Bosch TAT 6101 recenze

Výhody:Bosch TAT 6101 Dobře vypadající, ne příliš drahý.

Nevýhody:Fungoval tři měsíce a přestal se zapínat, resp. spíše blokovat vypínač. Připravit toast tak, že se postavíte vedle něj a rukou přidržíte spínač. Nepohodlné. :-)))

Komentář: Zkusím si to opravit sám, bylo by směšné to odnést do servisu. Nefunguje, musí být vyhozena.

Nevýhody:Slabý, těžkopádný v kuchyni.

Komentáře:I levnější modely mohou dělat svou práci rychleji a lépe než tento topinkovač.Trvá příliš dlouho, než se ohřeje na maximum, a pak to musíte udělat znovu, musíte strávit 10-12 minut nebo i více na toastu.Nedoporučoval bych podívat se na jiný model.

Výhody:Krásné, kvalitní, pohodlné

Komentář:Hlavní je koupit správný bochník. Ani tyto hranaté toasty se ne vždy hodí. Existuje však pravidlo. Samotný toustovač funguje skvěle. Rovnoměrné opékání. Sílu smažení lze přesně nastavit. Jediná věc je, že pokud jej zapojíte až po vychladnutí, je lepší dát regulátor o jednu hodnotu výš. Až se zahřeje, můžete ji pro další várku trochu snížit. Praktický zásobník na drobky. neocenil zásobník na housky v mikrovlnné troubě je rychlejší ohřev. Ale to je pravděpodobně pro znalce. Kvalita provedení je vynikající, vše perfektně sedí. Dobrý spotřebič.

Výhody: Rychle a kvalitně opečený bochník.Pohodlné široké a hluboké plechy na chleba a tlačítko pro zastavení procesu (ne všechny topinkovače ho mají).

Nevýhody: Nemůžu najít žádné, jen je trochu velký.

Výhody: Jsem velmi spokojen. Bosche je skvělá společnost a topinkovač je skvělý.

Výhody: Používám ho už tři roky, letos jsem ho koupil příteli. Všechny toasty se opečou dobře a na střední výkon, záleží na tloušťce plátku. Rada pro ty, kteří píší, že se nepeče: nestrkejte tam celý chleba! Kabel má standardní délku, ale pokud máte v kuchyni jednu zásuvku a potřebujete kabel protáhnout kuchyní, budete muset změnit uspořádání v kuchyni, ale to nemá s toustovačem nic společného.

Nevýhody: Skvělá kombinace ceny a kvality! Funguje již tři roky bez jakýchkoli problémů!

Komentář:Celkově spokojen s topinkovačem, 2 nevýhody pro mě jsou, že zabírá hodně místa a ani na maximální program nelze opéct toasty do černa.

Silné stránky:rovnoměrně smaží plátky. Toast je automaticky centrovaný. Velmi velké otvory. Do vertikálního grilu se snadno vejdou 2 krajíce chleba. pozice jednoho oddílu. Kapsy jsou velmi široké. můžete do nich nacpat i velký bochník chleba. Tenké plátky se nepropadají ani nelepí. Hluboce sníží zásobník a zvedne jej velmi vysoko. Pro malé kousky je k dispozici ruční vytahování. není nutné je vytahovat nožem. Šikovná rukojeť. Velmi stabilní. Pěkný, lesklý vzhled. Vysoce kvalitní řemeslné zpracování. Pěkný kvalitní plast. Vynikající izolace. ani dítě se nespálí. Indikátory zapnutí jsou zabudovány do tlačítek stop a rozmrazování.K dispozici je zásobník na drobky. Tlačítko Stop vypne topinkovač a zvedne toasty. Gumové nožičky. Navíjení kabelu ve spodní části. Odnímatelná mřížka na housky.

Nevýhody:Žlab lze vytáhnout z opačné strany spínací páky.

Komentář:Výborný topinkovač, ve kterém se nic nezasekává a nemusíte se rozkrájet jako u Tefalas. Na rozdíl od modelu Philips vaří rovnoměrně. Nereálné se spálit jako u kovových topinkovačů. Odkapávací misku je třeba čistit co nejčastěji. jinak se drobky začnou připalovat a vznikne zápach, proto je odkapávací miska malá. Drátěná polička na housky je praktická a funkční. Topinkovač uvolňuje poměrně dost tepla nahoru bez opékání, ale nechcete ho pořád vyndávat a v mikrovlnné troubě se z něj stane tekuté těsto. Velmi pěkné je, že páku lze zvednout a dosáhnout i na malé kousky. Páčka se pevně uzamkne, ale topinkovač se nezvedá a děti ho mohou hůře nechtěně zapnout. Regulátor teploty nastavte přibližně na jednu minutu. Dostatečný výkon. Toasty jsou chutné a křupavé. máslo je rozpuštěné a přidává se dope. Ochutnejte a namočte.

Výhody:Peče, griluje, opéká bochník!

Nevýhody:Na konci smažení hlučně vystřeluje. ale má to i světlou stránku. je dobře slyšet, když je hotovo))

Komentář: Prohlédli jsme si mnoho různých modelů a vybrali si tento. Jeho jedinou funkcí je připravovat toasty, což se mu daří velmi dobře. Usmažili jsme v něm bochník chleba, celá rodina s ním byla velmi spokojená a žádala další! Tělo není vyhřívané a má zásobník na drobky (důležité, jinak budete toustovačem třást vzhůru nohama a drobky se rozsypou). Z mnoha možností se zdálo, že byl lépe vyroben, přestože existovaly i jiné modely, které byly kompaktnější. Existuje podobný model, ale je vyroben z nerezové oceli a jeho cena je o stejnou částku vyšší.

Výhody:Má pěkný design, snadno se s ním manipuluje a toasty se nepřipalují, kvalita je dobrá.

Komentář:Koupil jsem si topinkovač Bosch TAT 6104 a jsem velmi spokojen! Krásný design, barva je příjemná na pohled a přípitek je kvalitní. Byl jsem s ním velmi spokojen. Předtím jsem měl model Philips a dvojnásobnou cenu, ale bohužel se tento toustovač rozbil. Před čtyřmi lety jsem své dceři darovala vínový topinkovač a používá ho dodnes.

Dobré stránky: Pěkný design, snadné použití, žádný zápach plastu, dobře se peče, rovnoměrně osmaží bochník chleba.

Výhody:Má zajímavý design a funguje dobře

Komentáře:Lidé si stěžují na velikost, ale mně se to líbí. Není špinavý, bochník je někdy těžké dosáhnout, ale našel jsem přístup. Smaží se pouze do zlatavé kůrky na max. 5. 6. V podstatě proč více? A co je nejlepší, nepálí. Bochník se dobře zahřeje. Tichý, i když zpočátku bylo mé zvukové vypnutí trochu děsivé. Líbí se mi, že mechanické ovládání je mechanické a že je k dispozici tlačítko pro zrušení. Nepoužívejte funkci odmrazování. Nákupu nelituji. Je to můj první toustovač.

Výhody:Pohodlné, spolehlivé a krásné.

Nevýhody:Velmi krátký časovač, šedý bochník se upeče do červena za dva plné cykly. Je prakticky nemožné úplně vyčistit všechny drobky, odnímatelný zásobník zachytí méně než polovinu drobků, zbytek se hromadí uvnitř.

Komentář:Používám ho 4 roky, 2-3x denně, opečený pouze šedý bochník a po naskočení toastu musím znovu stisknout tlačítko. časovač je příliš krátký. Pokud se chystáte smažit bílý bochník nebo bochník chleba, není problém.

Výhody:1. není cítit plastem; 2. Široký, plynulý rozsah úrovně vaření; 3. Široké otvory na toasty, t.е. Vejdou se do něj i velmi velké kusy bochníku. Pro mě ideální, t.к. Plátky si krájím sám a o velké tloušťce, než abych kupoval hotové plátky. 4. Horizontální plech na pečení. Užitečná věc, t.к. pokud placičky ohříváte v mikrovlnné troubě, náplň je uvnitř velmi horká a těsto je mírně teplé.

Nevýhody:1. Velká velikost. Kompaktní v jakémkoli směru. To však není nevýhoda, ale spíše vlastnost. Vzhledem k velikosti otvorů pro toasty je velikost topinkovače přijatelná. 2. Zásobník bylo opravdu třeba udělat jinak. Т.е. tác je již pod spodní částí toastu, takže drobky, které padají do toastovače zvenčí, standardně nepadají na tác. Ale pro mě to není rozhodující, t.к. Za prvé, z těchto spálených drobků nejsou cítit žádné drobky a za druhé, pokud jich máte příliš mnoho, stačí naklonit toustovač doleva a doprava a drobky se odkutálejí do tácu nebo v extrémním případě si na pomoc vezměte fén, který je všechny odfoukne.

Komentář: V jedné z recenzí zde bylo napsáno, že spirály jsou přišroubovány k plastu a při ohřevu se jídlo tímto plastem udí. O tom, co je našroubováno na co jsem nepochopil. Ale pokud jde o vlastnosti zákazníka, na začátku byl mírný zápach plastu, když jsem rozbalil krabici a první použití. Mimochodem, v příručce se uvádí, že při prvních třech zahřátých volnoběžných otáčkách. Pro jistotu jsem ho 5krát zahřál na volnoběh.

Výhody:Dobře připravuje topinky

Komentář: Topinkovač je docela slušný, ale dnes odešel poté, co fungoval jen chvíli. od ledna letošního roku. Byl nahrazen výkonnějším a méně těžkopádným topinkovačem Bosch TAT 3A011 (mimochodem, tlačítko umožňující spuštění postupu opékání se v Bosch TAT 6101 neustále zasekávalo), ve kterém není nutné dělat kolotočovou práci pro ohřev housky nahoře: stačí se dotknout páčky a podpora pro housku se zvedne a v Bosch TAT 6101 je třeba vyjmout samostatně uložený stojan, který má vždy tendenci se ztratit. S výměnou jsem velmi spokojen, i když červený obr není vůbec špatný: ale v domě je hodně spotřebičů a už teď je v kuchyni těsno.

Výhody: Krásný, kompaktní, skvěle se z něj připravují toasty.

Nevýhody: Kabel je trochu krátký, mám rád toasty s dobrou kůrkou. křupavý toast, nelze udělat toast poprvé na jakoukoli sílu, musím to znovu stisknout. Trochu delší, než bych si přál.

Komentář: Celkově jsem velmi spokojen. Spokojený. Pořizovací cena znamenala určité nevýhody, ale výsledkem je vynikající snídaně s dokonale křupavými toasty, která okamžitě vyvrací zbytek))

Výhody: Design je neobvyklý a stylový. Rovnoměrně opeče bochník a získá velmi chutnou kůrku. Opravdu snadné vyjmutí. Vynikající kvalita provedení. Žádný plastový zápach. (hlavně je třeba ji před použitím zahřát na maximum, jak je uvedeno v návodu).

Komentář: Bosh je jako vždy nejlepší!

Výhody: Dobře se smaží. Plněné bochníky i obyčejné toasty. Velmi chutné. je vhodné vyjmout bochník.

Nevýhody:Hlasitě vyplivuje opečený bochník. Někdy se leknu :), když je doma ticho, slyším z dálky, že je bochník hotový (nevím, jestli je to ale mínus)

Komentář: skvělý toustovač z hlediska hodnoty za peníze. (Používám ho asi měsíc.).

Komentáře: burned out after 1 year and 10 months

Výhody:rovnoměrné opečení toastů. Pěkný design. Spolehlivost celého návrhu.

Nevýhody:Mnoho lidí píše o větší velikosti, ale t.к. V kuchyni mám dostatek pracovní plochy, takže to pro mě není nevýhoda.

Komentář:Dlouho jsem hledal topinkovač, který bych dal své mamince. Vybrala jsem si ji kvůli recenzím. Používám ho v 5 nebo 6 režimech. Naprostá spokojenost s nákupem.

READ  Odšťavňovač First nt 9214 jak rozebrat

Výhody:Ještě jsem nepřišel na to, co je to za zásluhy, možná to dělám špatně

Nevýhody:Slabý, velmi slabý, Černý bochník trvá sotva 6, Dooooooo dlouho, nerealisticky dlouho při vaření, podle pocitu z této doby můžete dokončit kávu a připravit se na práci, zatímco bude vařit toasty

Komentář:Čekal jsem víc, abych byl upřímný, jsem trochu zklamaný z nákupu

rozebrat, topinkovač, bosch, 6101

Výhody: dobře se opéká. Rychle. Lahodné. Opravdu lze použít nejen na opečení bochníku.

Výhody:Je dobře sestaven. Všechny funkce a příslušenství fungují přesně. Ovládání je velmi jednoduché. Z hlediska funkcí nepotřebujete více. vše je.

Nevýhody:Myslím, že velikost pouzdra je nepřiměřeně vysoká.

Komentář:Vyrobeno v Číně, ale kvalita provedení a vzhled si nemůže stěžovat. Funguje přesně, nepřipaluje se směrem ven. velikost pouzdra je příliš velká, což zabírá místo na stole nebo v zásuvce. Já i manželka jsme s nákupem spokojeni.

Výhody: Bochník je dobře propečený, topinky jsou křupavé a křupavé. Skříň se příliš nezahřívá. optimální cena. Pěkný design.

Komentář:Skvělá konstrukce a funkčnost.Jsem 100% spokojen. Doporučuji, dobrý nákup pro sebe a jako dárek.

Výhody:- Snadná manipulace. Skvělý design (celá řada). Snadné čištění. Připravuje rovnoměrně, i jeden toast

Komentáře:Velmi spokojeni s produktem.

Výhody:Kvalita toastu na konci. Chvála, docela rovnoměrné „opálení“. Nastavení výkonu pod hodnotu „tři“ není praktické. dostane ohřátý bochník. Také bych nedoporučoval dávat ho úplně doprava. Toasty lze zkazit rychlejšími způsoby.

Nevýhody:Tělo je skutečně větší než u většiny topinkovačů, výrobce to zdůvodňuje tím, že se tak stěny nezahřívají. Hloupost, toustovače s menšími stěnami se více neohřívají. A nikdo vás nenutí, abyste se topinek dotýkali, k tomu nejsou určeny 🙂

Komentář: Koupit toustovač. Zahřejte ji 4krát bez bochníku, pak nebude cítit plast. Tuto funkci mají téměř všechny topinkovače, vždy je uvedena v návodu. Využívám této příležitosti, abych předal poselství: NIKDY neskladujte bochník v lednici (to je mylná představa, „mýtus“), naopak, čím teplejší je místo, kde je uložen. Čím později začne být zastaralý.Příjemný přípitek! 🙂

Silné stránky: Lze srovnat s předchozím modelem. topinkovač neuměl opéct bochník, musel jsem ho opékat dvakrát a byl tak horký, že když jste vyndali bochník, nedej bože jste se ho dotkli. 6″ hnědne tak akorát, bílý bochník má tmavě zlatou kůrku a černý tmavě hnědou kůrku, žádné teplo, všechny plastové části zůstávají teplé a cena se nekouše!

Komentář: Byl jsem velmi spokojen!

Klady: Funguje již šest měsíců. Můžete smažit běžný nakrájený bochník, ne jen speciální bochník.

Slabé stránky: Za ty peníze žádná není.Jen nesmaží černý bochník najednou. Neobtěžuje mě to znovu zapnout.

Komentář: Koupila jsem si plastové kleště pro pohodlné vyndávání malých kousků. Vyhřívací podložka ještě nebyla použita, ale možná jste na to ještě nepřišli)))

Výhody:Vynikající model, dobře funguje, smaží do křupavé zlatavé kůrky, peče zcela rovnoměrně. Díky „extra-liftu“ lze snadno vyjmout malé kousky. Ohřívací mřížka, zásobník na drobky. Tělo je mírně teplé, neusmaží vás.

Nevýhody:Možná trochu hrubší. Pokud smažíte klobásy. Problémy s čištěním.

Výhody:Skvělý topinkovač, snadno se čistí, snadno se používá, bochník je křupavý, zlatý na 4. dělení.Dostatečně kompaktní (velikost bochníku) a robustní šití, design je podle vašich představ, ale líbí se mi to.

Komentář:Pokud děláte tři nebo čtyři páry, můžete snížit teplotu o pár milimetrů od 4, jinak se toastovač zrychluje a toasty se smaží trochu silněji, ale není to kritické, dokonce se mi to líbí víc.Žito je nejlépe opečené na 4 a půl.Ráno horký toast s máslem a sýrem a šálek kávy. co ještě potřebujete pro dobrou náladu??Na chrastění si zvyknete, když jej vypnete, a chrastění není příliš hlasité.Na horní polici jsem housky neohřívala. nejlepší způsob ohřevu je vzduchový gril. Podle mého názoru je to skvělý a levný topinkovač, který nezabere příliš mnoho místa v kuchyni.

Nevýhody: není příliš snadné připravit toasty. Při 6 režimech napájení se nevaří na požadovanou úroveň

Komentáře: spokojen s produktem, je to dobrá cena a ráno dostaneme chutnou a rychlou snídani

Bosch TAT 6101 recenze

Poznámky: Opečené plátky bílého chleba, na ně šproty a máslo. Ozdobte plátky citronu a máslovými liškami.

Výhody: Funguje již rok. bez problémů. Hranolky rovnoměrně. Nevyskočí příliš vysoko 😉

Komentář: Nevím, jak můžete žít bez toustovače!

Výhody:Neobvyklý elegantní design, navzdory své velikosti se vejde do kuchyně, dokonale rozmrazuje, suší a opéká bochník, ohřívá housky na grilu.

Komentář:Bochník uchovávám v lednici a opékám ho na nejvyšší stupeň, ale kůrka a vůně po domě se zkrátka nezmění.Někdy ohřívám placičky na grilu, vypadají, jako by vyjely z trouby.Velmi praktický zásobník na drobky.Byl jsem potěšen vynikající kvalitou provedení. Šťastný jako 33 Číňanů.

Výhody:Dobře propeče bochník, je dostatečně bezpečný, korpus se nezahřívá.Velmi pěkný design, v kuchyni vypadá velmi pěkně)

Komentář:Totally lives up to its money, toast a bochník dobře.Je dobře sestaven a není třeba se obávat zkratu nebo možného popálení někde.Mnozí si stěžují na velikost, ale to je neopodstatněné.Je to prostě taková specifická řada výrobků Bosch, design v retro stylu, existuje stejná řada konvic.Někteří lidé také píší, že je cítit plast. Proto je třeba si přečíst uživatelskou příručku!Kde se píše, že nový toustovač musí být zapnut 3-4krát bez chleba, aby se zabránilo této situaci.Myslím, že topinkovač je skvělý.

Výhody: toasty chutnají skvěle

Nevýhody: velikost, vyhřívací podložka je odnímatelná.

Komentář: Předtím jsem měl několik let topinkovač Tefal 5396.58, musel jsem si koupit nové t.к. Nakládací mechanismus se rozbil, ale vydržel velmi dlouho, asi 5 let. Vybral jsem si tento model a nelituji, chléb je ještě chutnější než ve starém toustovači a je snadnější jej odstranit. Doufejme, že vydrží stejně dlouho jako ten starý.

Výhody:Krásný, snadno použitelný, ne příliš velký

Komentář:Používáme ho teď celá rodina, každý má svůj oblíbený bochník určitého druhu toastu. Rychlé opékání, stupeň „4“ pro křupavé zlatavé toasty. Má funkci ohřívání a rozmrazování bochníků, ale zatím jsem ji nepoužil. Topinkovač používáme až 10krát denně. Velmi spokojen s nákupem.

Výhody:Velmi funkční topinkovač. Můžete vložit 2 plátky běžného nakrájeného bochníku. Plátky bochníku můžete zvednout, abyste je mohli vyndat. Pěkný design.

Nevýhody:Vypíná se hlučně. děsí kočky. Nejedná se o nejkompaktnější topinkovač.

Komentáře:Excellent toaster! Ale nedoporučuji to lidem, kteří hubnou: celou dobu mám chuť sníst pár plátků opečeného toustového chleba s máslem ))))

Výhody:Pro to, co dělá, dělá zázraky. Nerozbil se ani nekňučel. Skvělá koupě.

Nevýhody: Žádné jsem nenašel. Velikost je sice trochu velká, ale snesitelná. Najde se pro něj místo.

Komentáře:Been using it for about half a year now. Skvěle opeče chleba. Nejlepší ranní sprcha a máslový toast.

Výhody:V kuchyni vypadá pěkně. Toasty jsou křupavé a dobře propečené. Skvělý model. se vším spokojen.

Slabé stránky:Po dokončení opékání vydává hluk, ale není to tak hrozné.

Výhody:Velmi, velmi, velmi dobrý topinkovač. Bochník je rovnoměrně a stejnoměrně propečený, stupeň propečení lze nastavit ve dvou krocích, což je skutečný požitek!

Nevýhody:O hluku. pravda, zpočátku se odrážel)))

Komentář:Celkově mi poskakující hluk nevadí, takže jsem s topinkovačem velmi spokojená

Výhody:spokojenost s rovnoměrným smažením. Vypadá to hezky.

Nevýhody:Když položím rukojeť dolů, včetně topinkovače, kvůli malé hmotnosti topinkovače, jinak trochu poskakuje. Musíte tlačit pomaleji. Opravdu se mi nelíbilo pohodlí rukojeti. Bylo by pohodlnější, kdyby se bochník po ohřátí dal zvednout výš pomocí knoflíku.

Komentář:Předtím jsem měl topinkovač Tefal, fungoval několik let, žádné problémy. Původně jsem měl náladu koupit Tefal, ale díky Yandex Marketu a zejména recenzím jsem si tento produkt rozmyslel. Trvalo mi dlouho, než jsem na to přišel. Ale přesto se rozhodl jít do toho a nelitoval toho ani v nejmenším. Mýlil jsem se, když jsem si myslel, že mám skvělý toustovač. Dříve jsem měl dobrý topinkovač, teď mám přesně skvělý topinkovač. Kvalita pražení. Prostě skvělé, nemůžu se toho nabažit už několik měsíců. To je vše, co od toustovače potřebuji. Nikdy jsem žádný bochník nezmrazila )

Bosch TAT 8SL1

Hledáte pozitivní a negativní recenze na Bosch TAT 8SL1?

Shromáždili jsme 8 negativních, negativních a pozitivních recenzí z 11 zdrojů.

Ukážeme vám všechny výhody a nevýhody modelu Bosch TAT 8SL1. Nic neskrýváme a zveřejňujeme všechny pozitivní i negativní upřímné recenze zákazníků o Bosch TAT 8SL1 a nabízíme také alternativní produkty. Vyplatí se koupit. Rozhodnutí je na vás!

Mnoho uživatelů uvádí jako výhodu design a barvu. Na první pohled se nepodobá žádnému jinému známému zařízení. A jen při pohledu na horní část je vidět, co to je a k čemu to slouží. Zatímco většina toustovačů připomíná spíše kufřík, tento model se podobá štíhlé kabelce.

Barevně sladěný topinkovač Bosch TAT 6104 je k dispozici v červené nebo stříbrné barvě. Samozřejmě to nemůže být kritérium pro nákup, ale někdy je barva rozhodujícím faktorem při výběru z několika podobných výrobků.

Příkon topinkovače 900 W. Má dvě přihrádky o délce 13,5 cm a šířce 3 cm, do kterých se vejdou kousky chleba. Do každého se vejde jeden toast. Automaticky se vycentrují uvnitř přihrádky.

Bochník se opéká v šesti režimech. V režimu 3 se opeče bochník chleba dozlatova a v režimu 5 se opeče dlouhý bochník. Kromě toho jsou k dispozici režimy rozmrazování pro ty, kteří si nechávají toastový chléb v lednici, a ohřívání.

Bosch TAT 6104, topinkovač, (viz foto). v přehledu) je připojen 1 m dlouhým 10 cm kabelem. Někteří uživatelé by si přáli, aby se po použití navinul a zasunul dovnitř spotřebiče jako u mnoha jiných značek. To však není vlastnost topinkovačů této značky. Je zde však úložný prostor pro kabel. Chcete-li ji vložit, musíte ji předem ručně navinout.

Hmoždíř váží 1,5 kilogramu. Výška bez mřížky 20 cm.

Vyrobeno společností Bosch TAT 6104 (topinkovač) v Číně. Záruční doba je uvedena na dokladu o koupi. Obvykle 12 měsíců.

Jak rozebrat přístroj Bosch tat 6101

Tlačítko Zrušit ano
Power 900 W
Bezstupňové nastavení opékání je plynulý
Počet přihrádek 2
jednostranné smažení ne
Funkce ohřevu toastů je zde
Izolovaná skříň je zde
Počet přípitků 2
Funkce odmrazování je
Typ kontroly mechanické
Extra zvedání toastů je zde
Materiál skříně plast
Přihrádka na kabely k dispozici na
Zásobník na drobky je zde
Automatické zvedání toastů ne
Další informace 6 úrovní opékání, automatické vypnutí při zaseknutí toastu
Automatické centrování toastů je zde
Rozměry (VxŠxH) 21.219 cm
Talíř na ohřívání housek K dispozici na adrese

Přesné specifikace si ověřte u prodejce.

Každopádně mi nevadí skákání, takže jsem s toustovačem velmi spokojená. Poměr ceny a kvality

Očekával více, abych byl upřímný, jsem trochu zklamaný z nákupu.- 2018-05-07 funguje to, není to dokonalé, ale funguje to

READ  Je hliníkové nádobí vhodné pro indukční varnou desku?

Celkově vzato, dobrý model, jak je uvedeno výše, porovnat s výjimkou levných čínských zařízení s ničím, Očekával jsem, že po roce a půl, jednotka zemře, ale to se ukázalo jako hodné a funguje až do teď. Každé ráno upečte bochník ve dvou dávkách (4 plátky), večer nebo během dne ho téměř nepoužívejte. Obecně jsem s výrobkem spokojen a jeho funkce je vynikající!

Topinkovač funguje při každodenním používání 100, není příliš hlasitý, naopak, i když je v jiné místnosti slyšet připravenost, zůstává spousta drobků, myslím, že častěji je třeba vyčistit zásobník) by se měl přizpůsobit režimu provozu, s druhým zatížením, bochník je opečený více, ve stejném režimu, používat více než rok, pouze pozitivní emoce)

Topinkovač je skvělý, používáme ho každý den. Jediná věc je, že jsem odstranil horní stojan, nepotřebuji ho. Bochník se peče rovnoměrně a má několik režimů ohřevu a sušení, což je skvělé. Jediná věc je, že je opravdu velký. Zabírá hodně místa na pracovní desce.

Funguje správně již 3 roky bez jakýchkoli problémů. Často se musí bochník vytahovat vidličkou, ale to je způsobeno tím, že používáme malé kousky loafy; není to stresující. Tímto problémem trpí obecně všechny toustovače. Nákup stál za to.

Není to nejvýkonnější topinkovač, ale to je cítit pouze s velmi silným černým chlebem. Tento druh jídla téměř nikdy nejím, takže mi rozsah stačí, nejdu na maximum. Celkově se jedná o velmi solidní model, který je radost používat. Ráno je pak příjemnější

Koupil tento model 28.10.16, používáme ho každé ráno, samozřejmě praská, je velmi hlasitý, ale zvyknete si na něj. Žádné další stížnosti, moji chlapci jsou spokojeni.

rozebrat, topinkovač, bosch, 6101

Topinkovač má pěkný vnější vzhled a dobře zapadá do interiéru kuchyně. Ovládání je jednoduché, zvládne ho i dítě (ale pozor). Knoflík se volně otáčí, zkontrolujte, zda máte vlastní režim vytápění) Má režim rozmrazování, který jsem osobně nikdy nemohl použít. Ale nechme to být. Dodává se s policí na ohřívání chleba nad topinkovačem. Osobně jsem odstranil tak daleko, aby se nedostal do cesty, ale věc je užitečná (Z topinkovače je opravdu hodně tepla, právě teď si dokážu představit, jak musíme vypnout topení v zimě a my všichni rodina bude teplý toast a jíst ohřáté bochníky) 6 způsoby ohřevu, ale osobně mám rád trochu zahřátý, křupavý a chuť byla, takže jsem dal na 2-2.5. Záleží však na konzistenci bochníku, jak je vlhký a čerstvý. Raději experimentujte s vlastními oblíbenými odrůdami. Když je toast hotový, sám vyskočí. Programově nijak neupozorňuje, že je připraven (což je dobře), zvuk je čistě mechanický, poměrně tichý. Mikrovlnná trouba nebo rychlovarná konvice vydávají větší hluk. Vaří se pár minut, což je dost času na to, abyste si něco ohřáli v mikrovlnné troubě a konvice začala vařit =) Takže snídaně bude rovnoměrně uvařená) Tělo se kupodivu nezahřívá. Nepokoušel bych se ho obejmout, ale můžete se ho dotknout, nespálí vás. Samozřejmě si přečtěte příručku, píše se v ní, že se topinkovač musí několikrát zahřát při maximálních volnoběžných otáčkách. Zničí to zápach plastu. Nezapomeňte také vyndat zásobník na drobky a často je protřepávat, aby se nezapálily. Celkově spokojen. Topinkovač je za své peníze dobrý, škoda, že jsem si ho nekoupil dříve. UPD: Topinkovač se líbil celé rodině, takže si koupili další dva (!!) =) Na chalupu a k babičce. Běží již více než rok. žádné stížnosti. Nic se nerozbilo, nepřehřálo ani nepřehřálo.д.

Nevýhody

je opravdu velký! Obrázek nezobrazuje velikost. Podívejte se na rozměry a vyzkoušejte si správné místo. Nebudu nic říkat o kvalitě provedení nebo designu, ale na rozdíl od jiných topinkovačů pojme najednou hodně toastů! A to je pro mě důležité, zcela to kompenzuje jeho velkou velikost. Příklad: 3 kusy čtvercového bochníku a 4 kusy bílého nakrájeného na plátky! Samozřejmě budou ležet v rovině, blízko u sebe, ale pokud máte v rodině více než 2 osoby, bude se vám hodit každý toast navíc (po 2).

Výhody

Pěkná a červená! Vypadá v pohodě, stejně jako to funguje. Po levném Philips, který je mimochodem také dobrý, Bosch fungoval skvěle hned. Nemusel jsem se dopátrat optimálního režimu metodou pokus-omyl, prostě jsem nastavil hodnotu 3 a funguje to. U Philae mě nebaví, že je černá, vypálená, pak bílá, nevypálená, a to bez změny nastavení. Celkově jsem nakonec šťastný a spokojený!

Nevýhody

Velikost není malá, takže se nehodí do každé kuchyně. Díky velké šířce je poměrně plochá.

Skvělý topinkovač. Zvednutím se plátky bochníku téměř úplně zvednou, a to i malé topinky. Vnější plast se sotva zahřeje i po 3 použitích na 7. Jedinou nepříjemností je, že ohřívací stojan je třeba skladovat odděleně.

Výhody

Jedna velká přihrádka, můžete do ní nacpat bochník nestandardní velikosti (délka i šířka), kvalita Bosch, pohodlné a přesné ovládání knoflíkem, indikace provozu, zajímavý design, nízká hmotnost

Nevýhody

Plastové tělo je při několikerém použití za sebou znatelně teplé, ale to je daň za spotřebu 900 W (podle osobního měření) a 900 W při jakékoli úrovni nastavení stupně smažení

Výhody

Hlavní výhoda. Vejde se do ní velký toast (nebo něco jiného). Design je příjemný, pohodlný zdvih, dobrý výkon obvykle stačí na 4 nebo 5 režimů. Otočný knoflík je klikací a snadno se používá, takže se nemusíte dívat na čísla.

Nevýhody

celkově. Obyčejný toustovač, ale neobvyklé velikosti. V té malé nikdy nebylo dost místa. je to nepříjemné. Samotný toustovač je samozřejmě velký, ale nijak nepřekáží. Ve speciálním. Toastovací sáček lze použít k přípravě teplých sendvičů. Snadno se vejdou 2 kusy. Zápach rychle vyprchá, plast se příliš nezahřívá. zásobník na drobky je úzký a dlouhý, je třeba si na něj zvyknout. topné rámy se pohodlně skládají. Líbí se mi to. Červená barva není tak jasná jako na fotografii, velmi slušný vzhled.

Který topinkovač je lepší než Bosch nebo VITEK

Hodnocení zákazníků topinkovače Bosch TAT 7203

Marina D. Výhody: Hlavní výhodou je, že rychlost smažení je řízená. Vyzkoušel to několikrát a můžete říct sami najednou, pokud chcete opravitelnou úroveň. Rovnoměrné grilování. Nevýhody: Velmi nepohodlné čištění. Vyjímatelný zásobník je téměř nepoužitelný. Odstraní pouze 50 % drobků, zbytek zůstane, musíte být kreativní.Komentáře: Overall, a good toaster. Doporučuji.

Nicholas N. Kladné stránky: Design, velikost, vestavěná topná deska a vyjímatelný zásobník na drobky.Nevýhody: Nepohodlné navíjení a zamykání el. Bork má lepší zapojení (na spodní straně) (měl jsem jeden předtím).Zásobník na drobky vzadu, což také není vhodné, protože.otočit topinkovač o 180 stupňů., A také vyjmout zásuvku.Bork má vpředu zásobník.Hnědnutí není ani pro tuto značku a za tuto cenu nejvíce.Riziko na knoflíku pro nastavení stupně opečení není zvýrazněno jinou barvou, jen zářezem, na který se musíte pozorně podívat.Komentář: Moje očekávání nebyla překročena za ty peníze, i když celkově model není špatný, proto jsem si ho vybral z internetu.

Hodnocení zákazníků topinkovače Bosch TAT 4610/4620

Masha Výhody: Velmi dobře opéká bochník, praktický zásobník na drobky.Nevýhody: Po měsíci používání odpadla rukojeť (která se otáčí a určuje stupeň opečení) Komentář: Dříve tento topinkovač nebyl, nemám s čím srovnávat, ale moc se mi líbí 🙂 Nevýhody: Po měsíci používání mi odpadla rukojeť (která se otáčí a určuje stupeň opečení)

Ludmilla G. Klady: snadný sběrač drobků, rovnoměrně opečený bochník, skvělý přepínač výkonu, pěkná mřížka na horní straně, vynikající osvěžovač bochníkuKomentář: skvělý topinkovač, který rovnoměrně opeče bochník. Předtím byl jiný toustovač, bochník se vždy spálil a uvízl, hodně jsme s ním trpěli, ale tady je všechno skvělé, bochník se ukáže megaviscous. Doporučené stránky

Hodnocení zákazníků topinkovače Bosch TAT 8SL1

Stas K. Výhody: Bosch je jako vždy radost používat: široké 34mm štěrbiny pro pořádné plátky namísto dystrofických chlebíčků, celá diskotéka červených LED diod na horní straně, nejprve tlačítky zvolte úroveň opékání plus a minus a pak užasle sledujte, ukazatel průběhu z LED diod bude neustále měřit proces zrání topinek a jemná mechanika v kombinaci s tlumičem bude tlačit hotové topinky nahoru, aniž by se ozývalo řinčení, cvakání nebo horké bochníky vyletěly z přístroje. Keramická topná tělesa, která nezanechávají žádný zápach a stabilně se dotýkají plátků bochníku, a efektní mřížka ze 4 smyček ve tvaru písmene U z tlustého nerezového drátu ve tvaru deštníku, otevíraná páčkou na opačné straně hlavního klíče. Pod ní je také výsuvný zásobník na drobky. V sestavě s rychlovarnou konvicí Bosch TWK 8SL1 hřejivá duše hospodyňky!Nevýhody: Chybí plná robotizace vložte chleba nebo bochník chleba a relaxujteZapomeňte: Znalec starých spotřebičů Bosch: rychlovarná konvice, toustovač, žehlička, lednice, varná deska, elektrická mikrovlnná trouba.

Výhody Sergeje: Inovativní elektronika: indikátor LED, ovládání tlačítkem. Tichý opékací výtah, nerezová ocel.Nevýhody: Dvakrát se rozbil. Peče pomocí svých infračervených zářičů méně rovnoměrně než běžná nichromová vlákna.Poznámky: Dvě selhání během tří let. Jednou mi v záruční kanceláři na dva měsíce vybouchla řídicí deska. Již podruhé. Projev stejné věci, která není uzamčena na dně s toastem.Rozebral jsem ho a myslel jsem, že ho opravím. Pochybná elektronika. Koupím si něco jednoduššího. A společnost Bosch ji stáhla z výroby. Zřejmě je unavuje, že to opravují v rámci záruky

Hodnocení zákazníků topinkovače Bosch TAT 8611/8613

Andrey K. Nevýhody: Pěkný design, dobře se opéká.Slabiny: Jako u většiny, téměř okamžitě se přestala blokovat rukojeť pro spouštění bochníku.Poznámky: Stejně jako mnozí jsem našel model s problémem s upevněním rukojeti v dolní poloze. Т.е. knoflík se zablokuje po 20-30. použití.Problémem je špatný snímač náklonu. Je na desce s tlačítky, vypadá jako černá 0,5cm kostka podepsaná jako senzor náklonu. Nebudu se podrobně zabývat tím, jak senzor funguje. Problém jsem vyřešil zkratováním pinů senzoru na zadní straně desky, což jsem zjistil na základě zkušeností. Abyste se dostali k desce, musíte vyšroubovat čtyři šrouby ze spodní části toustovače, ale je k tomu potřeba speciální šroubovák.

Igor V. Výhody: bochník se opéká rovnoměrně, nic se nepřipaluje, vařím na střední výkon (2,5). Bochník nevystřeluje jako některé jiné, zvedá se docela hladce. Výsuvné oblouky pro ohřívání housek jsou velmi praktické, není třeba mít další stojan. Stisknutím páky vyšly obloukyNevýhody: Nenašel jsem žádné.Komentáře: Tento topinkovač se mi velmi líbí, asi 2 roky jsem používala konvici ze stejné řady, proto jsem si koupila tento topinkovač. Velmi spokojen.

Topinkovač Bosch TAT 6101/6103/6104/6108/61088 hodnocení zákazníků

Ludmila V. Výhody: Velmi spokojený s toustovačem. Stálý uživatel.

READ  Výměna žárovky v troubě Bosch

Olga V. Výhody: Funguje velmi dobře

Hodnocení zákazníků topinkovače Bosch TAT 6901

com@kse Výhody:.Rychlé a rovnoměrné grilování z obou stran (nepřipadá v úvahu)-design (jednoznačné plus)-absolutně žádný nepříjemný zápach při používáníNevýhody: žádné jsem nenašelKomentář: Četl jsem jiné recenze a některé nebyly ve prospěch topinkovače, odkazující na nerovnoměrné grilování, ale po měsíci používání jsem to ani jednou nezažil. Tři dělají skvělé toasty s křupavou kůrkou, která lahodí oku i chuťovým pohárkům.Funkci ohřívače muffinů jsem nepoužila, ale podle tepla, které vychází z toustovače, si myslím, že to bude také jednička.

Elena L. Výhody: design, kompaktní rozměry, hlavní funkceNevýhody: zatím se nepodařilo najít žádné

Bosch Toaster TAT 6001/6003/6004/60088 recenze

Andrey O. Výhody: topinkovač jako topinkovač, přehledný, srozumitelný, vejdou se do něj velmi dlouhé plátky Nevýhody: stále tlustý

Topinkovač Bosch TAT 3A011/3A012/3A014/3A016 hodnocení zákazníků

Oleg x. Výhody: Důstojnost všechny výhody Nevýhody: Žádné. Všimněte si, že červená barva na obrázku vypadá jasně a sytě, ale ve skutečnosti není tak krásná, spíše cihlová. Zohledněte barvu.Komentář: Skvělý výrobek od renomovaného výrobce za směšnou částku. Koupeno za méně než 1800. Používám ho téměř každý den už měsíc. nenudím se. I když se říká, že se toho později vzdáme. Inspirovaly mě tousty v jednom fastfoodu, kde na ně dávají směs slunečnicového oleje, kopru, česneku a soli. Lahodné. Děti to milují.

Který topinkovač je lepší než Bosch nebo VITEK

Topinkovač Bosch TAT 7203 Hodnocení zákazníků

Marina D. Skvělé je, že rychlost vaření je regulovatelná. Několikrát jsem to vyzkoušel a funguje mi to najednou. Vaří rovnoměrně. Nevýhody: Velmi nepohodlné čištění. Vyjímatelný zásobník je prakticky nepoužitelný. Odstraní pouze 50 % drobků, zbytek zůstane, musíte být kreativní.Komentáře: Overall a good toaster. Doporučuji.

Nikolaj N. Výhody: Design, velikost, integrovaná ohřívací podložka a vyjímatelný zásobník na drobky.Nevýhody: Nepohodlné navíjení a zamykání el. Dráty (na dně) jsou lepší na Bork (Měl jsem jeden předtím).Zásobník na drobky v zadní části, který také není vhodný, protože.Nemohu otočit toustovač o 180 stupňů., a vyjmout i zásuvku pro tento účel.Bork má vpředu zásobník.Není to nejrovnoměrnější opékání pro tuto značku a za tuto cenu.Okraj na opékacím knoflíku není zvýrazněn žádnou jinou barvou, jen je třeba se pozorně podívat, kde se nachází zářez.Komentář: Moje očekávání nebyla překročena za peníze, i když celkově model není špatný, proto jsem si ho vybral z internetu.

Hodnocení zákazníků topinkovače Bosch TAT 4610/4620

Masha Výhody: Velmi dobře opéká bochník, praktický tácek na drobky.Slabiny: Po měsíci používání odpadla rukojeť (která se otáčí a určuje stupeň opečení) Komentář: Před tímto topinkovačem nebyl, srovnávat s ničím, ale miluji ho 🙂

Ludmilla G. Výhody: praktický sběrač drobků, rovnoměrně opečený bochník, praktický vypínač, pěkný rošt na horní straně, skvělý osvěžující bochníkKomentář: skvělý topinkovač, který rovnoměrně opéká bochník. Předtím to byl jiný toustovač, bochník se vždy spálil a uvízl, měli jsme s ním spoustu problémů, ale tohle je skvělé, bochník chutná skvěle. Doporučuji

Topinkovač Bosch TAT 8SL1 Hodnocení zákazníků

Stas K. Výhody: Bosch je jako vždy radost používat: široké 34mm štěrbiny pro pořádné plátky namísto dystrofických chlebíčků, celá diskotéka červených LED diod na horní straně, nejprve tlačítky zvolte úroveň opečení plus nebo minus a pak užasle sledujte, Ukazatel průběhu z LED diod označuje stupeň zrání toastů a nakonec hladký mechanismus pro odkládání hotových toastů bez cinkání, cvakání nebo vylétávání horkých bochníků ze spotřebiče. Keramická topná tělesa, která nezanechávají žádný zápach a stabilně se nedotýkají plátků bochníku, a efektní mřížka ze 4 smyček ve tvaru písmene U ze silného nerezového drátu, která se otevírá páčkou na opačné straně hlavního tlačítka. Na dně je posuvný zásobník na drobky. V sestavě s rychlovarnou konvicí Bosch TWK 8SL1 zahřeje duši hospodyňky!Nevýhody: Chybí mu plná robotika vložte chleba nebo bochník a relaxujtePamatujte si: Starý znalec domácích spotřebičů Bosch: rychlovarná konvice, toustovač, žehlička, lednice, varná deska, elektrická mikrovlnná trouba.

Výhody Sergeje: Inovativní elektronika: indikátor LED, ovládání tlačítkem. Tiché zvedání toastů, nerezová ocel.Nevýhody: Dvakrát se porouchal. Peče s inzerovanými infračervenými zářiči méně rovnoměrně než s obvyklými nichromovými vlákny.Komentář: Dvě poruchy za tři roky. Jedna řídicí deska v háji dva měsíce v záruce. Nyní podruhé. Stejný displej se nezamyká v dolní části s přípitkem.Rozebral jsem ho a myslel jsem, že ho opravím. Náročná elektronika. Koupil bych si něco jednoduššího. A společnost Bosch ji stáhla z výroby. Už je unavuje, že to opravují v rámci záruky

Hodnocení zákazníků topinkovače Bosch TAT 8611/8613

Andrey K. Výhody: Krásný design, dobře smaží bochník.Nevýhoda: Stejně jako u většiny ostatních se rukojeť pro spouštění bochníku téměř okamžitě přestala blokovat.Komentář: Stejně jako mnozí jsem dostal model s problémem zablokování rukojeti v dolní poloze. Т.е. Knoflík se na místě zajistil pouze 20-30krát.Problém je v nešťastném snímači náklonu. Je na desce s tlačítky, vypadá jako černá 0,5cm kostka podepsaná jako senzor náklonu. Nebudu se podrobně zabývat tím, jak senzor funguje. Problém jsem vyřešil zkratováním nožiček senzoru na zadní straně desky, což jsem zjistil na základě zkušeností. Abyste se dostali k desce, musíte vyšroubovat čtyři šrouby ze spodní části toustovače, ale potřebujete k tomu speciální šroubovák.

Igor V. Nevýhody: Bochník se smaží rovnoměrně, nic se nepřipaluje, vařím na střední výkon (2,5). bochník nevystřeluje jako některé jiné, vykyne zcela hladce. Výsuvné oblouky pro ohřívání housek jsou velmi pohodlné, není třeba mít další stojan. Tlačítko páky oblouk venNevýhody: Nezjistil.Komentář: Topinkovač se mi velmi líbil, asi 2 roky jsem používala konvici ze stejné řady, proto jsem si koupila takovýto topinkovač. Velmi spokojen.

Topinkovač Bosch TAT 6101/6103/6104/6108/61088 hodnocení zákazníků

Ludmila V. Klady: Velmi spokojený s topinkovačem. Stálý uživatel.

Olga V. Výhody: Funguje velmi dobře

Bosch Toaster TAT 6901 Hodnocení zákazníků

Výhody:.Rychlé a rovnoměrné grilování z obou stran (nepřipadá v úvahu)-design (jednoznačné plus)-absolutně žádný nepříjemný zápach při používáníNevýhody: Nenašel jsemVýhody: Četl jsem jiné recenze a některé nebyly ve prospěch toasteru, odkazující na nerovnoměrné grilování, ale po měsíci používání jsem to ani jednou nezažil. Trojitý toust je skvělý a má křupavou kůrku, která lahodí oku i chuťovým pohárkům.Funkci ohřevu housek jsem nevyužil, ale podle tepla vycházejícího z topinkovače si myslím, že to bude také jednička.

Elena L. Výhody: design, kompaktní rozměry, hlavní funkceNevýhody: zatím jsem nenašel

Topinkovač Bosch TAT 6001/6003/6004/60088 hodnocení zákazníků

Andrey O. Výhody: topinkovač jako topinkovač, přehledný, srozumitelný, dobře se hodí na velmi dlouhé plátkyNevýhody: stále tlustý

Topinkovač Bosch TAT 3A011/3A012/3A014/3A016 recenze

Oleg x. Výhody: Všechny výhody Nevýhody: Žádné. Ale pozor, červená barva na obrázku vypadá jasně a sytě, ve skutečnosti není tak krásná, spíš jako odstín cihlové. Při výběru barev si dejte pozor na.Komentář: Skvělý výrobek od známého výrobce za směšnou cenu. Koupeno za méně než 1800. Používám ho téměř každý den už měsíc. nenudí mě. Lidé říkají, že na to později zapomeneme. Pod vlivem toastů v řetězci rychlého občerstvení, který na toasty dává směs slunečnicového oleje, kopru, česneku a soli. Velmi chutné. Děti ji milují.

Jak rozebrat topinkovač Bosch tat 6101

 • Pračky
 • Vestavné spotřebiče
 • Chladničky
 • Myčky nádobí
 • Stroje na přípravu potravin
 • Vysavače
 • Mikrovlnné trouby
 • Pračky
 • Kuchyňské spotřebiče
 • Elektrické grily
 • Sendvičovače
 • Vaflovače
 • Stroje na výrobu ledu
 • Řezačky odpadu
 • Kávovary
 • Mlýnky na kávu
 • Zpracovatelé potravin
 • Kráječe
 • Mixéry a míchačky
 • Multifunkční vařiče
 • Brusky
 • Steamers
 • Stroje na popcorn
 • Různé
 • Odšťavňovače
 • Sušičky ovoce a zeleniny
 • Topinkovače
 • Fritézy
 • sušičky chleba
 • Čokoládovna
 • Rychlovarné konvice
 • Kuchyňské váhy
 • Stroje na zmrzlinu
 • Výrobník jogurtu
 • Kuchyňské příslušenství
 • Marinators
 • Stolní stroje
 • Elektromechanické vybavení kuchyně
 • Domácí vysavače

Telefonické objednávky: po-pá 09:00-18:00; so 09:00-15:00

Natálie: Koupila jsem si stuhy na rytmickou gymnastiku. Objednávka přišla rychle. Ceny jsou příjemně uklidňující. Nerozuměl jsem všemu s platbou na „Nový příspěvek“, ale manažer Nicholas vysvětlil vše jasně a podrobně. Děkuji mnohokrát! Hodně štěstí!

Valentina: V tomto obchodě jsem si koupila nafukovací matraci. První vpesetlene-dobrý: ceny na webu jsou relevantní, konzultanti jsou zdvořilí, objednávka z Oděsy do oblasti Kirovograd přišel druhý den. Zklamání o jedné věci: matrace přišla se dvěma polštáři a čerpadlem, takže jeden z polštářů přišel defokovanaya (díra v blízkosti švu). Cena byla sice podezřele nízká, ale nebyl jsem upozorněn na závadu.

Julie: Koupila jsem si hračku. Rychle poslali. Bezpečně zabalené. Ale když obdržíte to bylo vyšší než cena uvedená na webu.Nebyl informován po telefonu. A baterie nefungují. Není to hezké.

Oleksandr: Objednal si drahá sluchátka. Na webových stránkách byly „na objednávku“, ale kluci byli rychlejší než kluci z Kyjeva, kteří je měli „na skladě“. Také s minimálními náklady

Irina: V sobotu jsem si objednal lenovo s5 pro online, 14.03.2020, večer. V pondělí ráno mě kontaktoval zástupce společnosti. A ve středu 18.03.2020 jsem již obdržel zboží na nové poště. Velmi vděčný za trpělivost a přehlednost provozu! DĚKUJEME! Zboží bylo dodáno v původním neotevřeném obalu, neporušené a nepoškozené. Spokojenost s nákupem. Doporučil bych váš obchod přátelům a objednám si ho sám. Děkuji! Přeji příjemný prodej!

Dmitrij: Dobrý den. Rád bych se podělil o svůj dojem z obchodu a služeb. Koupil televizor v Nikolajevu. Dodávka byla provedena Vitaly, zatímco vše bylo dodáno včas, pomohl s nastavením a instalací. Shrnutí. Skvělý servis a údržba. Mohu ji bez obav doporučit všem. Nebudete litovat.

Olga: Velmi pozitivně překvapena cenou a rychlostí dodání digestoře elevus.Prompt.Když jsme se na něj dívali, líbil se mi, ale nevím, co je to za ptáka.

Vladimir: Koupil jsem OptiGrill Tefal GC 712D, objednávka byla přijata 12. srpna, zboží jsem obdržel v Charkově 14. srpna. Doporučuji prodejce, pracují rychle, zboží je vysoce kvalitní. Moje jediná připomínka. Záruční list se značkou prodejce jsem nenašel.

Sergej: Objednal Samsung UE55MU9000 Objednávka v Nikolaev (dodal Vitaly) přinesl během hodiny, pršelo, organizovaný doručovatel (nevím, kde) lidé s mackintosh stany (průvodce) Opravdu s touto službou on-line obchod narazil v první řadě. Pomohl s instalací, RESPECT doručovací služba. DODAVATEL Block Buster. Doporučuji tento obchod 100Pudov ! Mínusem je, že to nechtěli přijmout.е. (za podhodnocenou cenu, to je jediné zklamání )

Natalia : Objednávka byla doručena rychle. Produkt je dobrý, služba je také na vysoké úrovni, všichni spokojeni

| Denial of responsibility | Contacts |RSS