Jak nastavit hodiny na sporáku Hansa?

Chcete-li nastavit čas, stiskněte senzor 1 (MENU). Měl by se rozsvítit symbol „parní hrnec“. Nastavení aktuálního času pomocí čidel 2 a 3 (šipky zleva doprava) Po 7 sekundách. Po dokončení nastavení času se nové údaje uloží.

Jak nastavit hodiny na sporáku Hansa Chcete-li nastavit čas, stiskněte na displeji jednou prostřední tlačítko [OK]. Poté pomocí pravého a levého tlačítka nastavte aktuální čas. 7 sekund po nastavení času se uloží nová data.

Jak nastavit hodiny na troubě Teka?

Stiskněte současně tlačítka p 2 a 3 a poté stiskněte tlačítka a. pro nastavení času. Svítí S1, spotřebič pracuje v manuálním režimu.

Jak nastavit čas na troubě Electrolux?

Postup je následující. Odpojte spotřebič na několik minut ze zásuvky. Poté ji zapněte a na varné desce začne blikat ikona hodin. Pak pomocí tlačítek a. nastavte časJaké režimy (MODE) jsou zobrazeny pomocí ikon:

Trouba se během samočištění velmi zahříváTlačítkem 0 otevřete nabídku Časové funkce a stisknutím tlačítka ¿ přejděte k nastavení doby vaření.

Jak nastavit hodiny na troubě Bosch?

Pro přesné nastavení času použijte speciální otočný knoflík nebo tlačítko na displeji. Po nastavení správné hodnoty stiskněte symbol hodin a přejděte k nastavení minut. V té době budou blikat číslice minut.

  • Dotkněte se snímače hodin. Číslice ukazující hodiny začnou blikat.
  • Dotykem tlačítek „-“ a „-„
  • Opětovným dotykem senzoru Hodiny nastavíte minuty. Číslice zobrazující minuty. začne blikat.
  • Dotkněte se snímačů „-“ a „“.
  • Chcete-li proces nastavení dokončit, stiskněte znovu
nastavit, troubě, hansa

Jak nastavit časovač na troubě Bosch?

Pro přesné nastavení času použijte speciální knoflík nebo v případě elektronického panelu. Po nastavení správného času se dotkněte ikony času a přejděte k nastavení minut. Po nastavení času stiskneme ikonu hodin. To je vše, čas je stanoven.

READ  Jak nastavit časovač na troubě Hansa

Nastavení aktuálního času

Pro nastavení aktuálního času na troubě Hansa je třeba dodržet následující postup:

  • Po výpadku napájení spotřebič znovu připojte.
  • Snímač bude blikat „Auto“ nebo zobrazí nuly.
  • Pomocí tlačítek „1“ a „2“ pod displejem, která představují klesající a rostoucí čas, zadejte požadované údaje.
  • Po jedné minutě lze čas změnit (pokud je to nutné).

Důležité! Nastavte hodiny tak, aby odpovídaly skutečnému času, jinak nelze spotřebič provozovat.

КАК УСТАНОВИТЬ ВРЕМЯ ДУХОВОЙ ШКАФ HANSA

Jak zapnout elektrickou troubu?

Zkuste hledat tlačítko na varné desce. Toto by měl být klíč, který uzamkne varnou desku. Zde je návod, jak s ním manipulovat (stiskněte a chvíli podržte), aby se odemkl. Nebo zkuste stisknout současně tlačítka plus a minus a několik sekund počkat.

Podle výše uvedených pokynů můžete novou troubu uvést do provozu během několika minut a začít vytvářet mistrovská kulinářská díla.

Nastavení hodin na vařiči hansa. Jak změnit čas na troubě Amica. 4 měsíce. zpět. Elektrický sporák Hansa Vaření v troubě Kuře a brambory Všechna videa jsou natočena ve vysokém rozlišení Elektrický sporák Hansa BOEI vše na videu Před prvním. Mnoho lidí píše a ptá se, jak nastavit čas) rozhodl se nahrát video) sám jsem si nejprve myslel, že senzor nefunguje Elektrický vařič Hansa vaření v troubě kuře s bramborami Všechna videa jsou natočena ve vysokém rozlišení Elektrický vařič Hansa nastavení hodin. Nastavení času na troubě. Jak nastavit časovač zastavení trouby. Test časovače Hansa. Elektrická varná deska Hansa FCCW Integra. Jak odblokovat indukční varnou desku.

Další videa

Jak nainstalovat autorádio vlastníma rukama video

Jak nainstalovat linku na rolety video

Video o montáži hydraulické vrtačky jeřábu

Jak nainstalovat práh interiérových dveří video

READ  Jak nastavit chapač na šicím stroji

Téměř každá hospodyňka má dnes v kuchyni elektrický sporák a troubu. Tyto spotřebiče jsou v každodenním životě nepostradatelné. Dnešní elektrické varné desky jsou vybaveny funkcemi, jako je časovač, háčky do myčky a čisticí systémy. Na přípravu různých pokrmů je podle receptu vyhrazen určitý čas, který lze nastavit pomocí časovače. Nezkušení uživatelé těchto spotřebičů se často ptají: jak nastavit čas na sporáku Hansa?? Nejdříve si přečtěte návod k použití vašeho sporáku a postupujte podle něj. Najdete ji v tomto článku.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS