Prádlo je jako nové, tj. prakticky jste ho celé vyprali. Má to však i svou stinnou stránku. Peníze pak v UV světle září jinak než před pracím cyklem, což může způsobit problémy při kontrole v obchodě nebo v bance.

Úspora energie. funkce úspory energie. Tato možnost umožňuje prát bavlnu a syntetiku v úsporném režimu a dosáhnout tak lepšího výsledku praní. Buben pračky není hluboký, takže v něm po praní nestojí voda a nemusíte ji vytírat.

Ruční praní v pračce

Praní. chemický a fyzikální proces čištění textilií (oděvů, ložního prádla, záclon atd.). д.) s použitím vodných roztoků detergentů: povrchově aktivních látek, enzymů, pigmentů, bělidel atd. Tradičně je hlavním účelem praní odstranění různých nečistot.

Program Intense Eco umožňuje praní při nízké teplotě 150 (při běžném praní je teplota 400), čímž se šetří energie bez plýtvání kapacitou. Systém péče o dítě. Tento program snižuje množství zbytků pracího prostředku, čímž se snižuje podráždění dětské pokožky.

Ikona pračky Samsung

Moderní modely automatických praček Samsung mají uživatelsky přívětivý digitální displej, který zobrazuje všechny potřebné informace. Zatímco dříve byla funkce informování hospodyně o fázích pracího procesu, zbývajícím čase a dalších parametrech ponechána na ukazatelích na ovládacím panelu, nyní je možné všechny výše uvedené informace vidět na jednom místě na malé obrazovce při pohledu na grafický displej.

Abyste mohli pračku s jistotou používat, musíte rozumět tomu, co znamenají ikony na ovládacím panelu a digitálním displeji Samsung. Pokusíme se poskytnout co nejsrozumitelnější dešifrování konvenčních symbolů, které se nacházejí na automatu.

Příležitostné praní. Je určena pro syntetické nebo směsové tkaniny a praní oblečení označeného na štítku „Ruční praní“ trvá přibližně 110 minut. Voda se ohřívá až na 40 stupňů Celsia, ale buben se pohybuje velmi hladce a snadno, mytí trvá celých 56 minut.

Praní syntetických předmětů společně s bavlnou a lnem v pračce s teplou vodou o teplotě 60-90 °C by mohlo způsobit, že předměty se zkazí a ztratí svůj vzhled.

Teplota vody při praní. 60 stupňů a prací cyklus trvá 1,5 až 2 hodiny (v závislosti na modelu pračky LG). Program „Fast 30. Tento režim je ideální pro osvěžení oděvů bez velkého zašpinění Program „Cotton fast“.

READ  Co se stane, když fén spadne do vany?

Na prvním místě seznamu je „Bavlna“, což je základní program pro znečištěné bavlněné a lněné oděvy. Tento teplotní rozsah do 60 °C je ideální pro barevné tkaniny, ale pokud je teplota vyšší, lze prát pouze bílé nebo barvené tkaniny, u nichž je však barva odolná.

K dispozici jsou prací programy pro bavlnu a len. Například bavlněné tkaniny lze prát ve vodě o teplotě 40 °C po dobu 1 hodiny a 30 minut. Při zahřátí na 60 °C o něco déle, až 1 hodinu a 50 minut. Při teplotě 95 stupňů a otáčkách 1 200 ot/min se pohotovostní doba prodlouží na 2 hodiny.

Program „Intenzivní ekologické praní“ umožňuje prát při nižší teplotě 150 (400 při běžném praní), čímž šetří energii, aniž by docházelo k jejímu plýtvání. Mycí systémy pro dětské zboží. Tento program snižuje množství zbytků pracího prostředku, čímž pomáhá omezit podráždění dětské pokožky.

Úsporný nebo ekologický?

Potíž je v tom, že jak ekologická, tak úsporná verze mají smysl. Koneckonců, oba problémy se týkají všech uživatelů praček. Proto to nedorozumění. Pokud si však projdete doslova několik uživatelských příruček k pračkám (různých značek, abychom mohli experimentovat), snadno pochopíte, co je to ECO režim v pračce. Jedná se o program úspor.

doba, ekologické, pračce

spočívá v tom, že režim ECO je navržen pro minimální spotřebu vody a energie. A to znamená, že můžete platit podstatně méně za účty. tím, že je budete pravidelně používat.

Vždy byste však měli mít na paměti, že nikdy nemůžete zabít dvě mouchy jednou ranou. Při šetření vodou a elektřinou musíte obětovat svůj čas a možná i kvalitu praní. Jde o to, že praní v rámci ekologického programu trvá velmi dlouho. v průměru tři hodiny. Za druhé, kvůli úspoře energie jednotka prakticky neohřívá vodu, takže její teplota nepřesahuje 40 stupňů Celsia. A konečně, otáčky jsou velmi nízké, takže proces praní vypadá spíše jako prosté máchání. Při těchto nastaveních je nepravděpodobné, že by se silné znečištění vypralo.

Důležité je ! V praxi tento režim šetří především elektrickou energii a vyžaduje pouze polovinu energie. Pokud jde o vodu, ukazatele se příliš neliší od ukazatelů běžného praní. S výjimkou některých špičkových strojů, ale to je spíše vlastnost modelů než režim.

READ  Čerpadlo v pračce se nezapne

Ariston

Společnost Ariston má ve svých pračkách speciální funkci: „ECO WASH“. Program pracuje při nízké teplotě, čímž nejen snižuje spotřebu energie, ale také zaručuje bezpečnost pro životní prostředí.

Celková zvolená doba ekologického mytí pro tento model je 90 min., K dispozici je také program rychlého praní po dobu 30 minut. Režim Eco se doporučuje pro lehce znečištěné oblečení, protože funguje prakticky ve studené vodě. Ideální pro letní sezónu, kdy se chcete většinou jen osvěžit.

Vynikající kvalita praní a máchání s nižší spotřebou energie a bez nutnosti prát ve velmi horké vodě, což je pro některé druhy věcí nepřijatelné. Samozřejmě, že jako u všech technologií, i za Eco Bubble si musíte trochu připlatit.

Pračky Samsung EcoBubble, stejně jako ostatní domácí spotřebiče, jsou kupovány s ohledem na dlouhodobé používání. Proto byste si ho měli kupovat s takovou péčí. Musí mít potřebné funkce, být uživatelsky přívětivý, funkční a praktický.

EcoBubble je unikátní technologie představená teprve před několika lety. Tato možnost rovnoměrně rozpouští a pění prací prostředky. To pomáhá molekulám pracího prostředku proniknout hluboko do vláken tkaniny, což má pozitivní vliv na kvalitu praní.

Zařízení odstraňuje nečistoty účinněji a efektivněji, a to i bez použití odstraňovačů skvrn. Pračky EcoBubble vynikají úsporností a šetrností k vašemu oblečení.

Samotný název EcoBubble se překládá jako ekologické bubliny. Každý uživatel s minimálními znalostmi angličtiny ví, že proces praní probíhá v množství mýdlových bublin, které vznikají speciální technologií.

Vyrábí je speciální parní generátor v mechanismu stroje. Zpočátku se prací prostředek a voda intenzivně míchají. Výsledkem je vzdušná, bublinková pěna, která rovnoměrně proniká do nejhlubších vláken tkanin.

Díky této funkci je praní šetrnější a účinnější.

Důležité! EcoBubble zajišťuje, že se během pracího cyklu nepoškodí ani ty nejchoulostivější předměty.

Žádné menu Bubliny se tvoří díky speciální technologii. Buben pračky Samsung EcoBubble je speciální. Na vnitřní straně je posetý malými vypouklými výstupky ve tvaru diamantu. proto se mu přezdívá „diamant“.

Perforací pro cirkulaci vody je méně než u běžných sudů. Směs vody a pracího prostředku cirkuluje a vytváří ochrannou vrstvu mezi stěnami bubnu a tkaninami. Proto je EcoBubble obzvláště šetrný k těm nejchoulostivějším předmětům.

READ  Jak používat žehličku Tefal Smart Protect

K nabídce Stroje s funkcí EcoBubble se neuvěřitelně snadno používají a jsou cenově výhodné. Nižší spotřeba pracího prostředku díky optimálnímu pěnění. Díky dobrému pronikání pracích prostředků do vláken jsou výsledky stejné jako u jiných praček s vyššími teplotami praní. Můžete použít rychlý režim a přesto dosáhnout slušného výsledku.

Topné těleso pračky EcoBubble je odolné proti vodnímu kameni. Není proto nutné kupovat speciální čisticí prostředky.

Automatické čištění bubnu. Díky možnosti Eco Drum Clean nevyžaduje stroj žádnou další údržbu. Tuto funkci stačí použít pouze k odstranění vnitřních nečistot. Další výhodou je, že nejsou potřeba žádné chemikálie.

doba, ekologické, pračce

Regulátor napětí. Volt Control je systém, který chrání mechanismus pračky před přepětím, které často způsobuje poruchy. Systém je neškodný v případě velkých výkyvů napájení, vypne se, dokud se napájení nestabilizuje.

Digitální invertorový motor. Vývojáři se rozhodli nepoužívat řemen, ale spojit motor s bubnem. Návrh je jednotný systém. Díky tomuto řešení dosáhl stroj absolutní dynamické rovnováhy.

Chytrá kontrola. Detekce závad pomocí aplikace pro mobilní telefony. To je výhodné zejména proto, že ne všechny poruchy vyžadují zásah řemeslníka. Většinu problémů lze vyřešit samostatně a ušetřit čas i peníze.

Bublinkové namáčení. Díky této technologii si lze poradit s obtížnými skvrnami bez použití odstraňovačů skvrn. Jemné bublinky pronikají do vláken tkaniny, změkčují a odstraňují nečistoty.

Režim rychlého mytí po dobu 15 minut. Šetří čas a energii. Ideální pro praní nepříliš znečištěných předmětů.

Reguluje nadměrné pěnění a zabraňuje náhodnému stlačení. Po skončení pracího cyklu zavřete vodovodní kohoutek?

Přiložené menu Pračky EcoBubble se dodávají v mnoha variantách. Mají moderní, atraktivní design, který spojuje funkčnost a estetiku. Řada eco-bubble nabízí velké množství modelů, které byly navrženy s ohledem na spotřebitele.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS