Table of Contents

Pravidla pro používání. Vysoušeč vlasů s difuzérem PH Active.

Návod k použití. PH 254, PH 264 aktivní směšovací vysoušeč vlasů

Právě jste získali vysoušeč vlasů Rowenta. Dva režimy

Zástrčky, které jsou součástí přístroje, jsou dokonale přizpůsobeny rychlému vysoušení a úpravě vlasů. Tichý, lehký, pohodlný při používání.Patentovaný bubnový difuzér umožňuje zvětšit objem vlasů od kořínků nahoru.

ELEKTROINSTALAČNÍ NORMY. POUZE VE VELKÉ BRITÁNII. BEZPEČNOSTNÍ TIPY PRO UŽIVATELE NÁHLAVNÍ SOUPRAVY

BS 1363-A 13A zástrčka. V případě výměny

13A tavná pojistka, typ BS 1362, podle ASTA.Pokud vaše zástrčka do zásuvky nepasuje, je třeba ji odříznout (v případě lisované zástrčky odříznout) a nasadit vhodnou zástrčku. Poznámka. Zástrčku odříznutou od napájecího kabelu zlikvidujte, protože představuje riziko při zapojení do zásuvky s proudem 13 A.Po instalaci tavné pojistky musí být vždy opatřena krytem. Pokud kryt zástrčky chybí nebo je ztracen, nesmí se zástrčka používat, dokud se nenajde náhradní. Dbejte na to, aby byl nasazen a upevněn pouze správný typ krytu.U vidlic s odnímatelným krytem tavné pojistky musí barva krytu odpovídat barvě zástrčky nebo pokynům vytištěným na základně vidlice.Pokud odnímatelný kryt chybí, lze jej získat v servisním středisku Rowenta (viz seznam náhradních dílů).

náhradní kryt lze také získat od výrobce vidlice.

POUZE PRO ANGLII. NASTAVENÍ POZORNOSTI FUSSELS. Vodiče napájecího kabelu mají následující barevné označení: modrá. neutrální, hnědá. pod napětím.Před zasunutím zástrčky si pečlivě přečtěte tyto pokyny. V případě pochybností byste se měli obrátit na elektrikáře.Protože barva napájecího kabelu nemusí odpovídat barevnému značení na svorkách zástrčky, je třeba dodržet následující postup: Připojte MODRÝ vodič k zemnicí svorce na trojkolíkové zástrčce,

ke svorce označené N nebo ke svorce BLACK;

na svorku L nebo RED.

Hnědá nebo načervenalá; 2. modrá nebo tmavá; 3.Namontujte pojistkovou vložku správného typu; 4.Použití drátěné svorky

Žádný z identifikovaných vodičů není na tříkolíkové zástrčce spojen se zemí. Toto zařízení vyžaduje 13A pojistku, která splňuje požadavky britské normy BS 1362, ASTA.

Přístroj je určen pouze pro provoz na 220-240 V.

Modře zbarvený vodič musí být připojen ke svorce označené N nebo k modře zbarvené svorce na zadní straně zástrčky

Rowenta splňuje technické a bezpečnostní normy pro tento spotřebič.

Fén připojujte pouze k jednofázové elektrické síti

Střídavé napětí uvedené na typovém štítku je stejné jako napětí uvedené na výrobním štítku.

Bez ohledu na to, k jaké chybě připojení může dojít

Nikdy nenechávejte spotřebič bez dozoru, pokud je zapojen do sítě.

Vysoušeč vlasů splňuje pokyny normy EHS

87/308 o úrovni rádiového a televizního rušení.

Pozor! Nepoužívejte fén v blízkosti umyvadel nebo jiných vodních ploch. Je to nebezpečné! Riziko přetrvává, i když je vysoušeč vlasů vypnutý. Přestože je fén zcela izolovaný, je v něm

Neponořujte fén do vody. Domácí spotřebiče se velmi zahřívají, když

které mohou způsobit popáleniny, pokud se jich dotknete.Na

Upozornit ostatní uživatele na riziko.Nedotýkejte se fénu mokrýma rukama.

Fén nesmí zůstat zapnutý bez dozoru. Fén by měl být vždy odpojen ze zásuvky:- před čištěním;- v případě poruchy během používání;- ihned po použití;- pokud je ponechán byť jen na chvíli bez dozoru

Při vypínání nemůžete vytáhnout zástrčku ze zásuvky. Prodlužovací kabel lze použít pouze,

zda je v řádném provozním stavu.

Pozor! Dbejte na to, aby se vám vlasy nezachytily do

Mřížka na zadní straně vysoušeče vlasů. Bezpečnostní zařízení automaticky vypne vysoušeč v případě přehřátí (například když se vlasy zachytí v mřížce). V takovém případě odpojte fén a počkejte 20 minut, než vychladne.

Fén uchovávejte mimo dosah dětí

malé děti. Děti ji mohou používat pouze pod dohledem dospělých. Nezapojujte napájecí kabel fénu do zásuvky

Fén Rowenta CF 9 recenze. Měla jsem „štěstí“ na nepoddajné roztřepené konečky. Dlouho jsem hledala produkty na odstranění suchosti, magnetizace a podobně. U kamaráda jsem viděla fén Rowenta.

Zaujal mě spotřebič. A jak se ukázalo, právem.

Ale popořadě. Takto vypadal tento neobvyklý vysoušeč vlasů. Byl zakoupen za 2. Osobně jsem se tehdy s žádným takovým štětcem nesetkal. Výrobce „Rowenta“. Německá značka, poměrně oblíbená po celém světě.

Kadeřnictví s fénovacím kartáčem od blogerky NinaNonsimple Další zajímavé informace najdete v našich komunitách. Fén na vlasy Rowenta Brush Activ 1000 (CF9220), který jste obdrželi jako dárek v listopadu 2012. Tehdy stál 1999, nyní je jeho cena.

Značka vzbuzuje důvěru, poskytuje záruku na zboží. S ohledem na to jsem se rozhodl koupit levný vysoušeč vlasů. Cena. 3. 50. Kompletní sada. Prodává se v samostatném balení s originálním designem. Dívky ho milují, přitahuje pozornost a láká ke koupi. Kartonová krabice s pěnovými vložkami pro bezpečnou přepravu a skladování vysoušeče vlasů.

Ceny pro Rowenta CF 9220 v ukrajinských internetových obchodech na CENY.UA. Funkce Rowenta CF 9220, fotografie a popis modelu. Multifunkční fén Rowenta CF 9220. Příslušenství, funkce a mé osobní dojmy. Koupit fén ROWENTA CF 9220 Brush Activ v internetovém obchodě Eldorado s dodáním a zárukou. Podívejte se na ceny, recenze. Styling fénem od blogerky NinaNonsimple Další skvělé informace najdete v našich komunitách:nbsp.

READ  Jak rozebrat topinkovač Bosch tat 6101

Na obálce výkresu jsou příklady účesů s popisem, jak je s tímto fénem udělat. Pohodlně. Součástí balení je také: vysoušeč vlasů s keramickým povrchem a dlouhou kroucenou šňůrou, dva různé nástavce v samostatných plastových nádobách, návod k použití, záruční list. Trysky. Mám dva různé nástavce na vysoušeč vlasů s rádiusem. Skvěle se hodí na kudrlinky různých velikostí. Když jsem měla krátký sestřih, používala jsem jemnou trysku: dodala mi velký objem. Když si nechávám vlasy narůst, používám obě šroubovice: malou u kořínků a velkou u konečků. Štětiny trysek se střední optimální délkou.

Potřebují však neustálou péči, jinak se roztříští. Jakmile trysky vychladnou, umyji je teplou mýdlovou vodou, osuším a uložím do nádoby.

Uvnitř vysoušeče vlasů je kovová cívka, která zahřívá kartáč a vytváří efekt kulmování. Pozor: je velmi horká. Nevýhoda: chybí mi normální zúžená tryska, kterou mají standardní fény. Funkce. Výkon vysoušeče vlasů je 1. W. Na obrázku je zobrazen funkční panel.

Černé a bílé šipky ukazují směr trysky. Pro pohyb ve směru nebo proti směru hodinových ručiček je třeba tlačítko neustále držet stisknuté.

Není to nepříjemnost. Snadné použití.

Číslo a sněhová vločka představují teplotu přiváděného vzduchu. Sněhová vločka. režim ionizace. Ionizace je opravdu skvělá.

rozebrat, vysoušeč, vlasů, rowenta, 9220

Zabraňuje vysoušení vlasů a zabraňuje statické elektřině. Obdélník se šipkou nahoře je mechanismus upevnění trysky. Ikony na trupu. Vždycky mě zajímalo, co znamenají symboly na domácích spotřebičích. Před koupí fénu jsem se o to zajímal, protože na krytu jsou tyto symboly.

První dva symboly na fotografii, protínající se tři písmena „P“, „C“ a „T“. Uvádějí, že výrobek má ruský certifikát shody. Značky podobné písmenům „C“ a „E“. shoda s evropskou normou kvality. Přeškrtnutý koš je speciální recyklační symbol. Skutečnost, že výrobek má požadovanou certifikaci, svědčí o tom, že je jeho používání bezpečné. To mě přesvědčilo i při výběru fénu.

Koupil jsem si ji a používám ji s velkým potěšením. Režimům a ovládání jsem porozuměl hned napoprvé. Používám ji už čtyři roky: žádné poruchy, žádný kouř ani zápach spáleniny. Je to velmi dobrý fén pro ženy, které si nerady hrají s vlasy. Umyjete si vlasy, vyfénujete je maximálně deset minut a můžete začít.

Jak rozebrat vysoušeč vlasů rowenta cf 9220

Každý ví, že vysoušení vlasů fénem. shkidlivo! To způsobuje, že sténají, zmenšují se, poškozují se a ztrácejí vitalitu! Je to opravdu tak, a proto jsem až do svých 23 let neměla fén, nechtěla jsem si vlasy fénovat, byly naprosto přirozenou metodou vysoušení a pevně jsem věřila, že „každý fén je špinavý“, jak mě učila moje matka. A tak tomu bylo i předtím, než jsem si koupila fén od Roventy s ionizátorem! Takže v mládí mé matky nebyly žádné takové vysoušeče vlasů, a pak všichni obvykle byli velmi shkidlivy, ale vysoušeč vlasů Roventa Studio Dry 2000 se objevil vyvedchennym! Především si nelze nevšimnout jeho křiklavého, stylového vzhledu. tak jemné a bílé! Zbožňuji bílou barvu a tento vysoušeč vlasů má dokonce bílý napájecí kabel, to mě oslovilo) Má také.

Služba otázek a odpovědí bude deaktivována

Děkujeme, že jste využili naši službu FAQ. Otázky a odpovědi již není možné zveřejňovat a 30. dubna budou ukončeny. Veškerý obsah často kladených otázek bude odstraněn. Prozkoumejte často kladené dotazy a získejte podrobnější informace.

Proč už nemohu klást otázky a odpovídat na ně??

V době vzniku Q&A existovalo jen velmi málo zdrojů, které nebyly v angličtině. Situace se však v posledních letech výrazně změnila: vzniklo mnoho webů s obsahem ve více jazycích, které přitahují obrovské množství uživatelů.

V posledních několika letech se objevilo mnoho stránek s obsahem v nejrůznějších jazycích, které mají ve srovnání s otázkami a odpověďmi velmi početné publikum.

Mohu exportovat obsah z.

Na zadní straně rukojeti fénu odstraňte panel kolem spínače (je na západkách) a pak samotné tlačítko, pod ním odšroubujte dva šrouby. Poté pomocí šroubováku nebo jiného nástroje oddělte zadní část těla. Nejsou zde již žádné šrouby, ale západky jsou velmi pevné. Hodně štěstí!

Demontáž fénu ROWENTA studio day 2000. Tam na rukojeti nainstalován spínač, to je samo o sobě v rámu, je to tenký šroubovák pod stranami (má dvě západky na každé straně a to (rám) je odstraněn). Pak zvednete samotný spínač a pod ním jsou dva šrouby! Ale šroubovák pod ním je P.Šrouby jsou oboustranné, se dvěma hroty. (z čínské stavebnice), můžete to udělat sami. Nahoře na pouzdře jsou další tři západky, horní. téměř žádný problém loupat, šroubovák podledila a všechny, ale ze stran, kde tento zadní kryt má jako výstupky dopředu, na koncích těchto.

Rowenta CV4030 se rozebírá poměrně jednoduše, ale pokud víte, kde začít. Kvalita těchto vysoušečů vlasů je uspokojivá, nejčastěji kvůli špatným elektromotorům. Pokud se fén začal často vypínat z důvodu přehřátí (spuštěná ochrana), znamená to nedostatečné chlazení topných spirál. Dvěma hlavními příčinami jsou nízké otáčky ventilátoru (vyčerpaný nebo vadný motor) nebo ucpání (vlasy omotané kolem hřídele motoru). Často dojde k přerušení napájecího kabelu na základně rukojeti (v takovém případě se fén vůbec nezapne). Topná spirála se rozpadá velmi zřídka (pouze při dlouhé životnosti více než 7 let). Demontáž vysoušeče CV4030 se omezuje na demontáž rukojeti vysoušeče (nedemontujte vzduchové vedení a kryt)!):

Tenkým plochým šroubovákem nadzvedněte držák vložky kotouče měniče otáček. uvolněte dvě západky na obou stranách vložky a vyjměte ji;

Průhledná vložka, spínací deska a kovová deska vypadnou.

Zobrazení: 3585 Rowenta CV-4220 STUDIO DRY

Tato mezinárodní značka se na našem trhu osvědčila. Kromě vysoušečů vlasů nabízí německý výrobce širokou škálu malých spotřebičů, od kávovarů po vysavače.

Pokud jde o vysoušeče vlasů, dobré známky CV 4803, CV-8040-D3 a CV 4220, i když, samozřejmě, každý rok se zlepšuje zpracování. Domácí sušička CV-4220 STUDIO DRY nepředčí náklady a ospravedlňuje pověst společnosti.

Cena: 20-50Příkon: 2000W Počet rychlostí: 3Provozní funkce: ionizace, studený vzduch, koncentrátor trysek, ochrana proti přehřátí, 3 režimy

Vlastnosti: Šňůra 1,8 m, bílá, kombinovaný spínač teploty/napájení, poutko na zavěšení

Marina: Roztomilý kompaktní vysoušeč vlasů. Škoda, že je k dispozici pouze v bílé barvě, ale to je moje preference. Myslím, že nikdo nepoužívá maximum.

ROWENTA CF 8032. Kartáčový vysoušeč se dvěma režimy vysoušení (dvě kombinace rychlosti a teploty: pro styling a pro vysoušení vlasů).

Pokusme se společně opravit naši sušičku ROWENTA CF8032, zjistit důvod, proč nefunguje, a pokud je to možné, opravit ji. Začínáme opravu, s vnějším vyšetřením fénu, věnujeme pozornost absenci různých nadýmání na těle sušení nebo tavení z přehřátí, zkontrolujte napájecí kabel, na přítomnost poškození izolace, přestávky a podobně. Abychom zjistili příčinu závady sušičky ROWENTA, musíme ji nejprve rozebrat, o což se nyní pokusíme.

Nejprve odstraňte plastový nástavec na přední straně fénu, který slouží k uchycení různých nástavců, které jsou součástí fénu (difuzér, koncentrátor, kartáč na vlasy, kulma). Za tímto účelem vezměte jednou rukou fén a druhou rukou jemně otáčejte plastovým kroužkem doleva a doprava.

Před demontáží vysoušeče vlasů se ujistěte, že jsou kryt a šňůra zvenku neporušené. Nezapomeňte odpojit zástrčku ze zásuvky. Pokud je tělo fénu poškozené, raději jej nepoužívejte. Tento vysoušeč vlasů není bezpečný.

K demontáži fénu mohou být zapotřebí speciální šroubováky. Protože je tělo fénu obvykle spojeno zapuštěnými šrouby, ujistěte se, že se šrouby neztratily. Pokud jsou šrouby různě dlouhé, měly by být označeny. To vám usnadní následnou montáž.

Pokud se mísa fénu stále nerozpojí, jsou zde ještě svorky, které drží fén pohromadě. Jemným stisknutím těla uvolněte svorky. Ujistěte se, že kryt není prasklý. V opačném případě se fén nenávratně poškodí.

Opatrně oddělte poloviny karoserie. Tělo vysoušeče vlasů je zpravidla rozděleno na dvě stejné poloviny. vlevo a vpravo. Někdy se fén dělí na přední a zadní část. Než však fén odpojíte, položte jej na stůl. To pomůže vyhnout se.

Stručně o designu

Každý fén se skládá z motoru, ventilátoru, topných těles a elektrického obvodu, který zajišťuje součinnost těchto prvků. V závislosti na počtu režimů a výrobci se mohou komponenty, vzhled a složení spínačů lišit. Ale uvnitř není nic složitějšího než tyristor. Fén je tedy možné opravit vlastníma rukama.

Pouzdro je spojeno šrouby. Jejich hlavy mohou být. a často také jsou. vyrobeny na zakázku. Toto je znaménko plus, hvězda, vidle. Proto se před opravou fénu musíte nejprve postarat o nástroj, který je schopen takový úkol zvládnout.

Někdy jsou klapky k sobě připevněny speciálními západkami. To je zvláštní problém: zkušení řemeslníci často plast rozbíjejí, protože se s ním snaží zacházet civilizovaně. Neexistují žádné speciální triky, ale pod samolepkami, plastovými šrouby a dalšími předměty se skrývají.

Pokud vás zajímá, jak rozebrat fén Rowenta, měli byste nejprve pochopit, jak je konstruován. Přestože Rowenta nabízí širokou škálu modelů, jejich vnitřní vybavení se příliš neliší. Elektromotor pohání ventilátor, který nasává vzduch a následně jej prohání topným tělesem, obvykle drátem omotaným kolem žáruvzdorného držáku. Některé modely jsou vybaveny speciálním odnímatelným filtrem, který zabraňuje vniknutí vlasů a jiných malých částic do krytu.

Před demontáží krytu nezapomeňte vyjmout zástrčku ze zásuvky. Pro demontáž krytu je třeba opatrně vyšroubovat šrouby vhodným šroubovákem. Pokud se tělo ani poté neoddělí, hledejte další skryté západky. Možná budete muset jemně stisknout okraje krytu, abyste se ujistili, že nejsou spojeny západkami vytvarovanými do krytu. Části karoserie jsou vždy spojeny zapuštěnými šrouby. Pokud tyto šrouby.

Jak rozebrat vysoušeč vlasů rowenta cf 9220

E-katalog. katalog popisů a cen domácího a počítačového vybavení, elektroniky, domácích a kancelářských produktů. My se prodejem nezabýváme, ale víme, kde koupit Vysoušeče vlasů a stylingové spotřebiče Rowenta CF 9220 za nejlepší cenu v internetových obchodech. V katalogu najdete všechny informace, které potřebujete k výběru. fény, výběr modelů podle parametrů, podrobné, vyhledávání produktů podle názvu, uživatelé, fotogalerie produktů, slovníček pojmů, recenze, návody, produkty, odborníci a mnoho dalšího. Žádný materiál nesmí být reprodukován bez písemného souhlasu redakce.

Nevýhody: Není to skvělý stroj pro dlouhé vlasy, vhodný spíše pro dívky s kaskádou. Nevýhody: Pohodlný otočný drát, funkce teploty, funkce rolovacího počítadla. Dobrý den, dnes budeme hovořit o fénu Rowenta Brush Activ 1000 CF 9220. Vypadá to pěkně. Internetový obchod MediaMarkt se stará o své zákazníky a nabízí pouze kvalitní výrobky: Rowenta CF 9220 fén-kartáč. recenze, specifikace, fotografie. Cena: od 3369 p. Fén Rowenta CF 9220 ✓ Koupit za nejlepší cenu ✓ Popis, foto, video ✓ hodnocení, testy, srovnání ✓ recenze, diskuze uživatelů. Fotografie Fén ROWENTA CF 9220. koupit na ➦ Rozetka.ua. ☎: (044) 537-02-22. Rychlé dodání ✈ Záruka kvality ☑ Nejlepší cena Koupit Rowenta CF 9220 Styler s dodáním v Petrohradě.

READ  Zastřihovač vlasů Hairway ultra pro

Prezentace Vše v pravý čas a vždy skvěle vypadající. sen všech žen. Je ale možné vytvořit si ráno dokonalý účes a nepřijít pozdě do práce?? A jak si udržet svůj styl po intenzivním tréninku, relaxaci v sauně nebo ochlazení v bazénu?? Řešení je nalezeno.Rowenta přináší kompaktní, technologicky vyspělý nový produkt: nový kartáč Brush Activ NANO Compact CF9421. Praktické a mobilní. Pohodlně se drží v ruce a díky kompaktním rozměrům ho můžete nosit všude s sebou. do posilovny, na dovolenou nebo na cesty. Novinky ve firmě O čem sní každá žena?

Každý den může vypadat co nejlépe, jako by právě vyšla z kadeřnického salonu, aniž by ztrácela čas, peníze nebo úsilí. Nový vysoušeč vlasů a žehlička na vlasy Classic Coiffeur, stejně jako profesionální sada ProSalon Style Assistant ActiveCurl Creator, vám umožní vytvořit dokonalý účes doma bez námahy a bez poškození vlasů. Ať už jsou to lokny, vlny nebo dokonale rovné vlasy. s novými spotřebiči Bosch už to vypadá, jako byste byli každý den v kadeřnickém salonu. Domácí styling nebyl nikdy pohodlnější, bezpečnější a stylovější. Prezentace Den co den se narovnávače vlasů těší stále větší oblibě. A to je pochopitelné, protože s jejich pomocí je možné udělat stylový styling během několika minut a vypadat bezvadně! Lákadlo být na vrcholu znamená, že dívky používají fén téměř každý den.

Jak rozebrat vysoušeč vlasů rowenta cf 9220

Tento elektrický spotřebič. Fén na vlasy. Velmi oblíbené a často nepostradatelné v každodenním životě. Vzhledem k vysoké poptávce spotřebitelů se design většiny fénů stal velmi podobným a kvalita zpracování a cena klesla. Dnes je velmi obtížné koupit skutečně odolný vysoušeč vlasů. Praxe oprav vysoušečů vlasů různých značek ukazuje, že se vyskytující poruchy jsou podobné a zpravidla ne fatální a snadno řešitelné bez vážných finančních nákladů.

Každý elektrický vysoušeč vlasů má ve své konstrukci dva základní velké prvky: ventilátor a topné těleso. Ventilátor vhání vzduch přes topné těleso, nasává ho za sušičku a vyfukuje ho ven z přední vyhřívané části.

Konstrukce vysoušeče vlasů. 1. vrtule; 2. elektrický motor; 3. ohřívač; 4. tepelná ochrana; 5. přepínač režimů; 6. napájecí kabel.

Ventilátor sušiček pro domácnost je založen na stejnosměrných motorech s kolektorovým pohonem na nízké napětí (12-18 V). Tento motor nelze napájet přímo ze sítě 220 V AC. Aby bylo dosaženo potřebného poklesu napětí, používá se uvnitř topného článku samostatná cívka (říkáme jí snižovací cívka). K usměrnění napětí se používá půlperiodový usměrňovač (diodový můstek), který je výkyvně namontován na svorkách elektromotoru. Ke kovové hřídeli motoru je připevněna plastová vrtule složená ze tří nebo více listů.

Topné těleso fénu je rám z nehořlavého materiálu s několika závity z nichromového drátu (spirály). V závislosti na počtu provozních režimů sušičky mohou být dvě nebo tři vinutí, z nichž jedno je snižující vinutí.

Topné těleso se dvěma vinutími.

Horké spirály topného tělesa musí být neustále ovívány chladným vzduchem, zejména při maximálním výkonu. Pokud dojde z jakéhokoli důvodu k přerušení přívodu vzduchu (např. poškození motoru), musí se sušička z důvodu požární bezpečnosti a prevence vyhoření topného tělesa automaticky vypnout. Toto bezpečnostní vypnutí je možné díky přítomnosti dvou prvků citlivých na teplotu ve vysoušeči vlasů současně. Dva ochranné prvky uvnitř ohřívače.

První hranice. termostat. Skládá se z dvojice uzavřených kontaktů na bimetalové destičce. V blízkosti výstupu ohřátého vzduchu jsou kontakty intenzivně ovívány. Když výstupní vzduch dosáhne kritické teploty, kontakty se od sebe oddálí a fén se otevře. Po několika minutách, kdy bimetalová destička vychladne, se kontakty opět sepnou a fén se zapne.

Bimetalové deskové termostaty.

Pokud se výše uvedená ochrana z jakéhokoli důvodu nespustí ve správný čas, druhý stupeň se aktivuje o několik sekund později pomocí tepelné pojistky. Tato pojistka je jednorázová a je třeba ji vyměnit, když se přepálí.

Pojistka.

Spotřebič Rowenta CV 4030.

Pro představu o vnitřním fungování domácího vysoušeče vlasů si rozebereme typický příklad vysoušeče Rowenta CV 4030. Tento model je vybaven ventilátorem na bázi nízkonapěťového motoru, topné těleso se skládá z jedné snižovací spirály a dvou topných spirál. Vysoušeč vlasů má tři provozní režimy, první režim rychlost ventilátoru je nižší než ostatní dva. Níže uvedené schéma.

V první poloze přepínače SW1 je síťové napětí po průchodu zástrčkou XP1, filtrem C1R1, ochrannými prvky F1, F2, diodou VD5 (nutnou pro odpojení jedné půlvlny střídavého napětí) přivedeno na snižovací cívku H1, přes kterou je napájen elektromotor M1. Diody VD1-VD4 jsou potřebné k usměrnění sníženého střídavého napětí cívky H1. Indukční cívky L1, L2 a kondenzátory C2, C3 se používají ke snížení hluku vydávaného kartáčovým motorem. Přes diodu VD5 je napájena také topná spirála H2.

Přesunutím přepínače SW2 do polohy 2 se dioda VD5 zkratuje. Motor se rozběhne na maximální otáčky a cívka H2 se více zahřeje. Třetí poloha přepínacího jezdce SW2 odpovídá režimu maximální spotřeby energie, kdy je topná spirála H3 připojena paralelně k H2. V této poloze je teplota odváděného vzduchu nejvyšší. Tlačítko chlazení se přepíná mezi dvěma topnými spirálami, jeho stisknutím se zapne pouze elektromotor a odpojí se spirály H1 a H2 a H3.

Rowenta cv4030 fén na vlasy proces odizolování.

Fén na vlasy bez pouzdra. Odspodu nahoru: spínač SW1, kondenzátor C1 s připájeným rezistorem R1, tlačítko SB1, topné těleso, motor s vrtulí (v černém krytu).

Dioda VD5 (foto vlevo) a indukční cívka (foto vpravo) sušičky Rowenta CV 4030 jsou namontovány uvnitř topného tělesa.

Termostat (foto vlevo). Pojistka (pravý obrázek)

Při opravách fénu vlastníma rukama nezapomínejte na bezpečnostní opatření

Proč, zdá se, vytahovat již pochopitelné téma. Často se však samoopravné vysoušeče vlasů, které plně nevysušují kadeře, mohou změnit v osobní problémy. Ano, triviální kvůli nerespektování vlastních bezpečnostních opatření. Statisticky to souvisí spíše s elektřinou.

Ignorování bezpečnosti nebo neznalost vede k nežádoucím důsledkům. Z tohoto důvodu se nedoporučuje, aby opravy fénu prováděly osoby, které nemají základní dovednosti nebo znalosti v oblasti elektřiny.

Při zkoušení fénu vždy vypněte napájení. Kontrola pomocí multimetru nebo šroubováku.

Mluvíme o domácích spotřebičích určených k sušení vlasů, nejen oblečení. Doporučení se nevztahují na opravy profesionálních zařízení.

Přestože jsou profesionální fény podobné domácím spotřebičům, konstrukčně se od nich liší a mají mnoho dalších funkcí. Proto je oprava profesionálního vybavení výsadou profesionálů. Abyste se vyhnuli častým poruchám, doporučujeme zvolit správný fén pro domácí použití.

Demontáž fénu Rowenta

Rowenta #Oprava fénu Rowenta. Máte-li zájem o náhradní díly pro pračky a další spotřebiče, můžete si.

Demontáž a oprava fénu Rowenta

Pokusil se ukázat, jak rozebrat fén, oprava je sekundární není nic složitého 4 dioda jedna.

Jak rozebrat fén Rowenta PRO 2300

Nejedná se o špatný vysoušeč vlasů. Je dobře a spolehlivě vyroben, ale jeho slabým místem je tlačítko pro vypnutí topení.

Jak rozebrat a opravit opravu Rowenta CV8060A repair

Jak rozebrat a opravit fén Rowenta CV8060A repair Rowenta Jak rozebrat a opravit fén na vlasy.

Opravy a demontáž fénu Rowenta brush activ volume shine cf9320d0

Ahoj všichni, přátelé! V tomto videu jsem podrobně popsal všechny problémy spojené s demontáží a opravou údajné.

Rowenta CV5512 Fén na vlasy rozebrán a vyměněn kabel.

Rowenta CV5512 Demontáž fénu a výměna drátů. Naše firma. NEW LIFE ELECTRONIX OÜ Opravy domácích spotřebičů.

“ Demontáž fénu RUCE / KONTAKTNÍ SKUPINY / Oprava fénu

SKRYTÉ ZÁMKY. Hlavní účel demontáže kontaktní skupiny. Napájecí kabel je zalomený, fén funguje pouze v režimu.

20210606 rowenta 2100 vysoušeč vlasů neohřívá

A to je nový fén roventa, jen před týdnem rozebrán s tancem, a tato demontáž není lepší.

️Při použití vysoušeče vlasů Rowenta Compact Pro. demontáž a oprava

Fén na vlasy fouká velmi slabý teplý vzduch, rozeberte, zjistěte příčinu a opravte jej.

Demontáž fénu Scarlett SC-HD70I50

Jak rozebrat fén Scarlett SC-HD70I50, skryté zástrčky.

„Oprava“ Fén Rowenta Protect Pro 1800 Silencer PH 532 se odpojuje.

moje ová skupina https://vk.com/club153227746 https://kolyasin19.wixsite.Budete vyzváni ke kliknutí na níže uvedené odkazy.

Oprava fénu Rowenta

Demontáž kulmy, přestavba a oprava napájecího kabelu.

OPRAVA VYSOUŠEČE VLASŮ. RYCHLE a jednoduše. HANDS. VODIČE SE NEDOTÝKAJÍ. THERMO. VOSKOVÁNÍ. DRÁTOVÉ PŘIPOJENÍ.

Opravy fénů Jaké věci se nejčastěji rozbíjejí ve fénech na vlasy? Rychlá a snadná instalace a oprava?

Rowenta gv 4030 fén na vlasy oprava

V důsledku toho je horkovzdušný spínač poškozen. Zbytek pařezu roztavil a vše prozatím vyplnil lepidlem.

Jak rozebrat kompaktní sušičku Rowenta Compact Dryer pro 2200 W

Demontáž domácího fénu Rowenta pro 2200 W. Krok za krokem hacky, jak rozebrat fén roventa pro 2200 wattů. #Demontáž fénu.

Oprava fénu na vlasy rowenta

Oprava kartáče fénu rowenta. Přehřátí se po několika sekundách vypne. #remabytekhnika77.

Oprava vysoušeče vlasů vlastníma rukama

Sušičky vlasů zobrazené ve videu zpravidla nejsou drahé a časté opravy v 1.5 až 2 roky přežijí svou hodnotu.

Demontáž fénu Bosch

Demontáž a zpětná montáž fénu Bosch Typ: CTHM10 1000W.

demontáž kartáčů roventa

demontáž fénu roventa brush active 1000.

Oprava kulmy ROWENTA.

V tomto videu uvidíte, jak správně opravit napájecí kabel, a tak můžete dělat nejen kulmy, ale i

ФЕН-ЩЁТКА ROWENTA |ОБЗОР| ЛЁГКАЯ УКЛАДКА #фенщетка #ровента #быстраяукладка

Fén Philips HP8664 se vypíná? Rozeberte ho, je na něm spousta prachu. Video s návodem na rozebrání pouzdra.

Oprava fénu Rowenta

Nemohu foukat horký vzduch, ale pouze studený.

Oprava fénu Philips SalonDry Control (model HP8180)

Toto video podrobně popisuje postup demontáže / montáže a výměny napájecího kabelu v sušičce pro domácnost.

READ  Jaký je dobrý zastřihovač vlasů pro muže

Oprava vysoušeče vlasů

Jednoduchá porucha fénu. Opravu zvládne téměř každý.

Jak rozebrat přístroj Philips ThermoProtect 2100

#Oprava fénu Philips. Máte-li zájem o náhradní díly pro pračky a další spotřebiče, můžete si.

Vybalení a otevření chladného vysoušeče vlasů Rowenta CV7816F0 Signature PRO AC motor (bez montáže, jak je)

Rowenta CV7816F0 Signature PRO AC motor professional hairdryer was bought at Eldorado on sale, part of the price.

Oprava vysoušeče vlasů (nezapíná se)

Pokud se fén nechce spustit, je třeba jej opravit. Mám vysoušeč vlasů Rowenta NOMAD Elite 1600w, ale tato porucha.

DOTÝKAJÍCÍ SE KAŽDÉHO Z NICH! (animace)

Sabotáž na Channel One // Život bez Instagramu // Zrušení masek v Rusku

BITVA O UNII ! 18. března Ráno Již Lvov!

Putinův projev v Lužnikách přerušen. Co se stalo?? [STREAM na 16.45]

Chcete se při sledování videa dobře bavit? Videa pro všechny chutě, vtipná videa, videa se zvířaty, videa o vysílání a mnoho dalšího na našem videoportálu

Jak rozebrat vysoušeč vlasů Rowenta

Rowenta #Oprava fénu Rowenta. Pokud sháníte díly na pračky a spotřebiče, můžete si.

Jak rozebrat fén Rowenta PRO 2300

to není špatný vysoušeč vlasů. Je dobře vyrobený a robustní, ale jeho slabým místem je tlačítko pro vypnutí ohřívače.

Jak demontovat opravy Rowenta CV8060A fén na vlasy opravy

Jak rozebrat opravit opravit Rowenta CV8060A opravit opravit Rowenta vysoušeč vlasů Jak rozebrat opravit opravit vysoušeč vlasů.

Demontáž a oprava nedestruktivního fénu Rowenta

Pokusil se ukázat, jak rozebrat nedemontovaný vysoušeč vlasů, oprava je sekundární, není nic složitého 4 diody jeden.

️ Fén Rowenta Compact Pro. demontáž a oprava

fén na vlasy fouká velmi slabý teplý vzduch, demontáž, zjištění příčiny a oprava.

20210606 roventa 2100 vysoušeč vlasů neohřívá

A to je nový fén roventa, jen před týdnem rozebrán s tamburínou tancuje, a tato demontáž není lepší.

Jak rozebrat fén Rowenta pro 2200 W

Rozebrání domácího vysoušeče vlasů Rowenta pro 2200 W. Jak rozebrat fén na vlasy Rovrenta Pro 2200 W krok za krokem. #dryer #disassembly.

Rowenta kartáč activ volume shine cf9320d0 fén na vlasy opravy a demontáž

Ahoj všichni, přátelé! V tomto videu jsem podrobně popsal všechny problémy spojené s demontáží a opravou.

„oprava“ Rowenta Protect Pro 1800 Silencer PH 532 vysoušeč vlasů se odpojuje.

my wk group kliknutím na odkazy budete.

“ Demontáže fénů / kontaktní skupina / Oprava fénů

SKRYTÉ ZÁMKY. Hlavní účel demontáže kontaktní skupiny. Síťový kabel je zalomený; fén funguje pouze v režimu.

Rowenta CV5512 Demontáž fénu a výměna drátů.

Rowenta CV5512 Demontáž fénu a výměna drátů. Naše firma. NEW LIFE ELECTRONIX OÜ Opravy domácích spotřebičů.

Demontáž fénu Scarlett SC-HD70I50

Jak rozebrat fén Scarlett SC-HD70I50, skryté zástrčky.

OPRAVA VYSOUŠEČE VLASŮ. RYCHLE a jednoduše. ŠIKOVNÉ RUCE. UVOLNĚNÉ DRÁTY. THERMO. SHRINKING. PŘETRŽENÝ DRÁT.

Oprava fénu Co se na fénu hlavně porouchá?? Rychlá a snadná instalace a oprava?

Demontáž fénu Bosch

Demontáž a zpětná montáž fénu Bosch Typ: CTHM10 1000W.

Oprava fénu Rowenta

Demontáž fénu, obnovení a oprava napájecího kabelu.

Rowenta gv 4030 fén na vlasy oprava

Tlačítko pro vypnutí horkého vzduchu se rozbilo. Zbytek pařezu roztavil a vše prozatím vyplnil lepidlem.

Oprava vysoušeče vlasů Philips SalonDry Control (model HP8180)

Toto video podrobně popisuje demontáž / montáž a výměnu napájecího kabelu v domácí sušičce a.

Jak rozebrat vysoušeč vlasů Philips ThermoProtect 2100

Oprava fénu Pyilips #Philips. Pokud sháníte díly pro pračky a spotřebiče, můžete si.

Oprava fénu na vlasy rowenta

Oprava fénu Rowenta s kartáčem. Přehřátí se vypne po několika sekundách provozu. #remabytechnika77.

demontáž kartáčů roventa

demontáž kartáčů roventa brush active 1000.

Jak rozebrat a opravit fén Scarlett

Zobrazení opravy kabelů a oprava jističů pomocí pájky.

Jak rozebrat oběžné kolo fénu na vlasy. A také motor

Ukázka rychlého způsobu demontáže ventilátoru a motoru. Na příkladu vysoušeče vlasů Braun creation. Vyobrazeno bez demontáže fénu.

Oprava curlingového koštěte ROWENTA.

V tomto videu uvidíte, jak správně opravit napájecí kabel, a to nejen u vysoušečů vlasů, ale také u fénů.

Rychlá recenze vysavače Rowenta Elite CV5712

Fén Rowenta Elite CV5712 Přehled, zapnutí, vybalení.

Rozebrat fén Xiaomi Showsee A1-W. Co dělat, když se vám vlasy zachytí do fénu?

Rozebrat fén Xiaomi Showsee A1-W. Co dělat, když se vám vlasy zachytí do fénu? Čištění vysoušeče vlasů. Odstranění zadní části.

Jak sejmout lopatky ventilátoru

K tomuto videu jsou doplňky. Zde je odkaz.

Vybalení a otevření motoru Rowenta CV7816F0 Signature PRO AC (bez instalace, tak jak je)

Profesionální vysoušeč vlasů Rowenta CV7816F0 Signature PRO AC motor byl zakoupen v Eldorado v prodeji, část ceny.

Demontáž fénu Philips HP4935

Jak otevřít zadní kryt vysoušeče vlasů Philips HP4935 a vyčistit lopatky ventilátoru od vlasů a prachu, které se tam zachytily.

BRAUN BC 1400 Swing vysoušeč vlasů. demontáž a oprava.

BRAUN BC 1400 Swing nelze zapnout; řešení problémů a oprava.

Rowenta vysoušeč vlasů CV4741D0 / ÚPLNÁ RECENZE / PLUSY A MÍNUSY / JAK UCHOVAT ZDRAVÍ ZDRAVÍ

Ahoj všichni ) Dnes vám povím o mém nákupu fénu Rowenta CV4741D0, všechny jeho PLUSY a MÍNUSY.

Fén Rowenta Infini Pro od společnosti Rozetka

Fén na vlasy. Instagram. elya_krasnukhina #my unpacking.

Souboj stylerů: fén Rowenta vs. styler Dyson Airwrap | NGS.RU

Obliba uznávaného styleru na vlasy Dyson Airwrap neklesá. Módní blogerky, kadeřníci a

Jak rozebrat keramický iontový vysoušeč vlasů Hairway Lombardy vlastními silami

Oprava vysoušeče vlasů vlastníma rukama. Hairway Lombardy keramický iontový vysoušeč vlasů v demontu.

UTOPIL POUŽITÍM! (animace)

TOTO JE NAŠE NEJNOVĚJŠÍ VIDEO!

Lp. Boží hra #73 AKTIVACE MOCI MINECraftu

Naléhavé! USA se připravují na válku s Ruskem: Bidenovo prohlášení [Ruslan Ostashko. STREAM]

Sledujte nová, populární videa online v dobré kvalitě. Rychlé vyhledání libovolného videa.

Roventa fén na vlasy Jak rozebrat

Oprava fénu_Rowenta #Rowenta. Pokud hledáte náhradní díly pro pračky a spotřebiče, můžete si.

Jak demontovat opravit opravit roventa CV8060A opravit fén Rowenta

Jak rozebrat a opravit fén Rowenta CV8060A Jak rozebrat a opravit fén Rowenta.

Jak rozebrat vysavač Rowenta PRO 2300

není to špatný vysoušeč vlasů. Je dobře a spolehlivě vyroben, ale jeho slabým místem je tlačítko pro vypnutí topení.

Sušička Rowenta Compact rozebraná a opravená

Pokusil se ukázat, jak rozebrat fén, oprava je sekundární není nic složitého 4 dioda jedna.

20210606 roventa 2100 netopí

A to je nový vysoušeč vlasů roventa, jen před týdnem rozebrán s tancem s diamanty, a to demontáž není lepší.

️ Fén Rowenta Compact Pro. demontáž a oprava

Fén fouká velmi slabý teplý vzduch, demontáž, zjištění příčiny a oprava.

Jak rozebrat fén Rowenta pro 2200 W

Rozebrat domácí fén Rowenta pro 2200 W. Ukažte si vedle sebe, jak rozebrat fén Rowenta pro 2200 W. #sušička na vlasy # jak rozebrat.

Rowenta kartáč activ volume shine cf9320d0 opravy a demontáž

Dobrý den, přátelé! V tomto videu jsem poměrně podrobně popsal všechny problémy spojené s demontáží a opravou.

“ Demontáž vysoušeče vlasů SKIN LOCK / KONTAKTNÍ RŮST / Oprava vysoušeče vlasů

SKRYTÉ ZÁMKY. Hlavní účel demontáže kontaktní skupiny. Napájecí kabel je zalomený, fén funguje pouze v režimu.

Rowenta gv 4030 fén na vlasy oprava

V důsledku toho je tlačítko pro vypnutí horkého vzduchu rozbité. roztavil zbytek pařezu a prozatím vše vyplnil lepidlem.

Rowenta CV5512 Demontáž fénu a výměna kabelu.

Rowenta CV5512 Fén na vlasy v demontu a výměna drátů. Naše společnost. NEW LIFE ELECTRONIX OÜ Opravy domácích spotřebičů.

„Oprava“ Fén na vlasy Rowenta Protect Pro 1800 Silencer PH 532 se vypne.

moje ová skupina https://vk.com/club153227746 https://kolyasin19.wixsite.com/mysite, když kliknete na odkazy.

OPRAVA FÉNU. RYCHLE a jednoduše. DIY. VODIČE SE NEDOTÝKAJÍ. THERMO. DISMANTLING. KORUPCE NA DRÁTOVÉM VEDENÍ.

fén na vlasy#oprava#oprava Co se nejčastěji porouchá na fénu na vlasy? Rychlé a jednoduché nastavení a oprava?

demontáž kartáčů roventa

demontáž fénu roventa brush active 1000.

Jak rozebrat Scarlett SC-HD70I50

Jak rozebrat fén Scarlett SC-HD70I50, skryté zástrčky.

Přehled fénu Rowenta Elite CV5712

Fén Rowenta Elite CV5712 Přehled, zapnutí, vybalení.

Jak rozebrat přístroj Philips ThermoProtect 2100

Oprava fénu Pyhilips #Philips. Pokud máte zájem o náhradní díly pro pračky a další spotřebiče, můžete si.

Oprava kartáče na fén Rowenta

Oprava kartáče fénu roventa. Přehřátí se vypne po několika sekundách provozu. #remabytekhnika77.

Rozebrání fénu Bosch

Demontáž a rozebrání vysoušeče vlasů Bosch Typ: CTHM10 1000W.

zajímavá oprava fénu na vlasy

Ahoj všichni! Zde je návod na opravu fénu na vlasy. Dostal jsem fén na vlasy, abych ho opravil.

Vybalení fénu ROWENTA CV5730

přihlaste se k odběru kanálu zde: https://www.YouTube.com/channel/UCXrwT_im2zMJKLphD8g3iPg?view_as=subscriber.

Rowenta CV 8547 \ neohřívá

tlačítko pro uvolnění horkého vzduchu je rozbité. nejsou k dispozici žádné náhradní díly. oprava je extrémně líná. pájené odpojitelné.

Fén Rowenta CV7730D0

fén na vlasy #fén na vlasy. koupit fén. jak vybrat dobrý vysoušeč vlasů. Jak vybrat dobrý fén na vlasy pro.

PHEN. Oprava vysoušeče vlasů.

Přítel! Pokud to čtete, PODPOŘTE MÉHO PŘÍTELE PŘIHLÁŠENÍM, Dejte nám LIKE a napište něco hezkého.

Jak opravit fén na vlasy?

Ahoj přátelé! V tomto videu opravíme fén, pokud fouká pouze studený vzduch.

BRAUN BC 1400 Swing vysoušeč vlasů. demontáž a oprava.

Fén na vlasy BRAUN BC 1400 Swing se nezapíná, řešení a oprava problému.

Jak vyjmout oběžné kolo z fénu na vlasy. A také motor

Ukázka způsobu rychlé demontáže ventilátoru a motoru. Na příkladu fénu Braun creation. Zobrazeno bez rozebrání fénu.

TUPIDNÍ NA POUŽÍVÁNÍ! (animace)

Sabotáž na Prvním kanálu // Život bez Instagramu // Zrušení masek v Rusku

BITVA o Ukrajinu ! 18. března Ráno už LOVE!

Putinův projev v Lužnikách přerušen. Co se stalo?? [STREAM na 16.45]

Chcete se dobře bavit při sledování videí? Videa pro všechny chutě, vtipná videa, videa se zvířaty, videa o vysílání a mnoho dalšího na našem videoportálu

| Denial of responsibility | Contacts |RSS