Univerzální nástavce na stříhání vlasů. najděte 580 produktů.580 produktů

Zastřihovač vlasů Philips QC5125 Series 3000 pro hladké kontury a stylové střihy v domácím salonu. Vhodný nejen pro dospělé, ale i pro děti. bez námahy zastřihne jemné dětské vlasy. Šířka čepele: 40 mm.

Určení: zastřihovač vlasů, typ: zastřihovač trávy, napájení: samostatné, typ baterie: AA, minimální délka střihu: 6 mm, maximální délka střihu: 9 mm, materiál čepele: nerezová ocel, součástí balení: olej, kartáč, hřeben

Určení: ke stříhání vlasů, typ: zastřihovač, napájení: AC, minimální délka střihu: 0.80 mm, maximální délka řezu: 20 mm, materiál čepele: nerezová ocel, nastavitelná délka: otáčení knoflíkem, vlastnosti: pogumované destičky, počet řezných čepelí.

Sada nástavců na stříhání vlasů pro „Barber Style“. V sadě: 6 trysek. Výška sady: 3, 6, 10, 13, 16, 19 mm

Typ: bit, určení: pro přítlačný lis, výrobce kompatibilního zařízení: DEWAL, typ bitu: stylingová tryska, materiál: plast, nerezová ocel

Určení: zastřihovač vlasů, zastřihovač těla, zastřihovač vousů a kníru, zastřihovač nosu a uší, typ: sada na stříhání vlasů, napájení: akumulátorové, typ baterie: dobíjecí baterie, způsob nastavení délky: výměna a nastavení příslušenství, samoostřící čepele, mokré hroty.

Sada obsahuje 4 vyměnitelné hroty: 1.5, 3, 4.5, 6 mm. Ideální pro profesionální kadeřníky a holiče i pro domácí použití. Více informací na: https://spb.randewoo.Můžete získat následující produkt: k-03-011 Více: https://spb.randewoo.ru/pr.

Určení: ke stříhání vlasů, typ: zastřihovač vlasů, napájení: akumulátorové/napájené, typ baterie: dobíjecí baterie, minimální délka střihu: 0.80 mm, max. délka řezu: 36 mm, materiál čepele: nerezová ocel, nastavitelná délka řezu: posunutí.

Philips OneBlade je revoluční elektrická technologie určená pro muže, kteří nosí strniště nebo vousy. OneBlade zastřihuje, tvaruje a holí všechny délky strniště. Jedinečná technologie OneBlade se skládá z rychle se pohybující řezací jednotky, která.

Typ: bit, funkce: pro zastřihovač vlasů, výrobce kompatibilního zařízení: DEWAL, typ bitu: stylingový bit

Určení: pro stříhání vlasů, roztřepených konečků, vousů a kníru, typ: zastřihovač trávy, napájení: akumulátorové/napájené, typ baterie: dobíjecí, minimální délka střihu: 0.20 mm, maximální délka ořezu: 0.20 mm, nastavení délky: vyměnitelné.

Určení: zastřihovač vlasů, vousů a kníru, typ: sada na stříhání vlasů, napájení: bezdrátové/napájené, typ baterie: dobíjecí baterie, minimální délka střihu: 1 mm, maximální délka střihu: 5 mm, materiál čepele: nerezová ocel, nastavitelný chod čepele.

Určení: pro stříhání vlasů, stříhání těla, stříhání vousů a kníru, typ: zastřihovač trávy, napájení: akumulátorové/napájené, typ baterie: dobíjecí baterie, minimální délka střihu: 0.10 mm, maximální délka řezu: 3 mm, materiál čepele: nerezová ocel, nastavitelný chod čepele.

Profesionální střihy v domácnosti s přístrojem Moser 1400-0051 Edition. Tento kartáč má výkonný kyvadlový motor. Je tichý, ale výkonný, pracuje při 6000 otáčkách za minutu. Klíčovými prvky jsou ostrost a přesnost.

Určení: pro všechny stroje Dewal s tlakově litým nožem. V balení: 4 trysky. Výška trysky: 3, 6, 9, 12 mm

Typ: příslušenství, funkce: pro zastřihovač vlasů, výrobce kompatibilního zařízení: Moser, typ příslušenství: stylingové příslušenství, materiál příslušenství: plast

Sada osmi různých hřebenových nástavců pro většinu modelů Oster. Nástavce se snadno a rychle nasazují a snímají. šířka čepele: 46 milimetrů. Prémiové plastové trysky jsou vyrobeny z černého plastu s odolnou podložkou.

Určení: zastřihovač vlasů, typ: zastřihovač vlasů, napájení: bezdrátové/napájené, typ baterie: dobíjecí baterie, minimální délka střihu: 3 mm, maximální délka střihu: 24 mm, materiál čepele: nerezová ocel, nastavitelná délka: otočný pohyb.

Univerzální strunová sekačka Braun MGK 3020 se sadou příslušenství je nepostradatelným pomocníkem při úpravě trávy a vytváření jedinečného vzhledu. Je to nástroj pro úpravu vlasů, který vám poskytne potřebnou péči pro stylový účes nebo pro zastřihování vousů a odstraňování nežádoucích chloupků.

Sada řezacích nástavců pro vyžínač „Future“. Sada obsahuje: 4 trysky. Velikost: 3, 6, 9, 12 mm

Typ: příslušenství, funkce: pro elektrické nářadí, výrobce kompatibilního zařízení: Moser, typ příslušenství: stylingová tryska, materiál příslušenství: plast

Typ: hlava, funkce: pro elektrické nářadí, výrobce kompatibilního zařízení: Braun, typ hlavy: stylingový nástroj, materiál hlavy: plast

Řada 3000 vám pomůže vytvořit vlastní styl s maximální přesností. Hřeben s nastavitelnou délkou umožňuje snadno zvolit správné nastavení délky. K dispozici je 11 nastavení: od 0.5 až 21 mm. Výkonný, ale tichý motor poskytuje vynikající výkon s nízkými vibracemi. Navíc ji lze použít také k.

Náhradní holicí síťka a nůž Moser Foil and Cutter 3615-7000 určené pro holicí strojky Moser 3615 nebo Wahl 3615. Nůž odstraňuje strniště o délce až 2 mm. Sada se používá pro suché holení nebo dokončovací práce po fázi lemování: zastřihování spánků, krku, čela, vypracování.

Sada holicích nástavců Braun Series 3 Braun BT32 umožňuje přeměnit holicí strojek Braun Series 3 na zastřihovač a styler. Součástí balení je zastřihovací hlava s 5 dalšími hřebeny. můžete snadno zastřihovat kontury vousů a vytvářet efekt štětinek.

Typ: zastřihovač vlasů, určení: zastřihovač vlasů, způsob nastavení délky: výměna a nastavení příslušenství, počet bitů příslušenství: 4, napájení: bateriové, výdrž baterie: 90 min, typ baterie: dobíjecí baterie

Určení: ke stříhání vlasů, typ: vyžínač trávy, napájení: vypnuto/síť, minimální délka střihu: 0.50 mm, Maximální délka řezu: 18 mm, Nastavení délky: výměna hlav a regulace, Funkce: indikátor nabíjení, rotační motor, přídavné funkce.

Podrobné specifikace Obecné specifikace Typ vyměnitelné čepele Označení pro elektrické nářadí Sada ano Další informace pro OneBlade (QP25xx), OneBlade (QP26xx), OneBlade Pro (QP65xx), OneBlade Pro (QP66xx)

Které speciální nůžky jsou k dispozici?

Samoostřící čepele

Nevyžaduje časté výměny a údržbu. Tyto čepele mají mnohem delší životnost než standardní verze.

Nesprávné úhlové nože

Geometrie nožů není zcela standardní, takže je lze používat po dlouhou dobu.

Výsuvné čepele

Zastřihovače vlasů se často vyrábějí s odnímatelným nástavcem pro vytváření různých délek vlasů. Výsuvné čepele toto příslušenství nepotřebují a jejich délku lze nastavit automaticky, a to jednoduchou úpravou nastavení na základně výrobku.

Zastřihovače vlasů s vylepšenými břity jsou obvykle o něco dražší, ale často se to vyplatí kvůli bezproblémové životnosti.

Tyto nože jsou považovány za profesionální kvalitu, ale jsou vhodné i pro domácí použití.

READ  Jak rychle vysušit vlasy bez fénu

Zveme vás k přečtení našeho článku o tom, který zastřihovač vlasů je pro vás ten nejlepší.

Seznam nejlepších opalovacích krémů pro děti naleznete zde.

Podívejte se na video o sušení vlasů bez fénu https://ilcosmetic.Strojek na vlasy bývá o něco dražší, ale za bezproblémový život se vyplatí.html

Čepele pro zastřihovač vlasů

Harizma. Náhradní sestava nožů pro rotační zastřihovač Pro-Power (0,2.

Oster. Čepel pro rotační zastřihovač vlasů 97-44 (0,2 mm).

Oster. Stříhací nůž pro rotační zastřihovač vlasů 97-44 velikost 0000 (0,25 mm).

Oster. Stříhací strojek pro rotační zastřihovač vlasů 97-44 velikost 000 (0,5 mm).

Oster. 97-44 stříhací čepel rotačního strojku na vlasy 97-44, výška střihu (1,2 mm). Vyrobeno z oceli kalené za studena s pochromovaným povrchem.

Oster. Stříhací nůž pro rotační zastřihovač vlasů 97-44 97-44 (3,2 mm).

Stříhací strojek pro rotační zastřihovač vlasů Oster 97-44 výška střihu 97-44 (2,4 mm).

Oster. 97-44 rotační zastřihovač vlasů 97-44 (4 mm).

Oster. Sekací nůž pro rotační zastřihovač vlasů 97-44 (3 mm).

Oster. Zastřihovač vlasů na holení 97-44 (9,5 mm).

Oster. Nůž pro rotační zastřihovač vlasů 97-44 (6,3 mm).

Oster. Rotační zastřihovač vlasů 97-44 s titanovým povrchem Elite Oster, velikost 00000 (0,5 mm).

Oster. Stříhací nůž pro rotační zastřihovač vlasů 97-44 (4 mm)

Oster. Stříhací strojek pro zastřihovač vlasů C200 (0.5/2.4mm)

Oster. Nůžky pro rotační stříhací strojek 97-44 velikost 1.5 (4.5mm).

Oster. Rotační zastřihovač vlasů 97-44 (9 mm).

Oster. Vyměnitelný nůž pro zastřihovač vlasů 606-91. Vyrobeno technologií CRYOGEN-X. Speciální tepelné zpracování ocelového ostří.300 stupňů umožňuje.

Ga.Ma. Keramický pracovní nůž pro GC 900HP

Panasonic. Zastřihovací nůž pro rotační zastřihovač ER-PA10s

Panasonic. Design nožové jednotky. Vhodné pro modely:. ER.1611 ER-1511 ER-1610 ER-1510 ER-160 ER-154 ER-153 ER-152.

Panasonic. Stříhací strojek pro zastřihovač vlasů ER-PA10s

Oster. Mlýnský nůž pro rotační stříhací strojky 97-44 (3 mm).

Oster. Čepel pro rotační zastřihovač vlasů 97-44 (0,5).

50 %

Harizma. Výměnná jednotka nožů pro rotační zastřihovač Pro-Power (0,2 mm). Vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli.

50 %

Oster. Pilovací nůž pro rotační zastřihovač vlasů 97-44 (3 mm).

Oster. Čepel pro stříhání vlasů 616-91 velikost 0000 (1/10 mm). Vyrobeno technologií CRYONYX, která prodlužuje životnost ocelové čepele.

Naši kvalifikovaní odborníci vám rádi zodpoví všechny vaše dotazy a poskytnou vám rady a doporučení ohledně vhodného stroje pro vás, jakož i náhradních a výměnných dílů.

Profesionální kadeřníci často používají několik různých nástavců v závislosti na délce vlasů a potřebách klienta, takže potřebují různé kvalitní plastové nebo kovové díly. Jedničkou na trhu jsou známé nástavce Moser z Německa, které jsou natolik flexibilní, že jsou kompatibilní se stroji jiných známých výrobců.

Standardní čepel pro Moser 1854/1871/1884

položka.1884-7040 nůž pro ermilu 1885-0040 motion

Profesionální zastřihovače vlasů Mozer jsou vybaveny špičkovými čepelemi, což vysvětluje oblíbenost tohoto zařízení v mnoha kosmetických a kadeřnických salonech. Stejně jako všechna profesionální zařízení má i Moser v mnoha zemích světa, zejména v Rusku, své vlastní údržbáře. Z tohoto důvodu naše společnost dodává kromě profesionálních řezacích zařízení také značkové komponenty, jako jsou například nože M oser.

Čepele strojků Moser jsou důležitým a nepostradatelným prvkem, který při správném naostření umožňuje realizovat veškerou fantazii a dovednost kadeřníka. Vždy je vhodné mít k dispozici několik sad nožů s různými vlastnostmi, jako je šířka nože, délka řezu atd.

Nože pro váš zastřihovač Moser jsou vyrobeny ze speciální vysoce kvalitní nerezové oceli. Broušení nožů speciální přesnou technikou, která je vyhrazena pouze profesionálním nástrojům pro opravdové řemeslníky. Použití inovativních technologií při výrobě řezných dílů usnadňuje a zpříjemňuje proces stříhání, a proto jsou nože Moser velmi žádané.

V našem internetovém obchodě si můžete zakoupit širokou škálu nožů, které tvoří kompletní stroj Moser z originální tovární dodávky výrobce.

Koupě strojního nože Moser. vyberte si požadovaný model z katalogu na našich webových stránkách a přidejte produkt do nákupního košíku. Po jednoduché objednávce vás bude kontaktovat váš manažer a zboží obdržíte na uvedenou adresu. Objednávku si můžete vyzvednout také v našem obchodě. Zavolejte našim manažerům, kteří vám zodpoví všechny vaše dotazy. Veškeré kontaktní informace jsou uvedeny na našich webových stránkách.

Náhradní nože pro Moser :1170/1230/1231/1232/1233/1234/1245/1290/1400/1411/1457/1530/1531/1556/1565/1572/1573/1574/1584/1591/1849/1852/1853/18571/ 1881/1884, stejně jako pro další modely Moser. Sortiment výrobků. Pokud na našich webových stránkách nenajdete, co hledáte, zavolejte nám a my vám pomocí katalogu najdeme ten správný nůž Moser.

Do této kategorie budou nyní zařazeny bloky nožů pro zastřihovače vlasů Ermila a Wahl. Všechny čepele jsou vyrobeny společností Wahl. Původně vlastnila pouze jednu americkou značku Wahl, ale později odkoupila německé značky Moser a Ermila a stala se globálním hráčem na trhu kadeřnických strojků. Všechny čepele pro zastřihovače vlasů Moser, Ermila, Wahl jsou velmi kvalitní, často pasují na všechny výše uvedené značky a mají nejširší rozsah parametrů. Zde si můžete vybrat libovolnou jednotku čepele!

čepel, zastřihovač, vlasů

Stříhací nože do strojků na vlasy (strojky)

Odesláním svých osobních údajů souhlasíte s těmito podmínkami: Z vlastní vůle a ve vlastním zájmu souhlasím se zpracováním, včetně shromažďování, systematizace, shromažďování, uchovávání, (upřesňování, aktualizace, úpravy), používání, předávání třetím stranám, depersonalizace, blokování, likvidace mých osobních údajů, které v závislosti na dokumentu (formulář, žádost atd.).п.) zahrnují mimo jiné tyto osobní údaje: jméno a příjmení, datum narození, pohlaví, údaje z cestovního pasu (série, číslo, datum a čas vydání), adresa registrace nebo pobytu (skutečná adresa bydliště), kontaktní telefonní číslo, e-mailová adresa, společnost s ručením omezeným „Zolinger“, OGRN 1087746367125 (125212, město Praha, Česká republika). Moskva, ulice Admirála Makarova., budova 1, str.1), za účelem poskytování svého zboží a služeb (produktů), mimo jiné: identifikace člena ve věrnostním programu, zajištění postupu při evidenci nasbíraných a využitých bonusů, doručování, poskytování služeb, distribuce reklamních sdělení (včetně propagačních akcí a speciálních nabídek prostřednictvím jakýchkoli komunikačních kanálů, včetně pošty, SMS, e-mailu, telefonu, telefonicky, zjišťování názorů na práci obchodů a zákaznického servisu.ч. průběžné propagační akce a speciální nabídky prostřednictvím všech komunikačních kanálů, včetně pošty, SMS, e-mailu, telefonu a dalších komunikačních prostředků), shromažďování názorů na práci obchodů. těch, kteří působí pod značkou „Solinger“.

Odesláním svých osobních údajů souhlasíte s těmito podmínkami: Z vlastní vůle a v mém zájmu souhlasím se zpracováním, včetně shromažďování, systematizace, shromažďování, uchovávání, (upřesňování, aktualizace, úpravy), používání, předávání třetím stranám, depersonalizace, blokování, likvidace, mých osobních údajů, které v závislosti na dokumentu (přihláška, žádost atd.).п.) zahrnují mimo jiné tyto osobní údaje: jméno a příjmení, datum narození, pohlaví, údaje z cestovního pasu (série, číslo, kdy a kým byl vydán), adresa registrace nebo pobytu (skutečná adresa bydliště), kontaktní telefonní číslo, e-mailová adresa, společnost s ručením omezeným „Zolinger“, OGRN 1087746367125 (125212, Moskva, Rusko), státní registrační číslo „Zolinger“, státní registrační číslo „Zolinger“ (Moskva, ul. Moskva, ulice Admirála Makarova., budova 1, str.1), za účelem poskytnutí mi svého zboží a služeb (produktů), mimo jiné včetně: identifikace člena ve věrnostním programu, zajištění postupu při započítávání kumulace a čerpání bonusů, doručování, poskytování služeb, šíření reklamních sdělení (včetně.ч. o aktuálních akcích a speciálních nabídkách prostřednictvím jakýchkoli komunikačních kanálů, včetně pošty, SMS, e-mailu, telefonu, jiných komunikačních prostředků), shromažďování názorů na práci obchodů. působící pod ochrannou známkou „Zolinger“.

READ  Jak rozebrat vysoušeč vlasů rowenta cf 9220

Odesláním svých osobních údajů souhlasíte s těmito podmínkami: Dobrovolně a ve svém zájmu souhlasím se zpracováním, včetně shromažďování, systematizace, shromažďování, uchovávání, (upřesňování, aktualizace, úpravy), používání, předávání třetím stranám, depersonalizace, blokování, likvidace, mých osobních údajů, které v závislosti na dokumentu (formulář, přihláška atd.).п.) zahrnují mimo jiné tyto osobní údaje: jméno a příjmení, datum narození, pohlaví, údaje z cestovního pasu (série, číslo, datum a čas vydání), adresa registrace nebo pobytu (skutečná adresa bydliště), kontaktní telefonní číslo, e-mailová adresa, společnost s ručením omezeným „Zolinger“, OGRN 1087746367125 (125212, Moskva, Rusko). Moskva, ulice Admirála Makarova., budova 1, str.1), za účelem poskytnutí mi svého zboží a služeb (produktů), a to mimo jiné: identifikace člena ve věrnostním programu, zajištění postupu účtování akumulace a čerpání bonusů, doručování, poskytování služeb, distribuce reklamních sdělení (včetně: reklamy ve vyúčtování a přijímání bonusů za objednávku Účastníka, doručování zboží, služeb) a přijímání bonusů za Účastníka.ч. informace o akcích a speciálních nabídkách prostřednictvím všech komunikačních kanálů, včetně pošty, SMS, e-mailu, telefonu a dalších komunikačních prostředků), shromažďování názorů na práci obchodů. Společnost „Zolinger“ působící pod ochrannou známkou „Zolinger“.

Odesláním svých osobních údajů vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami: Vyjadřuji svou vůli a souhlas se zpracováním, včetně shromažďování, systematizace, shromažďování, uchovávání, (upřesňování, aktualizace, úpravy), používání, předávání třetím stranám, depersonalizace, blokování, likvidace, mých osobních údajů, které v závislosti na dokumentu (formulář, přihláška atd.) podléhají.п.) zahrnují mimo jiné tyto osobní údaje: jméno a příjmení, datum narození, pohlaví, údaje o cestovním pasu (série, číslo, datum a čas vydání), adresa registrace nebo pobytu (skutečná adresa bydliště), kontaktní telefonní číslo, e-mailová adresa, společnost s ručením omezeným „Zolinger“, OGRN 1087746367125 (125212, Moskva, Admirál Makarov, Rusko). Moskva, ulice Admirála Makarova., budova 1, str.1), za účelem poskytnutí mi svého zboží a služeb (produktů), a to mimo jiné: identifikace účastníka věrnostního programu, zajištění postupu evidence nasbíraných a využitých bonusů, doručování, poskytování služeb, šíření reklamních sdělení (včetně akcí a speciálních nabídek prostřednictvím jakýchkoli komunikačních kanálů, včetně pošty, SMS, e-mailu, telefonu, telefonování, zjišťování názorů na práci obchodu a.ч. průběžné propagační akce a speciální nabídky prostřednictvím všech komunikačních kanálů, včetně pošty, SMS, e-mailu, telefonu a dalších komunikačních prostředků), shromažďování názorů na práci obchodů. Následující dokumenty jsou používány těmi, kteří vystupují pod ochrannou známkou „Zolinger“.

Odesláním svých osobních údajů vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami: Dávám svou vůli a souhlas se zpracováním, včetně shromažďování, systematizace, shromažďování, uchovávání, (upřesňování, aktualizace, úpravy), používání, předávání třetím stranám, depersonalizace, blokování, likvidace, mých osobních údajů, které v závislosti na dokumentu (formulář, přihláška atd.).п.) zahrnují mimo jiné tyto osobní údaje: jméno a příjmení, datum narození, pohlaví, údaje z cestovního pasu (série, číslo, datum a čas vydání), adresa registrace nebo pobytu (skutečná adresa bydliště), kontaktní telefonní číslo, e-mailová adresa, společnost s ručením omezeným „Zolinger“, OGRN 1087746367125 (125212, Moskva, Rusko). Moskva, ulice Admirála Makarova., budova 1, str.1), poskytovat mi své zboží a služby (produkty), mimo jiné včetně: identifikace člena ve věrnostním programu, zajištění postupu evidence nasbíraných a využitých bonusů, doručování, poskytování služeb, šíření reklamních sdělení (vč.ч. o propagačních akcích a speciálních nabídkách prostřednictvím jakýchkoli komunikačních kanálů, včetně pošty, SMS, e-mailu, telefonu a jiných komunikačních prostředků). Společnost je vlastníkem a provozovatelem značky Solinger.

Profesionální broušení nožů strojů

Profesionální kadeřník pozná na první pohled příznaky ostříhání strojku. Nástroj se začne mačkat, lámat, trhat vlasy, což zákazníkovi způsobuje nepohodlí. Pro opravu nářadí se musíte obrátit na odborný servis.

obrázky před a po broušení u holiče

Konstrukce nožových bloků řezacích strojů

Samostatné ostření sestavy nožů je obtížné. Nesprávné broušení může vést k úplné deformaci nožů a jejich výměně. Obtíže, které vylučují samoostření, jsou vlastní konstrukci nožů řezacích strojů.

Většina modelů má řezací blok složený ze dvou kovových desek (pohyblivé a pevné). Propracované zuby jsou ohnuté z roviny čepele. Vlasy zachycené mezi zuby zajišťují dobré zastřižení vlasů. Při broušení je třeba korigovat plochost a brousit zuby pod správným úhlem. Pohon stroje (ruční, elektrický) nemá vliv na konstrukci, ale některé vysokorychlostní jednotky používají keramické nožové desky.

Psi a další domácí zvířata mají silnější a pevnější strukturu srsti a používají silnější motory. Rychlost pohybu čepelí nožů a změna jejich geometrie.

Ostření sady čepelí strojků na stříhání vlasů v naší dílně stojí 500 eur.

Jemnosti procesu ostření

Ostření čepelí strojku na stříhání vlasů se liší od ostření kuchyňského nože, nůžek nebo jiných nástrojů s dlouhou čepelí. Ruční broušení běžných nástrojů na jednoduchém „brousku“ s dodržením správného úhlu ostření.

broušení nožů profesionálních strojů, pokud má dílna potřebné vybavení (stroje s proměnlivými otáčkami, speciální brusné kotouče), zařízení pro správné upevnění nožů. Tvar kruhu závisí na konstrukci čepele. Pro keramické nože se používají speciální smirkové nástroje.

K nabroušení strojních nožů je třeba provést řadu operací:

správně rozeberte sestavu nože (bez poškození jakéhokoli kování nebo upevňovacích otvorů). 2. Odstranění nečistot, rzi a závad na nožích. 3. Broušení nožů. 4. Sestavte, upravte blok nožů. 5. Proveďte zkušební řez (na kousku kožešiny). 6. Dokončovací práce, seřizování nožů.

Jemná a příliš rychlá práce může narušit geometrii ostří, proto je třeba mít zkušenosti.

Výhody specializované dílny

Hlavními výhodami studia ostření „to4ilka“ uznávané kompletní speciální vybavení, zkušenosti mistrů, dobře obeznámeni se všemi modely kadeřnických strojů, groomers. Pro kosmetické salony lze levně brousit více strojů, brousit další kadeřnické, manikúrní nástroje.

READ  Jaký je dobrý zastřihovač vlasů pro muže

Uživatelé považují za další výhody služby:

 • možnost naléhavého a komplexního příkazu;
 • Složité úkoly (ostření speciálních nástrojů, strojních nožů);
 • přijatelné ceny;
 • opravárenské přípravky, jednoduché mechanismy;
 • doprava zdarma (pro hromadné objednávky).

Ostřicí studio „to4ilka“, organizované profesionály (kadeřník-stylista a truhlář), lépe než běžné dílny chápe potřeby kadeřníků, potřebu dokonale ostrého nástroje. Správné nabroušení a sestavení zastřihovače vlasů prodlouží životnost přístroje a zlepší pracovní podmínky.

Dodávka hotových nástrojů v Moskvě

Pro vaše pohodlí je možná dodávka nářadí. Možnosti doručení se projednávají individuálně po telefonu.

Kontaktujte nás

Rádi vás uvidíme v naší dílně na adresách:

Město Moskva, Jihozápadní správní obvod, ul. Adresa: Krzhizhanovskogo 3 (vchod v suterénu vlevo od drogerie Mayak). Nejbližší stanice metra: Profsoyuznaya, Akademicheskaya a Universitet. Broušení profesionálních nástrojů pro pedikúru se provádí: pondělí. pátek. od 10.00 až 19.00; sobota. od 10 hodin.00 až 18.00; neděle. volný den. Další informace o broušení, otevírací době a nákladech získáte na telefonním čísle 7 968 375-57-88.

Doporučujeme vám shlédnout naše videa o správné péči o zastřihovač vlasů:

Profesionální zastřihovače vlasů

Vybíráme nejlepší modely profesionálních strojků na vlasy speciálně pro naše zákazníky. Přední světové značky, jako jsou Moser, Oster, Jaguar, Panasonic, Dewal.

Andis. Akumulátorový zastřihovač MultiTrim CLT 24570

Andis Akumulátorový přístroj USPro Li. Akumulátorový zastřihovač vlasů

Harizma. Náhradní nožová jednotka pro rotační zastřihovač Pro-Power (0,2.

Andis. Zastřihovač vlasů Easy Style. Akumulátorový zastřihovač EASY STYLE je ideální pro všechny techniky stříhání a stylingu. Ergonomický design zajišťuje.

Andis T-Outliner. Nástěnná sekačka na trávu 12 W. Nejprodávanější strunová sekačka na americkém trhu se stává globální záležitostí! Snadno se stane.

Andis Akumulátorový přístroj USPro Li. Akumulátorový zastřihovač vlasů. Andis Cordless UsPro Li je velmi podobný svým „sestrám“ s vibračními motory, nicméně.

Andis AD-8 Slimline Pro Li. Zastřihovač s T-čepelí a lithium-iontovým akumulátorem (černý). Ergonomický, dokonale vyvážený vyžínač pro práci s okraji.

Andis. Akumulátorový vyžínač MultiTrim CLT 24570. Andis MultiTrim CLT 24570 je vyvážený, lehký, ergonomický akumulátorový zastřihovač vlasů s.

Panasonic. Zastřihovač uší a nosu ER-407. Odstraňovač chloupků z nosu a uší. Rotační čepel. Napájení jednou baterií AA/LR6 (není součástí dodávky).

Andis Akumulátorový T-Outliner Li. Akumulátorový okrajovací stroj s T-čepelí 74005. Nový T-Outliner Li Trimmer ORL s Li-ion akumulátorem

Babyliss Pro. Tenký, lehký a výkonný vyžínač na trávu FX69ZE. Navrženo pro přesné obrysy. Ideální pro nepřerušovanou bezdrátovou práci. Díky výkonnému rotoru.

Harizma. Zastřihovač chloupků v nose a uších Zastřihovač chloupků v nose. Zastřihovač nosu Harizma pro zastřihování chloupků v nose a uších poskytuje šetrný, bezbolestný a šetrný zákrok.

Andis. Obráběcí nůž PM-4 Pracovní nůž pro Andis PM-4 a PM-1. Šířka čepele 46 mm, výška řezu 0,5. 2,4 mm.

Andis Slimline Pro Li Nation. Akumulátorová sekačka na trávu 32685 D-8. Limitovaná edice v původním barevném provedení! Lithium-iontová baterie poskytuje.

Andis Slimline GTX. Akumulátorová strunová sekačka se širokým nožem 32695 D-8. Vybaveno širokou čepelí z nerezové oceli GTX. Rychleji stříhá vlasy, déle vydrží ostříhané.

Andis Akumulátorové zařízení US Pro Li Nation. Zastřihovač vlasů 73100 LCL. Kombinace nové technologie a osvědčeného designu! Motor s 5500 otáčkami za minutu.

Dewal. Sada na stříhání nosu a uší 2 nástavce, nástavec na stříhání nosu a uší, nástavec na stříhání kotlet funguje na 1 baterii AA. Obráběcí stroj.

Andis. Diamantový karabinový kotouč D-4D čtvercový Standardní kotouč z legované oceli pro Andis D-4D. Šířka čepele 36 mm, výška řezu 0,5 mm.

Andis US1 Pro. Profesionální zastřihovač vlasů. Vysokorychlostní profesionální zastřihovač vlasů! Spolehlivý a výkonný motor, kvalitní nožová jednotka.

Andis US-1 Fade. Profesionální zastřihovač vlasů. Zastřihovač vlasů s nastavením výšky čepele od 0,2 do 0,5 mm. Ideální pro.

Dewal. Zastřihovač nosních a ušních chloupků. Povrchová úprava těla Soft Touch. Funguje na 1 baterii AA. 2 lopatkové banky. Pro zastřihovače chloupků v nose, uších, obočí.

Dewal. Zastřihovač nosních a ušních chloupků. Povrchová úprava těla Soft Touch. Napájení 1 baterií AA. 2 lopatkové banky. Na chloupky v nose, uších a obočí.

Sarizma. Spona do vlasů na suchý zip (2 kusy). Spona do vlasů na suchý zip, 2 kusy v balení. Přesné zajištění krátkých vlasů při stříhání a úpravě.

Harizma. Zastřihovač chloupků v nose a uších h10122. Zastřihovač trávy pro zastřihování chloupků v nose a uších Šetrné a bezpečné zastřihování nežádoucích chloupků.

Holicí strojek Andis Profoil Lithium Plus TS-2. Velmi lehký a výkonný profesionální holicí strojek 17205. Technická data Andis Profoil Lithium Plus TS-2.

Babyliss PRO. Zastřihovač nosních a ušních chloupků FX7020E. Kruhový holicí systém pro větší bezpečnost. Snadná manipulace:. Pohodlnější a bezpečnější než.

Andis CTX. Super výkonný mini vyžínač 74035. Technické specifikace:. Výkonný rotační motor. 8000 otáček za minutu Hmotnost: 90 g Napájení ze sítě.

Mazání ostří

Nože ihned po nabroušení namažte. buď profesionální holicí strojek (k dostání v kadeřnických salonech), nebo běžně dostupné silikonové mazivo pro elektrické spotřebiče. Nesmí mazat nože slunečnicovým olejem, olivovým olejem ani jinými oleji na vaření. Pokud není vhodné mazivo k dispozici, je lepší se bez něj obejít a odložit ho na pozdější použití.

Oblíbení výrobci nožů (např. Moser nebo Oster) vyrábějí také oleje pro mazání nožů

K aplikaci oleje si připravte nádobu s úzkým hrdlem (profesionální výrobky jsou v těchto baleních) nebo injekční stříkačku s jehlou.

Promazání nožů proveďte následujícím způsobem

 • Vyjměte sestavu nože a vysuňte nůž.
 • Očistěte blok nože od nečistot (chlupů nebo prachu po broušení) kartáčkem.
 • Otřete čepele měkkým suchým hadříkem (např. hadříkem z mikrovlákna nebo brýlemi).
 • Naneste 3-4 kapky oleje na povrch nože a dvě kapky na každou stranu základny sestavy nože.
 • Vložte sestavu nožů zpět do stroje.
 • Zapněte stroj na půl minuty. Olej se rovnoměrně rozprostře po povrchu čepele.

Nejlepší je mazat pravidelně, každé dva nebo tři řezy. Díky tomu vám stroj vydrží dlouho. olej chrání nože před rychlým otupením, přehřátím a znečištěním.

Včasné broušení nožů pomáhá prodloužit životnost bloku nožů. Tento postup nezanedbávejte. může vám ušetřit spoustu peněz za nákup nových dílů.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS