Zdá se, že fén je velmi všestranný nástroj pro péči o vlasy a jejich úpravu. Je však třeba vzít v úvahu důležité body a určitě se velmi rychle vzdáte jeho používání.

Průměr kartáče

Řiďte se prosím délkou svých vlasů. To je důležité zejména u krátkých účesů po ramena, u nichž je optimální průměr 30-35 mm (nebo co nejmenší). Velké kartáče o průměru 45 mm a více by pro vás bylo nepohodlné používat. Tato velikost je vhodnější pro vlasy spadající pod ramena.

nastavení teploty

Stejně jako u jiných tepelných přístrojů na vlasy, ať už se jedná o kulmu nebo klasický fén, by měla být k dispozici možnost volby nastavení teploty. Ideálně studené, teplé a horké. Za prvé můžete vždy najít teplotu, která vyhovuje vašemu typu vlasů. Za druhé, přítomnost studeného foukání vám umožňuje stylovat podle všech pravidel. Chladný vzduch dodává vlasům mimořádnou hladkost a lesk.

Pokud však používáte pouze jednu teplotu, je velká pravděpodobnost, že vaše vlasy budou časem příliš suché, protože jsou stále příliš horké.

Fénujte vlasy na 70-80 % přirozeně, před použitím fénu použijte specializovaný pečující přípravek (zejména ochranu proti teplu). Můžete se tak těšit z krásných a zdravě vypadajících vlasů.

Nejlepší značky

V prodeji je obrovský výběr fénů od renomovaných i méně renomovaných výrobců. Vybrali jsme značky s nejlepší pověstí mezi spotřebiteli:

 • Philips. Nabídka zařízení ve všech cenových relacích. Fény Philips jsou šetrné k vlasům a mají širokou škálu trysek.
 • Nezáleží na tom, který model si vyberete, zda pro domácí nebo profesionální použití. Děti jsou známé svým smyslem pro detail.
 • Rowenta. Mezi výrobky Roventa snadno najdete fén, který bude vyhovovat vašim individuálním potřebám. Například pro krátké nebo velmi husté vlasy.
 • Braun. Praktické modely, které lze používat doma i na cestách. Zařízení mají elegantní, minimalistický design.

Fény no name výrobců se často rychleji rozbíjejí, nemají vždy regulovatelnou teplotu a při zahřívání mohou vydávat nepříjemný zápach.

Otočný kartáč na vlasy, recenze

Přemýšlím, že si pořídím rotační elektrický fén na vlasy. Používá někdo? Pokud. ano, dejte nám prosím vědět, co si myslíte. Předem děkujeme.

Znečistí vám to vlasy?? Jaké jsou nevýhody??

Uvedu zápory, protože se snažím vybrat co nejméně.

Bylo mi řečeno, že se štětiny rychle drolí.

existují 2 varianty, první, kde spousta zbytečných trysek, a nejdůležitější, rotující, 50mm, pro mě je to příliš mnoho. druhá verze, jedna hlava, 38 mm, ale výkon je pouze 700(!

který, kartáč, lepší, rotační, nebo

Philips. Zatím se k němu přikláním, ale myslím, že i štětiny jsou zmačkané a firma není důvěryhodná.

Vitek prozatím nebo již není k dispozici, výkon 800. minimum informací.

5 Valera Style Roll 400. pouze výkon 400. (((

který, kartáč, lepší, rotační, nebo

a ten nemá ionizaci ani trysky s keramickým povlakem. hromada je umělá.

Vždycky jsem si to přála a teď se mi splnil můj idiotský sen! Mám krátké, vlnité vlasy a vždycky jsou plné chmýří, ale teď mám hladké, objemné, upravené vlasy a vypadají skvěle!

Ale Philips má možnost zakoupit náhradní kartáčky v servisním středisku v případě, že štětiny selžou, zatímco Roventa a Bebiliss to nemají))) Zítra přinesou můj Philips, napíšu svůj názor)))

Pořídila jsem si fén. Kartáč Bebilliss A130, nepotřebuji žádné zbytečné nástavce, takže jsem se rozhodla pro tento model.

Co je lepší, rotační kartáč nebo ne??

Koupil jsem Bosch s nerotačním. Nepoužívám rotační. Jsem handicapovaný). Brushaphen. není můj. Napoprvé jsem to udělal správně! Mé vlasy jsou hladké a trochu pružné. Mám velmi husté a nadýchané vlasy po ramena. Model Bosch PHA 2000

Manžel mi před rokem a půl daroval kulmu BaByliss 2735E a já si ji zamilovala! Mám středně dlouhé, kudrnaté a husté vlasy. Používá se každý druhý den, velmi užitečné, ale včera přestal fungovat rotační kartáč, prostě se přestal točit(((( velmi naštvaný, protože teď nemůžu žít bez této kouzelné věci. Podíval jsem se na ně a zdá se, že se jim Rowenta CF 9220 líbí. Používá ji někdo??

Použil BaByliss. První vyhořel po 1,3 roce a druhý po 7 měsících. Ale je velmi snadno stylovatelný a vyhovuje mi na něm všechno, kromě trvanlivosti. Myslím, že si zkusím pořídit Rowentu.

V televizi je to blbost. To je asi ten typ věcí, které si holky kupují, a pak se jim zamotávají na hlavě.

Vyberte si Bebeliss nebo alespoň. roventa (je mnohem levnější)

Víte, že o řád je to desetinásobek??

Jaký je nejlepší vysoušeč vlasů??

Moje roventa je první se zástrčkou, která jde do zásuvky, je obrovská a těžká. Mají ostatní modely rotační kartáč?

Podívejte se na video tipy stylisty Eugena Sedoga na http://www.YouTube.com/watch?v=CzIO8cx7DA8feature=player_embedded

Koupit Bebliss. Je to skvělý stohovač. Jsem trochu kutil, ale zvládne to každý.

Můžete mi říct, kde si mohu objednat nebo koupit Bebliss 2735??a kolik zhruba stojí?

To je ten nejúžasnější kartáč. Remington. Nedávno jsem ho dostal, jsem s ním velmi spokojený

Takový fén jsem si koupil už dávno, značku si nepamatuju.Tak to bylo ležet mi asi šest měsíců bez použití, jen druhý den si vzpomněl na jeho existenci. Jsem s ním nesmírně spokojená, vlasy jsou hebké a jejich úprava mi zabere velmi málo času.Je to nejúžasnější kartáč na vlasy a šetří čas.)

Souhlasím s tím, že pokud máte ruce na špatném místě, můžete si dělat, co chcete. stále to nefunguje=) Používala jsem ho, když jsem měla dlouhé vlasy i když jsem je stříhala, je skvělý a šetří čas. Jen to netrvá příliš dlouho. Za méně než rok a už nechce otáčet a přehřívat se hrozně. Tak, že Vitek nedoporučujeme vzít, lepší jakoukoli jinou společnost fén, jako já a bude dělat =) Ale pouze rotační. Líbilo se mi to=)

Největší kartáč. Remington. Koupil jsem ho nedávno, velmi spokojený s ním

READ  Jak narovnat vlasy bez žehličky na vlasy nebo vysoušeče vlasů

Největší kartáč. Remington. Koupil jsem si ho nedávno, velmi spokojený s produktem

Ale Philips má možnost zakoupit si v servisním středisku náhradní kartáčky pro případ, že by štětiny selhaly, zatímco Roventa a Bebiliss tuto možnost nemají))) Můj Philips tu bude zítra a já napíšu svůj názor)))

Philips HP8656-kto-nibude mít ihned k dispozici fen?

Babiliss, moc se mi to líbí. Mám dlouhé vlasy, které si upravuji jednou za tři až čtyři dny.

Byl rozbitý rok, mohla jsem ho vrátit v záruce, ale myslela jsem, že ho manžel opraví, tak jsem ho otevřela, ale nebyl vrácen v záruce. Koupil jsem si Roventa, snažil jsem se ho používat po dobu 2 týdnů a uvědomil jsem si, že není určen pro dlouhé vlasy, je těžší a zřejmě méně výkonný, ačkoli to bylo oznámeno stejně jako v Bebiliss. Po dvou týdnech trápení s Rowentou jsem si koupila Bebiliss.

Nejlepší je vybrat si profesionální firmu.Jsem kadeřnice v práci, někdy používám kartáč na vlasy (Gama je profesionální společnost), je tu také Remington. khairway.Dívejte se na výkon, ne na design. Čím vyšší výkon, tím lépe

Společně s manželem. Nemám peníze, žijeme sami. Peníze jdou do mých rukou. V čem je problém?

Mám zavolat do péče??

Koupil, vlasy po ramena, bez stylingu nemůže, mučil již s obvyklými vysoušeči vlasů. Je pro mě těžké narovnat vlasy, dříve to trvalo více než 30 minut.

TYPY CHÁBRŮ, CO VŠICHNI MÁME #2

Ale s tímto štětcem to zvládnu za 15 minut. A nemusím nic dělat, ruka se neunaví. Dobře ji narovná. U kořínků má objem. Teď už se nestydím za to, že jsem se rozpustila.

Ale mohli by udělat chladnější režim studeného vzduchu a pak na konci stylingu se dostane dusno, nevím, jak budu ležet v létě.

A také obrovská nevýhoda. Zamotává mi vlasy. Není to těžké, musíte si to osvojit. Ale jednou jsem se do jednoho pramene tak zamotal, že jsem musel ten zamotaný chuchvalec odříznout. Mohlo to však být jednodušší: namočit pramen do vody a dát na něj kondicionér.

A vlasy se mi mohou zamotat. Je to poprvé, co je mám tak zamotané. Ale v několika dalších případech se to z nějakého důvodu nestalo.

Dnes jsem si koupil Philips HP8665 a začal jsem si upravovat vlasy, když jsou mokré. Z nějakého důvodu je to velmi elektrizující, není to možné. Kdo má takový kartáč na fén, řekněte mi, prosím. Vlasy se ti zamotávají?

Už nějakou dobu mám tento fén s rotačním kartáčem. Děvčata, jsem s ním velmi spokojená. Právě fén mi umožnil nechat si narůst vlasy. Jen si na to musíte trochu zvyknout. Poskytuje dobrý objem a nezamotává se. Jsem s ním velmi spokojená, jedinou nevýhodou starého modelu je, že má pouze jednu teplotu. Skvěle se hodí k vlastnímu stylingu.к. Používám ho každý den a obvykle je těžké dosáhnout dobrého objemu na zádech (s hřebenem a fénem je to těžké), ale s rolovacím kartáčem toho dosáhnu během chvilky. DOPORUČUJEME! ))))

Četl jsem recenze na Yandexu. Hledá se točící se. Vybral jsem dva: Roventa 9220 a Babilis 2735. Viděl jsem ji v obchodě Babilis. Obrovské ((

Poznámky: Tento spotřebič vlastním od ledna 2009. Používám ho každý den. Trvalo mi asi tři týdny, než jsem si na něj zvykla. Pro jemnou ženskou ruku je trochu těžký. Pak jsem si na to zvykl a problém zmizel. Po šesti měsících používání se z nějakého důvodu přestal otáčet na jednu stranu, tlačítko se zaseklo. Byla jsem samozřejmě rozrušená a naštvaná. O několik dní později šel manžel kolem poličky s fénem, upustil ho a ten se opět roztočil na obě strany! Doufám, že se znovu nerozbije) Vše, co píše o odpadávajících tryskách, je mírně řečeno nepravdivé, stačí se naučit, jak tyto trysky správně nainstalovat, je zde speciální zámek a t.п. Sušička je určena k úpravě, nikoli k sušení. Měla bych nosit mokré vlasy, ne mokré po koupeli. Není vhodný pro dlouhé vlasy. Hrubá tryska mi sahá až po ramena. Obecně jsem s fénem spokojená. Těšil jsem se, až si pořídím slušný spotřebič s rotačními tryskami, a je to tady.

Dobré stránky: Zvládne to i u hustých vlasů

Slabé stránky: Lze otáčet pouze jedním kartáčem

Vzduch je velmi horký a poškozuje vlasy

Její zpracování je velmi kvalitní

Komentáře: Tento vysoušeč vlasů jsem si koupila před dvěma lety po přečtení mnoha recenzí na internetu.

Velmi rychle jsem si na něj zvykl a zamiloval si ho.

Existují samozřejmě i nevýhody, například horký vzduch, který může snadno deformovat plastové části sušičky. Je jasné, že vlasy pro něj nejsou dobré. Ale škody se nějak podařilo kompenzovat dobrou péčí.

Fén se po roce rozbil, respektive foukal stejně dobře jako předtím, ale kartáč se nechtěl točit.

Přesně takový jsem si koupila před 3 měsíci a ani jsem nehledala alternativy, protože se mi fén při používání opravdu líbil.

Nakonec se včera rozbil i tento nový. Přesně tak. kartáč se přestal točit, ale samotný vysoušeč vlasů funguje.

Nyní budu hledat alternativu, protože zpracování nechává mnoho být žádoucí, zejména za tuto cenu.

TIP. LEPŠÍ JE POŘÍDIT SI FÉN S NEOTÁČIVÝM KARTÁČEM. Babyliss AS 120 E. točení ! Vlasy se vám stejně zamotají!

A já mám tuto otázku: může takový kartáč kroutit vlasy jako celek (ne jen konce)??

a pokud někdo použil nebo jen ví, že kartáč fénu Philips HP 8651 se otáčí? a měl jsem pochybnosti. a celkově, jak to je?

Bebilis se mi opravdu líbí, ale z celé sady používám pouze koncentrovací trysku (jako normální fén) a hustý stylingový kartáč. Velmi praktické je, že se kartáč otáčí stisknutím tlačítka v různých směrech. A velmi praktické pro domácí styling, zejména pokud máte ofinu nebo kratší vlasy. Ofina se také velmi snadno upravuje. Doporučuji. Používám ho už dva roky. funguje skvěle, nikdy mě nezklamal.

Zanechte komentář: | 13.04.2010, 12:14:23 [3864396794]

Uh-oh! Zpívám chválu na svůj štětec. Vlasy až po lopatky, a nebýt kartáče BeBeliss. Stále jsem chodila dvakrát týdně do kadeřnictví. Vlasy jsou jemné, kudrnaté a kudrnaté zároveň. Kartáč dělá dokonalý Hollywood na hlavě za 20 minut, táhne a vyhlazuje, pohybuje se na koncích. Používám ho už několik let, první se rozbil /Philips nebo tak něco? Už si to nepamatuju, tak jsem hned ráno běžel koupit nový. Babyliss používám už rok a jsem s ním velmi, velmi spokojená!

READ  Dělený systém se zcela neuzavírá

Mám také Beblisse! V tomhle s vámi všemi souhlasím!

Pro ty, jejichž vlasy trpí neustálým používáním žehličky. dar z nebes! Narovnává vlasy bez poškození! Navíc vlasy vypadají skvěle a jsou upravené. Když jsem zkrátila roztřepené konečky a úplně přešla na kartáč, moje vlasy byly mnohem lepší! Nejlepší tip pro všechny

Barva vlasů pro hnědé oči

Organická barva na vlasy Sunpb

Ach můj bože, jaká krása, moje vlasy jsou pryč, konečně se to stalo, jaké požehnání, měl jsem pochybnosti, ale koupil jsem si to, teď nemůžu uvěřit svému štěstí, díky tomu, kdo vynalezl tento vysoušeč vlasů, jediná věc, kterou se obávám, je, že moje bílé vlasy vyhoří před koncem. ale nikdy nevíte

Plánujete si pořídit elektrický rotační kartáč na vlasy k fénování vlasů? Používá ji někdo?? Pokud. ano, sdělte nám prosím svůj názor. Předem děkujeme.

Dobrý produkt, mám dlouhé vlasy téměř k pasu přesušené krepatění a rozštěpené konečky v krátkém karowl). Koupila jsem si fén Phillips8665 a ani jednou jsem toho nelitovala, protože jsem nikdy předtím neměla takové vlasy! Trvá to stejně dlouho jako běžný fén, ale konečný výsledek je úžasný. Moje vlasy vypadají, jako by právě vyšly ze salonu. Dívky se neděsí příběhy, že kartáč zamotat a trhat vlasy, ani nic takového se mi nikdy nestalo. Přeji vám krásné vlasy.

Používám Philips 8665 a miluji ho. tam štětiny přírodní a tam je jemný režim sušení vlasů, to znamená, že teplota je 55 stupňů a vlasy nevysušuje a nepálí Jsem velmi spokojený a ještě zapomněl ionizace také je k dispozici. je to proto, aby se vlasy neelektrizovaly.

Dívky, a výkon 700 wattů v jednom Bebilliss není dost? Mám řídké a řídké vlasy. Je to v pořádku? Líbí se mi, že tento kartáč na vlasy nemá žádné další nástavce. Jaký je zásadní rozdíl mezi přírodními a plastovými štětinami?? Viděla jsem také štětec s kombinací plastových štětin a tenkých plastových chloupků. Kdo to vyzkoušel??

velmi spokojená a už si bez něj nedokážu představit úpravu vlasů.a nic se tím nezkazí. Mám dlouhé a husté vlasy a zpočátku jsem se bála, že se mi budou zamotávat. Mám Brown

Ahoj, vlastnil někdo někdy fén od společnosti Energy?? Chci si ho koupit, ale nevím, jak dlouho vydrží. Předtím jsem měla fén Scarlett, ale ten po měsíci vyhořel! Nechci znovu takhle uklouznout. Mám zálusk na Energy 8032

Nejlepší kartáček, jaký jsem kdy měl. Remington. jsem ho nedávno dostal, jsem s ním velmi spokojen

Před rokem jsem si také koupil Remington, štětiny jako nové. lehké a snadné, přesto s příkonem 600 nebo 700 W rychle schne

Před rokem jsem si koupil také Remington, štětiny jako nové. Je lehký a snadný, ale výkon je 600 nebo 700 a rychle mi vysuší vlasy

A Remington některé jednoduché dostal, za 1300 dvě hlavy kartáčů, jeden silnější, druhý tenčí. AS700, myslím, že je to model.

Jsem s ním spokojený, koupil bych si další, ale nemůžu ho najít.

Má neotáčivý kartáč a dlouhé vlasy (do pasu) zvládnu snadno sama

Používám Philips 8665 a miluji ho. má přírodní štětiny a šetrný systém vysoušení vlasů, což znamená, že teplota je 55 stupňů a nevysušuje ani nepálí vlasy, jsem s ním velmi spokojená Zapomněla jsem, že ionizace je také možnost. Je to proto, aby vaše vlasy nebyly elektrizovány.

Především, ve srovnání s mým základním, trvá dlouho, než uschne.

Za druhé, není to první rok a štětiny jsou všechny vrásčité. Žádné rovné vlasy jako ty nové (a to jsem je měla upravené po ramena)

Dámy, je 700 wattů na jediném Bebilliss příliš málo? Mám tenké, řídké vlasy. bude stačit? Líbí se mi, že tento kartáč na vlasy nemá žádné doplňky. Jaký je zásadní rozdíl mezi přírodními a plastovými štětinami?? Viděla jsem také štětec s kombinací plastových štětin a tenkých plastových chloupků. Zkoušel někdo takový??

Zkusil jsem to. Nejlepší je, že i kdyby měkké štětiny odumřely, plastové štětiny jsou věčné.

Je to úžasné.Dceři se daří skvěle s vlasy až po pás.a není to kadeřnice.Mám rowentu po ramena.Mám rowenta

Mám rotační fén Roventa, malý výkon, nejdřív jsem si natáčela třásně a dělala objemné účesy, ale po roce a půl se rotační část odštípla a někdy se po minutě prostě vypne, prostě nemůžete fénovat a dát vlasům objem po 1 minutě práce. Smutný, nyní při hledání dobrého výkonného vysoušeče vlasů, který bude použit pro styl s hřebenem, a Rowenta bude použit pouze pro třásně, velmi to bylo krátkodobé. Jsem z ní zklamaný

Chci si nechat zesvětlit vlasy, ale stojí to za to??:)

Uživatel webu Žena.ru bere na vědomí a souhlasí s tím, že nese výhradní odpovědnost za všechny materiály zveřejněné zcela nebo zčásti pomocí Ženy.ru. Uživatelka.ručí za to, že umístěním svého materiálu neporušuje práva třetích stran (mimo jiné autorská práva), aniž by byla dotčena jejich čest a důstojnost.

Uživatelská stránka Žena.uk zasláním materiálu projevují zájem o jeho zveřejnění na stránkách a vyjadřují svůj souhlas s jeho dalším použitím vlastníky stránek žena.ru. Všechny materiály na téma Žena.Woman.ru, bez ohledu na formu a datum zveřejnění na webu, lze použít pouze se souhlasem majitelů webu.

Používání a přetiskování tištěných materiálů z webu žena.ru možné pouze s aktivním odkazem na zdroj. Použití fotografického materiálu je povoleno pouze s písemným souhlasem správy webových stránek.

Umístění předmětů duševního vlastnictví (fotografií, videí, literárních děl, ochranných známek atd.) není povoleno.д.) o ženě.ru pouze těm, kteří mají potřebná povolení k takovému zveřejnění.

Copyright (c) 2016-2022 Hurst Shkulev Publishing Ltd

Osvědčení o registraci média EL č. FS77-65950, vydané Federální službou pro dohled nad komunikacemi, informačními technologiemi a masmédii (Roskomnadzor) dne 10. června 2016. 16

Zakladatel: Hurst Schkulev Publishers Limited Liability Company

Kontaktní údaje redakce na státní orgány (včetně Roskomnadzoru):

Hlavní vlastnosti hlavic

Modely tohoto spotřebiče se liší parametry a dalšími funkcemi. Výsledek a cena dlažby se odvíjí od těchto skutečností. Při výběru nejlepšího fénu pro sebe, milé dámy, byste měly věnovat pozornost následujícím vlastnostem:

 • Jmenovitý výkon. To závisí na délce a hustotě vašich vlasů. Pro kratší účesy, jako je například bob, by mělo stačit nejmenší nastavení kolem 400 W. Pokud máte dlouhé vlasy, měl by se výkon pohybovat mezi 600 a 1 000 watty. Pokud máte silnější, potřebujete větší model s příkonem 1 200 W.
 • Počet rychlostí a nastavení teploty. Čím více jich máte, tím zajímavější je experimentovat s různými způsoby stylingu. Pokud je k dispozici také režim studeného vzduchu, pomáhá účes pevněji zafixovat.
 • Reverzní. Změna směru je užitečná pro složité styly a usnadňuje proces stylování.
 • Ionizace. Zvláště užitečné pro kudrnaté, jemné a kudrnaté vlasy. Chrání kadeře před vysycháním a částečně zmírňuje statickou elektřinu. Tím se vyhnete problému s vyčnívajícími a zamotanými vlasy.
 • Dodatečné přílohy. Může jít o tak jednoduchou věc, jako je změna velikosti kartáče nebo přidání stylistických „doplňků“, jako je difuzér. Nevybírejte si však sadu se spoustou nástavců. Ještě lépe, není jich mnoho, ale jsou žádané. Nepřeplácejte za nic.
 • Existence ochranných funkcí. Potřebujete je, aby byl váš spotřebič déle v dobrém stavu. Nejčastěji se vypíná, když běží příliš dlouho nebo když je teplota příliš vysoká.
 • Parní styling. Tato funkce chrání kadeře před vysycháním a umožňuje zafixovat účes během dne, aniž byste si museli mýt hlavu.
 • Materiál. Jedná se o topné těleso. Nejbezpečnější pro vaše vlasy je keramická nebo s keramickým povrchem. Zabraňuje nadměrné ztrátě vlhkosti a přehřívání vlasů.
READ  Začněte epilovat cukrovou depilační pastu je hustá

Dvě nejtěžší věci, které je třeba udělat správně, jsou

Zkontrolujte směr otáčení kartáčových hlav pohledem do zrcadla. Než si na něj zvyknete (což je několik dní), je obtížné zvolit směr, takže zpočátku je nejlepší otáčet se vedle vlasů a ujistit se, že jste zvolili správný směr. Vyvarujte se použití vysokých rychlostí otáčení najednou. Nezřídka se stonky kartáčů zamotávají do vlasů, proto je třeba věnovat těmto nástrojům zvýšenou pozornost a opatrnost.

Držte přístroj delší dobu nad hlavou (všechny modely jsou těžké) a palcem stiskněte tlačítko otáčení. Zpočátku se zdá, že by bylo lepší mít toto tlačítko pevné, příliš unavený prst a kloub, ale pak je jasné, že v případě špatného navíjení vlasů, uvolnění tlačítka, můžete okamžitě zastavit otáčení a ne zběsile přemýšlet, jak to udělat.

Konstrukce a princip činnosti

Všechny fény mají víceméně stejné zařízení. Řídicí jednotka má motor s topnými tělesy. Na krytu jsou tlačítka, kterými se fén ovládá. Zařízení lze vybavit dalšími nástavci. Jejich počet ovlivňuje cenu spotřebiče. V zásadě stačí 1 nebo 2 základní trysky.

Napěňovač má mnoho otvorů, kterými proudí vzduch. Přístroj je obvykle vybaven různými nastaveními teploty a proudění vzduchu. Trysky mají různé tvary v závislosti na jejich funkci: objemová, narovnávací, kulmovací. Některé trysky se mohou otáčet v opačném směru.

Zjednodušeně řečeno, fén-kartáč je hřeben, který dokáže vlasy vysušit a upravit. Může nahradit několik spotřebičů v jednom zařízení: kulmu, žehličku na vlasy, hřeben.

Plusy a minusy

Domácí styler je vhodný pro všechny délky a tuhost vlasů. Tento účinný nástroj má řadu výhod:

 • Dává vám možnost okamžitě vyšlehat vlasy do požadovaného objemu, zatímco stojíte na prahu;
 • Složitý a originální účes na vlastní pěst a rychle;
 • Ve volném čase experimentujte s různými nástavci a najděte si svůj vlastní styl;
 • vždy vypadá tak úžasně, jako by právě vyšla z kosmetického salonu;
 • Styler si můžete vzít s sebou, když potřebujete pracovat nebo cestovat, a to díky jeho nízké hmotnosti a velikosti.

Zdá se, že taková megaužitečná položka nemá žádné nevýhody. Existuje však několik výhrad:

 • Používání fénu každý den se nedoporučuje, protože vlasy se nevyhnutelně poškodí třením, ne-li teplem. Ionizační funkce zde trochu pomáhá, ale čas od času budete muset dát vlasům odpočinout.
 • Před použitím je nutné na vlasy nanést speciální stylingové a fixační přípravky, což negativně ovlivňuje zdraví vlasů.
 • Síla. Nejlepší je vybírat fény s příkonem alespoň 1000 wattů. Pro kratší účesy je však třeba toto řešení upravit na 400 W, tj.к. Pokud vaše vlasy rychle schnou, styling se nestihne ustálit;
 • Režimy provozu. Většina fénů má 2 nebo 3 nastavení teploty a stejný počet nastavení proudění vzduchu. Nastavením různých kombinací můžete najít nejlepší variantu pro váš konkrétní typ vlasů a účes;
 • Ergonomie. Snadnost používání zařízení závisí na jeho hmotnosti, velikosti a tvaru knoflíku. Před nákupem je dobré si spotřebič vyzkoušet zkušebním provozem v zádech;
 • Příslušenství. Čím více nástavců, tím rozmanitěji může účes vypadat. Trysky musí být pevně uchyceny, nesmí při používání spotřebiče táhnout a jejich výměna nesmí být obtížná. Příjemným doplňkem je pouzdro na uložení trysek;
 • Šňůra. Pro dosažení nejlepších výsledků by měla být dlouhá alespoň 1,8 m. Máte-li možnost volby, dejte přednost otočné šňůře, protože se při pokládání nezkroutí. Existují také akumulátorové modely, které jsou stejně dobré jako ty s kabelem.

Můžete věnovat pozornost dalším funkcím. Pro řadu stylingových řešení, jako je iontový systém pro úpravu vlasů, který zabraňuje roztřepeným konečkům, foukač studeného vzduchu, který zabraňuje lámavosti vlasů a zlepšuje jejich držení, keramický povlak pro rovnoměrné rozložení tepla, který udržuje vlasy v bezpečí, a kartáče s přírodními štětinami, které udržují vlasy co nejjemnější.

Pokud jde o konkrétní modely, oblíbené jsou zejména Rowenta 9320, Philips HP8665 a Bosch PHA 2661. Každý model má své výhody. Philips má 2 trysky s přírodními štětinami, Rowenta má dvojitý iontový systém úpravy, Bosch je vybaven 5 tryskami pro různé typy a délky vlasů.

Mám zařízení Bosch. Velmi cool. Má skvělé výsledky stylingu. Na začátku jsem měl starou verzi, nějaké neznámé čínské firmy s rotačním kartáčem, která vydržela přesně půl roku. Pak jsem si koupil Boshevův s ionizační funkcí. Mám dlouhé vlasy, to mě opravdu zachraňuje. Ano, není lehký, ale je pro mě těžší držet v jedné ruce fén a v druhé kartáč ).

Mám jednoduchý kartáč na fén. PHA5363, nerotační. 2 přílohy. Mohu si udělat vlasy nahoru, dolů, natočit atd.п. Velmi se mi líbí. Trochu pěny na mokré vlasy a styling kartáč rychle, pohodlně, krásně.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS