Věci smrdí

Měli jste někdy tento problém? Někdy deodorant moc nepomáhá a věci v podpaží zapáchají. pokud perete v pračce. je to v pořádku, ale pokud je věc určena k mytí rukou. Nevím proč, ale cítím ho v podpaží i na čistém oblečení, i když ho dobře peru! Žádné posměšky, ale skutečné rady, prosím!

Skutečné rady http://axilla.I’ve got to get out of it, I’ve got to get out of it.php?ID=82Žádný pot!

Zarazza, dobře pro vás, zřejmě není takový problém.

Jděte do metra? Každý den? Sedni si tam?Strýčkové žijí už 100 let bez praní, bez prádla? Zde je vaše odpověď.S výjimkou syntetických materiálů a vlny.

Oblečení svých dospělých dětí dávám do jemného roztoku bělidla.Je opravdu dobrý na odstranění zápachu

1 и 5. DĚKUJI za skutečné rady! 4. Ano, jezdím metrem, ano, každý den, ne, nesedím tam, a rozhodně jsem neviděl strýčka už sto let. Vůbec nechápu smysl vašeho sdělení, protože já metrem jezdit nemusím. Tihle lidé jsou ale bestie. Proč reagujete, proč vůbec sedíte na tomto fóru? Není kam jinam plivat jed, že??! osamělí hadi se skvrnami sedí a syčí, syčí, syčí. a myslí si, že jsou nejchytřejšími lidmi na tomto fóru. zlí lidé.

)))) a vůbec, co mají moje RINSHIPS společného s kluky v metru po celé věky??)) Otírám se o ně?)

Syntetické tkaniny (některé) mají tuto vlastnost. i po vyprání a dokonce i po vyprání v pračce:). Můj manžel má tričko. Peru je v pračce na 30-40 °C. začít žehlit. Pořád ji cítím. Brzy ho (tričko) bez povšimnutí odhodím. 🙂

A bundy, které si oblékáš na ty mikiny. Jak často je perete?? Bundy mají také tendenci se špinit, a to nejen zvenku.

„Osamělá“, „upjatá“, „nejchytřejší“.Děvčata, nepište sem, nebo budete mít taky problémy))))). V žádném případě)))

Nikdy jsem si nevšiml, že by dobře vypraná věc byla cítit potem, pokud je cítit, že je špatně vypraná. Hodinu namáčejte, vyměňte prací prostředek, použijte kondicionér. by neměly být po vyprání cítit, a to ani syntetické materiály. Syntetika se dobře pere. Častěji se převlékejte, holte si podpaží, kupte si dobrý deodorant, neoblékejte se příliš teple a pravděpodobně nebudete cítit.

V pračce.Pračka začala zapáchat a nyní věci po praní zapáchají. Co dělat??

Jak často perete oblečení, když nesmrdí a je špinavé??

Myslím, že autorka byla připravena na to, že se jí rozzlobení anonymové budou posmívat, a když jsem jí zcela vážně napsal, hodila na mě bláto. 100 let. nemyslím věk, ale zašlý stav oblečení, včetně svrchního, některých cestujících v metru.Mýlíte se, autore. O tom, že vaše podpaží je propojeno s podpažími ostatních lidí.A rada zněla. syntetika a vlna jsou náchylné k tomuto „zapařovacímu“ efektu.Nenoste věci, které nejsou kvalitní.o praní prádla-výše dobře řečeno.

Také mám podobný příběh. Zdá se mi, že dobře umývám a věci nejsou mastné, ale po umytí zůstává zápach.

Zkuste si umýt podpaží vodou a mýdlem. Skvrny se dobře odstraňují z deodorantu, pokud nějaký máte, a zápach je také pryč.

Omlouvám se za překlep 🙂 Každopádně ji namočíte do prášku jako obvykle, vyperete v ruce a na konci praní. mýdlem tam, kde to smrdí. a pořádně opláchněte. Mělo by to pomoci

Fuj, hnus.Jak můžete nechápat, že to není látkou a deodoranty, ale potem! Takové dívky jsem už potkal. Pot smrdí jako mužský pot. Většina dívek je hubená, čistě ostříhaná, ale zvedají ruku. Mammaaaaaaaaaa, z toho mě fakt bolí oči. Já se naopak potím velmi málo a vůbec nepáchnu. Takže vám nic nepomůže, autore.

Aha, a já myslela, že jsem jediná 🙂 Když je svetr nový, můžu ho nosit dvakrát za sebou, aniž bych ho prala, a pak. (promiňte mi to uklouznutí:))když ho myji, několikrát ho namydlím, dlouho a silně třu, a když uschne. Právě jsem si dal, a jak někdo napsal výše, má pocit, že týden v něm šel =( což znamená, že pot je hormonální? je to známka nějakého špatného zdravotního stavu?

Stejný problém, proto se snažím kupovat oblečení, které můžu dát do auta.Oblečení peru po jednom nošení. a nepoužívejte antiperspiranty, některé jsou příšerně cítit jako kočičí chcanky. Lepší je používat aerosolové deodoranty než antiperspiranty. Sám se chystám udělat totéž.

Je to divné, je to něco s mým tělem a ne s oblečením. Nepoužívám deodorant, ale musím ho nosit alespoň tři dny, než začne být cítit.

Jednou jsem si koupila rolák, jehož rukávy mi těsně přiléhaly k podpaží. Kdysi jsem si ho mohla jen obléknout a jít rovnou prát, a je to, jak jste říkala, vůně je nezničitelná. Obvykle necítím vůni. Je to jediná věc, na kterou jsem narazil a která se nestává u jiných oděvů.

Mimochodem, může mi někdo říct, proč potřebujeme kondicionéry na tkaniny?? Jak mění kvalitu vypraného oblečení?

Skutečná rada, http://axilla.ru/docs.php?ID=82Žádný pot!

jaké téma)) Svítí slunce. nebo tak něco?)

Společně s manželem. Nemám peníze, žijeme sami. peníze se dostanou do vašich rukou. Co se děje?

Mám zavolat opatrovníka??

Sakra, to se máš, myslím, že tenhle problém nemáš.

Jezdíš metrem? Každý den? Sedni si tam?Strýčkové tady kolem 100 let bez mytí, bez mytí? Tady je vaše odpověď.Vyloučení syntetiky, vlny.

Oblečení dospělých dětí dávám do jemného roztoku bělidla.Je opravdu dobrý na odstranění zápachu

1 и 5. DĚKUJI za skutečné rady! 4. Ano, jezdím metrem, ano, každý den, ne, nejezdím, a rozhodně jsem tam neviděl strýčky staré sto let. Vůbec nechápu smysl vašeho sdělení, protože já metrem nejezdím. Bože, jsou to těžká zvířata. Proč odpovídáte, proč vůbec sedíte na tomto fóru? nemáte kam jinam plivat jed?! Osamělí, poďobaní hadi tam sedí a syčí, syčí, syčí a myslí si, že jsou nejchytřejší bytosti na tomto fóru. zlí lidé.

)))) a vůbec, co mají moje PŘESTÁVKY společného se strýčky sto let v podzemí??)) Vtírám jim to?)

Mám takovou věc, že pokud není nový, tak se ten zápach opravdu nesmyje, je to jako by byl uvnitř. a jednou si ho nasadit, jen na vteřinu.a je to Celý den jsem se v téhle mikině potila. takže si prostě častěji kupuji nové mikiny.

Syntetické tkaniny (některé) mají tuto vlastnost. vůně i po praní a dokonce i po praní v pračce:). Můj manžel má tričko. Peru je v pračce na 30-40 °C. Začnu žehlit. Stále zachycuje zápach. Brzy ho (tričko) bez povšimnutí odhodím. 🙂

A bundy, které si oblékáte na tyto mikiny a trička. Jak často ji perete?? Bundy se také často špiní, a to nejen zvenku.

Změna deodorantu. Doporučuji Clinique, pánský deodorant-tyčinka, je bez zápachu. Pokud si navíc pravidelně holíte podpaží, nebudete cítit žádný zápach.

Jaký jed. proč se tak rozčiluješ??Dokonce jsem se smál) O metru-pravda, vůně je absorbována tam, a to i v dálce, takže žádná maminka). Nemám na vás žádné stížnosti.“bestie“, „hadi“, „syčí“, „jed“, „zákeřný“. Proč máte vlákno, když neumíte napsat svůj názor na původ pachů?? Autor je zdůrazněn!Překvapen, odcházím.

jak se cítíte po návštěvě salonu.

„osamělé“, „upjaté“, „nejchytřejší“. děvčata, nepište sem, nebo se také dostanete do hledáčku))))) V žádném případě.))

Nikdy jsem si nevšiml, že by dobře vypraná věc byla cítit potem, pokud je cítit, že byla špatně vypraná. Hodinu namáčejte, vyměňte prací prostředek, použijte kondicionér. Po vyprání by neměla být cítit, a to ani syntetika. Syntetika se obvykle dobře pere. Častěji se převlékejte, holte si podpaží, kupte si dobrý dezik, neoblékejte se příliš teple a pravděpodobně to nebude cítit.

READ  Proč pračka zapáchá?

To je ale téma!) Vyšlo slunce. nebo?)

Mám takovou věc, že pokud není nový, tak se ten zápach opravdu nesmyje, jako by tam byl nebo co. a jednou jsem si je vzala na sebe, na vteřinu.Připadá mi to jako Celý den jsem se v téhle mikině potila. tak si prostě častěji kupuji nové mikiny a trička.

dělat, když, oblečení, vyprání, zapáchá

Změňte deodorant. Doporučuji Clinique, pánský deodorant v tyčince, bez zápachu. Pokud si navíc pravidelně holíte podpaží, nebudete zapáchat.

Mám to také, hrozný zápach, vyskytuje se v zimě. Nevím, jak bojovat((((((

O jakém jedu to mluvíte??Dokonce jsem se smál) O metru-pravda, vůně je tam absorbována, a to i z dálky, takže žádná maminka). Nemám vůči vám žádné nároky.“bestie“, „hadi“, „syčení“, „jed“, „zlo“. Proč zakládáte vlákno, když nemůžete vyjádřit svůj názor na původ pachů?? Autor je zdůrazněn!Překvapen, jsem mimo.

Musíte prát v ruce. Pračka to nedělá správně. A po gelových dezikách lze věci rovnou vyhodit, nic je po chvíli nebere.

fuj smradlavý kůň není náhodou negr?

Nechtěné vlasy((((

Uživatelka.ru bere na vědomí a souhlasí s tím, že nese výhradní odpovědnost za veškerý obsah zveřejněný zcela nebo zčásti prostřednictvím služby Woman.ru. Členka skupiny Woman.Zaručujeme, že námi zveřejněný obsah neporušuje práva třetích stran (mimo jiné včetně autorských práv) ani nepoškozuje čest a důstojnost třetích stran.

uživatel webu Žena.uk odesláním materiálu projevujete zájem o jeho zveřejnění na stránkách a vyjadřujete svůj souhlas s jeho dalším použitím vlastníky stránek žena.ru. Všechny materiály na webu Žena.Materiály, bez ohledu na formu a datum jejich umístění na stránkách, lze použít pouze se souhlasem vlastníků stránek.

Používání a přetiskování tištěných materiálů z webových stránek.ru je možné pouze s aktivním odkazem na zdroj. Používání fotografických materiálů je povoleno pouze s písemným souhlasem správy webu.

Umístění duševního vlastnictví (fotografie, videa, literární díla, ochranné známky atd.).д.) na webu žena.Následující informace mohou zveřejňovat pouze ti, kteří k tomu mají potřebná oprávnění.

Copyright (c) 2016-2022 Hurst Shkulev Publishing Ltd

Osvědčení o registraci média EL č. FS77-65950, vydané Federální službou pro dohled nad komunikacemi, informačními technologiemi a masmédii (Roskomnadzor) dne 10. června 2016. 16

Zakladatel: Hearst Shkulev Publishing, Limited Liability Company

Kontaktní údaje redakce na orgány veřejné správy (včetně Roskomnadzoru):

Věci smrdí

Když si ráno umyjete podpaží, osušíte je a otřete citronovou kůrou, nebudou zapáchat.

Já to mám stejně, v zimě je to hrozný zápach. Nevím, jak bojovat((((((

Musíte ji prát ručně. Pračka nepracuje dobře. A po gelových dezikách lze věci okamžitě vyhodit, po chvíli nic neberou.

Mám to stejně, věci po umytí smrdí. Namáčení, důkladné mytí, zejména tření podpaží. Jde o to, že jde o hormonální pot, který nelze zcela smýt. Například synovo tričko voní, umyla jsem ho ručně, ne opravdu a důkladně v podpaží, a nic nevoní jako nové. A moje svetry, ať je potírám dobrým pudrem sebevíc, jsou k ničemu. Páchne to jako psí nebo kočičí moč

Ručně prané oblečení peru v pračce na režim „ruční praní“. Přidávám Vanish, pomáhá. Musíte se také častěji mýt a příliš se nenosit.

Fuj, smradlavý kůň není černoch ani náhodou?

Podpaží ráno umyjte, osušte a otřete citronovou kůrou, nebude cítit.

Myslím, že autorka byla připravena na to, že se jí rozzlobení anonymové budou posmívat, a když jsem jí zcela vážně napsal, házela na mě špínu. 100 let. nemyslím věk, ale nedostatek čerstvosti oblečení, včetně svrchního, některých cestujících v metru.To bys neměl dělat, autore. O propojování svého podpaží s podpaždím ostatních lidí.A rada zněla, že syntetika a vlna jsou náchylné k tomuto „vznášejícímu se“ efektu.Nenoste věci špatné kvality.Ohledně prádla, výše uvedený to řekl velmi dobře.

A já to mám stejně, věci po umytí smrdí. Namáčení, důkladné mytí, záměrné tření podpaží. Jde o to, že jde o hormonální pot, který se nedá úplně smýt. Synovo tričko voní, peru ho rukama, v podpaží moc ne a nic nevoní jako nové. A jeho skokani bez ohledu na to, jak třít, dobré prášky, žádný užitek. Páchne jako psí nebo kočičí moč

Při ručním praní v pračce v režimu ručního praní přidávám Vanish, pomáhá. Také se musím častěji mýt a ne se dusit.

Mám stejný příběh. Je to, jako bych se dobře umyla a věci se neušpinily, ale zápach zůstává i po umytí.

Prádelna.pračka začala zapáchat, nyní věci po vyprání zapáchají. Co dělat???

Jak často perete věci, pokud nesmrdí nebo se neušpiní??

zkuste vyprat podpaží oděvu vodou a mýdlem. Skvrny se krásně odstraňují, pokud máte dezik, a zápach také zmizí.

Omlouvám se za překlep 🙂 Každopádně ji namočíte do prášku jako obvykle, vyperete ji v ruce a na konci praní ji vyperete. mýdlo, které smrdí. a dobře opláchněte. by měl pomoci

Osobně jsem si všimla, že při používání gelových deodorantů a tyčinek zůstává na oblečení pach potu. Smísí se s potem, vsákne se do látky a ne vždy se vyperou. Když jsem přešel na spreje, problém zmizel.

Osobně jsem si všimla, že při používání gelových deodorantů a tyčinek zůstává na oblečení pach potu. Mísí se s potem, vsakují se do látky a ne vždy se vyperou. Když jsem přešel na spreje, problém zmizel.

Čas od času se mi stane stejný problém. Myji se namáčecími drahými gely (moje ruce nesnesou prášek). Nedávno jsem „zachránila“ mikinu. Uvařil jsem ho. Zápach je pryč. Ale se syntetikou to samozřejmě nefunguje, ta mikina byla čistě bavlněná.

Fuj, ta hrůza.Jak můžete nechápat, že to není látkou nebo deodorantem, ale potem! Takové dívky jsem už potkal. Pot smrdí jako mužský pot. Většina dívek je hubená a čistá, ale zvednou ruku. Mammaaaaahhhhh, opravdu mě z toho bolí oči. Já se naopak potím velmi málo a nejsem vůbec cítit. Takže vám, autorovi, nic nepomůže.

Čas od času se mi stane stejný problém. Umývám je máčením, drahými gely (moje ruce nezvládnou prášek). Nedávno jsem „zachránila“ mikinu. Vařím ji. Zápach je pryč. Ale taková čísla samozřejmě nebudou fungovat u syntetiky, ta mikina byla čistě bavlněná.

Aha, a já myslela, že jsem jediná 🙂 Když je mikina nová, můžu ji nosit 2x za sebou bez praní, pak. (promiňte mi to uklouznutí :))když se několikrát umyju, dlouho a silně třu, a když to zaschne. právě jsem si ho oblékl a jak někdo napsal výše, cítím se v něm jako týden=( což znamená, že pot je hormonální? svědčí to o nějakém špatném zdravotním stavu?

Stejný problém, takže se snažím kupovat oblečení, které se dá nacpat do auta.Oblečení peru po jednom nošení. také nepoužívejte antiperspiranty, některé z nich vydávají příšerný zápach jako kočičí moč. Místo antiperspirantů byste měli používat aerosolové deodoranty. Sám se chystám udělat totéž.

Je to zvláštní, je to něco špatného s mým tělem, a ne s oblečením. Nepoužívám deodorant, ale aby mi věci začaly smrdět, musím ho nosit alespoň 3 dny.

TOP 10 TRAPNÝCH SITUACÍ natočených na kameru!

Společně s manželem. Nemáme peníze, žijeme odděleně. Peníze jdou do mých rukou. Co se děje??

Mám zavolat do péče??

Jednou jsem si koupila rolák, jehož rukávy mi těsně přiléhaly k podpaží. Jakmile jsem si ji mohl jen obléknout a ihned do praní, vše, jak říkáte, vůně zůstává nezničitelná. Ačkoli já většinou necítím vůni. Je to jediná věc, která se mi kdy stala, u jiného oblečení se to nestává.

Mimochodem, možná mi někdo řekne, k čemu jsou kondicionéry na praní? Jak mění kvalitu vypraného oblečení?

Jsem vysoký

Je mi 18 let, vážím 75 kilo. To je v pořádku?

Tuk. Milovat se takový, jaký jsem

Je mi 18 let, vážím 75 kilo. Normální obecně?

Shugaring.Poprvé

Nechtěné vlasy((((

Uživatelka Woman.jakýkoli obsah zveřejněný na webových stránkách Woman.ru částečně nebo v plném rozsahu, je srozuměn a souhlasí s tím, že nese výhradní odpovědnost za veškerý obsah zveřejněný na webových stránkách Woman.ru.ru. Členka Žena.ručí za to, že jeho obsah nebude porušovat práva třetích stran (mimo jiné včetně autorských práv) ani ohrožovat jejich čest a důstojnost.

Uživatel Woman.ru uživatel odesláním materiálu projevuje zájem o jeho zveřejnění na stránkách a vyjadřuje svůj souhlas s jeho dalším použitím vlastníky Woman.ru služby. Všechny materiály na webu Žena.ru, bez ohledu na formu a datum zveřejnění na webu, lze použít pouze se souhlasem vlastníků webu.

READ  Rychlý depilační krém Veet jak používat

Používání a přetiskování tiskovin od ženy.pouze s aktivním odkazem na zdroj. Použití fotografického materiálu je povoleno pouze s písemným souhlasem správy webových stránek.

Umístění duševního vlastnictví (fotografie, videa, literární díla, ochranné známky atd.).д.) u ženy.Následující pravidla platí pro všechny osoby, které mají potřebná práva k vytvoření takového odkazu.

Copyright (c) 2016-2022 Hurst Shkulev Publishing Ltd

Osvědčení o registraci média EL č. FS77-65950, vydané Federální službou pro dohled nad komunikacemi, informačními technologiemi a masmédii (Roskomnadzor) dne 10. června 2016. 16

Zakladatel: Hurst Shkulev Publishing Limited Liability Company

Kontaktní údaje redakce na vládní agentury (včetně Roskomnadzoru):

Použití bělidla

Bělidlo by se nemělo používat na hedvábí, vlnu, kůži a barevné předměty. Tento výrobek je ideální pro bělení vybledlých bílých oděvů z přírodních materiálů. Syntetický materiál se tímto způsobem zpracovává obtížně. Také pokud ošetřujete umělé tkaniny bělidlem, nemusíte dosáhnout požadovaných výsledků.

Vyberte si bělidlo ve formě tekutého gelu. Jsou jemné, šetrné a účinné. Při praní s bělidlem si přečtěte etiketu a dodržujte doporučení! Výrobek nezneužívejte!

Při ručním praní namočte oděv na šest hodin do bělidla a poté jej vyperte. Pokud používáte bělidlo, namáčejte ho 20-25 minut. Po ošetření důkladně opláchněte čistou a studenou vodou. Pračku používejte opatrně a pouze v případě, že je v návodu uvedeno jinak.

Chcete-li prádlo v pračce vybělit, vyberte bělidlo ve formě gelu bez chlóru a jeho složení mírně zřeďte vodou, poté jej nalijte do bubnu před vložením prádla nebo do speciální přihrádky na kondicionér. Perte při nejnižší teplotě a několikrát opláchněte.

Chcete-li odstranit skvrny z hustých tkanin, jako je len, kaliko nebo džínovina, naneste na postižené místo bělidlo v čisté, neředěné formě a nechte ho působit po dobu jedné minuty. Poté výrobek namočte do bělicího roztoku zředěného podle návodu. Nechte místo zaschnout po dobu 20 až 30 minut.

Záclony po vyprání zapáchají

Jde o hlavní složku vůně smrti, putrescin. Putrescin patří do skupiny biogenních aminů a vzniká z argininu během procesu hniloby. Poprvé byl popsán v roce 1885. Bylo zjištěno, že i krátký kontakt člověka s putrescinem vyvolává ostražitost a dokonce agresivní chování.

Arno Wiseman a jeho kolegové provedli čtyři experimenty, aby zjistili vědomé a nevědomé reakce na putrescin. Bylo zjištěno, že i při nízkých koncentracích látky ve vzduchu se lidé cítí úzkostně, jsou připraveni utéct nebo se agresivně bránit (tzv. reakce „bojuj nebo uteč“).

Vědci zdůrazňují: je to poprvé, co zjistili, že vůně jediné chemické sloučeniny může vyslat signál o nebezpečí a relativně rychle změnit chování člověka.

V září 2015 jiný tým vědců zjistil přesné složení pachu smrti. Odborníci dospěli k závěru, že těsně předtím, než se tělesná tkáň začne rozkládat, lidské tělo voní jako čerstvě posekaná tráva a také jako čerstvá ryba. Mezi sloučeninami uvolňovanými po smrti vědci uvádějí hexanal (kvůli němuž má čerstvě posekaná tráva charakteristickou vůni), indol (který má štiplavé aroma) a trimetylamin.

Proč je oblečení po vyprání v pračce cítit?)?

To platí zejména pro oděvy ze silnějších materiálů (mikiny, froté župany). Pokud takové oblečení vyperete v pračce bez kondicionéru, po usušení zapáchá něčím nepochopitelným (zatuchlinou nebo něčím podobným). Nikdy jsem si toho nevšiml? Proč se to děje??

Pokud prádlo znovu vyperu s kondicionérem, problém zmizí.

Možná stroj přestal odčerpávat veškerou vodu a malé množství vody stagnuje. Vydává zatuchlý zápach. Po každém mytí zbylou vodu dodatečně spláchněte. Příčinu zatuchlé vody může zcela odstranit pouze mistr.

Stejný příběh mám se svým strojem Miele. Příliš chytré, někde může být závada. Začal jsem otevírat spodní otvor pračky, ve kterém se obvykle shromažďují předměty náhodně spadlé do pračky z věcí, které začaly vytékat ze stojaté vody. Nyní je neustále oplachuju a není cítit žádný zápach. Říká se tomu přizpůsobení. Pere často, protože je vždy spousta dětského oblečení. Kromě nepříjemností s odtokem je vše v pořádku.

Prádlo po vyprání zapáchá

Úkolem pračky není jen prát špinavé prádlo, ale také ho osvěžovat a ničit všechny pachy.

Ale co když v jednu chvíli vytáhnete prádlo z bubnu a věci zapáchají, jako by vůbec nebyly vyprané?? Zápach stačí k tomu, abyste začali přemýšlet, zda se o svůj stroj dobře staráte, a může být prvním vodítkem, že se rozbije!

Proč věci po umytí kondicionérem páchnou vlhkostí??

Proč jsou věci po mytí klimatizací cítit vlhkostí? Přesně po praní s kondicionérem, pokud peru pouze prášek, není cítit vlhkost. Vyzkoušela jsem téměř všechny kondicionéry, které mě napadly. Bylo mi řečeno, že by to mohl být problém s pračkou, ale ne, není s ní nic v nepořádku, a kdyby byl problém, oblečení by smrdělo z prášku. Kdo měl tento problém a dokázal ho vyřešit, napište prosím.

Jak vidíte, bez kondicionéru je vše v pořádku.

Na to používám kondicionér. Je tak svěží. A pokud se nechá uschnout na chladiči mmm, ta vůně je cítit po celé místnosti.)

Na to používám kondicionér. Je tak svěží. A jestli potom schne na chladiči. mmm, ta vůně je cítit po celé místnosti.)

Suším ji venku. a pak, když ji přinesete dovnitř (po mrazu nebo kvůli dešti). ¶ ¶. a bez kondicionéru.)

Nemám ráda vůni zmrzlého prádla. Prostě se přes to nemůžu přenést. Kondicionér se mi ale líbí. V poslední době peru prádlo bez něj. Nevidím v tom smysl. Prášek už krásně voní.

Nemám ráda vůni zmrzlého prádla. Nemůžu to vydržet. Kondicionér se mi ale líbí. V poslední době peru prádlo bez něj. Nevidím v tom smysl. Prášek už krásně voní.

Nemůžu se té vůně nabažit. (Vím, že je to mrazivě svěží vůně) I když vím, že je to vánek. Také miluji vůni parního žehlení. Je to moje nejoblíbenější činnost doma. Jdu žehlit povlečení, vy jste fakt otravní 🙂

Nikdy jsem klimatizaci nepoužíval, je to plýtvání penězi.

Možná je díky prášku cítit vlhkost? Možná byste měli změnit prášek. Nevím, co jiného si mám myslet

A můj čistič podlah má podobnou vůni. Je to také motivující.)

Pro ty, kteří perou prádlo bez klimatizace. Není vaše prádlo tvrdé?? Nejde jen o vůni, ale i o jemnost kondicionéru.

Mám rád tvrdost věcí. Místo kondicionéru přidejte ocet a sůl.

Jak se suší?? Všiml jsem si, že pokud v uzavřeném prostředí dlouho schnou. která tento zápach vydává.

Některé pudry se obvykle hodí k určitým druhům kondicionérů. Například Ariel-Lenore. Jaký druh prášku máte, autore?? Pravděpodobně to kombinujete špatně. A nemusíte „Vyzkoušela jsem téměř všechny druhy kondicionérů.“. Kondicionér musí být sladěn s pracím prostředkem.

Prostě prádlo nesušíte správně. Klimatizace s tím nemá nic společného.

Jak to myslíš, k čemu je ten kondicionér?? věci jsou po něm měkčí a lépe se žehlí. Je cítit vlhkostí, protože nepoužíváte dostatek pracího prostředku, špatně se pere a je cítit bakteriemi.

Pro mě je to stejné, autore. Nyní jsem začala prát pouze s práškem a 30 minut v sušičce v pračce. Zápach je pryč

Pojďme! Pracoval jsem v jedné práškové firmě, ale tohle je poprvé, co o tom slyším. Nejsou k ničemu vázány.

Proč je cítit vlhkost?. Mám jednu sadu ručníků, která z nějakého důvodu takhle voní. Jen se nemůžu zbavit toho zápachu, to je vše.

Jen je teď zima a prádlo neuschne. získají zpět teplo a bude to v pořádku

voda v různých oblastech často zapáchá jako kal

Mám stejný zápach. A ne vždy. Manžel mi pere, já mu nadávám a on neví, co se děje. Smrdí to tak, že čisté věci házím zpátky do koše, abych je vyprala znovu

Podivné. Musím přiznat, že jsem to nikdy předtím neviděla))) Obvykle je to kondicionér, který dává věcem příjemnou vůni)

Určité druhy pudru se obvykle hodí k určitým druhům kondicionéru. Například ArielLenore. Jaký druh prášku máte, autore?? Pravděpodobně to mícháte špatně. A ne „Téměř všechny klimatizační jednotky byly vyzkoušeny“. Kondicionér musí být přizpůsoben prášku.

dělat, když, oblečení, vyprání, zapáchá

Spolu s mým manželem. Nemáme peníze, žijeme sami. Peníze přicházejí. Co se děje??

Mám zavolat opatrovníka??

Kondicionér používám pouze v případě, že je příliš tuhý nebo elektrizující. Moje syntetická letní sukně, posypaná jiskrami, je po klimatizaci zase normální. V opačném případě na to kašlete.

Aha-ha! Děkuji, potěšila jste mě! Moje švagrová je taky taková „hospodyňka“, že jsem se jí podívala do pračky. a je tam pekelná houba, prostě pekelná houba, celá černá od plísně. Hned jsem jí vynadala: „Máš dvě děti s běžnou rýmou a přidáváš jim nějakou nemoc.“ Podívala se na mě a zeptala se: „Proč?? Tyto tácy se myjí? Myjí se jen žebráci, ale já ano. Kupuji novou pračku!“No, tam brácha vždycky vyhazuje peníze, protože ne každá pračka jí vyhovuje, jen ta nejdražší Bosch, jo. A tato „žena v domácnosti“ si po dovolené u moře stále oplachuje žabky v bubnu. Každopádně se vždy dívám na dvě věci, pokud jde o definici úklidu. Kontrolujete, zda je dno misky čisté a podestýlka vyčištěná? Stejně tak jsme žili v pronajatých bytech. Už si nepůjčujeme, vozíme si vlastní, protože každý má všude plíseň. Takže majitelé jsou hákliví na úklid a my jsme hákliví na úklid :/

READ  Proč prádlo zapáchá

Jak se vypořádat s nepříjemnými pachy

Otírání se nepříjemně páchnoucím ručníkem s vědomím, že je živnou půdou pro bakterie, je dvojnásobně nepříjemné. Naštěstí je nemusíte vyhazovat. Existuje několik způsobů, jak dodat věcem opět pocit svěžesti a čistoty.

Ocet nebo kyselina citronová

Zřeďte šálek octa nebo 1-2 lžíce kyseliny citronové v 8 litrech vody. Ručníky namočte do směsi na 30 až 40 minut. Poté je vyperte normálně, ručně nebo v pračce.

Můžete se obejít bez předchozího namáčení. Před koncem praní přidejte do pračky výše uvedené množství octa nebo kyseliny citronové a zapněte cyklus extra máchání.

Pokud za nepříjemný zápach ručníků nebo jiných předmětů může myčka nádobí, můžete je umýt pomocí těchto výrobků. Nalijte do bubnu 2 šálky octa nebo 4-5 lžic kyseliny citronové a spusťte libovolný cyklus pračky (bez prádla). Oplachovací prostředek ničí bakterie a čistí tenge.

Ocet a jedlá soda

Ručníky perte běžným způsobem, ale místo pracího prostředku použijte čtvrt šálku jedlé sody. Směs jedlé sody a octa se poté přidá do pračky v cyklu máchání. Obě složky se rozdělí na stejné díly po 2 lžících. Nepříjemný zápach zmizí a jedlá soda neutralizuje octovou „vůni“.

Chlor

Bělidlo musí být použito správným způsobem. Existuje několik variant bělidla: bělidlo, kačírek, tablety, bělicí vápno atd. д.

Každá z těchto chemikálií se musí používat podle návodu a v tomto případě není vhodné přidávat více bělidla, než je nutné. Například na lahvičce bělidla se doporučuje použít 1 uzávěr na 10 litrů vody.

Jak se zbavit zápachu pomocí bělidla:

 • Před ručním praním ručníků jakoukoli metodou je zřeďte v dostatečném množství v misce s vodou a namočte je na několik hodin;
 • Při praní ručníků s bělidlem v pračce nezapomeňte přidat neředěný prací prostředek. Tabulky lze naopak umístit do bubnu, aniž by se rozpustily ve vodě. Teplotu lze nastavit na 40 nebo 60 stupňů a časování je na vás.

Nemusíte se bát, že by ručníky byly po vyprání cítit chlórem. Pokud to uděláte správně, nebudete mít vůbec žádný zápach.

Vaření

Postup pomáhá proti zápachu ručníků, ale ztuhne tkanina, zejména froté. Měkkost tkanině vrátíte použitím kvalitního kondicionéru.

Existují dva způsoby, jak na to jít:

 • První z nich nazvěme babiččin recept. ručník by se měl vařit 2 hodiny. Do vody se přidává komerční mýdlo nebo speciální vařící prášek;
 • Druhou moderní metodou je vyvařování v pračce. Měli byste zvolit speciální režim nebo ručníky nechat běžet 2 hodiny při maximální teplotě.

Nezapomeňte, že oba typy jsou vhodné pouze pro výrobky z přírodních tkanin. Mimochodem, pokud je ručník barevný, ale vysoce kvalitní, značkový, při vaření nezmizí, zůstane stejně jasný, jako byl.

Praní v louhu

V minulosti se louh používal jako mycí prostředek místo mýdla. Vlastnosti louhu mohou stále pomoci vyřešit mnoho problémů v domácnosti. Na rozdíl od moderních prášků a gelů, které zůstávají částečně usazené v tkanině, se louh zcela vypláchne. Ručník je po vyprání měkký a příjemně voní.

Obyvatelé soukromých domácností nebo vesnic by měli mít rádi tuto službu! Voda se pak může použít na zalévání zahrady, jako hnojivo.

 • Přidejte třetinu malé nádoby dřevěného popela;
 • Naplňte popel vodou (až po horní okraj nádoby) a odstraňte všechny plovoucí prvky;
 • „Směs“ lze nyní nechat tři dny louhovat (studená metoda) nebo popel ihned vařit, dokud není jemný a téměř průhledný (horká metoda). Vaření trvá asi hodinu;
 • Směs nechte usadit a jemně odkapat. Popel na dně je louh.

Kromě odstranění nepříjemného zápachu louh posiluje vlákna tkanin. Tato metoda má však nevýhody: prací prostředek je třeba připravit předem a tkanina se při ní nevypere. Proto je třeba ručníky nejprve vyvařit s louhem a poté je znovu vyprat.

Mikrovlnná trouba

Chcete-li se zbavit nepříjemného zápachu z kuchyňských utěrek, můžete je vložit na 30 sekund do mikrovlnné trouby. Po umytí zápach zmizí. Metoda funguje i bez praní, ale ne tak efektivně, jak bychom si přáli.

Při vyndávání oděvu z mikrovlnné trouby musím být opatrná. bude velmi horký!

Moderní prostředky nápravy

Nyní je snadné najít řadu produktů, které jsou speciálně navrženy pro boj se zápachem, stejně jako s jeho příčinou. Obchody nabízejí výrobky pro ruční praní i praní v pračce. Možností je mnoho; existují gely a prášky pro všeobecné použití nebo zaměřené na konkrétní problémy, a to jak chemické, tak přírodní. Dva z nich jsou uvedeny níže:

 • Top Hygia je tekuté mýdlo, které bojuje proti bakteriím. Vhodné pro jakékoliv praní a pere se na jedno máchání;
 • Nanox LION je tekutý prací prostředek na bázi metylesteru, ekologicky šetrné látky obsahující kyselinu olejovou.

Ceny těchto produktů jsou zcela odlišné a existují velmi dostupné a účinné možnosti. Vždy je však musíte používat v souladu s pokyny.

Jak je příjemné se po sprše zabalit do měkkého ručníku. Čerstvě vyprané textilie osvěží náladu a dodají vám dobrou náladu, ale zkazí ji, pokud jsou cítit vlhkostí nebo něčím jiným. A není to proto, že by se dlouho nepralo. Někdy se stává, že textilie po vyprání nepříjemně voní. Příčinou jsou bakterie, které si z nějakého důvodu vyhlédly útočiště ve vaší vaně nebo kuchyňském nádobí a nechtějí se odstěhovat. Proč ručníky po vyprání zapáchají a jak se můžete zbavit zápachu z kuchyňských utěrek nebo jiných utěrek??

Zápach těchto předmětů je často skutečným problémem a ne vždy je zřejmý. Proč ručníky po vyprání zapáchají? Jaké jsou příčiny tohoto problému?

Hlavní zdroje potíží jsou následující:

dělat, když, oblečení, vyprání, zapáchá
 • Nesprávné praní;
 • nesprávné sušení;
 • Vlhkost v místnosti, kde se textil suší;
 • problémy s pračkou;
 • špatná kvalita materiálu použitého k výrobě textilu.

Pokud zjistíte zdroj problému, pokuste se ho odstranit, abyste se nemuseli potýkat se zapáchajícími ručníky při každém praní:

 • Praní textilií co nejčastěji.
 • Utírejte pouze čisté předměty, zejména kuchyňské nádobí.
 • Při sušení textilií v koupelně nechte otevřené dveře, protože v této místnosti je velmi vysoká vlhkost. Nebo změňte místo sušení.
 • Před zavěšením ručník dobře rozprostřete, aby uschnul. Zmačkaný nebo složený oděv nebude dobře schnout a po nějaké době bude zapáchat.
 • Pokud pračka nefunguje správně, například je ucpaný filtr, najděte nápravu.
 • Snažte se nakupovat kvalitní látky.
 • Při praní přidejte změkčovač tkanin.

Hledejte příčinu zápachu

Proč ručníky po vyprání zapáchají? Ve skutečnosti existuje velmi jednoduché vysvětlení. Než však začneme analyzovat příčiny, rádi bychom vám oznámili hlavní pravidlo: s čištěním ručníků neotálejte. To je důležité, protože jsou téměř vždy vlhké a zadržují částečky kůže, vlasů a nečistot. Výrobky vyžadují pravidelnou údržbu.

Pokud ručník čeká v koši na prádlo několik dní, zápach se neuvolní ani po odstředění v pračce.

Toto jsou hlavní důvody, proč ručníky zapáchají:

 • bakterie. Škodlivé mikroorganismy se v textilních vláknech rychle množí a jsou vyžírány odumřelými šupinkami kůže, které zůstávají na látce po mytí těla nebo vlasů. Pokud je „zápach“ cítit i po vyprání, ručník nebyl opláchnut;
 • kyselina olejová. Zajišťuje správnou látkovou výměnu, tj. lidský metabolismus. Tato složka kožního tuku způsobuje nepříjemný zápach ručníků i lůžkovin. Kyselina proniká hluboko do vláken materiálu a po určité době se začne rozkládat, proto ta nechutná „vůně“. Stejně tak tuk napomáhá množení a šíření choroboplodných zárodků tím, že je živí;
 • Nesprávné sušení. Zrovna když vyprázdníte ručník ze skříně a zdá se vám, že smrdí. Je možné, že se sušilo v uzavřené místnosti bez cirkulace vzduchu nebo v místnosti s příliš vysokou vlhkostí, takže mohlo být několik dní vlhké. Abyste se zbavili zatuchlého zápachu, musíte oblečení řádně vyprat a vysušit na vzduchu.

Existuje několik důvodů, proč ručníky zapáchají. Abyste se tomuto problému vyhnuli, měli byste prát a sušit oblečení co nejčastěji v dobře větraném prostoru. Co ale dělat, když už je „vůně“ zatuchlá?? zbavit se vlhkého, zatuchlého zápachu

| Denial of responsibility | Contacts |RSS