Manuál k žehličce Braun IS 5145 WH CareStyle 5

Potřebujete návod k použití žehličky Braun IS 5145 WH CareStyle 5?? Níže si můžete zdarma prohlédnout a stáhnout příručku ve formátu PDF. Najdete zde také často kladené otázky, hodnocení výrobků a hodnocení uživatelů, které vám pomohou využít spotřebič na maximum. Pokud se nejedná o příručku, kterou jste hledali, kontaktujte nás.

Vaše zařízení je vadné a v návodu k obsluze není žádné řešení? Přejděte na Repair Café a získejte bezplatnou opravu.

Jak odstranit vodní kámen z parního generátoru (parní žehličky, napařovače)?

Většina moderních modelů parních generátorů (napařovačů, napařovacích žehliček), takových uznávaných značek jako Tefal (Tefal), Philips (Philips), Bosch (Bosch), Karcher (Karcher), Braun (Braun), má speciální kontrolku, která se automaticky aktivuje (vydá zvukový signál nebo začne blikat či svítit kontrolka), když chcete odstranit vodní kámen, přičemž všechny parní žehličky samy o sobě nemusí fungovat, dokud se čištění neprovede automaticky.

Když je třeba z napařovače oděvů (parního generátoru) odstranit vodní kámen, můžete použít

Prozkoumejme níže samostatně, jak vyčistit parní generátor od vodního kamene doma, pomocí některé z uvedených metod (zavedení speciálních čisticích prostředků z vodního kamene je ve stejném pořadí jako kyselina citronová a poměry jeho použití jsou uvedeny na obalu výrobcem).

Jak správně čistit keramickou žehlicí desku

Moderní žehličky se vyrábějí s nepřilnavým povrchem, který usnadňuje jejich používání a prodlužuje jejich životnost. Při nesprávném používání však často dochází ke znečištění desky, které vyžaduje pravidelné čištění. Co můžete použít k čištění nečistot na žehličce? Zde je několik způsobů, jak to udělat.

Čisticí pero

Mnoho obchodů prodává speciální pero na čištění železa, které obsahuje kyseliny. Lze je čistit pouze na horkých plochách předehřátých na teplotu přibližně 140 °C. Naneste tužku na znečištěná místa a poté zbytky odstraňte hadříkem. Při ošetřování je důležité dbát na to, aby se přípravek v otvorech neucpal.

Každá hospodyňka má sůl. Stačí ji posypat ručníkem a položit žehličku na horkou plotýnku. Případně zabalte sůl do gázy a opatrně vyčistěte keramickou desku.

Chcete-li se zbavit škváry, smíchejte 2 lžičky jedlé sody s vodou, až získáte pastu. Mírně zahřejte žehlicí plochu, naneste směs na povrch a nechte ji působit 5-7 minut. Poté pokovení opláchněte teplou vodou a důkladně osušte.

READ  Jak zvýšit tlak v kotli Ariston

Peroxid vodíku

Peroxid pomůže s trochou sazí. Namočte do něj kousek vaty a otřete jím vyhřívaný povrch podrážky. K čištění otvorů pro páru použijte vatový tampon namočený v peroxidu vodíku.

Zubní pasta

Žehlička se snadno čistí zubní pastou, která obsahuje abraziva. Chcete-li odstranit nečistoty, naneste malé množství na nahřátý povrch. Poté vezměte měkký hadřík a otřete podstavec, abyste odstranili saze. Zbytky pasty lze setřít vlhkým hadříkem.

Parafínová svíčka

Mnoho hospodyněk čistí chodidla parafínem. Funguje na principu čisticí tužky a dokáže odstranit drobné nečistoty. Zahřejte spotřebič na maximální teplotu, zabalte svíčku do tenké látky a začněte s ní jezdit po podrážce. Vypněte spotřebič a po vychladnutí otřete povrch hadříkem.

Rozpouštědlo

Rozpouštědlo nebo aceton jsou dobrým čisticím prostředkem pro odstranění polyethylenových částic z povrchu. Navlhčete vatový tamponek látkou a otřete nečistoty na studené podrážce, poté opláchněte zbytky rozpouštědla teplou vodou.

Na první pohled

Parní generátor se skládá z bloku s vloženou nádrží na vodu a žehličkou, která je k bloku připojena 1,7 m dlouhou parní hadicí.

design zařízení není křiklavý a zbytečný, v bílé a modré barvě s šedou horní částí základny.

Malá, 1110 g, snadno uchopitelná rukojeť. Na zadní straně žehličky je průhledná plošina pro vzpřímené stání. Na horní straně rukojeti je umístěna kontrolka LED, která indikuje aktuální stav spotřebiče.

3D Eloxalová žehlicí plocha z eloxovaného materiálu s propracovaným výstupem páry. Patentovaný tvar podrážky vychází z principu skateboardu. Zaoblená zadní strana umožňuje snadné přemisťování žehličky. Můžete žehlit dopředu i dozadu, aniž byste se museli bát záhybů a přehybů z desky na látce.

V zadní části žehličky, na standardním místě, vystupují parní hadice a napájecí kabel společně pod jedním opleteným rukávem.

Pod rukojetí se nachází malé tlačítko páry. Při jeho stisknutí se pára vytváří nepřetržitě po dobu, po kterou je spotřebič výkonný. Dvakrát stiskněte a uvolněte tlačítko, čímž se na 3 sekundy vytvoří pára, poté přestane proudit.

Základna spotřebiče má povrch se silikonovými proužky na horní straně pro upevnění žehličky.

Nádržku na vodu lze snadno vyjmout a vložit do základny spotřebiče. Voda se do spotřebiče natlačí přes ventil, který je držen na místě spojovacím dílem. Ventil netěsní. Horní část nádrže má odnímatelnou část, kterou lze oddělit od základny, aby se usnadnilo čištění vnitřku nádrže. Nádrž na vodu lze plnit a vyprazdňovat bez demontáže nádrže a přímo přes mřížku, aby se dovnitř nedostaly žádné cizí předměty.

Maximální povolená hladina kapaliny je vyznačena na vnější straně nádrže.

Dvě přihrádky na obou stranách základny, přihrádka pro uložení elektrického kabelu a parní hadice.

K upevnění žehličky na povrch slouží speciální zařízení na horní straně s výsuvným plastovým jazýčkem. Pro uzamčení stiskněte horní tlačítko, vytáhněte záložku a uvolněte tlačítko. Tímto způsobem je žehlička držena za špičku a není možné ji vyjmout bez odstranění držáku.

READ  Jak čistit sklokeramickou varnou desku

Na spodní straně spotřebiče se nachází nálepka s technickými informacemi. Podstavec je upevněn na 5 malých pogumovaných nožičkách.

Po sestavení, kdy je žehlička na podstavci a šňůra a parní hadice jsou uloženy v přihrádkách, zabírá spotřebič velmi málo místa.

Braun CareStyle 3 Pro se dodává s čisticí nádržkou pro žehličku. Je vybaven podstavcem s odkapávací miskou a silikonovými vložkami po stranách.

Žehlička se vkládá do zásobníku při spuštění čisticího programu.

Otázky a odpovědi

Máte dotaz k přístroji Braun CareStyle 5 IS 5042, ale v návodu k použití jste nenašli odpověď? Možná uživatelé ManualsCat.com vám pomůže a odpoví na vaši otázku. Vyplňte níže uvedený formulář. a vaše otázka se zobrazí pod návodem pro Braun CareStyle 5 IS 5042. Ujistěte se, že jste své potíže s Braun CareStyle 5 IS 5042 popsali co nejpodrobněji. Čím podrobnější je váš dotaz, tím větší je šance, že vám na něj jiný uživatel rychle odpoví. Automaticky obdržíte e-mail, který vás bude informovat o tom, že na vaši otázku odpověděl někdo jiný.

Prohlédněte si návod k obsluze přístroje Braun CareStyle 5 IS 5042 níže. Všechny příručky na ManualsCat.com si ji můžete prohlédnout zcela zdarma. Kliknutím na „výběr jazyka“ můžete změnit jazyk příručky, kterou chcete zobrazit.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Máte dotaz k holicímu strojku Braun CareStyle 5 IS 5043, ale v návodu k použití jste nenašli odpověď? Uživatelé ManualsCat.com vám může pomoci a odpovědět na vaši otázku. Vyplňte níže uvedený formulář. a váš dotaz se zobrazí pod návodem k použití Braun CareStyle 5 IS 5043. Ujistěte se, že jste své potíže s Braun CareStyle 5 IS 5043 popsali co nejpodrobněji. Čím podrobnější je váš dotaz, tím větší je pravděpodobnost, že na něj jiný uživatel rychle odpoví. Automaticky vám bude zaslán e-mail, který vás bude informovat, až někdo odpoví na vaši otázku.

Prohlédněte si níže návod k obsluze přístroje Braun CareStyle 5 IS 5043. Všechny příručky na ManualsCat.Následující příručky jsou k dispozici zcela zdarma. Stisknutím tlačítka „vybrat jazyk“ můžete změnit jazyk příručky, kterou chcete zobrazit.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Máte dotaz k přístroji Braun CareStyle 5 Pro IS 5055, ale v návodu k použití jste nenašli odpověď? Možní uživatelé ManualsCat.Webový tým společnosti manualsCat vám může pomoci a odpovědět na vaši otázku. Vyplňte níže uvedený formulář. a vaše otázka se objeví v průvodci pro Braun CareStyle 5 Pro IS 5055. Ujistěte se, že jste své potíže s Braun CareStyle 5 Pro IS 5055 popsali co nejpodrobněji. Čím podrobnější je váš dotaz, tím větší je šance, že na něj jiný uživatel rychle odpoví. Automaticky vám bude zaslán e-mail, který vás bude informovat, až někdo odpoví na vaši otázku.

READ  aresa ar 2302 jak používat

Prohlédněte si níže uvedený návod k obsluze přístroje Braun CareStyle 5 Pro IS 5055. Všechny příručky na ManualsCat.Příručky jsou k dispozici zcela zdarma. Kliknutím na „výběr jazyka“ můžete změnit jazyk příručky, kterou chcete zobrazit.

Manuální

Dejte nám vědět, co si o žehličce Braun IS 5145 WH CareStyle 5 myslíte, a zanechte nám hodnocení produktu. Chcete se podělit o své zkušenosti s produktem nebo máte dotaz?? Komentář můžete zanechat v dolní části stránky.

Náš tým zákaznického servisu vyhledává užitečné informace o produktech a odpovídá na často kladené otázky. Pokud se vám některý z našich často kladených dotazů zdá nepřesný, dejte nám prosím vědět prostřednictvím kontaktního formuláře.

Obsahují plasty používané ve výrobcích Braun pro domácnost bisfenol A?? Společnost Braun tvrdí, že v částech, které přicházejí do styku s potravinami, není bisfenol A.

Jaký je rozdíl mezi napařovací a běžnou žehličkou?? Největší výhodou napařovací žehličky je, že díky páře snáze vyhlazuje záhyby. Na druhou stranu je běžná žehlička mnohem lehčí a často levnější.

Lze žehlicí plochu čistit kovovou houbičkou?? Prokázáno Ne, může to zničit podrážku. K čištění používejte vlhký hadřík nebo měkkou houbu.

žehlicí plocha žehličky je odbarvená, můžete s ní žehlit? Proven Je to možné, ale existuje možnost, že se bude otírat o světlé oblečení.

Knoflíky můžete vyžehlit? Prokázáno Ne, poškodilo by to žehlicí plochu a zabránilo by to správné funkci žehličky. Nikdy nežehlete knoflíky, zipy nebo jiné tvrdé předměty.

Mohu v žehličce Braun používat destilovanou vodu?? Testováno č. Destilovaná voda může poškodit žehličku a snížit její funkčnost.

Prevence

Existuje několik preventivních opatření na ochranu před vodním kamenem:

  • Chcete-li, aby vaše spotřebiče měly dlouhou životnost, vyberte si kvalitní spotřebič renomované značky, například Brown, Philips, Kerher, Tefal. To je důležité zejména v případě, že ji plánujete používat často a žehlit hodně prádla.
  • Zařízení pravidelně čistěte, když se znečistí.
  • Používejte měkkou a čistou vodu. Před naplněním nádrže je vhodné vodu přefiltrovat a přecedit.

BRAUN CareStyle 5 Steam Generator Iron

Pokud máte parní generátor, udržujte ho v čistotě, ať vám dlouho vydrží a funguje bezchybně.

braun, carestyle, parní, generátor, čistit
| Denial of responsibility | Contacts |RSS