důležité funkce sušičky

Automatická sušička prádla vás nejen zbaví věšení prádla, ale také se postará o vaše oblečení, takže můžete své oblíbené kousky nosit déle.

Problém se sušením čistého prádla se projevuje zejména na podzim, kdy je byt špatně vysušený. A věšení prádla přidává ještě více vlhkosti. Aby se váš byt neproměnil v prádelnu a prádlo neviselo v koupelně, na chodbě a na radiátorech, je vhodnější instalovat sušičku.

„20 minut a hotovo“: funkce automatické sušičky prádla

Automatické sušičky prádla nebo sušičky prádla jsou vzácné, a to i na okrajích časopisů o domácích spotřebičích. O pračky je vždy velký zájem, ale o sušičky už méně. Mytí přitom není poslední fází procesu navracení čistoty. Po vyprání, dokonce i po pořádném odstředění v moderní pračce, je třeba je ještě usušit. Můžete to udělat postaru. pověsit ho na balkon, do vany nebo na radiátor.

Ano, bubnová sušička vyžaduje další prostor. Ale také vám ušetří balkon nebo koupelnu (a někdy i zbytek pokoje) od mokrého oblečení. Sušičky prádla jsou užitečné zejména pro rodiny s rostoucími dětmi: obvykle je třeba vyprat spoustu prádla, často ještě neuschlého a jiné již vyprané, ale není je kam pověsit.

Je to nejlepší možnost, pokud si chcete obléknout svůj oblíbený svetr (košili, šaty, sukni, kalhoty), ale je mokrý a není čas čekat na balkoně, než uschne. Stačí vložit svetr do sušičky, aktivovat sušičku a nejpozději po 20-30 minutách ji můžete obléknout.

Obecně samozřejmě platí, že sušička. není zásadní položka, ale s ní je jasně pohodlnější. Přítomnost automatické „sušičky“ v domě jistě zvyšuje příslovečnou „kvalitu života“ jejího uživatele a za zlepšení této kvality nyní bojujeme za celou zemi! Koneckonců, pokud byt bude jen základní potřeby. život se stává peklem. Mytí, například, bude muset ručně, čistit příliš (ruské zákony stále nezakazují automatické „pračka“ nebo vysavač na luxusní zboží).

Před nákupem sušičky se ujistěte, kam přesně ji umístíte. Vhodné pro ty, kteří mají vyhrazenou místnost. na praní a žehlení. Pravděpodobně se tam vejde i sušička. Nejčastěji však není k dispozici žádný speciální prostor. Pro úsporu místa lze uvažovat o sloupové montáži: sušička se namontuje na pračku pomocí speciálních držáků.

Samozřejmě, že v tomto případě bychom měli vzít v úvahu rozměry všech „účastníků sloupce“, protože například nastavit sušičku (šířka a hloubka z nich, obvykle asi 60 cm, více miniaturní modely nejsou tolik), na úzké „pračky“ (hloubka 33 cm). sotva správné rozhodnutí.

Jakmile se rozhodnete pro sušičku, je vhodné se podívat, která sušička je pro vás nejvhodnější. Mluvíme o sušičce prádla. V těchto sušičkách se oblečení vkládá do speciálního bubnu (podobného bubnu pračky), buben se otáčí a na oblečení se vhání teplý vzduch.

Sušicí skříně jsou navíc větší, ale protože proces sušení je statický (látky zůstávají v klidu), jsou o něco funkčnější. Vždyť jemné prádlo, klobouky, boty a svrchní oděvy lze sušit na sušáku bez rizika deformace. Některé moderní bubnové sušičky se z hlediska funkčnosti již téměř vyrovnaly bubnovým sušičkám.

Rotační bubnové sušičky se dělí na kondenzační a sací. Zjednodušeně řečeno, rozdíl spočívá v tom, že u kondenzačních systémů proudí teplý vzduch, který nasál vlhkost ze sušeného prádla, do speciální kondenzační komory. Tam se ochladí a kondenzát se buď ihned vypustí do kanalizace, nebo do kbelíku k tomu určeného (který musíte později vyprázdnit).

U modelů s odtahem je vlhký vzduch okamžitě odváděn do ventilačního systému místnosti (pouhý odtah do místnosti není lepší variantou). Sušička musí být samozřejmě připojena k ventilačnímu systému. Sušičku lze také odvětrávat oknem, ale to není příliš výhodné, protože se tím zužuje počet míst v bytě nebo domě, kam lze sušičku instalovat, což zvyšuje náročnost samotné instalace.

Typ sušení se také může lišit. Některé z nich jsou časově závislé: dobu sušení nastavuje uživatel (nebo je nastavena z výroby pro různé programy sušení) a po uplynutí této doby se přístroj vypne.

Existují modely, které suší na určitý zbytkový obsah vlhkosti. Senzory uvnitř pračky detekují vlhkost prádla a spotřebič „pozná“, kdy je čas dokončit sušení. Stupeň zbytkové vlhkosti může nastavit uživatel. Například pokud se má nějaký předmět žehlit, musí být sušší, než když se má odložit do skříně. U sušiček je stupeň zbytkové vlhkosti pro pohodlí uživatele zřetelně označen pomocí definic: „Pod žehličku“, „Do skříně“ atd.п.

U moderních sušiček musí uživatel obvykle pouze zvolit typ tkaniny. Pračka suší oblečení tak, jak bylo navrženo. například džíny lze sušit v bubnové sušičce na poměrně horkém nastavení a mnoho jemných látek je třeba sušit bez tepla.

K dispozici jsou také programy pro sušení specifických předmětů, jako jsou košile, džíny, bundy atd.д. Jedná se opět o přednastavené algoritmy sušení. Existují modely, které mohou sušit vlněné prádlo. obvykle v koši, který lze namontovat speciálně pro sušení vlněného prádla (koš lze použít i pro sušení bot a jiných předmětů, takže nejsou vhodné pouze sušicí skříně).

Mnohé sušičky prádla slouží nejen k sušení prádla, ale také k jeho „sušení na vzduchu“. zbavují ho prachu, vlasů, nepříjemných pachů a celkově ho osvěžují. K tomu je obvykle třeba aktivovat program.

Buben sušičky je nejdůležitější částí spotřebiče. Kvalita procesu sušení závisí do značné míry na jeho vlastnostech. Pojďme se tím tedy ještě chvíli zabývat.

Buben sušičky je obvykle celý vyroben z nerezové oceli. Jedná se o odolný, trvanlivý a hladký materiál, který se pro tento druh použití dobře hodí. K dispozici se speciální povrchovou úpravou DuraFinish. Odolná vrstva se používá v různých aplikacích (mnoho notebooků má touto vrstvou pokryté dotykové plošky).

Otázka: Kde sušit prádlo, když ne „na šňůře“??

Od redakce: Jak napsal jeden čtenář v komentářích k článku o sušení prádla na Houzzu, „sušení prádla na lodžii se musíte nejprve zbavit v hlavě“. Pokud ano, můžeme přejít k porovnání technologických možností sušení prádla.

Jak to vypadá: Vypadá průmyslově, protože „pochází“ z průmyslu. původně se používal k sušení pracovních oděvů a obuvi z technologických materiálů. Jedná se o kovovou skříňku z nerezové nebo pozinkované oceli s vyjímatelnými policemi a háčky. Jak to funguje: Topné těleso zabudované ve stropě nebo v podstavci ohřívá vzduch uvnitř skříně. Cirkulace vzduchu umožňuje sušení; teplotu lze regulovat od střední po velmi nízkou. Průmyslové (a levnější) modely nemají žádné nastavení teploty. A také mají odvod kondenzátu přímo do místnosti: pro domácí použití je ze zřejmých důvodů lepší takové modely nekupovat.

Modely střední cenové kategorie mají speciální hadici, která odvádí vlhkost přímo do ventilačního boxu. Modely vyšší třídy mají uzavřený okruh a samy vytvářejí studenou páru, po jejímž odvedení se kondenzát shromažďuje v nádržce na vodu a skříňku lze jednoduše umístit doprostřed šatny. není třeba se starat o to, kam pára uniká.

Průmyslové, domácí použití. od 70 000 (ASKO) do 2 milionů (V-Zug).

Na adrese

Lepší než „lano“ na balkoně: šetrně suší sportovní dresy a vybavení. Současně (!) Membránové obleky, spodní prádlo, rukavice a boty lze také sušit. Dražší modely mají režimy rychlého a nízkoteplotního (jemného) sušení, které urychlují sušení. například po kabátě po mokrém sněhu. K dispozici je také režim „osvěžení“ pro zakouřené bundy. Výrobci tvrdí, že nejdražší pomůcky dokážou neutralizovat chřipkové viry z oblečení. Některé modely mají dokonce šipku na kalhotách (na dveřích je k tomu tlačítko).

READ  Jak sušit maso v sušičce zeleniny

Lepší než vrstevníci: V porovnání se sušičkami jsou sušičky tišší. Sušení prádla ve svislé poloze (na věšáku). Nedochází téměř k žádnému opotřebení jako v případě sušení v bubnové sušičce.

Kdo ji může použít: Ten, kdo má dům na lyžařském svahu. Nebo je rodina totální školka: mnoho čepic, rukavic, šál a promočených bot se musí sušit najednou (žádné „výměnné soupravy“ a není dost volných ohřívačů pro všechny). Nahrazuje chemické čištění většiny choulostivých svrchních oděvů, jako jsou drahé kožichy a kašmírové kabáty.

Není pravděpodobné, že bude potřeba: Není vhodné pro domácí účely, jako je sušení lůžkovin po praní. Rozhodně ne pro standardní byty. menší modely jsou k dispozici pouze v prémiových řadách, ale jejich rekonstrukce a vybavení stojí stejně jako dobrý dvoupokojový byt na předměstí.

 • Na košile. běžná část skříně vedle pračky (příklad na fotografii). Sušení na ramenou při přirozené teplotě a vlhkosti.
 • Pro mokré bundy nebo velké množství košil po sněžení použijte sušičku (na obrázku níže) a elektrické sušáky na boty. Zapnutí a zapomenutí nebo jemné doladění protějšků samozřejmě neexistuje.
 • Pro jeden kus oblečení, na kterém nejsou žádné skvrny, ale je třeba ho pravidelně osvěžovat nebo pomačkat. je vynalezen osvěžovač (na fotografii SWASH od společnosti Whirlpool). Během 10 minut odstraní bakterie, pachy a vyhladí oblečení: poradí si s džínami, hedvábnými saky i s jakýmkoli choulostivým zbožím, které potřebuje chemické čištění. Stojí 300 dolarů, ale jako vždy existuje spousta „ale“. přečtěte si uživatelské recenze na stejném Amazonu.

JAK VYPADÁ UMÍRÁČEK? Buben a celkový vzhled se podobá pračce se sušičkou s předním plněním.

Jak to funguje: Sušičky se vyrábějí ve dvou typech. Odsávače odvádějí výpary hadicí přímo do ventilace. Kondenzační zařízení přeměňují vlhkost na kondenzát a odvádějí jej do speciální nádrže nebo kanalizace. Extraktory jsou považovány za zastaralé, ale stále se prodávají.

Pokud vybíráte sušičku současně s novou pračkou, je rozumné koupit sloupovou kombinaci: spotřebič na spotřebiči. Je nepravděpodobné, že by sušička byla umístěna na již dříve zakoupenou a nainstalovanou běžnou pračku se sušičkou.

(ASKO, LG) a až 200 tisíc (KUPPERSBUSCH). Velmi málo značek a modelů. Lepší než „sušička na šňůry“ na balkoně: suší oblečení rychleji, zaručeně uschne do požadovaného času; existují režimy „nemačkání“, „osvěžení“ (v případě balkonu je třeba nechat bundu zapnutou přes noc, ne na hodinu). Pokud si zakoupíte příslušenství, jako je koš na vlnu, sušák na boty, nahradíte sušicí skříň. Lepší než sesterský spotřebič: lze jej umístit pod umyvadlo v běžné koupelně, v jedné rovině s pračkou. V případě potřeby je možné je schovat za nábytkovou přední část kuchyně. Levnější než většina sušicích skříní (i když kvalitní modely jsou cenově srovnatelné).

Zatímco pračka pere jednu várku prádla, sušička „doplňuje“ tu předchozí. Zpracování velkých dávek prádla je proto rychlejší než spuštění pracího cyklu v pračce a následně cyklu sušení v téže pračce. Užitečné pro: Ty, kteří nemají balkon. Každý, kdo nepředpokládal, že v koupelně nebo šatně bude sušička prádla. A nyní musí rozebrat „postýlku“ uprostřed obývacího pokoje.

V jakých situacích nepomůže: V tomto stroji nelze sušit tenké a elastické látky (mohou se natáhnout), věci s ozdobným lemováním. korálky, kamínky, výšivky nebo aplikace z kůže. Dětská trička s „pogumovaným“ vzorem (roztavit). Pro sušení vlny může být nutné zakoupit speciální koš na sušení.

Při praní a sušení se chápe, že jemné prádlo často přichází do kontaktu s bubnem a opotřebovává se rychleji než přirozeně vyprané a usušené.

Bundy a kabáty nelze osvěžit/sušit. zmačkají se.

 • U věcí, které nelze sušit v bubnové sušičce. čistěte v čistírně.
 • Pro každodenní použití. s pračkou s funkcí sušičky. Ještě pohodlnější: nemusíte přenášet mokré prádlo ze sušičky do sušičky. Pokud jste zvyklí prát v noci (a šetřit energií), sušení budete muset odložit na ráno.

Kde sušit prádlo v bytě. krásně

Pravidelný přispěvatel HouzzRu, historik umění, novinář, blogger. Vystudoval Ruskou univerzitu přátelství národů, Plechanovovu moskevskou státní akademii umění a průmyslu a Ruskou státní univerzitu ropy a plynu.С.Г.Stroganov Moskevská státní akademie umění a průmyslu, Ruská státní univerzita vědy a techniky. Váš hlavní profesní zájem: umění a řemesla. Design, móda, film, sport.

Sušení prádla. domácí momentka, která není často zachycena na lesklých fotografiích. A to je poslední z problémů, na které majitelé bytů při rekonstrukci na vlastní pěst myslí.

Na druhou stranu designéři věnují poměrně velkou pozornost praktickým záležitostem. Pokud ne technická místnost (prádelna), pak by měl být navržen alespoň koutek/zařízení pro tento účel. Sušení prádla nebo estetika interiéru. jak architekti vyřešili tento problém v projektech pro své klienty.

 • Pokud na podlaze vedle pračky není místo, umístěte ji do druhé řady (k tomu je třeba hledat speciální spotřebiče, které se integrují do sloupce).
 • Pokud v koupelně není místo, hledejte ho v přilehlých místnostech (na chodbě nebo v kuchyni).

Tato malá skříňka, ať už je umístěna kdekoli, může být skutečně „na očích“. Kromě běžných dveří je lze uzavřít také posuvnými dveřmi (jako v projektu na fotografii) nebo příčkou. Díky tomu vám spotřebiče nebudou překážet, když je nepoužíváte. Tato varianta se také často používá, pokud je vzhled spotřebičů příliš „moderní“ a kontrastuje s celkovým stylem místnosti.

Nápad s

Nápad s

Pračka se sušičkou Co dělat, když stále nemůžete najít místo, kam pračku se sušičkou umístit?? Zkuste vyměnit pračku za model s funkcí sušení. ano, existují omezení a ne vše lze v takových pračkách sušit (například košile s polymerovými vzory nebo tyl. nelze). Pořád je to lepší než sušení na provaze nebo uprostřed obývacího pokoje. Často se vylučuje, protože stará pračka plní svou funkci dokonale.

Estetický podlahový sušákZkuste najít skládací sušák, který se vám líbí, a naplánujte pro něj rozložený prostor.

Designérka, dekoratérka, umělkyně Evgeniya Nemirovskaya: „Pomáhá obyčejný skládací sušák a jeho místo, na které je důležité myslet už ve fázi návrhu. Pro byty bez balkonů a lodžií mě nic lepšího nenapadá.

Architektka a designérka Anastasia Zvonaryová: „Nyní si můžete koupit dřevěný skládací sušák. Určitě to není designová varianta, ale je to řešení situace, kdy není místo pro automatickou sušičku a dokonce ani pro balkon.

Důležité: Sušák musí být skladný a dočasný. Neplánujte trvalý, neodnímatelný model!Designérka Polina Ivanova: „Nedoporučuji používat stacionární sušák nad koupelnou, protože tam chcete vždycky něco pověsit. A to je daleko od estetiky.

Příklad fotografie. Ve skříni je zabudovaná sušička, která pojme poměrně velké množství prádla

Namontováno na bateriiSušička, která je dočasně namontována na radiátoru, je další možností, na které můžete sušit oblečení, pokud nemáte balkon (vyhledejte „sušička na baterii“).

Architektka Inna Sidamon-Eristavisti: „Skládací sušák lze během topné sezóny připojit k radiátoru během několika hodin. Zároveň vytváří dočasnou bariéru proti přehřátému vzduchu. Ačkoli kapacita není její hlavní předností, rychlost sušení tuto nevýhodu vynahrazuje. Sušička se vyprázdní hned při další várce prádla.“.

Tip: Takový nástavec na radiátor vám pomůže i v případě, že nevíte, kde v zimě sušit prádlo, protože na balkoně neuschne.

READ  Jak sušit vlasy bez fénu

„Chytrý“ (mobilní) systémArchitektka Světlana Tichonová: „Doporučila bych umístit na balkon nebo do koupelny malý sušák. V současné době existuje mnoho „chytrých“ modelů, které jsou ve složeném stavu prakticky neviditelné.“.

„Chytré“ sušičky se nenazývají „chytré“ proto, že je lze ovládat hlasem, snímat váš tep nebo jsou navrženy s využitím technologie NASA/Roskosmos (i když existují i varianty, které obsahují různě složité mechanismy). Záleží na vynalézavosti přístupu. Shromáždili jsme několik nejzajímavějších možností, kam a jak můžete sušicí spotřebiče integrovat.

Velmi oblíbený typ sušičky-transformátoru. Ty, které jsou zabudované do nábytku nebo připevněné na stěnu. Ve složeném stavu zabírají málo místa a jsou přehledné. Funkční části takového sušáku mohou splývat s nábytkem (jako na fotografii) nebo být kontrastní a působit jako dekorativní prvek

Nápad s

Další příklad výsuvné sušičky, vestavěný nábytek. Kapacita tohoto poddruhu závisí na velikosti skříně

Nápad s

Designérka Světlana Gerasimova: „S takovými věcmi počítám už ve fázi plánování. Pokud není místo, plánujeme úložný prostor pro skládací sušák ve vestavěných skříních nebo šatnách. Přes noc ji rozložte a ráno ji uložte. Tip designéra: Umístěte si do šatní skříně nebo šatny poličku na usušené, ale nevyžehlené prádlo. Obvykle nemáme čas žehlit hned a hromada nevyžehleného oblečení na židlích a pohovkách (a dokonce i jen hromada v umyvadle) interiéru na útulnosti nepřidá.

Myšlenka s

Výběr správné sušičky je jednoduchý úkol. Zvláště pokud začnete s přípravou. předem si zodpovíte několik jednoduchých otázek.

První a nejdůležitější z nich je způsob instalace sušičky. Bude oddělená, nebo bude umístěna na pračce?? Zda je vyžadováno připojení na kanalizaci nebo odvod vzduchu do ventilačního systému? Zodpovězením těchto otázek můžete vyloučit zjevně nevhodné modely a zúžit výběr na minimum. V této fázi se také s největší pravděpodobností rozhodnete, zda je pro vás vhodný model s ventilací nebo kondenzační.

Dalším krokem je rozhodování o ceně, která je přímo ovlivněna faktory, jako je přítomnost či nepřítomnost tepelného čerpadla, rozsah dostupných automatických programů, stejně jako další (volitelné) funkce a samozřejmě „značková přirážka“.

Jakmile v těchto bodech dospějete k rozumnému kompromisu, pravděpodobně zúžíte výběr na tři až pět modelů a konečné rozhodnutí nebude vůbec obtížné.

Sušička prádla: její funkce

Téměř všechny modely sušiček mají více než jednu funkci sušení:

Každý model elektrické sušičky má několik možností sušení:

 • Dočasné. proces sušení se spustí v určitém okamžiku a na libovolnou dobu nastavenou uživatelem.
 • Orientace na chybné ošetření. sušení se zastaví, když obsah vlhkosti dosáhne uživatelem definovaného procenta.
 • Na základě tkaniny. proces sušení je založen na uživatelem zadaném obsahu náplně
 • Orientace na typ oblečení. spotřebič suší oblečení stejného typu na základě jeho specifických požadavků.

Výše uvedené základní funkce fungují u většiny sušiček. Majitelé si musí připlatit, aby získali další kapacitu. Před nákupem sušičky je důležité, aby uživatel zvážil, co od ní chce a k čemu ji bude potřebovat.

Pračka se sušičkou. Výhody a nevýhody

Před 9 měsíci jsem doporučil můj rozpočet pračka-sušička na picaboo zde. Pickaboos nevěřil, že je to bezpečné po dobu jednoho roku a požádal mě, abych napsal zpět po šesti měsících používání.

Po tomto komentáři jsem měl již 8 odběratelů. Stosh, pro mých 8 odběratelů, včetně @Bigmak47, @Ell.G, psaní tohoto příspěvku.Rozhodl jsem se experiment rozšířit.к. To je jeden rok na dobrou věc? Koupil jsem ho v červenci 2020. Nyní je září 2021. Т.е. Od koupě spotřebiče uplynul 1 rok a téměř 3 měsíce.Moje pračka je živá a zdravá. Během této doby se nám do rodiny narodilo další dítě, takže stroj běží téměř každý den. Někdy více než jednou.Přesto jsem ji bez sušičky použila jen párkrát nebo třikrát na věci, které se nedají sušit v sušičce. Přežila stěhování, při stěhování se poškodila vypouštěcí hadice a západky zásuvek na prací prostředky. Ale za to můžeme poděkovat stěhovákům. Takto vypadá (v době pořízení této fotografie v plném provozu).

Záměrně neuvádím značku a model, aby to nebylo považováno za reklamu. Ale myslím, že obrázek ukazuje vše. Koupil jsem tuto krásku za 23 tisíc rublů Koupil jsem tuto krásnou věc a upřednostnil ji před drahým Samsungem za 60 tis. Nikdy jsem svého rozhodnutí nelitoval. Hlavními kritérii pro pračky byly kompaktnost, kapacita a sušička. Můžete mi říct, že pračka se sušičkou bez sušičky je spolehlivější, ale já jsem chtěla pračku se sušičkou, protože.к. Už mě nebavilo, že mi po celém bytě visí oblečení, které by v takovou dobu (zatím se netopí, ale venku už je zima) mohlo schnout i několik dní. Co umí? Umí spoustu různých programů, standardní bavlnu, syntetiku, jemné praní. Potěší rychlé praní za 14, 30 a 44 minut, k dispozici je také sušička za 59 minut, ale tu nepoužívám.к. ani jedna věc nestihne za tak krátkou dobu uschnout. Možná by se takový program hodil pro lehkou halenku, která bude probíhat v hrdé samotě. A samozřejmě sušení. Lze jej spustit samostatně nebo ihned po dokončení pracího cyklu. Pro sušení tedy existují tři režimy: velmi suché (vhodné pro ručníky, župany atd.), pak se věci nemačkají.п.), pod žehličku (prádlo je trochu vlhké, tak akorát na žehlení) a „do skříně“ (věci se mohou dát rovnou do skříně). Т.к. Nesnáším žehlení, můj oblíbený režim. poslední. Pokud se nejedná o lůžkoviny nebo klasické košile, ale o trička, kalhoty atd.д., Oblečení se příliš nemačká a lze je jednoduše naskládat na plocho a uložit do skříně nebo rovnou obléknout. Nehrozí nebezpečí nadměrného zmačkání.Jaké jsou nevýhody praček se sušičkou? Zaprvé je to čas. Během sušení v pračce samozřejmě nelze prát nic jiného, jako by byla sušička oddělená. Ale obecně jsem neměl místo pro tyto dvě jednotky a sušení dobré sušičky je docela hodně. Nakonec bych musel utratit více než 100 tisíc eur za výměnu pračky v důsledku poruchy a samostatnou sušičku. Neviděl jsem adekvátní sušičku pod 50-60 tisíc.Zadruhé, nedochází k zachytávání žmolků jako u volně stojících sušiček. Ve filtru se shromažďují žmolky, které je třeba čistit každé 1-2 měsíce, a rozmazávají se po celém bubnu a věcech. Samozřejmě to není moc příjemné, ale dá se to přežít, když uvážíme všechny výhody sušičky. A volně stojící sušičku je stejně tak nutné udržovat, vyklepávat sběrač žmolků.Zatřetí jsem si tuto sušičku samozřejmě velmi oblíbila a suším v ní téměř všechno oblečení. Pokud jde o pletené a háčkované výrobky. V sušičce se příliš srazí, ale při nošení se zase natáhnou. Šestileté ponožky mé dcery se po usušení změní na dětské ponožky. A manželovy ponožky v mých ponožkách Ale obecně je to mínus mé lenosti a nedostatku balkonu, kde můžete všechny ty smršťující se věci vyvěsit k sušení.To je v podstatě vše. To je docela dost slov. Výsledkem však je, že pračka se sušičkou. Nezbytnost pro malé byty bez balkonu, kde není místo ani chuť věšet věci.Děkujeme vám všem za pozornost. Doufám, že můj příspěvek byl pro někoho užitečný. Pokud máte nějaké dotazy, počkejte prosím v komentářích

Expresní test sušičky prádla

S manželkou jsme si přečetli mnoho pozitivních recenzí na různé sušičky prádla a rozhodli jsme se ji koupit a vyzkoušet.

Koupil stroj, který měl mnoho pozitivních ohlasů.

Řeknu to předem. Výsledek na vás udělal velký dojem.

READ  Elektrický sušák ručníků s termostatem a časovačem

Vypral jsem dva velké ručníky, dal je sušit na „ručník“.

Na obrázku vlevo. vysušené na normálním grilu vpravo. Po sušení v bubnové sušičce.

Na levé straně jsou žmolky fekální, ručník je tuhý a páchne po prášku.

Pravá strana je celá načechraná, ručník je měkký, hebký, vůbec není cítit.Jako v hotelu Hilton )))

Líbilo se mi, že barva ručníku je sytější, připomíná mi nový z obchodu.

Zcela suché, teplé a připravené k okamžitému použití.

Půl litru vody se shromáždilo v zásuvce na vodu.

To, co je na filtru, vypadá spíše jako prach, ne jako žmolky.

sušit, prádlo, bubnové, sušičce

Přesně takový pocit, jaký je při vyndávání z kontejneru vysavače.

Nikdy by mě nenapadlo, že v čerstvě vypraném prádle bude prach!

Je skvělé, že je buben podsvícený, takže vidíte, co je uvnitř, aniž byste museli hledat malé předměty, jako jsou ponožky. A vypadá to skvěle!

Má nosnost 9 kg, takže šest náloží by bylo v pořádku a nebylo by to plné zatížení.

Podle odhadu lze do pračky se sušičkou vložit dvě střední náplně najednou.

Usušené žínky jsou připraveny k okamžitému použití.

Nezabírá místo v bytě.

Prádlo je měkké a nadýchané, jako by bylo vyžehlené, jen lepší.

Nemusí se vypouštět do kanalizace, i když je to možné. Pokud ne, můžete ji umístit do jakéhokoli rohu a po každém sušení nádobu vypustit.

Roční spotřeba energie je přibližně stejná jako u standardní chladničky.

Je stejně velká jako pračka, takže pro ni budete muset najít místo. Alternativně jej můžete nainstalovat na pračku se sušičkou ve sloupku.

Hlučnost je v průměru stejná jako u pračky. Ticho, ale nemůžete s ním spát v jedné místnosti.

Tento model nemá režim dezinfekce a osvěžení pro čisté, ale dlouho ležící prádlo. Přišli s řešením. Nejdříve prádlo namočte a odstřeďte v pračce, poté vysušte.Jen suché odmítá vyschnout, čidlo vlhkosti říká, že vše je v pořádku, žádná práce)

Podestýlku a maximální zátěž budeme testovat později, v případě zájmu napíšu příspěvek o dalších testech)

Tuhle věc se sušičkou jsem si vyzkoušela v amerických prádelnách asi před 15 lety. Tato věc je velmi chladná a užitečná, i když není příliš drahá (relativně).

V prodeji jsou nyní dva hlavní typy sušiček. Kondenzační a tepelné čerpadlo. První jsou levnější (od 300), ale žravější, pokud jde o elektřinu. Tepelné čerpadlo (od 400). Je to jako klimatizace nebo lednička. Sušení trvá o něco déle, ale je úspornější.

sušit, prádlo, bubnové, sušičce

Nedávno jsem dozrál na sušičku a koupil si tepelné čerpadlo za cca 450 Kč. Řeknu vám něco o používání sušičky u nás na Ukrajině.

Nákup použité sušičky z Evropy. Na jednu stranu je lákavé pořídit si téměř novou sušičku za 200, například Bosch, ale bude z druhé ruky a bude potřebovat servis, aby neumřela. čisticí prostředek na odstraňování izolace. Náklady jsou Polovina ceny nové sušičky v záruce. Stručně řečeno, existuje riziko.2. Tepelné čerpadlo nebo kondenzace. Samozřejmě lepší než tepelné čerpadlo. Schne o něco déle, ale je mnohem úspornější. Málo je například cyklus pro bavlnu pro sadu 4 ručníků za 3 hodiny oproti 2 hodinám.5 na kondenzaci.3. Původně jsem chtěla na pračku umístit sušičku a zjistila jsem, že nemáme skoro žádné rozpěrky. Ale po zhlédnutí blogu jednoho z našich instalatérů v Americe. někdy umístí na bok pračky silný kus nábytkové desky na oboustranné lepicí pásce. Půl roku ve vzduchu. 3. V ideálním případě si můžete pořídit také voňavé ubrousky do sušičky. Co je na tom zábavného? Lépe osvěžují prádlo, často je najdete například s antistatickou úpravou z vlny (zdravíme milovníky domácích mazlíčků) a t.д. Největším problémem je, že se zde velmi špatně shánějí. Ale objednávka z Ameriky od Amazonu to řeší. Cena je 25 za roční zásobu ubrousků.4. Oblečení po sušení je skvělé. Zejména ručníky. Měkké jako nové. Tohle je opravdu skvělé. Je pravda, že některé věci mohou být více skvrnité. Ale musíte si to ověřit. Někdy z vašeho oblečení vyrazí prach a žmolky, to byste se divili. 5. Ručník můžete osvěžit po sprše nebo koupeli, abyste ho nemuseli prát. 20-30 minut a je jako nový.

Co se týče praček a sušiček. Je to něco jako 2 v 1. Samozřejmě se suší, ale je to nesrovnatelné. Pokud můžete, je jednodušší a levnější pořídit si samostatnou pračku a sušičku.

Zejména pro rodiny s malým dítětem je to skutečný masterhave. Pokud to pračka se sušičkou finančně a prostorově dovolí. nebudete litovat.

Odpověď na ‚Express Test Dryer‘

Asi před 15 lety jsem vyzkoušela sušičku v jedné americké prádelně. Tato věc je velmi chladná a užitečná, i když není příliš drahá (relativně).

V současné době jsou v prodeji dva hlavní typy sušiček. Kondenzační sušičky a tepelná čerpadla. První jsou levnější (od 300), ale žravější, pokud jde o elektřinu. Tepelné čerpadlo (od 400). je to jako klimatizace nebo lednička. Jejich sušení trvá o něco déle, ale jsou úspornější.

Nedávno jsem dozrál na sušičku a koupil jsem ji s tepelným čerpadlem za cca 450 EUR. Dovolte mi, abych vám řekl něco o používání sušiček u nás, na Ukrajině.

Nákup použité sušičky z Evropy. Na jedné straně velmi rád vzít téměř novou sušičku pro 200 typ Bosch, ale to bude bu a, že to nebude umírat, je třeba servisní služby. Čištění a demontáž. Cena otázky. polovinu ceny nové sušičky v záruce. Každopádně je tu riziko.2. Tepelné čerpadlo nebo kondenzace. Samozřejmě lepší než tepelné čerpadlo. Sušení trvá o něco déle, ale je mnohem úspornější. Trochu je například v cyklu bavlněné ložní soupravy 4 ručníky 3 hodiny vs 2.5 kondenzace.3. Původně jsem chtěl dát sušičku na pračku a byl jsem konfrontován s tím, že nemáme téměř žádné distanční prvky. Ale po zhlédnutí jednoho z našich instalatérských blogů v Americe. Někdy dává silný kus nábytkové dřevotřísky jako distanční podložku na oboustrannou lepicí pásku na straně podložky. Půlroční let je v pořádku. 3. Ideální je vzít si k sušení také aromatické ubrousky. V čem je háček? Lépe osvěžují oblečení, často je najdete například s antistatickou úpravou z vlny (zdravíme milovníky domácích mazlíčků) apod.д. Největším problémem je, že se zde velmi těžko shánějí. Ale objednávání z Amazonu v Americe to řeší. Cena je 25 za roční zásobu kapesníků.4. Po vysušení je to velmi snadné. Zejména ručníky. Měkké jako nové. Tohle je opravdu skvělé. Je pravda, že některé věci mohou být ošuntělejší. Ale musíte si to ověřit. Někdy z prádla vyrazí tolik prachu a vlny, že je to až s podivem. 5. Ručník můžete osvěžit po sprše nebo koupeli, abyste ho nemuseli prát. Po 20-30 minutách je jako nový.

Sušička shrnutí od Martiny Dvořákové

Pokud jde o pračku se sušičkou. Jako 2 v 1. Je sice vysušující, ale nesrovnatelná. Pokud můžete, je jednodušší a levnější pořídit si samostatnou pračku a sušičku.

Zejména pro rodiny s malými dětmi je to opravdový zápřah. Pokud si to můžete dovolit a máte dostatek místa, pořiďte si sušičku. nebudete litovat.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS