Jak opravit

Aby byla oprava úspěšná, je vhodné míč umýt. Na míč naneste jemný uvolňovací prostředek. Poté míč vysušte v přírodních podmínkách. Odmaštění poškozeného místa. Použijte k tomu alkohol nebo aceton.

Zapojení zásuvky a chyby zapojení, které snad každý pochopí

Sportovní vybavení je vhodné opravit v závislosti na jeho typu a vlastnostech poškození. Bezdušový míč se snadněji opravuje. Existují však i způsoby, jak fotoaparát opravit. Slepení míče ve vyfouknutém stavu. Neustálé proudění vzduchu narušuje schopnost lepidla tuhnout.

Pokud je otvor malý

Čím menší je poškozená oblast, tím snadněji lze vpich opravit. Při opravě volejbalového nebo fotbalového míče postupujte takto

 • Najděte otvor na povrchu.
 • Otvor utěsněte lepidlem na kaučuk.
 • Vyčkejte požadovanou dobu. Postupujte přitom podle pokynů na lepidle.

Míč je přípustné opravit pomocí superlepidla. K aplikaci této látky by se měla použít pletací jehla. Tím je zajištěno, že se lepidlo dostane nejen na povrch výrobku, ale také do otvoru.

Bez řezání do povrchu

K utěsnění povrchu koule se vyplatí použít speciální náplast. V obchodech jsou k dispozici hotové výrobky. jsou potaženy lepidlem. Náplasti jsou pohodlné a snadno se používají. Vhodné i pro cestování.

Pro provedení opravy je vhodné provést následující kroky

 • Odmaštění poškozeného místa.
 • Z náplasti odstřihněte vše nadbytečné. To se provádí tak, aby výrobek mírně přesahoval otvor.
 • Odstraňte lepený povrch záplaty.
 • Naneste přípravek na míč.

Je také přijatelné používat náplasti, které nemají lepicí vrstvu. Obsahují vrstvu pryže a používají se v kombinaci se superlepidlem. Tyto záplaty můžete často zafixovat také pomocí gumové směsi nebo druhé vrstvy nátěru.

Těsnění na vnitřní straně

Někdy odborníci používají k opravě fotoaparátu tmel. Používá se z vnitřní strany míče. K zákroku je zapotřebí injekční stříkačka bez jehly. Doporučuje se vyplnit ji tmelem. Poté do poškozeného místa fotoaparátu vmáčkněte těsnicí hmotu. Tato metoda je vhodná pro menší škody. Nevyžaduje řezání do koule.

Pokud je trubice roztržená

Pokud je buňka poškozená, je třeba míček v oblasti nafukovacího otvoru rozříznout. Pro opravu výrobku je vhodné provést následující kroky:

 • Vyhledání poškozeného místa.
 • Výroba záplaty z gumy. Ta musí být o něco větší než poškozená oblast.
 • Zakryjte záplatu superlepidlem.
 • Pevně na ni zatlačte a nechte ji 1-2 minuty odpočívat.
 • Vypusťte míč a vraťte ho na místo.
 • Přilepení vnitřní trubky a obložení.
 • Sešijte místo řezu kapronovou nití.

Upozorňujeme, že lanovou komoru je téměř nemožné opravit. V této situaci by se míč musel vyhodit.

Jak utěsnit nafukovací matraci

Moderní nafukovací matrace jsou vyrobeny z měkké PVC fólie, která je jen mírně silná.

Nezřídka se v nich během používání objevují drobná poškození (prostě díry). Vzduch jimi uniká a matrace se postupně vyfukuje. Jak utěsnit nafukovací matraci?

Dokážete si s tím poradit sami?

Spí se vám pohodlně na pohovce? Pokud ne, zkuste na pohovku položit speciální tenkou matraci. Tyto matrace mají ortopedické vlastnosti a vyrovnávají promáčkliny na pohovce.

Vyzvednutí peřinky pro vaše dítě? Zde je popis toho, jaké výplně a velikosti dětských přikrývek jsou k dispozici.

Jak utěsnit okna. figuríny

Utěsníte úniky vzduchu a vody kolem oken v interiéru. Stejně tak. utěsnění a výměna tmelu. Můžete také vyplnit pěnou prostor mezi rámem okna a rámem domu.

Okno, kterým dovnitř proudí vzduch, může také znamenat nadměrné energetické ztráty a náklady.Nechcete, aby do vašeho domu v létě nebo v zimě zatékalo, zejména pokud utrácíte těžce vydělané peníze za vytápění nebo chlazení. Zkontrolujte těsnost okna zapálením vonné tyčinky v blízkosti všech spojů a přípojek. Pokud kouř bliká, došlo k úniku vzduchu. Zkontrolujte:

V místě, kde se jedna část okna setkává s druhou

Netěsnost oken je často způsobena porušením spojení mezi okenním rámem a stěnou.Abyste zabránili netěsnostem, utěsněte okno v místě napojení na vnější plášť. Pokud je okno obklopeno dřevěným obložením, použijte kvalitní polyuretanový tmel k utěsnění všech mezer mezi obložením a vlečkou (a také mezi pláštěm a oknem).

Dbejte zejména na utěsnění horní části překryvu. Kaluž v tomto místě způsobuje mnoho netěsností z oken.

Pokud chcete odstranit vnější nebo vnitřní ostění okna, můžete okna a dveře utěsnit mnohem lépe. trvale! než můžete s tmelem.Použití rozpínavé pěny nejen zabraňuje pronikání vzduchu, ale také zajišťuje vodotěsnost ošetřeného prostoru.

Pomocí příklepového bloku a kladiva odstraňte obložení na okně (uvnitř nebo zvenku, ale ne současně).

Vyplňte dutinu rozpínavou pěnou z nádoby s rozprašovačem.

Nebojte se přeplnění. Nechte ji vyčnívat ze zdi. Pěny se nesmíte dotýkat, dokud je mokrá; vytvoříte obrovský nepořádek, který se těžko sbírá.

Po zaschnutí pěny (trvá to několik hodin) odřízněte přebytečnou část nožem.

Vraťte obložení v opačném pořadí, než bylo demontováno, a v případě potřeby upravte lak.

K netěsnostem dochází také při opotřebení těsnění. Možná budete muset odstranit ovládací část okna, abyste našli těsnění:

READ  Filtry pro vysavač thomas twin tt aquafilter

U posuvných oken: otevřete okno do poloviny a zvedněte okno nad spodní vodicí lištu.Pak nejprve vytáhněte okno ze spodní části otvoru.

U jednokřídlých oken obvykle stačí uvolnit páčku na boční liště rámu. Zeptejte se výrobce na konkrétní pokyny.

Po odstranění pracovní části okna je zcela zřejmé, kde je těsnění a jak je třeba ho vyměnit. Většina domácích center nabízí náhradní tmely v rolích, které odstraňují odlupování a lepivost. Pokud si nejste jisti, co máte dělat, vezměte si odstraněnou část s sebou do obchodu nebo si vyfoťte místo, které potřebuje pozornost.

K odlepení starého těsnění může být zapotřebí rozpouštědlo. Lepicí rozpouštědlo je k dispozici v plechovkách pro snadnou aplikaci.

Pokud máte kovový nebo plastový okenní rám, zkontrolujte odvodňovací otvory na vnějším okraji spodní části okenního rámu. Při dešti by voda mohla zaplnit spodní kolejnici, proniknout do domu a zaplavit okolí okna. Odvodňovací nebo drenážní otvory umožňují odtok vody z rámu a zabraňují tak zaplavení. Pomocí drátku nebo malého šroubováku se ujistěte, že jsou otvory čisté.

O autorovi

James Carey a Morris Carey Jr. se o své více než 55leté zkušenosti oceňovaných licencovaných stavitelů dělí s miliony lidí po celé zemi v týdenním rozhlasovém pořadu a v novinovém sloupku On The House. Pravidelně se také objevují v sobotu ráno ve zpravodajství CBS News.

Jak utěsnit plastový sud na vodu

Jakýkoli pád nebo mechanický náraz může způsobit praskliny. Nádoba, která propouští vodu, je nepoužitelná. Plastovou nádrž na vodu je však možné utěsnit a udržet ji tak po určitou dobu v dobrém stavu.

Lepení plastového bubnu zvládnete i doma. Dva návrhy na opravu mezer v plastových sudech a jiných nádobách.

K práci budete potřebovat následující materiály a nástroje:

 • Pomocí nůžek ustřihněte kus síťoviny.
 • Připevněte síťku na poškozené místo do hloubky síťky.
 • Vyrovnejte ji podél švu pohybem podél celé roviny. Současně síťku pájíme páječkou a volný okraj síťky přidržujeme nožem. Po pájení je důležité použít tepelný výměník (nůž), aby síťka nevyčnívala.
 • Při použití této metody vložte celou síť do švu.
 • Na konci svařování je šev hermeticky utěsněn a vyztužen, takže může být trvale utěsněn.
 • Postup opakujte na druhé straně nádrže.

Pokud je třeba opravit tlakovou nádrž na vodu, můžete použít jinou metodu.

 • Otřete poškozené místo, odstraňte nečistoty.
 • Začněte zahřívat fénem na nízký výkon, abyste nespálili otvor, místo s defektem.
 • Nahřejte náplast na straně, která bude blízko praskliny, fénem na vlasy. Teplo při vyšším výkonu.
 • Přiložte náplast na poškozené místo a pokračujte v zahřívání fénem a přidávejte další sílu. Je nutné nosit ochranné rukavice, aby nedošlo k popálení. Je důležité, aby se povrch nepřehřál.
 • Náplast uhlaďte prsty a počkejte, až vychladne. Nalévání vody a kontrola kvality.

První metoda se v praxi ukázala jako nejúčinnější. Druhé opatření je spíše dočasné.

Jak utěsnit gumové boty

Je jasné, proč je to potřeba a kam to může módní dáma dotáhnout. A skutečně tato obuv nevzhledného vzhledu, není krásná, není pohodlná, a přesto se říká, že chůze v gumě je škodlivá pro zdraví.

utěsnit, zásuvky, prostoru

Přesto někdo takové boty má. To znamená, že ji potřebují. Pravděpodobně se bude používat zřídka a pro zvláštní účely.

Pokud bydlíte ve vlastním domě, potřebujete ho po přívalovém dešti, abyste se mohli projít po zahradě nebo sklouznout do sklepa, kde je voda po jarní povodni.

Lovci a rybáři mají samozřejmě ve svém šatníku gumáky.

Ale stejně jako každý předmět se jednou porouchá, i gumové boty mohou prasknout.

Někde se zachytíte, na něco šlápnete a je to, kvůli jedné malé díře je to obrovský problém, už nemůžete do vody.

A vyvstává otázka, jak lepit gumové boty?

Ale po použití metody lepení gumového lepidla jsou mnozí rozrušeni, z nějakého důvodu náplast odpadá.

Je to zvláštní, lepidlo je gumové, ale nelepí gumu?

Ano, opravdu nedrží, a pokud ano, nevydrží dlouho.

Pak zkusíme jiný způsob, vezmeme je do opravny obuvi. A oni říkají: „Nelepíme gumové boty.“.

Opět zvláštní, opravna obuvi, ale boty k opravě nepřijímají.

A obuvníci skutečně jen zřídka opravují gumové boty. Jediné, co vám lze doporučit, je obrátit se na autoservis, kde vulkanizují pneumatiky.

Ale s největší pravděpodobností i tam vás odmítnou s tím, že guma nemůže vulkanizovat, a dokonce řeknou, že už takovou službu nemají, protože nyní mnoho řidičů přešlo na nové typy pneumatik, kde se vulkanizace nepoužívá.

Co vyhodit? Ale já je tak moc potřebuju.

Nebojte se, existuje řešení!

Nabízím vám jednu z nejúčinnějších a nejosvědčenějších metod, jak lepit gumové boty, a to jak lepit záplaty na gumové boty.

Sice to nepřidá na kráse, ale náplast vydrží.

V současné době mohou být rychle a spolehlivě opravené gumové boty zázračným vynálezem, který v poslední době používají cyklisté.

Není drahý, ale dokonale lepí. Samozřejmě 100% jistota, že to bude přesně tak, jak chcete, nemohu zaručit, ale zkoušel jsem to, funguje to.

Obsahuje hotové záplaty různých velikostí, lepidlo a dokonce i smirkový papír (možná ne všude ho najdete). Jeho použití je velmi snadné. Pokyn k němu vždy přichází s.

Od sebe dodám:

 • Označte si místo, kde chcete záplatu vytvořit, a použijte záplatu požadované velikosti
 • Dobře obrousit smirkovým hadříkem (někteří lidé doporučují odmaštění benzínem, ale to bych vůbec nedoporučoval, pokud jsou boty čisté a nejsou mastné, a pokud odmašťujete, tak pouze acetonem)
 • Přilepte vybranou oblast na zavazadlový prostor
 • Odstraňte ochrannou fólii z náplastí a naneste lepidlo na druhou stranu (někdo by mohl přemýšlet, kterou stranu použít. já opakuji tu pod fólií, po nalepení bude vidět barevný okraj náplasti)
 • Nechte lepidlo asi 10 minut zaschnout a poté jej přitiskněte.
READ  Jak se chovají chloupky po laserové epilaci

Samozřejmě byste ho neměli nosit hned, chvíli počkejte a raději si ho nasaďte až druhý den.

Pokud se díra objeví na podrážce, je samozřejmě nutný jiný přístup.

Toto místo musíte nejprve obrousit na brusce, aby byl povrch dokonale hladký, jinak je nepoužitelný. A pak lepíme jako obvykle.

Uvědomte si však, že pokud budete tuto náplast nosit například na asfaltu, rychle se opotřebuje. To znamená, že je navržen tak, aby se dal používat ve vodě, ale ne na dlouhé procházky.

V zásadě však platí, že pokud se setře, můžete předchozí postup zopakovat.

Gumové boty je tedy možné lepit rychle a spolehlivě!

Ale jak jste si všimli, mluvíme o jednoduché gumové obuvi určené pro běžné domácí práce.

Zásuvka v mrazáku je rozbitá, co dělat?

SKVĚLÉ ŘEMESLNICKÉ A ŘEMESLNICKÉ NÁŘADÍ A VŠE PRO ZAHRADU, DŮM A CHALUPU DOSLOVA ZDARMA JSOU RECENZE.

U jedné nádoby mrazicího oddílu na chladničce se ulomilo upevnění a vytvořila se prasklina. Pokus o slepení poškozeného místa byl neúspěšný. Ví někdo, jak opravit zásuvku?

Těsnění mrazicího oddílu je obtížné. vyplývá to z jeho názvu, respektive z jeho účelu a podmínek použití.

Průchozí otvory Z mm ve spojích mezi přední (průhlednou) stěnou a bočními stěnami na obou stranách. Vybral jsem šrouby s maticemi vhodného průměru, délky 10-12 mm a upevnil jimi části krabice (viz obrázek). Takto opravené krabice vydrží mnohem déle než lepené.

Nejnovější magnetický kabel USB od společnosti USLION pro rychlé nabíjení mobilních telefonů za 1 USD!

Pokud se na kterékoli stěně zásuvky objeví prasklina (nejčastěji v oblasti rukojeti), opravím ji pomocí lišty.

Za tímto účelem v místě praskliny vyvrtám dva otvory d 3-4 mm ve vzdálenosti 5-6 cm (záleží na velikosti defektu) od sebe.

Vyberu dvě kovové nebo plastové desky o tloušťce 2-3 mm vhodné délky. V nich ve stejné vzdálenosti vyvrtám podobné otvory. Přiložte desky na obě strany prasklé části, zarovnejte otvory a upevněte je pomocí šroubů a matic.

Ahoj všichni, dnes vám řeknu, jak ušetřit několik tisíc dolarů.

Mám byt, který pronajímám. Po další výměně nájemníků si tito odnesli lednici. Musel jsem koupit na sekundárním trhu není nejdražší, ale také ne nejlevnější lednice. Obdržel jsem ji s vadou: všechny zásuvky v mrazáku jsou prasklé. S tímto problémem jsem se setkal už dříve u ledniček, mám podezření, že je to slabina většiny modelů.

Nechtěl jsem investovat další 2 000 za krabici do lednice v pronajatém bytě.

Řešení, na které jsem přišel, bylo následující: koupil jsem 2,5mm kravaty. pro 40, vrták 2,5 mm. v osmi. Potřeboval jsem elektrický šroubovák, štípačky na dráty a kleště. A samozřejmě čas. Trvalo mi asi 40 minut, než jsem se dostal ke dvěma krabicím. Výsledek můžete vidět na obrázku. Ukázalo se, že velmi silný: šest měsíců letu normální.

A ano, myšlenka upevnění plastu pomocí stahovacích pásků není nová, ale nemyslím si, že by mnoho lidí napadlo použít tuto myšlenku zde.

Т.к. nejste důvěryhodný uživatel. Jak se stát správcem.

Т.к. nejste důvěryhodný uživatel (telefon není ověřen). Uveďte a potvrďte telefonní číslo. Přečtěte si více o důvěryhodnosti.

utěsnit, zásuvky, prostoru

Т.к. nejste důvěryhodný uživatel (telefon není ověřen). Zadejte a potvrďte telefonní číslo. Přečtěte si více o důvěryhodnosti.

Т.к. nejste důvěryhodný uživatel (není potvrzeno telefonní číslo). Zadejte a potvrďte telefonní číslo. Přečtěte si více o důvěryhodnosti.

Т.к. Nejste důvěryhodný uživatel (není ověřeno telefonní číslo). Zadejte a potvrďte telefonní číslo. Přečtěte si více o důvěryhodnosti.

Т.к. Nejste důvěryhodný uživatel (telefonní číslo není ověřeno). Vyberte a potvrďte telefon. Další informace o důvěryhodnosti.

Т.к. nejste důvěryhodný uživatel (telefonní číslo není potvrzeno). Zadejte a potvrďte své telefonní číslo. Přečtěte si více o důvěryhodnosti.

Т.к. Nejste důvěryhodný uživatel (telefon není ověřen). Zadejte a potvrďte telefonní číslo. Přečtěte si více o důvěryhodnosti.

Т.к. Nejste důvěryhodný uživatel (telefonní číslo nebylo ověřeno). Zadejte a potvrďte své telefonní číslo. Přečtěte si více o důvěryhodnosti.

Т.к. Nejste důvěryhodný uživatel (telefonní číslo nebylo ověřeno). Zadejte a potvrďte své telefonní číslo. Přečtěte si více o důvěryhodnosti.

Т.к. Nejste důvěryhodný uživatel (telefon není ověřen). Zadejte a potvrďte telefonní číslo. Přečtěte si více o důvěryhodnosti.

Т.к. Nejste důvěryhodný uživatel (telefon není ověřen). Poskytnutí a ověření telefonu. Přečtěte si více o důvěryhodnosti.

Т.к. Nejste důvěryhodný uživatel (telefon není ověřen). Zobrazení a potvrzení telefonního čísla. Přečtěte si více o důvěryhodnosti.

Т.к. Nejste důvěryhodný uživatel (telefon není ověřen). Zadejte a potvrďte telefonní číslo. Přečtěte si více o důvěryhodnosti.

Т.к. Nejste důvěryhodný uživatel (není ověřeno telefonní číslo). Zadejte a potvrďte telefonní číslo. Přečtěte si více o důvěryhodnosti.

Т.к. Nejste důvěryhodný uživatel (telefonní číslo nebylo ověřeno). Zadejte a potvrďte telefonní číslo. Přečtěte si více o důvěryhodnosti.

Т.к. Nejste důvěryhodný uživatel (není ověřeno telefonní číslo). Zadejte a potvrďte své telefonní číslo. Přečtěte si více o důvěryhodnosti.

Т.к. Nejste důvěryhodný uživatel (není ověřeno telefonní číslo). Zadejte a potvrďte své telefonní číslo. Více o důvěryhodnosti.

Т.к. nejste důvěryhodný uživatel (není potvrzeno telefonní číslo). Vyberte a potvrďte své telefonní číslo. Přečtěte si více o důvěryhodnosti.

Т.к. nejste důvěryhodný uživatel (telefon není ověřen). Uveďte a potvrďte telefonní číslo. Více informací o důvěryhodnosti.

utěsnit, zásuvky, prostoru

Objednáváme také v Moskovskoye Shosse pro Atlant, často a již na skladě), 10 krát jsme změnili krabice, protože jsem je vždy vložil, pak je rozbít. Cena je 450-490 za plast, který je na zásuvku nasazen.

Škoda, že se tam nedělají na mrazák, taky jsem z něj rozbil 2 šuplíky, třetí je prasklý((, ale je to jiná firma.

READ  Jak často si můžete sušit vlasy fénem?

Т.к. nejste důvěryhodný uživatel (není potvrzeno telefonní číslo). Uveďte a potvrďte telefonní číslo. Přečtěte si více o důvěryhodnosti.

Kritéria pro nečitelnou registrační značku na vozidle (opotřebovaná, něčím zakrytá)

Kritéria nečitelnosti nejsou kupodivu upravena v samostatném technickém dokumentu, ale přímo v právním dokumentu CAO, článek 12.2 jako poznámka. V poznámce k tomuto článku se uvádí.

Tabulka s registrační značkou se považuje za nestandardní, pokud nesplňuje požadavky stanovené právními předpisy o technických předpisech a je nečitelná, pokud ze vzdálenosti 20 metrů není za tmy vidět alespoň jedno písmeno nebo číslice zadní tabulky s registrační značkou a za denního světla alespoň jedno písmeno nebo číslice přední nebo zadní tabulky s registrační značkou.

Komentář: To znamená, že obě registrační značky by měly být čitelné během dne. V noci však přední značka nemusí být viditelná a řidič za to neodpovídá. Ve tmě se inspektoři STSI zajímají pouze o zadní registrační značku vozidla (motocyklu). Takto je třeba chápat tento výklad.

Zde bych se rád vyjádřil k nečitelnosti poznávací značky. Zde vstupuje do hry lidský faktor, respektive lidské schopnosti a ambice. Řekněme, že někdo vidí registrační značku ze vzdálenosti 25 metrů a barva na ní může být smazaná. A jiný řekne, že ze vzdálenosti 5 metrů nepozná, co je na něm napsáno. Znečištění, nedostatečný nátěr a dokonce i nedostatečné osvětlení zadní registrační značky v noci jsou tedy okolnosti, které nepřímo ovlivňují čitelnost značky. Neexistuje jediný objektivní parametr, který by jednoznačně definoval čitelnost registrační značky pro všechny a všechny. Je to špatné, ale nedá se tomu uniknout. Proto když je řidiči udělena pokuta podle článku 12.2 odst. 1 zákona o správních deliktech, často vzniká nepříjemný pocit, že pokuta byla uložena nepřiměřeně. Přejděme k pokutám, které lze uložit za nečitelnou registrační značku.

 • lepidlo „Moment Marathon“. vhodné pro opravu obuvi, včetně zimní obuvi.
 • „Shoemaker. speciální lepidlo na boty na gumové bázi.
 • „Desmokol“ je lepidlo na bázi polyuretanu, které lepí různé povrchy.
 • epoxid (epoxidové lepidlo). výhoda tohoto výrobku. pružnost.

Ohněte podrážku tak, aby se trhlina otevřela, potřete vnitřní povrch podrážky lepidlem a nechte lepidlo 10-15 minut zaschnout, aniž byste trhlinu zakryli. Poté opatrně vtlačte na polovinu přeložený proužek do praskliny, narovnejte podrážku a okraje proužku, které zůstaly na vnější straně, pevně přitiskněte k podrážce.

Čím můžete polepit zásuvky v mrazáku?

Mnoho uživatelů nafukovacích lůžek ani neví, že nafukovací matrace a postele lze opravit.Jak často slýchám od přátel, že se jim nafukovací matrace začaly propadat?A to ani nevěděli, že matraci lze utěsnit a znovu použít.Většina lidí nafukovací čluny prostě vyhodí.

Pokud v nafukovací matraci najdete díru nebo řez, nevyhazujte ji.Řeknu vám, jak můžete nafukovací matrace opravit rychle a efektivně bez předchozího know-how v oblasti oprav nafukovacích matrací.Zejména moderní nafukovací nábytek je vyroben z nejmodernějšího PVC a vinylu, které jsou skvěle opravitelné.

Budete potřebovat nafukovací matraci, lůžko a sadu na opravu lodí. Například opravná sada Intex 59632 není drahá, ale je to kvalitní výrobek. Sada na opravu obsahuje speciální lepidlo a pásku. záplatování.

Varování: Nepoužívejte tzv. superlepidlo. sionické akrylátové lepidlo. Použijte super krouticí moment a.т.п. Rychle se slepí, ale také rychle vyhodíte matraci!

Pod tímto článkem jsou galerie obrázků, které ukazují proces opravy nafukovací matrace na fotografiích

Pokyny pro opravy nafukovacích matrací a nafukovacích postelí.

Zhodnoťte poškození a připravte prostor pro opravu nafukovací matrace (obrázek ). Poškozené místo opatrně narovnejte na rovné ploše. Pokud žádnou nemáte, položte pod řez desku.

Vyjměte lepidlo ze sady na opravu a průhlednou pásku (na obrázku).

Očistěte nečistoty a odmastěte místo lepení ředidlem 646. Můžete také použít aceton, nebo alespoň v terénu. alkohol. Nedoporučuji nafukovací matraci brousit smirkovým papírem. To může napáchat jen tolik škody.

Přiložte náplast na řez a označte oblast lepení tužkou nebo perem (obrázek).

Vystřihněte záplatu z pruhu materiálu požadované velikosti (obrázek). Použití opravné sady. Nášivka může mít libovolný tvar, nejlépe však kulatý nebo oválný. V terénu můžete jednoduše odříznout rohy obdélníkového dílu. Průměr nebo maximální délka záplaty by měla být o 3 až 5 cm delší než řez.

Vymáčkněte obsah lahvičky s lepidlem na poškozené místo (obrázek). Na obě strany záplaty naneste rovnoměrnou tenkou vrstvu lepidla (obrázek). Nechte lepidlo zaschnout.

Po 10 letech. Stejný postup opakujte po dobu 15 minut a nechte lepidlo opět zaschnout.

Po 5 minutách můžete začít lepit samotnou trubku. Nechte ji pět minut vytvrzovat. čas je relativní. Závisí na okolní teplotě, době skladování lepidla a dokonce i na vlhkosti. Dotkněte se lepidla. Mělo by být suché, ale mírně lepkavé.

Zahřejte oblast lepení a záplatu, aby se lepidlo aktivovalo. K tomu lze použít fén na vlasy. Všimněte si, že bod lepidla musí být zahřátý, nikoliv zapálený! Tuto operaci proveďte dostatečně rychle, aby lepidlo mezitím nevyschlo.

9.Nyní přilepíme povrch k povrchu (obrázek) tak, aby pod náplastí nezůstaly vzduchové bubliny, a dobře přitlačíme a vyválíme tvrdý váleček. Nemáte-li po ruce žádný, můžete použít jakékoli nástroje, které máte po ruce: rukojeť nože, sklenici, lžíci atd.д. (ilustrace )

Aniž byste materiál v místě lepení ohýbali, matraci (loďku) opatrně přehněte a nechte ji nejméně 24 hodin schnout.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS