PROČ AUTOCHLADNIČKY ALPICOOL?

Alpicool má pokročilou kompresorovou jednotku, která umožňuje provoz ve dvou režimech: mrazicí část a chladnička. Pro aktivaci jednotlivých modulů není třeba provádět žádné aktualizace, dokupovat další moduly apod.д.

Můžete si vybrat model kompresoru podle svých osobních preferencí a důvěřovat značce. Odolný proti vibracím Alpicool (Čína) a obdoba předního korejského výrobce LG Electronics.

 • Autochladnička Alpicool C25
 • Chladič do auta Alpicool CF55
 • Chladič do auta Alpicool T36
 • Chladič do auta Alpicool T60
 • Chladič do auta Alpicool CX30-S
 • Kompresorová chladicí jednotka Alpicool C12
 • Stlačená chladicí jednotka Alpicool MK-18
 • Autochladnička Alpicool C75
 • Chladič do auta Alpicool MK25
 • Chladič do auta Alpicool BCD15

Naše recenze začíná autochladničkou ALPICOOL C-25. Tento model je přenosná chladnička s mrazničkou do auta s výkonným, tichým kompresorem bez vibrací. Určeno pro provoz v podmínkách zvýšených vibrací a mechanického namáhání způsobených používáním chladničky v automobilu, při vodní dopravě apod.п. Jednodílné lehké hliníkové tělo pro lepší vzduchotěsnost a vysoké izolační vlastnosti. Pro malé prostory je k dispozici několik možností otevírání horní části.

Chladič do auta Alpicool C25

Vlastnosti:

 • Pracuje na principu kompresoru
 • Objem 25 l
 • Provozní režim chlazení, mrazení
 • Minimální teplota chlazení.20 °C
 • Výkon v režimu chlazení 40 W
 • Zobrazit
 • Napájecí napětí 12/24/220 V
 • Rozměry (VxŠxH) 30x57x36cm
 • Hmotnost 13.6 kg
 • Pracuje pod úhlem až 30°

Zkušenosti: Recenze automatické chladničky ALPICOOL C15. Trick or treat?

Po přečtení recenzí chladniček Alpicool jsem si uvědomil, že se svými problémy nejsem sám.

Autochladnička zakoupená nová v místním internetovém obchodě. Žádné problémy s dodávkou, krabice je v dobrém stavu.

Žádný návod, velmi základní sada: kabel do zapalovače a samotný chladič. Příručka je v čínštině.

Musel jsem si stáhnout anglickou verzi, abych se v ní vyznal.

Otevřeno. Typická čínská vůně, která ale časem vyprchá. Plast je také tenčí než kov. Víko nedoléhá přesně, buď jsou špatné gumičky, nebo je konstrukce vadná.

Je hlasitý a při položení na vedlejší sedadlo vydává velký hluk. Ale moje hlavní stížnost. vypíná se. Kompresorové chladničky mají jednu zvláštnost: mohou pracovat pouze ve vzpřímené poloze bez naklápění nebo otřásání. Takže se mi kopie vypínala na rovném asfaltu a někdy přímo na parkovišti. Nalezení problému zabralo hodně času, ale nepodařilo se ho vyřešit, a tady je důvod.

Po kontaktování prodejny byla chladnička odvezena k diagnostice. Myslel jsem, že mám jen špatný model Alpicool C15, ale ne. Servis uvedl, že s mnoha z nich jsou problémy a že vypnutí ledničky způsobuje bluetooth. Závada je plovoucí a i když aplikaci nepoužíváte a nenastavujete přes ni ledničku, nekvalitní modul se chová tak, že začíná zlobit řídicí jednotka celé ledničky.

Navrhl jsem řemeslníkovi, aby to odpájel, protože to nepotřebuji, ale to je nemožné. Všechny výplně se instalují jako jeden celek a neznamenají výměnu prvků. Takhle vám zbytečná funkce zničí ledničku a vy s tím nemůžete nic dělat.

Vrátil lednici do obchodu, samozřejmě. Ne bez problémů, ale dostal jsem peníze zpět.

S touto kvalitou, pokud si koupím další, určitě to nebude od této společnosti.

Zátka pro vypouštění kondenzátu

Určeno k odstranění vlhkosti při čištění a odmrazování chladničky vozidla. Udržujte vnitřní prostor hygienicky čistý a ušetřete čas.

Kompresor v chladničkách vozidla pracuje normálně i při jízdě v terénu a v horském terénu s maximálním úhlem 30°. Žádný vyšší údaj neexistuje. úhel 40° na jiných webových stránkách je nesprávný.

Kompresorová chladnička Alpicool A75

Kdysi jsem si v roce 2008 nebo 2009 koupil chladničku Ezetil E 27 na dlouhé cesty. Těžko to ovšem nazvat lednicí.к. Při svém provozu využívá Peltierův prvek, který zabraňuje bezproblémovému dosažení stálých teplot pod bodem mrazu nebo blízko bodu mrazu. Po dobu 9 let jsem měl při cestách na poloostrov Kola trochu potíže se zastavením na noc. Nelze nechat zapnutou ledničku přes noc v autě, ráno nenastartuje. Nebyl k dispozici adaptér z 220 V na 12 V. Na pomoc přišly ledničky, jedna polovina zůstala v ledničce ve vozidle, druhá polovina byla odvezena do hotelu na noční zamražení. Druhý večer si role vyměnili.

READ  Proč guma v Illustratoru nemaže

Před dvěma lety jsem narazil na kompresorovou autochladničku, ale v té době byla ropucha silně proti. Uvažovalo se o koupi malé domácí chladničky, ale byl tu problém s palubním zdrojem energie a neustálým narážením kompresoru. Tato možnost byla rychle opuštěna.

Ale touha přivézt ze severu další ryby rostla čím dál víc, ropucha se postupně dusila. A tak jsme letos s ním dospěli ke konsensu, že je třeba vzít kompresorovou chladničku na 50-60 litrů. Bloudil po místních řetězcích obchodů, a našel jen jeden správný v Online Trade, lednice z Indel B. Chladicí box o objemu 55 litrů se pohyboval v oblasti 45 000. Podíval jsem se na Yandex.Waeco-Dometic vyšel na trhu o nic levněji a na některých místech dokonce dráž.

Začal jsem ji hledat na disku a narazil jsem na záznam od sergey391975 o čínské kompresorové chladničce. Cena je příjemná. Kvalita. neznámá. Měli bychom si ji vzít! )))) ale nelíbilo vnitřní prostor, který je rozdělen na dvě části (i když někdy to může být výhodné), tak šel do alibaba hledat jiné modely. Narazil na chladničku od společnosti Alpicool. Interiér je přesně takový, jaký potřebuji. Samotná lednice vyšla 200, dodávka přes zprostředkovatele dalších 200-300 a z hlediska času nevíte, jak dlouho čekat. Kvalita a interiér je přesně to, co jsem hledal. Pokud jsem si objednal z Aliexpressu, lednice spolu s dopravou stála kolem 700, což nemá žádný smysl, za stejné peníze by bylo mnohem levnější koupit zde a se seismickou a zárukou.

Šel na Google a na avito hledat Alpicools na ruském trhu, a našel několik možností s humánní cenou 25-27t pro modely 50-75 litrů. Farpost a další obchod odmítl, protože zásilka z Dálného východu, a nechtěl jsem čekat dlouho, brzy dovolená. Když jsem je poprvé kontaktoval, řekli mi, že zásilka bude z Moskvy. S objednávkou jsem nespěchal. O týden později píšu znovu, abych se zeptal na podrobnosti, a je mi řečeno, že budou dodávat z Vladivostoku. Jsem v ohni, za čtrnáct dní mám dovolenou a jsem bez ledničky. Objednávku jsem podal 24.07.2018, odesláno 27. září společností SDEK. Proč SDEK?? Objednávka se týká velkého kontejneru a musím zaplatit na dobírku. Bál jsem se, že nedorazí včas, aby začali dovolenou a budou muset trochu zpozdit, ale ne, včas přinesli do Samary 9. srpna, za což společnost respektuje.

Rozdíl mezi 50litrovým a 75litrovým modelem činí 1 000 EUR. Ale zajímalo mě, jestli by to bylo pohodlné v autě s velkým nebo ne. Nakonec jsem to vzdal a vzal si 75litrovou, více ryb se vejde do )))) Lednice mě stála 26 000, náklady na dopravu 3000

K dispozici jsou modely o objemu 25, 30, 40, 50 a 75 litrů, jejichž rozměry jsou stejné na šířku i na délku, liší se pouze výškou.

Existuje model s šedým krytem (řada C), který má magnety, a model s modrým krytem (řada A), který má západky. Cr-Alex napsal,„Jedno vám můžu říct. víko magnetu, pokud jezdíte jako jelen na silnici, někdy se zaklapne Magnet je slabý© www.drive2.ru/l/507965851891139348/

Když jsem si ledničku objednávala, měla na fotografii šedé víko, ale přišla s modrým, což mě potěšilo. Čas ukáže, jak odolné tyto plastové západky budou.

Výrobce uvádí, že kompresor se smí naklonit maximálně o 30 stupňů. Jaký druh kompresoru je. nevím, pitva ukáže, ale jako vždy psát o „made in germany.

chladič, alpicool

Nemám čas to normálně vyzkoušet před jízdou, protože jsem utahování posledních matic na chniva, proto za týden nebo dva budu dokončit své čmáranice.

Nafotil jsem to na telefon a nacpal do kombíku Priora.

Lednice dorazila v kartonové krabici s pěnou uvnitř.Kromě chladiče jsou součástí balení:- návod k použití v čínštině;- 2 balení solných dobíjecích baterií;- napájecí kabel ze zapalovače automobilu 12/24 V (délka ~330 cm);- napájecí kabel s PSU pro napájení 110/220 V (délka ~200 cm).

Konektor na lednici je trochu problém, t.к. samotné tělo je vyrobeno z nějakého druhu plechu, a když vytáhnete šňůru, celá věc hraje. Je třeba nějak posílit roh na čtyřicítce.

Konektor jiných výrobců má pojistku, ale tady není venku a může být skrytý uvnitř pod poklopem (zkontroluji později), ale je přítomen ve schématu:

READ  Zapojení kávovaru delonghi do přívodu vody

Historie společnosti Alpicool

Kempování, rybaření a láska k přírodě jsou synonymem našeho ideálního životního stylu, ale na každé dlouhé cestě mimo domov chybí jedna důležitá ingredience udržovat ji vždy a všude svěží a chladnou.

Před mnoha lety zakladatelé, Kim a jeho přátelé, outdooroví nadšenci, vždy cestují po celém světě se svým krásným zlatým retrívrem. Při cestě k Baltskému moři v Evropě, kde je mnoho krásných tras, si uvědomil, že obvyklá termální nádoba je na dlouhé cestě nepohodlná. kostky ledu zabírají v krabici příliš mnoho místa a tají rychleji, než by chtěl. A po mnoha dnech na cestě museli najít místo, kde by si koupili nové kostky ledu, aby jejich jídlo zůstalo čerstvé. Poté se Kim začal věnovat mobilnímu chlazení a vyměňovat si nápady s lidmi, které potkával na cestách. Táborníci, řidiči kamionů, majitelé karavanů a lodí se nadšeně dělí o své příběhy. „Zpívat, tančit a pít vychlazené pivo s přáteli u ohně. není nic lepšího,“ řekl jeden z nich.

Alpicool se zajímá o to, co lidé skutečně chtějí, a proto neustále naslouchá novým nápadům těch, kteří touží po svobodě a mají silnou touhu poznávat svět. Společnost Alpicool, která se zaměřuje na inovace v oblasti mobilního chlazení, aktivně navrhuje a vyrábí přenosné chladicí zařízení, mobilní klimatizace, chladicí zařízení na nealkoholické nápoje, výrobníky ledu atd. д. Kromě přenosnosti a snadného používání se Alpicool věnuje také ochraně životního prostředí a zároveň se těší z krás přírody. Díky naší koncepci úspory zdraví a energie jsou všechny naše výrobky šetrné k životnímu prostředí. Alpicool nyní může být kdekoli: doma, na cestách, v parku nebo kdekoli jinde, kde chcete zůstat mimo ruch města.

Přehled kompresorové chladničky do vozidla ALPICOOL BAR

Po cestování s autochladničkou (termokontejnerem) pracující na Peltierův efekt jsem chtěl větší pohodlí! Pro samostatnou cestu, kterou mám před sebou, je termální kontejner slabý. Proto jsem se začal zajímat o kompresorové ledničky, ale ty jsou pro průměrného cestovatele poměrně drahé. Například cena chladniček od známé společnosti Dometic začíná od 50 000. O kvalitních čínských chladničkách společnosti Alpicool jsem slyšel nejednou, dokonce v mé recenzi autochladničky byla tato společnost chválena. Prostudoval jsem všechny informace na internetu a vzhledem k příznivějším cenám (od 17 000 ) ve srovnání se známějšími společnostmi jsem se rozhodl koupit tuto chladničku.

Vybral jsem si poměrně zajímavý model Alpicool BAR. Zvenku vypadá krásně! Jak vždycky říkám. drahé 🙂 Přesně sestaveno z kvalitních materiálů. Vnější stěny pouzdra jsou vyrobeny z plastu. Žádná tlačítka, místo toho krásný dotykový ovládací panel. Má také zásuvku USB pro nabíjení zařízení.

Jeden z požadavků na ledničku. musí se vejít do mého organizéru v kufru. Pro přesnou montáž jsem vyrobil maketu z plastových kolejnic. Nakonec se chladnička perfektně hodila.

Technické specifikace:Chladicí systém: kompresorObjem kompresoru: 22 litrůTeplotní rozsah: 20°С až.20°CChladivo: R134a šetrné k životnímu prostředíRozměry chladničky (DWD) v mm: 554 × 320 × 335V Napětí: DC12V / DC24V / AC100-240V, 50-60HzHmotnost: 11kg

Víko je vyrobeno pomocí magnetů, bez mechanických zámků. Vnitřní prostor pro potraviny a nápoje o objemu 22 litrů. Vnitřní stěny chladničky jsou vyrobeny z nerezové oceli, ve spodní části je vypouštěcí zátka. Vše je jako velká domácí lednice.

chladič, alpicool

Uvnitř hlavního oddílu je pod bílým víkem police na mražení ledu. Zřejmě proto se tento model nazývá „BAR“.

Ovládání pomocí lesklého dotykového panelu. Malá obrazovka poskytuje základní informace o provozu zařízení. Vypadá pěkně, ale připravte se na to, že budete muset neustále otírat otisky prstů.

Chladnička je napájena z 12V/24V/220V. Za mřížkou, vedle zásuvky, se nachází kompresor a chladicí ventilátor. Má praktické rukojeti v těle pro přenášení.

Tichý provoz, samozřejmě s určitým hlukem od kompresoru, ale v rozumných mezích. Z kufru není slyšet vůbec nic.

Teď už jsem v tomto životě viděl všechno! Chladič do auta lze ovládat na dálku přes připojení Bluetooth pomocí aplikace. Opravdu praktické! Pokud například cestujete autem a nespouštíte oči ze silnice, můžete si po příjezdu připravit chladnější nápoje nebo změnit provozní režim na úsporný, pokud se plánujete zdržet delší dobu.

Aplikace je poměrně praktická, všechny hlavní funkce máte na dosah ruky. zapnutí/vypnutí chladničky, ovládání režimu uzamčení, informace o zdroji energie, informace o teplotě uvnitř komory, nastavená teplota, různé provozní režimy chladničky. V nabídce jsou k dispozici ještě podrobnější nastavení.

READ  Jak vypočítat výkon ventilátoru pomocí průměru

ZKOUŠKA. CHLAZENÍ NA 9° První zkouška je stejná jako u termosky (ZPĚT). Smyslem je, aby chladnička co nejrychleji ochladila teplotu uvnitř na 9 °C.

chladič, alpicool

Test se provede s pěti stejnými 0,5litrovými lahvemi s vodou pokojové teploty umístěnými v chladničce. Změřte teplotu povrchů pomocí pyrometru (infračerveného teploměru). A podmínky jsou tentokrát složitější. Voda byla ve stroji přes den a ohřívala se na 30°.

Po pouhých 22 minutách chladnička ukázala nastavenou teplotu uvnitř komory. Thermocontainer to zvládl za 3 hodiny a 40 minut a nedokázal snížit teplotu. Bez komentáře :)Všechny údaje jsem překontroloval pyrometrem. teplotu stěny a dodatečně změřil teplotu vody v lahvích.

Ztížení úkolu! Okamžitě nastavit na 0°, čekání Chladnička trvala 1 hodinu a 6 minut.

TEST. MAXIMÁLNÍ CHLAZENÍ!Výrobce tvrdí, že dokáže zmrazit až.20°, musíme zkontrolovat. Zobrazení.15° a jdu do práce, na oběd se vrátím za 5 hodin a 26 minut. Chladnička ukazuje.13°, pyrometr říká, že vše uvnitř.12° a voda.2°. Lahve nejsou z tvrdého ledu a test proběhl úspěšně.

Jen tak pro zábavu nechávám ledničku běžet až do večera. Když přijdu z práce domů, zjistím, že teplota stěn komory se vyrovnala s teplotou ledu v lahvích a stala se stejnou.12,5°. Také měřil stěny ledové komory, to bylo stejné teploty, jak bylo inzerováno.20° !

Po mém výsměchu minerální vodě pozorujte v lahvích skutečný tvrdý led. Alpicool BAR je tedy více než jen chladnička. je to skutečná mraznička.

TEST. Noční testVýrobce tvrdí, že má chytrý systém, který chrání autobaterii a má velmi malou spotřebu. Rozhodl se zkontrolovat. Kolem 10:20 nechávám Alpicool v autě se zapnutým režimem ECO. Jdu spát.

Můj spánek byl neklidný 🙂 Ráno jsem jel do práce a bál jsem se, že nenastartuji. Přibližně v 08:07 hod. přicházím k autu a alarm otevírá dveře. To je dobře! 11,4 V palubní napětí, snadno startuje.

Při pohledu na aplikaci je to zajímavé! Chladič vám řekne, že baterie má přes noc 91 % (11,9 V), a čísla se téměř sčítají. To znamená, že na jedno nabití vydrží baterie přesně fungovat přibližně několik dní.

Vynikající ochranné funkce

Chladicí a chladicí zařízení pro automobily Alpicool jsou díky nejnovějším bezpečnostním prvkům velmi praktická. Pokud se systém kompresoru přehřeje, elektronika se vypne. Ochrana proti vybití automobilové baterie zajišťuje pohodlí při každodenním používání. Tři volitelné provozní režimy: 9-18 V, 12-24 V nebo 11-22 V. Alpicool je odolný proti omytí (stupeň krytí IP 24), nárazuvzdorný a chráněný proti všem povětrnostním podmínkám.

Chladnička Alpicool nabízí nejvýhodnější cenu a funkčnost ze všech chladniček Alpicool pro automobily. Při provozu nejsou téměř hlučné (maximálně 45 dB), díky utěsněnému krytu mají vynikající chladicí výkon a jsou schopné zmrazovat potraviny. Většina modelů pracuje s příkonem kolem 45 W, což vede k nízké spotřebě energie. ekologicky šetrné chladivo (R134A) nemá škodlivé účinky na výrobky a lidi.

Velkoryse dimenzované a cenově atraktivní automobilové chladničky Alpicool. Vejdou se do zavazadlového prostoru auta, mají snadno přenosné rukojeti a jsou lehké. Tento přístroj může nosit v rukou i dívka.

Modely BD a BCD. profesionální přístup k chlazení

Tato řada byla vyvinuta ve spolupráci s inženýry společnosti LG Electronics a je určena pro provoz v nejnáročnějších podmínkách. Pouzdro je vyrobeno z kovové slitiny a vnitřek pouzdra je vyroben z kovové slitiny. Vyrobeno z hliníku s extra silnými bočními panely. To výrazně zlepšuje tepelnou izolaci a vyžaduje menší spotřebu energie během provozu. Přítomnost invertorového kompresoru s vysokým výkonem znamená, že dosažení správné teploty trvá kratší dobu a umožňuje chladit větší množství potravin. K bezpečnému uzamčení horního víka v zavřeném stavu slouží speciální systém zámku s panty.

Jak je vidět, společnost Alpicool vyrábí celou řadu autochladniček, které nenechají lhostejným ani toho nejnáročnějšího zákazníka. Každý si může najít ten nejvhodnější produkt, který vyhovuje jeho individuálním potřebám. Proto oceníte vysokou kvalitu našich výrobků pro pohodlné cestování.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS