Zkušenost: Baby Swimmer dětské koupací kolo. Zkušenosti s natáčením klína (s fotografií) obecná zpětná vazba na dětského plavce

Stejně jako všechny moderní matky jsem se o kolínku dozvěděla ještě před narozením dítěte a věděla jsem, že moje dítě v něm bude určitě plavat.První měsíc jsme koupali miminko v dětské vaničce a po měsíci jsme ho pár dní koupali ručně ve velké vaně, protože jsme se báli použít kolínko, protože miminko ještě neudrží hlavičku. Ale třetí den koupání ve velkém manžela totálně rozbolela záda a já jsem se rozhodla, že dítě položím na klín a budu sledovat jeho reakci, a pokud vše půjde dobře.

Když jsme si oblékli klín a spustili dítě do vody, uvědomili jsme si, že je zločin oblékat ho tak pozdě, koupání s tímto klínem může prakticky z porodnice! Dítě se učí samostatně pohybovat, jeho hlava nikam nevede, učí se orientovat v prostoru a zároveň je ve svém živlu. Dítě se ve vodě namáčí, hypertonicita rychleji odezní a rodiče se po takovém koupání nestávají invalidy! Naše koupání trvalo díky klínu až půl hodiny. 25 minut plavalo dítě samo v kolečku a dalších 5 minut jsme ho vyndali z přístroje a umyli mu hlavičku, tělíčko a potápěli se. Po měsíci začalo naše kolo „protékat“. Opravdu mě to naštvalo, je škoda platit každý měsíc 350, zvlášť když nepracuji. Díra se vytvořila na místě svaru, manžel to vzdal a řekl, že to nelze utěsnit, ale já jsem praktická žena se rozhodla alespoň zkusit, ještě že máme hned vedle domu obchod pro rybáře, kde jsem koupil gumové lepidlo a PVC záplatu za 130.

A tak první věc, kterou jsem udělal, bylo označit místo otvoru značkou, umyl kruh houbou a prostředkem na mytí nádobí, aby odmastil jeho povrch, můžete pro spolehlivost ještě a otřete vodkou, nebo ještě lépe alkoholem, ale neměl jsem takové nástroje po ruce. Pak jsem kruh nechala uschnout. a po zaschnutí jsem ho vyfoukl. Náplast je vystřižená od oka asi 1,5 x 2,5 cm ve tvaru oválu, nalepila jsem na ni lepidlo a přitiskla prsty, držela jsem ji pevně utaženou asi 5 minut, možná i déle. Nyní nechte kruh 1 den schnout (muž v obchodě říkal, že to tak má být). Po 24 hodinách kruh nafoukneme a radujeme se z úspěšné záplaty. S náplastí plaveme už 2 měsíce a vše je v pořádku!

Po dalším měsíci se na stejném místě, ale v dolní části kruhu, vytvořila nová díra, takže jsem se rozhodl ji znovu zalepit, jen jsem se rozhodl vyrobit záplatu ze starého nafukovacího míče, který jsem našel při posledním generálním úklidu. Algoritmus byl stejný: vystřihnout záplatu, nanést na ni lepidlo, přitisknout ji. Ale v tom je ten trik: PVC starého míče je mnohem tenčí, a pokud ho příliš zploštíte, zdeformuje se. Stačí ho stlačit tlakem a držet náplast několik minut nebylo vůbec nutné, protože. к. je měkká a okamžitě se zformuje do tvaru dětského klína plavce, který se ucucává k smrti. Náplast jsem ani nedržel 24 hodin, do vany jsem ji dal po 4 hodinách. Nejsou žádné „netěsnosti“, vše je v pořádku a není tam žádná další šedá skvrna!

Nevyhazujte kolo hned u první díry, oprava je mnohem levnější.

Jak najít díru v matraci

Někdy je poměrně obtížné zjistit, kde došlo k poruše. Používám k tomu buď pěnu do koupele, nebo prostředek na mytí nádobí. Výrobek šlehejte v samostatné nádobě do pěny. Nafoukněte matraci vzduchem a naneste pěnu po částech pomocí měkké houby, štětce nebo stříkací pistole. Nejprve zkontrolujte oděv podél švů a spojů, protože tato místa jsou nejzranitelnější.

Pokud na určitém místě najdete velké mýdlové bubliny, musí se jednat o místo prasknutí. Jakmile najdete jedinou díru, nepřerušujte proces, ale prohlédněte celý kus. Přestávek může být několik! Označte si každý otvor propiskou nebo jiným způsobem, abyste nezapomněli, kde se nachází. Matraci můžete opravit a slepit až po jejím úplném vyschnutí.

Pokud se nacházíte v blízkosti rybníka nebo bazénu, ponořte nafouknutou matraci do vody a okamžitě najdete otvor. Do vypuštěného výrobku můžete také nalít mýdlovou vodu. Matrace se pak převrátí v různých směrech, což způsobí, že z praskliny vytryskne voda s mírným pískotem. Tato metoda je však komplikována zdlouhavým procesem sušení, protože je obtížné a časově náročné sušit takový výrobek zevnitř.

Před utěsněním otvoru v nafukovací matraci výrobek vyfoukněte a vysušte. Odstraňte z poškozeného místa vpichu veškeré nečistoty nebo prach. Povrch se poté odmastí alkoholem, acetonem nebo benzinem. Sametový nebo velurový povrch je důkladně očištěn od žmolků. Po provedení všech příprav zjistěte, čím nafukovací matraci utěsnit.

Krátké video o renovaci

Nafukovací nábytek je oblíbený, protože se snadno používá a ve složeném stavu je kompaktní. Lze ji použít jak na kempování, tak doma jako přistýlku. Při intenzivním používání výrobku často vznikají otvory, kterými uniká vzduch, takže majitelé se často ptají, jak sami lepit nafukovací matrace.

Lepení nafukovací matrace (klikněte pro zvětšení)

Porušená celistvost výrobku z PVC není důvodem k jeho vyhození. Prodejci značkového nafukovacího nábytku zpravidla nabízejí opravu svých výrobků. Stroj umí správně přetáhnout. Při výběru místa pro opravu nafukovací matrace byste však měli vzít v úvahu, že se jedná o drahou službu.

Příprava povrchu a oprava

Kvalita opravy je podmíněna správnou přípravou povrchu a záplaty. Nechte z obrobku uniknout veškerý vzduch. Odstraňte prach a nečistoty z okolí otvoru a použijte odmašťovací prostředek. Pokud chcete opravit sametovou matraci, odstraňte žmolky acetonem nebo smirkovým papírem.

READ  Kolik cihel potřebujete na grilovací vařič?

Poté připravte záplatu. S výrobkem jsou často dodávány sady pro jeho opravu. Pokud ji nemáte, nezoufejte. Vezměte kus tenké gumy nebo rozstříhejte starou dětskou hračku. Záplata těla se obvykle provádí na ploše o 2 až 3 cm větší, než je otvor. Měla by mít nejlépe kulatý nebo oválný tvar. Před lepením záplatu vždy odmastěte.

Kroky pro opravu

Oprava matrace není obtížná. Hlavní je pracovat pomalu, přesně a s určitou pečlivostí. Někteří začínající řemeslníci zjistili, že čím více lepidla se na opravované místo nanese, tím lépe. To není správný přístup. Naneste tenkou vrstvu lepidla tak, aby nevyčnívalo zpod záplaty. Tímto způsobem bude spojení trvalé a matrace bude mít dlouhou životnost.

Kulma vs. Žehlička/kučery s kulmou vs. so žehličkou/

Samotný proces opravy probíhá následovně. Vyrovnejte poškozené místo na rovném povrchu. V případě potřeby pod něj položte desku. Naneste lepidlo na připravené místo a náplast a nechte působit 10-15 minut. Po uplynutí stanovené doby znovu naneste lepidlo. Počkejte 5 minut, než zaschne, a pak záplatu přilepte na matraci.

Aktivace lepidla pomocí fénu na vlasy. Za tímto účelem nasměrujte proud teplého vzduchu na opravované místo. Buďte opatrní. Je velmi důležité, aby lepidlo nevyschlo. Pečlivě vyhlaďte zahřátou plochu tak, aby mezi povrchem a náplastí nezůstal žádný vzduch, a zatěžkejte ji. Opravenou matraci nechte 24 hodin vyschnout. Dbejte na to, abyste neohnuli linii lepidla.

Pokud je vaše matrace roztržená ve švech, oprava zvenčí nemusí pomoci. V tomto případě je žádoucí lepit výrobek zevnitř. K tomu použijte ruce nebo pravítko, abyste poškozené místo protlačili skrz chlopni a záplatu přilepili zevnitř výše popsaným způsobem. Po zaschnutí matrace ji otočte zpět naruby.

Někdy může být problémem ventil na výrobku. Chcete-li jej znovu zprovoznit, odstraňte pryžové těsnění a jemně jej přebruste smirkovým papírem. Poté naneste tenkou vrstvu silikonu a znovu namontujte.

Nepokoušejte se matraci utěsnit lepicí páskou, protože to nemá požadovaný účinek.

Naléhavé opravy: nafukovacích skluzavek, nafukovacích trampolín, nafukovacích bazénů, trampolínových komplexů, vodních atrakcí z PVC, nafukovacích člunů, banánů, futonů atd.

Opravíme jakýkoli kus PVC tkaniny od trampolíny až po stanové hangáry!

Co dělat, když se trampolína rozbije a potřebuje opravit??

Nejrychlejší způsob, jak nám zavolat a získat všechny potřebné odpovědi, je zavolat nám: 38 (050) 419-8-333 Opravy nafukovacích atrakcí jakékoli složitosti provedeme rychle a efektivně:

 • oprava nafukovacích trampolín
 • Oprava nafukovacího bazénu nebo krytu z PVC
 • Oprava parkových atrakcí
 • oprava nafukovacího člunu nebo kajaku
 • Oprava trampolín
 • Oprava vodní skluzavky
 • Oprava trampolín

Opravy zahrnují šití, těsnění, záplatování a v případě potřeby i úplnou výměnu opotřebovaných dílů a součástí. Opravujeme také trampolíny vyrobené v Číně.

Za tímto účelem žádáme zákazníky, aby nám buď zaslali fotografii nafouknuté trampolíny, na které je jasně vidět povaha a rozsah poškození, nebo nám zaslali samotnou trampolínu. Poté připravíme podrobný odhad oprav.

Malé řezné rány nebo propíchnutí může náš profesionální tým opravářů trampolín opravit na místě pomocí speciálního vybavení a v co nejkratším čase za použití kvalitních materiálů. Pokud je poškození rozsáhlé a oprava je časově náročná, musí být provedena přímo v našem závodě.

Existuje několik hlavních důvodů, proč je zakoupená jízda zklamáním a je nepoužitelná.

Záruční a pozáruční oprava trampolíny

Na co se vztahuje záruka? Zaručujeme, že za podmínek provozu uvedených v návodu se během záruční doby neroztrhnou švy a látka se neroztrhne. Záruka se nevztahuje na pořezání, včetně pořezání ostrými předměty, propíchnutí, popálení a podobná poškození.

Nečekejte několik měsíců! S námi budete mít trampolínu opravenou včas před začátkem sezóny! Otázky zůstávají? Zavolejte nám: 38 (050) 419-8-333

Podívejte se na naše nové nabídky nafukovacích zábavních parků:

Trampolína Happy hop: Na propíchnutí a proříznutí laminovaného PVC trampolíny (vše nafouknuté vzduchem) použijte opravnou sadu dodávanou s trampolínou. Opravná náplast je určena k použití na propíchnutí a drobné řezné rány.

Záplatu je třeba vyříznout na správnou velikost bez ostrých úhlů, přilepit ji na poškozené, očištěné místo a 20 minut trampolínu nenafukovat., Při větších poškozeních použijte zbytky látky a lepidlo.

Umožňuje proudění vzduchu ve švech? Je triviální zašít to provázkem.

Záplaty děr v nafukovacích matracích, trampolínách, míčích, postelích:

Při nákupu nafukovacího zařízení (např. matrace, trampolíny, hraček a kol) je vhodné mít sadu na opravu PVC. Máme je v prodeji: Sada obsahuje nejpotřebnější položky: 1 lepidlo na PVC. Podobný se prodává v náhradních dílech pro opravy krytů nákladních automobilů. 2 kusy PVC pro záplatu.

Chcete-li lokalizovat místo vpichu, jednoduše vezměte houbu, použijte mýdlo a pěnu a otřete propíchnutý předmět.Poté je třeba lepicí plochu odmastit. Dalším krokem je vystřižení záplaty na požadovanou velikost, nanesení lepidla a nalepení záplaty. S lepením nečekejte příliš dlouho. lepidlo změkčuje PVC do měkkého a poddajného stavu a rychle schne.

Naléhavé opravy: nafukovacích skluzavek, nafukovacích trampolín, nafukovacích bazénů, trampolínových komplexů, vodních atrakcí z PVC, nafukovacích člunů, banánů, rohoží atd.

Opravujeme veškeré výrobky z PVC od trampolín po stanové haly!

Co dělat, když je trampolína rozbitá a potřebuje opravit??

Nejrychlejší je zavolat a získat všechny odpovědi: 38 (050) 419-8-333 Rychle a kvalitně provádíme opravy nafukovacích atrakcí jakékoliv složitosti:

 • Opravy nafukovacích trampolín
 • Oprava nafukovacího bazénu nebo PVC fólie
 • Oprava parkové jízdy
 • Opravy nafukovacích člunů nebo kajaků
 • Oprava airbrushe
 • Oprava vodní skluzavky
 • Oprava trampolín

Oprava zahrnuje: šití švů, těsnění, záplatování a v případě potřeby úplnou výměnu opotřebovaných dílů a prvků. Přijímáme také opravy trampolín vyrobených v Číně.

Za tímto účelem žádáme zákazníky, aby nám buď zaslali fotografii nafouknuté trampolíny, na které je jasně vidět povaha a rozsah poškození, nebo nám zaslali samotnou trampolínu. Poté vypracujeme podrobnou nabídku na opravu.

Drobné proříznutí nebo propíchnutí může na místě opravit náš specialista, který k vám přijede se speciálním vybavením a opravu provede v co nejkratším čase za použití kvalitních materiálů. Pokud je poškození rozsáhlé a jeho oprava časově náročná, opravte jej přímo u nás.

READ  Kotel na tuhá paliva s plynulým přikládáním

Hlavních důvodů, proč je zakoupená jízda zklamáním a poruchou, je několik.

Záruční a pozáruční opravy trampolín

Na co se vztahuje záruka?? Zaručujeme, že se během záruční doby nerozlepí švy a neroztrhne tkanina, pokud jsou dodrženy provozní podmínky popsané v návodu k použití. Záruka se nevztahuje na pořezání, včetně pořezání ostrými předměty, propíchnutí, popálení a podobná poškození.

Nečekejte několik měsíců! S námi budete mít trampolínu opravenou včas na začátek sezóny! Stále máte otázky? Zavolejte nám na číslo: 38 (050) 419-8-333

Podívejte se na připravené nové nabídky nafukovacích atrakcí:

Trampolína Happy hop: V případě proříznutí a propíchnutí PVC laminovaných ploch trampolíny (vše nafouknuté vzduchem) použijte opravnou sadu, která je součástí balení trampolíny. Opravná náplast je určena k použití na propíchnutí a drobné řezné rány.

Záplatu vystřihněte na správnou velikost bez ostrých úhlů, přilepte ji na poškozené, očištěné místo a trampolínu 20 minut nenafukujte., Při větších poškozeních použijte kousky látky a lepidlo.

Vzduch ve spárách? Steh s provázkem.

Do nafukovací matrace, trampolíny, míče nebo postele zalepte díru:

Při nákupu nafukovacích předmětů (matrace, trampolína, hračky a kola) je vhodné dbát na opravné sady PVC. Máme je v prodeji: Sada obsahuje nejzákladnější potřeby: 1 lepidlo na PVC. Podobný se prodává v autodílech na opravu krytů nákladních automobilů. 2 kusy PVC pro záplatu.

Chcete-li najít místo vpichu, jednoduše použijte flanel a mýdlo, abyste propíchnutou položku rozbublali a otřeli.Poté lepenou plochu odmastěte. Poté záplatu ustřihněte na požadovanou velikost, naneste lepidlo a záplatu přilepte. Neváhejte záplatu přizpůsobit. lepidlo změkčuje PVC do měkkého a poddajného stavu a rychle schne.

Oprava nafukovacích kol vlastníma rukama

Podrobně: Oprava nafukovacího kruhu vlastníma rukama od skutečného řemeslníka pro stránky olenord.com.

Nafukovací bazény jsou v létě jednou z nejoblíbenějších atrakcí pro děti, zatímco dospělí je oceňují pro snadnou přepravu, montáž a samozřejmě pro jejich nízkou cenu. Lze je využít k organizování zábavných aktivit pro děti na chatě, u moře nebo u řeky.

Materiál, ze kterého se bazény staví, se však snadno poškodí. Prořízne se, propíchne, začne unikat vzduch a bazén nedrží svůj tvar a rychle se vyfukuje.

utěsnit, koupací, kolo

Pak vyvstává otázka, jak utěsnit dětský nafukovací bazén.

 • Značka,
 • Láhev s vodou,
 • Vyztužená páska,
 • Sada pro vytvrzování za studena,
 • Jemný brusný papír,
 • Gumová záplata,
 • Drhnoucí kartáč,
 • Mýdlo a mýdlo na praní,
 • TRS 2002 Lepidlo na nafukovací bazény.

Způsob opravy závisí na materiálu, ze kterého je bazén vyroben. Mohou být vyrobeny z pogumované tkaniny, PVC nebo pryže.

 • V každém případě ale musíte začít hledat místo, kde jste díru udělali. Pánev se nafoukne a celá nebo její části se umístí do nádoby s vodou.
 • Z otvoru se začnou tvořit bubliny. Je označen značkou.
 • Pokud potřebujete rychlý výsledek, vystačíte si s lepicí páskou. Plochu obrousíte smirkovým papírem, ustřihnete kousek pásky správné velikosti a přilepíte ji. Tato oprava by neměla trvat déle než týden.
 • Lepšího výsledku dosáhnete použitím záplat, které se prodávají v sadách pro vulkanizaci za studena.
 • Místo se také obrousí jemným smirkem, z náplasti se odstraní ochranná vrstva a pomocí svorky se připevní k místu řezu.
 • Po jedné hodině lze svorku odstranit.
 • K opravě pogumované tkaniny lze použít speciální lepidlo.

Pokud se problém nepodaří vyřešit vlastními silami, měli byste se obrátit na společnost, u které jste bazén zakoupili. Někteří výrobci dodávají opravnou sadu, která může obsahovat záplaty, lepidlo a návod.

Nafukovací kola jsou pro děti zábavou. Koupání je s nimi zábava a pomáhají dítěti udržet se na hladině. Dnes je výběr plaveckých disků obrovský. existují levné verze i silnější a lepší.

Ale bez ohledu na to, jak drahá hračka je, dříve nebo později začne krvácet kvůli řezům, které vytváří. Vyhnout se jim s malými dětmi je téměř nemožné, proto je důležité, aby rodiče věděli, jak kruh zalepit. V takovém případě najděte místo řezu a pečlivě jej opravte.

 • Nejprve najděte poškozené místo. Za tímto účelem se kruh nafoukne a spustí do vody.
 • Z otvorů začne unikat vzduch a v tomto okamžiku je třeba je označit fixem nebo perem.
 • Jako záplatu je vhodné použít stejný materiál, jako je samotný klín. Můžete si například vzít hračku, která se již nepoužívá, nebo si můžete koupit speciální nafukovací opravné sady se záplatami.
 • Tvar políček by měl být obdélníkový, ale se zaoblenými rohy.
 • Velikost by měla být taková, aby zcela zakryla poškozené místo.
 • Dalším krokem je ošetření místa, na které bude naneseno lepidlo pro nafukovací kolo Cruiser nebo Intex, acetonem nebo alkoholem, aby se zlepšila přilnavost lepidla k povrchu.
 • Protože však aceton může narušit celistvost materiálu, je vhodné jej nejprve vyzkoušet na náplasti.

Na rozdíl od gumy nemusíte PVC brousit smirkovým papírem. Lepidlo Super Glue se nedoporučuje používat jako lepidlo na opravy PVC klopenek, protože na materiálu praská.

Aplikace lepidla by měla být prováděna podle pokynů výrobce. Nejčastěji se aplikuje jak na náplast, tak na poškozené místo. U některých směsí postačí jedna vrstva, u jiných může být nutná opakovaná aplikace.

Poté se náplast přiloží na kruh a přidrží se rukama, aby se materiál nezmačkal. Vyhlaďte ji palci.

Hračku hodinu nenafukujte, aby lepidlo ztuhlo, pak ji můžete volně nafouknout a nechat ji v této poloze dvacet čtyři hodin, dokud zcela nezaschne.

Je třeba mít na paměti, že nafukovací kruhy ve tvaru zvířat se nejrychleji trhají, protože mají mnoho spojovacích švů a detailů.

Nafukovací postel má téměř každá domácnost. Užitečné, když přijdou hosté a je potřeba další místo na spaní. Stejně jako každá nafukovací postel se však může poškodit. Častou příčinou poškození jsou domácí zvířata, děti nebo nesprávné používání. V důsledku toho se matrace začne vyprazdňovat. Ale nevyhazujte ji.

Doporučujeme tyto možnosti lepidla: Uran. Intex.

 • Nejprve najděte poškozené místo a narovnejte ho na rovném povrchu.
 • Poté si připravte proužek průhledného materiálu a přilepte jej. Nepoužívejte kyanoakrylát nebo superlepidlo, protože nefungují tak, jak se očekává. Můžete použít speciální výrobky určené pro nafukovací čluny.
 • Na poškozené místo naneste líh nebo aceton a náplast „vyzkoušejte“, přičemž místo lepidla označte tužkou. Následně se náplast vystřihne na správnou velikost, nejlépe oválnou nebo kruhovou, s 3-5 cm navíc nad řeznou plochou.
 • Lepidlo se nanese na poškozené místo a záplatu a rozetře se štětcem. Po zaschnutí první vrstvy naneste druhou. Poté pomocí běžného fénu nahřejte lepidlo na povrchy a přiložte je k sobě. K odstranění vzduchu použijte váleček na barvu nebo improvizované předměty, jako jsou lžíce, sklenice nebo jiné předměty. Poté lze postel složit, aniž by se lepená plocha ohnula, a nechat ji jeden den stát.
READ  K čemu je dobrý zvlhčovač vzduchu?

Oprava nafukovacího kola vlastníma rukama

Podrobně: Oprava nafukovacího kola vlastníma rukama od skutečného řemeslníka pro stránky olenord.com.

Nafukovací bazény jsou v létě jednou z nejoblíbenějších atrakcí pro děti, dospělí je oceňují také pro snadnou přepravu, montáž a samozřejmě pro nízkou cenu. S jejich pomocí můžete organizovat zábavné aktivity pro děti na chatě, u moře, u řeky.

Materiál používaný na bazény se však snadno poškodí. Dochází k proříznutí a propíchnutí, uniká vzduch a bazén nedrží tvar a rychle se vyprazdňuje.

Vyvstává otázka, jak utěsnit dětský nafukovací bazén.

 • Značka,
 • Láhev s vodou,
 • Vyztužená páska,
 • Sada pro vytvrzování za studena,
 • Jemný brusný papír,
 • Gumová podložka,
 • Měkký kartáč,
 • Mýdlo na praní prádla,
 • TRS 2002 Lepidlo na nafukovací bazény.

Způsob opravy zvolíte podle materiálu bazénu. Může to být pogumovaná tkanina, PVC, guma.

 • V každém případě však musíte začít s hledáním místa, kde byl otvor vytvořen. Bazén nafouknete a celý nebo po částech vložíte do nádoby s vodou.
 • Z otvoru se začnou tvořit bubliny. Označíte si ji fixem.
 • Pokud potřebujete rychlý výsledek, vystačíte si s maskovací páskou. Plochu přebrousíme smirkovým papírem, nastříháme lepicí pásku na požadovaný rozměr a přiložíme ji. Tato oprava by neměla trvat déle než týden.
 • Lepšího výsledku dosáhnete použitím záplat, které se prodávají v sadách pro vulkanizaci za studena.
 • Místo se také zdrsní jemným smirkem, z náplasti se odstraní ochranná vrstva a na řeznou plochu se přiloží svorka.
 • Svorku lze po hodině odstranit.
 • Použití speciálního lepidla na opravu pogumované tkaniny.

Pokud nemůžete problém vyřešit sami, je vhodné se obrátit na společnost, u které jste bazén zakoupili. Někteří výrobci dodávají opravnou sadu, která může obsahovat záplaty, lepidlo a návod.

Nafukovací kola. zábava pro děti. Koupání je s nimi zábava a pomáhají dítěti udržet se na hladině. Dnes je výběr koleček obrovský a existují jak levné verze, tak silnější a kvalitnější.

Ale bez ohledu na to, jak drahá hračka je, dříve nebo později začne krvácet kvůli řezům, které se objevují. Vyhnout se jim s malými dětmi je téměř nemožné, proto je důležité, aby rodiče věděli, jak utěsnit klín. V takovém případě najděte místo řezu a pečlivě ho opravte.

 • Nejprve vyhledejte poškozené místo. Za tímto účelem se kruh mrazu nafoukne a spustí do vody.
 • Z otvorů bude unikat vzduch a v tomto okamžiku je třeba je označit fixem nebo perem.
 • Jako záplatu je vhodné použít stejný materiál, jako je samotný klín. Můžete si například vzít hračku, která se již nepoužívá, nebo si můžete koupit speciální sady na opravu nafukovacích hraček se záplatami.
 • Tvar nášivky by měl být obdélníkový, ale se zaoblenými rohy.
 • Velikost by měla být taková, aby zcela zakryla poškozené místo.
 • V dalším kroku se místo, kam se bude nanášet lepidlo na nafukovací kruh Cruiser nebo Intex, ošetří acetonem nebo alkoholem, aby se zlepšila přilnavost lepidla k povrchu.
 • Protože však aceton může narušit celistvost materiálu, doporučujeme jej nejprve vyzkoušet na náplasti.

Na rozdíl od pryže není třeba PVC ošetřovat smirkovým papírem. Nedoporučuje se používat lepidlo „Super Glue“ jako lepidlo na opravu PVC klopenek, protože na tomto materiálu praská.

Lepidlo by se mělo nanášet podle pokynů výrobce. Nejčastěji se aplikuje jak na náplast, tak na poškozené místo. Některé přípravky potřebují pouze jednu vrstvu, jiné mohou vyžadovat opakovanou aplikaci.

Následně se náplast přiloží na klín a rukama se přidrží na místě, aby se materiál nepomačkal. Vyhlaďte ji palci.

Hračku hodinu nenafukujte, aby lepidlo ztuhlo, pak ji můžete volně nafouknout a nechat ji v této poloze jeden den, dokud nezaschne.

Je třeba mít na paměti, že nafukovací kola v podobě zvířat se nejrychleji trhají, protože mají mnoho spojovacích švů a detailů.

Nafukovací postel má téměř každá domácnost. Hodí se, když přijedou hosté a je třeba přistýlky. Stejně jako u jiných nafukovacích lůžek však může dojít k poruše. Často jsou poškozeny domácími zvířaty, dětmi nebo nesprávným používáním. V důsledku toho se matrace začne vyprazdňovat. Ale nevyhazujte ho, můžete se ho pokusit opravit.

Doporučujeme tyto možnosti lepidla: Uran. Intex.

 • Nejprve musíte najít poškozené místo a rozprostřít ho na rovný povrch.
 • Poté si připravte proužek průhledného materiálu a přilepte jej. V žádném případě by to neměla být zyonokrylátová směs nebo superlepidlo, které nepřinášejí požadovaný výsledek. Můžete použít výrobky určené k opravám nafukovacích zařízení.
 • Ošetřete poškozené místo alkoholem nebo acetonem a „vyzkoušejte“ náplast tak, že tužkou označíte místo lepení. Následně se náplast vystřihne na potřebnou velikost, nejlépe oválnou nebo kruhovou, o 3-5 cm větší, než je plocha řezu.
 • Naneste lepidlo na poškozené místo a záplatu a rozetřete ho štětcem. Po zaschnutí první vrstvy naneste druhou. Lepidlo na plochách se poté zahřeje běžným fénem a přiloží se k sobě. K vyfouknutí vlasů použijte váleček nebo předměty, jako jsou lžíce nebo sklenice. Lůžko lze poté bez ohýbání sklopit a nechat 24 hodin ležet.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS