Co je lepší: fén nebo kartáč na vlasy: srovnání přístrojů

Pro mnoho uživatelů nástroje na sušení vlasů vyvstává při výběru modelu otázka. Klíčové technické aspekty fénů jsou stejné, ale s ohledem na délku vlasů, jejich strukturu a na to, zda je třeba je upravovat, nebo jen sušit, existují některé významné výhody. Co je lepší použít. fén nebo kartáč na vlasy. pojďme to zjistit.

Je to nejoblíbenější domácí spotřebič. Jedná se o přístroj, jehož hlavním úkolem je rychlé vysoušení vlasů, jejich tvarování do krásného, úhledného tvaru a dodání upraveného vzhledu. Lze jej použít nejen k vysoušení, ale také k dodání objemu nebo k vytváření originálních účesů.

Jejich jedinečné možnosti použití rozšiřuje široká škála příslušenství. Pokud předtím měli většinou pouze trysku-koncentrátor pro vytvoření proudu směrového vzduchu, ale dnes trh nabízí širokou škálu různých modelů, z nichž nejlepší pro sebe mohou vyzvednout jakoukoli ženu.

  • koncentrátor. tryska se zúženým koncem, která se používá k modelování pramenů (v závislosti na typu vlasů, účelu techniky a její síle mohou být trysky-koncentrátory různé);
  • Difuzér je praktický nástroj pro dívky s kudrnatými vlasy.

Hlavice difuzéru je tvořena miskou s plastovými prsty, které mají různé velikosti, tvary a tloušťky, takže jsou vhodné pro jakékoli použití a jakoukoli délku loken. Dodává se s většinou spotřebičů a díky svému tvaru a konstrukci rovnoměrně rozděluje proud vzduchu, takže prameny rychle a řádně vysychají.

Dnešní moderní modely mají několik nastavení teploty a možnosti foukání, takže tento přístroj můžete použít i u těch, kteří si rádi hrají na těžko dosažitelné lokny. Tyto profesionální spotřebiče jsou multifunkční a všestranné, takže je lze použít pro jakýkoli úkol. Pokud ji však potřebujete pouze k sušení a stylingu, můžete snadno použít i jednoduchý model.

Další důležitou funkcí je ionizace ve fénu. Co to je? Jde o foukání vzduchu, který vaše zámky nabíjí zápornými ionty. Skvělá alternativa k tradičním modelům, ale bez poškození kadeří. Ionty mohou opravit poškozená místa na pramenech, zmírnit statickou elektřinu, dodat vlasům lesk a hedvábný pocit.

READ  Jaký sací výkon by měl vysavač mít

Cenově výhodný fén na vlasy pro středně silné vlasy se dvěma rychlostními režimy a příkonem 300 W. Sada obsahuje 2 speciální nástavce o průměru 21 a 25 mm. Připojené trysky se automaticky otáčejí, aby se zjednodušil proces stylingu. K dispozici jsou 2 nastavení teploty, která vám pomohou dosáhnout dlouhotrvajících loken.

Na panelu tlačítek vysoušeče vlasů jsou dvě speciální tlačítka pro jejich volbu. Trysky mají turmalínový povlak, což znamená dodatečnou ionizaci vlasů během stylingu. Dodává jim lesk a hladkost. Zařízení má dlouhý napájecí kabel (1″) pro větší lesk a hladkost.8 m) s otočnou základnou.

Jak si vybrat

Podívejte se na videorecenzi fénu BaByliss AS200E

Rowenta CF 6221

K dispozici je také Rowenta CF 6221, další vynikající kartáč na vlasy, který je zaslouženě žádaný i u žen. „Nevím, jak jsem bez něj mohla žít!“, komentuje jedna ze zákaznic. Opravdu to vypadá dobře.

Dodává se s praktickým pouzdrem, takže jej můžete uložit na cesty!) Má 1 rychlost a 3 režimy. Ke změně režimu stylingu stačí otočit kolečkem na základně spotřebiče. Šňůra je velmi dlouhá, 180 cm, a je otočná, což je v dnešní době vzácné.

Rowenta CF 9530

Fén, který vidíte na fotografii, má dvě trysky různých průměrů, ionizaci a tři režimy. Díky rotačním tryskám je styling rychlejší a snadnější. Jeho výkon vám umožní kratší dobu stylingu s dobrým objemem. Má smyčku na zavěšení, otočnou šňůru.

Philips HP8664 Volumebrush

Tento model se dostal mezi 12 nejlepších díky své spolehlivosti a funkčnosti. Má keramický povrch nástavců, ionizace zajišťuje hladší a hedvábnější vlasy. Štětiny jsou obousměrné, z přírodních štětin, velikost 30 a 50 mm. Má několik provozních režimů.

BaByliss 2735E/2736E

Tento model se připojuje k seznamu špičkových vysoušečů vlasů. Má příkon 1000 W, takže dokáže kadeře natáčet i narovnávat. Dlouhá kroucená šňůra vám umožní stylovat, kam chcete. Kartáč o průměru 50 mm s přírodními štětinami vytváří krásné lokny, druhý kartáč narovnává. Má také koncentrovací trysku. Dodává se se stylovým pouzdrem pro snadné skladování.

Jak na foukání s Volumiser kartáčem

READ  Jak změnit hlas na vysavači Xiaomi

Kartáč na vlasy pro styling

Fén s kartáčem je účinný pro úpravu krátkých i dlouhých vlasů.

Efektivně kombinuje funkce několika spotřebičů. S tímto přístrojem již nepotřebujete elektrické natáčky, kulmy a žehličku. Dodejte svým krátkým vlasům objem a objem, upravte své dlouhé vlasy do krásných měkkých loken nebo vytvořte klasický hladký účes. tento nástroj to všechno dokonale zvládne. Obliba tohoto spotřebiče vedla k tomu, že jej na trh uvedl téměř každý významný výrobce spotřebičů. Jak porozumět různým modelům, které vysoušeče vlasů s rotačním kartáčem jsou lepší?? Pojďme zjistit.

Principem fénu-kartáče je otáčení trysky. Existují modely, u kterých se odstřeďování spustí automaticky, když fén začne pracovat. Existují i takové, které mají mechanismus oddělený od proudu vzduchu. Tyto modely je vhodné používat jako samostatné sušicí přístroje.

Kvalitní a funkční vysoušeč vlasů může usnadnit styling a je nepostradatelný pro ženy, které si denně fénují vlasy. V porovnání s běžným fénem je použití přístroje s rotačním kartáčem pohodlnější, protože máte volnou jednu ruku. Toto hodnocení oblíbených modelů spolu s recenzemi zákazníků vám usnadní výběr vhodného fénu.

Philips HP8664 Volumebrush

Usnadňuje úpravu vlasů, aniž by je vysušoval. S příkonem 1 kW můžete dosáhnout rychlého stylingu. Za zmínku stojí i to, že jde o jeden z nejlepších modelů roku 2020.

K dispozici jsou 3 nastavení teploty a 2 rychlosti proudění vzduchu. Ionizace zabraňuje elektrizování vlasů.

Váží pouhých 600 gramů, takže je ideální pro delší používání.

Různé styly lze vytvořit s 30 nebo 50 mm hlavněmi. Dodává se s dlouhou šňůrou.

Fén lze zavěsit na stěnu za poutko.

Rowenta CF 9520

Stylový zlatý vysoušeč vlasů má ergonomický design a výkon 1 kW, který urychluje úpravu vlasů.

Snadná tvorba účesů jako ze salonu. 2 nastavení teploty a 1 rychlost ventilátoru.

Ionizace zajišťuje šetrné působení vzduchu na vaše vlasy.

Tělo fénu je vyrobeno z tepelně odolného plastu, který vydrží nepřetržité zahřívání. Funkce bezpečnostního vypnutí v případě přehřátí.

Filtr na vlasy lze vyjmout, aby se z vnitřku spotřebiče zachytily částečky prachu a vlasů.

Dodává se s kartáči o průměru 40 a 50 mm. 1,8m kabel pro připojení spotřebiče.

BaBylissPRO BAB2770E

Ergonomický a skvěle vypadající vysoušeč vlasů o výkonu 0,8 kW pro rychlý a šetrný styling.

K dispozici jsou dvě nastavení teploty a jedna rychlost ventilátoru.

Plast je navržen tak, aby odolával veškerému teplu.

READ  Mohou být těhotné ženy epilovány epilátorem?

Dodává se s čepelemi o průměru 40 a 50 mm, takže můžete vytvářet různé účesy. Díky 2,7 metru dlouhé šňůře je jeho použití velmi praktické.

jaký, nejlepší, rotačním, kartáčem

Rowenta CF 9530

1 kW model se dvěma tryskami, vhodný pro krátké i dlouhé husté vlasy.

Vysušte a zároveň upravte své prameny. Keramický povlak trysek snižuje škodlivé účinky na vlasy.

jaký, nejlepší, rotačním, kartáčem

Kartáč se otáčí na obě strany a kroutí se do pevných loken.

Díky funkci dvojité ionizace se zachovává přirozená vlhkost. Dlouhá šňůra zabraňuje ohýbání vlasů při pohybu.

Režimy se nastavují pohodlným mechanickým přepínačem. Pro slabší vlasy je zde proud studeného vzduchu.

BaByliss 2735E/2736E

Díky 4 vyměnitelným hlavicím a výkonu 1 kW umožňuje všestranný styling bez poškození vlasů.

Vysoce kvalitní materiály, vysoká odolnost proti opotřebení a dlouhodobá tepelná odolnost.

Filtr fénu můžete udržovat bez prachu.

Můžete ji použít k narovnání, zvětšení objemu, natočení a natočení vlasů.

Foukání studeného vzduchu zvyšuje odolnost vlasů. K dispozici jsou 2 nastavení teploty.

Správný způsob použití kartáče na fénování vlasů?

Pro bezproblémový a efektivní styling je důležitá maximální účinnost:

  • zvolte správný režim provozu. Krátké vlasy se lépe suší a zvedají při pomalejší, nižší rychlosti. Delší vlasy by měly být upraveny vyšší rychlostí;
  • Zvolte správnou trysku podle délky vlasů, aby byl efekt znatelný a styling co nejpříjemnější;
  • Ke kadeření neberte velmi silné a široké prameny, jinak budou špatně, ne zcela natočené. Při tomto procesu byste neměli spěchat, aby vlasy vypadaly skvěle a kadeře byly stejně dobře natočené;
  • Přiložte styler opatrně k hlavě a dávejte pozor, abyste se ho nedotkli a nepopálili se. Zařízení se při používání velmi zahřívá;
  • Kudrlinky na kartáči nepřehánějte, abyste je nevystavili nadměrnému teplu a nepoškodili jejich strukturu.
jaký, nejlepší, rotačním, kartáčem

Mohlo by vás také zajímat:

Pánské gely na vlasy: přehled nejlepších produktů z hlediska ceny a kvality

Kulmy na vlasy: hodnocení nejlepších z hlediska kvality, ceny a recenzí majitelů

| Denial of responsibility | Contacts |RSS