teplomex.viz

Řada trysek pro plynové sporáky

Moderní plynové varné desky jsou obvykle provozovány na síťový (zemní plyn) a zkapalněný plyn, tj.е. válec. Bez ohledu na to, jaký druh plynu používáte na sporáku, potřebujete pro správnou funkci kvalitní trysky.

Regulátor tlaku plynu je velmi důležitou součástí plynového spotřebiče, bez níž není možné, aby plyn proudil do hořáku, tj.е. Nelze také provozovat plynový sporák, plynový kotel Neva nebo dovážený plynový kotel.

Trysky mají podobu malého šroubu s otvorem uprostřed horní části. Tímto otvorem vstupuje plyn do hořáku, mísí se se vzduchem, a když se tato směs vzduchu a plynu vznítí, vznikne plamen, na kterém se jídlo připravuje.

Trysky plynových sporáků se liší svou funkcí:

Jak zjistit, zda tryska na varné desce dobře funguje?

Pokud při zapálení hořáku slyšíte praskání, plamen zůstává zapálený a na hořáku se neobjevují nažloutlé skvrny nebo červené špičky, můžete si být jisti. Pokud je při zapalování směsi vzduchu a plynu stále slyšet praskání a pokud plamen čas od času náhle zhasne nebo pokud jsou v kuchyni cítit saze, je čas hořák vyměnit.

Když je třeba vyměnit plynový vstřikovač hořáku ?

Představte si, že v létě odjedete na venkov a vezmete si s sebou vše, co potřebujete k běžnému životu mimo město, včetně plynového sporáku. Jaká škoda. plynová síť není připojena k vašemu domu a vy musíte používat plyn v lahvích.

Trysky pro různé druhy plynu se značně liší, takže jejich výměna je v tomto případě nezbytná. Mimochodem, co se týče otvoru umístěného na hořáku, průměr těchto otvorů se liší a jejich velikost závisí jak na typu plynu (trysky na plyn v lahvích mají užší otvor, t.к. tlak plynu z lahve je vyšší než u zemního plynu) a na výkonu samotných hořáků.

Každý hořák má jinou trysku a podle velikosti hořáku lze určit jeho výkon. Čím větší a výkonnější je hořák, tím větší množství vzduchu a plynové suspenze potřebuje ke své práci, takže čím větší je hořák, tím širší je otvor v trysce.

Příklad: Pokud je váš plynový hořák provozován na zemní plyn, obvykle NG G 20 (t.e 20 mBar), nejmenší hořák vyžaduje džbán s otvorem 0,75 mm, střední hořák 0,92 mm. a největší. 1,15 mm. Výkonný hořák trouby bude pracovat hladce a bez problémů, pokud k němu připojíte trysku s průměrem otvoru 1,20 mm.

Při použití zkapalněného plynu potřebujete trysky s menším průměrem otvoru, jak jsem již uvedl. Nejčastěji svědomití výrobci plynových sporáků prodávají své zboží se sadou trysek pro různé druhy paliva, ale pokud se to ve vašem případě nestalo, budete si muset tuto sadu koupit sami, tím spíše, že se prodávají v mnoha obchodech stavebních materiálů.

Vyskytly se případy, kdy se majitelé plynových sporáků pokoušeli sami změnit průměr otvoru, nýtovat otvor v trysce, ale k tomu kategoricky nedošlo. Stačí sebemenší chyba v odhadu a plyn se nevyhnutelně nahromadí pod hořákem, což může jednoho dne vést k neuvěřitelným následkům.

Kolik stojí trysky a kde je lze koupit?

Těm, kteří by chtěli ušetřit na své vlastní bezpečnosti, bych rád poskytl přibližnou cenovou hladinu šroubováků pro plynové sporáky různých značek. Pokud máte doma sporák nebo ohřívač vody na LPG Ariston nebo Indesit, sada trysek pro plynovou láhev vás vyjde přibližně na 200 (za sadu nebo komplet).

Pro varnou desku Zanussi na zemní plyn stojí tato sada 230 EUR. Sada trysek pro běloruské sporáky Gefest stojí 150, ale za sadu trysek pro Gorenje musíte zaplatit přibližně 700.

Trysky často najdete ve specializovaných obchodech, které prodávají plynové spotřebiče, plynové hadice a díly pro plynové sporáky. Pokud nejsou k dispozici, můžete si je objednat přímo u výrobce. Nezapomínejte, že sporáky vyrobené v Rusku a dovážené sporáky nejsou vhodné pro stejná zařízení, a nezapomeňte to vzít v úvahu při jejich nákupu.

Výměna trysek vlastníma rukama

Nyní jste se rozhodli, zbývá jen vyměnit trysky. Tady bych vám určitě doporučil vyhledat pomoc odborníka, ale protože vím, že naši lidé dávají přednost jakýmkoli čarodějům vlastních rukou, říkám, že tento případ není vůbec složitý. Musíte jen přísně dodržovat bezpečnostní předpisy pro práci s plynovými spotřebiči.

Proto začneme s výměnou trysek uzavřením plynového potrubí. Poté odstraníme hořáky, víko varné desky a začneme odšroubovávat staré hořáky pomocí imbusového klíče a nahrazovat je novými. Jak vidíte, není to nic složitého. Pokud se rozhodnete vyměnit zařízení v troubě, pak nejprve vyjměte hořáky. horní a dolní a pokračujte v práci podle stejného scénáře jako při výměně trysek v plynovém sporáku. Viz video.

Výměna trysek a opětovné připojení sporáku k plynové lahvi

Před zahájením práce odpojte sporák od přívodu plynu (pokud je připojen). Poté vyjměte hořáky; u některých modelů je nutné sejmout horní kryt. Poté pomocí imbusového klíče odšroubujte starou trysku a našroubujte novou, s ohledem na velikost hořáku, a tak dále u všech hořáků.

Trysky v troubě se mění stejným způsobem jako hořáky. odstraňte plochy zakrývající hořáky, vyjměte hořáky a vyměňte trysky. Pro profesionálnější výměnu je nejlépe nahlédnout do návodu k vařiči.

K čemu slouží trysky v plynovém sporáku?

Vzhledem k tomu, že různé druhy plynu mají odlišné spalovací procesy, musí být plynový sporák připojen k propanbutanové nádrži a plynovému rozvodu se správnými tryskami.

jaké, jsou, rozdíly, mezi

Pokud je varná deska nastavena na LPG z lahve, musí mít trysky menší průměr než trysky na zemní plyn. To je způsobeno rozdílem tlaku:

S ohledem na rozdíl v průměru je třeba také poznamenat, že bez ohledu na typ použitého plynu mají malé a velké hořáky menší, resp. větší průměr trysek.

Trysky pro plynové sporáky Gefest s válcovým ohřevem. Proč to děláme tímto způsobem?

Plynové vařiče pro plynové vařiče Gefest ve tvaru lahve. Proč to děláme? Pro správné provedení úkolu přestavby plynového sporáku Gefest na kapalný (lahvový) plyn považujeme za nutné podat našim zákazníkům určitou zprávu nebo další zdůvodnění našeho postupu z hlediska práce se sadou trysek (nástavců) nabízených v prodejně na kapalný plyn. Tyto informace se vztahují pouze na Gefest. Zveřejněno 25.04.2016 г.

READ  Vyrobit si vlastníma rukama sporák na venkově

Podívejme se na pas (jednu z posledních verzí pasu), který je přiložen k plynové varné desce Gefest, a přečtěme si ho. Ihned bychom měli zdůraznit, že sada nabízená výrobcem pro přechod plynových sporáků na LPG je univerzální pro všechny typy sporáků vyráběných společností Gefest. K dispozici je standardní verze sady hořáků Genesis, ale finální verze, kterou nabízíme v našem obchodě, byla „vyčištěna“ na základě našich zkušeností s Gefestem a již byla testována mnoha našimi zákazníky. Níže je fotografie stránky v technickém listu sporáku Gefest, kde jsou uvedeny doporučené průměry z výroby. slovo „doporučené“ je velmi DŮLEŽITÉ pro průměr niplů, které by měly být použity v hořácích na varném stole, v troubě a grilu (pokud je jím sporák vybaven), pokud je sporák napájen plynem z tlakové láhve o tlaku 30 mbar. Proč je tedy slovo „doporučené“ průměry tak důležité?? Důvodem je to, že funguje i s lahvemi na zemní plyn bez nutnosti jejich výměny. Plynová směs je tak bohatá, že se z vařiče opravdu kouří. Vařič se sám kazí a hrozně kazí nádobí, které používá. V tomto případě provozujeme sporák podle doporučení výrobce. Mimochodem, mnoho lidí nemá o výměně trysek na zemní plyn za jiné trysky ani ponětí. O nic nejde.

Analýza pasů s průměry. Takže. Nejprve odpověď na otázku: „Proč je sada přípravků na LPG dodávaná z výroby univerzální pro všechny vařiče Gefest??“

V levém sloupci tabulky jsou uvedeny typy hořáků. Hořáky na varném stole: Rychlý hořák. Velký, polorychlý hořák. střední, pomocný. malé. Tyto tři typy stolních hořáků u varných desek Gefest existují ve čtyřech verzích: Gefest, Sabaf, Gefest 5 a Somipress. Dva z těchto čtyř vzorů jsou dovážené. Výše v záhlaví tabulky vidíme dvě možná nastavení pro přívodní tlak zemního plynu 13 a 20 mbar. A vpravo tlak 30 mbar, zkapalněný plyn. Právě tento hořák nás bude zajímat v následujících kapitolách. Ale nejprve odpověď na otázku. Jak všichni dobře víme, teorie se liší od praxe. A je zřejmé, že například při práci se zemním plynem pracuje velký hořák hořáku typu Gefest s průměrem plamenné trubice 144, zatímco stejný hořák verze Gefest 5 pracuje s průměrem plamenné trubice 149. To při tlaku 13 mbar. A při 20 mbar, viz tabulky 126 a 131. A teď si představte, že prodejce vařiče řekne: „Potřebujete vařič, který pracuje při jakém tlaku plynu?“Co když tlak není 20mbar?? Který? nevíme? Nebo když v chladném období prudce vzroste spotřeba plynu a tlak klesne až na 65 mbar nebo ještě níže. Co dělat?? Datový list je tedy dobrý, ale v praxi tomu tak není. To, co je napsáno v datovém listu, není možné v praxi realizovat a není to potřeba. Rozdíl v tryskách s průměrem uvedeným jako 92 (setiny milimetru), zatímco my používáme 95., není vidět na žádném zařízení. Proč? Ano, protože v okamžiku takového měření a změny tlaku přiváděného plynu v sekundových intervalech. Výsledkem je, že rozumíme tomu, co doporučuje datový list, ale i u těch nejpřesnějších doporučení existuje určitá míra chybovosti. Proto továrna není schopna vyrobit 350 variant (ne méně) trysek na LPG a zemní plyn pro každý sporák a zaručit jejich funkci pouze při požadovaném tlaku. Odpověď je podle nás jasná. A kdo není s takovou odpovědí spokojen, přidejte k chybě kvalitu dodávané plynové směsi v kaloriích a odpověď vám bude vyhovovat.

výběr trysek pro plyn v lahvích podle doporučení pasu. Takže. Počínaje velkým stolním hořákem. Viz sloupec vpravo, kde jsou uvedeny průměry trysek pro LPG. Červenou šipkou označíme sloupec a v bílém okénku označíme průměr trysky, kterou používáme. Trysky 92 a 96 vyměňte za trysky 95 mikronů. Následují některé konkrétní výňatky z technického listu. Velký hořák. 95 µm

Hlavní hořák trouby. Zde máme okamžik. Jak vidíte, v levé části tabulky jsme v datovém listu vyznačili rozdělení trysek pro hlavní hořák trouby, které se liší u sporáků o šířce 50 cm a 60 cm. Je to dáno jednak různými výkony pecí Gefest různých šířek a odpovídajícím způsobem i různými výkony (méně než 10 %) hlavního hořáku v peci. Málokdo to ví nebo tomu prostě nevěnuje pozornost. Sady plynových trysek na láhve nejsou zcela univerzální a lze je instalovat na všechny sporáky Gefest bez výjimky. U různých sporáků Hephaestus jsou jasně rozlišeny podle šířky sporáku (50 nebo 60 cm) a zdrojem tohoto rozdělení je datový list sporáku Hephaestus. kde je jasně vidět rozdíl mezi grilovacími hořáky pro různé šířky sporáku a různé objemy trouby. Hořák hlavní trouby pro troubu o šířce 50 cm. dali jsme trysku 85 mikronů Hlavní hořák pro troubu o šířce 60 cm. jsme nasadili trysku o průměru 95 μm

grilovací hořák. 75 mikronů. V technickém listu je vždy doporučena pouze jedna tryska pro grilovací hořák. Tato tryska má průměr 75 μm. To je to, co vám dáváme. Vzhledem k tomu, že grilovací hořák je umístěn na „stropě trouby“ a přivádí plamen do trouby jakoby shora a zespodu, t.е. který vytváří efekt otevřeného ohně. Použití větších trysek na grilovacím hořáku výrobce nedoporučuje, aby byly dodrženy hygienické předpisy pro vaření na otevřeném ohni v troubě.

Bezpečnostní opatření při používání plynové varné desky v láhvi

Plynové spotřebiče jsou vždy zdrojem potenciálního nebezpečí. V tomto ohledu je třeba dodržovat několik jednoduchých, ale důležitých pravidel:

plynový sporák musí být instalován na dobře větraném místě;

láhev s LPG musí být umístěna venku ve speciálním kovovém boxu;

Pokud místnost zapáchá, je třeba ji okamžitě vyvětrat a vypnout všechny elektrické spotřebiče;

Všechny přípojky, hadice a redukce musí být snadno přístupné pro kontrolu.

Nejmenší součástí plynového sporáku, bez které nemůže správně fungovat, je tryska. Jejich výměna je nutná jen velmi zřídka a pouze tehdy, když je vstupní modré palivo nahrazeno alternativním kapalným palivem v lahvích, které je alternativou stacionárního plynu. Výměnu trysek v plynové varné desce je možné provést svépomocí, ale je k tomu třeba znát všechny nuance demontáže a vizuálně odlišit trysku od ostatních dílů.

READ  Jaká jsou ložiska v pračce Samsung

Plynová varná deska bez trysek

Většina plynových sporáků je schopna provozu na zemní plyn i LPG. Výrobce k tomuto účelu nabízí dva typy trysek. Domácí spotřebiče jsou zpravidla od počátku konfigurovány pro připojení k plynové síti. Pro přestavbu na plyn v lahvích je třeba vyměnit trysky. Pokud tak neučiníte, varná deska nebude fungovat správně a může být pro uživatele nebezpečná.

Zemní plyn, obvykle NG G20, je do kuchyňské linky přiváděn z centrálního zásobování plynem pod tlakem 20 mbar. Pro lahve se používá zkapalněný plyn, nejčastěji LPG G30. Do spotřebiče vstupuje při tlaku 50 mbar. Spalování směsí plynu a vzduchu není stejné z důvodu rozdílného složení a tlaku. Aby se plamen vyrovnal a zabránilo se tvorbě sazí, jsou hořáky vybaveny tryskami určité velikosti.

Tryska je obvykle vyrobena z bronzu nebo mosazi. Vypadá jako šroub se závitem, ale s vnitřním otvorem, kterým se přivádí palivo. Čím větší je otvor, tím více plynu lze přivést. Na tělesech trysek jsou vyražena čísla udávající průměr otvoru v setinách milimetru. Například číslo 75 znamená, že průměr otvoru je 0,75 mm, a číslo 115 odpovídá průměru 1,15 mm.

Velikost trysky závisí na typu plynu a výkonu hořáku. Protože tlaky zkapalněného a zemního plynu nejsou stejné, byly pro ně vyvinuty různé sady trysek. U baleného plynu se používají menší trysky, protože jeho tlak je vyšší než u zemního plynu.

Každý hořák (malý, střední, velký, trouba) má trysku, která odpovídá číslu určenému výrobcem. Čím menší hořák, tím nižší výkon. Vyžaduje menší směs plynu a vzduchu, což znamená, že průměr otvoru musí být malý.

Viz. Trysky různých výrobců se mohou lišit tvarem, konfigurací a průměrem vnějšího závitu.

Trysky se vyměňují, pokud je nutné plynový sporák převést ze zemního plynu na plyn kapalný a naopak. To však není jediný důvod. Trysky se vyměňují, pokud:

  • palivo nehoří rovnoměrně a varná deska za provozu kouří;
  • plamen zasyčí a vypne hořák;
  • barva plamene není modrá, ale žlutobílá s červenými skvrnami.

Tyto příznaky naznačují, že plynová varná deska má nesprávné trysky. Pokud spotřebič nepracuje správně, doporučuje se vyměnit celou sadu, nikoli pouze jednu trysku. Při přechodu na plyn v lahvích je to dokonce nutné.

Rozdíly mezi tryskami na přírodní palivo a tryskami na palivo ve válcích jsou následující:

Výrobci obecně vybavují domácí spotřebiče dvěma typy trysek. Pokud však nejsou k dispozici nebo byl spotřebič zakoupen před delší dobou, lze trysky zakoupit v obchodě nebo objednat na webových stránkách výrobce.

Před nákupem je třeba určit, jaký průměr potřebujete. Je důležité zodpovědně vybírat správné plynové trysky nebo trysky na LPG, protože na tom závisí bezpečnost uživatelů. Při nesprávném výstupu plynu z trysky se část plynu shromažďuje pod varnou deskou. To by mohlo způsobit výbuch. Datový list spotřebiče obsahuje informace o tryskách pro centrální plyn a plyn v lahvi. Pokud se ztratil, lze jej najít na internetu, kde je uvedena značka spotřebiče.

Nedoporučuje se měnit rozměry otvorů pro trysky svépomocí (snažit se je vyvrtat nebo zmenšit). To je nebezpečné.

V následující tabulce jsou uvedeny průměry přípojek (v mm) pro různé typy paliv.

Trysky pro plynové varné desky s rozměry otvorů

Většina plynových varných desek může pracovat jak se zemním plynem, tak s LPG. Výrobce pro tento účel dodává dva typy trysek. Domácí spotřebiče jsou zpravidla od počátku konfigurovány tak, aby byly připojeny k plynové síti. Pro přechod na plyn ve válcích je třeba vyměnit trysky. V opačném případě varná deska nebude správně fungovat a ohrozí uživatele.

Zemní plyn, obvykle NG G20, je do kuchyně přiváděn z centrálního rozvodu plynu a je natlakován na 20 mbar. Pro lahve se používá zkapalněný plyn. nejčastěji LPG G30. Do zařízení vstupuje pod tlakem 50 mbar. Spalování směsí plynu a vzduchu není vzhledem k rozdílnému složení a tlaku identické. Aby se plamen vyrovnal a zabránilo se tvorbě sazí, jsou hořáky vybaveny tryskami určité velikosti.

Tryska nebo tlumič plamene se obvykle vyrábí z bronzu nebo mosazi. Vypadá jako šroub se závitem, ale na vnitřní straně má otvor, kterým proudí palivo. Čím větší je tryska, tím více plynu se nasaje. Na konci trysky jsou vyražena čísla, která udávají průměr otvoru v setinách milimetru. Například 75 označuje průměr otvoru 0,75 mm, 115 označuje průměr otvoru 1,15 mm.

jaké, jsou, rozdíly, mezi

Velikost trysky závisí na typu plynu a výkonu hořáku. Protože tlaky zkapalněného a zemního plynu nejsou stejné, byly pro ně vyvinuty různé sady trysek. Pro plyn ve válcích se používají menší trysky, protože tlak je vyšší než u zemního plynu.

Každý hořák (malý, střední, velký, trouba) má vlastní trysku, která odpovídá číslu uvedenému výrobcem. Čím menší hořák, tím nižší výkon. Vyžaduje menší směs plynu a vzduchu, což znamená, že průměr otvoru musí být malý.

Odkaz. Trysky různých výrobců se mohou lišit tvarem, konfigurací a průměrem vnějšího závitu.

Pokud je nutné přepnout plynový sporák ze zemního plynu na zkapalněný a naopak, vymění se trysky. To však není jediný důvod. Trysky se vyměňují, pokud:

  • palivo hoří nerovnoměrně a sporák za provozu kouří;
  • plamen zasyčí a odrazí se od hořáku;
  • barva plamene není modrá, ale žlutá a bílá s červenými skvrnami.

Tyto příznaky naznačují, že plynový hořák je vybaven nesprávnými tryskami. Pokud spotřebič nefunguje správně, nedoporučuje se vyměňovat jednotlivé trysky, ale celou sadu. To je nutné i při přechodu na balený plyn.

Rozdíly mezi tryskami na přírodní palivo a válcovými tryskami jsou následující:

Výrobci dodávají domácí spotřebiče zpravidla se dvěma typy trysek. Pokud však nejsou k dispozici nebo pokud byl spotřebič zakoupen před delší dobou, lze trysky zakoupit v obchodě nebo objednat na webových stránkách výrobce.

READ  Jaké nádobí lze používat na sklokeramické varné desce?

Před nákupem určete požadovaný průměr otvoru;. barva plamene není modrá. Je důležité vybírat trysky na balený nebo zemní plyn zodpovědně, protože na tom závisí bezpečnost uživatelů. Pokud plyn neproudí plynule, část plynu se hromadí pod varnou deskou. Ty mohou způsobit výbuch. Datový list vašeho spotřebiče obsahuje údaje o tryskách pro centrální přívod plynu a plynovou láhev. Pokud se ztratil, lze jej najít na internetu po zadání značky spotřebiče.

Nedoporučuje se měnit rozměry otvorů pro trysky svépomocí (snažit se je vyvrtat nebo zmenšit). To je nebezpečné.

V následující tabulce jsou uvedeny průměry otvorů (v mm) pro různé typy paliva.

Jaký je rozdíl mezi tryskami pro plynový sporák?

Ve všech odkazech na sady přípravků. pracovní. Ty již využily stovky uživatelů. 1. Trysky M6, rozteč 1 mm

Mimochodem, do této normy spadá jen velmi málo sporáků. To platí pro plynové varné desky Gefest před rokem 2009. Pro všechna běloruská kamna s názvem „Brest. To platí určitě pro staré sporáky Nord, ale ne pro sporáky De Luxe, pokud je sporák z roku 2006. trysky byly osazeny novým vzorem M6x0,75.

Uvádíme však seznam souprav s plynem v lahvích:

Náplňové trysky M6 x 1 mm. Starý vzorek Gefest pro varnou desku o šířce 50 cm bez grilovacích trysekM6 x 1 mm trysky. Varná deska Gefest starého typu o šířce 50 cm s grilovacími tryskamiM6 x 1 mm trysky. Sady Gefest starého typu pro varné desky o šířce 60 cm bez trysek na grilováníTrysky M6 x 1 mm. Gefest starý vzorek pro 60 cm široké sporáky s grilovacími tryskamiM6 x 1 mm trysky. Starý vzorek NORD (Zjistěte si dostupnost!)Zástrčky M6 x 1 mm. Starý vzorek Elekta (Zavolejte si o dostupnost!)Jety M6 x 1 mm. LADA old model (Zavolejte si o dostupnost!)

K dispozici ve velkém množství: 2. Trysky M6, rozteč 0,75 mm Jedná se o tzv. eurostandard. V Evropě se používal mnohem dříve než v roce 2009, někdy kolem roku 2003, možná i později. Od této chvíle, jak říkáme, nastává éra stejného vybavení. ať už ji nazýváte jakkoli, ať už ji přivážíte z jakékoli země. všechny díly jsou stejné. Pro všechny naše moderní sporáky používáme tyto sady.

K dispozici jsou plynové sady pro lahve: M 6 x 0,75 mm trysky. Gefest nová vzorkovací deska pro 50 cm varnou desku bez grilovací tryskyNipples M 6 x 0,75 mm. Gefest nový vzorek pro varnou desku 50 cm s rozkládací deskou na grilováníM 6 x 0,75 mmNippery M 6 x 0,75 mm. Zcela nová vzorová deska Gefest pro varné desky 60 cm bez grilovacích trysekM 6 x 0,75 mm trysky. Gefest nová vzorkovací deska pro 60 cm varné desky s grilovacími tryskamiM 6 x 0,75 mm. Gefest hob CB, CBH, CBH všechny modifikace (Zjistěte si dostupnost na telefonním čísle!) Trysky M 6 x 0,75 mm. Rozpěrky De Luxe Jet M 6 x 0,75 mm. GasmashNipples M 6 x 0,75 mm. KingJokers M 6 x 0,75 mm. GloriaJklugs M 6 x 0,75 mm. Magic LadyJackets M 6 x 0,75 mm. odpadní vsuvky M 6 x 0,75 mm. OmichkaFlugs M 6 x 0,75 mm. Greta M 6 x 0,75 mm trysky. DružkovkaSvorky M 6 x 0,75 mm. LADA (nový vzorek)Jitrony M 6 x 0,75 mm. Nord (nový vzorek)Tryskové zátky M 6 x 0,75 mm. Trysky M 6 x 0,75 mm (Flama). NasaJklugs M 6 x 0,75 mm. ZanussiJklugs M 6 x 0,75 mm. MogaJokers M 6 x 0,75 mm. SimferJets M 6 x 0,75 mm. Trysky M 6 x 0,75 mm. IndesitJklips M 6 x 0,75 mm. Vsuvky Vestelj M 6 x 0,75 mm. FagorJets M 6 x 0,75 mm. KaiserJackets M 6 x 0,75 mm. EuropeanJets M 6 x 0,75 mm. Trysky Precision-M 6 mm x 0,75 mm. M 6 x 0,75 mm trysky. Omga Jets M 6 x 0,75 mm. Trysky VestelJet M 6 x 0,75 mm. VekoJklips M 6 x 0,75 mm. LysvaJklips M6 x 0,75 mm. Caesaris (50 cm bez mřížky)

A všechny trysky M6 x 0,75 jsou vždy k dispozici ve velkém množství. Jsou vždy k dispozici, každý jednotlivě a ve správné výšce.

Jet M 5 x 0,8 mm. Nepravidelná velikost a rozteč. Známe je jako trysky, které se používaly pro hořáky plynových sporáků Idel, Vesta a LGA.

K dispozici jsou plynové sady:

Trysky M 5 x 0,8 mm. IdelNippers M 5 x 0,8 mm. VestaJklrs M 5 x 0,8 mm. LGA (údaje z 01.06.2018 г.)

M 5 rozteč žigulíků 0,5. Úzký sortiment nájezdových trysek pro plynové kotle, obvykle vyráběné v Číně.

Zatím uvádíme odkazy na existující sady:

Sada trysek pro přečerpávání kapalného plynu do výdejního stojanu na plyn Neva 4510 Sada trysek pro přečerpávání kapalného plynu do výdejního stojanu na plyn Neva 4511 Sada trysek pro přečerpávání kapalného plynu do výdejního stojanu na plyn Neva 4513 Sada trysek pro přečerpávání kapalného plynu do výdejního stojanu na plyn Neva 4610 Sada trysek pro přečerpávání kapalného plynu do výdejního stojanu na plyn Neva Přestavbová sada na zkapalněný plyn pro Neva LUX 6011 Přestavbová sada na zkapalněný plyn pro Neva LUX 6014 Přestavbová sada na zkapalněný plyn pro plynový sloupec AEG GWH 11 E Přestavbová sada na zkapalněný plyn pro Vektor JSD 11 N Přestavbová sada na zkapalněný plyn pro Vektor JSD 11 N Plynová jednotka Vektor JSD 20 W nebo 20 E Přestavbová sada pro přestavbu na kapalný plyn (v lahvi) pro plynovou jednotku Neva Transit 6 (E nebo UI) Přestavbová sada pro přestavbu na kapalný plyn (v lahvi) pro plynovou jednotku Neva Transit 8 (E nebo UI) Sada vstřikovacích trysek pro přestavbu na kapalný plyn pro instalaci plynu Neva Transit 10 (E nebo UI) Sada vstřikovacích trysek pro přestavbu na kapalný plyn pro instalaci plynu Neva Transit 12 (E nebo UI) Instalační materiál pro plyn Electrolux GWH 10 NanoPlus 2.0 Kompresní trysky pro přestavbu na LPG (plyn v lahvích) pro Zanussi Fonte GWH 12

Trysky M 7, rozteč 0,75 Ukázka trysek, které se používaly v nejlepších evropských sporácích v nejlepších letech. Tehdy si každá firma vyráběla všechno pro své vybavení, místo aby objednávala z levnějších míst, tiskla peníze a cpala je evropskými výpočty.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS