Bosch BGS 42234 recenze

Výhody:výkonný, lehký, nepříliš hlučný.

Komentáře:Používám ji již více než rok, vysávám pouze prach. Prováděli jsme renovaci na balkoně a poprvé jsme viděli červené blikající tlačítko, vyčistili jsme filtry, ale nezlepšilo se to. Po chvíli jsme se ho pokusili rozebrat podrobněji a ukázalo se, že ne všechny filtry se našly 5 ks. Dobrá věc:Snadno se čistí, je lehký, není příliš hlučný, ale jakmile odšroubujete plastovou trubku, ve které je cyklon umístěn, lze jej snadno vyčistit. Po důkladném vyčištění funguje jako nový. Pokud vysáváte cement nebo zbytky po stavbě, nebuďte líní v noci umýt pár filtrů a bude vše v pořádku. Přístroj má filtr, který lze pouze zakoupit a neměl by se umývat, začínají od 1000 Ale logicky by se k nim neměl dostat prach.

Výhody:Žádný sáček na prach. dlouhá teleskopická trubka.

Nevýhody:velký, těžký, po roce začal ztrácet sací výkon. filtr pravidelně omývejte. sáček na prach byl malý, stačil na 2-3 úklidy 1 pokojového bytu.

Komentář:Při koupi vysavače se řídil dvěma věcmi: absencí sáčku na prach a tím, že není třeba kupovat spotřební materiál. Prvních několik měsíců byl v pořádku, ale poté výkon klesá. vyčistil všechny filtry. Nic nepomáhá, vysavač ztratil hodně výkonu. Nepohodlná rukojeť pro přenášení, vždycky chci uchopit rukojeť nádoby na prach, divné, že se ještě nezlomila. obecně nestojí za ty peníze. 10 tisíc by se dalo utratit za něco užitečného

Výhody:Žádný sáček na prach

Slabé stránky:Vydržel přesně jen 3 roky. A všechny filtry se myjí téměř jednou týdně. Nakonec kontrola senzoru fungovala. Úplně ho rozebral, dokonce vyčistil vnitřek motorového prostoru. nepomohlo. do pece.

Nevýhody:Vždy se začal ucpávat, čistit filtr nevyčistí všechny stejné po 2 minutách se rozsvítí červené světlo

Komentáře:look somewhere else

Výhody:Pracoval víceméně dobře po dobu 1 roku

Komentáře:může rychle ucpat prachový sáček. Sotva odsává, i když jsou všechny filtry vyčištěné a umyté. Záruka skončila, prostě ho vyhoďte. Bosch už nikdy nekoupím

Dobré stránky:Malé rozměry, není těžký, snadno ovladatelný, velký zásobník, vrtací tryska, snadno se čistí.

Komentář:Všechno na tomto modelu je skvělé, vyrobeno v Německu, vysoce kvalitní provedení, při skladování zabírá málo místa a dokonale vysává na jakémkoli povrchu. Čisté a suché, stačí nádobu protřepat. Pokud je třeba filtry vyčistit, můžete je vložit do pracího sáčku a vložit do pračky a vyprat. Rozhodně doporučuji pečlivě si přečíst návod k použití, ať už se chystáte prát nebo čistit.

Výhody:Snadné použití, vysoký výkon, tichý provoz, automatické navíjení, pogumovaná kolečka, kontejner, omyvatelný filtr. Vypíná se při přehřátí.

Nevýhody:Prach ulpívá na těle a je vidět na červeném pozadí

Komentář:Tento uklízeč je skutečný dříč. Udržuje můj byt v čistotě již více než rok a vede si velmi dobře. Motor je výkonný, vysaje všechen prach, stelivo, chlupy mé oblíbené kočky. Tichý chod mi umožňuje vysávat, i když děti spí. Nádoba má velmi jednoduchý tvar, snadno se vyjímá z vysavače a myje. Ovládání napájení na těle, přístupné z libovolného úhlu. Nevýhody:Žádné nevýhody jsme nezaznamenali. čistička má malé rozměry, takže se vejde do každé místnosti. Mimochodem, vysavač se v případě přehřátí sám vypne, takže se motor nikdy nespálí.

Výhody:Není velký, výkonný, pracuje tiše, omyvatelný filtr, jednoduchý tvar nádoby.

Slabé stránky:Nezaznamenali jsme žádné slabé stránky

Komentáře:Design je velmi pěkný vysavač. kompaktní, jednoduchý tvar, ergonomická rukojeť, ovládací tlačítko na těle přístroje. Nevýhody: začal se ucpávat neustále čistit filtr nevyčistí to všechno po minutě se rozsvítí červená kontrolka. vysavač pracuje dostatečně tiše, mohu a pozdě večer vysávat čistý a vůbec ne hučí dům a filtr může umýt, a to říká, že žádné další náklady nemusíte dělat. snadné čištění a vyjmutí nádoby. Plast vysavače je velmi pevný, zasáhl vysavač více než jednou a je nepoškozený. nepoškozený.

Výhody: Nádoba vysavače je jednoduchá. Výkonný motor: 2200 wattů. Kompaktní velikost. Inteligentní systém, který uživatele vyzve k vyčištění filtru. Elektronické ovládání výkonu pomocí otočného knoflíku.

Nevýhody: Neviděl žádné nevýhody.

Komentář:Vybral jsem si vysavač s nástavci, tento model se mi líbil. Snadné čištění pomocí filtru HEPA 14. Dodává nejen jemný prach. ale také bakterie a dokonce i viry. Nevyžaduje žádnou výměnu, lze jej jednoduše vyprat. Výkonný, ale zároveň tichý vysavač. Teleskopická trubka s tlačítkem, snadné použití. Několik trysek, které usnadňují a zefektivňují čištění. Doporučit!)

Silné stránky jsou: Stylový, kompaktní, pohodlný při používání. Omyvatelný výstupní filtr HEPA 14. Nevýhody:Těžký, těžký, příliš velký a po roce ztrácí sací výkon. Vertikální parkování.

Komentáře:Pěkný a šikovný vysavač. Vypadá to dobře, rozměry nejsou dostatečně velké v každé místnosti může najít roh pro něj, tím více je vertikální parkování. S jeho pomocí je suché čištění v bytě prostě dokonalé, čistí se nejen podlahy a čalouněný nábytek, ale také vzduch, a to díky výstupnímu, omyvatelnému jemnému filtru HEPA 14, mimochodem, že je čas filtr umýt, dává vysavač najevo, protože je zde indikátor naplnění prachového sáčku, který se snadno vyprázdní a umyje.

Výhody: výstupní filtr HEPA H14 (omyvatelný), výkonný a snadno použitelný, automatické vypnutí v případě přehřátí. Má 5 vyměnitelných trysek a velká pogumovaná kolečka. Teleskopická trubka.

Nevýhody:Napájecí kabel by byl větší.

Komentáře:S tímto vysavačem jsem velmi spokojená a svou práci odvádí na 5. Díky pracímu filtru, který bezpečně zadržuje nejjemnější prachové částice, je vzduch v bytě čistý i po drtivém úklidu. Velký výkon, pokud jede na plný výkon, vysaje vše, co mu stojí v cestě. Jediná stížnost. Šňůra je krátká, musel bych použít 10-12 m by bylo v pořádku. Používám je všechny podle potřeby. Ale mám spoustu různých nástavců, nástavce na čalouněný nábytek a dlouhé kartáče, velmi užitečné.

Nevýhody:Vysoký sací výkon, teleskopická trubice, suchý zásobník na prach, kompaktní rozměry.

Nevýhody:Abych byl upřímný, nezaznamenal jsem žádné větší nevýhody.

Komentář:Vysavač používám již více než rok. Plní své povinnosti s pěti plus. Vysává všechny odpadky pomocí správných trysek, v případě potřeby je všechny používá. Vysavač je kompaktní, moderní a usnadňuje a zefektivňuje vysávání. Nezbytná technika pro domácnost, doporučuji.

Výhody:Filtr HEPA 14 je omyvatelný. Tichý chod. Spousta příloh.

Nevýhody:Na popis nevýhod je ještě příliš brzy

Komentáře:Právě jsem si ho koupil druhý den. Nemůžu uvěřit, jak je to skvělé. Neuvěřitelný výkon jako u turbomotoru! Je to docela tiché, nečekal jsem, že to bude. Líbí se mi také, že filtr není třeba vyměňovat, pokud ho včas umyjete. Vypadá dobře, běží snadno. Žádné nekonečné tahání.

Výhody:jeho dosah je více než dostatečný pro celou místnost. Má tlačítko pro automatické odvíjení šňůry. Důkladné čištění, vysoký sací výkon. Kompaktní velikost.

Komentář:S výrobkem jsem velmi spokojená, účinně čistí a vysává koberce a podlahové nečistoty. Čištění je nyní rychlejší a kvalitnější. Snadno se s ním manévruje po místnosti, nenaráží ani se nekutálí. Pohodlné a hlavně příjemné používání.

Výhody: Design. Vysoce ergonomický design. Výkon 2200 W. Filtr HEPA není třeba vyměňovat. Spousta různých trysek, včetně nerezových a polyuretanových.ч. dlouhá štěrbinová tryska a vrtací tryska.

Komentář:Tento vysavač se mi velmi líbí. Krásné, dobře vyrobené. V provozu je pohodlný, není příliš těžký, velká kola. Jezdí dobře, rukojeť je pohodlná, přepínač převodovky je umístěn spodrukochno, auto-šňůra navíjení šňůry funguje okamžitě, filtr lze prát podle potřeby, jako vysavač.

Výhody:Je kontejnerový, výkonný, vypadá pěkně, je praktický, kompaktní, snadno se otáčí a není hlučný.

Nevýhody: vysavač nemá žádné nevýhody

Komentář:V našem domě jsou všude koberce, takže dobrý a výkonný vysavač byl nutností. Kdysi jsem vlastnila vysavač s vyměnitelnými papírovými sáčky na prach a řeknu vám, že je to noční můra. Proto při nákupu nového vysavače hledejte především nádobu, výkonnou a kompaktní. Tento model vyhovuje ve všech ohledech. Dokonale čistí a zbavuje prachu, snadno se používá a není těžký.

Dobré stránky : automatické navíjení kabelu, HEPA filtr a dlouhá hubice na praskliny. Skvělý vysavač, který je tichý, ale výkonný.

Nevýhody:Můj vysavač nemá žádné nevýhody.

Komentář:Koupil jsem nový vysavač, protože moje žena nerada používá k vysávání koště. Miluje a ráda používá tento vysavač. Vysává každý den, protože máme malé děti. Čistí se tiše, takže je třeba jej čistit denně. má dlouhou štěrbinovou hubici, která je s ním dodávána a je skvělá pro vysávání těžko přístupných míst. Praktická nádoba, snadno se čistí. Úklid je mnohem rychlejší a vysavač sám vysává prach. Vzduch se stále čistí. Snadno se pohybuje po bloku díky vozíkům, které se snadno přemisťují. Nezbytný nákup a osvědčený kvalitní produkt.

Klady: Čistí rychle a dobře. Funguje tiše. Zvenku vypadá pěkně. Kompaktní.

Slabé stránky:Malý odpadkový koš

READ  Jak marinovat jehněčí žebra do trouby

Komentář:Vysavač se mi líbí: je tak malý, lehký a zároveň tak výkonný, že po každém úklidu vyhodím téměř plnou nádobu odpadků (jedinou nevýhodou je, že nádoba je malá a musí se to dělat často). Ne úplně tichý, ale velmi tichý. Snadné použití, není rozmarné. Obecně se mi to líbí.

Výhody: robustní, snadné použití, výkonný, krásný, praktický, má omyvatelný HEPA filtr, vypíná se při přehřátí, automatické navíjení kabelu, 5 trysek, není těžký.

Komentář: koupil vysavač z této série Runn `n moje matka asi před třemi lety a je stále rád, že pak nešetřil peníze. A tak když jsme potřebovali nový vysavač, bez váhání jsme si vzali BGS 42234. Opravdu dobrý vysavač. výkonný, praktický. Šňůra je dlouhá a tlačítko pro volbu rychlosti se nachází na těle přístroje. Snadno se přepíná, prachový sáček je velký, není problém ho vyčistit, kolečka jsou velká a pogumovaná. Má mnoho nástavců, já vždy používám turbokartáč, ale někdy používám i štěrbinový kartáč. Filtr HEPA lze čistit.

Výhody:Cena, kvalita, funkce.

Komentář:Myslím, že je to nejlepší vysavač za rozumnou cenu. Dostatečně výkonný, bezhlučný, nenáročný na údržbu, pravidelně vyprazdňujte nádobu a čistěte HEPA filtr. to je vše. Mimochodem, signalizuje, že je čas vyčistit filtry, takže není třeba hledat pod víkem. Moje očekávání byla splněna.

Výhody: Odolný filtr HEPA, výkon a možnost nastavení výkonu pro různé nátěry, nádoba na prach, teleskopická trubka s tlačítkem, automatické navíjení, vrtací tryska (velmi užitečné), kompaktní skladování a nízká hmotnost, manévrovatelnost, nízká spotřeba energie.

Komentář:Tento vysavač jsem si koupila před rokem, když jsem byla těhotná. Vysavač stále funguje jako nový, sání je vynikající, snadno ovladatelný, není těžký, je výkonný a hlavně tichý. Vysávám dětský pokoj, když dcera spí. Filtr HEPA zachytí i ty nejmenší částečky prachu a byt je čistý a svěží. Manžel ho používal pro spoustu jiných účelů a nyní, když začne vrtat, zapne ho a použije vrták, vysavač vysaje všechen prach a štěrk. Vysavač nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu, stačí vytřepat koš, pokud je filtr zanesený, systém vás na to upozorní. Za rok provozu vysavače nebyl filtr vyčištěn ani jednou. Spotřeba energie je ve srovnání s naším předchozím vysavačem nízká.

Výhody:výkonný, nehlučný, filtr Nera, praktická rukojeť, elektronické ovládání výkonu otočným knoflíkem, akční rádius 10 m, potřebné příslušenství, automatický kabel, snadná údržba.

Komentář:Koupil jsem ho jako náhradu za starý, objemný vysavač. Manželka se trápila taháním starého vysavače po bytě a pak běhala se smetákem a hadrem, aby uklidila prach, který se po úklidu usadil. Jediné, v čem byl můj starý vysavač dobrý, bylo vytahování prachu z koberců a čalouněného nábytku, ale okamžitě ho vyhazoval zpět do vzduchu. S novým vysavačem jsme začali nový život. Moje žena je ráda, že náš vysavač je kompaktní, ale výkonný a tichý. Odstraňuje prach stejně dobře jako starý vysavač, ale udržuje čistý vzduch. Nádobu lze snadno vyjmout, nečistoty se v ní shromažďují ve slisovaných kouscích, které lze snadno vyklepat. Pro sebe jsem také našel použití vysavače má trysku pro vrtání. Nemusí vysávat jemný prach při každém vrtání, prostě ho během vrtání vysává. Skvělé, nezbytný doplněk do každé domácnosti.

Výhody:Cena, kvalita, funkčnost.

Slabé stránky:Není tichý, nemá turbo kartáč.

Komentář:Máme tento Bosch, je to druhý rok, funguje skvěle, čistí, výkon je optimální (není příliš silný, zvládne to bez problémů i taková drobná holka jako já, ale není ani příliš slabý, perfektně vytáhne prach a nečistoty i ze zdánlivě čistého povrchu). Není to nejtišší možnost, ale není příliš hlasitá, ve vedlejší místnosti ji není slyšet. Nastavení výkonu, dlouhý síťový kabel a HEPA filtr s vysokou filtrací.

Dobré stránky:Dlouhá šňůra, praktická teleskopická trubka, vrtací tryska, nízká hlučnost

Komentář:Bez dobrého vysavače je život v domě prostě nemožný. Je to můj pomocník, čistí dobře a výkonně, ale bez hluku. Jeho teleskopická trubka, kterou lze prodloužit stisknutím tlačítka. Nejlepší ze všeho je, že nemá prachový sáček a díky HEPA filtru je vzduch čistší a svěžejší.

Výhody:Je vysoce kvalitní, tichý a výkonný. Osvědčená časová a dlouhodobá práce. Nepotřebuje žádný spotřební materiál.

Slabiny:Vrtací tryska je pro mě stále záhadou.

Komentáře:Tento vysavač máme již téměř 2 roky. Skutečný dříč, protože rodina má malé dítě, proto vysáváme denně a někdy i několikrát denně a nikdy jsem neměl rýpnutí a skvěle se čistí až do posledního smítka prachu. Je tichý a prach z něj nevychází, nebo spíše naopak, vzduch je na výstupu čistší než na vstupu (díky HEPA filtru). Velká nádoba, dlouhá šňůra a praktické ovládání. Celkově se jedná o kompletní balíček, který se vyznačuje vysokou kvalitou a rozumnou cenou.

Jak rozebrat vysavač Bosch. návod krok za krokem

Vysavač vám vydrží dlouhá léta, pokud jej budete správně používat, udržovat a dodržovat pokyny výrobce. Někdy se však stane, že se domácí spotřebič porouchá. Pokud je vysavač v záruce, měli byste se obrátit na specializované servisní středisko width=“800″ height=“800″[/img]Pokud je vysavač po záruce, není nutné v případě poruchy vyhazovat spotřebič do koše. Pokud máte zkušenosti s opravami elektrických zařízení, můžete si vysavač opravit sami. Některé opravy, jako je výměna nebo prevence motoru vysavače, lze provést doma, aniž byste museli volat servisního technika. Základní konstrukce je u většiny výrobců vysavačů stejná. Pro ilustraci opravy vysavače použijeme jako příklad značku Samsung.

Jak funguje motor vysavače

Dvěma hlavními částmi motoru ve všech moderních vysavačích jsou pohon, neboli motor sběrného typu (nazývaný také motor), a ventilátor, který je umístěn na hřídeli rotoru. Právě ty totiž zajišťují podtlak, který vysavači umožňuje plnit jeho funkce. Ze školních osnov fyziky. prostor bez částic a hmoty se zaplní náhradní hmotou, což je v případě vysavače mikroskopická špína a prach. Trysky a kartáče zajišťují zachycení těchto jemných částic, které se po přefiltrování vzduchu usazují ve filtrech a odlučovači prachu.

Další část se týká samotného motoru. Sběrací motor se skládá z:

  • bydlení;
  • statorové vinutí;
  • rotoru na ose hřídele;
  • dvě ložiska;
  • kartáče a držáky kartáčů;
  • oběžné kolo s krytem.

M.В

Jaká je funkce nádoby EasyClean v myčce Bosch Runn’n BGS42242, BGS42234?? Systém odlučování prachu je umístěn vně koše (prázdný koš), koš je snadno vyjímatelný, snadno se čistí, velký objem 1,9 litru

Které z filtrů samočisticí systém Roxx’x GS-60 a Relaxx’x GS-50 čistí? Filtr GORE CLEANSTREAM

Široké průměry vzduchových kanálů vysavačů Bosch zajišťují: Vysoký průtok vzduchu pro maximální čisticí výkon

Který model vysavače Bosch je vybaven vrtací tryskou? BGS 42234

Tichý provoz vysavačů nádob Bosch Roxx’x, Relaxx’x, Runn’n je dosažen díky: dodatečné izolaci hluku, včetně umístění motoru ve dvojité kapsli, tichému proudění vzduchu díky konstrukci vysavače na jakou rychlost se zvyšuje vzduch v cyklonové trubici při separaci velkých nečistot na prvním stupni systému CrossFlow u vysavačů Bosch Runn’n BGS42424, BGS42234 180 km/hod

Systém CrossFlow ve vysavačích Bosch BGS42242, BGS42234 Runn‚n zahrnuje: High-tech membránový filtr

Pokud kontrolka SenosrBaglessTM bliká červeně, znamená to: Průtok vzduchu klesl pod optimální hodnotu, vyčistěte prosím filtry Jak často by se měl čistit HEPA filtr ve vysavači Bosch BGS42424, BGS42234? Jednou ročně

rozebrat, vysavač, bosch, runn

SenosrBaglessTM nepřetržitě měří: průtok vzduchu

Aerodynamická konstrukce vzduchových kanálů zajišťuje: Snižuje víření vzduchu Který čistič nádob Bosch je nejtišší?? Relaxx’x

Vyžadují vysavače Bosch SensorBaglessTM (Roxx’x, Relaxx’x) spotřební materiál? Runn’n)? Filtry není třeba vyměňovat, jsou navrženy na celou dobu životnosti

Vysavač je vybaven filtrem HEPA (třída H14). To znamená, že: Filtr zachytí až 0,995 % mikročástic větších než 0,3 μm. Vhodné pro alergiky

Bosch Rann’n BGS42242, BGS42234 má dvě rukojeti: jednu na horní straně přístroje a druhou na rukojeti koše. Čistič lze zvednout: Za obě rukojeti

Kolik stupňů filtrace má inovativní filtrační systém CrossFlow u myčky Bosch Rann’n BGS42342, BGS42234? Tři

Co se rozumí pod pojmem „HEPA filtr“ a kam patří ve vysavači?? HEPA filtr pro filtraci částic umístěný na výstupu z vysavače Kolik je v síti M-video nádobových vysavačů Bosch?? Čtyři

Jak velká je nádoba na prach u vysavačů Bosch Roxx’x GS-50 a Relaxx’x GS-60?? 3 litry

doporučujeme vysavač bez sáčků, aby se o něj snadno pečovalo?

doporučujeme vysavač s vodním filtrem, který se však snadno čistí, tj. po vyčištění jej stačí vylít, t.Četla jsem, že hodně lidí na tyto vysavače nadává, prý je těžké vše rozebrat a umýt, nebo to nemá cenu?

Bezsáčkový válcový vysavač Samsung SC8650 Fido Petcare. Vysává opravdu dobře, snadno se ho zbavíte, filtr se snadno čistí a suší. Ale je to vysavač, ne čistič na mokré koberce.

Kercher DS 5600. Vylil vodu, umyl kbelík a nechal ho uschnout. Tolik k údržbě

Nedej bože, aby to nebyl Thomas Aquafilter!Uložte ji do skříně.To je ten nejhorší stroj, jaký jsem kdy viděl.

Ne LG!! Dělala jsem si kvůli tomu starosti! I když možná je to jen hloupý model, který mám.

Nedej bože, aby to nebyl Thomas Aquafilter!Dala jsem ho do skříně.To je ten nejhorší stroj, jaký jsem kdy viděl.

READ  Jak rozebrat vysoušeč vlasů braun swing 1400

Je to pravda? Právě jsem přemýšlel o tom, že si ho pořídím. Čistič je trochu dražší.

Tak jsem té reklamě propadl.Koupil jsem nejdražší s ohřevem vody na 50 stupňů.Byla jsem tak nadšená.Ukázalo se, že je to mrcha!Těžké.Po vyčištění je nutné jej rozebrat a umýt.Při čištění se vždy ucpe.Úplně nevysychá a vzadu je cítit.Plastové díly se lámou a deformují.Nemají je v provozu neustále.Musel jsem jet do továrny v Německu.

Ale to není nic ve srovnání s tím, že po 3-4 čištění v něm nedokáže vyměnit papírový filtr, který by se měl změnit.Ale nikde není k dispozici.Musel jsem se podívat po celé zemi a stálo to jako malé letadlo.Přemýšlel jsem, jestli mám vysávat, nebo se modlit za filtr.

Hlavním problémem je, že po 3-4 čištěních má papírový filtr, který vystupuje z filtrační kazety a musí se vyměnit.Ale nikde se neprodává.Musíte se podívat po celé zemi a stojí to jako malé letadlo.A pak jsem přemýšlela, jestli mám vysávat, nebo se modlit za filtr.

1, není v Rusku? Na ruských webových stránkách jsem ji nenašel.

Nyní je na výběr vysavač s odnímatelnou mísou. Stačí obejít velké obchody a zeptat se prodavačů. Hned vám to ukáží.

Měl jsem vysavač s vodou. Hloupé, nelíbilo se mi to. Vlasy a nečistoty pak musí do záchodu? Ucpe se to.

Jednou jsem pomohl sousedce vysát její plochý vysavač bez sáčků, který jí někteří distributoři prodali za 3500 dolarů.

Zatímco jsem vysávala. Myslím, že vysavač je vysavač. Když jsem skončil, soused řekl. a teď ho musíte rozebrat a vylít špínu do záchodu. Všechny díly umyté a vysušené. A znovu sestaveno.

Proklínal jsem všechno, co jsem do toho tekutého bahna sbíral. A trvá to několikanásobně déle než vysávání suchým vysavačem.

Je to naprostý úlet, bezsáčkové vysavače ! Jediné, k čemu by takový vysavač mohl být dobrý, je čištění mokrých koberců. Před 12 lety jsem si bláhově myslela, že když si na paláci vytvořím pěnový válec speciálním válečkem a po 20 minutách ho vysajeme. Uklidím svůj palác !

Ukazuje se, že všechny vysavače jsou určeny pro hotely ! :))) Abyste je mohli použít, musíte mít pod kobercem voděodolné linoleum, nikoli parkety ! )))

Tyhle čisticí vysavače do městských bytů jsou pěkná blbost.

a já jsem pro Kercherovou! jen tento „kbelík“ a nějaký plast na vypláchnutí a to je vše

a Thomas je opravdu ta nejhorší věc na světě.)

Pravděpodobně jste si právě koupili vysavač. Tento Samsung je u nás necelý rok. Filtry se nevyplachují, je mi jedno, jestli je to praní. vysavač přestane cokoli vysávat. To je nesmysl

Opravdu? Zrovna jsem přemýšlel o jeho koupi. Kerchery jsou drahé.

Tomáš je dražší než Kercher. A jsou považovány za profesionálnější. Filtroval jsem toto téma 🙂 Protože mám na venkově spoustu spotřebičů Kerher.

přemýšlíme o tomto modelu.Zelmer Aquawelt 919.0 ST

může o tom někdo něco říct?

Alergie Dyson. bez vody. cyklon. odpojení nasadit zpět. Filtr se čistí jednou za šest měsíců. Trakce byla šílená a hlavně. trvale, dokud není kbelík plný. všechno zachytí. až po stavební suť. Používám ho už více než rok. žádné stížnosti. a je to správně.

Dyson je dobrý, klasický jako Kirby (nebo ještě vyšší). a má hodnotu asi 25 až 30. Je tam plastová nádoba, stačí ji protřepat a je to. Nemá však vodní filtr.

Я. Vysavač raději peru a suším, ani ho nechci používat kvůli procesu čištění, raději utratím peníze za sáček a jednou za měsíc ho vyměním a je to.

Jsem Thomasova oběť. Z úklidu jsem měla hrůzu. jak ho dostanu znovu ven.

Po nějaké době jsem trpěl a trpěl, koupil jsem Kercher DS 5600, který již má turbo kartáč. se ho nemůže nabažit. Žádný zápach jako u jiných vysavačů bez sáčků, možnost praní ve třech velkých kusech bez víření.

Mám Zanussi, levný model (koupil jsem ho před třemi lety za 1,5 tisíce). Skvělý výrobek, filtr stačí umýt jednou za šest měsíců.

Nemám omyvatelný dyson se žlutou kuličkou

Dlouho jsem zkoumala vysavače (s těmi předchozími jsem měla tolik problémů). Prošla jsem spoustou Kerrů, Dysonů a Samsunů, ale nakonec jsem si koupila jednoduchý Miele se sáčky a miluju ho.

rozebrat, vysavač, bosch, runn

Samsung Aquatic c aqua cyclone. Velké díly. Snadno se čistí. HEPA13, který lze také prát.

Mám Dyson bez čisticího prostředku se žlutou kuličkou

Co je to Dyson se žlutou koulí?? Co je na balonu tak skvělého??

Společně s manželem. Nemáme peníze, žijeme sami. # money’s coming in handy # (peníze se hodí). Co se děje??

Mám zavolat do péče??

Žlutá koule. je pravděpodobně to, co má Dyson místo koleček. Uvnitř balonu je elektromotor, míč je těžký a dobře vyvážený, vysavač je stabilní a snadno se ovládá. Tento model Dyson lze ovládat i jednou rukou nebo kartáčem.

Dyson alergie. bez vody. cyklon. odpojení. vyhozené. připoután. filtr byste měli jednou za šest měsíců vyprat. Průvan je zběsilý a hlavně. je konstantní, dokud není kbelík plný. všechno zachytí. až po stavební suť. se používá již více než rok. žádné stížnosti. a je chytře postavený.

Jsem pro Dyson! Vysavač je skvělý a vysává koberec tak, že ho není možné odnést! Filtruje vzduch, je kvalitní a snadno se používá.

Opravdu? Právě jsem přemýšlel o koupi. Kerchery jsou trochu dražší.

Těžký (pokud jsou na něm prahy, připravte se na jejich přenášení)

Doba čištění přibližně odpovídá době mytí vysavače (vyndat mokrý prach a vlasy, vylít špinavou vodu, umýt všechny čtverečky, filtry, kbelík, vše utřít a pak několik hodin sušit, mokré sbírat neporadím). Po zapnutí se mi může do celého domu rozšířit nepříjemný zápach.).

Přístroj je drahý (filtry se musí měnit každý rok nebo půl roku, už si přesně nepamatuji, a nejsou levné).

P.S. Jediná výhoda. Čistí opravdu dobře, pokud máte možnost jej používat pouze pro generální úklid a máte běžný vysavač se sáčkem na každý den.

vysavače s doručením domů Kalina Kdmart online obchod s domácími spotřebiči http://kdmart.ru/

Nejlépe se suchým zametacím strojem.je to nový Bosch. Pořád se nemůžu vzpamatovat z toho, jak je to dobré. Teď můžu byt uklidit opravdu rychle a nemusím se půl hodiny potit nad každou místností. A snadno se o ni stará, stačí ji vyprázdnit a vypláchnout.Zabere to jen pár minut. Není třeba měnit filtry, je vybaven filtrem HEPA13, díky němuž je vzduch na výstupu dokonale čistý.

Alenko, blahopřejeme k nákupu! Jaký typ vozu Bosch jste si pořídili?? Drahé? Pokud jsem to správně pochopil, jedná se o vysavač s nádobou. Chci ho, abych konečně zapomněla na prach a sáčky.

Lena, společnost Bosch vydala více modelů vysavačů nádob a liší se cenou, takže si můžete vybrat ten, který vám bude nejlépe vyhovovat. Všichni jsou svým způsobem dobří a hlavně jsou mocní a nedělají paničkám žádné problémy. Mám řadu Bosch Relaxx’x ProSilence. Kromě toho se můžete podívat na Relaxx’x Animal, Runn’n, Relyy’y nebo Roxx’x. Hoovers jsou všechny kontejnery a chytré, jako pro mě, takže náklady nejsou drahé, vzhledem k tomu, jak dobré jsou.

Alenko, jaký konkrétní model máš?? A kolik jste za tento Boshův zázrak zaplatili?? Chci takový, jaký máš ty. Je turbo kartáč součástí balení, nebo si ho musíte dokoupit??

Vzali jsme Bosch Relaxx’x ProSilence BGS5SIL66A.18000р. V sadě jsou 4 trysky: štěrbinová, na podlahy a koberce, na parkety a běžný kartáč. A tady jsme samostatně zakoupili turbo kartáč s názvem.ProAnimal.

„[quote=“#x0410#x043b#x0435#x043d#x043a#x0430 „]#x0424#x0438#x043b#x044c#x0442#x0440#x044b #x043c#x0435#x043d#x044f#x0442#x044c #x043d#x0435 #x043d#x0443#x0436#x043d#x043e #x0438#x043c#x0435#x0435#x0442 #x0444#x0438#x043b#x044c#x0442#x0440 HEPA13 #x0437#x0430 #x0441#x0447#x0435#x0442 #x043a#x043e#x0442#x043e#x0440#x043e#x0433#x043e #x0432#x043e#x0437#x0434#x0443#x0445 #x043d#x0430 #x0432#x044b#x0445#x043e#x0434#x0435 #x0438#x0434#x0435#x0430#x043b#x044c#x043d#x043e #x0447#x0438#x0441#x0442#x044b#x0439.[\? #x042f #x0432#x043e#x0442 #x0432 #x043c#x0430#x0433#x0430#x0437#x0438#x043d#x0435 #x0441#x043c#x043e#x0442#x0440#x0435#x043b#x0430 #x043d#x043e#x0432#x044b#x0439 #x043f#x044b#x043b#x0435#x0441#x043e#x0441 #x0431#x043e#x0448. #x043e#x0442#x043b#x0438#x0447#x043d#x0430#x044f #x043c#x043e#x0434#x0435#x043b#x044c#x043a#x0430, #x043d#x0435 #x0431#x043e#x043b#x044c#x0448#x0430#x044f, #x043a#x0430#x043a #x044f #x0445#x043e#x0447#x0443, #x0442#x0430#x043a #x0432#x043e#x0442 #x043f#x0440#x043e#x0434#x0430#x0432#x0435#x0446 #x0443#x0432#x0435#x0440#x044f#x043b. #x0447#x0442#x043e #x0431#x043b#x0430#x0433#x043e#x0434#x0430#x0440#x044f #x044d#x0442#x043e#x043c#x0443 #x0444#x0438#x043b#x044c#x0442#x0440#x0443 #x0432#x043e#x0437#x0434#x0443#x0445 #x043d#x0430 #x0432#x044b#x0445#x043e#x0434#x0435 #x0447#x0438#x0449#x0435, #x0447#x0435#x043c #x043d#x0430 #x0432#x0445#x043e#x0434#x0435! #x041c#x043d#x0435 #x043e#x0447#x0435#x043d#x044c #x0430#x043a#x0442#x0443#x0430#x043b#x044c#x043d#x043e, #x0442.#x043a. #x0430#x043b#x043b#x0435#x0440#x0433#x0438#x043a #x044f, #x043f#x0435#x0440#x0438#x043e#x0434#x0438#x0447#x0435#x0441#x043a#x0438 #x043f#x0440#x043e#x0441#x0442#x043e #x043c#x0443#x0447#x0430#x044e#x0441#x044c(((.“

Všimli jste si toho někdy?? za oknem svítí světla

Odjezd na venkov

Nemůžu říct za jiné vysavače, ale Bosch má tento HEPA13 čip, který funguje, máme jeden, který jsme nedávno koupili, ale ujistili jsme se, že v létě na chalupě, dokonce i na vrcholu alergie, jsem v domě nekýchal. ani ve vzduchu nebyl žádný prach))).

ParametrHodnota
typ čištění suché
Typ nádoby na prach cyklonový filtr
Turbokartáč je součástí dodávky ano
Barva černá
Teleskopický nosič ano
Regulátor napájení na krytu ano
indikátor stavu naplnění nádobky na prach ano
Spotřeba energie 2200
Hmotnost 5.8

Rozhodl se koupit nový vysavač pro mé ženy na 8. března. Jeden dárek pro dva. Manželka a maminka s ním byly spokojené, je to nutnost, zejména proto, že je to kvalitní vysavač a dobře vysává odpadky. Snadno se čistí, snadno se přemisťuje a šňůra se snadno odvíjí (automaticky). Praktický koš na odpadky. Dodává se s nástavci. Má malé rozměry a nezabírá mnoho místa.

Výhody: snadné čištění nádoby, elektronicky nastavitelný výkon, dobré vysávání a snadné použití.

Doba používání: několik měsíců

Je to ten pravý vysavač pro každý byt s mnoha koberci, jako je ten můj. Koupila jsem si ho před více než půl rokem a jsem s ním velmi spokojená, zejména s výkonem, tichým chodem, snadným vyprazdňováním koše a pohodlným používáním. Díky velkým gumovým kolečkům a poměrně malým rozměrům se rychle pohybuje po bytě, má dlouhý napájecí kabel a dosah je proto velký.

READ  Jak vybrat robotický vysavač do domácnosti

Klady: Dokáže perfektně odvést svou práci. Pohodlné, spolehlivé a snadno použitelné.

vysavače Bosch se systémem SensorBagless: čím tišší jízda, tím více energie. Vyčistěte si to.

Vysávání dětského pokoje bez probuzení dítěte? Nebo přijmout obchodní hovor bez vypnutí vysavače? Ano, už to není sen! Zapomeňte na hluk a stres z úklidu! Nová řada vysavačů Bosch se systémem SensorBagless TM je navržena tak, aby vysávání bylo co nejjednodušší i v těch nejextrémnějších podmínkách. Řada vysavačů Bosch s technologií SensorBagless TM. Výkon a tichý chod jsou nyní kompatibilní!

  • Plně automatický samočisticí filtrační systém SensorBagless TM: bezkonkurenční kombinace výkonu a maximální účinnosti od prvního dne a každý den.
  • Inovativní systém SilenceSound TM.
  • Koupeno a zapomenuto: sáčky na prach jsou minulostí. Doba údržby je omezena na minimum.

Protože vysavač je nástroj, který je často a intenzivně používán, uživatelé vždy kladli vysoké nároky na jeho funkčnost, ergonomii a design. Všechny modely této řady, a zejména vlajkové modely Bosch Relaxx’x ProPower a Bosch Relaxx’x ProSilence splňuje tyto požadavky v plném rozsahu. Nabízejí jedinečnou kombinaci vlastností, která spojuje neuvěřitelný výkon a nízkou hladinu hluku s minimální údržbou.

Osvědčený systém Robust Air TM. Vysavač ProSilence x ProSilence byl zkonstruován tak, aby poskytoval intenzivní a neúnavné proudění vzduchu, které zachytí i ty nejmenší prachové částice a navždy tak odstraní pocit, že právě vysátý koberec není tak docela čistý. A díky systému SilenceSound TM. Hlučnost vysavačů je tak nízká, že kdybyste měli vysávat klec tygra, zatímco spí, uspěli byste!

Žádné kompromisy v maratonu! Maximální výkon.

Efektivní účinnost zachycování prachu je v podstatě určena průtokem vzduchu a optimálně navrženou tryskou pro zachycování prachu. V nové řadě kontejnerových vysavačů Relaxx’x ProPower dokonale kombinuje všechny komponenty, které mají přímý vliv na výkon spotřebiče. Robust Air TM zaručuje vysokou kvalitu čištění. Vysoce výkonný motor, aerodynamický design včetně výrazně zvětšeného průměru cest proudění vzduchu přispívají k vysoké intenzitě proudění vzduchu (až 43 litrů za sekundu) a zefektivňují proces čištění.

Řada modelů využívá kompresorové motory, které udržují vysoký průtok vzduchu a jsou také tišší a úspornější než běžné výkonné motory. Systém SensorBagless TM zajišťuje vysokou denní provozuschopnost. Integrovaný senzor Sensor Control snímá proudění vzduchu, a pokud se objem proudícího vzduchu sníží o 10 %, vysávání se zastaví: aktivuje se automatický systém čištění filtru, který vysavač opět uvede na nejvyšší úroveň výkonu.

Nejtišší ve své třídě.

Vytvoření řady vysavačů Relaxx’x ProSilence, inženýři společnosti dokázali, že kontejnerové vysavače mohou být i přes svůj výkon velmi tiché. Nový systém SilenceSound™ Vyrábí Relaxx’x ProSilence je nejtišší čistič nádob, jaký kdy značka Bosch vyrobila.

Aby se co nejvíce snížily vibrace a hluk, byla analyzována každá část čističe. od trysky až po výfukovou mřížku. Aerodynamické proudění vzduchu a prakticky vzduchotěsné spoje mezi trubkou, hadicí a tryskou tak skutečně účinně snižují hladinu hluku. Srdce spotřebiče, motor, je uzavřeno ve speciálním akustickém plášti, takže z něj uniká jen ten nejslabší zvuk. Tento výsledek by samozřejmě nebyl možný bez použití inovativních zvukově izolačních materiálů.

Hladina provozního hluku pouhých 66 dB(A), což se blíží tichému přátelskému rozhovoru. Přístroje pracují tak tiše, že můžete vysávat i pozdě v noci, aniž byste rušili spící děti nebo pozorné sousedy.

Žádná údržba a žádný spotřební materiál: koupit a zapomenout.

Prachové sáčky a další spotřební materiál, jako jsou filtry, se stávají minulostí. U nových vysavačů Bosch SensorBagless TM trvá nějakou dobu, než se naplní velký sběrný koš. A když se naplní, je velmi snadné ji vyprázdnit: stačí ji vytáhnout, protřepat, v případě potřeby opláchnout pod tekoucí vodou a vrátit zpět. Filtr GORE™ CLEANSTREAM s membránovým efektem a velkou filtrační plochou v systému Relaxx’x a Roxx’Filtr je vyroben ze špičkových materiálů a je navržen na celou dobu životnosti vysavače.

Prach a nečistoty se nedostanou dovnitř. Filtrační médium zadržuje až 99,5 % prachu na vnějším povrchu filtrační membrány, což zajišťuje nerušený průtok vzduchu systémy vysavače Automatický samočisticí filtrační systém účinně odstraňuje prach a nečistoty z povrchu filtru. Do výstupu HEPA filtru se tak dostane jen malé procento prachu.Filtr není třeba vyměňovat a je omyvatelný.

Pouze čistý vzduch

Používají se filtry HEPA až do třídy H14, které jsou schopny zachytit nejen nejjemnější prachové částice, ale také bakterie a dokonce i viry. Tato třída filtrů se používá v nemocnicích, kde jsou vyžadovány nejvyšší standardy hygieny a sterility.

Individuální přístup

Nová řada čističů nádob Bosch pro náročné uživatele a ty, kteří oceňují poměr ceny a výkonu, najde model, který je navržen přesně tak, jak potřebují.

Vysavače Bosch se systémem SensorBagless TM vám zajistí klid: jsou výkonné, ale tiché, uživatelsky přívětivé a nekompromisní z hlediska kvality a životnosti.

rozebrat, vysavač, bosch, runn

Oprava vysavače Home. Je to pohodlná služba, protože můžete v reálném čase sledovat, co se ve vašich spotřebičích opravuje. Navíc řemeslníci mají vždy k dispozici všechny druhy nářadí a náhradních dílů pro vysavače Bosch Runn-n-BGS-4U2234, v každém případě bude oprava provedena ještě týž den.

Oprava vysavače Bosch Runn-n-BGS-4U2234

Pokud se na nás obrátíte, můžete si být jisti rozumnou cenou za všechny opravy a originální díly Bosch Runn-n-BGS-4U2234. Náklady na opravu vysavače Bosch Runn-n-BGS-4U2234 závisí na rozsahu závady, protože jednoduché opravy mohou být dokončeny během několika minut, zatímco složitější opravy mohou trvat hodiny až několik pracovních dnů. Náklady na opravy jsou ovlivněny také nutností vyměnit vadné díly a součásti.

Opravy Hoover

Vysavače Bosch Runn-n-BGS-4U2234 opravíme během chvilky. Nemusíte hledat nářadí, protože naši opraváři mají vždy k dispozici veškeré nářadí a náhradní díly, které pro svůj vysavač potřebujete. Opravy provádíme rychle, efektivně a levně.

Diagnostika vysavače

Před zahájením opravy vysavače Bosch Runn-n-BGS-4U2234 provede odborník bezplatnou diagnostiku. Abyste si byli jisti přesnou příčinou závady a nemuseli později svolávat opravu.

Služba v domácnosti

Po projednání všech podrobností s naším manažerem stanovíme libovolný čas, kdy k vám technik přijede. Služba je bezplatná.

Cenově dostupné náhradní díly

Všechny náhradní díly, které nabízíme jako náhradu, jsou originální náhradní díly výrobce. Nemusíme si cenu navyšovat, proto se cena tolik liší.

Levná oprava

Všichni naši řemeslníci jsou vyškoleni a každých šest měsíců procházejí dalším školením, v případě závažné závady může školení trvat déle než obvykle a řemeslník vám nabídne možnost odvézt vysavač do servisního střediska.

Zaručená kvalita

Po opravě vám technik poskytne dvouletou záruku na provedenou práci. Můžete si být jisti, že ani po této době vás nebude po mnoho let trápit žádný problém.

Bosch BGS42230 Příručka pro provoz

Příručka k čističi potřebná pro váš vysavač Bosch BGS42230 Runnn? Níže si můžete prohlédnout a stáhnout bezplatnou příručku PDF. Navíc zde najdete nejčastější dotazy, hodnocení produktů a názory uživatelů, které vám pomohou využít spotřebič na maximum. Pokud toto není průvodce, který hledáte, kontaktujte nás.

Váš spotřebič nefunguje a v návodu chybí řešení? Přejděte na Repair Café a získejte bezplatné opravy.

Chcete vyčistit vysavač? Pokud potřebujete vyčistit filtr, hadici, trubku nebo jinou část, přečtěte si naše rady k čištění vysavače níže.

Čištění kartáče vysavače a teleskopické trubice. je to jednoduchá činnost, kterou zvládne každý. Oddělte je od vysavače, zkontrolujte, zda na nich nejsou nečistoty, odstraňte z kartáče žmolky, vlasy, nitě a opláchněte je pod teplou tekoucí vodou bez saponátu, poté je nechte chvíli uschnout.

Postup čištění filtru vysavače je podobný výše uvedenému. Pokud je filtr omyvatelný (viz návod k použití), lze jej umýt ve vodě bez použití čisticích prostředků. Poté ji nechte 24 hodin schnout.

Čištění hadice vysavače probíhá podobně jako výše uvedené postupy. Pokud se domníváte, že v hadici něco uvízlo, můžete do hadice opatrně zasunout násadu od mopu nebo jiný dlouhý předmět a pokusit se jej vyjmout.

Chcete-li vysavač Bosch vyčistit, oddělte nádobu od přístroje, vyjměte obsah, opláchněte pod teplou tekoucí vodou a poté nechte zcela vyschnout. V žádném případě nevkládejte do spotřebiče mokrou nádobu. Musí být zcela suchá. Totéž platí pro čištění filtru vysavače nádob. Vyjměte filtr z vysavače, postupujte podle pokynů a umyjte jej pouze pod vodou, pokud je to povoleno. Filtr také nechte schnout při pokojové teplotě po dobu nejméně 24 hodin.

Čištění motoru vysavače svěřte autorizovanému servisnímu středisku Bosch ve vašem městě. Během záruční doby 12 měsíců může být tato služba bezplatná. Po uplynutí záruční doby jsou pro vše stanoveny pevné ceny.

Pokud máte stále dotazy ohledně čištění vysavačem nebo chcete najít servis ve svém okolí, zavolejte našemu zákaznickému servisu a získejte více informací. Můžete nám zavolat na toto číslo 24 hodin denně, 7 dní v týdnu: 8 (800) 200 29 61. Rádi vám pomůžeme.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS