Příručka k troubě Teka HEB 625

Potřebujete návod k obsluze trouby Teka HEB 625? Příručku si můžete zdarma prohlédnout a stáhnout na následujících stránkách ve formátu PDF. Kromě toho zde najdete často kladené otázky, hodnocení produktů a zpětnou vazbu od uživatelů, které vám pomohou produkt co nejlépe využít. Pokud toto není příručka, kterou hledáte. kontaktujte nás.

Váš výrobek je vadný a v návodu k obsluze není žádné řešení? Přejděte do Repair Café, kde vám zdarma poskytnou opravárenské služby.

Technické specifikace přístroje Teka HA 830

Zde naleznete technické údaje a návod k obsluze přístroje Teka HA 830.

Často kladené otázky

Odpověď na vaši otázku v příručce nenajdete? Odpověď na vaši otázku naleznete níže v často kladených dotazech o produktu Teka HA 830.

Přesně tak. Chladicí ventilátor běží, dokud teplota v troubě neklesne na požadovanou teplotu.

Při použití funkce grilu se horní prvek trouby zahřívá. Pomocí funkce grilování získá jídlo chutnou tmavou kůrku.

Pro lepší přípravu byste měli troubu vždy předehřát na doporučenou teplotu.

Sprej na čištění trouby je nejlepší způsob, jak odstranit připálenou mastnotu. Nastříkejte ji dovnitř trouby a nechte ji tam 30 minut. Poté troubu omyjte teplou vodou.

Omlouváme se, ale nemáme manuál pro Teka HA 830 k dispozici v ruštině. Tato příručka je k dispozici v angličtině.

Podobné uživatelské příručky

Teka HC 610

Teka HA 830

Teka HA 840

Teka HCB 6435

How to Set Up the Timer function in the Oven | Teka Academy

Teka HSB 630 P

ManuályPDF. ru

Hledáte příručku? ManuályPDF.Správný produkt pro každou aplikaci. zaručeně máte to, co potřebujete, během několika sekund. Máme více než 1 milion PDF příruček pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nové verze příruček, takže vždy najdete přesně tu, kterou potřebujete. Je to tak jednoduché: stačí do vyhledávacího pole zadat název značky a typ výrobku a okamžitě si budete moci zdarma prohlédnout příručku.

Trouba Teka HS-725

První výběr elektrické trouby. Zmaten množstvím modelů jsem se nakonec rozhodl pro kritéria, která jsem osobně potřeboval.

Za prvé, trouba musí být evropského původu. Žádná „evropská značka, ale vyrobeno v Číně“. Za druhé, samostatná trouba je nutností. Protože naše kuchyňská linka neumožňovala umístit troubu přímo pod varnou desku. Za třetí, ne příliš mnoho funkcí, ale rozhodně s grilem.

Teka HS-725 byla pro mé potřeby a rozpočet tou správnou troubou. Tím spíš, že nám byl prodán za zvýhodněnou cenu (koupili jsme si také varnou desku a digestoř Teka).

nastavit, hodiny, troubě, teka

vzhled, připojení a ovládací panel

READ  Jak fénovat kadeře kartáčem na vlasy

Po klasické plynové varné desce. dojem: „Páni! „. Kombinace černého skla a nerezové oceli dokonale ladí s interiérem kuchyně.

Trouba Teka HS-725 má standardní rozměry 595x595x562 mm. Po instalaci kuchyně byl záměrně ponechán výklenek pro troubu této velikosti a Teka do něj dokonale zapadla.

Instalace a připojení trouby bylo snadné a zvládl to můj manžel, i když není v tomto oboru „odborník“.

Dotykový ovládací panel je navržen stylově a nenápadně. Dva zapuštěné knoflíky. jeden pro nastavení teploty, druhý pro volbu režimu vaření. Aktuální čas můžete nastavit na displeji LCD.

Je výhodné, že trouba Teka HS-725 je vybavena časovačem, pomocí kterého můžete nastavit

  • Doba pečení (pečeme po zvolenou dobu, po které se trouba sama vypne a nepříjemně pípne)
  • Čas ukončení pečení (nastavte čas vypnutí, kdy se trouba sama vypne a znovu hlasitě pípne)
  • Čas a konec pečení (naprogramujte troubu tak, aby začala pracovat v požadovaný čas a automaticky skončila v nastaveném časovém intervalu)

Pokud nemáte čas zabývat se nastavením, můžete samozřejmě rychle nastavit teplotu a režim na ovládacích prvcích a odejít! Jen se nezapomeňte vrátit do kuchyně a zkontrolovat stav pokrmu.

Trouba má 7 režimů. Spodní gril. skvělé pro pečení silných porcí, získáte křupavou kůrku. Grilování. ideální pro přípravu klobás, pečení tenkých porcí steaků nebo ryb. silnější kusy jídla se nedají provařit. Režim ECO. ohřev probíhá nucenou konvekcí a trouba se vypne několik minut před koncem pečení. Zbytkové teplo dokonale zvládá proces vaření. Spodní ohřev. teplo vychází výhradně ze dna; vhodné pro ohřev potravin nebo ohřívání těsta. Konvenční režim s konvekcí. rozptyluje teplo ze dna trouby, vhodný pro koláče s náplní. Rozmrazování. to je snadné pochopit. Turbo. rovnoměrně rozděluje teplo, můžete vařit na dvou úrovních najednou. Můj oblíbený režim 🙂

Abych byl upřímný, většinou používám režimy gril, turbo, pak gril, gril s nižší teplotou.

Tvrzená, žáruvzdorná a nárazuvzdorná keramika „Teka Crystal Clean“ uvnitř pro snadné čištění. Má spodní a horní topné těleso, gril a ventilátor.

Trouba se dodává s hlubokým smaltovaným plechem a roštem Crystal clean.

Výhody trouby Teka HS-725

  • Vyrobeno ve Španělsku z všudypřítomné dětské
  • Samočinný časovač
  • Chromované podběhy s 1stupňovými teleskopickými podběhy
  • Podsvícení během vaření
  • Žádné tavení kuchyňských čel, jako tomu bylo v minulosti u plynové varné desky : A

Nevýhody trouby Teka HS-725

Osobně mi připadá trochu složité přijít na to, jak naprogramovat časovač a kliknout na dotyková tlačítka. Často byla zmatená a nepřehledná. Většinou používám manuální nastavení a mám službu v kuchyni.

Zapnutí a vypnutí

Pokud spotřebič funguje, ale hodiny jsou vypnuté, je třeba jej vypnout a nahlédnout do návodu k obsluze. Poté spotřebič zapněte a zkontrolujte, zda je čas správný a zda jsou nastavení správná. Závadu lze obvykle opravit svépomocí.

Pokud je trouba používána již mnoho let, je možné, že se zařízení porouchalo a je třeba jej opravit. Pokud změna nastavení a resetování trouby nepomohou, můžete zavolat autorizovaného servisního technika. Nechte odborného technika zkontrolovat a určit příčinu. Někdy stačí zoxidované kontakty vyčistit. Možná bude nutné vyměnit desku nebo kabel. Pokud se trouba po delší době používání dostane do provozu, je vhodné zvážit pořízení nového spotřebiče. Protože není vyloučeno, že po hodinách následuje další porucha. Vaše nová trouba je vyrobena tak, aby vydržela, a záruka výrobce vám dává jistotu.

READ  Jak nastavit čas na troubě Hansa

Režimy využívající konvekční ohřev

Kromě tradičního konvekčního ohřevu, který se používá hlavně pro koláče a pečivo, se v troubách Tek’s používají i další metody pečení s ventilátorem.

Nejčastější je vaření se zapnutým spodním a horním topným tělesem. Úkolem prvního je zajistit dostatečné vaření, protože horký vzduch zespodu vždy proudí vzhůru. Horní topné těleso suroviny opéká, aby byly křupavé a chutné. Konvekční ventilátor zajišťuje homogenní teplotu vaření, která vylučuje přichycení nebo nedovaření. Pomocí konvekčního, horního a spodního topného tělesa můžete připravovat pizzu, sušenky a pečivo.

Pokud je trouba vybavena grilem, lze jej použít i v kombinaci s konvekcí. Velký gril se používá k přípravě drůbeže, vepřového kolena nebo velkých kusů masa, zatímco malý gril s ventilátorem se používá k pečení zeleniny a menších porcí masa. Nejčastěji se používá běžná horní trouba s konvekčním ohřevem, aby byla pečínka na povrchu dobře křupavá a uvnitř zůstalo určité množství vlhkosti. Pravidelně se používá k pečení zeleniny.

Konvekční trouby lze používat nejen k pečení na sucho, ale také k pečení na vlhko (ne všechny trouby mají tuto funkci). Použití trouby jako parního hrnce. Vaření v páře poskytuje ideální podmínky pro přípravu zdravých jídel.

Pořiďte si troubu Teka s konvekcí a můžete rozšířit své kulinářské možnosti výběrem některého z tradičních režimů. Troubu si můžete zakoupit v našem internetovém obchodě nebo objednat telefonicky. Ceny, technické specifikace a podrobné popisy zařízení jsou k dispozici na kartách produktů. Výrobce poskytuje záruku na všechny plynové a elektrické trouby. Chcete-li spotřebič zakoupit za nejvýhodnějších podmínek, podívejte se do části „Akce“.

Trouba Teka HO 725G

Obsluha trouby. Uživatelská příručka Teka HX-760 E

UpozorněníElektronické hodiny vaší trouby jsou vybaveny technologií Touch-Control. Chcete-li je ovládat, stačí se prstem dotknout ikon na skle.Citlivost ovládání Touch-Control závisí na podmínkách prostředí. Při zapínání trouby se ujistěte, že je skleněná plocha předního ovládacího panelu čistá a volná.Pokud se dotknete některé části prstem a hodiny nereagují správně, musíte je odpojit a po krátké době znovu připojit. Senzory se tak automaticky přizpůsobují a správně reagují na váš dotyk.

Nastavení času na digitálních hodinách Po zapnutí trouby si všimnete, že hodiny začnou blikat a rozsvítí se ve 12 hodin, poté se trouba opět zapne. Dotykem na sklo a stisknutím tlačítka. Nastavte čas na hodinách; poté uslyšíte dvě pípnutí, jedno po druhém, která potvrdí zvolený čas.Chcete-li změnit čas, stiskněte současně tlačítko a., dokud nezačnou blikat čísla na hodinách. Poté se dotkněte skla a stiskněte symboly. nebo. pro změnu času a uslyšíte dvě po sobě jdoucí pípnutí pro potvrzení času.

Ruční ovládáníPo nastavení hodin je trouba připravena k použití. Stisknutím a otočením knoflíků zvolte teplotu a požadovanou funkci vaření.Během vaření se rozsvítí symbol. signalizuje, že trouba právě ohřívá pokrm.

READ  Jak zmírnit podráždění po depilaci nohou voskem

otočte knoflíky do polohy. Pak stiskněte knoflíky a zmizí.

Funkce elektronických hodin Předehřev: Slouží k předehřátí trouby, když je studená. Alarm: Po uplynutí času spustí zvukový signál; trouba musí být v provozu.Doba trvání

Pečte po nastavenou dobu, poté se trouba automaticky vypne.Konec pečení: Umožňuje vařit po nastavenou dobu; po jejím uplynutí se trouba automaticky vypne.Doba trvání a ukončení vaření: Umožňuje naprogramovat dobu trvání a ukončení vaření. V tomto režimu se trouba automaticky zapne v nastaveném čase a bude pracovat po nastavenou dobu (Doba trvání) a automaticky se vypne v nastaveném čase (Konec pečení).Funkce dětské pojistky. Tato funkce uzamkne troubu, aby ji nemohly používat malé děti.

Rychlý předehřev1 Select

začne blikat ikona a spustí se rychlý předehřev

trouba se předehřeje na zvolenou teplotu

Pokud se ikony kdykoli znovu dotknete, funkce rychlého předehřátí se vypne.

Funkce trouby. Teka HX-760 E Uživatelská příručka

Používá se pro sušenky a koláče, u nichž musí být teplo rovnoměrné, aby se dosáhlo měkké a nadýchané struktury.

Použitelné pro pečení a cukrářské výrobky.

Rozvádí teplo po celé troubě, čímž zkracuje dobu pečení a snižuje teplotu.

Povrchové pečení. Udržuje potraviny zlatavé a neovlivňuje jejich vnitřní části. Lze použít na ploché potraviny, jako jsou steaky, žebra, ryby nebo toasty.

Efektivnější grilovací plochy než u grilu, vyšší grilovací výkon, rychlejší propečení.

nastavit, hodiny, troubě, teka

Umožňuje rovnoměrné opékání a grilování povrchu současně. Ideální pro vaření na drátěném roštu. vhodné i pro velké pečeně, jako je drůbež, zvěřina apod.д. Pod grilovací mřížku se doporučuje umístit pánev na sběr tuku a šťávy

UpozorněníDvířka trouby musí být při používání grilu, MAXI-GRILlu nebo MAXI-GRILlu s turbínou zavřená.

Turbína rozvádí teplo vycházející z rezistoru v zadní části trouby. Díky homogennímu rozložení je možné vařit na dvou úrovních současně.

Speciální režim pro pizzu, koláče a dorty nebo sušenky s ovocnou polevou.

Teplo se šíří zespodu. Vhodné pro ohřívání potravin nebo přípravu těsta.

Speciální režim pro pečení. Lze použít pro jakýkoli typ potravin bez ohledu na jejich velikost.

Tato funkce je realizována pomocí horkovzdušného systému ve dvou úrovních. úroveň LO. pro ryby, pečivo a chleby. Úroveň HI. (vyšší teplota uvnitř trouby) pro maso obecně.

Poznámka: Kontrolka zůstává rozsvícená při všech funkcích vaření.

Závěr

Jak jste si možná domysleli, trouba obecně nejčastěji nefunguje kvůli častému kolísání napětí v síti a vyhoření topného tělesa.

Ovlivňuje také způsob používání trouby.

Chcete-li chránit troubu před kolísáním napětí, nainstalujte bezpečnostní relé, ano, bude to něco stát, ale věřte mi, bude to levnější než výměna nové řídicí desky.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS