Model

Průkopníkem ve výrobě bublinkových strojů byla společnost DAEWOO. V současné době má tato firma vedoucí postavení na trhu díky zkušenostem a výsledné vysoké kvalitě spotřebičů. Vezměte v úvahu ostatní typy:

 • Nejoblíbenější model je DAEWOO DWF-806WPS. Cena dosahuje 10 000 rublů. Mírně levnější stojí jeho předchůdce „DAEWOO“ DWF-760 MP, který si můžete koupit za 7000 r.
 • Svou stopu na trhu zanechala také společnost Samsung, která uvedla na trh stroje s technologií EcoBubble (model AEGIS 3 tuto technologii využívá). Cena jednotek v kategorii „Eco Bubble“ je poměrně vysoká a pohybuje se od 57000 do 60000 r.
 • Za zmínku stojí také bubnové pračky se sušičkou Samsung. Model WW 60H2210 EW lze zakoupit za 22 000 p.
 • Bublinkový stroj EVGO.
 • Ale nejdemokratičtější pračka je právem považována za „Feya 2 M“ (jednotka typu aktivátor). Stojí 4200 p.

K dnešnímu dni existují dva hlavní typy bublinkových praček. bublinková pračka s aktivátorem a bublinková pračka. Podívejme se na tyto dva typy blíže.

Interiérové dekorace: jak snadno vnést do svého domova barvy (37 fotografií)

Aktivační pračky jsou na trhu již dlouho, ale nezískaly si zaslouženou popularitu. Jejich princip fungování je podobný jako u známých praček, jako je Malyutka, s tím rozdílem, že používají bublinkovou metodu praní.

Jednotky tohoto typu mají všechny možnosti použití jako běžné automaty: odstřeďování, zásobník na prášek, řadu specifických programů a další.

Automatické pračky s možností praní ve vzduchových bublinách jsou dnes k dispozici téměř všude. Nejsou sice tak rozšířené jako aktivátory, ale stále je lze koupit. Je třeba poznamenat, že jsou o něco dražší.

Aktivační perličková pračka má přípojku na studenou i teplou vodu. V takové pračce tedy není třeba ohřívat vodu na praní.

Popis technologie vzduchových bublin při praní a nejlepších modelů praček

Moderní pračky jsou špičková technická díla. Na trh jsou pravidelně uváděny nové modely, které si získávají příznivce díky inovativním principům ovládání a pokročilým „funkcím“. Před několika lety tak trh dobyl i stroj na vzduchové bubliny, který pohlcuje minimum energie, ale zároveň snadno odstraňuje nečistoty.

 • Popis technologie vzduchových bublin
 • Automatické modely
 • Aktivační pračky
 • Výhody a nevýhody
 • Jak si vybrat?
 • Modely praček
 • Recenze spotřebitelů
 • Katalog AEB s charakteristikami

Princip činnosti pračky se vzduchovými bublinami

Co se stane, když se bublinková hmota dostane do kontaktu se znečištěným oděvem?? Praskající bubliny vysílají energetické impulzy do znečištěných míst, čímž zajišťují lepší odstranění nečistot.

READ  Jak odstředit pračku LG

Toto mechanické působení také zvyšuje pěnivost, což snižuje množství potřebného mycího prostředku.

V pračkách Samsung se bublinková technologie označuje jako Eco Bubble, kde slovo Eco představuje hospodárné využití zdrojů: metoda si poradí s odolnými skvrnami bez nutnosti použití velkého množství pracích a bělicích prostředků. Bublinky mají také ochranný účinek, protože zabraňují nadměrnému tření mezi vrstvami látky, které může způsobit, že špatně zbarvené předměty se vysypou nebo vyblednou.

bublinkový, systém, pračce

Zpětná vazba od zákazníků

Posledních 15-20 let jsem používal běžný aktivátor mabyutka, ale před pár lety se rozbil a nedá se opravit. Děti přinesly podobně vypadající stroj, ale říkaly, že má něco, co uvnitř spouští vzduchové bubliny. Díky tomu by se měl umývat ještě lépe. Peru každý víkend a nevím, jestli je pravda, že ty bublinky něco dělají, ale věci jsou vždy čisté a všechno je pěkně vyprané.

Používám bublinkový stroj DAEWOO již 5 let, koupil jsem ho jako náhradu za starý. Poprvé vytekla, ale to byla moje chyba. položil jsem ji na nerovný povrch a během otáčení jsem odšrouboval vypouštěcí hadici. Opravdu se mi líbí myšlenka možnosti vložit položku po zahájení praní. Jako ponožka, kterou jsem si zapomněl dát dovnitř, nebo dětská spodní košilka. Stroj lze naplnit bělidlem, kondicionérem a práškem. V době, kdy se používal, fungoval dobře, doporučil bych ho!

Společnost Samsung používá přístroj již šest měsíců a je s ním spokojena, až na dvě věci. Při roztočení je stroj připraven ke startu, velmi silně se otřásá. Bez ohledu na to, jak jsou nohy nastavené, se nic nemění. Zadruhé, doba zpoždění je špatná. Probíhá brzy. Pokusem a omylem se ukázalo, že pračka z nějakého důvodu přidává k době zpoždění dobu praní. Na zbytek si nemůžu stěžovat. je to skvělé, dokonce i dětské zboží.

Před rokem jsem si koupil Eco Bubble. Mám ten luxusní za více než 30 000. Skončil mytí LG, který je v kuchyni a mnohem levnější. Nelíbí se mi hluk při otáčení. Někdy je na oblečení po máchání bez ždímání pěna.

Samsung Eco Bubble chci už dlouho. Koupil jsem ho před šesti měsíci. Nemůžete se jí nabažit! Vypere všechny skvrny a skvěle šetří elektřinu. zejména po 12. hodině nebo o víkendech. Nevím, co dělá hluk při mytí, nic neslyšíme. Pokud zavřete oboje dveře (do pokoje i do koupelny), není slyšet žádný hluk. dítě klidně spí. Na oděvech také nevzniká pěna ani šmouhy. Stejně jako buben a velký náklad.

READ  Proč potřebujete v pračce přepěťovou ochranu?

Je to příšerný stroj. Chtěl jsem vyprat ložní prádlo, vytáhl jsem ho s obrovskými suchými skvrnami, nevyprané. Nechali jsme odborníka provést kalibraci. Nakonec se to samé stalo podruhé. Zbytek oblečení není opláchnutý a jsou na něm skvrny. Dokonce i základní nadace nebo potraviny na dětské zboží. Několikrát se stalo, že se předměty přitiskly gumou bubnu ke sklu a zůstaly znečištěné. Žádné stížnosti na hluk a zbytkový prášek. Líbí se mi design, buben, úspora energie, ale skvrny, které nejdou vyprat, kazí celý zážitek.

Jak tento algoritmus funguje?

Parní pračky mají řadu důmyslných možností, které vám pomohou lépe a bezpečněji se vypořádat se špínou. Jednou z nich je funkce „Osvěžit páru“. Jedná se o jedinečnou technologii, která navrací vašemu oblečení čistotu a svěžest, aniž byste ho museli přímo prát.

Program „parní osvěžení“ generuje proud horkého, vlhkého vzduchu z pračky. Naplní buben, pronikne do vláken tkaniny, vytlačí jemné nečistoty a zbaví ji nepříjemných pachů. Vysoké teploty navíc prádlo vyhladily a změkčily.

Program Freshen Steam znamená, že spotřebič nenasává vodu. prádlo zůstává prakticky suché.

Funkce osvěžování páry se řídí nestandardním algoritmem. Dávkovač nečerpá vodu ani prací prostředek z dávkovače. předměty v bubnu se nenamočí, pouze se navlhčí horkým vzduchem. Doba cyklu se zkracuje na 20-25 minut.

Po použití parní funkce není třeba žehlit ani sušit. Látky můžete vyjmout z bubnu a ihned je nasadit.

Typy bublinkových praček

Z hlediska konstrukce existují dva typy modelů strojů s bublinkovým efektem:

Zvláštností bublinkových zařízení je, že po stisknutí tlačítka, které spustí mycí proces, není voda přiváděna do nádrže, ale do generátoru, který je zodpovědný za bublání. Tam se smísí s pracím prostředkem a vytvoří pěnivou tekutinu.

Voda proniká do bubnu malými otvory v rotujícím bubnu a působí na prádlo. Oděvy lze do těchto spotřebičů vkládat přes poklop v předním panelu.

Moderní modely odstranily všechny nedostatky starých praček s mechanickým aktivátorem, které neměly elektronické ovládání, nyní perfektně odstřeďují, samy nalévají a vypouštějí vodu a mají několik provozních režimů (šetrný, na vlnu atd.).).

Nelze ji však umístit pod pracovní desku. vkládání prádla je vertikální. jako u starých praček s aktivátorem.

Jako příklad lze uvést modely Mabe LMR1083PBYR0, Redber WMA 5521.

Ceny těchto modelů se pohybují od 14 000 do 17 000 EUR.

Algoritmus pohybu bubnu

Mnoho lidí překvapí, že systém otáčení bubnu je také důležitý. Systém bublin je tedy mnohem účinnější nikoli sám o sobě, ale ve spojení se speciálním schématem otáčení jednotky. Moderní stroje LG mají až 6 různých algoritmů.

 • Pohyb po základně. Je vhodný pro všechny typy tkanin a lze jej použít pro běžné praní.
 • Spinning. Smyslem tohoto systému je, že prádlo je zcela ponořeno ve vodě, takže při chodu pračky nevzniká žádný hluk. Zároveň nedochází k poškození oděvů.
 • Nasycení. Buben se otáčí v různých směrech při vysokých otáčkách, díky čemuž prádlo doslova absorbuje vlhkost.
 • Reverzní rotace. Buben se pohybuje, jak se říká, po osmičce. Díky tomu se prací prostředek a další prací prostředky rovnoměrně rozprostřou po oblečení.
 • Houpání. Buben se točí jemně jako dětská kolébka. Oblečení se vejde pod hladinu vody, takže nehrozí jeho poškození. Ideální pro jemné tkaniny.
 • Vyhlazování. Schéma je navrženo tak, že na konci praní se prádlo zvedne o 90 stupňů a poté již spadne na dno bubnu. Tím se zabrání pomačkání a zmačkání.
READ  Co je to doba ekologické spotřeby v pračce?

Bublinkové bubny mají proto oproti běžným bubnům mnoho výhod. Ačkoli tento faktor při nákupu zvažuje jen málokdo, pokud tak učiní, určitě nebude litovat.

Zajímavé:

 • Jak si vybrat značku pračky?
 • Která je lepší: pračka LG nebo Indesit?
 • Jakou pračku koupit. profesionální tipy
 • Pračka s vertikálním nebo čelním.
 • Jak vybrat průmyslovou pračku?
 • Technické srovnání praček
bublinkový, systém, pračce

PRAČKA LP ZA HUBIČKU

Jak funguje bublinková pračka a jaké oblečení lze prát?

Technologické schéma vzduchové bublinkové pračky. Pračka se vzduchovými bublinami funguje na následujícím principu.

 • Při spuštění se prášek z přijímače vyplaví.
 • Mycí prostředek se rozpouští ve vodě prostřednictvím generátoru pěny.
 • Výsledná směs se dávkuje do bubnu.
 • Mechanismus vzduchových bublin začne do bubnu vhánět vzduch.

Tkanina se čistí působením vody, prášku a vzduchu. Praskající bublinky se stávají zdrojem impulsní energie, která uvolňuje nečistoty z vláken.

Bublinková pračka je stejně účinná jako bublinková pračka. Rozdíl je v minimálním ohřevu vody, který eliminuje smršťování oděvů a jejich deformaci. Použití bublinek umožňuje kyslíku v pracím prostředku vytvářet radikály s vodíkovými ionty, které mají známý sterilizační účinek.

Uživatelé funkce bublinek v pračce poukazují na to, že je to nejlepší způsob, jak odstranit odolné skvrny z jemných tkanin bez namáčení a dalších předběžných postupů. Náraz prodlužuje životnost oděvu a zachovává jeho původní barvu.

Co je bublinková pračka?

Praní v bublinkách je v Evropě a Asii již dlouho oblíbené. Pomáhá mnohem lépe vyčistit prádlo díky působení nejmenších vzduchových bublinek, které pronikají hluboko do struktury tkaniny a vytlačují nečistoty z vláken. V návodu k pračce se tento program často označuje jako „Eco Bubble“, ale ne každý chápe, proč je potřeba.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS