Profesionální fény: Babyliss, Coifin a další

V bohatém světě profesionálních kadeřnických elektrických zařízení první místo v důležitosti rozhodně zaujímají vysoušeče vlasů, protože v rukou mistra tohoto zdánlivě jednoduchého a všem známého předmětu se stává nástrojem pro styling a pro sušení, a dokonce i pro obnovu vlasů po celé délce. Jak již bylo zmíněno, profesionální modely se od domácích, tedy těch, které jsme zvyklí používat doma, nápadně liší, a to nejen vysokým výkonem prvních dvou modelů.

Abychom vám pomohli s výběrem, ušetřili čas a nervy, pokusíme se sestavit hodnocení profesionálních vysoušečů vlasů, respektive jejich výrobců.

Profesionální vysoušeče vlasů Babyliss bezpochyby vyžadují zvláštní pozornost, protože jsou na ruském trhu nejoblíbenější. Důležitý je nejen počet vyrobených kusů za rok, ale také široký sortiment výrobků. společnost má na výběr z mnoha kadeřnických řad, mezi nimiž jsou v neposlední řadě vysoušeče vlasů!

Výběr vysoušeče vlasů pro parametry vlasů

Mnoho moderních vysoušečů vlasů je k dispozici se samostatnou sadou trysek. Náklady jsou však vyšší než při nákupu kompletní sady těchto dílů.

Který profesionální vysoušeč vlasů koupit

Než si koupíte fén pro profesionální použití, měli byste si dobře rozmyslet, k čemu jej chcete používat a jaký typ a délku vlasů chcete k úpravě vlasů používat. Je také užitečné znát svůj rozpočet, abyste se nedostali na příliš vysokou cenu fénu.

Výběr správného profesionálního vysoušeče vlasů vám může přinést hodiny uspokojující zábavy. Chcete-li se orientovat v různých modelech, můžete vzít v úvahu uživatelské recenze z internetu, zkušenosti svých známých nebo hodnocení nejlepších profesionálních vysoušečů vlasů popsaných výše. I když žádné z výše uvedených zařízení není vhodné pro vaši konkrétní aplikaci, existuje alespoň výchozí bod pro výběr nejlepší možnosti.

Kritéria výběru fénu na vlasy

Rozhodování o tom, který vysoušeč vlasů je nejlepší zvolit, vám pomůže pochopit výkonnostní charakteristiky a vliv jejich hodnot na kvalitu stylingu. Každý typ vlasů je třeba vysoušet pomocí správných parametrů fénu, které jsou pro něj nejvhodnější.

Power

Výstup je dostatečný. Některé modely mají méně než 200 W, ale pokud si vybíráte profesionální vysoušeč vlasů, zvažte varianty s výkonem nejméně 2 kW. Je pravda, že často existují vysoušeče vlasů s kapacitou 2,5 kW, ale nepatří mezi profesionály, takže se při výběru nemůžete spoléhat pouze na indikátor výkonu. Obecně platí, že výkon fénu určuje

 • Možnosti fénu při práci s různými typy vlasů (délka, hustota);
 • Rychlost a výška proudu vzduchu;
 • počet nastavení teploty;
 • množství elektrické energie spotřebované fénem.

Instalován v dobré vysoušeče vlasů motory „AC“ vytvořit silnější proudění vzduchu. V domácích sušičkách se často používají stejnosměrné motory, které se nemohou pochlubit stejným výkonem a spolehlivostí.

Konstrukce a provozní režimy vysoušeče vlasů

Jak již bylo zmíněno, je lepší zvolit fén s keramickým topným tělesem, abyste nepoškodili zdraví svých vlasů. Je také dobré, pokud má přístroj vyjímatelné filtry. Zabraňuje vnikání prachu do fénu a při domácím stylingu nemusí dýchat.

Při nákupu vysoušeče vlasů pro domácí péči postačí model se dvěma rychlostmi a třemi nastaveními teploty. Profesionálním kadeřníkům doporučujeme zvolit fén se šesti nastaveními proudu vzduchu i teploty. Tato sada uspokojí každého zákazníka s jakýmkoli typem vlasů. Teplotu a ventilátor můžete zapnout na maximum pro okamžité vysušení zdravých a hustých vlasů před úpravou. Pro slabší nebo řídké vlasy je nejlepší použít střední nebo minimální proud vzduchu a teplotu.

Při domácí úpravě vlasů začněte s nízkou teplotou a tlakem vzduchu. Režimy středního a vysokého výkonu používejte pouze tehdy, když jste si dostatečně jistí při používání nového fénu, abyste si nepoškodili vlasy. Ženy se zdravě vypadajícími vlasy by se také měly vyvarovat nadměrného sušení při maximální teplotě. Majitelé tenkých, křehkých kadeří, kteří se rozhodují, jaký fén zvolit, je lepší neuvažovat o výkonných zařízeních. Na barvené nebo oslabené vlasy použijte tepelnou ochranu.

READ  Domácí styling krátkých vlasů pomocí fénu

Pro kudrnaté kadeře je lepší zvolit nižší teplotu a nepoužívat koncentrátor, který horký vzduch úzce koncentruje. Pokud naopak chcete narovnat kudrny a mít dokonale rovný účes, zvyšte teplotu a použijte fén s koncentrátorem.

Přílohy jsou

Kromě standardní koncentrační trysky existují i další prvky, které mohou být při používání fénu doma užitečné.

 • Difuzér. Umožňuje vysušit kořínky bez rizika vysušení konečků kadeří. Difuzér může také pomoci vytvořit efekt „mokrých vlasů“.
 • Natáčení. Skvěle se hodí na nepoddajné vlasy.
 • Kulatý kartáč. Dejte svým vlasům dobrý tvar fénem.

Používání fénu doma může způsobit, že vaše vlasy budou vypadat vlhké. Při zapínání tepla nesměřujte proud vzduchu na pokožku hlavy, obličej a uši. Koncentrační tryskou se nedotýkejte vlasů. Udržujte od fénu minimální vzdálenost dva centimetry, protože může snadno dojít ke spálení vlasů.

Užitečné funkce vysoušeče vlasů

Mnoho domácích i profesionálních vysoušečů vlasů má další funkce, které mohou být v domácnosti užitečné. Nejběžnější funkce vysoušečů vlasů:

Ionizační funkce je umožněna vestavěným generátorem, který vysílá záporně nabité ionty. Ionizované fénování zanechává vlasy hladké a lesklé. Tato funkce je užitečná zejména pro ženy s přirozeně kudrnatými vlasy. U profesionálních fénů může ionizační funkce zlepšit strukturu vlasů tím, že vyhladí šupinky a sníží elektrizaci. Výsledkem je fén, který je k vlasům co nejšetrnější.

Typ ionizace. fény s turmalínovým povrchem. Generátorem záporně nabitých iontů není generátor, ale přírodní minerál turmalín. Profesionální fény s turmalínovým povrchem vytvářejí větší množství iontů, což výrazně zvyšuje příznivé účinky na vlasy.

„Studená injekce je skvělá pro udržení vlasů na místě. Zahřátím se vlasy stanou poddajnějšími, takže je můžete lépe tvarovat. Okamžité proudění studeného vzduchu pro lepší držení. Skvěle si poradí i s nepoddajnými vlasy.

Hodnocení TOP 10 profesionálních vysoušečů vlasů

Který z nich je váš oblíbený??

Podpořte svého osobního vítěze v hlasování níže!

DEWAL 03-120 Profile-2200

Vysoušeč vlasů má chytrý a ergonomický design. Nejenže vysušuje, ale lze jej použít i k úpravě vlasů. Spotřebič má 4 nastavení teploty a 2 rychlosti proudění vzduchu. Fén se snadno udržuje, po použití stačí vyjmout vzduchový filtr.

Výkon, W 2 200
Funkce Ionizace, chladný vzduch
Počet režimů 6

Který fén je pro vás nejlepší?? Porovnat

Při každém použití tohoto přístroje byly mé vlasy hladší a jemnější, ale používala jsem extra tepelnou ochranu. Nejžhavější režim nepoužívám. Pouze teplý vzduch.

Coifin NE1 R

Tradiční model v tmavé barvě drží vlasy pevně na svém místě, není třeba používat žádné speciální přípravky.

Integrovaný ionizátor zabraňuje elektrizování vlasů. Integrovaný systém automatického vypínání chrání před rozbitím.

 • výkon. 2300 W;
 • délka kabelu. 2 m 80 cm
 • trysky. 2 ks.;
 • Počet funkcí. 6;
 • chladný vzduch. ano;
 • Ionizace. ano;
 • Uspořádání tlačítek. strana.
 • Rychlé sušení a styling;
 • několik provozních režimů;
 • Dlouhá šňůra;
 • ionizační systém;
 • ochrana proti přehřátí;
 • nevysušuje vlasy;
 • pohodlné používání;
 • dlouhá životnost.
 • trochu těžká;
 • nejvyšší cena.

Coifin CL5 H

Konvenční model s integrovanými multifunkcemi umožňuje použití v kosmetických salonech i v domácnosti.

Jednotka je chráněna proti přehřátí speciálním vývojem. Několik trysek umožňuje upravovat vlasy do různých délek.

 • výkon. 2100 W;
 • Šňůra má délku 2 m 80 cm;
 • trysky. 2 ks.;
 • počet funkcí. 6;
 • chladný vzduch. je k dispozici;
 • ionizace. ne;
 • umístění tlačítek. do stran.
 • kompaktnost;
 • rychlé sušení a styling;
 • čím delší je šňůra;
 • cenově dostupné;
 • několik režimů pro různé typy vlasů;
 • pohodlné trysky.
 • hlučné během provozu;
 • bez sklopné rukojeti.

nejvýkonnějších fénů

Výkon spotřebiče přímo ovlivňuje jeho funkčnost. Dnes jsou k dispozici modely s výkonem od 400 W do 2000 W. Profesionální fény mají výkon až 2600 W. Čím vyšší je výkon, tím lepší je intenzita proudění vzduchu a jeho ohřev. Pro krátké a řídké vlasy stačí 400-1000 W, ale pro husté a dlouhé vlasy zvolte zařízení s výkonem až 2000 W.

Rowenta CV 7430

Tento model je zárukou zdravých a krásných kudrlin. Stylový bílý design exteriéru. Vysoce kvalitní plastový materiál. Mřížky s keramickým povlakem. Výkon je 2200 W. 6 nastavení pro ideální teplotu a rychlost v závislosti na typu vlasů.

Režim šetrného sušení.

Difuzní tryska s masážním účinkem a koncentrovací tryska.

Tichý provoz.

Mezi další bonusy patří chladný vzduch a ionizace.

READ  Termo taška s chladicí baterií Jak používat

Bosch PHD9940

Výkonný model (2200 W), odpovídající kritériím profesionálních modelů. Černý matný povrch karoserie odolný proti mechanickým nárazům. Kromě standardních možností je vybaven také chladicím ventilátorem a ionizační funkcí. Konstrukce se 2 rychlostmi a 3 nastaveními teploty. Několik trysek. koncentrátor a difuzor.

Dlouhý kabel. 3 metry.

Originální design.

Šetrná péče o vlasy různého stavu a délky.

Zařízení je masivní a váží 900 g.

Remington D5215

Lesklý matný povrch má 3 režimy ohřevu a 2 rychlosti. Výkon je 2300 W. Lze ji použít nejen k vysoušení vlasů, ale také k vytváření krásných účesů. Má 2 trysky, jeden difuzor a jeden koncentrátor.

Dlouhá životnost.

Atraktivní design.

Pohodlná rukojeť a rozložení tlačítek.

Ionizace a foukání studeného vzduchu jsou doplňkové funkce.

který, lepší, používat

Bosch PHD9760/9769

Působivé z hlediska funkčnosti, konstrukce a originálního designu. A není divu, protože je vyroben největším německým výrobcem. Společnost Bosch dodává svým zákazníkům odolné spotřebiče již více než 30 let. Výkon je 2400 wattů. Má motor, který může nepřetržitě běžet až 8 hodin. K dispozici jsou 2 nastavení rychlosti a 3 nastavení teploty.

Atraktivní matný povrch.

Ochrana proti přehřátí.

Ionizace a extrakce za studena jsou volitelné.

Součástí balení je difuzní tryska a koncentrátor a také sponky na lokny a speciálně navržený hřeben.

Philips HP8251

Fén, který zaujme krásným provedením, kvalitou a možnostmi. Výkon je 2300 wattů. Obsahuje difuzér a koncentrátor pro krásné lokny a dlouhotrvající účesy. K dispozici je 6 pracovních režimů pro různé typy loken.

Ergonomická rukojeť.

Dlouhá šňůra. 2,5 m.

Keramický povlak na topných článcích.

Krásný styling a šetrné sušení díky extra režimům ionizace a chladného vzduchu.

BaByliss 6615E

Tento model si získal srdce módních nadšenců díky svému originálnímu a nápadnému designu a funkčnosti. Ideální pro domácí použití. Tělo je vyrobeno z kvalitních a odolných materiálů. Dodává se s několika vyměnitelnými tryskami, včetně koncentrátoru.

Výkon. 2300 W.

Vyjímatelný filtr.

Atraktivní vzhled.

Další funkce, jako je ionizace a studený vzduch, zaručují šetrnou péči o vlasy.

Philips HP8280

Vysoušeč vlasů má jedinečný senzor, který zabraňuje přehřátí a vysušení pramenů a zajišťuje bezpečné vysoušení různých typů vlasů. S 6 provozními režimy. Pozornost přitahuje také stylový design ve světle fialových odstínech. Dobrý výkon. 2300 W. Model je dodáván s několika tryskami. difuzorem a koncentrátorem.

Iontový režim pro lesklé a hladké vlasy.

který, lepší, používat

Vysoce kvalitní provedení.

Šňůra je dlouhá. 2,6 m.

Ergonomická rukojeť.

Dodatečný efekt foukání za studena zvyšuje odolnost stylu.

Coifin EVA X1R

Výkon a funkčnost tohoto vysoušeče vlasů jsou žádané nejen běžnými uživateli, ale i profesionály. Má vysoký výkon 2300 W. Má 4 režimy ohřevu a 2 rychlosti.

2 trysky koncentrátoru různých velikostí.

Android vs. iPhone | Co je lepší? Co budu používat?

Ergonomická rukojeť.

Otočná, dlouhá šňůra. 2,9 m.

Dalšími možnostmi jsou studený vzduch a ionizace.

Braun, Satin Hair 7 HD785 SensoDryer

Profesionální vysoušeč vlasů Braun s teplotním čidlem měří a upravuje teplotu vzduchu, aby nedocházelo k poškození vlasového stvolu a lámání vlasů. Kromě toho. střídavý motor pro dlouhou životnost bez přehřívání.

2 režimy rychlosti a regulátor teploty. Zajímavé je, že chladnější vzduch ve vysoušeči vlasů Braun je chladnější než v jiných podobných přístrojích. Lze ji použít k udržení účesu. stačí do vlasů foukat studený vzduch.

Jediným problémem je délka kabelu 1,8 metru, která je pro profesionální použití poněkud krátká. Jedinou pohodlnou možností je, když jsou všechna kadeřnická pracoviště vybavena zásuvkami. Mějte to na paměti, když uvažujete o tomto modelu.

Nejnovější recenzované produkty

Obrovský výběr zboží jakékoliv hodnoty vždy ztěžuje výběr toho, které je v danou chvíli tak potřebné, protože chcete neudělat chybu, vybrat to nejstejnější a za velmi rozumné peníze. Vždy chcete, aby byl produkt lepší a zaplatili jste za něj méně peněz. Výběr je vždy obtížný, zejména pokud máte omezený rozpočet. Účelem tohoto článku je alespoň trochu, ale zjednodušit úkol.

A tak. něco málo o fénech. Tým našeho obchodu prodává kadeřnické produkty již více než dvacet let a přišel do styku s vysoušeči vlasů od mnoha výrobců, a proto se s vámi chceme podělit o naše postřehy týkající se této nezbytné položky pro každého kadeřníka. Budeme hovořit o profesionálních vysoušečích vlasů pro kadeřníky od společností, které dobře známe a se kterými máme zkušenost. Zde nenajdete žádné technické specifikace našich fénů.е. Jejich výkon, rychlost proudění vzduchu, množství vzduchu, které musí fén zpracovat, hmotnost atd. д., Cílem tohoto článku je provést stručnou analýzu kombinované kvality různých značek na základě statistik prodeje řady různých modelů. Abychom nikoho neurazili, uvádíme všechny výrobce v abecedním pořadí.

READ  Lze zmrazit zakysanou smetanu v mrazáku

Nejoblíbenějšími modely jsou TIZIANO a CARUSO, které se vyznačují kvalitním zpracováním, spolehlivostí a nízkými nároky na záruku. Fény této společnosti lze snadno doporučit ke koupi. Většina fénů se pohybuje ve střední cenové kategorii. Recenzi společnosti CARUSO naleznete zde.

Když jsme před několika lety žádali o radu ohledně dobrého a spolehlivého vysoušeče vlasů, bylo nám jednoznačně doporučeno, že tyto vysoušeče vlasů téměř nikdy nezklamaly. Výkonné, spolehlivé, pracovaly na dvě směny a neunavily se, všichni byli spokojeni. prodejci i zákazníci, pak najednou jejich popularita bez zjevného důvodu prudce klesla, jejich místo okamžitě a náhle zaujaly fény BABYLISS. Převážně fény BABYLISS. Klasické fény COIFIN měly při vší své spotřebitelské atraktivitě jednu jasnou výhodu: design, místo klasického designu COIFIN. Fény BABYLISS vypadají nepopiratelně hezky. Ale i přes nevysvětlitelnou ztrátu popularity jsou vysoušeče vlasů COIFIN důstojnými zástupci ve své kategorii zboží a rozhodně se doporučují ke koupi. Cenová kategorie: střední.

Všichni velcí hráči na trhu kadeřnických salonů mají své vlastní značky a značka DEWAL je toho názorným příkladem. Tato značka je ve vlastnictví společnosti Galser, představuje velkou škálu produktů, která zahrnuje širokou škálu kalibrovaných a dokonale vyvážených z hlediska poměru ceny a kvality fénů. Za rozumnou cenu nabízí produkt, který obsahuje vše, co by měl moderní fén mít. Design je příjemný na pohled a spolehlivost vzbuzuje důvěru, že tento vysoušeč vlasů svého majitele nikdy nezklame. Záruční reklamace jsou velmi vzácné, a pokud k nim dojde, záruční servis je velmi rychlý a nevzpomínáme si na žádné zpoždění oprav. Jednoznačně doporučujeme ke koupi. Cena není tak přemrštěná jako u známějších značek.

Firma je dobře známá svými zastřihovači vlasů, ale fény tvoří jen skromnou část sortimentu. Při analýze posledních ceníků firem, které prodávají kadeřnické zboží, vidíme, že fény MOSER přestaly tyto firmy zajímat a byly úspěšně nahrazeny fény jiných značek, nicméně fény MOSER byly a jsou důstojnými zástupci této kategorie zboží. Slušná spolehlivost a velmi příznivá cena je činí žádoucími pro zákazníky, kteří dávají přednost známým značkám.

Vysoušeče vlasů této značky překračují průměrnou cenovou hranici. Veškeré reklamní materiály barvitě popisují supermoderní a hi-tech řešení použitá ve výrobcích. Je těžké objektivně posoudit, proč je PARLUX žádán za peníze, za které si můžete snadno koupit dva nebo tři dobré fény od jiných společností. Musíme zcela důvěřovat marketingovým trikům a doufat, že bude sloužit třikrát déle. Můžete si však být jisti, že s fénem PARLUX dáte svým kolegům najevo, že jste nekompromisní a na nářadí nešetříte.

Více informací o některých modelech zde uvedených výrobců najdete v sekci Články.

Představujeme pouze ty nejlepší profesionální vysoušeče vlasů. V našem internetovém obchodě Elegant si můžete koupit profesionální fén za skvělou cenu. pokud jste, můžeme vám objednávku doručit následující den.

místo. Parlux Alyon

Nejrychlejší domácí vysoušeč vlasů s dalšími nástavci je na 1. místě. Parlux Alyon. Kvalitní a moderní profesionální zařízení, které se zaslouženě těší vysoké reputaci mezi zákazníky.

Sušička Parlux Alyon má výkon 2,25 kW, který vám zajistí rychlé sušení a dlouhotrvající styling. Je vybaven 2 nacvakávacími tryskami, které soustřeďují proud vycházejícího vzduchu a zajišťují správný objem. K dispozici je také důmyslné nikl-chromové topné těleso, které udržuje optimální teplotu. můžete si vybrat ze 4 nastavení teploty a 1 nastavení extra studeného vzduchu. Parlux Alyon má 2 režimy rychlosti, takže je snadné přizpůsobit provoz vašim potřebám. Přepínače na ovládacím panelu jsou na boku, což je neobvyklé, ale vůbec ne nepohodlné.

Vysoušeč vlasů pracuje na bázi technologie Ceramic Ionic, což znamená, že keramické prvky ionizují vlasy a dodávají jim hebkost a jemnost. Zařízení Parlux Alyon má speciální „tlumič“, takže pracuje s nízkou hlučností. Samostatný důraz je třeba klást na dlouhou šňůru.3 m a nízkou hmotnost fénu (485 g).

| Denial of responsibility | Contacts |RSS