Rozebrání Roomby. Vyjměte prachový koš a kartáče a po vyšroubování 4 šroubů sejměte spodní víko a vyjměte baterii.

přidat, hlas, robotického, vysavače

Odstraňte nárazník, odklopte horní ozdobnou část karoserie a odstraňte šrouby pod ní. Několik šroubů na rukojeti lze ponechat.

Roomba s odstraněnou horní částí

Používá se téměř u všech technických vynálezů. Hlasové ovládání existuje již nějakou dobu, ale stalo se velmi populární. Toto ovládání bylo vyvinuto zejména podle systému inteligentní domácnosti. Pokud uvažujete o robotickém vysavači, pak je připojení zvuku rozhodně nezbytné.

V systému lze zpočátku nastavit příkazy hlasového ovládání. Nebo si člověk může požadovaný skript vytvořit sám. Majitel zařízení vysloví příkaz dostatečně zřetelně a hlasitě. To je nutné, aby zařízení správně provedlo cílovou akci.

Většina modelů robotických vysavačů z nějakého důvodu nemá hlasového asistenta. Společnost Xiaomi je však výjimkou, protože její finanční a technické možnosti umožnily vytvořit osobního asistenta. Xiao AI.

Implementace hlasového ovládání Xiaomi:

 • Vybraný model musí běžet na platformě Mijia Smart Home. Zbývající nastavení se provádějí v aplikaci Mi home.
 • Po zadání nastavení stačí předepsat pracovní scénáře pro hlasové příkazy.
 • Zvolte klíčové fráze: zahájení nebo dokončení úklidu.
 • Pro rusky mluvící uživatele je vhodné připojit hlasového asistenta Alice pro správnější rozpoznávání příkazů v rodném jazyce.

️ Jak přeflashovat vysavač Xiaomi do ruštiny

Robotické vysavače od Xiaomi si na našem trhu získaly oblibu v segmentu chytré domácnosti. Udržují mnoho domů v čistotě, ale vydávají zvuky v angličtině. A se svým vysavačem Xiaomi můžete mluvit ve stejném jazyce. Řekneme vám, jak na to.

K tomu budete potřebovat chytrý telefon se systémem Android a samotný vysavač. Tyto pokyny jsou vhodné pro modely Xiaomi Roborock Sweep One S50/S55 a Xiaomi Mi Robot Vacuum.

Chcete-li vysavač flashnout, stáhněte si aplikaci (mirror) a nainstalujte ji, ale nespouštějte ji.

Dále je třeba stáhnout oficiální balík ruských hlasů nebo vybrat jinou možnost z tohoto archivu. Umístěte jazykový balíček ve formátu pkg do paměti smartphonu, nejlépe do kořenového adresáře, s výjimkou různých složek.

Nyní je čas přejít k vysavači. Spusťte vysavač a obnovte nastavení Wi-Fi. V závislosti na modelu to lze provést stisknutím tlačítka zpět na základnu a zapnutím napájení nebo místním čištěním a stisknutím tlačítka zpět na základnu po dobu několika sekund.

Po resetování Wi-Fi na vysavači vypněte mobilní internet a přejděte do nastavení Wi-Fi ve smartphonu.

Vyhledání přístupového bodu bez hesla, který váš vysavač vydává, a připojení k němu.

Nyní spusťte nainstalovanou aplikaci.

Aplikace automaticky detekuje token vašeho zařízení, aktivují se dvě oranžová tlačítka. Je třeba stisknout tlačítko Flash Sound.

Poté vyberte požadovaný hlasový balíček a spustí se instalace.

Po několika sekundách se protokoly aplikace přestanou obnovovat, což znamená, že proces instalace hlasového balíčku skončil. Vysavač Xiaomi je vám nyní ještě blíže a je připraven na další připojení v Mi Home.

Pokud se software nepodaří flashnout, bude v protokolu 50 řádků označujících pokus o flashnutí firmwaru. V takovém případě je třeba kompletně resetovat všechna nastavení vysavače a zkusit to znovu. Pokud vám smartphone nedovolí aplikaci nainstalovat, přejděte na: „Play Market“. „Play Protection“. „Settings“ a zakažte možnost „App Scanning with Play Protection“.

Žádné překážky s Xistore! Můžete se také podívat na výukové video:

Prvním krokem při přípravě robotického asistenta na jeho úkol je instalace nabíjecí stanice. Aby se k němu robot správně připojil, je třeba dodržet 2 pravidla:

 • Zajistěte prostor pro parkování: prostor před stanicí by měl být alespoň 1 metr a po stranách alespoň 50 cm.
 • Schovejte nepoužívaný kabel: pokud část napájecího kabelu zůstala nepoužitá, můžete ji navinout na cívku na zadní straně nabíjecí stanice.
READ  Proč klimatizační jednotka netěsní?

Po instalaci základny umístěte robotický vysavač na její kontaktní podložky a počkejte, až se baterie plně nabije. Světelná indikace může sloužit jako vodítko:

 • Trvalá bílá kontrolka signalizuje, že je baterie dostatečně nabitá;
 • Žlutá kontrolka signalizuje 50% nabití baterie;
 • Červená kontrolka signalizuje kritický stav baterie (do 20 %).

Jakmile je baterie robota nabitá, můžete vysavač přímo připojit k síti WI-FI.

Použití hotového počítačového hlasového efektu

Existuje několik možností, jak dosáhnout požadovaného výsledku, včetně použití online editorů. V tomto článku se však budeme zabývat pracovním postupem na příkladu softwaru AudioMaster pro nahrávání a zpracování hlasu v ruštině. Na rozdíl od většiny online míst není tento software závislý na stabilitě a výkonu připojení, ani nepoškozuje kvalitu zvukového souboru. Editor již obsahuje předvolbu „automatického“ elektronického hlasu, takže ji stačí použít.

Otevřete zvukový soubor v softwaru

Nejprve si musíte stáhnout program pro překrývání hlasu robotů. AudioMASTER. a nainstalovat jej do počítače. Můžete to udělat kliknutím na tlačítko níže.

Spusťte editor a vyberte vhodný způsob importu zvukového souboru. Připravenou skladbu můžete nahrát z paměti počítače, telefonu, USB flash disku nebo dokonce z CD. AudioMaster také nabízí možnosti, které umožňují extrahovat zvukové stopy z videoklipů nebo nahrávat vlastní hlas přes připojený mikrofon.

Různé možnosti systému ECHO vám pomohou vytvořit tu správnou atmosféru

Použití efektu robota na hlas na nahrávce

Ve sloupci s nástroji vlevo vyberte možnost „Změnit hlas“. Otevře se okno s předpřipravenými zvukovými filtry. Líbí se nám předvolba „Robot“. mění lidský hlas na hlas robota zvýšením původní výšky a přidáním zvonivé ozvěny.

Pokud chcete dosáhnout silnějšího nebo slabšího efektu, můžete v zobrazeném okně změnit další nastavení:

Destiny 2 Robot Vacuum. Download Xiaomi Mijia 1C Soundbank Voice Pack

 • Tempo určuje rychlost skladby. Posunutím posuvníku doleva se tempo zvukové stopy zvýší a posunutím doprava se tempo sníží. Všimněte si, že tato nastavení ovlivňují také výšku hlasu.
 • Hlasitost ozvěny je v tomto případě zodpovědná za „zvonivý“ efekt hlasu. Intenzitu tohoto nastavení můžete zvýšit od 0 do 100 %.
 • Počet dozvuků umožňuje nastavit simulaci odrazu zvuku v místnosti. Maximální nastavení je 8.
 • Posun výšky mění hlas na vyšší nebo nižší barvu. Tímto způsobem můžete simulovat řeč ženského nebo mužského bota.

Použijte filtr s efektem hlasu robota a upravte jej podle svého vkusu

Všechny změny si můžete předem poslechnout. k tomu použijte příslušné tlačítko. Jakmile dosáhnete požadovaného zvuku, použijte efekt pomocí tlačítka „Použít“.

Uložení upravené stopy

To je vše, co potřebujete k tomu, aby váš voiceover nebo píseň měly hlas robota! Chcete-li skladbu uložit, otevřete v hlavní nabídce programu položku „Soubor“ a vyberte možnost „Uložit jako“. „. Tato metoda exportu umožňuje, aby původní zvuková stopa zůstala nedotčena! Zpracovanou nahrávku můžete exportovat na pevný disk nebo paměťovou kartu ve formátech MP3, WAV, WMA, MP2, AAC, AC3, OGG, FLAC. Pokud potřebujete pouze určitou část skladby, vyberte ji levým tlačítkem myši a zvolte možnost „Uložit vybrané“.

Zpracovanou stopu můžete uložit celou nebo po částech

Jak zjistit token Xiaomi Mi Robot Vacuum: pokyny krok za krokem

Ve standardní aplikaci Xiaomi není možnost zobrazit token vysavače, takže pro zjištění potřebných údajů budete muset použít software třetí strany. Zde jsou uvedeny nejjednodušší možnosti, jak toho dosáhnout:

 • Operační systém Android. Musíte si stáhnout vylepšenou verzi aplikace Mi Home od vývojáře Vevs. Lze jej použít ke snadnému rozpoznání tokenu a IP adresy zařízení. Pokud máte nainstalovanou oficiální verzi aplikace Xiaomi, musíte ji odinstalovat, protože potřebné informace se v ní jednoduše nezobrazují. Před odinstalací je vhodné si vytvořit záložní kopii dat.
 • Windows a Mac OS. Je třeba stáhnout emulátor NoxPlayer z oficiálních stránek a nainstalovat jej do počítače nebo jiného zařízení, které pracuje s uvedenými operačními systémy. Poté musíte nainstalovat výše uvedenou verzi aplikace Mi Home by Vevs prostřednictvím rozhraní emulátoru.
READ  Mohu umývat silikon v myčce na nádobí?

Po instalaci vylepšené varianty Mi Home je třeba přidat vysavač a postupně vybrat položky nabídky „Profil“, „Přístup“, „Přístup k zařízení“. Na otevřené kartě najdete token (32 znaků). Chcete-li získat IP adresu zařízení, musíte vstoupit do podnabídky „Uživatelská příručka“ a vybrat možnost „Sériové číslo“. Po nalezení dat je zkopírujte nebo přepište.

Roboti pro vysávání

Nyní jednoduše změňte hlas nebo flashněte Xiaomi Mi Robot Vacuum a Xiaomi Mi Roborock S50 S55. Viz níže. V popisu pod videem je univerzální cool voiceover, který je vhodný pro obě verze robotického vysavače Xiaomi. Aplikace XVacuum Firmware je k dispozici pro smartphony se systémem Android i iOS. Ještě včera jsem si myslel, že robotický vysavač Xiaomi Mi je hračka, ale tento vysavač odvádí skvělou práci. Jak vydělám 350 ue za 40 min měsíčně Můj kanál Telegram MOJE STRÁNKA Blikání nebo instalace zvukového balíčku pro vysavač Xiaomi se provádí ve čtyřech jednoduchých krocích. 1.Vložte aplikaci XVacuum a zvukový balíček nebo firmware do paměti smartphonu. 2. Obnovení nastavení Wi-Fi robotického vysavače Xiaomi 3. Zapněte na svém chytrém telefonu Wi-Fi a nainstalujte aplikaci XVacuum 4 Po spuštění aplikace XVacuum musíte stisknout jedno ze dvou tlačítek firmware nebo hlasové ovládání. Po kliknutí na tlačítko Nahradit lang_balík budete například vyzváni k zadání umístění, kde je jazykový balíček uložen. Zbytek zvládne aplikace sama během několika minut. Jak nyní vidíte, změna jazykového balíčku nebo flashování Xiaomi Mi Robot Vacuum nebo Xiaomi Mi Roborock S50 S55 je jednoduché! Android: Firmware a jazykové balíčky musí být uloženy kdekoli ve vnitřní paměti (/sdcard). (pouze pkg, ne 7z, ne zip, ne rar, ale pkg je podporován, pro jazykové balíčky wav soubory v archivu nejsou pkg). V názvech souborů a cestách se vyhněte jiným znakům než českým a malým písmenům, robot takové soubory nemůže stáhnout. Ještě lépe je umístit soubor do kořenového adresáře oddílu;

Připojený soubor iOSXVacuum Firmware 2.2.0.ipa ( 1,62 MB ) Vložte soubor do Dokumentů iTunes (iTools, iFunbox), soubor musí být ve formátu pkg, v názvu souboru nepoužívejte zástupné znaky.

Resetujte nastavení Wi-Fi na pračce, na konci instalace budete muset přidat do MiHome Pro 1. generaci stiskněte současně tlačítka Power a Home na 3 sekundy, uslyšíte pípnutí a zprávu, že Wi-Fi byla resetována. U generace 2 stiskněte současně tlačítka Clean a Home na 3 sekundy, ozve se pípnutí a zpráva, že Wi-Fi je resetována

Připojení k vysavači. Zakázat mobilní internet, protože většina zařízení ignoruje Wi-Fi, pokud není k dispozici připojení k internetu. Spusťte software a vyberte jednoduché rozhraní s následujícími snadno pochopitelnými tlačítky: Firmware, Přehrávání a O programu. Vyberte požadovanou položku. Tlačítka nebudou aktivní, dokud software neobdrží token a stav. Výběr požadovaného firmwaru/zvukového souboru. Během běhu aplikace se zobrazuje protokol s průběhem. Po dokončení práce připojte vysavač k zařízení MiHome. Nejlepší cena pro Xiaomi robotický vysavač

☑Plný balíček programu je v jednom archivu zip

☑ Odkazy na 4PDA se často mění, takže jsem spojil Audacity Audio Editor do jednoho videonávodu Stránka 4PDA (odkaz výše) umožňuje vybrat firmware a jakýkoli jiný zvukový balíček pro vaši verzi vysavače. V současné době existují tři z nich. Ale můžete si stáhnout BALÍČEK ZPĚVU z 1000 DIY a rad, který obsahuje vše, co potřebujete k flashování vysavače Xiaomi Mi robot nebo nahradit zvukový balíček naším kanálem. V samostatné složce Osobní hlas najdete vše, co potřebujete pro kreativitu. Kromě toho se z tohoto videa dozvíte, jak vlastnoručně vytvořit vlastní hlasový záznam robotického vysavače. Doporučuji to udělat v bezplatném editoru zvuku Audacity. Všechny potřebné odkazy a složky a zvukový soubor se zábavnými zvuky jsou ve složce Osobní hlas Xiaomi Mi Robot Pro osobní hlas budete potřebovat mikrofon a program Audacity. Vytvořte si vlastní zvukový balíček v aplikaci Audacity. Na konci videa jsou uvedeny možné problémy spojené s instalací zvukového balíčku nebo firmwaru Xiaomi Mi Robot Vacuum nebo Xiaomi Mi Roborock S50 S55 To je vše, milí přátelé. Určitě to není stroj pro kutily, ale díky tomuto videu budete vědět, jak zpevnit vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum nebo Xiaomi Mi Roborock S50 S55 a jak nainstalovat zvukový balíček Xiaomi Mi Robot Vacuum nebo Xiaomi Mi Roborock S50 S55

READ  Jak často je třeba sáček vysavače vyměňovat?

Vysavač se zařezává do neviditelných stěn a rozkládá se? Tento problém vyřešíte pomocí několika jednoduchých kroků! Přihlaste se k odběru kanálu, abyste byli Čtěte více

Robotický vysavač REDMOND. 2 v 1. Současně čistí i myje! Žádný hluk. 6 režimů a plánovaných. Sleva Přečtěte si více

Robotický vysavač DEEBOT DE6G ve zkratce.

NASTAVENÍ A PŘIPOJENÍ K DOMÁCÍ SÍTI WI-FI Xiaomi Mi ROBOT VACUUM-MOP ESSENTIAL Měli byste si koupit vysavač Xiaomi Mi Robot Číst dál

Ovládání robotického vysavače pomocí „Okay, Google

Xiaomi má obrovskou škálu produktů a ještě větší armádu fanoušků. Mnozí se rozhodnou pro robotický vysavač, výrobek od výrobce, který jim usnadní každodenní život. Nabídka robotických vysavačů Xiaomi je také poměrně široká a je snadné najít pro vás ideální zařízení jak z hlediska funkčnosti, tak i cenového rozpětí.

Všechna tato zařízení fungují prostřednictvím značkové aplikace pro chytré telefony s názvem Mi Home. Mi Home je spojovací článek mezi uživatelem a většinou chytrých spotřebičů Xiaomi, který umožňuje konfigurovat zařízení, ovládat je a aktualizovat software.

Tento článek není o tom, jak připojit robotický vysavač k aplikaci Mi Home, což jste pravděpodobně udělali už v den, kdy jste se stali šťastnými majiteli robota. Chceme vám pomoci spravovat vysavač ještě snadněji a ukázat vám, jak ovládat zařízení pomocí hlasového asistenta Google.

Chcete-li to provést, musíte ve svém smartphonu se systémem Android provést několik jednoduchých kroků.

 • Nejprve si z Play Marketu stáhněte a nainstalujte aplikaci Google Home. Spusťte aplikaci poprvé, zavřete ji a znovu ji spusťte. V horní části aplikace Google Home můžete nyní zvolit synchronizaci s aplikací Mi Home od Xiaomi.
 • Gratulujeme! Ač se to může zdát divné, to hlavní jste již splnili, zbývá už jen vyřešit několik detailů.
 • Otevřete nastavení smartphonu, přejděte na „Google“ a vyberte řádek „Služby v účtu“. Zde otevřete vyhledávání, asistenta a hlasové ovládání.
 • Otevřete položku nabídky „Asistent Google“ a přejděte na druhou kartu s názvem „Asistent“. Najděte panel „Spravovat domovskou stránku“ a otevřete jej.
 • V seznamu zařízení synchronizovaných se službou Mi Home najděte svůj robotický vysavač a přiřaďte mu přezdívku. pomocí tohoto přiřazeného jména jej budete ovládat hlasovým asistentem.

To je vše! Pro spuštění vysavače stačí říct: „Okay, Google“ a říct „Sheldon, go ahead“ (místo „Sheldon“ řekněte název vysavače, jak je uvedeno výše). Chcete-li spotřebič zastavit, použijte příkaz „Sheldon, stop“. Nyní již nemusíte přecházet do aplikace Mi Home, abyste spustili standardní úklid. Mimochodem, úplně stejným způsobem můžete ovládat nejen robota, ale i mnoho dalších zařízení Xiaomi.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS