Nejlepší ruční vysavače Dyson: doporučení pro výběr 10 nejlepších modelů

Vysavač v bytě nebo domě. skutečný pomocník, s nímž se uklízení věcí stává mnohem snazší a nezabere tolik času. Je těžké si představit úklid bez těchto domácích spotřebičů, že?? Jak ale vybrat opravdu dobrého pomocníka, který nejen dobře vysává, ale je také kompaktní??

Pomůžeme vám tento problém vyřešit. tento článek zkoumá nejlepší ruční vysavače Dyson s minimální hmotností a skromnými rozměry a obsahuje fotografie a video doporučení pro výběr spotřebičů. Řekneme vám také, kterým kritériím byste měli při nákupu věnovat pozornost a která můžete „vynechat“.

Kromě toho se dozvíte, co tato miniaturní zařízení umí a jaké mají funkce. S výběrem vám pomohou následující špičkové modely značky Dyson.

– 5. Nastja Sh.

Klady: Zvládá své funkce, je dostatečně výkonný, není cítit prachem a líbil se mi mini turbo kartáč na měkký nábytek. Pohovka po něm vypadá skvěle. Používáme ho na podlahové desky a dlaždice, je to více než dost energie na vyčištění jedné místnosti. Zatím uspokojivé.
Nevýhody: Spoušť je třeba neustále mačkat, zpočátku si na to musíte zvyknout. Přístroj lze snadno a nenápadně přepnout do turbo režimu, jednou se s ním podařilo vyčistit téměř celý byt, ale baterie se vybíjela, což nás trochu překvapilo, a zjistili jsme, že to byl špatný režim (můžete se dostat do situace, kdy se baterie rychle vybíjí a byt nebyl vyčištěn). Je trochu těžké ji otevřít, aby se odstranil prach, ale myslím, že to časem zmizí. Při každém vysávání nemusíte vynášet koš.
Reakce: Lze jej použít i k čištění vnitřku auta, což je rozhodně výhoda!

– 5. Braeva A.

Klady: Přístroj se opravdu snadno používá a velmi dobře sbírá odpadky a prach, protože má speciální prachový štít a je opravdu měkký a načechraný. Dostatečně nabít můj byt o rozloze 64 metrů čtverečních.m na 2 krát. Poprvé důkladně vyčistit a podruhé v případě potřeby sesbírat nečistoty na viditelných místech, pak teprve dát nabíjet. Přístroj je u tohoto typu vysavače velmi vybíravý, protože se z něj snadno odstraňují odpadky. Po zatažení za páčku v horní části se otevře spodní část a vše se dostane do kbelíku, a to i vlasy, které jsou namotané. Všechny filtry jsou omyvatelné! Je příjemné, že nemusíte utrácet peníze za spotřební materiál! V sadě je mnoho trysek, 5 ks. Bezdrátová nabíječka byla otestována a není třeba ji demontovat, pouze se nevejde do trouby! Přístroj je vybaven držákem na stěnu, což je skvělé, protože nepřekáží a je vždy na dosah! Není hlučný.
Nevýhody: Nevýhody nejsou vůbec zřejmé! Pouze výhody, ale pokud chcete vyzvednout trochu více síly, chtěl bych více, ne vždy vyzvednout odpadky na větší! Pro velký byt nebo soukromý dům nemusí být dostatečný poplatek. Chcete-li sbírat prach z rohů, musíte změnit hubici na štěrbinovou hubici. Nemám dostatek energie na vysavač. je snadné odpojit nástavec a použít hadici ke sběru prachu. Zabere to čas navíc.
Recenze:

– 5. Kiera A.

Klady: Cena, mobilita, kvalita čištění.
Nevýhody: Univerzální hubice na koberce není součástí dodávky
Recenze: Vysavač jsme si koupili před několika měsíci poté, co nám opět vyhořel motor drátového (ne nejlevnějšího) vysavače známé značky. Moje sestra používala v8 absolute a chválí dyson v mnoha ohledech. Kromě toho jsem pro úklid bytu, auta a chaty potřeboval akumulátorový vysavač a ty nejlevnější a nejlepší jsou z definice nemožné. Rozhodli jsme se pro v7 parket extra a následně zakoupit univerzální hlavici mopu. je nejlevnější. Na univerzální trysku jsem musel čekat několik měsíců. Okamžitě musím říci: to opravdu má smysl koupit, protože i koberec s krátkým vlasem (jako na fotografii, přibližné rozměry 3×2) jiné kartáče nejsou příliš pohodlné pro čištění: motorizovaný kartáč na nábytek je příliš malý a slabý pro koberec a kartáč načechraný i mírně poškozený (přední hadřík houba se odlepila a zlomila). Univerzální motorový kartáč však vysává koberec rychle a čistě. Я. Jsem alergický, ale ne příliš. Také mám doma kočku, takže kvalita čištění je velmi důležitá. No, je to dostatečně kvalitní čištění, aby můj nos neměl problém. Také mám velmi ráda chůzi bosou nohou po čisté podlaze. S kvalitou čištění jsem opět spokojená. Ale varuji estéty: nedokáže vysát každé smítko prachu z koberce. Byt o rozloze 100 m2, chata. asi 50 a více užitkových místností, plus auto. Se standardním režimem nemám problém, protože je velmi efektivní, jen se ho nemohu nabažit.

– 5. Jolly

Klady: Přístroj je rychlý a snadno se používá, už není potřeba žádné koště, velmi rychle sbírá nečistoty a smetí, nekonečné hubice, skvěle funguje na jednom místě a pokud použijete turbo režim, velmi efektivně sbírá nečistoty a smetí z koberce, ale pro běžné vysávání stačí standardní režim. Rychle se nabíjí. Nízká hmotnost, v případě potřeby zvládne byt vysát i dítě předškolního věku. Můj člověk, bez kterého si už nedokážu představit život. Výkonný.
Nevýhody:
Reakce:

– 5. Dimitri V.

Klady: Žádné překážky při čištění (dosah, sběr, zapojení). Stačí ji vzít a jít. Dům je čistší.
Nevýhody: Turbo režim chce delší dobu čištění, ale i tak, jak je to nyní. Není to smrtelné.
Zkušenosti:

Jak jsme mohli žít bez něj? Nechápu to. Nabíjení trvá 30 minut téměř po celou dobu. Kartáč. Hoří. Užitečný nákup. Všichni jsou šťastní.

Tento model se mi opravdu líbí, je to můj druhý. Lehčí než pozdější modely. Pohodlné držení v ruce

READ  Janome ami 15 šicí stroj recenze

Skvělý mega praktický vysavač pro snadné čištění. Například k rychlému úklidu kolem stolu po jídle. Vždy vítaný přírůstek do velké rodiny.

Rukojeť není teleskopická, žádné nastavení pro různé výšky, pokud chcete sbírat v rozích, musíte odstranit celou trubku, ale pak to nasává pouze tehdy, když ji nastavíte blízko povrchu.

dyson, parket, extra, recenze, vysavače

Baterie je bezúdržbová, a pokud se porouchá, musíte si koupit novou. v tomto ohledu Bosh vítězí

Pohodlné, výkonné a hmatatelně čisté! Zvláště zarážející jsou odpadky uvnitř po zdánlivě uklizeném bytě. Obzvláště příjemný způsob, jak sbírat prach z čalouněného nábytku! A to je to, co bychom přesunuli. Mikroprach a částice jsou zachyceny během několika minut. Přečtěte si celou cestu

Tišší než fén) vysává dobře, pokud není fanatismus, máme čas vysát maximálně pár místností. Nevšímejte si doby nabíjení, zdá se, že se nabíjí déle než 3 hodiny. V každém případě to nikdy nebyl problém. Spousta příloh, které můžeme v tuto chvíli pouze odhadovat. Lehký, obratný.

Výbuch vzduchu do obličeje již byl zmíněn, ale to se mi stalo u všech vysavačů. O tom, že tlačítko musí být po celou dobu udržováno, příliš psát, není příliš pohodlné, ale netřete puchýře) podivné malování šedého plastu. Není rovnoměrně zbarvená, nejdřív jsem si myslela, že je vadná. Když budu opravdu vybíravá, přála bych si, aby měla neutrálnější barvu 🙂

Museli jsme si vybrat mezi stejně hodnotným modelem Bosch a tímto modelem. Bosch jako vždy nesplnil očekávání. Velmi spokojený s mým výběrem

Обзор беспроводного пылесоса Dyson V7 Parquet Extra

Recenze vysavače Dyson V7 Parquet Extra

Skvělé recenze majitelů vysavače Dyson V7 Parquet Extra na mobilním portálu Sony Club. Zde si můžete nejen přečíst recenze, ale také zanechat své hodnocení bez registrace.

Miluji to: Moje maminka si ji koupila a miluje ji celé 3 měsíce, co ji používá:.

To se mi líbí:. Nelíbí se mi to: šíří to nesmysly. Například nemožnost zachytit rozptýlenou drť standardním kartáčem. Musel jsem si koupit turbokartáč za 8 tisíc. Po šesti měsících přestal fungovat. Koupil jsem si druhý, ale po roce a půl jsem přestal. Standardní lze použít pouze k zachycení lehkého prachu. Recenze:.

dyson, parket, extra, recenze, vysavače

Líbí se mi: Pohodlný, spousta trysek. Stačilo mi to na úklid třípokojového bytu, ne příliš špinavého. Nemáme koberce, jaký typ podlahy tedy máme? linoleum. Chvíli trvá, než si na to zvyknete. Nelíbí se mi: Baterie se vybila po 1,5 roce. Přístroj má velmi těžko čistitelný, ne příliš špinavý, ale linoleum, jako by mělo být. Kdybychom to věděli dříve. Přemýšlela bych o koupi jiného vysavače. Nelíbí se mi to, protože cena Dysonu není tak nízká. Recenze:.

Líbí se mi: je lehký, dobře čistí, ale baterie je dostatečně velká pro jednopokojový nebo dvoupokojový byt. Neměl jsem žádné stížnosti, pokud baterie funguje dobře. Nelíbí se mi: 1) hlavní nevýhodou je, že se baterie vybije po 2 letech používání, jako u smartphonu. Nyní vydrží jen 10 sekund ((( A to je od Dysonu velké zklamání. 2) žádné vertikální parkování 3) velké nečistoty nesbírá a dokonce i trochu rozptyluje 4) dobrý sací výkon pouze na turbo režim. 5) cena Recenze: Miloval všechno od Dysonu, dokud se tento vysavač po 2 letech používání nezačal vybíjet z baterie. Nyní vydrží jen 10-15 sekund a pak se musí znovu nabít. Pochopil bych, kdyby se to stalo jakémukoli čínskému vysavači od Ali, ale ne Dysonu! Za spoustu peněz! Obecně, navzdory mé lásce ke společnosti, mě zklamal. Stejně jako u chytrých telefonů platí, že pokud je vysavač stále nabitý (což není, t.к. Pokud ji zavěsíte na stanici, stejně se nabíjí), baterie se postupně zhoršuje (mně vydržela jen asi 2 roky)

Líbí se mi: pěkný vzhled Nelíbí se mi: nedostatečný výkon baterie na vysávání 1 místnosti (ne mého bytu). výrobce uvádí, že stroj lze používat při maximálním výkonu po dobu 5-12 minut. Mimochodem, mám dva režimy. vysavač v normálním režimu také vynechal, ale v druhé místnosti. žádné koberce, žádná domácí zvířata. také výrobce nabízí mytí filtru (na oko čistý, na logiku příliš. protože ze tří případů jsem nevysávala ani jednou). Hodnocení: Na mou poznámku „proč jen 12 minut, to je kataciroficky málo“ výrobce odpověděl „máme nový vysavač v11“, což mi znělo jako „vy cucáci“. Člověk by si myslel, že vysavač za 30 tisíc by to zvládl?“žádná slova.

Líbí se mi: s běžným vysavačem bych ho ani nesrovnávala 🙂 Nejlepší na novém vysavači pro mě je, že se změnil v mini vysavač, který se pohodlně vejde do všech rohů skříní. Přístroj čistí mou pohovku a přehozy pomocí speciálního nástavce. Nabíjí dostatečně pro byt o rozloze 80 čtverečních stop, vždy používá normální (ne turbo) režim. Plně řídí všechny úklidové úkoly. Nelíbí se mi: Nevýhodou, která je trochu přitažená za vlasy, je hmotnost. Těžká pro ženskou ruku, musím si ji při vysávání přendávat z ruky do ruky. Tato nepříjemnost je však v porovnání s přednostmi vysavače bezvýznamná. Hodnocení: Rozhodně jsem chtěla vysavač Dyson, který by nahradil můj běžný vysavač, i když byl levnější. Líbí se mi kvalita konstrukce, je hladká a bezchybná. Má mnoho nástavců, nejen pro množství, ale pro různé účely, a všechny fungují dobře. Kvalita konstrukce byla skvělá, je hladká a bez jakýchkoli nedokonalostí. Vzal jsem si levný model a opravdu nechápu, co by mohlo být lepší v dražším? Vše je perfektní, je to skvělý vysavač!

READ  Setrvačník šicího stroje se neotáčí

Líbí se mi to: pro el.Líbí se mi koště VELMI silný Nelíbí se mi: cena Recenze: Je mi jedno, kdo co říká, raději budu mít nejlevnější dyson než někdo jiný. Tento vysavač používám již dlouho. Z nějakého důvodu mají skvělou cenu

Líbí se mi: Kompaktní. lehké, a proto velmi praktické. Nelíbí se: Je to hlučné, ale nelíbí se mi to. к. je blíže k uchu než běžný vysavač, je cítit ještě více. Recenze: Velmi spokojený s produktem. zejména moje žena. Přála bych si, aby baterie vydržela déle a koš měl více místa. by bylo ideální.

To se mi líbí:. Nelíbí se mi to:. Hodnocení: Klady: Super vysavač Nevýhody: Nenašel jsem ho, používám ho, jsem s ním spokojen, doporučuji

To se mi líbí:. Nelíbí se mi to:. Je ideální pro běžné vysávání, je neuvěřitelně lehký a praktický, i když nemáte vysavač, který byste mohli použít. Poplatek stačí na úklid dvoupokojového bytu o rozloze 60 m2. Podlaha lamite, bez koberců, bez domácích mazlíčků. Je vhodný k čištění okenních parapetů a polic, utírání prachu na podlahových lištách a v těžko přístupných rozích. Připevněte ji na stěnu a vždy v ní mějte spotřebič. Dobře sbírá drobky a prach, nerozptyluje je. Nechala jsem si i běžný vysavač, ale teď ho vůbec nepoužívám.

Líbí se mi: Cena a vše ostatní, ale nevýhody Nelíbí se mi: Pokud víte. k čemu byl zakoupen. pak se vady vymknou kontrole. Plíseň, aby fungovala, musíte neustále držet prst. Je to maličkost. Někdy je třeba vyměnit ruce nebo přemístit měřič a sundat prst. V návodu se píše, že časté zapínání a vypínání může baterii přehřát a vysavač se bude chtít ochladit. Při prvním čištění se mi na kolečko zachytily vlasy. Je to také drobnost, ale manévrovací schopnosti se nesnížily. Stanice má dva otvory pro trysky. Ale tam se vejdou pouze dvě tenké trysky, a široké nebudou, protože se nevejdou, zasahovat do sebe. V příručce se také uvádí, že se nemá nabíjet ihned po vybití, je nutné nechat baterii vychladnout. Ale v otázkách a odpovědích se píše. které můžete uložit na stanici se zapnutým napájením. Navíc linoleové podlahy v některých místnostech nejsou hladké, takže vysavač bude vždy nabitý a připravený na svých 50 m2 (osobně jsem měl dost na dva a půl úklidového bytu ve 40 čtvercích v min. režim) Zpětná vazba: Jak je uvedeno výše. musíte vědět, k čemu ho kupujete. Osobně jsme si zvykli umývat podlahu bělidlem a hadr, který sbírá všechny nečistoty z podlahy, se musí opláchnout v kbelíku se zředěným bělidlem. Protože tenhle kbelík byl plný chlupů mé ženy a kočky a chlupatých výkalů, které se posbíraly na podlaze. Čistá voda nepřipadá v úvahu, hadr je vždy špinavý a před ponořením do roztoku ho pokaždé opláchnete. příliš mnoho manipulace. Navíc linoleum v některých místnostech není hladké a sbírá nečistoty po vláknech. krátké nervy a čas. Co se změnilo: 10 minut vysávání v minimálním režimu dokonale posbírá všechny chlupaté drobnosti. A dalších 10 minut vlhkým kartáčem, aby se vše navlhčilo lahodným chlórem. Překvapilo mě, jak snadno lze nyní vytřít podlahu. Celkem. Pro naše účely je to dar z nebes. Nemáme koberce a nepotřebujeme silný sací výkon. A samozřejmě možnost vyndat ho do auta a vyčistit ho. Vše ostatní ukáže čas.

Recenze vysavače Dyson V7 Parquet Extra

Skvělé recenze majitelů vysavače Dyson V7 Parquet Extra na mobilním portálu Sony Club. Zde si můžete nejen přečíst recenze, ale také zanechat své hodnocení bez registrace.

Líbí se mi to: Koupil jsem ji pro maminku a miluje ji po celé 3 měsíce používání:.

To se mi líbí:. Nelíbí se mi to: Šíří odpadky. V7 má drobné žmolky, které nelze odstranit standardním kartáčkem. Musel jsem si koupit turbo kartáč za 8 000 eur. Po půl roce přestal fungovat. Koupil druhý, po roce a půl přestal příliš. Standardní je jen na lehké oprášení. Recenze:.

Líbí se mi: Pohodlný, spousta trysek. Stačilo mi to na úklid třípokojového bytu, který nebyl příliš zaneřáděný. Nemáme žádné koberce, typ podlahy. linoleum. Rychle jsem si na to zvykl. Nelíbí se mi: Baterie se vybila po 1,5 roce. Přístroj má velmi nízký detent a zvlhčovač má velmi nízký detent, který nezhoršuje zvlhčování. by se to dozvěděl dříve. zvažoval by nákup dalšího vysavače. Problémy zůstaly, protože cena Dysonu není v žádném případě malá. Recenze:.

Líbí se mi: Lehká, dostatečně velká náplň pro dvojí byt, poměrně dobře se čistí. Žádné velké stížnosti, pokud baterie fungovala dobře. Nelíbí se mi: 1) Hlavní nevýhodou je, že se baterie vybije po 2 letech používání, jako u smartphonu. Podlaha z linolea je trochu nepříjemná, ale cena Dysonu je opravdu nízká. Na ručním kolečku je také napsáno, že se nemá nabíjet hned po nabití, je třeba nechat baterii vychladnout. 2) žádné vertikální parkování 3) žádné velké nečistoty nebo dokonce trochu házet 4) dobrý sací výkon pouze v režimu turbo. 5) cena Recenze: Miluji vše, co Dyson, až tento vysavač po 2 letech používání. Nyní vydrží jen 10-15 sekund a pak ji musíte znovu nabít. Pochopil bych, kdyby se to stalo s nějakým čínským vysavačem od Aliho, ale ne s Dysonem! Za hodně peněz! Celkově jsem byl navzdory své lásce ke společnosti zklamán. Stejně jako u chytrých telefonů, pokud je neustále nabitý (což není, t.к. Pokud ji zavěsíte na stanici, v žádném případě se nenabíjí), baterie se postupně zhoršuje (pro mě to trvalo jen asi 2 roky)

READ  Jak nastavit hodiny na troubě Electrolux

Líbí se mi: vypadá hezky Nelíbí se mi: baterie nestačí na vysávání 1 místnosti (ne mého bytu). Výrobce uvádí dobu provozu 5-12 minut při maximálním výkonu. Mimochodem, existují pouze dva režimy. Vysavač zhasíná i v normálním režimu, ale v druhé místnosti. Povrch je parketový, bez koberců, bez domácích mazlíčků. Výrobce také nabízí mytí filtru (na oko je nedotčený čistý, také, aby logické. Vždy používám běžný (ne turbo) režim a myslím, že vysavač by měl vysávat (protože jsem nevysával ani jednou z 3krát). Recenze: na mou poznámku „proč jen 12 minut, vždyť je to katarálně krátké“ výrobce odpověděl „máme nový vysavač v11“, což mi znělo jako „vy cucáci“. Myslíte si, že vysavač za 30 tisíc by měl vysávat?“žádná slova.

Líbí se mi: s běžným vysavačem ho ani nebudu srovnávat 🙂 Největším komfortem nového vysavače pro mě byla jeho přeměna na mini vysavač, který se pohodlně vejde do všech koutů skříněk. Pomocí speciální trysky ji čistím, jak to ještě nikdo jiný neudělal, potahy a pohovky od kočičích chlupů. Náboj je dostatečný pro byt o velikosti 80 čtverců, používáme obvyklý (ne turbo) režim. zvládne celý úklid. Nelíbí se mi to: Z nevýhod, které táhnou dolů uši, mohu říci, že hmotnost. Pro ženskou ruku je trochu těžký, při vysávání si ho neustále přendávám z ruky do ruky. Tato nepříjemnost je však v porovnání s přednostmi vysavače zanedbatelná. Hodnocení: Chtěl jsem vysavač Dyson, který by nahradil můj běžný vysavač, ačkoli se jednalo o levnější alternativy. Líbí se mi kvalita konstrukce, je hladká a bezchybná. Velmi mnoho trysek a nejen pro množství, ale všechny mají různé účely a fungují skvěle. Pohodlné nabíjení vůbec nezabírá místo. Z dobrého důvodu všichni tvrdí, že jsou s nimi vyrovnaní? Vždycky jsem si přála vysavač Dyson!

Líbí se mi: Pro elLíbí se mi koště VELMI silný Nenávidím to: cena Recenze: Je lepší koupit nejlevnější dyson než někdo jiný. Vždycky jsem chtěla vysavač Dyson, který by nahradil běžný vysavač. Všichni k nim z nějakého důvodu vzhlížejí

Líbí se mi: kompaktní velikost. Je lehký, a proto velmi praktický. Nelíbí se mi: Je hlučný a nemá rád zvuk vibrací. к. je blíže k uchu než běžný vysavač, je cítit ještě více. Recenze: Velmi spokojený s nákupem. zejména moje žena. Přál bych si, aby baterie vydržela déle a koš byl prostornější. by byl dokonalým strojem.

To se mi líbí:. Líbila by se mi výdrž baterie, ale byla by mnohem kratší a nádoba by měla více místa:. Vždy je radost ji používat

To se mi líbí:. Nelíbí se mi to:. Hodnocení: Toto je můj druhý nejoblíbenější vysavač a myslím, že by měl být víc než jen obyčejný vysavač. Poplatek stačí na úklid bytu se dvěma ložnicemi o rozloze 60 m2. Podlaha lamit, žádné koberce, žádná domácí zvířata. Líbí se mi na okenní parapety, police, podlahové lišty a těžko přístupné rohy. Přistavil jsem ji na zeď, vysavač je v ní stále. Dobře sbírá drobky a prach, nevíří prach. Nechala jsem si i svůj běžný vysavač, ale už ho vůbec nepoužívám.

Líbí se mi: Cena a vše ostatní, ale nevýhody Nelíbí se mi: Pokud víte. co koupit a pro koho. nedostatky se vymykají kontrole. Jako byste museli neustále držet prst, abyste mohli pracovat. O nic nejde. Stává se, že ruční změna nebo přesunout ruku na metr a vzít prst pryč, a v příručce říká, že časté zapnutí / vypnutí může přehřát baterii a vysavač chce ochladit. Když jsem čistila poprvé, omotaly se mi vlasy kolem kola. Není to velký problém, ale neohrožuje to manévrovací schopnosti. Stanice má dva otvory pro trysky. ale vejdou se tam jen dvě tenké trysky a široké ne, protože se nevejdou, překážely by si. V příručce se také uvádí, že se nemá nabíjet ihned po vybití, je třeba nechat baterii vychladnout. Ale v otázkách a odpovědích se píše. které můžete uložit na stanici s připojeným napájením. To znamená, že vysavač bude vždy nabitý a připravený na svých 50 m2 (mně osobně stačilo na úklid bytu o rozloze 40 m2 dvě a půl minuty. Zpětná vazba: Jak je uvedeno výše musíte vědět, k čemu ho kupujete. Osobně jsme si zvykli čistit podlahu bělidlem a hadr, který sbírá všechny nečistoty z podlahy, se musí opláchnout v kbelíku se zředěným bělidlem. Takže v tomhle kbelíku plavaly všechny chlupy, kočičí chlupy a další chlupaté kousky hovínek, které jsme vždycky vysypali z podlahy. Čistá voda nepřipadá v úvahu, hadr je vždy špinavý a před ponořením do roztoku ho pokaždé opláchněte. Je to jen spousta manipulace. Linoleum v některých místnostech navíc není hladké a přes vlákna se na něm usazují nečistoty. nedostatek nervů a času. Co se změnilo: 10 minut vysávání v minimálním režimu dokonale posbírá všechny chlupaté drobnosti. a dalších 10 minut vlhkým kartáčem, aby se vše navlhčilo lahodným bělidlem. Překvapilo mě, že podlaha je právě vytřená. Celkem. Pro naše účely je to dar z nebes. Nemáme koberce a nepotřebujeme extra sací výkon. A samozřejmě možnost uklízet v autě. Všechny ostatní otázky budou zodpovězeny časem.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS