Sklokeramická varná deska změnila svět vaření.

SCHOTT CERAN je originál a značka kvality. Jeho hlavními výhodami jsou všestrannost, funkčnost, spolehlivost a šetrnost k životnímu prostředí. Produkt podléhá neustálému vývoji, který určuje nové standardy a trendy. Naše varná deska, nejpokročilejší výrobek své doby, navždy změnila svět vaření. Více než 200 milionů let. jednou.

SCHOTT CERAN patří do samostatné kategorie výrobků. Materiál, který kombinuje výhody a estetiku skla s výjimečnou odolností a pružností keramiky. Výkonná kombinace řady funkčních a designových prvků.

Jak odemknout varnou desku Hansa?

Symbol „L“ na varné desce nebo varném panelu znamená, že je aktivní funkce „Dětská pojistka“.

Co znamená LO na varné desce?

Po připojení varné desky k napájení je ovládací panel v uzamčeném stavu (na displeji se zobrazí Lo). Chcete-li odemknout ovládací panel, dotkněte se současně tlačítek „Dual/Triple zone“ a „Boil“.

Hansa BHC63366

Chcete-li plynovou troubu Hansa zapnout, zapalte zápalku, stiskněte ovládací knoflík až na doraz a pak jím otáčejte doleva, dokud nedosáhne označení teploty. Přiložte zapálenou zápalku k bodu zapálení, zapalte plyn a držte knoflík stisknutý přibližně 3-10 sekund. Pokud plamen zhasne, opakujte operaci.

Jak odblokovat indukční varnou desku Neff?

Pro aktivaci varné desky je třeba stisknout určité tlačítko na spotřebiči. například u modelu Neff T11B41X2 je to tlačítko se symbolem klíče a je třeba ho držet stisknuté po dobu přibližně 4 sekund. Odemykání probíhá stejným způsobem.

READ  Jak rychle odstranit fén z těla

Po připojení varné desky k napájení je ovládací panel v uzamčeném stavu (na displeji se zobrazí Lo). Chcete-li odemknout ovládací panel, dotkněte se současně tlačítek „Dual/Triple zone“ a „Boil“.

Jak odemknout varnou desku Candy?

Odblokování varné desky:. Stiskněte současně čidla „-“ a „-“ pro pravou přední varnou zónu (u PVD 633 levou přední varnou zónu) a poté znovu stiskněte čidlo „-“ pro tuto varnou zónu. Varná deska je odemčená.

Ceran je patentovaná technologie německé společnosti Schott. Vysoké šetrnosti varných desek Schott Ceran k životnímu prostředí je dosaženo použitím jedinečných technik zpracování krystalů křemenného písku a vyloučením arsenu a antimonu, které byly dříve při výrobě nutné.

Jak funguje indukční varná deska

Indukční varná deska funguje na základě jiných fyzikálních jevů. Vaření s tímto spotřebičem je založeno na indukci. Proud protékající vinutím cívky induktoru se mění na střídavé magnetické pole. Nádobí se zahřívá díky vznikajícímu vírovému poli.

Aby vařič fungoval dlouho a bez problémů, jediné, co se od uživatele vyžaduje, je přesné dodržování pokynů v návodu. Tento dokument popisuje, jak vybrat místo instalace modelu, jak jej zapnout a jak jej ovládat.

Jak připojit varnou desku

Hlavním nástrojem, který potřebujete k připojení zařízení k elektrické síti, je šroubovák. Samotné zapojení vyžaduje určité množství třížilového napájecího kabelu. Nejčastěji se používá kabel o průřezu 4 až 6 kV. mm. Tento kabel by měl být dostatečně dlouhý, aby dosáhl do přípojného bodu panelu. Se spotřebičem se obvykle dodává čtyřžilový kabel. 2 vodiče, hnědý a černý jsou fáze, modrý vodič je „0“ a žlutozelený vodič je zem. Konce vodičů musí být odizolovány. Na zadní straně výrobku je hřeben, do kterého se vkládají odizolované vodiče. Volný konec musí být připojen k elektrické síti v domě.

READ  Lze teflon mýt v myčce na nádobí?

Jak zapnout indukční varnou desku

Panel je tedy zapojen. Po provedení tohoto úkonu některé modely signalizují, že vše běží bez problémů, a je možné panel zapnout.

Na ovládacím panelu je obvykle tlačítko „start/stop“, po jehož stisknutí se spotřebič zapne.

Než začnete, je dobré očistit povrch od zbytků obalů nebo lepidla, které mohly zůstat z výrobního procesu. Mimochodem, v prvních minutách může být cítit jako spálená guma. Ale příliš se netěšte, tento nepříjemný zápach brzy zmizí.

Na ovládacím panelu jsou samostatná tlačítka pro jednotlivé zóny a některé modely mají samostatné ovládací knoflíky. Výkon se nastavuje od 0 do 9.

zapnout, varnou, desku, hansa

V návodu k obsluze najdete podrobné informace o ideálních režimech výkonu pro vaření, ohřev nebo přímé vaření.

Správný způsob vypínání indukční varné desky

Po skončení vaření musíte varnou desku vypnout. Můžete buď stisknout tlačítko start/stop, nebo počkat určitou dobu, po které panel přejde do pohotovostního režimu.

Jak zapnout varnou desku Samsung?

Povrch, který vydrží více než jednu kapku ocelové kuličky o průměru 5 cm a hmotnosti přibližně 0,5 kg a nejméně deset kapek dvoukilogramového kastrolu, aniž by byl poškozen smirkovým papírem, nadále s úspěchem prochází testem kuliček.

V případě poškození.

Co dělat, když se rozbije sklokeramická varná deska??

I když je pravděpodobnost takových situací nízká, měli byste se v takových případech neprodleně obrátit na zákaznický servis výrobce nebo na specializovaného prodejce. Jako výrobce komponentů odpovídáme pouze za výrobu a dodání sklokeramické varné desky. Po instalaci varné desky na sporák je výrobce odpovědný za její správnou funkci. Varování! Varnou desku nepoužívejte, dokud nebude zcela opravena!

Existuje to správné nádobí. K dispozici je vhodné nádobí. Prozkoumejte rozdíly.

Sklokeramické varné desky SCHOTT CERAN nejsou vhodné pro všechny druhy nádobí. Pro dosažení nejlepších výsledků vaření používejte nádobí ze smaltované nebo nerezové oceli. Nádobí z tohoto materiálu má za studena mírně vypouklé dno a je ideální pro varné zóny z hlediska velikosti, ať už kulaté nebo čtvercové. Flexibilní indukční varné zóny však automaticky rozpoznají velikost a polohu nádobí a zahřívají přesně tam, kde je to potřeba.

READ  Jak si krásně upravit vlasy bez fénu

Použití hrnců s čistě měděným nebo hliníkovým dnem se nedoporučuje. Ty mohou na povrchu zanechat stopy, které může být obtížné nebo dokonce nemožné odstranit.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS