�� FOUKÁNÍ VLASŮ ��

způsoby, jak rychle a krásně upravit krátké vlasy

domácí, styling, krátkých, vlasů, pomocí, fénu

Dříve si ženy chtěly nechat dlouhé vlasy, dnes stále častěji volí pohodlný střih. Kadeřníci už léta tvrdí, že ideálním účesem pro dospělé dámy je hranatý střih. Zejména proto, že existuje poměrně dost variant, takže si každý najde ten správný vzhled pro sebe.

Pro váš styl není důležitý jen tvar obličeje a struktura vlasů. Je důležité zvážit styl, který plánujete provádět.

Podívejte se na některé z různých alternativ účesů a na to, jak se rozhodnout, který z nich je pro vás nejlepší.

Udělejme si účes z krátkých vlasů

Jak často se nám stává, že styl v salonu vypadá lépe než naše vlastní úsilí doma? Účes, který byl v kadeřnictví tak dobře udělaný, že už po prvním umytí vypadá dost průměrně. Co dělat? Nemůžeme si dovolit trávit příliš mnoho času úpravou vlasů, proto bychom se s vámi rádi podělili o několik tipů, jak jednoduše a krásně upravit krátké vlasy.

Jak si upravit vlasy bez fénu a kulmy: tajemství krásného účesu pro každou příležitost

Pro ženu je důležité, aby vždy vypadala úžasně. Každá maličkost může zničit vzhled. Například nedostatečný styling nebo jeho nesprávné provedení. Ačkoli schopnost vytvořit účes bez složité manipulace je pro každou dívku nebo mladého muže nutností. K tomu potřebujete přesně vědět, jak si upravit vlasy bez fénu nebo kulmy. Tyto dovednosti jsou užitečné v řadě situací: při nedostatku podmínek, při snaze o ozdravení vlasů, při potřebě rychlé úpravy účesu nebo při opravě rozcuchaného účesu

Beauty Express styling pro krátké vlasy: 7 videonávodů

Střední až krátké účesy jsou považovány za nejuniverzálnější a nejpohodlnější. Ve skutečnosti však styling často končí trápením a odchodem z domu s něčím, co se vám samovolně vytvořilo na hlavě. Našli jsme pro vás sedm rychlých a snadných videonávodů, které vám pomohou zpestřit váš každodenní účes a zkrotit váš současný účes, pokud se začíná zdát méně než ideální.

Copánky a copy pro krátký bob

Nejen krátkovlasé ženy mají výhradní právo nosit copánky, jak názorně dokázala španělská beauty blogerka Patrie Jordan. K vytvoření těchto jednoduchých, ale ne banálních účesů budete potřebovat tenké gumičky, sponky a vlastně i ruce. Pokud jsou vaše vlasy nepoddajné, vyplatí se je připravit. Zaplétání copánků z trávy však s čistým svědomím vydrží celý den a také zabrání tomu, aby vám prameny padaly na obličej. Na kanálu je spousta dalších možností stylingu krátkých účesů. zdá se, že Patry Jordan má docela rád přístup „líného muže“.

Rychlé střihy na ramena

Blogerka s přezdívkou Fabulous Hannah má klasický dlouhý cop, na kterém předvádí deset možností stylingu. Najdete zde všechny základní prvky, včetně lehkých loken, ranního culíku a jednoho elegantního copu. Zde je několik věcí, které můžete udělat, abyste si vytvořili iluzi nedbalých vlasů (místo toho, abyste si udělali „špatný den“). Při správné manipulaci nezabere žádná z nich více než deset minut. Zde je návod, jak si upravit vlasy pomocí kulmy, ale jen ti, kteří kulmu používají pravidelně, to zvládnou za méně než pět minut.

READ  Poloviční náplň myčky Bosch

Styling texturovaných vlasů

Oblíbená blogerka Ingrid Nielsenová nám ukazuje, jak si zpestřit život dvěma copánky. Vše je o přípravě vlasů: nejprve si je upravte do textury. Autorka návodu používá normální pěnu, ale pokud nemáte náladu na celý cyklus mytí a sušení, můžete použít sprej. Výsledek je spolehlivý: účes vypadá elegantně, ale nevyžaduje mnoho úsilí a přesnosti. Stejný návod lze použít, pokud potřebujete upravit nepříliš čisté vlasy. stačí použít suchý šampon.

Zapletení vlasů do drdolu na středně dlouhých vlasech

Pět zábavných účesů s bočním dělením pro drdoly s vlasy pod ramena. Pro ty, kteří chtějí výsledky bez námahy. Aby účes vypadal stejně dojemně jako účes autorky návodu, je nejlepší dodat vlasům při stylingu hmatatelný objem. Kartáčování a rovnání není nutné, protože tyto chytré buchty vyžadují trochu neopatrnosti. Pokud se vám krepatění přece jen zdá nadměrné, můžete použít přípravky, které pomáhají zabránit přílišnému krepatění vlasů.

Účesy Tumblr

Tady jsou tři další pětiminutové účesy inspirované vzhledem dívek z tumblru: úhledně narovnaný cop, bob s polovinou vlasů stažených dozadu a druhou polovinou volně a plážové vlny, účes, po kterém touží každý. Nic překvapivého nebo nemožného k dosažení. I když je pro styling pixie kudrlinek ideální styler typu „udělej si sám“, můžete si vystačit i s něčím konvenčnějším. Například cop vysušený foukáním by poskytl stejný výsledek, ale vyžadoval by trochu více času.

Úhledná houska za pět minut

Můžete dát svým vlasům maximální, ale docela dosažitelný objem, jako autor lekce, a můžete si připravit vlasy a jakýkoli jiný, známější a pohodlnější způsob. Hlavní roli hraje suchý šampon, tenké gumičky a sponky, kterých budete potřebovat poměrně hodně, pokud máte husté vlasy. Lekce, která v rozporu se svým názvem není příliš jednoduchá, ale podrobná. V tomto případě bude několik školení dělat svou práci, a po zvládnutí nejzákladnějších možností účesů ukázat představivost může být nekonečná.

Styling vlasů pomocí fénu: univerzální tipy

K vytvoření dokonalého účesu pomocí fénu lze použít několik jednoduchých pravidel:

 • Optimální vzdálenost mezi fénem a vlasy je 15-20 cm.
 • Nechte vlasy přirozeně uschnout po dobu přibližně 10-15 minut, abyste je připravili na agresivní teplo.
 • Při fénování nechte konečky vlasů vždy mírně vlhké, abyste zabránili roztřepení konečků a lámání vlasů.
 • Pro úpravu vlasů používejte difuzéry nebo koncentrátory. ty nasměrují horký vzduch do určité oblasti, aniž by způsobily chaos na celé hlavě.
 • Držte fén v levé ruce a hřeben v pravé ruce a vytvořte si krásný účes. Nebo naopak, pokud jste levák.

Důležité! Před fénováním je třeba použít přípravek na ochranu před teplem, zejména pokud vlasy fénujete často. L’Oréal Professionnel Blow Dry je skvělý všestranný přípravek: blokuje tepelné poškození až do 230 stupňů, zjemňuje vlasy a snižuje jejich lámavost. Budete potřebovat 3-5 porcí (jedno stisknutí dávkovače je jedna porce). Zahřejte krém v dlaních a naneste jej na vlhké, lehce ručníkem vysušené vlasy od spánků směrem dolů. Další výhodou tohoto krému je účinek proti krepatění po dobu čtyř dnů.

Domácí styling středně dlouhých až krátkých vlasů

Ještě před 15-20 lety si ženy natáčely vlasy obyčejnou kulmou, která je pálila a velmi vysušovala. Dnešní moderní styling krátkých, středně dlouhých a dlouhých vlasů si nelze představit bez fénu a kulmy. Všechny z nich se staly dostupnými a ne drahými, takže si je můžete koupit pro každou dámu, aby vytvořila krásné účesy a účesy doma s vlastními rukama.

Pokud začínáte, je nejlepší prohlédnout si fotografie a videa s pokyny krok za krokem. Kosmetický průmysl nabízí rok co rok mnoho technik pro domácí kulmování a ze všech není snadné vybrat nejvhodnější a nejbezpečnější produkt.

Nezapomínejte, že za dobrou techniku se platí. A pokud jste skromní, ale přesto chcete vypadat každý den báječně, můžete vyzkoušet trochu babiččina stylingu „udělej si sám“, který je neškodný a bezpečný. Standardní trvalá se provádí pomocí proužků látky jednotlivě omotaných kolem pramenů vlasů. Přes noc se z něj stanou kudrlinky. Výsledek sešněrujte nebo vygumujte a váš účes vydrží několik dní.

READ  Jak rozebrat keramický vysoušeč vlasů Philips salondry control

Objemné vlasy

Jedná se o každodenní krátký účes pro romantickou dámu nebo podnikatelku. Do vlasů se dostane jako mávnutím kouzelného proutku:

 • Nastříkejte pěnu nebo pěnu
 • Nechte vlasy mírně zaschnout.
 • Vyberte si středně silné vlákno.
 • Zbytek vlasů sepněte, aby nepřekážely.
 • Pomocí kartáče (kulatého hřebenu různých velikostí) nadzvedněte prameny a vysušte je.
 • Pokračujte s ostatními zámky.
 • Upravte si vlasy a naneste lak.

Úprava kratších vlasů: YouTube/Lena Gaponiuk

Pokud si myslíte, že byste mohli skončit se stejným účesem každý den, můžete si být jisti, že existují stovky možností stylingu pro krátké a velmi krátké vlasy. Nejdůležitější je vyzbrojit se fénem, kulmou a kulmou na vlasy.

Průvodce moderními nápady krok za krokem, pokud máte po ruce pouze fén

Styling vlasů (krátkých vlasů) pomocí fénu pro krásný objem účesu. Může být svatební nebo jen slavnostní. Na svatbu, firemní večírek nebo jakoukoli jinou oslavu můžete přidat doplněk, čelenku v podobě květin nebo sponek do vlasů s kameny.

Krásné velké kudrny na copu (workshop)

Používejte stylingový přípravek nebo sprej na vlasy, abyste udrželi vlasy v perfektním stavu po celý den.

Objemný účes s kreativními kudrlinkami

Dívkám s třásněmi by slušel hravý, nadýchaný účes. Technologie je poměrně jednoduchá, takže můžeme snadno říci, že ji zvládne každá dáma. Trendem je asymetrie a na vrcholu popularity jsou vlny rozhozené do stran.

Krásný svazek netradičním způsobem

Pokud se vám účes s vlnou nelíbí, zkušený kadeřník vám krok za krokem ukáže, jak si vytvořit objem během několika minut. Ideální, pokud máte zařízení Cascade.

Jak si sami upravit velmi krátké vlasy

Zajímavé nápady pro každý den

 • Snadná rychlovka s čelenkou inspirovanou řeckým stylem
 • Curly for Curly
 • Snadno navlhčená pěna v retro stylu pro stylový vzhled
 • Klasické trendy (vhodné pro dívky s kulatým obličejem)

Co mohu dělat se svými krátkými vlasy?? Spousta všeho.

S žehličkou na vlasy, fénem, kartáčem a stylingovými přípravky můžete vytvářet zábavné účesy každý den a vždy vypadat skvěle!

Podívejme se krok za krokem na několik jednoduchých a efektivních vzhledů, které lze snadno vytvořit doma s minimem kosmetických potřeb. Pro přehlednost je každá lekce doplněna fotografií, ale nezapomeňte, že váš typ vlasů se může lišit od typů modelů. Výsledek bude pravděpodobně jiný, ale neméně krásný. Nabízí se otázka: Jsou naše stylové možnosti vhodné pro každého??

„Mistři při vytváření „čtvercového střihu“ zohledňují rysy obličeje a dokonce i tvar lebky, ale styling doma může být složitý. Některé styly se dokonce mohou zdát pro určité tvary obličeje kontraindikované. Ale to není tak docela pravda. Zatímco objemný bob, lehké vlny a kudrliny sluší úplně každému, u kulatého obličeje je třeba k číro přistupovat opatrně. Aby obličej nevypadal ještě kulatěji, nechte několik horních pramenů po stranách tváří a naneste na ně trochu laku. Pokud je tvar obličeje spíše obdélníkový, vyhněte se při úpravě dlouhého copu rovnému rozdělení, které posouvá akcent na bradový trimr“.

Styl pro odvážné: Mohawk

Opravdový glam-chic číro vypadá okouzlujícím způsobem a zároveň trochu rebelsky na všech délkách vlasů. Je to ale rebelský vzhled, který se snáze nosí s bravurním střihem. zvládne ho i parádnice.

 • Pomocí plochého hřebenu s jemnými zuby a kovovým dříkem na konci oddělte asi 10 cm široký úsek vlasů od čela k zátylku podél linie čela.
 • Vyčesejte pramen vlasů, nastříkejte každý pramen lakem na vlasy a umístěte jej směrem k zátylku. Hřeben by měl vést až ke kořínkům, tj. do zadní části hlavy, aby horní vrstva vlasů zůstala hladká.
 • Jemně rozčešte celou hmotu natupírovaných vlasů na horní vrstvy a pro zajištění účesu použijte lehký lak na vlasy.
 • Mohawk připraven, ale vlasy po stranách vypadají ploché? Na závěr použijte štětec a středně tužící pěnu (nebo krém).
 • Na konce vlasů a konečky účesu naneste vosk nebo gel, abyste dodali účesu mírně rozcuchaný vzhled.

Kulmování stojanu kulmou: čisté linie a sofistikovaná propracovanost

Hladkost a zrcadlový lesk jsou to, co je na tomto vzhledu nejúčinnější. Proto je to pro rovné vlasy jednodušší. A s trochou cviku můžete mít svůj styl hotový asi za pět minut a bez práce navíc! Podívejte se, jak můžete dosáhnout krásně hladkých loken s naší limitovanou edicí SteamPod, která kombinuje technickou dokonalost žehliček L’Oréal Professionnel s roztomilým designem inspirovaným Barbie od společnosti Mattel.

 • Aplikujte na vlasy vyhlazující přípravek s vysokou tepelnou ochranou.
 • Bez ohledu na to, zda plánujete rovný nebo boční předěl, chcete, aby vaše vlasy vypadaly kolem předělu plnější. Celou čelní partii dokončete fénem a hřebenem s kostrou, přičemž sbírejte prameny.
 • Jakmile jsou vlasy suché, narovnejte je žehličkou na vlasy, začněte na zátylku a pokračujte směrem k obličeji. Vždy postupujte od kořínků ke konečkům.
 • Akcenty by měly být na prodloužených předních pramenech, které by měly být vytaženy dopředu žehličkou a zajištěny sprejem.
 • Po úpravě každého pramene pročešte vlasy hřebenem se širokými zuby a výsledek zafixujte sprejem proti vlhkosti, aby zatoulané vlasy nenarušily čistotu účesu.
READ  Jak odstranit škrábance na plastovém autě pomocí fénu na vlasy

Snadný styling pomocí kulmy: Vytvořte romantické vlny

Vlny jsou ideální na rande a bezstarostné výlety s přáteli. A jaký smysl by mělo starat se o to, jestli je tento vzhled bez námahy nebo časově náročný??

 • Nejprve naneste středně silnou pěnu a postupujte od kořínků ke konečkům. Jak upozornili naši stylisté, je skvělým zvykem vlasy po použití stylingových přípravků rozčesat, aby se rovnoměrně rozprostřel a odstranil přebytečný stylingový přípravek.
 • Horní část vlasů zafixujte sponkou na zátylku a začněte natáčet horní loknu od krku nahoru a dolů, přičemž kulmu držte svisle nebo šikmo.
 • Po natočení horní části vlasů rozčešte vlny prsty bez hřebenu nebo hřebenem s jemnými zuby.
 • Styl zakončete jemným lakem, aby vaše vlasy vypadaly co nejvolněji a nejpřirozeněji.

Střih superobjemového bobu: pro hvězdy rovného stylu

Pravděpodobně nejkrásnější vzhled bobu. A obzvlášť důležité je používat spolehlivý stylingový přípravek. Zatímco trochu zvlněné nebo jemně načechrané vlasy lze perfektně tolerovat, nedostatek objemu nikoliv.

Zde je návod, jak postupovat.

 • Pěnu nebo tužidlo na objem zapracujte do vlasů u kořínků a zaměřte se na zátylek. Tip: Stačí jeden stylingový přípravek!
 • Uchopte prameny hřebenem, začněte na zátylku a vysušte je. Krouživým hřebenem nabírejte jednotlivé prameny a táhněte je nahoru a směrem od sebe. U horních vrstev střihu, kde jsou vlasy delší, hřeben prudce otočte kolem osy.
 • Na zátylku se pohybujte nejprve na jedné a pak na druhé straně spánku. Další pramen je třeba vzít v jednom snadném kroku, jen pomalu. To je obvykle příčinou mezer mezi zónami objemu.
 • Částečně zarovnejte prameny na horní části hlavy dozadu pomocí kartáče a fénu a dodejte jim objem v zadní části hlavy. Zbytek vlasů upravte stejným kartáčem a obtočte jej kolem obličeje a po stranách hlavy. Prameny vlasů vždy natáčejte a táhněte nahoru a směrem od vlasů a při pohybu podél vlasů směrujte proud vzduchu z fénu.
 • Nakonec vlasy nastříkejte lehkým lakem na vlasy.

Styling stojanu na tepelných válečcích nebo dokonalý kudrnatý nepořádek

Nejjednodušší verze dává 100 za šarm a 150 za lehkovážnost, protože kudrnaté vlasy mají kudrnaté myšlenky.

Tady je návod, jak si doma vytvořit svůj styl.

 • Opět budete potřebovat dobrou, osvědčenou pěnu nebo pěnu. Pokud jsou vaše vlasy přirozeně kudrnaté, můžete v této fázi zvážit použití lehčího stylingového přípravku: například kulmy ve spreji pro pružné kadeře.
 • Rozdělte si vlasy na zadní část, krk, boky a horní část obličeje.
 • Natáčejte vlasy po jednom prameni tak, aby byly u kořínků vzpřímené.
 • Každou loknu omotanou kolem válečků můžete lehce postříkat sprejem.
 • Po vychladnutí termoválců (obvykle asi 15 minut) je vyjměte a jemně prsty uhlaďte lokny.
 • Pro dokonalý výsledek nastříkejte na vlasy po celý den lak s pružnou fixací.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS