Ovládání konvektoru a termostatu Electrolux pomocí aplikace Home Assistant. Část 1

Jsem uživatelem aplikace Home Assistant už asi 2 roky a pomalu si zvykám na zařízení, která bych tam chtěl integrovat. Jedním z takových přístrojů je i můj poměrně čerstvý přírůstek: konvektor Electrolux.

Původně jsem uvažoval o normálním konvektoru, který jsem plánoval ovládat přes chytrou zásuvku. Během výzkumu konvektorů se můj zájem přesunul k moderním modelům, které lze ovládat přes internet z krabice. I když je dražší než „zásuvkové“ řešení, zvědavost mi nedala a vybral jsem si modulární konvektor od společnosti Electrolux, který mě v porovnání s konkurencí zaujal designem.

Konvektor zvládl svůj úkol jako zařízení v zimním období dokonale. Jsem s ním velmi spokojen.

Revidujeme kondicionér pro práci s Wi-Fi v chytrém domě

Počasí opět překonává klimatické rekordy.Teplota stoupá a s ní i naše touha zapnout klimatizaci. Co může být jednoduššího než stisknout tlačítko dálkového ovladače a zvolit komfortní teplotu? Pokud tedy nestisknete vůbec žádná tlačítka. V tomto článku vám poradím, jak připojit klimatizaci k chytré domácnosti přes Wi-Fi, nastavit příjemnou teplotu a už nehledat ten nešťastný dálkový ovladač. Klimatizace se v případě potřeby sama zapne a vypne. Mezi vlastnosti tohoto řešení patří obousměrná komunikace, včetně přenosu řídicích příkazů a teplot z externích senzorů do klimatizační jednotky a přijímání informací z klimatizační jednotky o jejím aktuálním stavu. Možností ovládání moderních klimatizačních jednotek není mnoho: IR a UART. 1. Ovládání pomocí kompletního dálkového ovládání přes infračervený kanál. Princip fungování. pokaždé je odeslána celá sada příkazů: provozní režim, nastavená teplota, otáčky ventilátoru atd. Dálkové ovládání totiž netuší, v jakém stavu se klimatizace nachází.

Samostatný IR modul orientovaný na klimatizaci, například Mi Universal Remote (novější verze dálkového ovládání s klimatizací nefunguje). Spojení je jednosměrné. Т.Pokud někdo stiskne vypnutí na původním dálkovém ovladači, chytrý dům se o tom nedozví.

Nativní rozhraní Wi-Fi. Klima lze ovládat z telefonu prostřednictvím cloudu výrobce. Připojení je obousměrné, protože obecně využívá UART, tj.е. v mobilní aplikaci vidíme aktuální stav spotřebiče. Například taková věc pro Mitsubishi Electric stojí asi 10000 rublů. Není vhodný pro všechny modely.

Různé řídicí moduly, například CoolMaster od společnosti CoolAutomation. Je schopen se integrovat s velkým počtem systémů HVAC a stejným počtem systémů domácí automatizace. Komunikace je také obousměrná. Náklady jsou přiměřené.

Moje klimatizace Mitsubishi Electric HJ35 umí pouze IR, ale ne na dlouho! Zajistíme plnohodnotnou obousměrnou komunikaci s ovládáním přes Wi-Fi, podporou MQTT a bez jakýchkoli cloudů. Pozor, tato příručka je určena pouze pro klimatizace Mitsubishi Electric!

Co potřebujete: ESP8266, v mém případě Wemos D1 mini Konektor pap: JST pap-05v-s Odkaz na obchod aliexpress 20ks 654rub Volitelně, pokud vaše řídicí deska nepájí, konektor „mum“: JST S05B-PASK-2 S05B-PASK-2 Odkaz na obchod aliexpress 20ks 296rub Piny SPA-001T-P0.5 Odkaz na obchod aliexpress 20ks 231rub Tyto konektory jsou instalovány z výroby, ale nikomu nebrání instalovat jiné, nebo pájet dráty bez konektorů vůbec, což sníží náklady na zlepšení na 150 rublů pro Wemos D1 mini.

Hardware Vše, co děláte s kondicionérem, děláte na vlastní nebezpečí. Autor za to nenese odpovědnost.

Otevřete klimatizaci Vyjměte řídicí desku. Zajímá nás konektor CN105 (označený červeným kroužkem). U modelů podporujících moduly Wi-Fi je konektor nainstalován. Nemám ji, tak ji připájíme. Nyní dávejte pozor. Následující informace jsem nikde neviděl a podle mého názoru je to hlavní důvod, proč se lidé nemohou připojit ke klimatizaci. Je jasné, že někdy mají výrobci zájem na unifikaci výrobků, ale na druhou stranu na široké modelové řadě a zvýšení ceny výrobku kvůli dalším funkcím, takže některé desky, včetně té mé, „zapomněly“ připájet TX a RX rezistory. Rezistory, které jsou na desce potřeba, jsou označeny jako „R1G2“ a „R1G3“. V důsledku toho nebude fungovat, ani když připájíte konektor CN105. Náprava tohoto nedopatření. Odpory jsou myslím 220Ohm. Nepamatuji si přesně. Pokud se setkáte se stejným problémem, napište mi do osobní zprávy. Kondicionér rozeberu a pošlu vám přesnou hodnotu. Krimpovací vodiče Připájejte vodiče k ESP8266 podle schématu a připojte je k řídicí desce klimatizace. Wemos D1 mini má vestavěný stejnosměrný a stejnosměrný měnič. Napájecí zdroj připájejte přímo na 5V pin.

Softwarová část Firm mikrokontrolér. Odkaz na zdrojový kód firmwaru: Projekt na GitHubu Podporován je bezdrátový i letecký (OTA) firmware, což znamená, že pro aktualizaci firmwaru není nutné klimatizaci rozebírat. Přenos teploty z externího čidla do klimatizace se provádí pomocí vrcholu MQTT HA_ROOMTEMP_SET_TOPIC. Po obdržení hodnoty se klimatizace vypne a odečte údaje z interního čidla od nejbližšího vypnutí napájení.

Zdroje knihovny klimatizací Mitsubishi Electric GitHub

Zbývá zaregistrovat klimatizaci na serveru inteligentní domácnosti v aplikaci Home Assistant. Ujistěte se, že v konfiguračním souboru.Objekt MQTT má vlastnost discovery = true

Po zapnutí se klimatizace automaticky zaregistruje v aplikaci HomeAssistant a bude k dispozici jako standardní součást systému HVAC. Zde je jen logika mé klimatizace. Základním principem je, že chytrá domácnost musí fungovat sama, tj.е. Ovládání pomocí dálkových ovladačů, telefonů atd. by mělo být omezeno na minimum. Všechny automatizace se provádějí v komponentě Node-red, která je nainstalována jako doplněk v aplikaci Home Assistant.

Každou minutu se kontroluje odchylka aktuální teploty od cílové teploty. Odchylka o více než 2 stupně směrem nahoru kontroluje, zda je zapnutý přepínač „Climate Control“, zda je někdo doma, zda jsou zavřená okna, zda je venku vyšší teplota.5. Pokud jsou podmínky splněny, zapne se klimatizace pro chlazení. Pokud potřebujete chlazení, ale venku je chladněji.5 zpráva odeslaná na telefon, klimatizace se nezapíná. Pokud jsou okna otevřená, na telefon se odešle zpráva „Teplota v hale je vyšší než cílová teplota“. Okna jsou otevřená“. Po stisknutí tlačítka „Ignorovat okna“ se zapne klimatizace. Klimatizace se vypne, když se teplota vrátí do.1 stupně od cílové teploty nebo když se spustí omezující podmínka. Tímto způsobem dosáhnete příjemné teploty, aniž byste museli mít neustále zapnutou klimatizaci. Radiátorový termostat Eurotronic Spirit pracuje na protokolu Z-Wave na dvě baterie AA. Podle našich zkušeností vydrží baterie téměř celou zimu. Logika činnosti termoregulátoru je podobná: sepnutí při venkovní teplotě nižší než 10 stupňů a odchylce aktuální teploty od cílové teploty o více než 2 stupně dolů.

READ  Rozluštění ovládacího panelu myčky Electrolux

Jak připojit a ovládat konvektor pomocí Wi-Fi. Invertorový konvektor Ballu a Electrolux

Jak připojit a ovládat konvektor pomocí Wi-Fi. Ballu a invertorový konvektor Electrolux Ahoj všichni! Jako příklad připojení k Wi-Fi ukazuji náš 2kW kancelářský konvektor Ballu Evolution Transformer. Stejný postup pro transformátor Electrolux Rapid a bránu Air Gate 2. Vše je velmi jednoduché. 0. Zvedl telefon, připojil se k domácí síti wifi a zůstal zapnutý. 1. Konvektor je vypnutý. 2. Spuštění aplikace Baloo Home. (Ballu Home) 3. Vložený modul Wi-Fi, modrá kontrolka v horní části se slabě rozsvítí. 4. Stiskněte tlačítko na 3 sekundy. Uvolněno. Zhasla žárovka (ve skutečnosti bliká oranžová, jen je ve tmě vidět). 5. Jakmile tlačítko uvolníte, stiskněte na telefonu tlačítko „připojit zařízení“. 6. Určete umístění zařízení (ložnice / balkon / obývací pokoj) v prostředním řádku. Domácí Wi-Fi (ke které byl telefon připojen v bodě 0), ve spodním řádku. Heslo pro domácí wifi. Stisknutí tlačítka „připojit zařízení“. 7. Chvíli počkejte (maximálně minutu), než se zařízení přidá na server a váš konvektor s měničem se objeví v aplikaci. Několik bodů, které vám mohou pomoci: 1. Kruh se točí donekonečna a nechce se spojit. V 99 % případů stačí den počkat. Nevím, s čím to souvisí, ale počkejte. pomáhá, pak vše funguje. Někdy se točí dvakrát a na třetí pokus je to v pořádku. Upřímně řečeno, trvalo mi hodinu, než jsem ho jednou zprovoznil. zapojen do sítě. Proč je to tak. Nevím. Hlavní stránka. Výsledek, funguje stabilně. 2. Dole visí jen stav „Čeká na komunikaci se serverem: 1“ a nic jiného. Je to jednoduché. Znovu načtěte aplikaci a zobrazí se správná karta „elektrické vytápění“. 3. Na smartphonu s Androidem v poli wifi visí stav „neznámý SSID“ a nelze vybrat wifi Čeká na aktualizaci. Tato chyba souvisí s určitou konkrétní verzí systému Android. 4. Jak ovládat z jiného telefonu. Stačí zadat stejné telefonní číslo na jiném telefonu, přihlásit se stejnými údaji a vše bude fungovat správně. Přátelé, doufám, že to někomu pomůže. Pokud něco. napište mi do komentářů, budeme to řešit společně. Díky za krásnou hudbu v pozadí. Obaly na klavír Slava Makovsky. YouTube.com/watch?v=6rrgfgZAK7Y #heater #convector #electrolux #Ballu

Také podržím tlačítko, ale žlutá kontrolka se nerozsvítí. Nepřepne se do režimu SmartlinkCo by mohlo být problémem??

Ach, velký bože, pomoz mi a nauč mě, jak zapnout konvektor Elma

Ačkoli to jsou již 2 roky, video bylo použito k opětovnému připojení převodníků. V jednom komentáři jsem se také dočetl, že název sítě na routeru neobsahuje mezery ani pomlčky a funguje to napoprvé.

Můžete mi prosím říct, proč nemohu propojit dva konvektory?? Možná jsou nějak v rozporu?

Jak připojit a ovládat konvektor pomocí Wi-Fi. Invertorový konvektor Ballu a Electrolux

Jak připojit a ovládat konvektor pomocí Wi-Fi. Ballu a invertorový konvektor Electrolux Ahoj všichni! Na příkladu našeho 2kW kancelářského konvektoru Ballu Evolution Transformer vám ukážu, jak se připojit k Wi-Fi. Stejný postup pro transformátor Electrolux Rapid a bránu Air Gate 2. Je to velmi jednoduché. 0. Zvedněte telefon, připojte se k domácí síti wifi a zůstaňte tam. 1. Vypněte konvektor. 2. Spusťte aplikaci Ballu Home. (Ballu Home) 3. Vložte modul Wi-Fi, modrá kontrolka nahoře se slabě rozsvítí. 4. Stiskněte tlačítko na 3 sekundy. Vydání. Světlo zhasne (ve skutečnosti bliká oranžové, viditelné pouze ve tmě). 5. Jakmile tlačítko uvolníte, stiskněte na telefonu tlačítko „připojit zařízení“. 6. Určete umístění jednotky (ložnice/balkon/obývací pokoj), v prostřední řadě. Domácí Wi-Fi (ke které je telefon připojen v bodě 0), v dolním řádku. Domácí heslo Wi-Fi. Stisknutí tlačítka „připojit zařízení“. 7. Chvíli počkejte (maximálně minutu), než se zařízení přidá na server a váš konvektor s měničem se objeví v aplikaci. Několik bodů, které by mohly pomoci: 1. Kruh se točí donekonečna a nechce se spojit. V 99 % případů stačí počkat jeden den. Nevím, o co jde, ale počkejte. pomáhá, pak vše funguje. Stává se, že se otáčí 2krát, ale po 3 pokusech je vše v pořádku. Upřímně řečeno, jednou jsem strávil hodinu tím, že jsem se snažil připojit. připojeno. Proč je to. Nevím. Hlavní je, že. výsledek, pracuje stabilně. 2. Dole visí jen stav „Čekání na spojení se serverem: 1“ a nic jiného. Zde stačí. znovu načtěte aplikaci a zobrazí se pravá karta „elektrické vytápění“. 3. Na smartphonu s Androidem se v poli Wi-Fi zobrazuje stav „neznámý SSID“ a nelze vybrat možnost Wi-Fi Čekat na aktualizaci. Tato chyba souvisí s některou konkrétní verzí systému Android. 4. Jak ovládat z jiného telefonu. Stačí zadat stejné telefonní číslo do jiného telefonu, přihlásit se stejnými údaji a vše bude fungovat správně. Přátelé, doufám, že to někomu pomůže. Pokud vůbec. Napište do komentářů, pokusíme se to společně vyřešit. Díky za krásnou hudbu v pozadí. Obaly na klavír Slava Makovsky. YouTube.com/watch?v=6rrgfgZAK7Y #heater #convector #electrolux #Ballu

Také držím tlačítko, ale žlutá kontrolka se nerozsvítí. Nepřejde do režimu Smartlink V čem může být problém??

Oh skvělý mistr pomozte mi a naučte mě, jak zapnout převodník Elm

I když je to už 2 roky, toto video mi pomohlo znovu zapojit konvektory. A také v jednom komentáři jsem četl, že název sítě na směrovači byl bez mezer a pomlček a vše fungovalo poprvé.

Prosím, řekněte mi, proč nemohu připojit dva konvektory? Možná jsou nějak v konfliktu?

Jak připojit a ovládat konvektor pomocí Wi-Fi. Invertorový konvektor Ballu a Electrolux

Jak připojit a ovládat konvektor pomocí Wi-Fi. Ballu a invertorový konvektor Electrolux Ahoj všichni! Zde je příklad našeho 2kW kancelářského konvektoru Ballu Evolution Transformer, který ukazuje, jak se připojit k Wi-Fi. Stejný postup pro transformátor Electrolux Rapid a bránu Air Gate 2. Je to velmi jednoduché. 0. Zvedl telefon, připojil se k domácí wifi a zůstal zapnutý. 1. Vypněte konvektor. 2. Spuštění aplikace Ballu Home. (Ballu Home) 3. Vložený modul Wi-Fi, nahoře se tlumeně rozsvítí modré světlo. 4. Stiskněte tlačítko na 3 sekundy. Uvolněno. Světlo zhaslo (ve skutečnosti bliká oranžové světlo, jen je ve tmě vidět). 5. Jakmile tlačítko uvolníte, stiskněte na telefonu tlačítko „připojit zařízení“. 6. Vhodným způsobem označte umístění jednotky (ložnice / balkon / obývací pokoj) ve středové linii. domácí Wi-Fi (ke které je telefon připojen v bodě 0), na spodním řádku. heslo pro domácí wifi. Stisknutí tlačítka „připojit zařízení“. 7. Chvíli počkejte (maximálně minutu), než se zařízení přidá na server a měnič se objeví v aplikaci. Několik bodů, které vám mohou pomoci: 1. Kruh se točí donekonečna a nechce se spojit. V 99 % případů stačí počkat jeden den. Nevím, jak to souvisí, ale počkejte si na to. Pomáhá, pak vše funguje. Občas se roztočí dvakrát a při třetím pokusu je v pořádku. Upřímně řečeno, trvalo mi hodinu, než jsem se pokusil připojit. připojeno. Proč tak. Nevím. Hlavní stránka. výsledek, funguje stabilně. 2. Dole visí jen stav „Čekání na spojení se serverem: 1“ a nic jiného. Zde je to jednoduché. znovu načtěte aplikaci a zobrazí se požadovaná karta „elektrické vytápění“. 3. Na smartphonu s Androidem se v poli Wi-Fi zobrazuje stav „neznámý SSID“ a nelze vybrat Wi-Fi Čekat na aktualizaci. To souvisí s konkrétní verzí systému Android. 4. Jak jej ovládat z jiného telefonu. Stačí zadat stejné telefonní číslo na jiném telefonu, přihlásit se stejnými údaji a vše bude fungovat bez problémů. Přátelé, doufám, že to někomu pomůže. Pokud ano. Pište do komentářů, společně to vyřešíme. Díky za krásnou hudbu v pozadí. Obaly na klavír Slava Makovsky. YouTube.com/watch?v=6rrgfgZAK7Y #heater #convector #electrolux #Ballu

READ  Jak připojit třívodičový ventilátor

Podržím tlačítko, ale žlutá kontrolka se nerozsvítí. Nepřepíná se do režimu SmartlinkCo může být problémem??

Oh velký pán pomůže a naučí, jak zapnout konvektor Elma

I když to bylo 2 roky, ale toto video bylo schopno znovu připojit konvektory. A také v jednom komentáři četl, že název sítě na směrovači byl bez mezer a pomlček a vše fungovalo poprvé.

Prosím, řekněte mi, proč nemohu připojit dva konvektory? Možná jsou nějak v rozporu?

Jak připojit převodník k síti Wi-Fi. Návod krok za krokem pro konvektory Electrolux a Ballu.

Wi-Fi pro konvektory Electrolux a Ballu. Připojení modulu Wi-Fi 2021. Electrolux Rapid. Ballu Evolution. Ballu Apollo. Koupit konvektor u nás. prodejce vzduchu.ru/katalog/obogrevateli/invertornie-konvektory Dobrý den všem! Nahraný videonávod o připojení modulu Wi-Fi ke konvektoru. Které konvektory můžete zapojit: Electrolux Rapid. nejspolehlivější invertorový konvektor Electrolux Air Gate 2 Electrolux Marble Brilliant Ballu Apollo Ballu Evolution! Pokud je to Electrolux, pak je řídicí jednotka model 2020. Pokud je to Ballu. Řídicí jednotka modelového roku 2021. : 00:00. intro 00:30. připojení wifi k jednotce 01:19. párování v místní síti 01:24. přejít na přílohu 01:43. zapojení konvektoru v příloze 01:58. výběr domácí Wi-Fi v aplikaci 02:29. výsledek Odpovědi na často kladené otázky:. jaká aplikace? hommyn. Musím být připojen ke stejné síti wifi? ne. tj. jsem ve městě a topení je na zahradě? Právo. toto je technologie! jinak se to říct nedá. kolik konvektorů lze připojit? tolik, kolik chcete. a co to je, wifi modul na konvektor??! určitě. k aplikaci lze připojit externí termostat? můžete. a externí termostat je vypnutý? vydání listopad 2021. funguje s řídicí jednotkou 2018? ne. bude fungovat? neznámý. A aplikace je Balu a Electrolux? vše v hommyn. jaká je frekvence provozu? 2.4 a 5 GHz a s jednou jednotkou a jednou Wi-Fi můžete ovládat všechny konvektory? Samozřejmě můžete také vyvolat duhu podle libosti. k jakým řídicím jednotkám se hodí? měnič. a do elektronické? k měničům. Pánové, připomínky jsou otevřené. Podělme se o své zkušenosti s připojením nebo nepřipojením. Wi-Fi musí fungovat bezchybně. Koupit konvektor u nás. prodejce vzduchu.Výběr nejvhodnější pračky vzduchu, čističe vzduchu, sání vzduchu, děleného systému. Vítejte v našem internetovém obchodě. „air-seller“. 8-800-600-75-13. Pro volání v rámci Ruska 7 (495) 647-67-13. Pro volání v rámci Moskvy a Moskevské oblasti 7 (343) 266-75-13. pro volání v okolí Jekatěrinburgu a Uralu 7 (905) 806-75-13. mobilní a také pro WhatsApp / SMS air-seller96yandex.prodejce vzduchu. specializovaný obchod pro klimatizaci. O technologiích, které prodáváme, víme vše, protože je sami používáme.

Odpoledne. Prosím o radu ohledně těchto otázek. Situace: Mám 3 peřeje s inteligentními jednotkami. Ke každému z nich je připojen flash disk. Nastavení zařízení v aplikaci hommyn proběhlo úspěšně. Zařízení jsou viditelná a ovladatelná. Ale. 1 konvektor neposlouchá ochotně. Ano, je to tak! ) Přesněji řečeno: konvektor je nastaven na 25. Chci 30. V aplikaci jsem nastavil t. 30. Aplikace na několik sekund zaváhá a obnoví požadovanou hodnotu 30 na původních 25. A tak dále několikrát. Dvakrát třikrát. Na čtvrté. Po páté převodník poslechl a nastavil požadovanou hodnotu 30. Jak proti tomu bojovat? Další. Nebylo možné získat centralizované ovládání všech konvektorů prostřednictvím aplikace hommyn. Hrát si s místnostmi, pokoji a skupinami zařízení nevedlo k ničemu. Teplota se nastavuje pouze na každém zařízení zvlášť. Jak se s tím vypořádat? A poslední. Výše uvedený problém lze vyřešit připojením zařízení k Alici. Tak se to dělá. Ale jedno ze tří zařízení Alice nevidí, proboha. Vyměněné „flash disky“ nepomáhají. Alice nevidí stejnou jednotku. A ten, který špatně poslouchá. „Dobré“ konvektory byly zakoupeny v roce 2020. Špatný podzim 2021. V tom je právě ten rozdíl. Chcete mít opravdu chytrý dům, ale nefunguje to. Tady to není úplně v pořádku, tady to není úplně v pořádku atd. Syrové obecně. Děkuji.

Odpoledne! Jaký je rozdíl mezi režimy „COMFORT“ a „ECO“ v aplikaci? Děkuji

Mám Ballu funguje dobře s Rubetek, neměl žádné problémy s připojením, stáhl mobilní aplikaci, nastavit vše, vše, pohodlné

READ  Jak připojit motor pračky

Přidejte prosím pokojovou teplotu. Je zřejmé, že zde bude určitá chyba. Jedná se však o velmi důležitý parametr. Ostatní aplikace ji mají. Kdybych věděl, že je odstraněn, vzal bych si model Ballu s modulem od Rubetka.

Jak fungují konvektory v nevytápěné místnosti? Při minusové teplotě

Как подключить конвектор к Wi-Fi. Пошаговая инструкция для конвекторов Electrolux и Ballu.

Modul Wi-Fi vás nepřiřadí jako Marble. Modul Wi-Fi vidí řídicí hlavu s určitým ID. Tuto řídicí hlavu lze připojit až k 5 různým topným tělesům. Jak to, že modul Wi-Fi sám nedokáže zjistit. Aby uživatel získal stejné jméno jako ve skutečnosti, aplikace vás vyzve k výběru z následujících 5 konvektorů.

Zapojení elektrického luxusního ag digitálního měničového modulu 01Ikona wifi se nezobrazuje V nové aplikaci není nalezenaStará aplikace Home Comfort se vůbec nespustíProsím, řekněte mi, co mám dělat?

Konec?

Ne, samozřejmě! Teď už jen zbývá počkat, až výrobce přece jen vydá „kompatibilní“ modul Wi-Fi, a zopakovat všechny vektory reverzního inženýrství, ale už se „správným“ modulem.

připojit, konvektor, electrolux, síti, wi-fi

A mezitím se vracím k „levné a jednoduché“ variantě automatizace (bude nutné kontrolovat práci klimatizace pomocí kamery. vnitřní jednotka je jen v rámečku).

Pokud má někdo nápad, jak to udělat „správně“, rád mu napovím. A pokud se někdo touto cestou již vydal a podělí se o výměnný protokol, budu velmi rád 😉

Mimochodem, v hloubce vnitřní jednotky byla nalezena velmi zajímavá informační deska, která poskytuje několik nových „vektorů“:

P.S. „Část II“ s podrobným popisem řešení „levné a snadné“ bude později (stačí najít čas).

P.P.S. „III. díl“ se „správným“ řešením se snad objeví po zakoupení kompatibilního modulu (stačí počkat, až bude v prodeji).

připojit, konvektor, electrolux, síti, wi-fi

– 2. Sergej k.

Klady: Nápad je dobrý
Nevýhody: Ale mobilní aplikace nefunguje, zvlhčovač se zaregistruje v síti To je vše, na telefonu se neobjeví žádné dálkové ovládání, prázdná obrazovka.
Recenze: Vývojáři aplikace a společnost elektrolux věnují pozornost a čtou recenze Nejsem jediný, kdo má tento problém, konkrétně jsem si koupil zvlhčovač bez IR dálkového ovládání, který mohu ovládat z telefonu, jak umístíte toto zařízení, a nepřipojí se k serveru elektrolux, takže podpora řekla, vyřešit a opravit to.

– 2. Vitalij V.

Klady: Zvenku vypadá elegantně. Snadné připojení.
Nevýhody: Chybí běžná uživatelská příručka. Malá brožura s mikroskopickým písmem. Zvlhčovač vzduchu stále nelze ovládat z chytrého telefonu. Frekvence routeru je vhodná, ale správné zobrazení přes aplikaci electrolux se nepodařilo. Příslušenství bylo v mém případě zbytečné.
Recenze: Vyhozené peníze za modul a dálkové ovládání. Naděje, že se vše podaří nastavit, ještě nezmizela.

– 1. Rishat A.

Klady:
Nevýhody: Modul není funkční. Vzal to do Narvskaya 21g v rámci záruky. Nemohu se k modulu dostat, nemohu dostat peníze zpět, ale nevím, jestli mi je dají. Soudě podle předběžné odpovědi s technickou podporou, modul není firmware.
Zpětná vazba:

– 1. Dimitri

Klady: Jednoduchost na první pohled
Nevýhody: Nefunguje, nebo jsme možná všichni nešikovní a neumíme ho správně připojit.
Recenze: První věc, která mě zaujala, je, že fotografie zde a v Realu se neshodují. Na samotné jednotce je z nějakého důvodu napsáno Smart, ať už to znamená cokoli. Myslel jsem, že se všichni hlupáci nemohou připojit k iOS. Vložím zařízení do zvlhčovače, začne blikat indikátor Wi-Fi, nainstaluji aplikaci, zaregistruji, zadám údaje o domácí síti, stisknu hledat zařízení a ono nenajde. Vyzkoušel jsem všechny možnosti. Myslel jsem, že všichni jsou hloupí, že se nemohou připojit, ukázalo se, že jsme všichni hloupí, že jsme si koupili tuto věc od Electroluxu((((

– 1. Alevtina T.

Klady: Možná je mají ve funkčním produktu
Nevýhody: Zařízení nefunguje, čas na vyřešení problému s vrácením/výměnou
Recenze: Koupil jsem 2 moduly, oba nefungují. Připojí se k wifi, ale nepřipojí se k serveru. Odveze ho do servisního střediska nebo vrátí peníze prostřednictvím servisu Beru. Vážený zákaznický servis, vezměte prosím na vědomí velký počet negativních komentářů a vypořádejte se s dodavatelem tohoto produktu!

– 1. Vitalik Klementiev

Klady: žádné výhody.
Nevýhody: Naprostý odpad, jako téměř vše od této společnosti.z obchodu nefunguje.neustále bliká.Vypne se po zapojení do sítě.
Recenze:

– 1. Alexej S.

Klady:
Nevýhody: Vadný modul.
Recenze: Zakoupený modul byl vadný. Modul se zaregistruje v bezdrátové síti, ale nepřipojí se k serveru electrolux, a proto není zvlhčovač vzduchu v aplikaci viditelný. Dlouhá korespondence a telefonáty s podporou společnosti Electrolux problém nevyřešily. Bylo zjištěno, že se do prodeje dostala celá šarže vadných zařízení. Modul nelze opravit, pouze vyměnit nebo vrátit peníze.

– 1. Sergey K.

Klady: Ne
Nevýhody: Nefunguje
Recenze: Nelze se připojit, i když jsem postupoval podle pokynů. Podpora uvedla, že pro vyřešení problému je třeba volat ve všední dny. Nebyla žádná pomoc. Zařízení zjevně nefunguje pro většinu, nechápu, jak se stále prodává.

– 1. Oleg Ryashentsev

Klady:
Nevýhody: Prostě nefunguje
Recenze: Snaha o připojení ultrazvukového zvlhčovače Electrolux EHU-3815D YOGAhealthline ecoBIOCOMPLEX prostřednictvím tohoto IQ modulu k síti Wi-Fi již několik dní (stejně jako mnoho dalších uživatelů) bez úspěchu. Vše podle pokynů výrobce, ale nic nefunguje. Zapojil jsem zařízení do zvlhčovače, wifi začne blikat, nainstaloval jsem aplikaci, přihlásil se, zadal údaje o domácí síti, stiskl vyhledat zařízení a nic. Vyzkoušel jsem všechny možnosti, bez výsledku. Nepřiměřená očekávání ohledně ovládání zvlhčovače přes Wi-Fi

Stereotyp: Pouze pro malé domy

A nakonec k rozšířenému názoru, že konvektory jsou určeny pouze pro malé domy s maximálně 6 tepelnými body. Objektivní nevýhody vytápění elektrokotlem jsou typické pro domy o rozloze 80-100 m2.м., nebo v domech s větší plochou. To znamená, že nevýhody jednoho systému a výhody druhého jsou škálovatelné na domy s větší plochou 200-300 metrů čtverečních.м.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS