Hodnocení nejlepších profesionálních strojků na vlasy 2020 nejen pro kadeřníky

Přehled toho nejlepšího podle redakce Zuzako.com. Informace o výběrových kritériích. Tento materiál je subjektivní, není reklamou a není průvodcem nákupem. Před nákupem se poraďte s odborníkem.

Best Hair Clippers in 2022 (5 Picks For Men. Professional & Home Use)

Dobrý kadeřník ví, že bez kvalitních nástrojů nelze dosáhnout dokonalého střihu. Možná jste nejtalentovanější stylista s nejkreativnějšími nápady, ale bez spousty skvělých pomůcek to nepůjde. Každý rok se v rukou kadeřníků objevuje stále méně zastřihovačů, které jsou nahrazovány pohodlnějšími strojky na vlasy. A není divu, protože profesionální elektrické nářadí vám usnadní a zpříjemní i tu nejsložitější práci. Vybrat správný model z obrovské nabídky v dnešních obchodech však není snadné. Pokud se nemůžete rozhodnout, který z nich si vybrat, zde je našich 6 nejlepších profesionálních zastřihovačů vlasů roku 2020. Toto hodnocení zahrnuje pouze kvalitní zařízení s dobrou funkčností od nejspolehlivějších výrobců. Všechny získaly maximální hodnocení od odborníků a spoustu pozitivních ohlasů od uživatelů.

Výhody různých elektrických nástrojů

Pro řemeslníky je nejlepší spolehlivý a rychlý zastřihovač vlasů. V domácnosti je však snadná obsluha ceněna za optimální cenu. Obecně lze říci, že tato vlastnost je základem pro volbu mezi rotačními a vibračními stroji.

Rotační modely jsou mezi kadeřníky žádané. Jejich výhody:

Rotační modely jsou považovány za nejspolehlivější zastřihovače vlasů. Jsou však dražší a objemnější.

Vibrační modely s nízkou spotřebou energie jsou vhodné pro individuální použití. Mají své výhody:

dobrý, zastřihovač, vlasů

Pro větší pohodlí uživatelů nabízejí výrobci pro oba typy pohonů šňůrové a bezšňůrové modely. Každý typ má své výhody.

READ  Domácí styling krátkých vlasů pomocí fénu

Šňůrová zařízení nevyžadují přerušení nabíjení. Jedná se o výkonné zastřihovače trávy pro stříhání vlasů s vysokou produktivitou.

Akumulátorové zastřihovače vlasů jsou žádané v salonech, pro osobní použití doma, na cestách. Používají se pro nejchoulostivější oblasti: knír, vousy, okraj vlasového porostu. Potřeba energie je nižší než 12 wattů.

Pracovní doba levných modelů je omezena na 20 minut. Profesionální akumulátorové rotační nůžky vydrží nabité 3 hodiny a déle.

Existují také hybridní modely. Kombinují funkčnost akumulátorových zastřihovačů vlasů s odolností kabelových modelů.

Výhody a nevýhody zařízení Philips QC5125 Series 3000

  • Typ napájení. Vyžínače trávy jsou k dispozici s různými typy výkonu. Může být napájen z baterie nebo ze sítě. Velká poptávka je však po modelech smíšeného typu, tj. po vyžínačích, které mohou pracovat současně s akumulátorovým i akumulátorovým napájením.
  • Životnost baterie. Profesionálové používají rotační vyžínače trávy. Výkonný přístroj, který během několika minut vytvoří dokonalý účes. Hobbyistům však doporučujeme zvolit si vibrační zastřihovač pro domácí použití. Jeho výkon je nízký, ale má krátkou provozní dobu.
  • Délka řezu. Tento parametr lze nastavit samostatně pomocí speciálního výměnného nástavce nebo přepínače. Při výběru zastřihovače vlasů se proto ujistěte, že má tyto vlastnosti.

Vezměte v úvahu materiál lopatek a kompletnost vybavení. Zohlednění těchto kritérií vám pomůže při rozhodování.

Níže jsou uvedeny nejoblíbenější modely akumulátorových zastřihovačů a nůžek, které pracují v síti.

Zařízení je dodáváno v obyčejné krabici a nemá pouzdro. Součástí balení jsou vyměnitelné trysky, napájecí kabel, čisticí kartáček, olej pro udržení nožů v dobrém stavu, uživatelská příručka.

Jak vybrat profesionální model?

Při výběru profesionálního zastřihovače vlasů byste měli v první řadě věnovat pozornost výrobci. Koupit takovou techniku je žádoucí od těch firem, které mají na trhu pozitivní pověst.

READ  Rozdíl mezi vysoušečem vlasů Dyson a běžným vysoušečem vlasů

Při nákupu je také důležité prostudovat technické specifikace modelů:

  • typ napájení;
  • lopatky;
  • počet lopatek;
  • počet nastavení délky;
  • další funkce;
  • vybavení;
  • nezávislá doba provozu.

Každý profesionální zastřihovač vlasů má své výhody a nevýhody.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS