Otevření stanice Verchnije Kotly na Pavelecké trati moskevské železnice

Příměstské vlaky se přibližují k moskevskému centrálnímu okruhu. Vedle stejnojmenné stanice na MCC bylo otevřeno nové nástupiště Verkhniye Kotly směru Paveletskaya. Odlehčí linkám metra Serpuchovsko-Timirjazevskaja a Kolcevskaja. Sníží se také zatížení Paveleckého nádraží.

Jedná se o první příměstský vlak Paveleckého směru moskevských železnic, který zastavuje ve stanici Verchnije Kotly. Nové nádraží navazuje na stejnojmenné nádraží na trati MCC.

Lidé cestující z Moskvy do centra a zpět nyní nemusí jezdit na Pavelecké nádraží, aby přestoupili na veřejnou dopravu. Pohodlný přesun na moskevský centrální okruh šetří spoustu času. Dvě třísetmetrová nástupiště byla vybudována přímo nad stávajícími kolejemi.

„Veškeré práce probíhaly bez zastavení provozu MCC a také bez zastavení provozu na stávajících kolejích: pod našimi nástupišti jezdily jak vlaky MCC, tak elektrické vlaky.“. řekl Alexej Tiščenko, generální ředitel dodavatelské společnosti.

Přechod mezi stanicemi je vybaven výtahy pro tělesně postižené a eskalátory. Železniční nástupiště je stále v provozu ve zkušebním režimu. Stavbaři vybudují střechu nad průchodem mezi stanicemi.

„Tento transfer je plánován suchou nohou, je pravda, že teď jsou mokré, ale na jaře už budou suché, všechno bude připravené. Pro cestující krátký přesun, pouhých 40 metrů, z jednoho teplého okruhu na druhý ve velmi příjemných podmínkách.“. řekl Dmitrij Gurajevskij, hlavní inženýr projektu.

Kromě elektrických vlaků a vlaků MCC zde budou zastavovat i vlaky Aeroexpress. Takový experiment již byl proveden na Šeremetěvu.

„Uvažovali jsme o tom, že bychom ji vyzkoušeli, abychom zjistili, zda bude u našich cestujících oblíbená, a ukázalo se, že je pro velké množství cestujících výhodná. Experiment bude pokračovat. Zde zastavuje vlak Aeroexpress jedoucí z letiště Domodědovo. Guraevsky řekl.

Na tomto úseku se plánuje výstavba čtvrté koleje moskevské železnice, která umožní zvýšit počet vlaků a zkrátit dobu cestování občanů.

„Letos jsme integrovali čtyři stanice. Rád bych upozornil, že integrované stanice nyní zaznamenaly příliv několika desítek tisíc cestujících. Integrovali jsme stanici Okružnaja a postavili stanici Novochlovskaja na Kursku. A to již přijala několik desítek tisíc cestujících. řekl Marat Chusnullin, náměstek moskevského primátora ve vládě pro politiku územního plánování a výstavbu.

Nádraží Verchnije Kotly a nové městské trasy, které se díky němu otevřely, jen získávají na popularitě. Stavitelé zajistili široké předsíně, schody a plošiny.

Victor Prokushev, Alexander Medvedev, Anton Dubnov, TV Centrum.

Související organizace v okolí

Dnes na 17.04.2021 09:36 Koupila jsem si 2 jízdenky. dospělou a dětskou na trasu Nižné Kotly. Stupino, pokladní Rodionova A.Dala jsem jí méně drobných, a když jsem jí řekla, že jí chybí 100, nedoplatila se a začala mumlat něco o inkasu, přičemž samozřejmě dobře věděla, že mám jít s lístky, které jsem si koupila, a že nečekám na inkasní službu. Byl to velmi nepříjemný zážitek.

Kontrola vstupenek. Pokladní se dozvěděla, že expresní 2 dospělí, 1 školák a 1 zvíře. Vyťukala. Expresní jízdenka byla vyražena na běžnou jízdenku. Po dobu 30 minut nemohl kontrolor vypočítat, kolik příplatek nakonec činil. Přeplácení 1500 a neurvalá obsluha v Rexu! Děkuji personálu za zkažení nálady. Jízdenka žáka byla odkloněna, protože měl pouze školní průkaz. A psovi bylo řečeno, že se pokladní spletla a vydala ho znovu! Říci, že jsem byl zklamán, je nic neříkající. zobrazit

Přestupní uzly MCC a časy přestupů

Doba přenosu byla získána experimentem. Časová prodleva se provádí pomalým tempem (rychlostí celkového toku cestujících) od nástupiště k nástupišti, přičemž se zohledňuje: výstup (sestup) na eskalátorech, čekání na zelený signál na přechodech pro chodce, prohlídka zavazadel při vstupu do metra atd.д.

Seznam stanic, kde lze zdarma přestoupit ze stanice metra do stanice MCC nebo naopak, s uvedenou dobou přestupu:

Umístění stanice

Nástupiště Verchnije kotly se nachází mezi dalšími dvěma stanicemi centrálního okruhu hlavního města. ZIL a Krymskaja. Nástupiště se nachází mezi průmyslovou zónou a obytnou oblastí.

bluesmaker

Další stanice MCC, která se stala pro cestující mnohem zajímavější poté, co vedle ní byla zřízena železniční stanice. V tomto případě se jednalo o stanici směru Paveletskaya, která byla pojmenována jako výklenek dnešní stanice Verkhniye Kotly. Poněkud neobvyklý název pochází z názvu vesnice, která zde kdysi stála, a byl odvozen od místní říčky Kotlovky. Zajímavé je, že řeka stále existuje, nebyla zcela odkanalizována, ale vesnice, Verchnije Kotly, že Nižní Kotly byly pohlceny během expanze Moskvy, a nyní je připomínají pouze železniční stanice a stanice MCC. Tyto stanice. je to jakýsi památník těchto vesnic. Stanice Verchnije kotly byla otevřena spolu s většinou stanice v září 2016. Stanice se nachází v průmyslové zóně a obsluhuje pouze malé sídliště, takže od roku 2017 se stanice suverénně plížila na konec seznamu nejoblíbenějších stanic z hlediska přepravy cestujících, ale vybudování přestupního uzlu by ji mohlo výrazně zpopularizovat, dokonce řeknu, že ještě více, to už se stalo, když jsem sem přijel, viděl jsem velké množství cestujících, kteří zde přestupovali.

V létě 2016 jsem se svezl na ještě neotevřeném okruhu a z okna Lastochky jsem pořídil několik snímků stanice.

Připravenost byla poměrně vysoká, což není překvapivé, protože to bylo jen pár měsíců před Dnem města, s nímž se měl MCC shodovat.

Zasklení pavilonů ze strany nástupiště je již připraveno, pouze místo provizorních střech by měly být umístěny ozdobné kapoty.

Stříška nad nástupištěm už byla hotová.

Na okraji plošiny bylo jen trochu obkladů a dotykových dlaždic.

A teď moje oblíbená část. vykresluje. Zajímavé je, že zde, stejně jako na stanici Novokhlovskaja, byl hlavní objekt, který bylo možné vidět na renderech. Toto je nákupní pavilon, kterému se z nějakého důvodu říkalo budova TPU.

A ačkoli je pravda, že se zde Transit Center objevilo až po otevření stejnojmenné stanice metra, tato budova nemá s Transit Center vůbec nic společného. prostě tam jen stojí. Ale nápad nebyl špatný, na obrázcích vypadá budova pěkně a moderně.

Našel jsem mnoho různých variant. Existovala dokonce možnost dvou budov propojených průchodem.

A zde je verze velmi podobná té, která byla nakonec implementována. A ano, stanice v projektu se jmenovala „Varšavskoje šosse“ nebo „Varšavskaja“, protože se nachází na křižovatce MCC a Varšavskoje šosse. Později byla přejmenována na „Verchnije kotly“, což je také název přestupní stanice Pavelecké trati. Nyní existují dvě stanice s podobnými názvy. Horní Kotly a Dolní Kotly. Nápad přejmenovat stanici z Varšavské, to není moc dobrý nápad, když to řeknu na rovinu.

READ  Proč podráždění nohou holicím strojkem

A tady nejsou ani rendery, ale obrázky pořízené ze Sketchupu designéry, kteří v něm museli stanici navrhnout. Toto je průřez dvěma pavilony, které stojí naproti nástupištím. Jak vidíte, abyste se dostali na levé nástupiště z pravé strany ulice, musíte sejít po třech schodech dolů a pak nahoru.

Zde je další průřez horní halou. Tato varianta se mírně liší od předchozí, ale schéma je stejné.

Podívejme se, jaká je skutečnost. Zde je budova TPU, jejíž rendery jsme viděli.

Má zajímavé zasklení a žluté nohy-sloupy v přízemí. Vím, že je zima, vím, že je bláto, ale stejně. Uplynuly 3 roky a podívejte se na hrozný stav terénních úprav kolem nádraží. Jak to?? Co se pokazilo, proč to tady nejde udělat správně? Když se podíváte pozorně, uvidíte, že hlína odtéká na parkoviště pro kola vlevo. Noční můra! Je také vidět, že lidé chodí přes tento kousek země, aby se dostali ke vchodu na nádraží, a proto na něm nikdy nevyroste trávník.

Vzhledem k tomu, že se sem dostala stanice MCD, vyvstala otázka pohodlného přestupního uzlu a byl zde zhotoven velkoplošný přístřešek. Počkat, a co budova TPA? Neměla to být přestupní stanice mezi jednotlivými druhy dopravy?? Ne! Budova je hned vedle, támhle vpravo, a nemá žádný vliv na rozdělení toku cestujících.

Podle mého názoru se jedná o budovu TPO. V obchodním centru nic není. Velmi chytré využití prostoru! Pod přenosovou stříškou mě zde zaujala kombinace složitého vzoru podlahy, která je obložena různými kameny se složitou geometrií a kondenzátory na fasádě, a jakési nepochopitelné povrchové úpravy na samotné fasádě pod zasklením. Tak to všechno zašijeme latěmi a tuhle bídu umlčíme. Proč by to cestující chtěli vidět??

Moskevský centrální okruh bez retuše. Druhý pokus

Jak jsem slíbil, podávám zprávu o svých zkušenostech na moskevském centrálním okruhu. Vlastně jsem tyto fotky chtěl zveřejnit už včera, ale místo článku o MCC jsem včera dostal věnování horlivému ochranáři, který se snažil zakázat fotografování. Pojďme tedy načerpat novou energii a zkusit to znovu. V mém příběhu nebude žádný Putin, Sobjanin, patriarcha Kirill ani jiné pozlátko. Pouze objektivní obraz.

Stanice MCC, kde jsem začal cestu, je Avtozavodskaja. Od stejnojmenné stanice metra je to 9 minut chůze, cesta je značená a dokonce i napsaná na chodníku. Kromě toho jsou na cestě slušní lidé, kteří mi říkají, jak se tam dostat.

Přes silnici vede široký a prostorný nadjezd.

Vchod do stanice „Avtozavodskaja“.

Napsal jsem, že jsem použil kartu Trojka, někteří komentátoři začali říkat, aby neuváděli lidi v omyl, že jízdné je zdarma. Vysvětluji: jízdné je opravdu zdarma, ale na nádraží jsem se dostal přes turniket. Peníze nebyly odečteny, na ceduli je napsáno „převod“.

Turnikety jsou zavřené.

Stanice je vybavena výtahy a eskalátory.

Eskalátory ještě nejsou v provozu.

Nástupiště se v podstatě neliší od vlakového nástupiště.

Dvě dráhy, elektronické značení. Minimalismus.

Přichází naše „Lastochka“.

Ve středních vozech vlaku, ve kterém jsme cestovali, je uspořádání 22. Část sedadel je otočena ve směru jízdy, část v opačném směru.

Sedadla jsou pohodlná, k dispozici je skládací stolek, můžete pracovat na notebooku.

Ve voze je koš.

Na krajním konci jsou toalety.

Toaleta je velmi prostorná, takže se po ní můžete pohybovat i na invalidním vozíku. Velmi čisté. K dispozici je i papír.

Slibují bezplatnou wifi, zatím jsem neměl možnost ji vyzkoušet.

V blízkosti dveří vnějšího vozu jsou zásuvky. Jak se říká, veškeré pohodlí civilizace.

Vystupujeme na stanici Verchnije Kotly.

Informace z oficiálních stránek MCC, zdá se, že v komentářích zde jsou zaměněna čísla trolejbusů a tramvají. Zveřejňuji opravenou verzi: Verkhnie Kotly.Přestup na metro: žádnýPřestup na pozemní dopravuAutobus: 5, 44, 142, 147, 275, 700Trollejbus:. 1k, 40, 71, 8Tramvaj: 6, 3, 35, 47. Některé tramvaje nyní jezdí po upravené trase: 5. na terminál „Nižné Kotly“ místo Nagatina.7 na Balaklavský prospekt místo na Nagatinu. (informace od společnosti Mosgortrans). Zastavují na zastávce Verchnije kotly.Všimněte si, že stanice Paveletskiy směr „Nižní Kotly“ a stanice metra Nagatinskaya nejsou tak daleko.

Dochází nám čas, musíme se vrátit.

MCC Verkhniye Kotly recenze

35

Pohodlný přestup z elektrických vlaků, méně lidí než na Paveletskiy, kontrola je mnohem rychlejší. Vše je čisté, pohodlné, v evropském stylu. Na nástupišti je toaleta, automat na kávu, automat na sendviče a něco jako automat na ochutnávky a hlavně. je tu místo, kam se můžete schovat před zimou. Je dobře, že existuje MTSK! 😉

Nedokončené chodníky k příjezdu, špatně naplánované východy, hromada lidí vychází dveřmi, kterými se vchází

Pohodlný přestup, ale při vystupování z aeroexpresu musíte čekat, až vás zaměstnanec u turniketu pustí dovnitř na váš průkaz. Udělejte alespoň jeden turniket, který bude fungovat pro oba vlaky a Aeroexpress.

Skvělý způsob, jak se dostat na letiště Domodědovo. Pokladní v Aeroexpressu jsou velmi slušné a informují o slevách. Díky nim jsem utratila méně, protože jsme se zúčastnili akce pro 3 a více osob.

Pro nezkušené lidi, jako jsem já, je navigace trochu nedostatečná! Chtěl bych něco ve stylu „Když půjdeš doleva, ztratíš koně. “ Poprvé jsem trochu zabloudil, takže jsem musel Varšavku hledat podle sluchu!

Tak se stalo, že jsem musel jet ze Sevastopolské do Dobryninské, ale t. K jsem si mohl zkrátit, což jsem udělal (později jsem toho litoval); dojel jsem až do stanice Nagatinská a pak jsem mohl nastoupit do MCC. Jaké však bylo mé překvapení, když jsem nemohl najít cestu do MTC, musel jsem strávit půl hodiny chozením kolem. Žádný problém, zeptal jsem se nejbližšího policisty, jak se dostat k horním kotlům. Odpověď: No, musíte jít tam, tam, pak se otočit a pak jít rovně. Zkrátka jsem nemohl najít MCC, tak jsem šel do Nahornaya, díky bohu, že jsem se tam neztratil.

U vchodu jsou 3 nebo 4 strážní, kteří každého prohledají. Podzemí zřejmě nemá peníze kde utratit. Osobně jsem tuto stanici ze svého itineráře vyřadil.

Nástupní místo je pohodlné, není přeplněné. Mínusem je, že abyste se dostali z vlaku do MCC, musíte se otočit. Nemůžu si vzpomenout, jak to bylo poprvé.

Lidé! Samotná myšlenka tohoto prstenu. URRAAAA! ALE! Jen postižení lidé mohou používat chladné vlaky od SIEMENS (ano, je to jejich „vlaštovka“) tak, jak to dělají, totiž rychlostí rozpadajícího se sovětského elektrického vlaku, trhavých 40-70 km/h! Tyto vlaky mohou klidně jet 150, ale ne tady! Je to ostuda! Nejběžnější vlak v Číně má minimální rychlost 140 km/h.

Výhodné spojení na Aeroexpress v Domodědovu a obecně směrem na Pavelecko! A stejnojmenná stanice MCC. super!

Výhodné je, že zde můžete přestoupit z metra na Aeroexpress. Nemusíte jezdit až do centra

Právě tady je ochranka naprosto podivínská: i malá zavazadla musí projít skenerem. Hůlkový skener, který drží v ruce, se vůbec nepoužívá

Silný provoz na nástupišti v dopravní špičce, který vytváří tlačenici a nebezpečí pádu Od nejbližší stanice metra Nagatinskaja je to poměrně daleko a cesta k ní vede po Varšavské magistrále. Na nástupišti je k dispozici lednice s jídlem a pitím a také káva, která je vždy v pořádku, na nástupišti je ostraha MCC, která vytváří příjemné prostředí pro cestující.

READ  Relé spínání ventilátoru Datsun on-Do

Velmi pěkná a moderní platforma. Zastavují zde všechny elektrické vlaky a dokonce i vlaky Aeroexpress. Pod nástupištěm se nachází stanice MCC

MCC je skvělé, ale v horkém počasí nebo při teplotách pod bodem mrazu trvá 15 minut chůze od stanice Nagatinskaya. přehnaně

Chybí výtah pro osoby se zdravotním postižením, ve vestibulu nádraží není tabule s jízdními řády, u vchodu je cítit zápach (je cítit splašky), podmíněný „suchý“ přechod na MCC, neustále se loupající dlaždice na rampě u vchodu a hmatové pásky!

Výtah na ZIL Sotona je vždy mimo provoz, a když jsme ho jako jediní našli v provozu, uvízli jsme v něm

MCC je velmi pohodlná doprava, ale co lze napsat o stanici v recenzi. Nedokážu si to představit! Stanice MCC, která se skládá ze dvou nástupišť propojených podzemní chodbou.

Je to pohodlné, nemusíte dělat dlouhé podzemní okruhy po celé Moskvě, doporučuji všem a přehled o Moskvě pro nováčky a návštěvníky hlavního města

Obecně se mi MCC líbí, můžete se pohybovat na kole. Jediná nevýhoda této stanice. Musíte sejít a vyjít několik pater po schodech. S kolem to není tak pohodlné. Personál je velmi pozorný, zodpovídá všechny dotazy a pomáhá. Děkuji všem zaměstnancům MCC, jste nejlepší, tak přátelské lidi jsem neviděl v žádné jiné dopravě!

U elektrických vlaků stále není vyhlášeno nástupiště. Lidé jsou v šoku (chce se jim brečet a smát zároveň). Také žádná historie brodění, žádné obchody v okolí. Investoři! Au!

Velmi včas otevřená stanice, transfer do MCC ze směru Paveletskiy je mnohem pohodlnější.

Velmi daleko od metra. Po otevření vlakového nádraží se počet lidí výrazně zvýšil. U vchodu na nástupiště se tvoří dlouhé fronty, protože brány to nezvládají

Tato doprava se mi velmi líbí ze dvou důvodů. Jednak moderní kočáry, jednak možnost pohybovat se po městě s dvoukolým přítelem.

Stanice Mcc. Toaleta k dispozici, výjezd na ulici a vlaky, směr Paveletskiy, vše velmi pohodlné.

Velmi pohodlný přestup na vlak Aeroexpress z letiště MCC. A nemusíte procházet tím špinavým a únavným Paveleckým nádražím.

Sobjanin by měl být za vybudování takové silnice ve městě pamětníkem. Na některá místa je mnohem lepší se dostat.

K dispozici je Reso-Guarantee, výplatní centrum. Dříve bylo pro lidi velmi nepohodlné se tam dostat. A teď to není daleko do Nagatinskaya, a tam jsou dva vážné autobusy do Tulskaya, jeden z nich je hlavní. Pohodlné.

Skvělý způsob, jak minimalizovat cestu metrem při cestě z Čertanova do Moskvy. Jednu hvězdičku ubírám za vzdálenost kotlů od metra. Ale na druhou stranu jsem začal více chodit, což je v podstatě jen plus. Alternativou k metru je vždy 40. trolejbus

Je to dobrá stanice MCC, stejně jako celá MCC. To je to, co chci říct, poděkovat moskevským úřadům, je to pro MCC, dělají tady skvělou práci. Jedinou otázkou je, kolik bylo ukradeno.

Uff! Nechutné ženy u řízení. Byla jediná, kdo pomáhal s orientací. Ale ostatní se dožadují, aby na pásku byla i spojka, jako by tam mohla být bomba. Hloupý a zlomyslný.

Stanice je krásná, ale přestup na stanici Nagatinskaya je čistě formální. Ano, při vstupu do metra po MRC se peníze nevybírají. Nagatinskaja je však od Verchního Kotlova velmi daleko. Pěšky to trvá 5-10 minut. A výjezd na hlučnou Varšavku jaksi neodpovídá úrovni stanice. Pokud je špatné počasí, pořiďte si deštníky, boty a holínky.

Jak dlouhá je procházka z Verkhnyaya Kotlov do Nagatinskaya?

Home Ostatní 5 nejdelších a nejnepohodlnějších přestupů z moskevského metra do MCC

Moskevský centrální okruh (MCC) byl spuštěn v září 2016 na stávající infrastruktuře okresní železnice (DR), která byla vybudována v letech 1903-1908. a dříve se používal pro nákladní dopravu a byl první městskou elektrickou nadzemní linkou v hlavním městě, ačkoli v Evropě a USA jsou nadzemní vlaky S-bahn velmi oblíbené.

Na všech mapách metra se okamžitě objevila nová povrchová linka trimmeru a mnoho, konkrétně 21 přestupů z klasického metra do MCC, které jsou na schématu hrdě vyznačeny. Ve stanicích metra hlasatel hrdě oznamuje možnost povrchového přestupu do stanic Central Ring.

Pouze 6 z těchto křižovatek je však ve skutečnosti „suchou nohou“, tj.е. bez přístupu na zem a jsou časově a pohodlně srovnatelné s přestupy mezi linkami metra (3-4 minuty). V jiných případech se k nejbližšímu nástupišti MCC dostanete tak, že v mrazu a dešti ušlapete stovky metrů po ulici, což může být nepříjemným překvapením pro starší cestující, dojíždějící s kufry nebo matky s dětmi, kteří se nechali zmást přestupem vyznačeným na schématu linky. Pokud jste si zakoupili 90minutovou jízdenku, nebude možné jet autobusem několik zastávek od MCC k nejbližšímu přestupnímu uzlu metra, protože to jízdenka neumožňuje.

Navigace na cestě přenosu nechává mnoho být žádoucí, bez Yandex.Mapy mohou být nepřehledné a časy přestupů uvedené na schématech jsou často značně podhodnocené. Měření pravděpodobně prováděli olympijští sportovci.

Jde o to, že při výstavbě tratí metra před koncem roku 2000 byly vyhlídky na zahájení osobní dopravy na MRC velmi mlhavé, takže stanice metra nebyly vždy navrhovány v blízkosti křížení tratí pro budoucí přestupní uzel. V nejlepším případě byly vytvořeny přímé tunely pro případnou výstavbu nového závodu v budoucnu. Pouze na st. м. Leninský prospekt kroky směrem nahoru pro budoucí výměnu byly provedeny v předstihu.

Po vybudování Velkého městského okruhu v roce 2023 bude snadné se na okruhu ztratit., která bude z hlediska přestupních funkcí kopírovat MRC a obcházet centrum, význam městského příměstského vlaku pravděpodobně dramaticky poklesne.

Současně s příměstskými vlaky jsou již od sovětských dob ve většině případů organizovány pohodlné přestupy z metra, což bude velkým přínosem pro linky MCC, které se nyní aktivně zavádějí.

Toto je 5 nejdelších oficiálních přechodů metra a MCC. Připravte se na dlouhou a nepohodlnou procházku mezi nimi.

  • 1.Volgogradský prospekt metro Ugreshskaya MCC (1.3km)
  • 2.Metro Nagatinskaya MCC Verkhniye Kotoly (1,0 km)
  • 3.Podzemí Dubrovka MCC Dubrovka (900 m)
  • 4.Metro Oktyabrskoye Pole MCC Panfilovskaya (800 m)
  • 5.Stanice metra Voikovskaja Baltijskaja MCC (800 m)

1.Metro Volgogradský prospekt MCC Ugreshskaya (1,3 km)

Jedná se o nejdelší oficiální spojení metra a MCC, které navíc prochází opuštěnou průmyslovou zónou mezi opuštěnými budovami bývalého AZLK a kouřícími komíny koksovny, která není v noci příliš osvětlená. Časově bude procházka trvat nanejvýš 15 minut.

Pokud se z nějakého důvodu ocitnete bez průkazky, cesta se ještě prodlouží, protože pokladna na stanici MCC je pouze na straně ulice Ugrašskaja, v samostatném pavilonu, 150 metrů od východu.

Z nějakého důvodu není ohlášena přestupní stanice na metro Dubrovka, které je vzdáleno podobnou vzdálenost.

Obecně platí, že mezi linkou Tagansko-Krasnopresnenskaya a MCC není jediný normální převod. Dlouhá procházka je také do Choroševské, Zorge a Panfilovské na západě.

2.Metro Nagatinskaya MCC Verkhniye Kotly (1,0 km)

Mezi stanicemi je možné jet jednu zastávku elektrickým vlakem nebo pozemní dopravou, ale musíte na ně počkat a koupit si jízdenku.

READ  Jak správně zasunout jehlu do šicího stroje

Je to ale slušná procházka (asi 12-15 minut) po hlučné Varšavské magistrále a z Verchnjatého Kotlova vede cesta do kopce. Lokalita opět není nejpříjemnější. v bývalých továrních budovách jsou prodejny aut, čerpací stanice, sklady a kanceláře. Z nějakého důvodu se z Verchnjaja Kotlova neudělal druhý výjezd přímo na Varšavské sedlo, což není příliš vhodné pro přestup na povrchovou dopravu.

Samotný název Horní kotle je také matoucí, protože tato vesnice se nacházela na druhé straně, za Dolními kotli, přibližně u křižovatky Kaširky a Varšavky.

Při stavbě šedé linky u stadionu Trud byl položen přímý úsek trati, takže je teoreticky možné vybudovat stanici metra s přestupem na MCC, ale v blízké budoucnosti jsou důležitější projekty.

3.Podzemí Dubrovka MCC Dubrovka (900 m)

MCC se nachází mezi stanicemi metra Dubrovka a Kožuchovskaja, ale z první z nich je to blíž pěšky, i když kličkováním přes dvory, kde se můžete ztratit, a pak dlouhým eskalátorem dolů (hloubka Dubrovky je asi 60 m).). Časově to trvá asi 10 minut. Ve směru od ulice Kožuchovskaja je z mostu vybudován vchod do nákupního centra Mosaic.

Výstavbou druhého výstupu z Kozhukhovskaya by se mohla zkrátit doba přestupu, vzhledem k tomu, že tato stanice je mělká.

4.Stanice metra Oktjabrskoje pole Panfilovskaja (800 m)

Stanice metra je zhruba stejně vzdálená od sousedních stanic MCC Zorge a Panfilovskaja („nejmladší“ stanice na MCC), i když druhá jmenovaná je přece jen o něco blíž a není nutné procházet temnou průmyslovou zónou za ul. Marshala Biryuzova. Doba jízdy 8-10 minut.

Z horních kotlů do Nagatinskaya

-KHOROSHEVO.SORGE.PANFILOVSKAYA.STRESHNEVO.BALTIC.KOPTEVO.LIKHOBORY.OKRUZHNAYA.VLADYKINO.BOTANICKÁ ZAHRADA.ROSTOKINO.BELOKAMENNAYA.BULVÁR-ROKOSSOVSKOGO.LOCOMOTIVE.IZMAILOVO.SOCOLINE GORE.ENTUZIASTOVSKÁ DÁLNICE.ANDRONOVKA.NIŽNIJ NOVGOROD.NOVOKHOKHLOVSKAYA.UGRESH.DUBROVKA.AVTOZAVODSKAYA.ZIL.HIGH COTLY.KRIMSKAYA.NÁMĚSTÍ GAGARINA.LUZHNIKI.KUTUZOVSKAYA.OBCHODNÍ CENTRUM.SHELEPIKHA

Jízdní řád elektrických vlaků do stanice TPU Khoroshyovo

TPU „Khoroshyovo“. se nachází v severních a severozápadních správních okresech Moskvy, v rámci hranic okresů Khoroshevo-Mnevniki a Khoroshevsky.

Hlavními plánovacími a dopravními spojnicemi oblasti jsou MCC, třída maršála Žukova, ulice 3. Choroševská a Choroševská dálnice.

Plánuje se, že přestupní uzel Chorošovo bude zajišťovat přestup na povrchovou městskou hromadnou dopravu osob. Plánují se nové stanice veřejné dopravy na ulici 3. Choroševské a třídě maršála Žukova.

Východně od tohoto úseku se v pěší vzdálenosti nachází stanice metra Poležajevskaja na lince Tagansko-Krasnopresnenskaja.

TPS bude zahrnovat severní a jižní terminál pro cestující, vyvýšený přechod pro chodce s obslužným zázemím a autobusovou zastávku sestávající z pozemního a ostrovního nástupiště, přičemž nástupiště budou částečně umístěna přímo na viaduktu nad Chorošovskou magistrálou a stavebně do něj začleněna

Jízdní řád metra Zorge

Zorge TI se nachází v severním a severozápadním správním obvodu Moskvy, na území Choroševsko-Mněvnického, Ščukinského, Sokolského a Choroševského okresu.

Hlavními plánovacími a dopravními spojnicemi oblasti jsou MCC, ulice Zorge, Berzarin, Marshala Biryuzova, 3. ulice Khoroshevskaya a Kuusinen. Nedaleko plánované oblasti se nachází stanice moskevského metra Okťabrskoje pole.

Zorge TTH bude poskytovat přestupní zařízení pro pozemní veřejnou dopravu. Za tímto účelem se plánuje obratiště a nové autobusové zastávky s příjezdovými kapsami pro veřejnou dopravu na ulicích Zorge a Marshala Biryuzova.

Vlakový jízdní řád Panfilovskaya

Panfilovskaya TPU se nachází v severním a severozápadním správním obvodu Moskvy, v okresech Sokol a Ščukino.

Plánuje se pohodlný přestup z Moskevské okružní železnice na autobusy a trolejbusy, které zastavují na blízkých ulicích Panfilov, Alabyan a Narodnogo Opolčenija. Na Panfilovově ulici se plánují nové autobusové zastávky s kapsami pro MHD. Ve výstavbě jsou také tři vyvýšené přechody pro chodce, nástupiště pro cestující do MCC, rampy na nástupiště, pokladny a turnikety.Panfilovskaya TPU se nachází v pěší vzdálenosti od stanice Oktyabrskoye Pole na lince Tagansko-Krasnopresnenskaya moskevského metra.

Jízdní řád TPU Streshnevo

Střešněvská TPU. nachází se v severním a severozápadním správním obvodu Moskvy, v hranicích okresů Sokol, Vojkovskij, Ščukino a Pokrovskoje-Střešněvo.

Hlavními plánovacími a dopravními spojnicemi jsou MKHD, Rižský směr moskevské železnice, 1. Vojkovský, Světlý a 1. Krasnogorský průsmyk, ulice Konstantina Careva a Volokolamská magistrála.

V roce 2017. Ze Střešněvského TPU se bude přestupovat do Rigy směrem na moskevskou železnici, pro kterou bude vybudována nová zastávka Střešněvo. Do doby zahájení osobní železniční dopravy na MCC bude organizován přestup ze zastávky „Volokolamskaja“ na pozemní městskou hromadnou dopravu, upravují se paluby, organizují se nové zastávky s uspořádáním kapes podél 1. Krasnogorského průsmyku a Volokolamské magistrály.

  • Autobusy 8
  • Trolejbusy 2, 70, 82
  • Tramvaje 3, 30, 31, 15, 28, 6
  • Příměstská železniční doprava Pl. Streshnevo (Rizhskoe směr MZhD, perspektivní, 2017).)

Vlakový jízdní řád TPU Baltiyskaya

Baltijská TI. nachází se v severním správním obvodu Moskvy, na území Vojkovského okresu. Hlavními plánovacími a dopravními spojnicemi jsou ulice Leningradské náměstí, Admirála Makarova, Kláry Zetkinové, Novopetrovský pruh, 4. Novopodmoskovský pruh a ulice Zoje a Alexandra Kosmoděmjanských.

NTH Baltijskaja se nachází v blízkosti stanice Voikovskaja na lince Zamoskvoreckaja moskevského metra a umožňuje přestup na metro. Přestupy na městskou osobní dopravu (autobusy, trolejbusy a kyvadlovou dopravu) budou rovněž zajištěny. Plánuje se výstavba parkovacích a obratištních ploch, výstavba nových autobusových zastávek pro pozemní městskou osobní dopravu podél ulice Admirála Makarova a Novopetrovského průjezdu. V budoucnu bude vybudován nadjezd, který spojí nákupní centrum s nákupním centrem Metropolis a výstupem ke stanici metra.Přechod pro cestující z ulice Admirála Makarova do Novopetrovského průjezdu přes železniční trať.

Výstupy na obě strany zastávky Baltijská budou zajištěny z přechodu pro chodce. Nadzemní přechod pro pěší navazuje na nákupní centrum Metropolis, kde budou výstupy na metro. Souběžný přechod pro chodce od MCC k metru a podél ulice a silniční sítě.

Oficiální skupina železniční stanice Nagatinskaya u stanice metra Verkhniye Kotly

Dobrá zpráva pro všechny, kteří cestují na trase Petrohrad. Velký Novgorod Cestující na trase Lastochka s jízdenkami na autobus (služební třída 2C) mohou nyní využívat business salonek na Moskevském nádraží za sníženou cenu. (místo 2500). Cena zahrnuje: ▪ welcome drink; ▪ bufet; ▪ prostor pro práci a odpočinek; ▪ širokoúhlá TV a Wi-Fi; ▪ dětský koutek. Akce platí do 31. května a vztahuje se na cestující ve vlacích Lastochka. Čtěte více

Komsomolskaja pravda. KP.RU (23.05.2022): Ruskeala Express je novou atrakcí v Karélii!Každý den jezdí mezi stanicemi Sortavala a Ruskeala Mining Park a je poháněna pravou parní lokomotivou.Jeho retro kupé jsou navržena ve stylu kupé první třídy z konce 19. století: kožená sedadla, bohaté dřevěné obložení a v jídelním voze se podávají karelské speciality.Tombola 2 jízdenky na jízdu Ruskeala Expressem a večeři ve vlakové restauraci. Zúčastnit se losování je velmi jednoduché:- Zanechte komentář „Zúčastněte se. Čtěte více

Od 23. května do 3. června uveřejněte na své stránce příspěvek o tom, proč chcete cestovat retro vlakem Ruskeala Express, a nezapomeňte uvést hashtag #retrotrainRZHD, abychom váš příspěvek našli (ujistěte se, že je vaše stránka otevřená)-Zaregistrujte se do skupiny Ruské železnice.Čekejte na výsledky soutěže, vyhlásíme je 3. červnaPříspěvky se doporučují :)Podrobná pravidla soutěže najdete na adrese

| Denial of responsibility | Contacts |RSS