Kombinovaný režim: mikrovlnná trouba a gril Mikrovlnná trouba Samsung MG23K3515AK

Vestavěný gril v mikrovlnné troubě výrazně rozšiřuje možnosti tohoto elektrického spotřebiče. V krátkém čase můžete vždy získat mnoho různých pokrmů: grilované kuře, zeleninu, která chutná, jako by se vařila na ohni, ryby a dokonce i pečivo.

Díky grilu nebude maso a ryby nikdy mastné, protože není třeba používat velké množství libového oleje. Jídlo je tedy chutné a zároveň zdravé.

Použití funkce je velmi snadné. Nejdůležitější je dodržovat jasné pokyny výrobce.

Co se týče nevýhod, jsou tři:

  • Mikrovlnná trouba se po dokončení vaření velmi znečistí. Pokud však všechny nečistoty ihned setřete, nebudete se muset namáhat s následným úklidem.
  • Podle některých svědectví grilované jídlo nechutná dobře, protože postrádá kouřový zápach a zvláštní chuť, která se po táboráku vždycky dostaví.
  • Uvnitř trouby je nepříjemný zápach, když na topná tělesa kape tuk.

Nastavení hodin mikrovlnná trouba Tarrington house MWD3400G clock setup

Všem výše uvedeným nevýhodám se lze snadno vyhnout, pokud se o mikrovlnnou troubu budete dobře starat.

Jak nastavit čas na mikrovlnné troubě LG

Po nastavení času můžete použít libovolnou funkci pro vaření.

Pokud jste si zakoupili zařízení Samsung

Statistiky ukazují, že 20 % domácností používá mikrovlnnou troubu korejské značky. Pro všechny mikrovlnné trouby platí v zásadě stejná pravidla pro péči a používání.

Trouby Samsung se od sebe mohou lišit ovládacím panelem. Digitální modely se ovládají pomocí tlačítek, analogové modely používají manuální ovládání. Druhá možnost je jednodušší a levnější a také zabraňuje chybám systému. Modely s dotykovou obrazovkou mají mnoho dalších funkcí, jako je samočištění.

Při nastavování trouby Samsung nezapomeňte dodržovat vzdálenost alespoň 20 cm od ostatních předmětů.

Jak nastavit hodiny na mikrovlnné troubě Samsung

Příručka k mikrovlnné troubě Samsung PG836R, PG838R, PG878KSTR

Vážení návštěvníci. Abychom se vyhnuli nepřehlednému množství materiálů a usnadnili si orientaci v návodech ke spotřebičům, upravili jsme návody pro související modely mikrovlnných trub. Pro rozlišení technických specifikací jsme pro jednotlivé modely zavedli zápis. Pokud v rozdílech nevidíte speciální označení zvlášť pro váš model mikrovlnné trouby. To znamená, že návod je přesně stejný jako model mikrovlnné trouby, o který máte zájem.

Samsung PG836R Samsung PG838R

Stručný návod k použití trouby 2. Trouba 3. Příslušenství 4. Ovládací panel 5. Použití těchto pokynů 6. Bezpečnostní opatření 7. Instalace mikrovlnné trouby 8. Jak nastavit čas 9. Co dělat v případě pochybností nebo problému 10. Volba polohy spodního topného tělesa 11. Vaření/ohřev 12. Úrovně výkonu 13. Vaření na počkání 14. Nastavení doby vaření 15. Čištění párou (modely PG838R, PG878KSTR) 16. Použití automatického režimu vytápění 17. Nastavení režimu automatického ohřevu 18. Použití režimu automatického odmrazování 19. Nastavení režimu automatického odmrazování 20. Výběr příslušenství pro vaření 21. Vaření v režimu horního grilu 22. Příprava pokrmů v režimu supergril 23. Kombinace mikrovlnné trouby a horního grilu 24. Kombinace mikrovlnné trouby a supergrilu 25. Použití funkce Supergril 26. Automatický režim ohřevu se super grilem 27. Deaktivace bzučáku 28. Bezpečnostní uzamčení mikrovlnné trouby 29. Průvodce výběrem nádobí 30. Pokyny k vaření 31. Čištění mikrovlnné trouby 32. Skladování a opravy mikrovlnné trouby 33. Technické údaje

Rychlý návod k použití Když chcete uvařit pokrm

Vložte jídlo do trouby. Stisknutím tlačítka Mikrovlny jednou nebo několikrát zvolte úroveň výkonu.

Stisknutím tlačítek Snížení ( ) a Zvýšení ( ) zvolte dobu vaření podle potřeby.

Stiskněte tlačítko START.

Výsledek: Vaření začíná. Po dokončení trouba vydá čtyři zvukové signály

READ  Jak dlouho by měla být pizza v troubě?

Pokud chcete rozmrazit nějaké potraviny 1. Vložte zmrazené potraviny do trouby. Jedním nebo několikerým stisknutím tlačítka Defrost ( ) vyberte typ potraviny, kterou chcete rozmrazit.

Zvolte dobu vaření stisknutím tlačítek Snížení ( ) a Zvýšení ( ) tolikrát, kolikrát je třeba.

Stiskněte tlačítko START

Pokud chcete dobu pečení prodloužit o minutu, nechte jídlo v troubě. Stiskněte jednou nebo několikrát tlačítko 30 s. jednou za každých 30 sekund, které chcete přidat.

Pokud chcete vařit na horním grilu

Předehřejte gril na požadovanou teplotu stisknutím tlačítka Gril/HTF ( ) a nastavte dobu přípravy pomocí tlačítek Snížení ( ) a Zvýšení ( ). poté stiskněte tlačítko START.

Pokrm položte na drátěnou polici a vložte jej do trouby. Stiskněte tlačítko Gril/Combi Grill ( ) a stisknutím tlačítek Less ( ) a ( ) zadejte dobu přípravy

Stiskněte tlačítko START ( )

Pokud chcete vařit na super grilu 1. Předehřejte gril na požadovanou teplotu stisknutím tlačítka Gril/Combi Grill ( ) a stisknutím tlačítek Snížení ( ) a Zvýšení ( ) nastavte dobu přípravy. a poté stiskněte tlačítko Start.

Pokrm umístěte na podložku v troubě. Stiskněte tlačítko Gril/Combi Grill ( ) a zadejte dobu přípravy stisknutím tlačítek Pod ( ) a Nad ( )

Stiskněte tlačítko Super gril ( ).

Stiskněte tlačítko START

Samsung PG836R

Samsung PG838R

Samsung PG878KSTR

Jak nastavit hodiny na mikrovlnné troubě Samsung

Příručka pro mikrovlnnou troubu Samsung G273VR, G274VR, CE2738NR

R.T. INFO: Vážení návštěvníci. Abychom se vyhnuli zbytečnému nepořádku a usnadnili vám orientaci v návodech k použití vašich spotřebičů, upravili jsme návody k použití pro související modely mikrovlnných trub. Pro rozlišení technických specifikací jsme jednotlivé modely označili. Pokud na rozdílech nevidíte speciální označení zvlášť pro váš model mikrovlnné trouby. to znamená, že návod k obsluze je přesně stejný jako model mikrovlnné trouby, o který máte zájem.

Samsung G273VR Samsung G274VR

Stručný průvodce 2. Trouba 3. Příslušenství 4. Ovládací panel 5. Použití těchto pokynů 6. Bezpečnostní opatření 7. Jak nastavit mikrovlnnou troubu 8. Nastavení času 9. Jak funguje mikrovlnná trouba 10. Kontrola správné funkce trouby 11. Co dělat v případě pochybností nebo problému 12. Vaření / ohřívání 13. Úrovně výkonu 14. Zastavení vaření 15. Nastavení doby vaření 16. Použití režimu rychlého ohřevu/vaření 17. Možnosti rychlého ohřevu/režimu vaření 18. Použití režimu rychlého odmrazování 19. Možnosti režimu rychlého rozmrazování 20. Výběr správného kuchyňského náčiní 21. Vaření v režimu grilování 22. Kombinace mikrovlnné trouby a grilu 23. Vaření v několika krocích 24. Deaktivace bzučáku 25. Bezpečnostní uzamčení mikrovlnné trouby 26. Funkce paměti vaření (pro Samsung CE2738NR) 27. Pokyny pro výběr nádobí 28. Pokyny k vaření 29. Čištění mikrovlnné trouby 30. Skladování a opravy mikrovlnné trouby 31. Technické údaje

Stručný návod k použití trouby Pokud chcete připravit pokrm

Vložte pokrm do trouby. Stisknutím tlačítka výkonu mikrovlnné trouby jednou nebo několikrát zvolte úroveň výkonu.

Stisknutím tlačítek 10 min, 1 min a 10 s nastavte požadovanou dobu vaření.

Stiskněte tlačítko START.

Výsledek: Vaření začíná. Po dokončení trouba vydá čtyři zvukové signály

Pokud chcete rozmrazit nějaké potraviny 1. Vložení zmrazených potravin do trouby. Jedním nebo několikerým stisknutím tlačítka Rychlé rozmrazování ( ) zvolte typ rozmrazovaných potravin.

Stisknutím tlačítek kg a g nastavte hmotnost potraviny.

Stiskněte tlačítko START.

Pokud si přejete prodloužit dobu pečení o minutu, nechte jídlo v troubě. Stiskněte jednou nebo několikrát tlačítko 30 s. jednou za každých 30 sekund, které chcete přidat.

Pokud chcete připravit pokrm na grilu

Gril předehřejte na požadovanou teplotu stisknutím tlačítka Gril, tlačítek nastavení času (10 min, 1 min a 10 s) a tlačítka START.

Vložte jídlo na rošt v troubě. Stiskněte tlačítko Gril. Pomocí tlačítek 10 min, 1 min a 10 s nastavte požadovanou dobu vaření.

Stiskněte tlačítko START.

Samsung G273VR

Samsung G274VR

Příslušenství V závislosti na zakoupeném modelu trouby se k ní dodává několik druhů příslušenství, které lze použít různými způsoby.

Spojka je již připevněna k hřídeli motoru na dně trouby. Účel: Mufa otáčí zásobníkem. 2. Válečkový stojan určený k umístění do středu vnitřního prostoru trouby. Účel: Deska otočného stolu podpírá desku otočného stolu. 3. Deska otočného stolu je navržena tak, aby se nasadila na desku otočného stolu a vyrovnala se spojkou. Funkce: Otočný talíř slouží jako hlavní varná plocha; při čištění jej lze snadno vyjmout z trouby. 4. Kovový stojan. namontované na otočném zásobníku. Určení: Kovovou odkapávací misku lze použít v režimu grilování a kombinovaném režimu. NEPOUŽÍVEJTE mikrovlnnou troubu bez otočného talíře a otočného talíře.

READ  Jak vyrobit troubu s vodním okruhem

Jak nastavit hodiny na mikrovlnné troubě Samsung

Návod k použití mikrovlnné trouby Samsung MS83HNR

R.T. INFO: Vážený zákazníku. Abychom se vyhnuli zbytečnému nepořádku a usnadnili orientaci, upravili jsme návody pro související modely mikrovlnných trub. Pro rozlišení technických specifikací jsme jednotlivé modely označili. Pokud nevidíte speciální označení pro váš model mikrovlnné trouby samostatně. To znamená, že pokyny jsou přesně stejné jako u modelu mikrovlnné trouby, o který máte zájem.

Bezpečnostní opatření 2. Bezpečnostní opatření 3. Nastavení mikrovlnné trouby 4. Jak funguje mikrovlnná trouba 5. Vaše nová mikrovlnná trouba Kontrola kompletnosti Instalace mikrovlnné trouby Ovládací panel 6. Jak používat troubu Nastavení času Pomocí tlačítka Stop/Zrušit Pomocí tlačítka 1 minuta Pomocí průvodce pečením na dotykovém displeji Pomocí tlačítka Okamžitý start Automatické rozmrazování Nastavení parametrů rozmrazování Nastavení doby pečení a úrovně výkonu Pomocí tlačítek Více/Méně Deaktivace zvukového signálu Pomocí režimu kuchyňské minutky Pomocí funkce dětské pojistky 7. Návod k vaření Nádobí na vaření Jak zkontrolovat nádobí Obecné tipy Vaření s automatickým senzorovým režimem Vaření a zakrývání nádobí při použití senzorového režimu Důležité informace 8. Dodatek Průvodce řešením problémů Čištění a údržba

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ K PŘEDCHÁZENÍ PŮSOBENÍ MIKROVLNNÉ ENERGIE Nedodržení následujících bezpečnostních opatření může mít za následek škodlivé působení mikrovlnné energie na váš organismus: a) Nepokoušejte se provozovat troubu s otevřenými dvířky, nepoškozujte blokovací kontakty (západky dvířek) a nevkládejte nic do otvorů blokovacích kontaktů. V žádném případě se nepokoušejte ovládat troubu s otevřenými dvířky, nepoškozujte blokovací kontakty (západky dvířek) ani nic nevkládejte do otvorů v blokovacích kontaktech.

b). Mezi dvířka a čelo trouby nevkládejte žádné předměty a nedovolte, aby se na těsnicích plochách hromadily zbytky jídla nebo mycího prostředku; dvířka a jejich těsnicí plochy udržujte v čistém stavu tak, že je po použití nejprve otřete vlhkým hadříkem a poté měkkým suchým hadříkem.

c). Nepoužívejte vadnou troubu, dokud ji neopraví kvalifikovaný technik mikrovlnné trouby vyškolený výrobcem. Dbejte zejména na to, aby se dvířka trouby správně zavírala a aby nedošlo k jejich poškození: 1). Dveře, těsnění dveří a těsnicí plochy 2). Závěsy dveří (zlomené nebo uvolněné) 3). Napájecí kabel

d). Troubu nesmí nastavovat ani opravovat nikdo jiný než kvalifikovaný technik mikrovlnné trouby vyškolený výrobcem.

Důležité bezpečnostní pokyny. Pečlivě si přečtěte tyto pokyny a uschovejte si je pro budoucí použití. Než začnete v mikrovlnné troubě vařit jídlo nebo ohřívat tekutiny, ujistěte se, že jste dodržovali následující bezpečnostní opatření.

V mikrovlnné troubě NEPOUŽÍVEJTE žádné kovové nádobí: kovové nádoby Nádobí se zlatým nebo stříbrným povrchem Plivanec, vidlička apod. Důvod: Může dojít k obloukovému výboje a poškození trouby.

NEZAHŘÍVEJTE: láhve, sklenice, hermeticky uzavřené nebo vakuově balené nádoby. Například: Dětská výživa ve sklenicích Potraviny se vzduchotěsnou slupkou nebo skořápkou Například: Vejce, ořechy ve skořápce, rajčata. Důvod: Zvýšení tlaku může způsobit jejich explozi. Tip: Odstraňte víčka a propíchněte slupky, sáčky atd.д.

NEZAPÍNEJTE mikrovlnnou troubu, když je prázdná. Důvod: Mohlo by dojít k poškození stěn trouby. Tip: V troubě mějte vždy sklenici vody. Voda pohlcuje mikrovlny, pokud troubu omylem zapnete, když je prázdná. 4. NEZAKRÝVEJTE zadní větrací otvory látkou nebo papírem. Důvod: Látka nebo papír se mohou vznítit od horkého vzduchu vycházejícího z trouby.

Při vyjímání nádobí z trouby VŽDY používejte silné kuchyňské rukavice. Příčina: Některé nádobí absorbuje mikrovlny a teplo se vždy přenáší z jídla na nádobí. V důsledku toho mohou být pokrmy horké. 6. NEDOTÝKEJTE se topných těles ani vnitřních stěn trouby. Důvod: Stěny mohou být dostatečně horké na to, aby způsobily popáleniny i po skončení vaření, i když nemusí být viditelné. Nedovolte, aby se hořlavé materiály dostaly do kontaktu s jakýmkoli vnitřním povrchem trouby. Nejprve nechte troubu vychladnout. 7. Abyste snížili možnost vzniku požáru v prostoru trouby: Neskladujte v troubě hořlavé materiály Odstraňte z papírových nebo plastových sáčků všechny zkroucené drátěné vazby Nepoužívejte mikrovlnnou troubu k sušení novin Pokud zpozorujete kouř, vypněte ji nebo ji odpojte ze zásuvky, aniž byste otevřeli dvířka trouby.

nastavit, hodiny, mikrovlnné, troubě

Buďte obzvláště opatrní při ohřívání tekutin a dětské stravy. Po vypnutí trouby VŽDY dodržujte alespoň 20sekundový klidový režim, aby se teplota vyrovnala. Během ohřevu a VŽDY po ohřevu jídlo podle potřeby promíchejte. Po zahřátí manipulujte s nádobou opatrně. Pokud je nádoba příliš horká, můžete se popálit. Hrozí riziko opožděného rychlého vyvaření kapaliny. Abyste zabránili opožděnému varu a možnému popálení, měli byste použít plastovou lžíci nebo skleněnou tyčinku a míchat před, během a po zahřátí. Příčina: Při ohřívání tekutin v mikrovlnné troubě může dojít k přehřátí a příliš rychlému vyvaření tekutiny, což znamená, že po vyjmutí nádoby z trouby může dojít k náhlému prudkému varu. Mohlo by dojít k popálení. Při popálení postupujte podle následujících pokynů PRVNÍ POMOCI: Ponořte popálené místo do studené vody na nejméně 10 minut. Přiložte na popálené místo čistý, suchý obvaz. Popálenou kůži nemažte žádnými krémy, oleji ani pleťovými mléky. NIKDY nenaplňujte sklenici až po okraj a zvolte sklenici, která je v horní části širší než dno, aby tekutina při vaření nestříkala ven. Lahve s úzkým hrdlem mohou při přehřátí také explodovat. VŽDY zkontrolujte teplotu kojenecké stravy nebo mléka, než je dáte dítěti. NIKDY neohřívejte kojeneckou láhev s dudlíkem, protože při přehřátí by láhev mohla explodovat.

READ  Jak deaktivovat časovač na troubě Hansa

Mechanika a elektronika

Mikrovlnné trouby s ručním ovládáním teploty nejsou určeny pro zobrazení hodin. Tyto mikrovlnné trouby se snadno ovládají a jsou cenově dostupné, ale to neznamená, že jsou horší než ty drahé. Zjednodušené modely mají obvykle dva knoflíky, otáčením jednoho z nich v kruhu se nastavuje výkon nebo režim. Druhý slouží ke spuštění reverzního časovače a nejčastěji se používá k ohřevu potravin.

Mikrovlnná trouba s mechanickým ovládáním

Elektronické ovládání poskytuje mikrovlnné troubě větší funkčnost. Dotyková tlačítka na předním panelu slouží k výběru programu. Pro specifický úkol ohřevu jídla můžete použít jeden z knoflíků ukazujících minuty a sekundy. V těchto mikrovlnných troubách jsou zabudovány hodiny; po instalaci se na displeji zobrazuje aktuální čas. Chcete-li resetovat a změnit nastavení, musíte vstoupit do nabídky Hodiny a poté stisknout tlačítko Stop nebo Zrušit.

Mechanika a elektronika

Mikrovlnné trouby s ručním ovládáním nejsou určeny pro zobrazení hodin. Tyto mikrovlnné trouby se snadno ovládají a jsou cenově dostupné, ale to neznamená, že jsou horší než ty drahé. Modely zapalovačů mají obvykle dva knoflíky, otáčením jednoho z nich v kruhu se volí výkon nebo režim. Druhý slouží ke spuštění časovače a ve většině případů se používá k ohřevu potravin.

Mikrovlnná trouba s mechanickým ovládáním

Jak nastavit čas na mikrovlnné troubě

Elektrické ovládání poskytuje mikrovlnné troubě skvělou funkčnost. Dotyková tlačítka na předním panelu jsou nezbytná pro výběr programu. Pokud máte konkrétní úkol ohřát jídlo, můžete použít jedno z tlačítek minut a sekund. Tyto mikrovlnné trouby mají zabudované hodiny, které po instalaci zobrazují aktuální čas na displeji. Chcete-li resetovat a nakonfigurovat možnosti, vstupte do nabídky „Hodiny“ a stiskněte tlačítko „Zastavit“ nebo „Zrušit“.

Pozor na dětskou pojistku!

Ti, kteří jsou líní si přečíst návod, se často setkávají s problémy se zámky. Většina moderních modelů má užitečnou funkci dětské pojistky. Mohou však být také překážkou pro majitele, kteří nemohou mikrovlnnou troubu odemknout.

Postup odblokování je popsán v každé příručce. Chcete-li například vyjmout jednotku v modelu Samsung CE1110R, musíte stisknout současně tlačítka mikrovlnné trouby, grilu a konvekce.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS