Kávovar na kapsle Nespresso vertuo plus black

Důležité: Chuť kávy v šálku je zcela závislá na kapsli. Všechny modely Vertuo Nespresso vyrábějí stejný. Stejné kapsle jsou vhodné pro všechny kávovary na kapsle Nespresso Vertuo. pouze značkové (asi tři desítky druhů) nebo čínské opakovaně použitelné kapsle (nedoporučujeme). Přečtěte si o kapslích a výsledném produktu v přehledu.

Všechny modely kávovarů Nespresso Vertuo Next: GCV1, C, D, Premium, Deluxe. všechny vaří stejným způsobem. A připravují jedinečný nápoj, který není ani espresso, ani filtrovaná káva. Jedná se o něco nového, „alternativního“, proces je založen na extrakci kávy odstřeďováním s vodou v odstředivce. Výsledkem je káva podobná silnému aeropressu, tedy nasycené Americano (ale ne Americano), s velmi vysokou krémovitostí, protože káva je při odvíjení kapsle mechanicky našlehána do pěny.

Všechny modely Nespresso Vertuo Next se liší pouze vzhledem. Navíc se technicky stále montují v různých závodech nebo jen pod různými podznačkami, ale doporučuji tomu nevěnovat pozornost. Kvalita je stejná a jako země je uvedeno Maďarsko:

 • Nespresso Vertuo Next model C (článek GCV1) se montuje buď „pod“ Bork nebo pro Krups.
 • Nespresso Vertuo Next model D (číslo položky GDV1) se montuje „pod“ nebo „pro“ Delonghi, alespoň přesné kopie pod značkou Delonghi mají číslo položky Delonghi ENV120.

Pokud jde o vzhled. Kromě „obyčejného“ modelu Next existují dvě podřadné řady „prémiově vypadajících“ modelů:

 • Modely Premium mají chromovaný držák na nápoje, který slouží také jako odkapávací miska.
 • Modely Deluxe mají chromované čelo (víko přihrádky na kapsle) a výlevku dávkovače.

Jediným barevným rozdílem je barva víka kapsle, zatímco celé hlavní tělo je černé. Je jich celkem dost, navíc jsou smíšené mezi modely C a D. Později možná vyjdou nové, ale v době psaní této recenze jsou v prodeji:

 • Vertuo Next GCV1 model C Light Grey čelo
 • Vertuo Next GCV1 model C Cherry Red
 • Vertuo Next Premium model C Classic Black. celý černý, chromovaný stojan
 • Vertuo Next Deluxe GCV1 model C Chrome. modrá kovová chromovaná přední část
 • Vertuo Next model D White = Delonghi ENV120.W. bílé čelo
 • Vertuo Next model D Dark Grey = Delonghi ENV120.GY. tmavě šedá
 • Vertuo Next Premium model D Rich Brown = Delonghi ENV120.BW. hnědá, pochromovaná základna
 • Vertuo Next Premium model D Luxury Teal. tmavě modré čelo, chromový stojan
 • Vertuo Next Deluxe model D Pure Chrome

Nespresso GCB2 Vertuo Plus C recenze

Nevýhody: Vysvětlete mi, jak to, že tato káva je hořká ?Miluji kávu a miluji silnou kávu. Ale tady jakoukoli příchuť chcete. je to bitter s příchutí nebo čistá hořkost.Volal jsem do servisního střediska.Prý je to otázka vkusu.Takže NE.Není to otázka vkusu. Vyzkoušela jsem všechny příchutě. všichni jsou zahořklí. A je to dobrá hra. Přeruší veškerou chuť na kávu.Možná je něco špatně s mým kávovarem. Protože tekutina, kterou vyrábí, chutná jako velmi levná káva odněkud zpoza rohu autobusového nádraží v Noginsku.

Výhody: Používám ho už téměř rok, je to skvělé, káva je rychlá, dobrá, pohodlná, ale.

Nevýhody:.Zdá se však, že společnost Nespresso postupně ukončuje podporu formátu Vertuo. Na rozdíl od modelů Originals jsou tyto modely skvělé díky velkým hrnkům. V průběhu jednoho roku se tak velké 414ml kapsle stávaly stále vzácnějšími, až zmizely z prodeje úplně. Přesto už dlouho nepřicházejí nové příchutě. Nemám ráda kyselou kávu a nemám ráda ani malé šálky, takže výběr je už tak dost omezený a zdá se, že se postupem času zmenšuje.

Komentář: Je to skvělý stroj, ale nedoporučuji ho, pokud si nechcete za půl roku vybírat mezi třemi zbývajícími příchutěmi.

Výhody: Velmi chutné nápoje, snadná příprava, žádné mytí, žádné čištění, plně automatické

Slabiny: Kapsle pouze originální. drahé

Nevýhody: Není dodáván s kapslemi. Musel jsem se porozhlédnout po jednom, abych si užil svůj nákup. Stejný model, který koupila maminka, byl dodáván s testovací sadou.

Komentář:Kávovar vaří rychle a je velmi tichý.Káva dělá skvělou pěnu a aroma je úžasné.Vše se ovládá automaticky a snadno, nic není zbytečné.Doporučuji, milovníci kávy budou nadšeni.

Klady: Káva je úžasná, i když spotřební materiál je velmi drahý, žádný jiný kávovar ji nedokáže připravit tak dobře jako tento.Doporučuji.

Výhody: dostatečně tichý. Spolehlivý (po roce používání bez problémů). Připravuje lahodnou kávu.

Slabiny: Všechno je na něm dobré =) Jediné, co by mohlo někoho odradit, je cena lusků.

READ  Robotický vysavač se nevrací na základnu

Nespresso Vertuo

Nespresso Vertuo připravuje vaši oblíbenou kávu ve velkém množství, na rozdíl od kávovaru Original.

V roce 2014 se v USA a Kanadě objevil nový systém Vertuoline, který má uspokojit poptávku Severoameričanů po velkých porcích kávy.

 • Alto (velký hrnek) (414 ml),
 • Mag (velký hrnek) (230 ml),
 • Gran Lungo (150 ml),
 • Dvojité espresso (80 ml),
 • Espresso (40 ml).

Systém Nespresso Vertuo.co to je? Inovativní řada kávovarů a jejich kapslí. Je založen na patentované technologii centrifúze. interakci odstředivé síly (7000 ot./min.) a proudu vody. Rozdíl mezi kávovarem Nespresso Vertuo a kávovarem Nespresso Oriental je tedy v principu fungování, ale nejen v něm.

Každá kapsle Nespresso Vertuo je opatřena čárovým kódem, který dokáže kávovar přečíst. Na základě získaných informací regulujete průtok a objem vody, dobu vaření, teplotu a rychlost otáčení kapsle. Všechny tyto funkce vám umožní uvařit dokonalou kávu.

Další novinka: kávovar Nespresso Vertuo Plus lze ovládat pomocí chytrého telefonu (ověřte si dostupnost a použitelnost této funkce u svého prodejce).

Nespresso Vertuo Plus

Kávovar Vertuo je založen na patentované technologii centrifúze, která spočívá v interakci odstředivé síly a tlaku vody. Kapsle se otáčí rychlostí až 7 000 otáček za minutu. Stačí si vybrat směs, vložit kapsli, zavřít víko a stisknout tlačítko na víku. Inteligentní systém Nespresso Vertuo Plus automaticky načte čárový kód na kávovém lusku, definuje a nastaví parametry přípravy pro každou směs: teplotu, objem vody, dobu extrakce a rychlost otáčení lusků.

Koupil Nespresso Vertuo Plus před rokem se slevou. Dlouho jsem ho nepoužíval, ale chtěl jsem si udělat espresso. Uhasit, zapnout a opravdu dělá dobrou kávu. Ne horší než to, co piji v kavárnách nebo běžných kavárnách. Příjemná vůně a bohatost je cítit od prvního doušku. Mimochodem, měl by mít také správné kapsle.

Nedávno jsme s manželem nakupovali a všimli jsme si Nespresso Vertuo Plus. Kávovar se zdál být pravidelný káva, takže jsme od něj moc nečekali. Byli jsme však příjemně překvapeni, když během několika minut připravil bohatou kávu. Čištění je trochu složitější a časově náročnější, ale to platí pro všechny kávovary.

Už dlouho jsem si chtěla koupit kávovar, ale nějak to nešlo. Moje žena mě nakonec předběhla a koupila mi Vertuo Plus na 23. února. Snadno se ovládá a nepotřebuje ani manuál. Káva se rychle připravuje. Nápoj je podobný tomu, který dostanete v restauracích.

Koupil Nespresso Vertuo Plus asi před dvěma měsíci. Za celou dobu používání se ji podařilo 3x zlomit. Nepoužívám ho tak často, ale je třeba ho opravit. Udělal vše správně, jak je popsáno v pokynech. Přemýšlíte o pořízení něčeho dražšího a kvalitnějšího.

Asi dva týdny jsem hledal stroj a nemohl jsem se rozhodnout. V naší kanceláři máme kávovar Vertuo Plus. Přemýšlel jsem o tom a rozhodl se, že si ho pořídím. Vaří každé ráno a někdy i večer, žádný problém. Jedinou nevýhodou je, že ji musíte často čistit. Jinak je to v pořádku. Není zde mnoho tlačítek, snadno se používá.

Vždycky jsem milovala kávu, takže jsem si našetřila nějaké peníze a začala hledat dobrý kávovar. V obchodě Vertuo Plus okamžitě zaujal designem a výraznou slevou. Po prohlídce podobných produktů jsem se rozhodl pro značku Nespresso. Vyzkoušeli jsme to hned doma. Espresso bylo vynikající. Je velmi tichý. Jen šeptá.

Kávu nepiji často a nemám ji moc ráda. Nedávno si manžel koupil kávovar a neustále vařil kávu. Jednou jsem to zkusil a teď si ho vařím skoro každé ráno. Nemám žádné dotazy ohledně ovládání, ale při vaření vydává podivný zvuk. Kdo má doma děti, nedoporučoval bych ho ráno.

Koupil jsem si Nespresso Vertuo Plus pouze kvůli značce a designu modelu. Přístroj není ničím výjimečný, ale připravuje dobrou kávu. Ujistěte se, že jste si vybrali vhodné a kvalitní kapsle. Jinak je nápoj hořký a má nepříjemnou chuť.

Nespresso jsem si chtěl pořídit už dlouho, ale nikdy jsem se k tomu nedostal. Nedávno jsem měl narozeniny a moje žena se rozhodla dát mi tento dárek. Jsem moc ráda, že si ráno můžu udělat rychlé espresso. Používám ho každý den už dva měsíce a zatím se nezkazil. Mimochodem, snadno se čistí.

Nikdy jsem nechápala, jak jsem mohla pít kávu v kapslích. Pak rodiče koupili kávovar Nespresso Vertuo Plus. Zkoušel jsem několikrát s horkým nápojem a opravdu si to užil. Její kvalita je srovnatelná s kávou připravenou v kavárně. Samozřejmě nedosahuje úrovně restaurace, ale vzhledem k tomu, že je stroj relativně levný, není to vůbec špatné.

READ  Jak nastavit steh na šicím stroji

Nespresso Vertuo Plus. průměrný model. Jeden člen rodiny mi ho dal jako dárek, ale bylo to trochu divné. Kávovar se během 3 měsíců několikrát porouchal a vhodná je pouze jedna značka kapslí. Nakonec jsem ji odložil na poličku a už ji nikdy nepoužil. Pokud si koupím nový, bude dražší a univerzálnější.

kávovar, kapsle, nespresso, vertuo

Moje žena si dlouho přála stroj, ale bál jsem se, že dostanu nekvalitní model. Dlouho jsme vybírali, ale nakonec jsme se rozhodli pro Nespresso Vertuo. Opravdu to není špatný stroj, ale chvíli trvá, než ho správně nastavíte. Ačkoli to pravděpodobně platí pro většinu modelů.

Kávu jsem milovala už jako teenager, ale vždy jsem dávala přednost nápoji připravenému v kávovaru. Často se kupují pouze v kavárnách nebo automatech. Když jsem začal pracovat, rozhodl jsem se pořídit si kávovar Nespresso Vertuo Plus. Byl kvalitní a poměrně moderně navržený. Nyní ji používáte každý den, je v pořádku.

Ráno se nemůžu nabažit kávy, ale už mě nebaví ztrácet čas vařením v konvici. Díky tomu jsem trochu ušetřil a pořídil si novinku. Kávovar Nespresso Vertuo Plus. Káva se nyní připravuje maximálně dvě minuty, zejména když přidám vodu a kapsle. Mimochodem, rád bych se také zmínil o praktickém rozhraní. Několik tlačítek, snadné použití.

Moji šéfové koupili Vertuo Plus do kanceláře. Poprvé jsem si v něm uvařil kávu, když nebyl čaj. Dostal jsem se do toho, tak jsem si řekl, že si ho taky pořídím. Snadno se používá a je téměř nerozbitný. Měl jsem 2 poruchy, ale obě byly menší. Dávejte pozor, abyste při vkládání kapslí a otevírání nádržky na vodu nespěchali.

Dříve jsem měla kávovar, ale musela jsem se ho vzdát, protože jsem ho nemohla používat. к. bylo to příliš hlasité. Moje žena se rozhodla upgradovat svůj kávovar a objednala si Nespresso Vertuo. Vaří tiše a poměrně rychle. Dva šálky lze připravit během několika minut. Zatím nemůžu najít žádné nevýhody.

Vždycky jsem si myslel, že na používání kávovaru musí být člověk profesionální barista, ale ve skutečnosti se ukázalo, že je to docela jednoduché. Nespresso Vertuo Plus jsem si pořídil se slevou a téměř jsem toho nelitoval. Nevýhodou je podivný design. Možná si jenom rýpnu, ale myslím, že na designu se dalo zapracovat lépe.

 • Espresso. 40 ml;
 • Dvojité espresso. 80 ml;
 • Gran Lungo. 150 ml;
 • Velký šálek (hrnek). 230 ml;
 • Extra velký šálek (Alto). 414 ml. Každý typ nápoje si však můžete přizpůsobit podle svých představ, a to od 10 ml do 500 ml.

Služby pro g.Moskva

Naše inovativní nano vyhledávání letů vám najde nejen nejlevnější variantu pro vybrané termíny, ale nabídne vám i alternativní termíny, kdy mohou být ceny ještě nižší. Nejlevnější termíny najdete na naší speciální stránce Ceny letenek

Vyberte si z více než 3 000 000 hotelů, resortů, penzionů, hostelů a aparthotelů. shromáždit na jednom místě všechny dostupné možnosti pokojů nabízené agregátory a majiteli hotelů. Porovnejte ceny a podmínky a vyberte si, kde si rezervovat výhodněji.

Dodání zdarma. Pouze čerstvé a kvalitní výrobky za konkurenceschopné ceny. Vysoká úroveň služeb a doručení objednávek. Dodávka je poskytována v Moskvě a Moskevské oblasti, Petrohradě a Leningradské oblasti

„Společnost Utkonos je lídrem v oblasti online maloobchodního prodeje potravin a souvisejících produktů.

Kapsle Vertuo připravují jedinečný nápoj

Tato trojice funguje pouze a výhradně se značkovými kapslemi Nespresso Vertuo, v době psaní této recenze nebyly k dispozici žádné alternativy. Co se týče nápoje v poháru, je lepší si o tom přečíst v profilu, zde nebudu opakovat. Chci jen znovu zdůraznit, že na rozdíl od Nespresso Original je nápoj z Vertuo skutečně novým slovem v přípravě kávy. Tentokrát jsou marketingová hesla pravdivá.

Proces spařování není tlakován vodním čerpadlem jako u všech ostatních kapslových systémů a kávových lusků, ale odstředivou silou rotující kapsle a horkou vodou, která se mísí s mletou kávou. Přístroj tedy striktně vzato vůbec nepřipravuje espresso. Samotný princip vaření je jiný. A neumí ani Americano, protože Americano podle původního receptu je espresso plus horká voda. Na kávovaru Vertuo si nemůžete připravit cappuccino ani latte, protože obě kávy jsou založeny na espressu.

Kávu Vertuo je třeba zařadit mezi alternativní způsoby přípravy. A jeho součástí je na poměry espresovačů opravdu velký objem, ideálně od 150 ml výše. Jedná se v podstatě o modifikaci filtrované kávy, ale s intenzivnější extrakcí. Roztočení kapsle na několik tisíc otáček za minutu také urychluje dobu přípravy a zvyšuje poměr kávy a vody oproti klasické filtrované kávě. s menším množstvím kávy je výsledek intenzitou/objemem podobný nebo dokonce lepší než klasické Americano.

READ  Jak získat vosk doma

Pravděpodobně nejblíže kávovaru Vertuo je výsledek na kávovaru gejzír, s jednou výhradou. Vertuo má jako bonus velmi vysokou pěnu. Snad žádná jiná metoda vaření neprozrazuje, že je vyšší. A je snadné pochopit proč. káva se jednoduše šlehá při otáčení jako v mixéru. Kapsle Vertuo se dodávají ve 28 standardních kapslích a 3 kapslích z limitované edice.

Design

Design kávovaru odpovídá obecnému stylu kolekce Nespresso, ale je vidět, že inženýři si dali záležet na rozměrech. je kompaktnější a tišší. Můžete si vybrat mezi různými barvami a vzhledem víka. může být ploché nebo kulaté. Pokud sladíte barvu s vaší kuchyní, stroj do ní bez problémů zapadne. a díky kompaktním rozměrům si snadno najde místo i v malých prostorách.

Další výhodou je, že můžete měnit polohu nádrže na vodu. Jsou tři: vlevo, vpravo a za strojem. Podobně je nad nádrží prostor pro uložení napájecího kabelu, který lze v případě potřeby vyvést na obou stranách, ale pozor, kabel je poměrně krátký.

Zásobník na šálky má 4 polohy. můžete do něj umístit malé šálky o objemu 40 ml až po zásobník na šálky o objemu 414 ml. Na zadní straně je nádoba na použité kapsle. Vzhledem k velikosti kapslí je mnohem větší než verze Expert a pojme 10 kapslí (pokud máte štěstí a správně se vejdou), ale je lepší častěji čistit přihrádku. Kapsle by měly být vloženy do uzavíratelného sáčku Nespresso se zipem. ten zabraňuje úniku zápachu ze sáčku a použité kapsle můžete po naplnění vrátit do podnikové prodejny. hliník se recykluje a kávová sedlina se používá jako hnojivo. Za to patří výrobci uznání.

Na horní straně se nachází jediné tlačítko, kterým se přístroj zapíná a vypíná, a kontrolka, která se rozsvítí s animací nebo bez ní, v závislosti na akci.

Kromě externího plnění se změnil i způsob práce s Vertuo Plus. již nemusíte ručně vybírat režim a teplotu, přístroj sám rozumí parametrům díky čárovému kódu na kapsli. A je to také velmi zajímavý nález. čárový kód je aplikován na třásně a vypadá velmi organicky. Po přípravě šálku kávy se kapsle sama nevloží do nádoby; tím se zřejmě zmenší i objem kávovaru Vertuo Plus, takže ji musíte sami vysypat zvednutím víka. A víte, mně se to líbí: není to složité a mechanismus je jednodušší, takže je menší šance, že dojde k poruše, zaseknutí kapsle nebo rozbití mechanismu

Nový design, nové barvy

Model se dodává v pěti barvách a třech designových variantách: Vertuo Next, Vertuo Premium a Vertuo Deluxe. Některé prvky modelů Premium a Deluxe jsou pochromované. Testovali jsme klasický model v černé barvě s lesklým víkem a základnou. K dispozici je také v bílé, stříbrné a šedé barvě nebo v krásné kávové barvě (Rich Brown), takže si můžete kávovar přizpůsobit interiéru.

Držák na nápoje lze umístit do drážek v různých výškách, aby se zabránilo vystříknutí nápoje. Například vyšší, pokud si do vhodného šálku připravíte 40 ml espressa, nebo nižší, pokud zvolíte větší šálek o objemu 230 ml nebo 414 ml.

Dojmy

První, co vás při vaření zaujme, je lahodná a hustá pěna. Průměrná káva se připravuje méně než 2 minuty. samozřejmě bez vaší námahy. Hlavní je připravit vhodně velký šálek. Nelze doporučit směs. názory se různí.

Kvalitu nápoje lze hodnotit pouze subjektivně, ale všichni účastníci testu s ním byli spokojeni.

Vzhledově i chuťově byla káva prakticky k nerozeznání od kávy, kterou byste očekávali v kavárně.

Jediná kritika, která se objevila po testu, se týkala horního tlačítka. Neslouží pouze ke spuštění procesu vaření: kolem tlačítka je LED displej, který může indikovat problémy. Pokud například bliká, je možné, že jste zapomněli nainstalovat kapsli nebo nalít vodu do zásobníku. Pokud kávovar stojí na stole, je kontrolka dobře viditelná. Ale položili jsme ho na noční stolek a na displej viděli jen kolegové vyšší než 170 cm.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS