Přehled kávovarů Lavazza Firma

Přírodní káva povzbuzuje, tonizuje cévy a zlepšuje náladu. Klíčem je zajistit správné aroma a správnou úroveň zrnkové kávy. Proto si stále více lidí vybírá kapsle Lavazza Firma. Různé chutě a plné směsi. S Lavazza Firma snadno najdete ideální kávu podle svých potřeb.

Řada Firma je známá svým dokonalým vkusem. Protože jsou kapsle vyrobeny technologií ESPRESSURE. To je v souladu s ideálními poměry pro plné odhalení chuti.

Všechny lusky Lavazza obsahují kvalitní kávová zrna. Jedná se o jedinečnou směs prémiových káv. Každé zrnko je řádně upražené a namleté. Tím je zajištěna maximální intenzita a bohatost chuti.

Výrobce dbá na kvalitu kapslí Lavazza Firma. Kávová zrna se proto pěstují a sklízejí v ekologicky šetrných oblastech naší planety s optimálními klimatickými podmínkami: v Jižní Americe a jihovýchodní Asii.

Espresso Corposo

Vyvážená směs arabiky a robusty. Zrna se středně praží a pravidelně jemně melou. Přístup, který poskytuje dostatečně silnou a plnou italskou kávu.

Espresso Corposo. intenzivní káva v kapslích Lavazza. Jeho chuť je vyvážená, s lehkými nuancemi medu a lískových oříšků. Espresso pro dynamické lidi, kteří ocení vysokou kvalitu a bohatou chuť kávy.

LUNGO VIVACE

Aromatická káva s jemnou sladkostí ze 100% arabiky. Středně pražená zrna. Umožňuje vytvořit dostatečně intenzivní, ale zároveň jemnou chuť. Středně silná káva s výraznou sladkostí je doplněna příjemnými tóny květin a sušeného ovoce.

LUNGO VIVACE v kapslích Lavazza Firma zaujme svou jemnou chutí. Osloví bystré a charismatické jedince, kteří hledají dobrodružství. Vaše volba, pokud jste vždy připraveni na nové objevy a úspěchy.

Qualita Rossa

Káva v kapslích Lavazza, která se skládá ze směsi Arabiky a Robusty. Díky středně praženým zrnům byl výrobce schopen zajistit vysokou pevnost. Jedná se o aromatický nápoj se sametovou chutí a lehkými tóny čokolády a sušeného ovoce.

Qualita Rossa přitahuje svým jasným aroma a hustou pěnou. Pro opravdové znalce silné a intenzivní kávy.

Tierra Bio

Je to 100% arabica a tmavě pražená káva. Přitahuje svou vysokou silou a intenzivní chutí. S tóny sušenek a ovoce. Tento nápoj je určen pro ty, kteří mají rádi stabilitu a rozvážné životní tempo.

Káva v kapslích Lavazza Tierra Bio vyrobená s ohledem na životní prostředí. Prokázáno certifikací Rainforest Alliance To znamená, že káva je pěstována a sklízena bez narušení lesů a bez zásahů do životního prostředí. Její certifikace je také důkazem toho, že se stará o své zaměstnance.

Espresso Aromatico

Složení těchto kapslí Lavazza 100% arabica. Zrna jsou tmavě pražená pro optimální chuť. Proto je nápoj silný a vyvážený s výraznou vůní sušeného ovoce a karamelu.

které, kapsle, jsou, správné

Voňavá a dostatečně jemná káva osloví opravdové znalce sametové chuti espressa. Pro sebevědomé a pestré jedince.

Lavazza Firma káva bez kofeinu

Pro ty, kteří oceňují jedinečnou chuť kávy, ale nechtějí pít kávu s kofeinem, byly vytvořeny kapsle Lavazza Firma Decaffeinato. Přírodní káva ze 100% arabiky. Speciální technologie výroby a středního pražení umožňuje předložit bezkofeinovou kávu s intenzivní chutí.

Lavazza Firma Decaffeinato přitahuje jedinečnou chutí a střední silou. Chuť potěší znalce příjemné sladkosti s výraznými tóny mléčné čokolády a vanilky.

Kapsle Lavazza Firma Decaffeinato nemají obdoby? Pojďme zjistit.

Existují nějaké analogy kapslí Lavazza Firma? Pojďme zjistit.

Kapslový systém Lavazza Firma je nejnovější generací kapslových kávovarů od výrobce Lavazza. Tento systém je relativně nový a na trhu jednoduše neexistuje jeho obdoba. Ale co když chcete ušetřit a koupit si kávovou kapsli levněji??

READ  Jak správně instalovat saunové topidlo

Přiznejme si, že žádné obdoby neexistují a není jasné, kdy se objeví. Zákazníci se na nás obracejí již dva roky s dotazem, zda jsou v našem obchodě k dostání kapsle Lavazza Firma? Odpověď je vždy stejná. „Ne.“. Ale nedávno k nám přišel klient, který si tento stroj přivezl z Itálie, ale na Ukrajině si kávu nemohl koupit. S odstupem času mohu říci, že se vyplatily. Začali jsme vybírat kapsle pro jeho kávovar a nakonec jsme vybrali kapsle Lavazza A Modo Mio, které se ukázaly být navzájem velmi podobné. Tyto dva systémy jsou si co nejvíce podobné. Uveďme si několik údajů: horní průměr je 47 mm, dolní 34 mm. Dosud se všechny shodovaly, ale výška se liší (Firma 20 mm; A Modo Mio 17 mm).

Ale pokud je kapsle nižší, jak se z ní dostala káva?? A nyní to hlavní Zaměření: kapsle Firma mají ve spodní části konkávní prohlubeň o hloubce 5 mm. Jehlový mechanismus kávovaru propíchne kapsli o průměru 15 mm nebo silnější. A proto se nám podařilo uvařit kávu z kapslí Lavazza A Modo Mio v kávovaru Lavazza Firma.

Jaký je smysl tohoto experimentu? Přání ušetřit peníze. zcela normální a vlastní každému člověku. Káva v kapslích Lavazza Firma, v současné době cena 18rn\kapsle, a neexistuje žádná alternativa. Ale kávová kapsle od Lavazza A Modo Mio je úplně jiný příběh. Pro tento druh kapslí jsou k dispozici levnější analogy. V našem obchodě si můžete koupit kapsle od 12grn / ks.

Internetový obchod Coffee Shop nabízí široký sortiment kávy. Můžete si koupit zrnkovou, mletou a instantní kávu. Navštivte náš obchod a nakupujte s potěšením. Čekáme na vás!

Torrefacto Vetiver

  • Balení po 13 kusech. Směs arabiky a robusty z Brazílie, Ugandy a Nikaraguy.
  • Tmavě pražená, přírodně/suše pražená.
  • Nízká kyselost, vysoká hustota.

Upřímně řečeno jsem si nevšiml žádného rozdílu u Grillage. Asi nemám příliš vytříbený vkus. Ale s největší pravděpodobností jsou všechny takové směsi s tak tmavým pražením a Robustou jako základem opravdu plus minus stejné: pražené oříšky, kakao, kouř, tabák, dřevité tóny. Vysoká hustota nápoje, dobře se snáší s mlékem.

DI MAESTRI

Nezapomeňte, že jsem napsal výše o Caffitaly, že „zařízení je k dispozici v různých zemích pod různými značkami, v Rusku. pod původním, stejně jako“ Caffissimo „plus jeden další (který je níže)?

Takže DI MAESTRI = Caffitaly. Mají dva stroje, DI MAESTRI La Prima = Caffitaly P06 a DI MAESTRI Esperto = Caffitaly P05.

Jde tedy v podstatě jen o vlastní značku ve stejných výrobních závodech, kde se vyrábí Caffitaly P05 a Caffitaly P06. Mimochodem, zvídavý čtenář si může všimnout, že La Prima (respektive Caffitaly P06) je jako dva hrášky v lusku, zatímco Esperto (respektive Caffitaly P05) je jako Caffitaly S05. Mají však významný rozdíl.

Důvodem je, že P06 a P05 jsou součástí samostatné řady „Caffitaly System Professional“. běžné kapsle Caffitaly System pro ně nefungují. Kapsle Professional má jiný tvar: ve spodní části má malý schod. Pouzdro kávovaru pro kapsle se přizpůsobuje tvaru kapsle.

Myslím, že jde o čistě marketingové umělé rozdělení, aby kapsle Caffitaly a Caffitaly Professional (a tedy i „nezávislé“ značky jako Di Maestri) nebyly vzájemně vnímatelné.

Di Maestri si samozřejmě vytváří vlastní kapsle (všechny výše uvedené jsou nekompatibilní s „normálními“ kapslemi Caffitaly). Dodávají se v sedmi příchutích: čtyři espresso, jedna bez kofeinu, kakao a černý čaj. Jejich cena se pohybuje kolem 350-400 za 10 kusů. Osobně jsem to nezkoušel, myslím, že je to drahé.

Kapsle pro kávovary Tassimo

Kapsle Tassimo jsou jinak známé jako „T-disky“ a nejsou o mnoho méně běžné než kapsle Dolce Gusto. Jsou také všude k dostání. Alternativ je však poměrně málo. Tedy teoreticky existují, ale na trhu jsem se s nimi nesetkal a na Západě jsem o nich slyšel jen zběžně. Pravděpodobně proto, že kapsle mají speciální čárový kód, podle kterého kávovar Tassimo určí správný program spařování. A zdá se, že „alternativy“ mají problémy s kopírováním nebo generováním těchto čárových kódů. Musíte si tedy vystačit se značkovými příchutěmi, kterých není tolik jako u konkurenčních systémů.

READ  Jak správně zasunout jehlu do šicího stroje

Na začátku roku 2017 bylo v nabídce celkem asi 15 nápojů, včetně několika čajů a jedné horké čokolády. Kávové nápoje s mlékem se připravují ze dvou T-disků, což zdvojnásobuje cenu nápoje. V následující tabulce jsem ve sloupci „RRP na nápoj“ převedl přibližnou cenu balení 16 kapslí na odpovídající počet nápojů: 16 u „černých“ odrůd, 8 u mléčných kávových kapslí. Cena vychází z „doporučené maloobchodní ceny“, aktuální ceny naleznete na odkazech v tabulce.

Káva je téměř všude přírodní, mletá, poměrně jemně mletá, středně pražená, dvou značek: Jacobs a Carte Noire. Výjimka: Jacobs Café au Lait. instantní káva (opět označeno ⚠)

Důležité! Dříve, přibližně do poloviny roku 2016, měly všechny mléčné kapsle Tassimo (včetně Milka cacao) sterilizované koncentrované mléko. Bohužel, mnoho mléčných a kávových nápojů má druhou kapsli se sušeným mlékem, jako například Dolce Gusto. Tím se výrazně snížila chuť. Nicméně „klasika“ jako cappuccino s tekutým mlékem.

název fotografie Nasycení objemu (max. 7) Popis
Carte Noire Café Long Intense 120 ml 6 Silná dlouhá káva s výraznou hořkostí. 100% arabica z Kolumbie a Brazílie 34 ₽
Carte Noire Petit Déjenuer Intense 215 ml 5 Dostatečně velký na plnou černou kávu. 100% arabica 34 ₽
Carte Noire Espresso Aromatique 60 ml 5 Klasické espresso s jemnou chutí. 100% arabica 34 ₽
Carte Noire Cafe Long Delicat 120 ml 4 100% kolumbijská arabica s ovocnými tóny. Jemně mleté, středně pražené 34 ₽
L’OR Espresso Classique 60 ml 5 Jacobs vlastní značku L’OR. V podstatě stejná vejce jako Jacobs Espresso, jen o něco slabší. Středně pražená 30 ₽
L’OR Espresso Cafè Long Aromatique 120 ml 4 Lungo s „jemnými citrusovými tóny“ 30 ₽
Jacobs Espresso 60 ml 5 Silné espresso na bázi kávy Jacobs Monarch 30 ₽
Jacobs Americano 205 3 Klasické jemné Americano 30 ₽
Jacobs Caffè Crema Classico 215 ml 3 Café Crème Classique. 100% kolumbijská a brazilská arabika 30 ₽
Jacobs Cappuccino Classico 190 ml Klasické cappuccino se dvěma T-číslicemi na nápoj 60 ₽
Jacobs Café au Lait 195 ml ⚠ Instantní káva a sušené mléko z jednoho T-disku 30 ₽
Jacobs Latte Macchiatto 285 ml Vrstvené latte macchiato, 2 disky na nápoj 60 ₽
Jacobs Latte Macchiatto Caramel 285 ml Vrstvené latte macchiato s příchutí karamelu, 2 disky na nápoj 60 ₽
Baileys Latte Macchiato 260 ml 8 šálků espressa s koncentrovaným ultrapasterizovaným mlékem (jediný mléčný nápoj Tassimo na začátku roku 2021, který neobsahuje sušené mléko v mléčné kapsli), ochucený smetanovým likérem Baileys. 65 ₽
Milka Cacao 225 ml 8 porcí horké čokolády z kakaového prášku a sušeného mléka 50 ₽
Twinings Tea Latte 245 ml Kořeněný čaj s kořením (kardamom, hřebíček, zázvor) a sušeným mlékem. Připraveno z jednoho T-disku, 8 kusů v balení 60 ₽
Zelený čaj Twinings s mátou 245 ml 16 T-disků klasického zeleného čaje s mátou 25 ₽

Pro Bosch Tassimo

Alternativní kapsle pro Bosch Tassimo je téměř nemožné sehnat. Originální obal je opatřen čárovým kódem, který stroj přečte a spustí. Pokud chybí čárový kód, stroj se nezapne. Sortiment výrobků Bosch Tassimo je malý a na trhu nejsou žádné analogické výrobky.

Další nevýhoda pro milovníky cappuccina a různých kombinací mléka. Kapsle se musí kupovat zvlášť, což zdvojnásobuje cenu nápoje.

READ  Nefunguje automatika plynového kotle

Spotřebitelé se mohou setkat s rozpustnými kávovými kapslemi s nejrůznějšími syntetickými přísadami, což také není dobré. To platí i pro mléčné přípravky.

Další nevýhoda: v minulosti mléčné výrobky obsahovaly přírodní mléko. V současné době výrobce šetří a používá suché analogy, které nejsou přírodní. To je jednak zdraví škodlivé, jednak to špatně chutná.

Plus. ideální množství kávy v jedné porci je 9 gramů prášku.

PRO „KOMBATA“ (VELITELE). KRISTÝNA PANASJUK

Hlavní použití

Kávová tableta je nádoba s víčkem s mletými, praženými a lisovanými granulemi. Vakuové balení pomáhá zachovat vlastnosti surovin a usnadňuje vaření. Koupit horký nápoj je jednodušší než ho správně uvařit. Reklamní kampaně, které uživatelům široce prezentují kávovary a kávovary na espresso, zvýšily zájem lidí o blistry a poptávku po nich.

Standardní kapsle Lavazza. aromatická káva za 1 minutu

Kapsle Lavazza jsou miniaturní nádobky ve tvaru šálků s víčky, naplněné mletou praženou kávou, která je v továrně balena a lisována do jednorázových uzavřených kapslí.

Nápoj se připravuje ve speciálním přístroji, kde je dno a víčko kapslí pod tlakem, voda se vstřikuje pod vysokým tlakem a víčko slouží k vytažení předem připravené kávy z přístroje do šálku. Lidé si tento systém oblíbili pro jeho jednoduchost. Není třeba umývat filtry kávovaru ani zjišťovat, kam vylít várku z varné konvice. stačí vložit tabletu, přidat vodu a čekat. A voila. šálek voňavé kávy na vašem stole.

Společnost Lavazza vyvinula původní systém kapslí v roce 2004. Podstatou této kapsle je, že mletá káva v malých dávkách neztrácí své aroma a chuť po poměrně dlouhou dobu.

Kapsle kávovaru Lavazza se vkládají do speciálních nádob BLUE nebo Espresso Point, kterými protéká voda a získává se hustý napěněný nápoj. Myslíte si, že je to maličkost? Italská společnost ročně zabalí více než 2 miliardy těchto mikrodávek.

Výrobce používá k výrobě kávy v kapslích více než 10 různých příchutí. Značka Lavazza Blu Espresso nabízí celou řadu příchutí:

Milovníci espressa ocení Lavazza Espresso Ricco s dobrou hloubkou chuti v kombinaci s likérem. Milovníci kapslí s čokoládovou příchutí si zamilují Lavazza Blue Cioccolato Fondente. A s ohledem na nízký obsah sacharidů a tuků získáme nízkokalorický, zdravý nápoj.

Kapsle Intenso, Crema Dolce, Delicato, Ricco, Dolce, Decaffeinato, Magnifico, Perfetto připravují speciální espresso, jemné latte, sametové cappuccino, bohaté Americano.

Kapsle Squesito Special Edition Monsoon

Ochutnejte prémiovou indickou kávu Monsoon by Squisito. Kávová zrna procházejí primární fermentací pod vlivem monzunového větru, který dodává.

které, kapsle, jsou, správné

Spousta nadšených ohlasů od milovníků přírodních hlubokých L z celého světa

Informace:

které, kapsle, jsou, správné

Doplňky

Naše kávy:

Káva v kapslích a kávové speciality Kaffitaly jsou dodávány prostřednictvím přepravních společností po celém Rusku. Další informace o funkcích, fotografie a videa naleznete na webových stránkách Caffitaly (caffitaly.nebo caffitaly.com). Naši partneři: sdílení letadel.su, empty-legs.su a business-jets společnost.ru.

Dolce-Gusto a Nespresso. Registrované ochranné známky společnosti Société des Produits Nestlé S.A. Webové stránky Italianespresso.Nejste spojeni se společností Société des Produits Nestlé S.A. Máte-li zájem o originální kapsle Nespresso, kávovary nebo další informace. najdete na oficiálních stránkách výrobce kávovaru Nespresso.com nebo dolce-gusto.ru

Bohužel mnoho obchodů prodává nekvalitní analogy Dolce Gusto. V našem katalogu najdete pouze kvalitní italské výrobky se všemi potřebnými certifikáty a mnoha pozitivními recenzemi na internetu. Buďte opatrní a nekupujte nekvalitní analogy kapslí Nespresso Možný prodej kapslí Dolce Gusto ve velkém i v maloobchodě. Můžete také využít naši službu pronájmu business jetů pro soukromé lety.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS