Sluneční město. Průchod hrou Horizon

Musíme se dostat do Meredian. Na začátku si promluvte s kapitánem Balanem, získáte tipy, jak se dostat do Meredianu, a další úkoly. NA CIZÍM ÚZEMÍ). Do Meredianu je to daleko, takže máme na cestě další misi. Lovecké revíry (Lovecké revíry v kanálu Grand Channel).

Lovecká zkouška. Tempo

horizon, dawn, kotel, sigma

Vyjmout všechny části z mrtvoly rysa trvá minutu a půl. Není to těžké, obejděte tři mršiny, ať se nedostanete pod nohy místním obrovským mechanizovaným potvorám. Až se vrátíme k lovci, získáme bonusy, můžete pokračovat v testu, můžete pokračovat dál.

NA CIZÍM ÚZEMÍ

Přesuňte se do vesnice, kde jsme byli napadeni. Rozhlédněte se po vesnici, najděte stezku a jděte po ní. Najděte tělo, prohlédněte si ho, běžte po stopě. Dostaneme se k jezeru, dá se obejít, v jezeře je krokodýl. Úkolem je. najít Larihu na ostrově. Najdeme ho bez zbroje a beze zbraně a žádá nás, abychom našli jeho luk a odnesli mu ten plíživý zub.

Zastřelíme krokodýla-škrabáka (a jména), vezmeme si luk a vrátíme se do Lahiru. Vzdáváme se luku a odcházíme.

Po splnění dalších úkolů naverbujte bizončíka nebo běžce a skočte do Meredianu. Cestou potkáváme našeho starého známého Neila.

TÁBOR BANDITŮ: ZEMĚ U BRÁNY

Tábor je za skálou za Nealovými zády. Běžte do tábora a nenápadně ho co nejlépe vyčistěte. V táboře je signalizační zařízení, je lepší ho zneškodnit (zdravíme vás z Assassin’s Creed). Za vyčištění tábora získáme spoustu věcí, například 10000 zkušeností, a dozvíme se něco víc o Neilovi.

Po příjezdu do Meredianu se setkáváme s Erendem, který se stal kapitánem předvoje. Promluvíme si s ním, dozvíme se smutnou zprávu o jeho sestře a pak běžíme do Olinova domu.

Prozkoumejte dům, v přízemí najděte pod kobercem poklop, který nelze otevřít, vyjděte nahoru, najděte hromadu naskládaných mříží, posuňte je k poklopu.

Jdeme dolů a prohlížíme si Olinovu laboratoř. Najdeme deník a zprávu.

Po rozhovoru s Erendem nás požádá, abychom se vydali do Červeného průsmyku a zjistili, kdo zabil jeho sestru (FALLING FIELD).

Pokračujeme v hledání Olina, tentokrát v oblasti vykopávek. Poblíž oblasti vykopávek vidíme zajímavý obrazec, Olin pomáhá maskovaným zabijákům oživit vraždící stroje.

Zabijte všechny infiltrátory, kteří hlídají místo vykopávek. Nejprve zastřelíme všechny, kdo sedí nahoře, a když jsme nahoře, zastřelíme ostatní dole. Dále zde shora střílejte na auta, nejlépe hořícími šípy. Pomocí hledí zjistěte slabá místa a zaměřte se na ně. Vyhýbejte se ohnivým koulím těchto věcí, nejlépe je stát blízko krytu.

Poté si promluvíme s Olinem. Po dialogu se dozvídáme, že byl naverbován, a mnoho dalších zajímavých věcí. nechat jít.

Horizon zero dawn kotel sigma walkthrough

Tato kapitola je věnována tipům, jak porazit Ohnivý měch, který je bossem ve hře Cauldron SIGMA. Zde se dozvíte, jakou taktiku a vybavení byste měli před bojem použít, abyste ho rychle ukončili, ať už si vyberete jakoukoli úroveň.

Před vstupem do kotle si musíte připravit vybavení. Kromě zásob lékárniček a bylinek se musíte vybavit prakem Carja, který vám umožní vystřelit šokovou bombu. Můžete si také zakoupit bojový luk, který vám umožní používat i šokové šípy.

READ  Který kotel je úspornější jednookruhový nebo dvouokruhový

To je důležité, protože dvě přesně namířené bomby na korbu učiní vůz zcela bezbranným a na několik sekund ho vyřadí z provozu. Můžete se k němu přiblížit a zasadit mu kritický zásah, který účinek šoku zruší. Pokud však máte zbraně, které způsobují šokové poškození, jste zcela nedotknutelní.

Po kritickém zásahu nemusíte od vozidla ani odstoupit. Stačí ihned poté zamířit prakem a stav se aktivuje ještě předtím, než se stroj vrátí do normálního režimu po předchozím střetu. Univerzální volbou pro tento boj je prak, ale můžete použít i bojový luk, pokud Eloi umí střílet více šípů najednou. V opačném případě se vám může stát osudnou rychlost tažení jednoho šípu. Nezapomeňte si také koupit nebo nasbírat dostatek jisker, které jsou nezbytnou součástí nárazové munice.

V prvních okamžicích bitvy musíte znehybnit bosse a postarat se o pozorovatele doprovázející ohnivé měchy. Pokud se vám je podaří rychle zlikvidovat, zbytek bitvy bude snadný.

Tipy, jak dosáhnout jádra Cauldron SIGMA, najdete ve speciální kapitole této příručky.

Horizon zero dawn kotel sigma walkthrough

Tento návod je určen těm uživatelům, pro které je nejjednodušší najít informace prostřednictvím návodů pro službu steam, než aby je hledali na internetu.

4

2

1

Abyste mohli stroj zkrotit, potřebujete protokoly o zachycení robotů. Pro získání odposlechových protokolů je nutné najít Kotel, proniknout do jeho jádra a zachytit jeho ovládací prvky. Tento úkol je mnohem těžší, než se na první pohled zdá, protože v kotli se nachází velké množství protivníků a samotný kotel je střežen bossem.

Jedná se o první kotel v horní části seznamu a nemusíte do něj chodit.Protokol o zachycení Eloi získáte v úkolu Lůno matky

Po splnění tohoto úkolu se dozvíte, jaké jsou protokoly pro zachycení těchto strojů:

Ryskar (červené oko) Běžec Dlouhán Lentorog

Stopařův kotel, Běžec a Lentorog mohou být použity jako vozidla, ale navíc se obtížně řídí.

Chcete-li najít tento kotel, musíte se vydat na sever od osady Benátská matka.Aby se Eloi dostal do kotle, musí pomocí kopí zachytit ovládání dveří.

Jádro kotle Sigma střeží Ohnivou bouři. Bojová taktika je jednoduchá, stačí si udržovat odstup a zničit pytel, ve kterém nese náklad, a pak ho střelit do jícnu.Zranitelná místa jsou velká, takže tohoto bosse snadno najdete.

Sigma Cauldron poskytne protokoly pro zachycení takových strojů:

Chcete-li najít kotel, jděte do oblasti deštného pralesa a ve stejné oblasti hledejte stromovce dlouhokrkého.

V Kotli je mnoho kultistů zatmění.

Jakmile se dostanete k jádru, buďte opatrní.Nejprve je třeba ji nějakou dobu bránit před roboty a sektáři.Za druhé, na cestě zpět narazíte na past (roboti, kteří mohou přejít do inkubace). S taktikou boje rozhodnout sami, ale radím, aby se zapojit, a pokud by to bylo nutné, pak udržet odstup.

Kotel Xi poskytne protokoly pro zachycení takových strojů:

Frostbottom Firebottom Korshun Trapper

Abyste se dostali ke vchodu do kotle, je nutné sestoupit pod úroveň země.

V samotném kotli uvidíte rotující mechanismy. Pro změnu směru otáčení musíte určit správný směr otáčení, vystřelit do středu mechanismu. Poté na něj skočte a počkejte, až budete zpět na zemi, a teprve potom seskočte.

READ  Jak vybrat kotel na tuhá paliva podle výkonu

V Jádrové síni na vás čekají dva bossové. Lichokopytník a Louskáček. Dva z bossů jsou zranitelní ohněm, takže tuto informaci využijte s rozvahou.

horizon, dawn, kotel, sigma

Kotel Rho’s Cauldron poskytne pro tyto stroje protokoly o odposlechu:

Nejobtížnější z kotlů, protože při pokusu o jejich průchod způsobí nejvíce problémů. U vchodu budou čekat Trapeři a jádro hlídá Gromozev.

horizon, dawn, kotel, sigma

Před bojem s tímto bossem se ujistěte, že máte s sebou dostatek šípů, lektvarů a rostlin a že je Eloi alespoň na 20. úrovni (nejlépe na 24.).

Jako zbraň je nejlepší použít vysoce přesný luk nebo Karhův luk temnoty, protože skákavé šípy a šípy s tvrdým hrotem budou velmi účinné.

Boj můžete zahájit z věže, která se nachází za zády bosse. To vám umožní vystřelit několik ran, než se otočí. Samozřejmě je třeba se vyhnout boji zblízka.

Součásti zbraní by měly být vaší prioritou. střílejte je co nejrychleji. Discomet nezvedejte, protože Eloi bude velmi zranitelný. Zkuste také zamířit na nádrž plamenometu a ustřelit Thunderboltovi ocas.

Kotel Roh

Tento kotel se nachází poblíž skal vpravo od Dlouhých měděných hlubin. Abyste se dostali ke vchodu do kotle, musíte sestoupit pod úroveň země. Zde se setkáte s několika Ryskary.

Uvnitř samotného kotle uvidíte otáčející se ozubená kola. Musíte určit správný směr otáčení. Chcete-li změnit směr, vystřelte na střed pastorku. Poté na něj skočte, počkejte, až budete opět nad zemí, a pak seskočte.

Cestou k jádru se setkáte s dlouhány (střílejte do pytle na hrudi) a lichody (vyhýbají se vodě a bojí se ohně).

V hlavní místnosti na vás čekají dva bossové. Lichodey a Nutcracker. Oba roboti jsou zranitelní vůči střelbě.

Kotel Rho poskytne protokoly pro zachycení takových vozidel:

Opravárenský prostor TAU

První kotel je ten, kterým musíte projít v rámci příběhu. Nemůžete ji přeskočit, odehrává se krátce po příjezdu do Plainsongu, takže ji musíte absolvovat, abyste mohli pokračovat dál. slouží jako úvod do kotlů a je klíčovým bodem děje.

Průvodce zakázaným západem Horizon

Při studiu mapy Zakázaného západu si můžete všimnout zvláštních trojúhelníkových symbolů v různých částech světa. kotlů. V nabídce úkolů mají také samostatnou sekci.

Kotle jsou starobylé strojírenské továrny. Některé z nich možná nejsou v nejlepším stavu, ale stále fungují správně.

Továrny jsou také jakési „kobky“, na jejichž konci na vás vždy čeká miniboss. Vývojáři se snažili zpestřit herní zážitek, takže každý hrnec je jiný než ostatní.

Celkem existuje pět lokací, z nichž dvě Eloi navštíví během hlavního příběhu. Všechny kotle mají svá jména a jsou rozděleny do doporučených úrovní.

    „Mu: nejjednodušší kotel ze všech. Tam půjdete s Varlem a Zo. Požadovaná úroveň je.18;

Iniciace

Získejte část trofeje

Další den začne výzvou. První z nich je lov. V zasněžených horách vás bude pronásledovat smečka munchkinů, děsivých strojů, které nepředstavují žádnou hrozbu. Váš cíl: zabít jedno auto a posbírat jeho části.

Po získání trofeje ji jeden z vašich soupeřů vyrazí Eloiovi z rukou. Nezbývá nic jiného, než získat nový.

Musíte se vydat po opuštěné stezce

Po získání druhé trofeje doběhněte ke značce. Jakmile se dostanete na opuštěnou stezku, běžte po ní a orientujte se podle značek a říms. místa, po kterých můžete běžet, budou označena žlutým lanem nebo bílými římsami.

READ  Kotel rychle stoupá a vypíná se

Eloi dorazí do cíle jako jeden z prvních a bude přijat do kmene, ale obřad bude přerušen nepřáteli. Váš cíl: zabít všechny nepřátele, a to skrytě. Zabíjej nepřátele na hřebeni hory lukem, nebo se k nim nepozorovaně připliž a vyřiď si to s nimi.

Po vyřazení několika vln nepřátel se spustí scéna, po níž je úkol dokončen.

[1]. Kde je Psi kotel??

Přestože je Psi kotel zmíněn v základu hry, hlavní postava k němu nemá volný přístup. Je tedy pochopitelné, proč otázka „Jak získám zachytávací protokoly na Psi Cauldron??“. Jde o to, že právě na toto místo se Eloi dostane během příběhového úkolu „Lůno matky“. Jiná cesta dovnitř nevede. Kotel Psi umožní přístup k protokolům zachycení pro následující mechanické roboty: Runner, Ryskar, Ryskar s červenýma očima, Dugolob, Lentorog a Longshanks. A na Runners, Dugolobs a Lentorogs bude hlavní hrdina moci jezdit bez problémů.

Druhý kotel najdete v jihozápadní části světa Horizon: Zero Dawn v deštném pralese, mírně vlevo a mírně pod Dlouhánem, který sídlí v lokaci „Šachty“. V samotném kotli budete muset bojovat s několika nebezpečnými stroji a kultisty ze „Zatmění“. jejich tábor se nachází přímo u vchodu do kotle „Xi“. Nebudete moci projít v klidu, protože budete muset zabít alespoň jednoho kultistu, abyste získali klíč ke kotli.

Co se týče jádra Xi Cauldron, dostat se k němu není tak obtížné, protože veškerá zábava začíná v jeho blízkosti a na cestě zpět. Jde o to, že hlavní postava bude mít určitý čas na obranu jádra nejen proti kultistům ze „Zatmění“, ale také proti robotům, kteří pravidelně útočí.

To ale není všechno: při odchodu buďte co nejopatrnější. Myšlenka je taková, že v kotli Xi se budou pohybovat Trapeři. jedineční roboti, kteří se mohou stát neviditelnými. Pokud je to možné, je lepší se jim vyhnout. Pokud je střet s nimi nevyhnutelný, snažte se nedat traperovi příležitost k boji zblízka. Proč? Ano, protože jejich drápy a ocas jsou velmi hrozivé a nebezpečné zbraně.

Až se dostanete k východu, nespěchejte na sluneční světlo. Pointa je, že na tábor sektářů Eclipse zaútočí u východu také silné stroje, takže je lepší chvíli počkat, až mechanická zvířata dorazí zbytek sektářů: praxe ukazuje, že stroje mají tendenci v boji vítězit. Pokud jde o kotel Xi, umožní vám přístup k protokolům zachycení následujících robotů: Firebug, Frostbug, Trapper, Korhoon a Behemoth.

Jak dlouho trvá hraní hry Horizon Zero Dawn?

Celková doba hraní bude 60 hodin, přičemž hlavní část příběhu bude trvat jen 20 hodin.

Stisknutím Z a X přepínáte mezi lektvary, pastmi a dalšími nástroji. Stisknutím tlačítka V nástroj použijete. Stisknutím tlačítka C vyléčíte Eloie pomocí lékárničky. Chcete-li se přiblížit k cíli, sledujte tuto ikonu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS