vodní, vyhřívané, věšáky, ručníky, bočním

Chybu děláte také při výběru bočního držáku na ručníky?

Na co se zaměřit při výběru bočního držáku ručníků?? Pouze o ceně zařízení v obchodech v Kyjevě? To je sotva správný přístup. Kromě toho společnost „Browne“ nabízí ukrajinskému obyvatelstvu desítky modelů sušičů ručníků s bočním připojením a různými vlastnostmi.

Specifičnost potrubí v bytových domech na Ukrajině umožňuje připojit sušičku ručníků zespodu nebo z boku. A pro značnou část spotřebitelů je optimálním řešením sušák na ručníky s bočním připojením. Vzhledem k této oblibě vyrábějí výrobci desítky spotřebičů s bočním připojením. Na brauni.com.Na webových stránkách si můžete levně zakoupit univerzální symetrický model do koupelny. Takový sušák na ručníky s bočním připojením lze připojit k potrubí vlevo i vpravo. To poskytuje zákazníkům velké možnosti při navrhování místnosti. Stejně jako bohatý výběr barev. Sušák na ručníky s bočním připojením je možné zakoupit v nejrůznějších barvách (chromovaný, pozlacený, v barvě bronzu). Boční věšáky na ručníky nabízené společností Brownie se vyznačují také svým barevným provedením:

  • výrobní materiál;
  • výšku a vzdálenost mezi středy (v závislosti na velikosti koupelny si můžete objednat výrobek se vzdáleností mezi středy 32, 40, 50 nebo 60 cm);
  • průměr trubek;
  • tvar výrobku.

Zákazníci z Kyjeva a dalších měst si mohou levně koupit sušák na ručníky ve tvaru písmene M nebo tradiční cívku. K dostání také s různým počtem příček (například pozlacený model „Retro Ball“ s 5 trubkami).

vodní, vyhřívané, věšáky, ručníky, bočním

Speciální konstrukční prvky

Sušička ručníků je výrobek. Připojuje se ke stávajícím inženýrským sítím (v závislosti na modelu výrobku). je napájen elektřinou. instalatérství. Topná tělesa nebo kombinovaný typ připojení ). Žebříkový sušák je sestaven ze dvou paralelních trubek. základna spotřebiče. Mezi nimi je namontováno několik dutých kolejnic. Jejich postavení je důvodem názvu sušičky. Na základě modelu výrobku. Tyto příčníky mohou být vypouklé nebo ploché. Někteří výrobci doplňují své výrobky o špičkové police.

READ  Rozdíl mezi ručním a jemným praním

Novinky REMS na veletrhu Aquatherm Praha 2022

Zařízení je možné připojit při maximální teplotě nosiče tepla 150 stupňů Celsia. základem výrobku jsou často bezešvé mosazné nebo ocelové trubky, díky nimž je provoz sušičky maximálně bezpečný.

Na trhu je k dispozici řada žebříkových ohřívačů ručníků v následujících variantách:

  • voda. instalace se provádí připojením k topnému systému (možné v soukromém i bytovém domě) nebo k vodovodnímu systému, který je zodpovědný za dodávku teplé vody. Jsou úsporné a dokáží dlouho udržet teplo. Lze je použít kdykoli, ale v případě nedostatku teplé vody se provoz zastaví. Pokud je připojen k topnému systému, je činnost spotřebiče sezónní (výjimkou je individuální vytápění);
  • Elektřina. instalace se provádí přímo do domu nebo bytu s napájecím systémem 220 V. Tyto vyhřívané držáky ručníků jsou doplněny topnými kabely nebo topnými tělesy, tělo je vyrobeno z nemrznoucí směsi nebo olejů. Veškeré práce na elektrickém spotřebiči musí provádět odborníci;
  • Combi. po skončení topné sezóny lze tento spotřebič připojit k elektrické síti.

Kvalitní modely držáků na ručníky mají kromě své přímé funkce také funkci dodatečného vytápění koupelny. Tato funkce dává spotřebiči další název: designový radiátor. Moderní výrobky jsou vybaveny regulací teploty pro větší pohodlí.

Rozhodl se koupit věšák na ručníky na vodní straně?

Internetový obchod Epicenter nabízí široký sortiment vyhřívaných věšáků na ručníky s vodní stranou. Ve vyhledávací charakteristice najdete 74 produktů a jejich počet se postupně zvyšuje. Každá karta produktu obsahuje kvalitní fotografie, zpětnou vazbu od zákazníků a všechny potřebné specifikace pro správný výběr. Výhodná cena na boční radiátory s držákem na ručníky funguje díky stále aktuálním akcím a výprodejům, včetně zcela nových modelů 2022. Skutečné náklady 672 až 22770 USD. Můžete také nakupovat na úvěr nebo na splátky. Pokud máte jakékoli dotazy, naši kvalifikovaní odborníci vám je pomohou vyřešit. Po zaplacení si můžete zboží bezplatně vyzvednout v zákaznickém centru v Kyjevě nebo v jednom ze 47 měst na Ukrajině. Také si můžete objednat doručení v jakémkoli městě prostřednictvím „Nova Poshta“ nebo „Myst Express“.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS