Sušička

Opravdu bych chtěla sušičku, už mě nebaví věšet prádlo ven a prý je potřeba mnohem méně žehlit, peru hodně, možná 2 várky denně. Prosím o zpětnou vazbu od majitelů, prosím, poraďte několik věcí. zejména pro umístění na pračku ve svislé poloze. Děkuji!

Mám sušičku Bosch. Jsem spokojen s. Nevím o instalaci. sedí vedle pračky.

Pračka má pračku s horním krytem. často je to jen tenká plastová fólie, která se snadno rozbije

Nad pračkou je sušička, ale je na polici. Obvyklá police, dělníci připevnili spojovací prvky ke stěně a na nich police, všechny železné. Musíte se podívat do příručky k pračce a sušičce, abyste zjistili, pro jakou hmotnost je horní část určena. Také nevím, jak to dělají ostatní. Po usušení má prádlo kovový zápach. Suším v ní pouze velké předměty: prostěradla, peřiny atd.п., т.к. Zápach z halenek a kabátů po žehlení z nějakého důvodu nezmizí. S prádlem se zdá být v pořádku. Věci jsou méně pomačkané, ale to neznamená, že je není třeba žehlit vůbec)

Velmi se mi líbí. Žehlení je opravdu méně náročné. A tím odpadá problém „kam to pověsit“?“. Sušička je spásou pro matky malých dětí obecně, není problém poslední čisté pyžamo, hodil, umyl a po hodině. a půl vše suché a čisté.

Pokud máte málo místa, může být rozumné koupit kombinovanou pračku se sušičkou. Mám jeden z nich, na 6 kg prádla, 3-4 kg sušení. Jsem s ním spokojená, zejména s cenou.

Ne vždy ji suším, ale často se hodí. Také v ní peru a suším péřové bundy, pořádně rozbije peří, nemusím platit slušné peníze čistírně. Ostatní výrobci mají modely pro 9kg pračky. 5kg sušička. Pokud plánujete často sušit, budou pro vás vhodnější.

pokud je prádlo po usušení ještě teplé a úhledně složené, nemusíte ho žehlit.Samozřejmě nemám kde sušit oblečení. jako se žehlí košile.

Máme sušičku asco, která je namontovaná přímo na pračku, ale od stejné firmy, má speciální funkci.upevňovací prvky. Velmi spokojeni s ručníky, jsou měkké, jako v hotelech. Dříve jsem to nedokázal. Z prádla není cítit žádný zápach, jak je uvedeno výše. Pokud je prádla hodně, např. hromada ručníků, neuschne úplně celé. Ale košile, spodní prádlo a dětské oblečení jsou suché až do konce. I já mám problém s tím, že nemám kde sušit. Sušte asi hodinu v závislosti na zatížení; to zjistí sama. Další velká výhoda. odstraňuje z prádla prach, vlasy atd.п. Filtr musíte vyčistit, je v něm spousta věcí.

Děvčata, moc vám děkuji! Mám 2 děti, holčička je ještě malá, často měníme oblečení, žehlení už je vyčerpané ( bundy, plédy, deky. obecně problém, kde sušit. Chlapec je astmatik, takže úklid a praní je nekonečné(!)

Ohledně police, díky moc!! Pravděpodobně tak učiní)

9, takže stále musím žehlit drobnosti.

Ložní prádlo a přehozy naopak není třeba žehlit.

Přesto je mnohem lepší, když má pračka funkci sušičky. Vyzkoušeno a otestováno.

Oblečení se šperky

Sušení v bubnové sušičce může snadno zničit vaše módní topy a šaty s flitry. Kromě toho mohou tyto malé části poškodit jiné oblečení. Mnohem jednodušší je zavěsit je vzhůru nohama, nebo pokud jsou opravdu tenké, položit je na ručník.

Nevkládejte do sušičky prádlo, dokud přesně nevíte, z čeho se skládá. Například hedvábí nebo vlna jsou často nevhodné pro sušení v sušičce. Pokud je doporučena vzduchová sušička nebo čistírna, pomůže udržet vaše oblečení co nejdéle bez poskvrnky.

Sušička Bosch mahh7. Svědectví

Nerada žehlím, nevím proč, ale nežehlím. Než jsem si pořídila sušičku, žehlila mi máma i spodní prádlo a ložní prádlo. Sušičku jsme ale nedostali hned, pořídili jsme si ji, až když se dítě narodilo a nastala hádka o tom, že celý byt je zahlcený mokrými plenami a dalšími věcmi a nemáme čisté ponožky. Bylo to horké téma, všichni potřebovali čisté oblečení a já jsem ho nemohla moc prát.к. Prádlo prostě nestačilo uschnout a muselo se žehlit.

O sušičce jsem samozřejmě slyšel, ale dokud jsem ji poprvé neviděl, nechápal jsem, jak je užitečná.

Zpočátku bylo děsivé sušit oblečení, t.к. Bála jsem se, že se to pokazí, ale rychle jsem si zvykla a teď vám řeknu, jak jsem to vysušila.

Fotografie 1 z programu. Hlavní programy, které jsem použil, jsou.

1) Extra suchá bavlna. Tento program se mi moc nelíbí, t.к. V prádle je velmi málo zbytkové vlhkosti a je velmi pomačkané, ale po 15 minutách sušení se složí a poněkud vyrovná, ale stále je pomačkané. Lze použít na podestýlku.

2) Bavlna. Sušení ve skříni. Jedná se o můj oblíbený program. Tento program používám na oblečení do ulic (trička, šortky, kalhoty, bavlněné džíny, sukně a halenky) a lis Peříčko, aby oblečení zůstalo suché a nemačkalo se. Po sušení v bubnové sušičce zavěste na ramínka nebo složte a uložte do skříně. Žehličku nepotřebujete! hurá!

3) Bavlna. Sušička skříní. stejně jako p.2 pouze zvyšuje vlhkost oblečení, takže ji nepoužívám.

4) Bavlna. Sušení pod žehličkou. Asi tušíte, že to není program, který používám. Prádlo je dostatečně vlhké na žehlení a já žehlení nemám ráda.

5) 6 min. Vlna s péřovým knoflíkem a železným knoflíkem. Rovnou říkám, že to není sušení vlny, ale její uvolnění a změkčení. Vlna je měkká, nadýchaná a mokrá. Položte je na ručník nebo věšák a sušte v sušičce při pokojové teplotě. Věším šaty, sukně a kalhoty. Po dobu 6 minut stroj vlnu napařuje a ta je měkká a zmačkaná.

Mimochodem, kdo má rád měkké froté ručníky a froté župany a plyšové hračky? Je úžasné, jak měkké jsou tyto věci bez změkčovadla! Myji pouze práškem, ničím jiným. Plyšové hračky budou jako nové i po několika vypráních. sušit jako Syntetika Sušení ve skříni s pérkem nebo jako Syntetika Velmi suché také stisknutím tlačítka s pérkem.

READ  Které solární panely jsou nejlepší při zataženém počasí

Nyní se věnujme syntetickým látkám. Nosím hodně syntetiky. Kvalita je jiná. Do sušičky dávám na vlastní nebezpečí 2 nebo 3 suché kusy prádla, pokud je nemohu usušit, a zapínám spotřebič.5. 6 min Vlna s peřím a žehličkou. Sušička vypaří peřinu a já ji jen vyndám a pověsím na ramínka, rychleji uschne a nemusí se žehlit.

Programy Time Drying a Super 40 jsem nepoužíval. Syntetika rychle schne a bavlna se dá zapnout před spaním a ráno uložit do skříně.

Peřiny. Je to dlouhý program, takže je to přes noc. Ráno jsem vytáhl velmi nadýchaný péřový kabát a nastříkal ho antistatickým sprejem. Sušíte jednu bundu najednou, ta se načechrá a zabere celý buben. Někteří lidé mají speciální míček na péřové bundy, ale já ho neměl, takže jsem sušil bez něj.

Nyní základy sušení. Místnost, kde je sušička (v mé kuchyni), by měla být dobře větraná. Zapněte sušičku. Otevřete okno na 1-2 stupně nebo celé okno, v závislosti na počasí (v létě je okno plné), aby prádlo rychleji uschlo a v místnosti se nekondenzovalo. Nyní mrzne, když je okno otevřené na jedno kliknutí a závěsy jsou zatažené pro lepší proudění vzduchu.

Po každém sušení vyjměte filtr (ve spodní části bubnu) foto 3 a vytřepejte z právě usušeného prádla nečistoty a prach. Všimněte si, že fotografie této špíny není ze špinavého prádla, ale z vypraného a vyždímaného v pračce. V návodu se uvádí, že se nemá sušit špinavé prádlo.

Nádržka na vodu na horní fotografii 5, vyjměte ji a vylijte ji do dřezu. Dvířka spotřebiče nezavírejte po dobu asi 2 hodin, aby se kondenzát mohl odpařit.

To je vše. Sušení. vyčistěte filtr. vypustit vodu. ukládat věci do skříně.

Mladé maminky, které si po narození dítěte koupily sušičku a nikdy nežehlily, radím dítěti, aby ukázalo žehličku, ve školce se ho zeptají, co to je? a za jakým účelem? můj byl požádán. nevěděl, že t.к. Nevyžehlila jsem ho a on nechápal, k čemu slouží.

Tkaniny, které se v sušičce poškodí

Podívejme se nyní blíže na to, jak sušička funguje. Mokré předměty vložíte do bubnu a spustíte program sušení. Po spuštění se buben začne otáčet a naplní se horkým vzduchem. Výsledkem je postupné odpařování vlhkosti.

Mechanismus odstraňování vlhkosti závisí na typu sušičky. Existují modely, které odvádějí vlhký vzduch speciální hadicí do ventilace. Ostatní stroje mají kondenzační metodu. To znamená, že voda a vzduch jsou odděleny a suchý vzduch pokračuje v proudění uvnitř bubnu. Po dokončení sušení stačí vyjmout suché prádlo z koše, vyprázdnit nádobu na tekutinu a propláchnout filtr.

Pro většinu věcí je bubnová sušička skutečně vynikající alternativou ke klasické sušičce. Místo věšení prádla na balkoně, na šňůře ve vaně nebo na sušáku trvá vložení bubnu a spuštění jen minutu. Ale zpět k hlavní otázce článku: jsou všechny výrobky schopny bezbolestně vydržet tak intenzivní proces sušení?? Zřejmě ne.

Některé oděvy například nemůžeme prát v pračkách, protože vysoké teploty vody poškozují tkaninu. Stejně jako u nás. Nezapomeňte, že se oblečení suší intenzivním mechanickým působením a sušením horkým vzduchem. Tento postup je kontraindikován:

Varování! Nikdy automaticky nesušte v bubnové sušičce oblečení s množstvím ozdobných prvků (flitry, korálky, flitry, s kovovými inkluzemi nebo aplikacemi). Tištěné obrázky se mohou vlivem horkého vzduchu rozpadnout, třpytky se mohou odlepit a přichytit na jiné předměty.

To znamená, že mnoho dámských šatníků se může stát zcela nepoužitelnými kvůli vysoké míře zdobení a sušení v sušičce.

Vlněné látky by se také neměly sušit v sušičce. Intenzivní náraz může způsobit jejich zhroucení a zmenšení na mikroskopickou velikost. Jiné kusy ručně nebo strojově pletených oděvů se při sušení v bubnové sušičce roztáhnou a zcela pokřiví. Zvýšenou pozornost věnujte kabátům se zapínáním, knoflíky, zipy apod.д.

vypadá, vysušení

Moderní modely sušiček také účinně nesuší vícevrstvé oděvy (např. polštáře, deky, péřové bundy atd.).), zejména pokud jsou velmi velké. Nikdy nesušte v bubnové sušičce oblečení s mastnými skvrnami nebo oblečení, které bylo nedávno ošetřeno chemickými látkami. přílišné zahřátí by mohlo způsobit vznícení této části oděvu. Také pěnové materiály nejsou odolné vůči vysokým teplotám.

Pokyny pro používání sušičky

Nevadí, když vaše oblečení vyleze ze sušičky pomačkané. Mnohem horší je, když se výrobek během sušení nenávratně poškodí v důsledku nedostatečné péče ze strany uživatele. K tomu nejčastěji dochází, když se do sušičky vloží předměty, které nejsou vhodné pro sušení v bubnové sušičce. Jedná se zpravidla o předměty, které neodolají silným nárazům a vysokým teplotám. Patří mezi ně:

vypadá, vysušení
 • velmi jemné materiály, jako je krajka, kambrik, tyl;
 • Bohatě zdobené předměty, zejména výšivkami, aplikacemi, kovovými nášivkami a dalšími prvky;
 • Capron, nylon a další polyamidové tkaniny.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat sušení vícevrstvých oděvů, které neschnou tak rovnoměrně, jako jsou bundy, péřové přikrývky a polštáře. Některým uživatelům se daří sušit tyto předměty automaticky pomocí kombinace režimů: nejprve velmi rychlého sušení a poté teplovzdušného sušení v závěrečné fázi cyklu. Bohužel ne každá automatická sušička je vybavena vhodnými funkcemi a programy, a proto byste měli věnovat pozornost pokynům výrobce. Některé sušičky jsou údajně vhodné pro sušení polštářů, přikrývek a bund, jiné nikoli.

Nezapomeňte, že i normální nové pletené oblečení se může při vložení do sušičky srazit. Pokud jste si tedy koupili tričko nebo spodní prádlo, je lepší nechat je uschnout na čerstvém vzduchu, než čelit katastrofálním následkům srážení. Totéž platí pro vlnu, dokonce ještě více. Pokud se rozhodnete pro sušení všech těchto položek v bubnové sušičce, zvolte pouze nejjemnější nastavení.

READ  Pánve Tefal lze mýt v myčce nádobí

Důležité je ! Syntetické tkaniny lze vyměnit za žehličku, ale nelze je poškodit automatickou sušičkou.

Jedinou výjimkou u syntetických tkanin jsou některé bavlněné tkaniny: po vysušení v pračce je lze ihned obléknout nebo uložit do skříně.

Jak jsme se již zmínili, sušičku je třeba obsadit opatrně a vyváženě. Většina jednotek je určena pro náplň 5-7 kg, ale existují i kompaktní jednotky, které mohou sušit pouze 3,5 kg prádla. Zde je třeba mít na paměti, že se vždy uvádí hmotnost suchého, nikoliv mokrého oblečení. Tyto hodnoty navíc plně platí pouze pro bavlněné a lněné výrobky. Například u syntetických předmětů můžete přípustný prostor vydělit polovinou a u vlněných předmětů by zatížení bubnu nemělo překročit 1 kg. Samozřejmě nemusíte stříhat jeden vlněný svetr na několik kusů, pokud váží o něco více, ale je lepší zbytek oděvu do stroje nenakládat.

Přetížení bubnu může poškodit nejen samotnou sušičku, ale i prádlo uvnitř a kvalitu sušení. Čím více oblečení do bubnu nacpete, tím hůře se vysuší a tím více bude zmačkané. Zkušení uživatelé doporučují sušit například halenky a košile ve velmi malém množství bez ohledu na typ tkaniny.

Zatímco lidé jsou zvyklí třídit oblečení před vložením do pračky podle barvy a typu látky, sušičky vyžadují také třídění, tentokrát však podle vlhkosti a požadovaného stupně sušení. Třídění podle velikosti může být také užitečné, například aby se ponožky nebo spodní prádlo nedostaly do povlaků na polštáře a peřiny. V krajním případě zapněte všechny zámky a knoflíky na větších předmětech.

A poslední pravidlo. před vložením prádla do sušičky nezapomeňte zkontrolovat, zda v něm nejsou cizí předměty. Některé plastové háčky nebo jiné části se mohou při vystavení vysokým teplotám roztavit nebo potřísnit jiné předměty. Kostice podprsenky by měly být odstraněny nebo přišity. Zavazování ramínek zástěr a trikotů.

Co jsou sušičky prádla a jak fungují?

Nejdříve je třeba zjistit, jak technologie funguje, a posoudit nabídku na trhu. Princip sušičky je velmi jednoduchý. vlhkost se z tkanin odpařuje přirozenou cestou a stroj tento proces urychluje. Výrobci spotřebičů dnes nabízejí několik typů domácích sušiček.

 • Sušicí skříň. Volně stojící spotřebič, který je skříní vybavenou několika policemi, na nichž je naskládáno oblečení. Vlhkost se z vláken tkaniny odpařuje horkým vzduchem. Tento typ zařízení je relativně levný, ale velikost modelů je poměrně velká.
 • Stroj vybavený bubnem. Vizuálně zařízení vypadá stejně jako běžná pračka, protože má podobná dvířka, podobný ovládací panel. Nejsou však naskládané na policích, ale otáčejí se v bubnu. Tím se urychlí sušení.

Rozlišují se bubnové stroje s ventilací a kondenzační bubny. Velmi žádané jsou zejména bubnové stroje s odvodem kondenzované vody. Použití těchto přístrojů je mnohem pohodlnější, protože kapky se odpařují a jsou umístěny v sušícím zásobníku, nikoli venku.

Zkažené vztahy s manželem a ztráta důvěry. zda má smysl pokračovat?

Často slýchám, že pračky a sušičky obecně nejsou příliš dobré. Vlastně ani jedno. tak jsem si koupil samostatnou sušičku (whirlpool). Pro tuto aplikaci je ideální!

Z hlediska spolehlivosti a úspornosti bych Hotpoint vřele doporučil, funguje velmi dobře. Spousta funkcí, úsporné a nepříliš drahé.

Souhlasím s komentátory níže. je to otázka ceny a konstrukce. Italská značka Indesit na mě udělala dojem. Cenově dostupný (ale to je otázka koho), ale dobrý v tom, co dělá. S žehlením jsem nikdy neměl problém, nikdy jsem o něm ani neslyšel. Rozhodně to nic nekazí.

Pokud to rozpočet a prostor dovolí, je samozřejmě lepší koupit sušičku zvlášť, ale to je můj osobní názor.

Sušička Miele TKG640WP ChromeEdition. recenze

V recenzi pračky Miele jsem napsal, že jsme dříve uvažovali o koupi pračky a sušičky od stejného výrobce současně. Po přečtení mnoha recenzí na internetu jsme se rozhodli, že nejlepší bude koupit si spotřebič Miele.

Vzhledem k tomu, že modely strojů jsou si podobné, lze je zabudovat do svislého sloupce (nebo v případě volného místa do vodorovného sloupce). Zatím mám oba stroje na podlaze. Pak se plánuje jejich spojení pod jednu desku. To by z ní udělalo jakousi „pseudovestavbu“, protože víka bubnu a přední panely stejně neschováte.

Funkce sušičky Miele TKG640WP ChromeEdition:

Zdá se mi, že sušička by měla mít tolik standardních programů sušení jako pračka, aby se snadno používala.

 • Dva programy pro bavlnu
 • Delikátní
 • Vlna
 • Hedvábí
 • Jemné žehlení
 • Košile
 • Expresní
 • Džíny
 • Parní žehlení
 • Sušení teplým vzduchem

Každou z nich lze doplnit funkcemi: „jemné“, „osvěžující“, „odolné proti pomačkání“.

Preferované režimy sušení Miele TKG640WP ChromeEdition:

Můj oblíbený program, parní žehlení, se spustí až po hlavním programu. Tato funkce stála asi 15 tisíc (nepamatuji si přesně, ale asi tolik). Stálo to za to. Poté můžete košili ihned nosit bez žehlení.

Prádlo obvykle odkládám na večer. Ráno se manžel probudí a sám vloží čerstvě vypranou košili do sušičky. Zatímco si dává kávu, košile se suší a žehlí v páře sama, nikdo jiný se jí neúčastní. Po půl hodině ho vytáhl, oblékl si ho a pěkně se vydal do kanceláře. Vypadá docela dobře, pokud nejste nároční na kvalitu. Líbí se mi tato funkce na sušičce.

Všechny ostatní standardní programy a přídavné funkce fungují dobře a kombinace programů zajišťuje, že prádlo je tak svěží a vlhké, jak si přejete.

Přístroj umožňuje také použití vonných kapslí. Je to příjemný bonus. Intenzitu vůně lze na rozdíl od běžných osvěžovačů tkanin do sušičky nastavit nezávisle.

Vlhkost nahromaděnou během sušení lze odstranit dvěma způsoby:

Používáme kontejner. Čas od času musíte vodu vylít, ale nemusíte vytahovat hadici k odtoku. Je to estetičtější.

Designové prvky sušičky prádla Miele TKG640WP ChromeEdition:

Buben na prádlo je obrovský! Jeho rozměry jsou výrazně větší než rozměry bubnu pračky. Nemusím zbytečně dělit prádlo. Po vyprání přenesu celou hromadu. Také peřiny, přehozy a péřové bundy suším v sušičce bez rozmýšlení.

READ  Proč z klimatizační jednotky uniká voda?

Konstrukce bubnu je pozitivně spolehlivá. Někdy slouží jako hrací koutek pro našeho šestiletého syna. Jako „ponorka“ pojme buben 25 kilogramů. Za dva roky používání se nevyskytly žádné závady, poruchy ani neobvyklé zvuky. Jediný případ, kdy se rovnováha ohlásila jako nevyvážená, bylo, když si děti hrály a vylily do bubnu vodu a já jsem si toho při nakládání prádla hned nevšimla.

Vlastnosti sušičky Miele TKG640WP ChromeEdition:

Sušička má tři filtry: dvě sítka a jeden jemný filtr (z pěnového materiálu). Síťové se musí čistit po každém sušení alespoň 5 kg. Když dám méně prádla, stačí to na několikrát. Snadné čištění. Filtry se jednoduše vyjmou a vloží zpět a nečistoty (sediment) se jednoduše vyčešou ručně.

Jemný filtr čistím přibližně jednou za měsíc a půl až dva měsíce. Pokud není ucpaný, vysušte 5. 8 kg. Jemný filtr lze vyjmout a bahno jednoduše vykartáčovat rukou. Pokud je ucpaný, po 15 až 20 minutách se na panelu objeví zpráva „vyčistit filtr“, pokud nevyčistíte první síťové filtry. Jemný filtr lze také snadno vyčistit pod tekoucí vodou, ale je třeba počítat s tím, že poté bude potřebovat čas na vysušení.

Sušička má stejně jako pračka praktickou funkci odloženého startu a je také možné zvolit stupeň vysušení prádla a délku režimu.

Kromě toho dokáže chytrý přístroj sám rozpoznat vlhkost a upravit dobu sušení.

Sušička Samsung DV8000T. moje recenze:

Chci se podělit o svou recenzi sušičky Samsung DV8000T. Ani nevím, jak jsem žila předtím, když jsem věšela prádlo do sušičky a pak ho sbírala. Bylo to jako v době kamenné! Teď si bez něj nedokážu představit svůj život! Zjednodušuje tak proces sušení a následné třídění prádla!

Skvělé na tom je, že nemusím ztrácet čas věšením prádla a pak ho sundávat ze sušičky a žehlit! Ze sušičky vyndám suché prádlo bez záhybů, aniž bych ho musela žehlit!

Koupil sušičku v březnu 2021 za 68k. Můžete si ho pořídit za 75-80 tisíc dolarů.

Zařízení je bílé se stříbrným dotykovým panelem, který obsahuje Braillovo písmo a je vhodný pro zrakově postižené. Tlačítka citlivá na dotek i volič na ciferníku jsou ovladatelné.

Kromě zvoleného režimu a stupně sušení se na panelu zobrazuje také čas zbývající do konce programu. Skvělé na této sušičce je, že má umělou inteligenci, která se sama učí, jak je prádlo vlhké, a v závislosti na tom prodlužuje nebo zkracuje dobu sušení.

Buben sušičky vypadá takto. Má světlo, které lze během sušení zapnout, abyste viděli, co se děje. Pokud zjistíte, že se vám v sušičce zažrala peřina nebo něco jiného, můžete vždy proces sušení pozastavit, otevřít dvířka a prádlo přerozdělit.

Na vnitřní straně vidíme filtr pro zachytávání žmolků, prachu a vlny. Sušička má dvojitý filtr, díky němuž zachycuje odpadky účinněji než běžný filtr. Pokud je však prádlo silně znečištěné vlnou, spousta z ní stejně skončí ve výměníku tepla, který je pak třeba vyčistit.

Dvířka sušičky lze otevřít na obě strany. Pokud standardní otevírání nevyhovuje, lze jej odklopit na druhou stranu. Dveře jsou mírně průhledné, ale tónované. Pokud je podsvícení zapnuté, můžete sledovat, co se děje v sušičce za chodu!

Sušička váží 54 kg. Proto je bezpečné ji položit na pračku, což jsme také udělali.

Jeho rozměry jsou 606085, přičemž poslední z nich je. to je výška. Pokud však hovoříme o všech vyčnívajících částech (dvířka a připojovací systém), pak by měla sušička zůstat hluboká asi 66 cm.

Můžete sušit 9 kg prádla najednou. Čím více je však pračka se sušičkou zatížena, tím méně vlny a prachu prádlo čistí. To by samozřejmě nemělo vliv na kvalitu procesu sušení. Pokud tedy peru dětské prádlo (je bez vlny), mohu všech 9 kg prádla naložit najednou k sušení. Ale pokud musím po praní sušit povlečení v sušičce, snažím se mít peřinu oddělenou od povlečení, aby se do sušičky dostalo více kočičích chlupů.

Pračka se sušičkou je dodávána se speciálním rozhraním, které umožňuje její připojení k pračce se sušičkou. Ale my jsme je nepotřebovali, protože jsme plánovali výsuvnou polici mezi pračkou a sušičkou.

Sušička je také vybavena policí vloženou do bubnu, která umožňuje sušit nejen boty, ale i jakékoli naskládané prádlo. To proto, aby se v prádle udrželo co nejméně žmolků a nesnížila se jeho životnost. Ale upřímně řečeno, polici používám pouze na sušení bot, protože nemohu říct, že by se běžné oblečení při sušení bez police výrazně zhoršilo.

Součástí balení je navíc speciální kartáček na čištění žmolkového a vlasového filtru a tepelného výměníku.

Obecně není čištění výměníku tepla příliš vhodné. Obvykle ji jen vyluxuju. A filtr čistím ručně, snadno a rychle!

K dispozici je také návod k použití s podrobnými pokyny, co a jak sušit. Byla předložena různá doporučení.

Pro sušičku stačí jedna zásuvka. A pokud nemáte vodovodní přípojku. o nic nejde. Vlevo nahoře je nádobka na kondenzát, kterou je třeba po každém sušení vyprázdnit, protože se v ní shromažďuje přebytečná kapalina.Vypouštíme vodu do kanalizace, takže nepoužíváme nádobu na kondenzát. Voda odtéká do kanalizace, aniž by způsobovala další problémy.

Pračku se sušičkou lze ovládat z telefonu. Zde můžete vybrat režim sušení a získat doporučení pro sušení konkrétního typu prádla.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS