Přijměte příslušná bezpečnostní opatření. Nepokládejte váhu na kluzký povrch a nestoupejte na ni mokrýma nohama. To pomůže zabránit náhodným pádům a zraněním.

Při vážení by měla být váha umístěna uprostřed. Nestůjte na okraji, abyste zabránili pádu nebo poškození zařízení.

Povrch stupnice je vyroben ze skla, které je vystaveno mechanickému nárazu. Vyvarujte se shazování těžkých předmětů na plošinu, abyste ji nerozbili.

Nikdy neponořujte váhu do vody. náchylnost k vlhkosti ji poškozuje.

Vyčistěte povrch váhy vlhkou houbou. Nepoužívejte čisticí prostředky obsahující rozpouštědla nebo jiné chemikálie.

Po úplném vybití baterií je vyjměte z bateriového bloku, aby nedošlo k jejich vytečení a poškození pouzdra měřiče.

Používání tohoto výrobku se nedoporučuje osobám s kardiostimulátorem nebo jiným zdravotnickým zařízením. Údaje o vážení profesionálních sportovců, těhotných žen nebo jiných osob s fyziologickými zvláštnostmi mohou vykazovat určité nepřesnosti.

Návod k použití Xiaomi Smart Scale 2

Čínská značka stále zaplňuje všechny mezery ve své produktové řadě a současně vyrábí nástroje a závěsy, a zde bylo z nějakého důvodu nutné „vrátit“ a vytvořit další zařízení pro měření lidské hmotnosti.

připojit, váhu, xiaomi, smart, scale

Xiaomi Mi Smart scale 2

Druhá verze váhy „Xiaomi Mi Smart Scale“ je ve svých parametrech do značné míry podobná svému předchůdci. Zaznamenávají se hmotnosti od 5,000 g do 1,5 centu. V paměti je uloženo až osm set měření. Synchronizace se softwarem v mobilním telefonu není nutná. Pro synchronizaci se používá Bluetooth verze 4.

Další vlastnosti jsou odvozeny ze studií tělesné hmotnosti a bioimpedance. Zahrnuje tělesný tuk, index tělesné hmotnosti, viscerální tuk, vodu, tělesný typ a svalovou a kostní hmotu.

Pokyny pro Xiaomi Mi Smart Scale

V dnešním světě, kde se lidé snaží o dokonalou postavu, se bez váhy neobejdou. Přesně Xiaomi Mi Smart Scale bude velmi chytrá váha, která vám pomůže sledovat váš zdravotní stav a dosáhnout požadovaných výsledků bez jakékoliv újmy.

Toto elektronické zařízení lze synchronizovat s vaším osobním smartphonem. Umožňují nositeli sledovat svůj stav 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Oficiální aplikace Xiaomi funguje s telefony Andoid se softwarem 4.2 a novějším, stejně jako se systémem iOS 7 a novějším na chytrých telefonech Apple iPhone 4 a novějších. Váhu připojíte bezdrátově přes Bluetooth 4.0.

⌚️ Jak připojit chytré hodinky Xiaomi Mi Watch Lite ke smartphonu

Chytré hodinky Xiaomi nejsou jen doplňkem, ale také užitečným gadgetem, který vám umožní sledovat vaše zdraví a sportovní výkony. K tomu slouží mobilní aplikace. Dnes vám řekneme, jak připojit hodinky Xiaomi Mi Watch Lite k vašemu smartphonu.

K synchronizaci smartphonu a chytrých hodinek budete potřebovat aplikaci Xiaomi Wear.

Při prvním spuštění aplikace musíte přijmout zásady ochrany osobních údajů.

Vyberte si region Rusko. Zadejte své pohlaví.

Nyní přejděte na kartu „Profil“ a stiskněte tlačítko „Přidat zařízení“.

Vyberte požadované zařízení. Mi Watch Lite.

Smartphone začne vyhledávat. Na hodinkách stiskněte tlačítko „Další“.

Synchronizace trvá několik sekund, poté potvrďte připojení na hodinkách SmartWatch. Po dokončení připojení hodinek Mi Watch Lite můžete začít s nastavením hodinek.

Používá se bioimpedanční metoda. Jednoduše řečeno, jde o analýzu odolnosti tkání těla vůči slabému proudu. Proces zahrnuje vestavěné elektrody, vysoce přesné tenzometry (které převádějí velikost napětí na snadno měřitelný signál) a vysoce výkonný procesor, který „zpracovává“ informace.

Po instalaci a registraci v aplikaci Mi Fit vyberte možnost Připojit zařízení, stiskněte příslušné tlačítko „Připojit váhu“ a pak se na ni jednoduše postavte. Synchronizace se spustí automaticky. Systém si vás zapamatuje a vede statistiky vašeho vážení.

Hodnocení chytré váhy Xiaomi

Chytré váhy od oblíbeného výrobce elektroniky umožňují uživatelům průběžně sledovat svou tělesnou hmotnost a dodržovat zdravý životní styl. S tímto zařízením v domácnosti si můžete snadno osvojit zdravý životní styl, zlepšit výživu a úroveň aktivity a zároveň se starat o své tělo. Naši odborníci vybrali pro naše čtenáře ty nejlepší chytré váhy Xiaomi. Tyto modely jsou poměrně populární, navíc jsou dnes dostupné naprosto každému.

Chytrá váha Xiaomi 2.0. hmotnost pod kontrolou!

Ahoj všichni! A všem šťastný nový rok! Hodně štěstí, pozitivní emoce, splněné sny, dobré nakupování, dobré dárky a samozřejmě zajímavé recenze. Moje dnešní recenze o inteligentních podlahových vahách. Zájemci mohou sledovat.

Všimli jste si, že v roce 2019. ze všech žehliček ( vypůjčených) křičí/vysílají o správné výživě, o super megadietě, o sportu Zkrátka každý by měl být štíhlý perfektně jíst správně! 🙂 A na pomoc s kontrolou samozřejmě přichází váhy. právě včas! Ale to je pohádka. Mám váhu (první v mém životě). klidně stojí v koutě a používám ji, jen když chci vědět váhu. O nich si povíme níže.

Dodávka. do našeho města dorazila za 3 týdny. jako obvykle. Baleno v šedé obálce.

Otevřu tašku a uvnitř je značková krabička.

Otevřete krabici. uvnitř je dobře zabalená. v kartonu. váhy. Dobrý obal pro zboží bez poškození!

Váhy jsou opět v sáčku. Zde je v „kartonové krabici“ přiložen návod k použití.

Samozřejmě pouze v čínštině, ale s obrázky. Ale protože výrobek není „složitý“, pokyny zde nejsou důležité.

Stejně jako mnoho dalších příslušenství Xiaomi mají jejich váhy elegantní a příjemný vzhled. Snadno se hodí do téměř jakéhokoli interiéru. Bílý, čtvercový tvar (rozměry 300300 mm, výška 20 mm). Lidem, kteří mají rádi minimalismus, jednoduchost a eleganci, se tato stupnice bude pravděpodobně líbit. Takto bych popsal jejich vzhled! Žádná tlačítka a žádná tabulka. čísla na horní straně váhy se rozsvítí pouze tehdy, když na ni šlápnete. Přední panel je krytý tvrzeným sklem s protiskluzovou úpravou. Stání na váze je příjemné na dotek, výrobce mimochodem uvádí, že se můžete vážit, i když máte mokré nohy.

READ  Robotický vysavač Xiaomi jaké jsou modely

Zadní kryt je vyroben z plastu a je na něm vidět okénko, které zakrývá baterie. Pro fungování váhy potřebujete 3 baterie AAA. Mimochodem, nejsou zahrnuty.

Váha má pogumované nožičky pro neklouzavý výkon. Stabilní.

Váha má jednoduchý displej LED, který se přizpůsobuje světelným podmínkám a je jasnější ve dne a tlumenější večer. Na displeji váhy se zobrazuje pouze vaše hmotnost

Váha se připojuje pomocí Bluetooth 5.0. Kompatibilní se zařízeními jako ISO 9.0 a Android 4.3 a novějšími.

Chcete-li se poprvé připojit, musíte do zařízení Mi Fit nainstalovat aplikaci, vybrat příslušné tlačítko „Připojit váhu“ a pak se na něj jednoduše postavit. Synchronizace se spustí automaticky. Při každém vážení pak musíte aplikaci otevřít.

V aplikaci můžete kdykoli a kdekoli sledovat vývoj své hmotnosti podle údajů/ křivek. Zadává údaje o výšce, věku a pohlaví. Systém tak určí, zda je vaše hmotnost normální nebo nad/pod limitem.

Stručně řečeno. zde můžete vidět: graf hmotnosti; ukazatele pokroku (tj. kolik jste za dané období zhubli nebo přibrali).

Zobrazuje také srovnávací informace s osobami stejného věku, pohlaví a výšky.

Můžete si také prohlédnout BMI. index tělesné hmotnosti (BMI) udává, zda vaše hmotnost odpovídá vaší výšce. (Pro informaci, tento údaj vymyslel v 19. století belgický vědec Adolphe Ketle. Podle Ketleho vzorce je BMI = hmotnost v kilogramech dělená tělesnou výškou v metrech čtverečních. To je třeba porovnat s tabulkou Kettle.

Příklad, jak to vypadá (manželovy údaje jsou na obrazovce :))

Váha podporuje až 16 účtů, takže, jak tvrdí výrobce, „členy domácnosti lze automaticky identifikovat na základě fyzických údajů“. Samozřejmě se nám nepodaří získat 16 lidí, ale v budoucnu provedeme experiment. pro tři.

A pak je tu tato funkce. nevím, jak je užitečná, ještě jsem ji nepoužil. Ale je to tam. hodnocení rovnováhy těla.

Celkově se mi váhy líbily. Cena=kvalita=příležitost!

Produkt je poskytován k napsání recenze obchodu. Přehled je zveřejněn v souladu s p.18 Pravidla webu.

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 aneb jak jsem poznal, že jsem tlustý.

Dobrý den, dámy a pánové, dnes mám na stole podlahovou stupnici od společnosti Xiaomi. Ve škole nás učili, že pro určení normální váhy člověka je třeba od výšky odečíst 100 a tím získáme optimální váhu, uvidíme, co na to řeknou váhy, jsou přece chytré.

Vlastnosti: Značka: Xiaomi Model: Mi Body 2 White Barva Materiál: Tvrzené ABS sklo Rozsah hmotnosti: 100 g. 150 kg Verze BT: 5.0 Systém: pro zařízení se systémem Android 4.4 a vyšší a iOS 9.0 a vyšší, BT 4.0 a více. Provozní teplota: 0°C-10°C Hmotnost jednotky: cca. 1.7 kg Velikost: 30 30 2,5 cm

Dodává se v bílé kartonové krabici s obrázkem stupnice. Na cestách dostala pořádně zabrat, ale váhy jsou v pořádku.

Vzhled je čtverec se zaoblenými rohy, povrch z tvrzeného skla, uprostřed je logo „Mi“, v rozích je kovová vložka, body, na které se postaví při vážení.

УМНЫЕ ВЕСЫ XIAOMI MI SCALE 2. ВЕС ПОД КОНТРОЛЕМ!

Průměr těchto kružnic je 5.5 cm.

Délka každé strany je 30 cm. Stupnice je vysoká 2,5 cm.

Spodní část stupnice je vyrobena z plastu ABS. Uprostřed je přihrádka na baterie AAA, 4 kusy.

Všechny 4 jsou součástí sady, což je sice drobnost, ale je to hezké.

Kromě baterií je součástí balení i návod k použití s QR kódem pro stažení aplikace do chytrého telefonu.

Na spodní straně zařízení jsou také informace o certifikátech a něco dalšího v čínštině.

Nohy ve vahách jsou senzory, z nich a přijímá informace na palubě, demontovat je jsem nepochopil, jak nebudou zlomit.

Boční pohled.

Zkoušel jsem je jako kuchyňskou váhu, ale dát hrnec kaktusu nereagoval, ale pokud je stisknete silněji, aktivují se a pak můžete vážit cokoli. Ne však méně než 100 g. Cokoli menšího prostě nevidí.

Teď ta zábavná část. aplikace, protože bez ní je to jen podlahová stupnice. Stažený qr kód aplikace Mi fit. Překlad do ruštiny je přítomen, a počáteční stažení okamžitě nabízí kontaktovat váhy přes BT, zapnout BT a je třeba se postavit na váhy, aplikace okamžitě ukazuje hmotnost, s údaji na váze se shoduje. Aplikace není určena pouze pro váhy, můžete také propojit náramek a sledovat informace o chůzi, běhu a je zde záložka cyklistiky, ale to je vše, co v tomto případě nepotřebujeme. V aplikaci se můžete zaregistrovat nebo přihlásit pomocí účtu Google, což jsem udělal, kromě svých údajů můžete přidat i další účastníky, vypadá to takto. Po zadání všech údajů vás aplikace vyzve, abyste si stoupli na váhu a získali informace o své tělesné kondici, a na konci se zobrazí toto okno. Hmotnost a souhrn informací o vašem těle. Na vše se však lze podívat podrobněji. Jaké je procento tuku a vody, které nesete, a také doporučení.(informace o údajích se budou mírně lišit, snímky obrazovky pořízené v různých dnech) Zařízení také určuje věk podle tělesných charakteristik, které byly získány aplikací, v mém případě vše odpovídalo. Ale váha doporučuje zhubnout 10 kg. Moje ideální výška je 175 cm a váha něco málo přes 77 kg. Myslím, že si mě vybírají. K dispozici je tabulka, ve které jsou uvedeny údaje, které jste přečetli. A zde jsou výsledky osoby s nápadně hubeným tělem, při výšce 165 cm. Věk byl stanoven na 19 let (skutečný věk 36 let).)

READ  Robotický vysavač Xiaomi neukládá mapu

Rovnováhu těla si můžete ověřit také tak, že zapnete váhu, postavíte se na ni jednou nohou, zavřete oči a vydržíte stát co nejdéle.

Tím funkčnost zařízení končí. Závěr: Za tuto částku získáte docela pěkný design. Neviditelný displej LED, který se aktivuje, když na něj stoupnete. Rychlé připojení k telefonu přes BT. Možnost přidat až 16 osob do programu sledování. Kromě široké škály informací o vašem těle se můžete otestovat také na úroveň udržení rovnováhy.

To je pro tuto chvíli vše, děkujeme za váš čas a čtení.

Položka poskytnutá k napsání recenze obchod. Tento přezkum se zveřejňuje v souladu s odstavcem.18 Podmínek používání.

Xiaomi Mi Smart Scale. Celá recenze.

Ahoj všichni. Představuji vám recenzi Xiaomi Mi Smart Scale, inteligentní elektronické měřítko koupil na prodejní místo JD.COM za pouhých 16 liber s doručením kurýrem až ke dveřím. V recenzi vám ukážu, jak váhu používat, a řeknu vám, jak váha rozlišuje mezi lidmi, váží děti a pamatuje si měření hmotnosti bez bluetooth.

Takový balíček mi přišel od JD.COM. Váha byla zakoupena ve výprodeji z kolekce JD, což zaručuje její originalitu, a trvalo mi přesně měsíc, než jsem se sem dostala. Mohlo to být rychlejší, ale protože to přišlo s bateriemi, obchod to poslal přes nějakou podivnou doručovací službu. Přesto dorazila v pořádku a navíc mi kurýr přivezl zásilku přímo domů. Zaměstnanci JD nejedí svůj chléb jen tak pro nic za nic. vše je v pořádku zabaleno. Vnější pevná krabice zabalená do fólie a přelepená páskou, dvě vrstvy bublinkové fólie a sáčky se vzduchem, které vyplní dutiny, aby krabice s váhami uvnitř nelétala. Odstranění všeho nepotřebného a tady to je. krabička s váhami. Design je jednoduchý a elegantní. vše je pro Xiaomi zcela tradiční. Karton je však jiný, nažloutlý a méně kvalitní, na rozdíl od krabiček na telefony a náramky. Zde je krása uvnitř. Samotná váha, baterie a manuál v čínštině. Je třeba hned říci, že se jedná o první verzi váhy Xiaomi Mi Smart Scale. Nyní je k dispozici druhá verze této váhy Xiaomi Mi Smart Scale 2. Hlavní rozdíl spočívá v tom, že kromě hmotnosti lze měřit několik dalších parametrů, jako je voda, tuková tkáň, hmotnostní podíl svalové tkáně, hmotnostní podíl kostní tkáně, a také vypočítat index tělesné hmotnosti (anglicky BMI. Body Mass Index). Všechny tyto údaje se získávají pomocí bioimpedanční analýzy, to znamená, že váha analyzuje složení těla výpočtem elektrického odporu tělesných tkání. K tomu je přední panel (který je na rozdíl od první verze Mi Scale vyroben z plastu) opatřen 4 kovovými nikami, na které je třeba postavit. Při měření vás váha „elektrošokuje“ tím, že vaším tělem prochází mikroproudy, které měří jeho odpor. Přesnost této metody je velmi sporná, protože nohy mohou být mokré nebo suché, upravené nebo s velkou vrstvou kůže. A to vše významně ovlivňuje odpor, v důsledku čehož je výsledek měření zcela nepředvídatelný a může ukázat cokoli až po počasí na Měsíci. Proto jsem se nehnal za druhou verzí stupnice a záměrně jsem si koupil tu první. Navíc je také výrazně levnější. Také Xiaomi má dvojče. váhu s názvem YUNMAI, ale tyto váhy nemusí pracovat s aplikací Xiaomi Mi Fit. Proto jsem se jich také vzdal.

Horní panel váhy je vyroben ze skla odolného proti nárazu, zatímco druhá verze je plastová. Člověk by si řekl, kde je displej?? A tady je. těsně pod sklem a skládá se ze 161 LED diod. Zapne se automaticky, když se postavíte na váhu. Mimochodem, je vybaven světelným senzorem, který automaticky upravuje jas LED diod podle okolních podmínek. Bohužel je obtížné to ukázat na videu, ale ujišťuji vás, že zde je a funguje dobře. Při vážení ve tmě obrazovka slabě svítí, ale ve dne se rozsvítí jasněji. Váha se samozřejmě zapíná a vypíná automaticky.

Na zadní straně jsou 4 podpěry. také snímače zatížení pro měření hmotnosti. Mohou se mírně pohybovat, aby vyrovnaly mírné nerovnosti podlahy. Také jsou pogumované, takže váha neklouže po podlaze, ale na druhou stranu dělají hrozný hluk, když se s nimi snažíte pohybovat. Proto doporučuji váhu při přenášení z jednoho místa na druhé zvednout.

Přihrádka na baterie ve spodní části uprostřed pro čtyři baterie AA (mimochodem, druhá verze váhy používá baterie AAA). Vedle stupnice je přepínač jednotek. Můžete si vybrat mezi librami, čínskými librami nebo jak se jim také říká Jin (1 Jin se rovná půl kilogramu) a vlastně i našimi domácími kilogramy. Váží 1.9 kg (druhá verze váží 1 kg).6 kg). Váha je čtvercová. měří 30 x 30 cm. Tloušťka 28 mm (druhá verze pouze 20 mm) Rozsah hmotnosti od 5-150 kg. Chyba měření je 100 gramů pro hmotnost do 50 kg a 200 gramů pro vyšší hmotnosti. Ale nejúžasnější na této stupnici je, že má stejně jako náramek Xiaomi Mi Band 2 vestavěný modul Bluetooth verze 4.0 pro synchronizaci dat s aplikací Mi Fit v telefonu. Aby to bylo možné, musí mít telefon Bluetooth verze 4.0 LE (nízká energie). Na telefon jsou také kladeny určité požadavky, pokud jde o firmware. Minimální požadavky:. Android: 4.4 a více. iOS: 7.0 nebo vyšší (iPhone 4S a novější). BlackBerry OS (v případě, že někdo má telefon této společnosti): 10 a vyšší Tyto informace jsou uvedeny na zadní straně krabice.

READ  Potřebujete v sauně podlahové vytápění?

Stojí za zmínku, že váhy mají vestavěnou paměť pro 16 osob, která umožňuje uložit 800 měření bez synchronizace s aplikací. Váha je v zásadě soběstačná a lze ji používat jako běžnou podlahovou váhu bez propojení s chytrým telefonem. Pokud se vám líbí jejich design, ale nechcete synchronizovat data s telefonem, není problém. Koupit. Váha funguje jako běžná elektronická podlahová váha. Zajímá mě však především synchronizace dat, abych mohl sledovat dynamiku změn hmotnosti. K tomu je třeba nainstalovat do telefonu aplikaci Mi Fit a vytvořit v ní účet Mi. Podrobně jsem se o tom zmínil v recenzi náramku Xiaomi Mi Band 2. Za předpokladu, že již máte nainstalovanou aplikaci Mi Fit a vytvořený účet Mi. Otevřete aplikaci, vyberte kartu profil a v části „Moje zařízení“ klikněte na „Přidat zařízení“. V duchu vyšlete paprsky tepla k překladatelům Xiaomi a vyberte řádek s podivným nápisem „Body Composition Scale/Weights“. Souhlas se shromažďováním dat kliknutím na tlačítko „Accept“. Umístěte váhu na rovnou plochu a postavte se na ni. Vaše hmotnost by se měla okamžitě objevit na obrazovce a za okamžik bude váha přidána do aplikace. Nejsou nutné žádné další kroky (např. klepnutí na obrazovku).

Nyní si projdeme aplikaci Mi Fit v souvislosti s váhou. Po spárování se dostaneme do nastavení váhy, kde můžeme povolit kombinování stejných záznamů, kdy váha kombinuje výsledky vážení jednoho uživatele přijaté během 30 sekund. Užitečné, když stojíte na váze v županu a pak se rozhodnete si ho sundat a zvážit se bez něj. Pokud v tomto případě mezi váženími uplynulo méně než 30 sekund. váha zaznamená do statistik pouze poslední vážení. Níže jsou uvedeny další informace o Mi Scale. Ve skutečnosti jsou základní informace o váze v šesti animovaných obrázcích, které vám řeknou, že při vážení nemusíte mít telefon a informace o hmotnosti se synchronizují s telefonem, jakmile je v jeho blízkosti, že váhu lze připojit k více telefonům, jak váha upozorní uživatele, když je třeba vyměnit baterii a když překročíte maximální povolenou hmotnost, jak přepínat jednotky měření a jak vážit. Na této obrazovce se také zobrazuje verze firmwaru, která se může automaticky aktualizovat, když je otevřena aplikace Mi Fit a váha je poblíž. Vše je realizováno podobně jako u náramku Xiaomi Mi Band 2, u kterého se firmware aktualizuje stejným způsobem. A poslední položkou je adresa Bluetooth (tj. adresa MAC zařízení Bluetooth). Informace jsou čistě referenční a pro běžného uživatele pravděpodobně nebudou užitečné.

Nyní přejděme z hlavní obrazovky aplikace Mi Fit do sekce váha a podívejme se na podrobnosti. Zde si můžete prohlédnout graf hmotnosti, zjistit, o kolik jsme lehčí než ostatní lidé, a zkontrolovat, zda máme aktuálně nadváhu, nebo ne (výpočet je založen na výšce a věku, což jsou údaje, které jsme zadali v nastavení našeho účtu při jeho vytváření). Na spodní straně jsou 4 tlačítka. Oddálení. tlačítko umožňuje změnit přiblížení. Přidat hmotnost. v případě potřeby můžete hmotnost zadat ručně. Hmotnost dítěte. umožňuje zvážit dítě. Odstranit. umožňuje odstranit poslední váhu.

Podívejme se blíže na to, jak funkce měření hmotnosti kojenců funguje. Proveďte dvě vážení. Nejprve bez dítěte a pak s dítětem v náručí. Aplikace pak vypočítá rozdíl mezi oběma měřeními. Pokud se zjištěná hmotnost liší od naměřené hmotnosti o více než 3 kg, aplikace pochopí, že se váží nová osoba, a navrhne vytvořit její profil. Jak váha určuje, který uživatel má aktuální měření? Jak jsem uvedl výše, záleží na rozdílu mezi stávající a aktuální naměřenou hmotností. Zkontroloval jsem to. opakovaným vážením a zvyšováním rozdílu hmotnosti mezi aktuálním a předchozím měřením o 1 kg. Pokud je rozdíl větší než 3 kg, váha vás vyzve k vytvoření nového uživatele. Pokud se tedy vaše hmotnost od posledního vážení nezměnila o více než 3 kg, bude automaticky zaznamenána ve vašem profilu. Rádi bychom také zmínili možnost komunikace váhy s několika telefony najednou. Pokud však máte v blízkosti váhy současně dva telefony, váha se synchronizuje s posledním připojeným telefonem.

Udělal jsem také experiment, abych zjistil, jak váha funguje v situaci, kdy není poblíž žádný telefon s aplikací Mi FIt. Vypnutí Bluetooth na telefonu a několik po sobě jdoucích vážení s malým rozdílem hmotnosti. Po krátké době se váha synchronizuje s aplikací a všechny naměřené hodnoty se objeví ve vašem profilu. Díky tomu se nemusíte obávat, že během vážení bude váš telefon poblíž. Data se uloží do paměti váhy a jakmile budete mít telefon poblíž, vše se synchronizuje. Perfektní.

To je vše. Doufám, že moje recenze bude užitečná a objasní matoucí body o tom, jak používat Xiaomi Mi Smart Scale. Myslím, že za 16 liber je stupnice perfektní. Videorecenze ukazuje detaily, které se slovy těžko popisují (kvalita animace obrazovky, vrzání nožiček při pokusu o posunutí stupnice, kvalita samotné obrazovky a některé funkce aplikace Mi Fit).

| Denial of responsibility | Contacts |RSS