Komentář: Jedním slovem, německá kvalita není „smradlavá“. Ne nadarmo se na přechodech prodávají clathroneeks

Komentář: dobrý den všem. Včera jsem si koupil tento parní čistič a šel jsem rovnou do kuchyňského dřezu. Už když jsem naléval vodu do nádržky, představoval jsem si, jak je mé auto umyté jako nové. Dobří lidé, tento parní čistič nic nečistí. Možná jsem měl nalít spoustu chemikálií a pak použít zařízení, ale jde o to, že se čistí přesně pomocí páry bez jakýchkoli nástrojů.No, napadlo mě, že bych nejdřív mohla něčím ošetřit umyvadlo, takže půjdu umýt dlaždice. a že? účinek je stejný. a kartáč je již ohnutý, a to po jednom použití. Záleží samozřejmě na vás. jako u každého modelu existují pozitivní a negativní názory. ale faktem je, že. Opravdu bych rád viděl výsledky po použití tohoto stroje od někoho, kdo napsal, že je to zázračná pračka. Zatracená věc a mašle na boku. zde je můj názor. karcher může být opravdu dobrý, ale je dražší. chcete dobrý parní čistič. Nešetřete peníze a to je moje rada

Nevýhody: Levné, snadné použití, všechny funkce jsou okamžitě pochopitelné. Hodí se na čištění kuchyňských povrchů, dlaždic, sporáku (skla), okenních rámů atd.д.

Nevýhody: Tlačítko parní pistole nefunguje správně, měli jsme tovární vadu. prasklý svár splachovací nádržky, netěsnost před opravou. Také některé slabé prodlužovací trubky.

Komentáře: overall not a bad model, price is ok. Existují některé drobné chyby, ale v zásadě se snadno používají.

Slabé stránky: Obrovské mínus. Funguje 3 z 5 tam, kde je hodně mastnoty. Je to plynová varná deska, odsavač par. Každopádně tam, kam se často nedíváme.

Výhody: Výhod je jen několik, jako například 1) Líbí se mi, jak čistíte sklo, zrcadla, 2) Je to dobré pro odstranění nečistot z prasklin, rohů to je asi tak všechno.“ končí

Slabé stránky: Bídné utrácet peníze, protože je to tlakový parní čistič a dělá hroznou práci

Komentář: Milé ženy v domácnosti, prosím, nenechte se zmást reklamami, televizními obchody a dalšími věcmi Koupil jsem tento přístroj pro svou ženu, hlavně pro čištění kuchyně, prohlédl všechny recenze, sledoval všechna videa v YouTube a dospěl k závěru, že peníze na 1000grn budou skvělé, poté, co všechny reklamy v YouTube vzaly svou daň Myslel jsem, že přijdu domů a vyčistím sporák))), ale byl jsem 100% zklamán, odstraňuje nečistoty, mastnotu atd. velmi špatně.д., Řekl bych, že ji vůbec neodstraní dělá hluk, píská, spousta páry, ale žádný účinek výstupní teplota páry je velmi nízká (http://www).YouTube.com/watch?v=gT_798Ua1zo), došel k závěru, že při této teplotě nedělá nic jiného, než že čistí okna, zrcadla a vyfukuje těžko přístupná místa. Je to škoda za vynaložené peníze.

Komentář: Koupil jsem ho před 2 dny, a co mohu říci, první den jsem vyčistil podlahy, tam byl zápach po celém bytě, podlahy vyčistit dobře.Začal čištění kafkles.Štětiny jsou zmačkané od prvního použití.Druhý den jsem se rozhodl vyčistit koupelnu, a to ani ne 20 minut, protože zbraň začala vycházet z páry přímo na ruce.Teď se z něj valí pára jako blázen.Parní čistič byl kompletní Mr.Promrhané peníze.

Produkty podobné produktu Clatronic DR 3280

Pro vaše pohodlí jsme na jednom místě shromáždili všechny známé recenze a diskuse k produktu Clatronic DR 3280. Můžete si také prohlédnout videorecenze a videorecenze modelu DR 3280. Další oblíbené parní čističe a generátory Clatronic jsou také k dispozici na našich stránkách jako seznam s hodnocením. Produkty Clatronic jsou seřazeny podle oblíbenosti. Na začátek seznamu. Nejoblíbenější parní čističe a parní generátory.

Představujeme vám recenze produktu Clatronic DR 3280. Zkušenosti ostatních majitelů mohou být velmi užitečné při rozhodování o koupi konkrétního parního čističe. Můžete se předem informovat o možných problémech, použitelnosti, životnosti a údržbě parního čističe. Pokud vlastníte DR 3280, zanechte své hodnocení, svůj uživatelský příběh o parním čističi. Tyto informace budou velmi užitečné pro ostatní uživatele!

Funkce

Existují slevy podle promo kódu sidex250: propagační cena pro clatronic dr 3280 koupit v Kropivnitsky město a dalších městech v Rusku. Konečná cena závisí na způsobu dodání. Clatronic DR 3280 dodání a dodání bez zálohy. Před nákupem nezapomeňte aktivovat promo kód! Clatronic DR 3280: recenze, fotografie, recenze, specifikace. V tomto případě se jedná o samododávku. Kropivnickij. Město Kropivnitskiy je definováno automaticky, můžete ho změnit → Kontakty. Kropivnitskiy []

Klady: Dobře čistí koberce, dezinfikuje.Může čistit čalouněný nábytek, měkké hračky.Velká nádrž na vodu. Nevýhody: Žádné Poznámky: Excellent and long-lasting, highly recommended to buy.

Klady: Pracuje tvrdě více než rok pro profesionální použití Zápory: Plastové víko se odlepilo na obou parních čističích najednou, ale není to opravdu potřeba. Přál bych si, abych si mohl koupit náhradní kartáč Recenze: Vyplatilo se to, tlak páry je dobrý

Klady: Dobrý parní čistič. Recenze: Měl jsem štěstí. Dostal jsem první, abych byl přesný, hned jsem se zlomil a musel jsem ho vyměnit, ale druhý fungoval jako vůl po dobu 2 let. Každý týden usilovně čistil koberce, krásně drhnul kočičí a psí chlupy. Nedělám si velké naděje na čištění dlaždic a všech druhů trub bez čisticích prostředků, ale záclony a další věci čistí skvěle. Stále by fungoval, ale kartáček se ulomil. Stále ohřívá vodu. A mimochodem, pára je velmi horká.

Klady: Kopie německého Bomana. Ve volném prostoru. O-kroužky. Nevýhody: Viz. Komentáře nejsou povolené u textu s názvem: Koupil jsem si ho, protože si ho nemůžu dovolit.к. Předtím tam byl Němec, kterého Číňané okradli. Němce jsem zabil příliš tvrdou prací. Pro tento model se rozhodl kvůli vysokému tlaku páry. Neodfoukává prach z vodorovných ploch. ale pak použijte hadr. Na co si dát pozor: 1. Pojistný ventil nešroubujte co nejtěsněji. Těsnění rychle selže 2. NEVYPÍNEJTE ventil rychle. může unikat pára a vařící voda. opaří ruku. Pomalu a v několika krocích. 3. U čínského modelu se může parní hadice, která vede uvnitř ohebné hadice, zalomit a není spojena s hadicí, což může způsobit snížení výstupu páry nebo dokonce úplné zastavení výstupu páry. Pokud se tedy bez zjevného důvodu zastaví, demontujte jej (na vlastní nebezpečí)!) rukojeť a zkuste odstranit kroucení.

Klady: žádná elektronika na deskách: jen ventilátor, termoprén, tlačítko a 2 žárovky; pistole s tryskou; 1,5l nádržka, která dlouho vydrží; pára je dobrá Nevýhody: žádná odnímatelná hadice; těsnění plnicího hrdla; měli byste mít po ruce nádržku na vodu, abyste mohli vypustit kondenzát v hadici Hodnocení: 1. Ventil se nakonec zasekne a knoflík se volně neotáčí. rozeberte ji a omyjte. pokud nejde vůbec odšroubovat, použijte silnější tlak nebo zkuste lehkým poklepáním zatlačit na pojistný kolík, aby víčko dosedlo na matici. 2. Tlačítková deska se časem zmačká a nezapne se správně, snadno se odstraní. Pokud se tlačítko stále nezamkne (zamkne se), je třeba jej vysušit. Pokud je nefunkční, pomohou vám rádiové komponenty. Tlačítko lze po vyjmutí rukojeti snadno vyjmout. 2. pokud je pod krytem louže, kondenzát v prostoru s tryskami a pod tlačítkem, těsnění plnicího hrdla je opotřebované (přebytečná pára přes něj vytéká do těla) tepelný tmel v supermarketu, trubka za cenu šavlí. Závěr: Výrobek je jednoduchý a šikovný, lze jej opravit během chvilky. Doporučuji !

READ  Lze polypropylen umístit na držák na ručníky?

Specifikace

Slevy s promo kódem sidex250: promo cena pro clatronic dr 3280 v Kropivnitsky a dalších městech v Rusku. Konečná cena závisí na způsobu doručení. Dodávka a samovýroba Clatronic DR 3280 bez platby předem. Před nákupem nezapomeňte aktivovat propagační kód! Clatronic DR 3280: recenze, fotografie, specifikace. V Kropinitském [] se nachází samoobsluha. Kropivnickij. Město Kropivnitskiy je zadáno automaticky, můžete ho změnit → Kontakty. Kropivnitskiy []

Klady: dobře čistí koberce, dezinfikuje.Může čistit čalouněný nábytek, plyšové hračky.Velká nádrž na vodu. Nevýhody: Žádné Nevýhody Recenze: Skvělé a dlouhotrvající, velké doporučení ke koupi.

Klady: Funguje bezchybně více než rok pro profesionální použití Zápory: Plastové víko odpadlo najednou na obou parních čističích, ale není to opravdu potřeba. Nemohu najít kartáček, který by ho nahradil

Klady: Dobrý parní čistič. Recenze: Měl jsem opravdu štěstí. Přesněji řečeno, první se rozbil hned a musel jsem ho vyměnit, ale druhý fungoval 2 roky jako vůl. Pracoval každý týden při čištění koberců, krásně drhnul kočičí a psí chlupy. Nedělal jsem si velké naděje na čištění dlaždic a všech druhů trub bez čisticích prostředků, ale v pohodě vyčistil všechny druhy záclon a dalších věcí. Stále by to fungovalo, ale kartáč se ulomil. Stále ohřívá vodu. A mimochodem, pára je velmi horká.

Klady: Kopie německého Bomana. Ve volném prostoru. o-kroužky. Nevýhody: Viz. Komentář Recenze: Koupil jsem to, t.к. Měl jsem německý model, který Číňané ošidili. Zničil jsem si němčinu tím, že jsem příliš tvrdě pracoval. Zastavil se u modelu kvůli vysokému tlaku páry. Nevíří prach na vodorovných plochách. ale pak s hadrem. Na co si dát pozor: 1. Příliš nedotahujte pojistný ventil. Těsnění 2 rychle selže. NEOTVÍREJTE ventil rychle. Pára a vařící voda mohou unikat. Opařte si ruku. Pomalu a postupně. 3. U čínského modelu se může parní hadice, která vede uvnitř ohebné hadice, zalomit, což nesouvisí se šroubováním hadice, a výsledkem je snížený nebo dokonce žádný výstup páry. Pokud zjistíte, že ventil z nějakého důvodu nefunguje, demontujte jej (na vlastní nebezpečí)!) rukojeť a zkuste odstranit kroucení.

Klady: žádná elektronika na deskách: pouze topné těleso, tepelný spínač, tlačítko a 2 kontrolky; stříkací pistole; nádržka o objemu 1,5 litru; pára s dlouhou životností je dostatečná; dobře fouká Nevýhody: není odnímatelná hadice; těsnění plnicího hrdla; k vypuštění kondenzátu v hadici potřebujete mít po ruce nádržku na vodu Hodnocení: 1. Ventil se nakonec zasekne a knoflík běží naprázdno. Musíte ho rozebrat a opláchnout od usazenin, a pokud nejde vůbec odšroubovat. zatlačte na něj silněji shora nebo zkuste lehce zatlačit na pojistný kolík kamenem, aby víčko dosedlo na matici. 2. Tlačítková podložka se po chvíli zmačká a nezapne se správně, snadno se odstraní. pokud se tlačítko ani poté neodemkne (a to se stane), vysušte ho. Pokud se vybije, rádiové díly jsou velkou pomocí, tlačítko lze snadno vyjmout po odstranění rukojeti. 2. Pokud je pod krytem louže, kondenzuje v prostoru trysky a pod tlačítkem, je opotřebované těsnění plnicího hrdla (přebytečná pára přes něj proudí do krytu). Sečteno a podtrženo: výrobek je jednoduchý a šikovný, snadno se opravuje. Doporučené stránky!

Clatronic DR 3280 recenzí

Výhody: dobře čistí koberce, dezinfikuje.Může čistit čalouněný nábytek, měkké hračky.Velká nádrž na vodu.

Komentáře: Great and long lasting, a good recommendation to buy.

Zařízení nemá žádnou elektroniku na deskách plošných spojů: pouze ventilátor, termostat, tlačítko a 2 světla, pistole s tryskou, 1,5litrová nádrž, která dlouho vydrží, pára je dobrá

Slabé stránky: Nelze odpojit hadici; utěsnění plnicího hrdla; je třeba mít po ruce nádobu na zachycení kondenzátu v hadici

Poznámky: 1. Časem se ventil zasekne a knoflík se uvolní. je třeba rozebrat a opláchnout od usazenin, pokud vůbec nejde odšroubovat, zatlačit silněji shora nebo lehkým úderem cihly, pokusit se potopit bezpečnostní dřík na víčko nasazené na matici.2. Podložka tlačítek se po chvíli zmačká a nezapne se správně, snadno se odstraní. Pokud ani poté není tlačítko opraveno (je opraveno), vysušte jej. Pokud zemřel, rádiové díly na pomoc, tlačítko je snadno extrahováno po odstranění rukojeti.2. Pokud je pod krytem loužička, kondenzát v prostoru trysky a pod tlačítkem, je opotřebované těsnění plnicího hrdla (přebytečná pára přes něj proudí do krytu). pomůže vám tepelný tmel, trubka za cenu šavlí.Sečteno a podtrženo: výrobek je jednoduchý a šikovný, lze jej opravit během okamžiku. Doporučené stránky!

Výhody: Funguje bezchybně více než rok pro profesionální použití

Slabiny: Plastový kryt se odlepil na obou parních čističích, ale není to potřeba. Škoda, že si nemůžete koupit náhradní kartáček

Komentáře: Has paid for itself, the steam pressure is good

Výhody:Výkonný, není těžký, dlouhé trysky.

Slabé stránky:Dlouho se zahřívá, rychle chladne

Komentář:Celkově velmi dobrý za svou cenu, koupil jsem ho za 4850.00

Výhody:Velmi spokojen ! dobrý pomocník

Výhody:Cena, výkon 4 atm

Komentář:Tento parní mop jsem hledala dlouho a koupila jsem si poslední. Zatím jsem to zkusil na sedačce u počítače, třel jsem to kartáčem bez fanatismu, jak jsem očekával, od prvního průchodu to nemělo žádný efekt, ale potom, když se špína zapařila, se to stalo znatelnějším, obecně se mi to zatím líbí, uvidíme, co bude dál, chci zkusit umýt motor na autě ??

Výhody:šetří čas při čištění, zlepšuje kvalitu samotného čištění. Dlouhodobá spotřeba vody.

Výhody:Velká nádrž na vodu, mnoho nástavců pro různé účely. Má příjemný proud páry. Funguje skvěle na sklo a dlaždice, zkusil napařování kabát, také super.

Nevýhody:Silný zápach plastu, po prvním použití ~ 20 min se začala odlepovat gumička (těsnění), při práci místo páry vychází voda. Přemýšlím, že ho vrátím

Dobré stránky:Koupil jsem pro svou ženu a pomohl jí vyčistit spáry v koupelně od plísní. čistí! Udržuje sporák a stěnu bez mastných skvrn. čistí! Dlažba, spáry. Vše bylo vyčištěno jako nové! Koupili jsme, co jsme chtěli! Je ve stacionárním tělese s hadicí. pro naši aplikaci. skutečný obchod! Součástí balení je spousta trysek. a kartáče a jen parní tryska. Samozřejmě je však třeba vynaložit trpělivost a úsilí. Čistota, to není levná záležitost O

READ  Vosk v kazetách pro depilaci jak používat

Nevýhody:Rukojeť, poměrně těsná a samotná zbraň. horké holou rukou. Citlivé stránky.

Komentáře:Žádný štiplavý zápach, není cítit. Také jsem se zeptal své ženy. ani ona nic necítila. Velmi užitečné, multifunkční zařízení. Mnoho jeho funkcí jsme zatím nepoužili.

Výhody:Kopie německého Bomana. Ve volném prostoru. O-kroužky.

Komentář:Koupil jsem si ho, t.к. Předtím jsme měli německou, kterou Číňané ukradli. Němce jsem zabil superintenzivní prací. Volba modelu s vysokým tlakem páry. Nevíří prach na vodorovných plochách. ale pak s hadříkem.Na co si dát pozor:1. Nepřepínejte pojistný ventil. těsnění rychle selže2. neotvírejte ventil příliš rychle. Může se uvolňovat pára a vroucí voda. spálit si ruku. Pomalu a postupně.3. U čínského modelu se může parní hadice, která vede uvnitř ohebné hadice, zalomit, ne v souvislosti se šroubováním hadice, což může snížit nebo dokonce zastavit průtok páry. Pokud se přívod bez zjevné příčiny zastaví, demontujte jej (na vlastní nebezpečí)!) rukojeti a pokuste se odstranit zalomení.

Výhody: Snadné čištění oken, podlah, čalouněného nábytku ošetřeného párou, záclon a dětských hraček.

Slabé stránky: Žádné kartáčky, žádné adaptéry k dispozici

Komentář:Nepostradatelný v domácnosti, několikanásobně levnější. První pracoval po dobu pěti let, je stále naživu, ale kvůli selhání adaptéru musel koupit nový, včetně všech slev stojí 3700)))

Výhody:Mám ho už tři roky.

Komentáře:Podlaha, koberce, pohovky, dlaždice a další. Funguje skvěle na všech površích.

Výhody:Je to dobrý parní čistič.

Komentář:Měl jsem štěstí. První se mi rozbil hned a musel jsem ho vyměnit, ale druhý fungoval dva roky jako vůl. Každý týden usilovně čistil koberce, krásně drhnul kočičí a psí chlupy. Nedělala jsem si velké naděje na čištění dlaždic a všech druhů trub bez čisticích prostředků, ale záclony a podobné věci čistil skvěle. Stále by to fungovalo, ale kartáč se ulomil. Stále ohřívá vodu. A mimochodem, pára je velmi horká.

Výhody: čistí, dezinfikuje čalouněný nábytek a koberce;

Nevýhody:Nelze dobře manipulovat s vařičem; krátká šňůra;

Komentáře:Měl jsem dlouhý výběr parního čističe na internetu, chtěl jsem, aby cena nebyla příliš vysoká a kvalita byla dobrá. Vybrala jsem si parní čistič Clatronic DR 3280.Pro mě je to skvělý pomocník právě pro ženy, které mají malé děti, zvláště když se ještě nenaučily chodit na nočník a pravidelně na koberci nebo na nábytku jsou jejich nehody. Navíc, pokud v místnosti žijí děti, měla by být co nejsterilnější. Připravte se na to, že při čištění koberců a čalouněného nábytku se celý byt naplní štiplavými pachy z nich, proto je lepší poslat děti s někým na procházku a po úklidu bytu vyvětrat vzduch. Výsledek je viditelný, vše je čistší a z domu mizí nepříjemné pachy a vůně. Je pravda, že tvrdé skvrny parním čističem nevyčistíte, nejprve je čistím párou, aby změkly, a pak čističem na koberce. Pokud se na koberci po nezbednostech dětí objeví plastelína, můžete ji také napařit a změklý kal rychle vyčistit hadrem.Používám ho také k napařování záclon a tylu, protože jsou živnou půdou pro prach, což vede k infekcím a alergiím, a na jejich neustálé praní nemám síly.Vařič jsem čistila parním čističem Clatronic DR 3280 a vše šlo ven, v oblasti kolem hořáku šel spálený tuk dolů jen s obtížemi, ale nečistoty ve škvírách, zejména v oblasti kolem rukojetí, tekly proudy a nebylo nutné je vyhrabávat nožem.Šňůra je krátká, takže k čištění velkého prostoru potřebujete prodlužovací kabel.

Komentář: Jedním slovem, německá kvalita zde není „cítit“. Ne nadarmo se všude prodávají klutroniky

Komentář: Dobrý den všem. Včera jsem si koupila tento parní čistič a šla jsem rovnou do kuchyně a do dřezu. Už když jsem naléval vodu do nádrže, představoval jsem si, jak je moje myčka čistá jako nová. Lidé, tento parní čistič nic nevyčistí. Možná jsem měl nalít spoustu chemikálií a pak použít stroj, ale jde o to, že čistí párou bez jakýchkoli chemikálií.Říkal jsem si, že bych měl nejdřív něco udělat, takže půjdu umýt dlaždice. a co? účinek je stejný. a kartáč je již ohnutý a to po jednom použití. rozhodnete se samozřejmě sami. stejně jako u každého modelu existují dobré a špatné stránky. Ale skutečnost je vám jasná. Opravdu bych chtěl vidět výsledky po použití tohoto zařízení, od někoho, kdo napsal, že je to zázračná myčka. Zatraceně a ta mašle na boku. to je můj pohled na věc. možná je karcher opravdu dobrý, i když je dražší. chcete dobrý parní čistič. nešetřete, to je moje rada

Výhody: Levný, snadno použitelný, všechny funkce jsou okamžitě srozumitelné. Je vhodný k mytí kuchyňských povrchů, dlaždic, sporáku (skla), okenních rámů apod.д.

Slabé stránky: Nestabilní tlačítko parní pistole, měli jsme tovární vadu. Prasklina ve svařování nádrže, před opravou netěsnila. Také některé slabé prodlužovací trubky.

Komentáře: overall not a bad model, price is ok. Existují drobné nedostatky, ale v zásadě se pohodlně používá.

Nevýhoda: obrovské mínus. Funguje 3 z 5 tam, kde je hodně mastnoty. Plynový sporák, digestoř. Obecně tam, kam se často nedíváme.

Výhody: Výhod je velmi málo, a to: 1) líbí se mi, jak čistí sklo, zrcadla; 2) dobře odstraňuje nečistoty z prasklin, rohů to je asi tak všechno“ končí.

Nevýhody: Škoda vynaložených peněz, protože právě funkce parního čističe pod tlakem je nechutná

Komentář: Milé hospodyňky, nenechte se zmást reklamou, tv-shopy a dalšími věcmi Koupil jsem tento přístroj pro manželku, hlavně na úklid kuchyně, prohlédl si všechny recenze, shlédl všechna videa na YouTube a došel k závěru, že peníze do 1000grn budou skvělé, aby celá reklama na YouTube vzala za své Myslel jsem, že, jak jsem přišel domů a vyčistit sporák)))) tam nebyl, byl zklamán v 100%, velmi špatně odstraňuje nečistoty, mastnotu, atd.д., Řekl bych, že to neodstraní žádné Hluk, pískání, spousta páry, žádný účinek teplota páry na výstupu je velmi nízká (http://www).YouTube.com/watch?v=gT_798Ua1zo), došel k závěru, že při této teplotě nedělá nic jiného, než že čistí okna, zrcadla a vyfukuje těžko přístupná místa. Škoda utracených peněz.

Komentář: Koupil jsem ho před 2 dny a co vám mám říct, první den, kdy jsem čistil podlahy, byl po celém bytě cítit zápach, podlahy se čistily dobře.Začal čistit kafkla.Kartáče se hned rozpadly, štětiny se zmuchlaly a to už po prvním použití.Měl jsem hlavu namočenou ve vodě Druhý den jsem se rozhodl umýt koupelnu, ale trvalo 20 minut, než mi z pistole vyšla pára přímo na ruce.Teď fouká jako blázen.Parní čistič byl kompletní Mr.Promrhané peníze.

Produkty podobné produktu Clatronic DR 3280

Všechny známé recenze a diskuse výrobce Clatronic DR 3280 jsme pro vaše pohodlí shromáždili na jednom místě. Mohu vám také poskytnout videorecenze a videozáznamy o DR 3280. Další oblíbené parní čističe a parní generátory Clatronic uvedené na našich webových stránkách jako seznam s hodnocením. Produkty Clatronic jsou seřazeny podle oblíbenosti v části Parní čističe a parní generátory. Na začátku seznamu. Nejoblíbenější parní čističe a parní generátory.

READ  Jak provádět depilaci voskem

Zveme vás k přečtení recenzí na Clatronic DR 3280. Při rozhodování o koupi parního čističe vám mohou velmi pomoci zkušenosti ostatních uživatelů. Můžete se dozvědět o možných problémech, použitelnosti, trvanlivosti a provozuschopnosti parního čističe. Pokud vlastníte DR 3280, zanechte své hodnocení, historii parního čištění. Tyto informace budou velmi užitečné pro ostatní uživatele!

Parní čistič Clatronic DR 3280

Koupit bez váhání, dlouho jsem přemýšlel mezi Kerherem a clatronicem, ale peníze se zastavily na tomto modelu, několik dní umyl celý dům, voní čerstvě, čisté dlaždice a digestoř prostě září, to není reklama, to je moje recenze, osobně ji doporučuji, budete spokojeni, Já osobně jsem spokojen a sprchový kout je nyní lesklý a bez mýdlových šupin, hlavní věc, kterou je třeba vědět, je, že ohřev způsobuje kondenzaci a z pistole trochu uniká voda, ale jakmile se voda v nádrži vařila a ventil pracoval všechno, žádné pruhy, stroj je dobrý, ani si nemyslím, že dvakrát, doporučuji to

Je to jednoduché, pára z této jednotky není horká, 50-60 stupňů, takže nemusíte pokračovat, ale napíšu. Pára by měla mít teplotu 100-130 stupňů, aby se odstranila mastnota, usazeniny, rez a především bakterie. Na základě výše uvedeného je Clatronic generátorem mlhy.

Dokud se neobjeví něco nového a účinného, za tu cenu to bude stát za to.Záleží samozřejmě na vás))))

Příliš mnoho bezpečnostních opatření při práci,všechny ostatní nevýhody, předpokládám, že v budoucnu opravit

Tatiana Moroz: Používám Clatronic DR 3280 již měsíc nebo déle

19:41

3:30

6:30

Výkonný a prostorný

Levný parní čistič značky Clatronic je proveden ve tvaru typickém pro modely pro domácnost a připomíná klasické vysavače. Díky šedé a černé barvě je design univerzální.

Nádrž Clatronic DR 3280 je určena pro 1.5 litrů, takže není třeba doplňovat během čištění. Kotel má jmenovitý výkon 1500 W, který vyvažuje rychlost ohřevu a účinnost spotřebiče. Model je vybaven základními bezpečnostními prvky, včetně ochrany proti přehřátí a bezpečnostního ventilu pro vypouštění přebytečné páry.

Rozšířený balíček

Pro čištění podlah a koberců je parní čistič vybaven standardním hrubým kartáčem. Ve spojení s nástavcem na tkaniny jej lze použít na citlivé povrchy, jako je čalounění. K dispozici jsou dvě bodové trysky a speciální úhlový adaptér pro cílené čištění párou. K dispozici je také tryska na mytí oken a dvojice kulatých kartáčů, které kombinují parní čištění s mechanickým čištěním.

Model si poradí s většinou aplikací, pouze starý tuk z vařiče nebo jiné složitější znečištění může být obtížně odstranitelné.

Součástí dodávky přístroje Clatronic DR 3280 je nálevka, odměrka a několik prodlužovacích trubic. V těle přístroje je speciální přihrádka pro uložení základního nářadí.

Snadné ovládání

Ovládání modelu zahrnuje tlačítko napájení na těle přístroje s indikátorem tepla a připravenosti a spínač na parní pistoli s aretací spouště pro nepřetržitou produkci páry. Chybí pouze regulátor výkonu, který umožňuje měnit intenzitu čištění párou.

Nevýhodou je také krátký dosah z jediné elektrické zásuvky. Síťový kabel je dlouhý 2 metry.5 metrů a 1 metr parní hadice.Má pracovní dosah přibližně 6 metrů, takže ve větších místnostech je třeba použít prodlužovací kabel. Jinak je Clatronic DR 3280 ideální pro ty, kteří hledají cenově výhodný parní čistič s různými nástavci.

Parní čistič Clatronic DR 3280 charakteristiky

Clatronic DR 3280 umožňuje mimořádně snadné čištění! Parní čistič umožňuje používat při čištění minimum chemikálií. Výkonná pára je vynikající v boji proti nečistotám, bakteriím a alergenům. Jsou také vynikající pro odstraňování nepříjemných pachů. Můžete rychle vyčistit koberce, záclony a nábytek. Četné nástavce dodávané s přístrojem vám usnadní důkladné čištění.

S přístrojem Clatronic DR 3280 je parní čištění neuvěřitelně snadné!

S parním čističem můžete používat minimum čisticích prostředků. Výkonná pára je skvělý způsob, jak se vypořádat s nečistotami, bakteriemi a alergeny. Čištění párou je také vynikající pro odstranění nepříjemných pachů.

Můžete rychle vyčistit koberce, záclony a nábytek.

Пароочиститель СLATRONIC dr 3280 || Зачем нужен пароочиститель?

clatronic, 3280, parní, čistič, používat

Více trysek, které jsou součástí parního čističe, vám pomůže vyčistit důkladněji. Široká hubice vám například pomůže vyčistit podlahu a kulaté kartáče jsou užitečné pro čištění nábytku.

Dodává se s balíčkem Parní čistič, sada trysek pro různá použití, 2dílná prodlužovací trubice, podlahový kartáč s držákem na hadr, netkaná textilie, čistič skla 2 trysky různých velikostí, dva kulaté kartáče různých velikostí, nálevka, odměrka, dokumentace

Koupil tento produkt od nás? Podělte se o své zkušenosti s používáním produktu a získejte 1000 bonusových bodů na svůj účet: 500 za text 500 za fotografie. Veškerou zpětnou vazbu s fotografiemi kontrolujeme co nejrychleji. Podrobná pravidla

Odkaz pro napsání recenze je k dispozici ve vaší osobní skříni

Informace o produktu jsou pouze orientační a nepředstavují veřejnou nabídku. Specifikace, obsah balení a vzhled výrobku se mohou lišit nebo být změněny výrobcem bez předchozího upozornění. Před nákupem si prosím ověřte informace na oficiálních stránkách výrobce. Pokud v popisu produktu najdete chybu nebo nepřesnost, označte prosím část s chybou a stiskněte tlačítko „Nahlásit chybu“.

Pokud v popisu produktu najdete chybu nebo nepřesnost, označte prosím část s chybou a stiskněte tlačítko „Nahlásit chybu“.

Parní čistič Clatronic DR 3280

Parní čistič Clatronic DR 3280 zajišťuje dokonalé čištění různých povrchů. Silný proud páry čistí nejen povrchy, ale proniká i do měkkých tkanin. Ovládání výkonu je umístěno na rukojeti spotřebiče, takže jej můžete snadno regulovat podle typu znečištění. Teplota páry je 100 °C. 120 °C, což ničí škodlivou mikroflóru a s ní i zatuchlé pachy.

A co je nejlepší, k tomuto typu čištění nejsou potřeba žádné chemikálie! Stačí jen naplnit nádobu vodou, k čemuž vám pomůže nálevka a odměrka dodávaná s přístrojem. Nádržka na vodu pojme až 1 kg vody.5 l, což vystačí na 40 minut nepřetržitého používání. Po vyčerpání vody se přístroj automaticky vypne, aby se nepřehřál.

Clatronic DR 3280 je vybaven kolečky, takže jej můžete snadno přemisťovat po místnosti. Pokud potřebujete uzavřít přívod páry, můžete použít pojistný ventil.

vyfotografovat výrobek. získat bonusy za zapnutí!

Pomáhat ostatním zákazníkům při rozhodování, který produkt si koupit, je nyní přínosnější! Vyfoťte produkty, které u nás kupujete, a získejte za to bonusové body ON-Bonus!

Zveřejněte kvalitní fotografie každého zakoupeného produktu v obchodě ONLINE TRADE.UŽIVATELSKÉ ROZHRANÍ. Ostatní kupující se tak mohou dozvědět o kvalitě, výhodách a možných nevýhodách výrobku, který chtějí koupit. Za své fotografie získáte zaslouženou odměnu na svůj bonusový účet.

Další informace o našich pravidlech naleznete na stránce ON-bonusy za fotografie produktů

| Denial of responsibility | Contacts |RSS