K čemu je dobrý germicidní zvlhčovač vzduchu??

Děti jsou s ním méně nemocné? Kdo ho má?? Řekněte nám svůj názor.

Je to zbytečné. Buď místnost vyvětráte, nebo dostanete plíseň, po které je vám ještě hůř.

, Můj praskl po týdnu používání sám od sebe

Máme křemennou lampu, je účinná, po 2 letech používání jsme téměř nedostali chřipku, navzájem se navzájem

Mně to vyhovuje, lépe se mi dýchá. Žádná plíseň. Používám ho už několik let.

Jo, jak poznáte, jestli to funguje, nebo ne?? Děti jsou s přibývajícím věkem stále méně nemocné. Přesto si myslím, že je lepší zvlhčovač vzduchu, když jsou radiátory příliš horké.

Nemá to smysl. Buď místnost vyvětráte, nebo dostanete plíseň, po které se vám přitíží.

Jste pro zvlhčovače obecně, nebo jen pro germicidní??

, Můj praskl po týdnu používání sám od sebe

Co je to germicidní zvlhčovač vzduchu?? Máme pravidelnou. Je to dobrá věc. Používáme ji v topné sezóně. Je to dobrá věc. Když jsou zapnuté radiátory, lépe se dýchá

Co je to germicidní zvlhčovač vzduchu?? Máme pravidelnou. Je to dobrá věc. Používáme ji během topné sezóny. Je to dobrá věc. Když jsou zapnuté radiátory, lépe se dýchá

Mám ohřívač s baktericidním přípravkem. Dobrý ohřívač, ale neviděl jsem z něj padat žádné bakterie

Jsem také poprvé, co jsem o tom slyšel, je tam zvlhčovač a je tam samostatná germicidní lampa

Zvlhčovač vzduchu pro vlasy a pokožku. pomáhá?

Co je sakra germicidní zvlhčovač vzduchu?? Máme běžný zvlhčovač vzduchu. To je dobrý příklad. Používáme ji během topné sezóny. To je dobrý příklad. Když jsou zapnuté radiátory, lépe se dýchá

Existuje také baktericidní, zdraví prospěšný. Například společnost Akvacom. Spolu s párou rozprašuje ionty stříbra. Působí antisepticky a hydratačně.Jsou však dražší.Mimochodem, máte ultrazvukový nebo normální??

Jsem také poprvé, co o tom slyším, je zvlhčovač a je zde samostatná baktericidní lampa

Náš ruský aquakom ENT doporučil, on jen baktericidní, s terapeutickým, revitalizační účinek, ale okamžitě varoval, že stojí minutu ne méně než 13 tisíc. RUB. Chci vědět, jestli to za to stojí, nebo ne. Nikdo o nich neví.

Můj názor Golden Lady2. že musíte mít doma zvlhčovač vzduchu! Řeknu vám proč.Bydlíme v soukromém domě, máme nezávislé topení a podlahové vytápění v celém domě. Opakovaně jsem si kladla otázku: doma je v tak chladném počasí teplo, ale z nějakého důvodu jsou mé děti stále nemocné? Obviňoval jsem z toho školu. Dokud Junior opět neonemocněl. Když k nám lékařka přišla, okamžitě pochopila, co je příčinou našeho nekonečného utrpení. Po vyšetření dcery mi vynadala, že kvůli nedostatku vlhkosti má suché sliznice nejen v nose a krku, ale dokonce i v dýchacích cestách. Řekla, že kdyby to takhle šlo dál, u dětí by se přinejmenším objevily alergie. Díky lékaři bych si nikdy nekoupila zvlhčovač vzduchu. Byla jsem tak vyděšená, že jsem našla dobrý obchod Dom-Climata. Objednal jsem si čističku vzduchu a o den později mi ji kurýr doručil a dal mi dvouletou záruku. Používáme ji již druhou sezónu. Od té doby, co ho používáte, děti nejsou nemocné. Takže, dívky, závěr, aby se sami, koupit nebo ne!

Můj názor Golden Lady2. Myslela jsem si, že je nutné mít doma zvlhčovač vzduchu! Dovolte mi vysvětlit proč.Bydlíme v rodinném domě s podlahovým vytápěním a podlahovým topením v celém domě. Opakovaně jsem si kladla otázku: doma je v takovém mrazivém počasí teplo, ale z nějakého důvodu jsou mé děti stále nemocné? Obviňuji školu. Až do chvíle, kdy nejmladší opět těžce onemocněl. Zavolala k nám domů naši dětskou lékařku, která když přišla k nám domů, okamžitě pochopila, co je příčinou našeho nekonečného utrpení.Po vyšetření dcery mi vynadala, že kvůli nedostatku vlhkosti má vyschlou sliznici nejen v nose a krku, ale i v dýchacích cestách. Řekla, že pokud by to tak pokračovalo, u dětí by se přinejmenším objevily alergie. Díky panu doktorovi by mě nenapadlo pořídit si zvlhčovač vzduchu. Silně vyděšený jsem našel dobrý obchod s klimatizačními zařízeními, který se jmenuje Dom-Climata. Objednáno a kurýr nám o den později doručil čističku vzduchu s dvouletou zárukou. Používáme již druhou sezónu. Během této doby používání, fuj, fuj, děti nebyly nemocné. Takže, děvčata, závěr si uděláte sami, koupit nebo ne!

Máte zvlhčovač vzduchu, nebo jen čistí vzduch??

Pouze zvlhčovač vzduchu, který pouze zvlhčuje vzduch. Royal Clima.

Zvlhčovač vzduchu má i druhou funkci. čištění vzduchu.

Zvlhčovač vzduchu slouží pouze ke zvlhčování vzduchu. Royal Clima.

Koupili jsme Aquacom s antibakteriálním účinkem. Zatím je to dobré, dobře hydratuje, funguje tiše. Na úkor bakterií neřekne, Nevidím, jak zemřou))) Podíváme se na frekvenci onemocnění, pomoci nebo ne, příliš brzy říci, jen pár týdnů, jak používáme, ani dva týdny pravděpodobně, jak koupil

A již sekundární funkce čištění vzduchu.

Koupili jsme si tedy přístroj se všemi těmito funkcemi včetně ionizace.

Využívá mě a chce jen jednu věc

Kde najít japonského přítele?

IVF. Příznaky po přenosu embrya a výsledek.

Probíhající zánět obličejového nervu

vztah s matkou

Adenoidy procházejí bez operace?

Uživatelka webu Woman’s Web.Uživatel bere na vědomí a souhlasí s tím, že nese výhradní odpovědnost za veškerý materiál zveřejněný částečně nebo zcela prostřednictvím služby Woman.webové stránky. Uživatelka.ručí za to, že zveřejnění jejího obsahu neporušuje práva třetích stran (mimo jiné včetně autorských práv) a nepoškozuje jejich čest a důstojnost.

READ  Co se považuje za dobrý výkon vysavače

Uživatelka.ru, zasílání materiálů, čímž mají zájem o jejich zveřejnění na webu a vyjadřuje svůj souhlas s jejich dalším použitím vlastníky webu Žena. Všechny materiály na téma Žena.ru, bez ohledu na formu a datum umístění na webové stránky, lze použít pouze se souhlasem vlastníků webových stránek.

Používání a dotisk tiskovin.u lze umístit pouze s aktivním odkazem na zdroj. Používání fotografického materiálu je povoleno pouze s písemným souhlasem správy stránek.

Umístění duševního vlastnictví (fotografie, videa, literární díla, ochranné známky atd.).д.) na jejích internetových stránkách.ru je povoleno pouze těm, kteří mají všechna potřebná práva pro takové umístění.

Copyright (c) 2016-2022 Hurst Shkulev Publishing Ltd

Osvědčení o registraci média EL č. FS77-65950, vydané Federální službou pro dohled nad komunikacemi, informačními technologiemi a masmédii (Roskomnadzor) dne 10. června 2016. 16

Zakladatel: Hurst Shkulev Publishing Limited Liability Company

Kontaktní údaje redakce na orgány veřejné správy (včetně Roskomnadzoru):

Jak vybrat zvlhčovač vzduchu pro vaši domácnost a zda funguje

Suchý vzduch v místnostech může někdy způsobovat bolesti hlavy, problémy se spánkem a dokonce i potíže s dýcháním. Situace se ještě zhoršuje v zimě, kdy začíná topná sezóna. Zvlhčovač vzduchu vám může pomoci. stačí zjistit, jak si ho vybrat.

Proč potřebujete zvlhčovač vzduchu?

Příliš nízká a příliš vysoká vlhkost může způsobit nepohodlí. Vysoká vlhkost vzduchu může způsobovat dusno a vést ke kondenzaci vlhkosti na stěnách a površích, což způsobuje růst škodlivých bakterií, roztočů a plísní. Může způsobit dýchací potíže a zhoršit alergie nebo astma.

  • suchá pokožka;
  • popraskané rty;
  • bolesti hlavy;
  • kašel;
  • Krvácení z nosu;
  • poruchy spánku;
  • exacerbace astmatu.

Když je vzduch příliš suchý, je také mnohem pravděpodobnější, že se nachladíte. Nosní sliznice je sušší, takže je méně schopná zachytit infekce, které člověk vdechne. Suchý vzduch zhoršuje onemocnění dýchacích cest: bronchitidu, sinusitidu, astma. Proto odborníci doporučují sledovat vlhkost ve vaší domácnosti.

K udržení optimální vlhkosti vzduchu v místnosti je zapotřebí zvlhčovač vzduchu. V ložnicích, dětských pokojích a předsíních je to 40-60 %, v kuchyních a koupelnách 50-70 %.

Nemusíte však rovnou sáhnout po zvlhčovači vzduchu. Můžete začít vlhkoměrem. Jedná se o zařízení, které měří vlhkost vzduchu. Ceny vlhkoměrů začínají na 500 a jsou k dostání v obchodech se stavebninami nebo v prodejnách Ozone. Pokud je vlhkost v ložnici nižší než 40 %, potřebujete zvlhčovač vzduchu. Pokud je vyšší než 60 %, zvlhčovač vzduchu nepotřebujete.

Zvlhčovač vzduchu sice nemá velký vliv na zdraví člověka, ale zpříjemňuje mu život. Zde jsou hlavní kritéria pro výběr zvlhčovače vzduchu.

Jaký typ zvlhčovače?

Tradiční. Na základě přirozeného odpařování vody: Ventilátor nasává vzduch přes vlhký filtr, čímž se zvyšuje vlhkost vzduchu v místnosti. Filtr je třeba vyměnit každé dva až tři měsíce.

čemu, dobrý, zvlhčovač, vzduchu

Výhody
Nízká kapacita Nízká spotřeba energie
Vysoká hladina hluku Udržuje prach mimo ovzduší
Nákup a výměna spotřebního materiálu
Nevýhody:
Musí se odstranit vodní kámen Rychle zvyšuje úroveň vlhkosti
Spotřebovává velké množství elektrické energie
Vysoká hladina hluku
Lze se opařit horkou párou

Ultrazvuk. Ultrazvukové vibrace způsobují, že se voda štěpí na drobné kapičky a mění se na studenou páru. Ventilátor vhání vzduch skrz oblak kapek a směruje ho do místnosti.

NevýhodyPlusses
Zařízení je citlivé na kvalitu vody: tvrdá voda zanechává na povrchu bílé usazeniny, proto používejte destilovanou vodu nebo zvolte zařízení s vyjímatelnou kazetou pro změkčovač vody Nízká spotřeba energie při vysokém výkonu
Nízká hladina hluku
Studená pára je bezpečná. nemůžete se o ni popálit

Ultrazvukové zvlhčovače vzduchu jsou nejoblíbenější ze všech zvlhčovačů vzduchu.

Velikost bytu

Výrobci obvykle udávají doporučenou plochu místnosti pro svá zařízení. Ale pozor: ani velký a výkonný zvlhčovač nepromění celý byt ve skleník. pokud samozřejmě nemluvíme o 23litrovém modelu, který obslouží až 150 metrů čtverečních. Pokud je tedy vzduch v místnosti velmi suchý a ztěžuje spánek, je lepší instalovat zvlhčovač vzduchu v blízkosti postele a nečekat, až se chlad dostane z nejvzdálenějšího koutu místnosti.

Objem nádrže

Velikost nádržky na vodu určuje, jak často ji budete muset plnit. Přenosný zvlhčovač o objemu 200 ml by fungoval celé hodiny. Takový zvlhčovač vzduchu není vhodný do místnosti. Zvlhčuje pouze vzduch kolem vás, takže se hodí spíše pro použití v autě nebo na cestách. vzduch v hotelových pokojích je často příliš suchý a nelze otevřít okna.

Pro velkou místnost by měl být zvolen model o objemu 3-5 litrů. Pokud je nádrž odnímatelná, měli byste zvolit objem, který se snadno zvedá, a měli byste také věnovat pozornost přítomnosti rukojeti. je snazší přenášet nádrž z koupelny do místnosti.

Power

Čím vyšší je příkon zvlhčovače, tím rychleji dosáhne optimální vlhkosti v místnosti. Výkon se měří v mililitrech vody, kterou zvlhčovač dokáže odpařit za jednu hodinu. To má následný vliv na spotřebu energie.

Úroveň výkonu zvolte podle velikosti místnosti a frekvence používání.

Další funkce

Vertikální přítok. Přístroje s otvorem nahoře se používají pohodlněji. nemusíte vyndávat nádržku, abyste obnovili vodu ve zvlhčovači.

Podle způsobu přidávání vody do přívodu vzduchu se tyto jednotky dělí na

    – vodní pára vzniká průchodem elektrického proudu vodou nebo kontaktem vody s elektrickými topnými tělesy zde je voda čerpána vysokotlakým čerpadlem do trysek a odtud je rozprašována do ventilačního kanálu.

  • Povrchový typ. voda smáčí speciální materiál a odpařuje se z jeho povrchu do vzduchovodu tvorba mlhy je důsledkem silných ultrazvukových vibrací vysílače.
READ  Zvlhčovač vzduchu pro byt, ať už ochlazuje místnost

Jak vybrat čističku vzduchu | Nákupní rádce

Příčinou špatného provozu nebo dokonce poruchy zvlhčovače mohou být bílé usazeniny, které se tvoří během provozu. Jak se bezpečně, efektivně a levně zbavit moru vypráví ve videu uživatel Gach2012. Viz.

Člověk nezatížený znalostmi elektrotechniky a opravářskými dovednostmi by udělal lépe, kdyby se zastavil u pojistek. Pokud je pojistka v pořádku, ale přístroj nefunguje, odneste jej do servisu. Pokud se pojistka přepálí při zapnutém napájení. odneste zvlhčovač do servisu. Pětistovka, kterou utratíte za diagnostiku, je nic ve srovnání s následky požáru po neodborné opravě.

Další. Spolehlivost. Od prvních dnů používání s ní bylo neustále něco v nepořádku: několikrát se v noci vypnula, jako by neměla dostatek vody (což samozřejmě neměla). A doslova o týden později to začalo fungovat přerušovaně, nyní. Nechce zvlhčovat vůbec (zapne se po 30 sekundách). vypnutí z důvodu nedostatku vody).

Stručně řečeno, nebo vada. nebo tak spolehlivé. Mimochodem, všiml jsem si, že když vyjmete baňku s vodou, je pod ní část, kudy vychází vzduch (který odvádí „páru“). Ukázalo se, že pokud toto zařízení nakloníte vodou, voda se dostane do tohoto místa a vylije se dovnitř, kde je veškerá elektronika.

Z UV lampy jsem ji nezískal. Je to užitečné, nebo ne? Ze spotřebiče ani z vody není vůbec cítit ozon. Může být, ale teď lituji, že jsem přeplatil téměř 2 tisíce, když jsem mohl vzít zařízení i jednodušším způsobem (bez UV lampy), ale na recenze. spolehlivější a tišší.

5. Pohovka Resnik

Klady: Duální čisticí systém, velmi pěkný design
Nevýhody: Pouze v bílé barvě
Zpětná vazba: Se zvlhčovačem vzduchu jsem velmi spokojen. Umístěte jej do obývacího pokoje, funguje dobře. Vodu je třeba pravidelně doplňovat. Nádrž má objem asi 3 a půl litru, ale vydrží dlouho. Intenzitu operace lze regulovat. Krásně svítí ve tmě, ale neoslepí vás. K dispozici je UV lampa, která dezinfikuje vodu. to je nyní vždy aktuální, všude kolem jsou viry.

5. Elena Noviková

Klady: Vzhled, podsvícení
Nevýhody: Ne
Recenze: Dobrý nákup, vřele doporučujeme. Vybrali jsme si ji především kvůli UV lampě, která čistí vodu od bakterií a dalších nečistot. Tichý, bez bublání, když funguje. Opravdu vypadá velmi cool a stylově. Ve večerních hodinách je podsvícení zapnuté. Obzvláště útulné. Modrá záře je velmi pěkná. Zvlhčovač vzduchu usnadňuje dýchání, zejména po ránu.

5. Konstantin C.

Klady: odnímatelné filtry, uv lampa
Nevýhody: Vyčistěte nádrž na vodu
Recenze: Dobrý zvlhčovač vzduchu. Lze plnit vodou shora, velmi praktické. Dodává se s 5 filtračními balíčky, které musíte vložit do nádrže na vodu. Ne všech 5 najednou, ale jednu po druhé. Jeden se spotřebuje, druhý se přihodí. Čistí vodu. K dispozici je také vestavěná ultrafialová lampa pro čištění. Vodu také dezinfikuje, takže se stříká pouze čistá voda. Myslím, že skvělé řešení pro bezpečné používání. Vnitřek nádrže musíte vyčistit sami. Je lepší to dělat pravidelně, aby se neucpával a přístroj dlouho vydržel.

2. Andrey Naumenko

Klady: Design a cena
Nevýhody: Hluk (bzučení jako malý ventilátor)
Recenze: Dostal jsem ji 5. února. Zapnuto pro kontrolu práce: otočil knoflík svítí modře, můžete slyšet zvuk (ventilátor, pravděpodobně) žádná pára, po 10-15 sekundách, zčervená a zařízení se vypne, jako by tam není žádná voda.

5. Andrey Arevkin

Klady: Je spolehlivý, dobře zvlhčuje a nedělá žádný hluk
Nevýhody: Žádná vůně
Recenze: Zdá se, že jde o jednoduchý zvlhčovač vzduchu. Funguje dobře, žádné stížnosti. Stejně jako skutečnost, že v pozadí není žádný hluk. Nebzučí ani nehučí. Funguje bez problémů. Zvlhčuje vzduch poměrně rychle, ale záleží na nastavení. Můžete přidat intenzitu páry, pak bude pracovat rychleji. Líbí se nám to. Nikde nic neuniká. Jediné, co chybí, je vůně. Ne že bychom tuto funkci používali. Nikdy předtím jsem o tom nepřemýšlel. Nepotřebovali bychom ji, a kdyby měla dávkovač vůně, asi bychom ji používali zřídka. Ale v podstatě by bylo hezké mít možnost nastříkat silvestrovskou vůni nebo jaro nějakým zvláštním způsobem vytvořit zvláštní atmosféru.

Má zvlhčovač vzduchu vliv na děti

Otázky týkající se zdraví dětí v souvislosti s účinky zvlhčovačů vzduchu jsou kladeny velmi často a ve velkém množství. Proto stojí za to se nad některými z nich zamyslet a odpovědět na ně z pohledu lékařů.

Může zvlhčovač vzduchu způsobit nachlazení?

Tato otázka je kladena nejčastěji. Odpověď je jednoduchá. dětská rýma a zvlhčovače vzduchu spolu nesouvisí. Pokud se jedná o parní zařízení, produkuje páru s vysokou teplotou. S nachlazením to nemá nic společného.

Pokud je přístroj z kategorie studených s přirozeným odpařováním, nazývá se pouze studený zvlhčovač. Ve skutečnosti je vlhkost ve formě páry při pokojové teplotě. Totéž platí pro ultrazvukový model.

Ukazuje se tedy, že otázku, zda může zvlhčovač vzduchu způsobit nachlazení, kladou obyčejní lidé nesprávně.

Jaký je nejlepší zvlhčovač vzduchu pro děti. V samostatné publikaci se budeme zabývat tím, jaký druh zařízení a proč je pro děti nezbytný, jaké druhy zařízení existují, jakým vlastnostem byste měli věnovat pozornost při výběru.

Lze používat zvlhčovač vzduchu při bronchitidě?

Pokud se hlen v průduškách příliš zahustí. a to se stává pouze v případě, že je v těle příliš málo tekutin. bude trvat velmi dlouho, než se zahojí. Proto lékaři doporučují pít více tekutin.

Zvlhčovač vzduchu pro bronchitidu vytváří podmínky normální vlhkosti v místnosti. Při vdechování tohoto vzduchu se do průdušek dostává vlhkost a změkčuje hlen. Přístroj je tedy užitečným doplňkem léčby bronchitidy. Ale jak se říká, je to dvousečná zbraň. Správné nastavení zařízení se vyplatí. Pokud produkuje velké množství páry, vlhkost v místnostech se zvýší a překročí přípustnou úroveň. Zvlhčovač vzduchu může způsobit onemocnění.

READ  Výměna žárovky v troubě Bosch

To mimochodem platí i pro bolesti v krku. Nadměrná vlhkost způsobuje hromadění hlenu v dýchacích cestách. Hlen je příjemným prostředím pro šíření nemocí. Proto pozorně sledujte provozní režim spotřebiče.

Snadné použití

Jemný, lehký oblak vody se pouhým stisknutím dotkne vaší tváře a přinese příjemný pocit svěžesti a chladu. Jemně přejíždějte přístrojem z obličeje do vzdálenosti asi 10-15 cm, přičemž zvláštní pozornost věnujte T-zóně, oblasti očí a rtů. Hydratace pokožky trvá méně než minutu a pocit a účinek si vychutnáte během chvilky.

Hydratační krém na obličej lze doplnit buď obyčejnou, nebo parfémovanou vodou s oblíbenou vůní, nebo různými kosmetickými přípravky na vodní bázi, ať už jde o tonikum nebo pleťovou vodu. Někteří kosmetologové dokonce doporučují přidávat minerální vodu. Upozorňujeme však, že konzistence náplně nesmí být hustší než voda. Hlubší pronikání do pórů zvyšuje účinek ošetřující kosmetiky a má výrazný efekt.

ZVLHČOVAČ VZDUCHU! Poradenství

Dobrý den všem! Řekněte mi, zda je zvlhčovač vzduchu dobrý, a pokud ano, který máte a zda ho doporučujete. Protože tyto baterie způsobují vysušení pokožky.to je teda pěkný!!

Vtipné 🙂 ale něco pro obyvatele 21. století může poradit? 🙂

Používám ho už několik let.Nyní je to již čtvrtý. Boneco. Je to velmi dobré. Vlhkost vzduchu se během několika hodin změní z 28-30 % na 50 %.

jak tento zvlhčovač vzduchu funguje? Musí být v místnosti neustále zapnutý, nebo jej lze zapínat pouze pravidelně a účinek trvá několik hodin?

Zapneme ji v noci a spí se nám mnohem pohodlněji.Dnes jsem ho vypnul kolem poledne, před hodinou jsem ho znovu zapnul.Vlhkost vzduchu byla 43 %.Myslím tím, že zůstává hydratovaná.Sám jsem byl překvapen, předchozí tři (Koo Koo, de Lonji, něco jiného, co začíná na R) neměly takový účinek.

Používám ho už několik let.Nyní 4. Boneco. Velmi dobré. Vlhkost vzduchu se během několika hodin změní z 28-30 % na 50 %.

Je to ultrazvuk? nebo jaký je princip fungování?

Proč máš teď čtyři vozy Boneco? oni co.hodně rozbít? Právě jsem si ho koupil. zájem o.

Správa webu ženy.Rady a recenze týkající se léčby, léků a odborníků, o nichž se diskutuje v tomto vlákně, nejsou hodnoceny v rámci pokynů. Nezapomeňte, že tato diskuse se netýká jen lékařů, ale i běžných čtenářů, takže některé rady nemusí být pro vaše zdraví bezpečné. Před jakoukoli léčbou nebo užíváním léků doporučujeme konzultaci s odborníkem!

Vlastně jsem si to přečetl pozorněji. první tři nebyly v dobré víře. vezměte si, že ultrazvuk je škodlivý, stejně jako neustálá ionizace. a boneco.se studenou párou.vhodné pro děti. Hodně jsem hledal. Dnes jsem si koupil e2441. Je skvělý. Sedí v rohu a dýmá.

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu STARWIND SHC2320

Začněme recenzi s deklarovanými vlastnostmi produktu. Specifikace Typ zvlhčovače: ultrazvukový Typ ovládání: mechanické Materiál zvlhčovače: plast Barva zvlhčovače: bílá Příkon: 25 W Výkon: 250 ml/hod Plocha použití: 20 m2 Hlučnost: 35 dB Objem nádržky na vodu: 1,5 l. 3.0 l Nepřetržitý provoz: 11 h V nádrži není žádná voda: Ano Ne indikátor vody: Ano Speciální vlastnosti: Horní přívod vody Rozměry: 260x190x190 mm Hmotnost: 0.96 kg

Balení a příslušenství Balení přístroje. kartonová krabice s ochrannými vložkami. Tento model má staršího bratra SHC2325 s obrazovkou a dotykovým ovládáním. Země výrobce. Čína. Zařízení má 12měsíční záruku. Obsah: zvlhčovač vzduchu SHC2320 (napájecí kabel není odpojitelný).) Uživatelská příručka Uživatelská příručka podrobně popisuje obsluhu, bezpečný provoz a údržbu zvlhčovače. K dispozici je také záruční list. Design Zvlhčovač vzduchu ve válcovém pouzdře z matného bílého plastu. Nesbírá otisky prstů. Odnímatelné horní víko pro plnění přístroje. Hmotnost prázdné jednotky 1 kg. Síťová zástrčka pasuje do zásuvky „Euro“: Informační nálepka výrobce a malé plastové nožičky ve spodní části: Víčka lze snadno sejmout. Horní otočný rozprašovač směruje proud zvlhčovaného vzduchu požadovaným směrem. Plovákový snímač hladiny vody na základně. Keramická membrána umístěná ve středu dna zařízení, která rozbíjí vodu na jemné kapičky. Vnitřek zvlhčovače vzduchu Demontáž zvlhčovače vzduchu, spodní části jsou připevněny 4 šrouby. Ventilátor (12 V) ve spirále: Spínací zdroj: Ovládací deska (u staršího modelu viditelné volné konektory): Obsluha Doporučuje se plnit spotřebič balenou nebo filtrovanou vodou, aby se zabránilo zanášení nábytku bílými usazeninami a prodloužila se jeho životnost. Jednotka je řízena proměnným odporem spojeným s výkonovým spínačem. Bez vody svítí LED červeně. Parní proud o výšce přibližně 50 cm při maximálním režimu: Spotřeba vody při maximálním režimu je přibližně 0,25 litru za hodinu. Bez stříkacího víka: Spotřeba sítě (min. a max.): Hlučnost při provozu SHC2320 při maximálním výkonu od

0,5 м: Měření se však provádí v normální místnosti, nikoli v anechoické komoře. Závěr Kritériem účinnosti zvlhčovače vzduchu je nejen úleva pro dýchací cesty a snížení prašnosti v ovzduší, ale také údaj čidla vnější vlhkosti v místnosti po několika dnech provozu. Nábytek, stěny, koberce, rostliny atd. při zahájení používání. v místnosti pohlcuje především vlhkost produkovanou zařízením. STARWIND SHC2320 splňuje všechny uvedené specifikace a zvlhčuje standardní místnost (až 20 m2). Spotřebič má co nejjednodušší obsluhu, tichý vzhled a 11 hodin nepřetržitého provozu. Děkujeme vám za pozornost! Šťastné nakupování!

Zboží předložené k napsání této recenze naším obchodem. Přehled zveřejněný v souladu s ustanovením 6.1 německého občanského zákoníku.18 Pravidla webu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS