pá). od 10:00 do 20:00 (so). Sat)

Od 11:00 do 20:00 (pá). Pátek od 10:00 do 20:00 (so. os)

READ  Jak používat voskování doma

od 10:00 do 20:00 (pá). od 10:00 do 19:00 (so). zpětná vazba)

Dodání z internetového obchodu skladu. zdarma

K dostání přímo v internetovém obchodě skladu v době nákupu (od 50) na webových stránkách nebo prostřednictvím kontaktního centra. K dispozici v Minsku a městech v okruhu 60 km od Minsku.

Dodávka na místo vykládky je podmíněna dostupností přístupových cest se zlepšeným povrchem.

Velké a malé předměty (pračky, myčky, ledničky, plynové sporáky) lze odvézt zdarma. Zaměstnanci rozvážkové služby nenosí zboží o hmotnosti nad 15 kg na vzdálenost větší než 50 m a zboží do 15 kg na vzdálenost větší než 100 m, zvedání zboží na schodištích se provádí ve výšce nejvýše 9. patra.

Dodávka zákazníkovi podléhá následujícím podmínkám:

Zákazník uvolnil uličky a schodiště pro nerušený pohyb zboží;

Zákazník uvolnil místnost v bytě a má dostatek světla pro převzetí zboží;

dveřní otvory ve vchodu, v bytě a velikost výtahových dveří v místě dodání umožňují přenést zboží do kterékoli místnosti nebo je v zabaleném stavu zvednout na podlahu v místě bydliště;

Vzdálenost mezi rámem dveří, dveřmi výtahu nebo stěnou a stranou výrobku v obalu musí být nejméně 5 cm na každé straně.

Nejsou-li výše uvedené podmínky splněny, doručovatelé doručí do dveří nebo místnosti s požadovanými vlastnostmi. Zboží je vybaleno pracovníkem doručovatele, zkontrolováno zákazníkem, který je označí na dodacích listech.

Pracovníci dodávky neinstalují, nezapojují ani neuvádějí do provozu technicky složité zboží, nemontují, neinstalují, nepředvádějí zboží ani neporadí kupujícímu ohledně technických parametrů zboží.

Dodací podmínky:

 • Před převzetím zboží musí zákazník připravit podmínky pro nerušený přístup doručovatelů: volné uličky a schodiště, prostor v bytě, zajistit dostatečné osvětlení pro převzetí zboží atd.д.
 • Není dovoleno vnášet zboží mimo dveřní otvory (např. okenní otvory).
 • Dodané zboží musí být rozbaleno pracovníkem dodavatele a předloženo zákazníkovi ke kontrole. Kupující je povinen převzít zboží v souladu s jeho množstvím, úplností a vzhledem. Kontrola zboží musí být provedena u zboží v původním stavu.
 • Pokud nejsou k obdrženému zboží žádné výhrady, podepíše kupující dodací list.
 • Dodavatelé nesmí technicky složité zboží instalovat, zapojovat ani uvádět do provozu, ani montovat, instalovat, předvádět nebo radit kupujícímu ohledně technických parametrů zboží.
 • Pokud se dodávka neuskuteční vinou kupujícího (nedoručení zásilky, neodpovídání na adresu, špatná adresa atd.), kupující podepíše dodací list.), bude zboží vráceno do skladu a po další dohodě s kupujícím bude provedena jeho další expedice.
 • Mohu zvednout výrobek na podlahu a odnést ho na místo určené zákazníkem:. pokud dveřní otvory na chodbě, v bytě, rozměry výtahových dveří v budově kupujícího neumožňují dopravit zboží do některé místnosti nebo ho zvednout do podlahy obývacího pokoje v zabaleném stavu, zboží rozbalí pracovníci dodavatele, prohlédne je kupující, který o tom učiní příslušné záznamy v dokladech;. vzdálenost mezi dveřním rámem, dveřmi výtahu nebo stěnou a nezabalenou stranou zboží je menší než 5 cm, doručovatel doručí zboží do dveřního otvoru nebo místnosti s těmito vlastnostmi;. kupující musí uvolnit dveře a schodiště, uvolnit prostor v bytě, zajistit dostatečné světlo pro převzetí zboží atd.д.
 • Pracovníci doručovací služby neodstraňují žádné překážky, nepřemísťují žádné předměty v místnosti a mají právo odmítnout převzetí zboží a/nebo přemístit zboží na místo určené zákazníkem, pokud nejsou splněny podmínky odstavce 7.

Chceme, abyste byli se svými nákupy spokojeni. Proto v našem skladu kontrolujeme vzhled a kompletnost chladniček, mrazniček a praček. Pokud byl výrobek zkontrolován našimi zaměstnanci, bude zabalen se žlutou lepicí páskou s nápisem „TESTOVÁNO“.

Současně doporučujeme našim zákazníkům, aby před podpisem protokolu o převzetí zboží dodatečně zkontrolovali, zda nemá vnější vady a zda je kompletní.

Používám ho asi 4 měsíce, nechápu, co je špatně, žádná pára. Zapnu ji, hučí, zahřívá se, ale není tam žádná pára. Zboží jsem vrátil hned, jak se to potvrdilo, ale teď je dražší, než jsem ho koupil, a chtěl bych ho samozřejmě opravit. Ale nevím, co s tím prodejce udělá a co je na tom špatně.

Normální napařovač. Zařízení není ve složeném stavu superkompaktní, ale stále je kompaktnější než většina ostatních. Příhodně je k dispozici adaptér na láhev.

Vzal jsem ho na soutěže a výstavy, odvedl skvělou práci na 15 luků bez doplňování vody. Má několik nastavení a funguje i při těch nejhorších záhybech.

Velmi hodnotné zařízení. zakoupené pro zemi. Není to špatný objem, docela slušně páří, je skladný, lze jej vzít na cesty. Používám ho asi rok a jsem s ním velmi spokojen.

Cena je dobrá, bundy se rychle zapařily. S výrobkem jsem velmi spokojen. šňůra je velmi dlouhá. Uchovává se v původním obalu, pouze vyjmutá krabice.

Šikovný napařovač. Vejde se do běžné láhve. Má dlouhou šňůru, rychle se zahřívá a hodí se k vaření v páře.

Očividně se ani neblíží žehličce. Ale výkon je dostatečný. Jsem s ním velmi spokojen. Skvěle se hodí na cestování

Byl vybrán na doporučení přítele. Další výhoda. Má adaptér na láhev, který lze připojit k jakékoli láhvi na vodu. Přídavný kartáček, odměrka. kompletní sada. Skládací rukojeť. je vhodný na cesty.

Šikovný, lehký, prošel testem, funguje velmi dobře, chci objednat více, jako dárek, ale ještě není na skladě, vřele doporučuji.

Přečetl jsem si recenze a koupil si ho! Gadget má bohužel vadu, gumové těsnění v nádrži na vodu není těsné a voda teče, to znamená, že v oblasti práce parníku je podlaha mokrá ;(

Бюджетный отпариватель с Алиэкспресс. Устраиваю тестдрайв

Pro svou cenovou kategorii, myslím, že to dělá práci) Dlouhá šňůra je plus, pohodlné v ruce, ne příliš těžké.

Velmi cool gadget! Pára je opravdu dobrá. Pěkný design, snadné ovládání, možnost připevnění na láhev s vodou, dlouhá šňůra, rychlý ohřev. Má 2 režimy.

Skvěle se hodí do domácnosti, snadno se s ním dá vzít i na cesty. Připraven k práci za minutu, připraví věci během několika sekund. Jsem velmi šťastná!

READ  Chladnička LG, jaká by měla být teplota

Na vypaření jedněch šatů je potřeba polovina vody z nádrže. Šaty zanechávají mokré skvrny a pak uschnou. Po nošení šatů se zdálo, že se více zmačkají.

Opravdu se mi líbí fungování. Napařuje se rychle a opravdu dobře. Nestříká vodu. S nákupem jsem velmi spokojen

Kompaktní, praktický, rychle se zahřívá. Dodává se s dlouhou šňůrou. Dokonalá alternativa k běžné žehličce.

Přerušeno

Napařovač oděvů. Parní žehlení, dezinfekce, čištění čalouněného nábytku.

Vstupte na

Žehličku si lidstvo užívá už tisíce let a nejnovější verze mají vše, co byste mohli potřebovat. Dokonalost však nemá hranic. Železo postupně nahrazuje konkurenci a stále častěji se z našich domovů vytrácí železo. Název tohoto soutěžícího. parník. Stejně jako žehlička dokáže vyžehlit záhyby a pomačkání, navíc skvěle osvěžuje čalouněný nábytek, dezinfikuje a odstraňuje pachy. Naše společnost vyrábí nejen žehličky, ale také napařovače oděvů. Jako odborníci bychom vám rádi vysvětlili některé zvláštní vlastnosti parních strojů. Pokud uvažujete o koupi, využijte naše doporučení nebo si prostě přečtěte tento materiál pro obecné rady.

Původ parníku

Parní stroje se neobjevily z ničeho nic, ale používají se již delší dobu, ale v průmyslovém odvětví. Prvními parními stroji byly parní lisy pro žehlení v průmyslu, později v prádelnách. Byly drahé, složité a hlavně objemné, ale svou práci odvedly a zaujaly své místo na trhu. Jak se technologie zdokonalovala, parní hrnce se zmenšovaly, ale stále byly drahé a nehodily se pro domácí použití. Používaly se hlavně v maloobchodních prodejnách: k žehlení velkého množství zboží nebo k předprodejní přípravě. Dnes si mnozí mohou dovolit domácí parní stroj. Existuje několik typů napařovačů. Co si vybrat ze široké nabídky napařovačů? Nejprve je třeba klasifikovat parní hrnce dostupné na trhu. Všechny spotřebiče dělíme do tří kategorií: parní čističe, ruční parní čističe a podlahové parní čističe. Naše společnost se specializuje na podlahové napařovače. Tento článek vám o nich poskytne několik užitečných informací.

Konstrukce a princip parníku

Za prvé, každý parní kotel se skládá z parního generátoru, tj.к. Voda se v něm mění na páru. Ke zvýšení tlaku páry lze navíc použít kompresor. Za druhé je zde nádrž na uchovávání vody. nádrž. Podlahové spotřebiče přivádějí páru vytvořenou parní hadicí k tryskám. Pára unikající ze špičky při žehlení. Špička napařovače může mít další topné těleso. Špičku lze také použít jako žehličku a zahříváním s proudící párou provádí dodatečné žehlení fyzickým kontaktem s látkou.

Výhody parního žehlení

Pára je k látce šetrná a jemná a způsobuje narovnání vláken. Páru lze použít v jakékoli poloze (jako na žehlicím prkně, tj. vodorovně nebo svisle). Pára prakticky nedokáže vytvořit „stopy po spálení“, lesk nebo záhyby. Pára proniká hluboko do tkaniny, místo aby ji tlačila shora. Proto je žehlení s párou (včetně žehlení s napařovačem) stále oblíbenější.

Hlavní technické charakteristiky parních generátorů:

 • Tlak páry. Pára je plynné skupenství vody a její tlak na jednotku plochy (cm2) se měří v Baarech;
 • Hustota páry. Čím vyšší je hustota páry, tím více páry se vydá na cm2. Hustota páry se měří v gramech za minutu;
 • Spotřeba energie. Měří se ve wattech. Řekne vám, kolik energie potřebujete, a může vám sdělit výkon vašeho parního generátoru.

Klasifikace parníků

Všechny naše modely parních strojů lze rozdělit do tří hlavních typů.

Na vrcholu nabídky jsou parní hrnce řady Standart. juniorské modely. Aresa S-101. S-102. Tyto modely jsou k dispozici za přijatelnou cenu, ale v důsledku toho mají nízký výkon. Tyto parní stroje poskytují 38 g/cm2 páry při tlaku 1 bar. Jsou spíše doplňkem k žehličce, ale jsou velkým pomocníkem při žehlení složitých večerních šatů, záclon apod.д. Bez problémů splňují požadavky na lehké oděvy, ale mají problémy se silnějšími látkami, závěsy nebo džínovinou.

Na konci řady jsou profesionální napařovače. Nejdražší, ale výkonný parní stroj. Tlak 3,5 baru a hustota páry 75 gramů za minutu na cm2 zajišťují dobré žehlení téměř všech typů tkanin. Žehlička Aresa S-351 je vybavena kompresorem, který poskytuje více páry s menším množstvím energie, a spotřebovává dokonce méně elektřiny než většina žehliček. Rukojeť tohoto modelu je vyrobena ve tvaru žehličky (pro pohodlné žehlení ve svislé poloze a na žehlicím prkně). Nahřívání žehličky je navíc nastavitelné. Zvláštností modelu Aresa S-352 byla jiná konstrukce hrotu a přídavné topné těleso v hrotu.

Ve „zlaté střední cestě“ mezi profesionální a standardní je parní linka MEDIUM. Aresa S-151 je střední volbou, a to jak z hlediska ceny, tak výkonu. Jeho hlavní technické vlastnosti: výstupy páry s výkonem 45 g/min. na cm2 a tlak páry. 1,5 baru.

Kapacita nádržky na vodu u všech modelů umožňuje pracovat nejméně jednu hodinu v režimu nepřetržitého žehlení.

Sada parních hrnců

Věnujte prosím pozornost volitelným doplňkům. Součástí balení může být následující příslušenství: skládací ramínko s klipy, stahovák na kalhoty s klipem, hubice na jemné tkaniny, teflonová rukavice, kartáč na čištění oděvů.

Další rady

Nejlepší je plnit přístroj destilovanou vodou (ideální), ale málokdo ji má, proto doporučujeme používat balenou nebo alespoň filtrovanou vodu. Použití jiné vody může způsobit usazování vodního kamene nebo dokonce žluté skvrny na bílých předmětech. Nezapomeňte použít žáruvzdornou rukavici! Předejdete tak náhodným popáleninám. Přístroj můžete uložit, aniž byste jej museli rozebírat. V případě delšího skladování je vhodné vodu vypustit.

Dodávka v

Doručení vaší objednávky zajišťuje naše vlastní kurýrní služba. Máte-li jakékoli dotazy ohledně přepravních podmínek, obraťte se na naše manažery.

aresa, 2302, používat

Bez ohledu na preferovaný způsob doručení je platba možná pouze v běloruských rublech. Objednávku můžete zaplatit při doručení nebo při vyzvednutí.

Bankovní kartou (Visa, MasterCard, Maestro, BelCard) můžete platit na kterékoli pobočce banky nebo v samoobslužném kiosku. Pokud jste si objednali zboží s dodáním, informujte prosím našeho operátora předem, zda budete platit kartou.

Platba bankovním převodem je možná pouze v případě, že společnost nebo organizace podepíše smlouvu. Chcete-li získat fakturu za produkt, o který máte zájem, musíte provést objednávku prostřednictvím nákupního košíku nebo zaslat žádost na e-mail bn@imarket.obsahující. Název výrobku, kontaktní údaje vaší organizace, kontaktní číslo. Nákup bankovním převodem

READ  Vosk na depilaci veet jak používat

Stručné informace

Typ

Design

Výkon ohřívače

Aplikace

Objem nádrže

Žehlicí prkno

Dělený výložník

Věšák na oblečení

Dětský zámek

Regulátor páry

Délka napájecího kabelu

Délka hadice

Parní tryska

Parní pistole

Iron

Tryska na mytí oken

Tryska na čištění podlahy

parník
ruční
1000 W
domácnost
0.09 л
ne
ne
ne
ne
ne
1.9 м
1.9 м
ne
ne
ne
ne
ne

Dodání zboží naší vlastní kurýrní službou. V případě jakýchkoli dotazů týkajících se doručení se obraťte na naše manažery.

Bez ohledu na preferovaný způsob platby je možné platit pouze v běloruských rublech. Platbu za objednávku lze provést kurýrem při doručení nebo při vyzvednutí.

Za zboží můžete platit běžnou plastovou kartou (Visa, MasterCard, Maestro, Belkart) na kterékoli bankovní pobočce nebo v samoobslužném kiosku. Pokud jste si objednali produkt s dodáním, informujte prosím provozovatele předem, zda hodláte platit kartou.

Bezhotovostní platba je možná na základě dohody s právnickou osobou nebo organizací. Chcete-li získat fakturu za zboží, o které máte zájem, musíte provést objednávku pomocí našeho nákupního košíku nebo zaslat e-mail na adresu bn@imarket.obsahující. název výrobku, údaje o vaší organizaci, kontaktní číslo. Nákup bankovním převodem

Aresa steamer AR-2304. Recenze

Halva. 2 Měsíc. Nákupní karta. 4 měsíce. Karta Turtle. 8 měsíců. Chytrá karta. 3 měsíce. Magnet. 3 měsíce. Karta FUN. 6 měsíců.

Typ: Parník
Design: ruční
Výkon ohřívače: 1000 wattů
Použití: domácnost
Max. výstup páry: 25 g/min
Záruka: 12 měsíců.

Pořadí se vypočítá na základě celkového počtu bodů za produkt a známek za vlastnosti produktu v průběhu času. Podělte se o svůj názor na produkt: Parní vařič Aresa AR-2304

Pohodlné, malé a lehké. Silný proud páry, silnější než žehlička. Vhodné pro ranní osvěžení a dezinfekci oděvů

Malá kapacita vody, na tričko, košili a džíny někdy nestačí. Silný proud páry je lepší každé 3 sekundy

Na skladě mám asi 10 košil pro každodenní nošení, některé jsou těžké a některé lehké. Každodenní osvěžování košile žehličkou je poměrně časově náročné, takže jsem přemýšlel o napařovači. Parní stroj se o všechny košile postaral bez problémů. Je také hezké, že má horký povrch jako žehlička. Mohu žehlit límec a těžko přístupná místa. Někdy mohu žehlit džíny, ne tak dobře jako s žehličkou, ale vůbec ne špatně) Parní proud je silný, ale raději ho nechávám vypnout každé 2-3 sekundy a pak nedojde ke kondenzaci v podobě kapek a tlak neklesne. Uvažoval jsem také o dražších modelech, ale rozdíl není tak znatelný: stejná kondenzace ve formě kapek, stejný parní proud, ale stojí 5-6krát více. Obecně nemusí nahradit žehličku, ale je mnohem pohodlnější ji používat, protože dvě minuty před odchodem do práce můžete mít čas na osvěžení všech věcí. Hlavním problémem s žehličkou byla nutnost připravit plochu pro žehlení, dostat a odvíjet ji a obecně nejsou tak obratně mávány jako tento parník. Samozřejmě, že když se ochladí, dochází ke kondenzaci. Pokud jej necháte na speciálním stojanu, který je součástí sady, nebude to problém, a u dražších modelů, kdy chladicí voda bude vytékat trochu moc

Dodací podmínky:

 • Před předáním zboží zákazníkovi je třeba připravit podmínky pro nerušený přístup doručovatelů: uvolnit uličky a schodiště, prostor v bytě, zajistit dostatečné světlo pro příjem zboží atd.д.
 • Není dovoleno vnášet zboží mimo dveřní otvory (například okenní otvory).
 • Dodané zboží by mělo být rozbaleno pracovníkem dodavatele a předloženo zákazníkovi ke kontrole. Kupující je povinen převzít zboží v souladu s jeho množstvím, úplností a vzhledem. Kontrola zboží musí být v dobrém stavu.
 • Pokud nejsou žádné reklamace na obdržené zboží, kupující podepíše potvrzení o splnění dodávky.
 • Pracovníci dodávky neinstalují, nezapojují ani neuvádějí do provozu technicky složité zboží, nemontují, neinstalují, nepředvádějí ani neporadí kupujícímu ohledně technických parametrů zboží.
 • Pokud k doručení nedojde z viny kupujícího (nedostavení se, špatná adresa apod.), lze filtry ihned vyčistit.), je zboží vráceno do skladu a po opětovné konzultaci se zákazníkem bude provedena jeho další expedice.
 • Pokud je zboží vyzdviženo na podlahu rezidence a zboží je přemístěno na místo určené kupujícím, jsou podmínky splněny:. Pokud dveřní otvory na chodbě, v bytě nebo rozměry výtahových dveří neumožňují dopravit zboží do některé místnosti nebo je zvednout na podlahu obývacího pokoje v zabaleném stavu, zboží rozbalí pracovníci dodavatele, zkontroluje je kupující, který učiní příslušné poznámky do dodacích dokladů;. vzdálenost mezi dveřním rámem, výtahovými dveřmi nebo stěnou a nezabalenou stranou zboží je menší než 5 cm, doručovatel doručí zboží do dveřního otvoru nebo místnosti s těmito vlastnostmi;. kupující musí vyklidit uličky a schodiště, zajistit dostatek světla pro příjem zboží atd.д.
 • Pracovníci doručovací služby neodstraňují žádné překážky, nepřemísťují žádné předměty v prostorách a mají právo odmítnout zvednutí zboží a/nebo přemístit zboží na místo určené zákazníkem v případě nedodržení podmínek bodu 7.

Chceme, aby se vám nakupování líbilo. Proto kontrolujeme vzhled a kompletnost chladniček, mrazniček a praček v našem skladu. Pokud bylo zboží zkontrolováno našimi pracovníky, bude na obalu nalepena žlutá lepicí páska s nápisem „TESTOVÁNO“.

Doporučujeme však, abyste si nechali zkontrolovat, zda není přístroj poškozen zvenčí, a abyste před podpisem dodacího listu zkontrolovali, zda je kompletní.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS