Před třiceti lety používala většina sovětských hospodyněk ke šlehání sušenek a suflé ruční šlehač, což byl zdlouhavý proces, který vyžadoval zručnost, fyzickou sílu a určité dovednosti. S moderním mixérem je možné během několika minut připravit pyré pro dítě, uhníst těsto, ušlehat polevu na dorty, vyrobit domácí marshmallow a mnoho dalšího. Přečtěte si, jak vybrat správný mixér a kterých 13 mixérů si zaslouží titul nejlepšího.

Nejlepší výrobci míchaček

Obsluha míchačky je jednoduchá a pohodlná. Elektrický motor odvede veškerou práci. Rovnoměrnosti šlehaného výrobku je dosaženo speciálním umístěním rotujících háků nebo šlehačů, které se pohybují v překrývající se dráze. Modely míchaček se značně liší typem, konstrukcí, principem fungování a designem. Abyste se vyhnuli zklamání, doporučujeme zakoupit zařízení od osvědčené značky.

Bosch. Odolné, spolehlivé a spolehlivé výrobky uznávané německé značky. Energeticky úsporné spotřebiče třídy A a A s vysokým výkonem.

Phillips. Tato velká společnost byla založena v Nizozemsku před více než sto lety a patří mezi deset největších prodejců domácích spotřebičů v Rusku.

Moulinex. První společnost, která vyrobila prototyp míchačky. Název společnosti je odvozen od slovního spojení, které ve francouzštině znamená „mlýn na zeleninu“.

Charakteristický rys značky. Snižte náklady na spotřebiče, jak je to jen možné.

Z dalších zahraničních firem stojí za zmínku anglická Morphy Richards, francouzská Tefal, německá Braun, italská Smeg, turecká Sinbo. Pro ty, kteří si vyberou ruského výrobce, nabízejí své výrobky značky Vitek, Scarlett, Kitfort, Bork, Leran za ceny od 7 990 ₽.

Typy míchaček

Lze je rozdělit podle oblasti použití: domácí mixéry pro domácí použití nebo profesionální mixéry, které jsou výkonnější a robustnější. Domácí míchačky se podle konstrukčních vlastností dělí na ruční, stacionární a planetární.

Ruční mixéry. Tyto přístroje jsou vhodné pro šlehání malých množství směsí nebo tekutin. Jsou lehké, kompaktní, energeticky úsporné a snadno se používají. Obvykle se dodávají s jedním nebo dvěma nástroji. Je výhodnější používat modely s několika rychlostmi. Další výhoda ručního mixéru. nízké náklady. Nevýhody: Nízký výkon a funkčnost, při šlehání je třeba držet v ruce.

Stacionární míchačky. Provoz tohoto zařízení nevyžaduje žádný zásah do procesu. Jednoduše vložte potraviny do misky, vložte kousky a zapněte tlačítko. Mixér je velmi výkonný a zvládne zpracovat i tvrdé knedlíky. Pokud je vybaven rotující mísou, bude konzistence výrobku co nejhomogennější. Zařízení má nevýhody: je hlučné, těžké, náročné na prostor a nákladné.

Planetové míchačky. Jejich název je odvozen od principu fungování. Rotační hlava se otáčí kolem své osy a po obvodu džbánu podobně jako planeta. Dokonale našlehá směs potravin. Americká společnost Kitchen Aid jako první vyvinula tento rotační princip. Planetární mixéry jsou schopné plnit funkci mlýnku na maso, struhadla, krájení zeleniny. Tyto přístroje jsou nejvýkonnější a nejspolehlivější a mohou zpracovávat výrobky ve výrobním měřítku v krátkém čase. Jsou však drahé, potřebují samostatné místo a jsou hlučné.

Kritéria pro výběr míchačky

Power. Nejdůležitější ukazatel výkonu domácího spotřebiče. Má vliv na schopnost zpracovávat obtížně zpracovatelné produkty, rychlost šlehání a produktivitu. Čím výkonnější spotřebič, tím vyšší pořizovací cena a následně účet za elektřinu.

Nejnižší výkon. ruční míchačky. Nízkonákladová zařízení mají výkonový limit 250 wattů. Standardní objem šlehaných výrobků v takovém zařízení. 0,5 л. Ideální je zakoupit model s parametry mezi 350 a 400 watty. Jsou spolehlivější a lze je používat každý den.

Výkon stacionárního zařízení by neměl být nižší než 500 wattů. S tímto modelem můžete šlehat mražené ovoce, bobuloviny a dokonce i led.

Výkon planetárních mixérů má spodní hranici 600 wattů. Průměr v oboru je 900 wattů.

Režimy provozu. Schopnost jednotky pracovat v různých provozních režimech úzce souvisí s výkonem. Pro větší pohodlí si můžete vybrat ze spotřebičů s turbo nebo impulsním režimem, které výrobek vyšlehají během několika sekund. Tímto způsobem. Pro silné a husté směsi.

Rotace mísy. Automatické šlehací nástavce, které pracují na principu planetární cirkulace, mají mísu a otáčejí se jedním směrem. na druhé straně. Tato konstrukce urychluje proces šlehání a zlepšuje výsledek šlehání. Konzistence těsta nebo krému je perfektní, bez hrudek. Ceny od 7 290 ₽

Kapacita mísy. Objem mixovací nádoby je 2 až 6 litrů. Pokud máte velkou rodinu, nemusíte volit nejmenší kapacitu mísy. Pokud šleháte velké porce, část obsahu se rozletí po okolí. Nádoba o objemu 3. 3,5 l je dostatečná pro 3-4člennou rodinu. Větší mísy upřednostňují soukromí pekaři nebo větší rodiny. Při dimenzování mísy je třeba ponechat 20-25 % volného prostoru.

Materiál těla a pánve. Pouzdro zařízení je obvykle vyrobeno z plastu, ale k dispozici je i kovové. Misky mohou být skleněné, plastové nebo kovové. Nejlepší kov pro mísu a tělo mixéru. nerezová ocel.

 • Plastové. Nejlevnější a nejslabší materiál, který časem mění barvu a deformuje se. Díly vyrobené z plastu mají tendenci při používání vrzat a vibrovat. Věnujte pozornost vůni. kvalitní výrobek nesmí obsahovat žádné sklo.
 • Sklo. Netoxický a krásný materiál, se kterým je třeba zacházet opatrně.
 • Kov. Ocel se používá převážně ve stacionárních strojích. Jsou praktické, odolné a mají slušnou hmotnost. Jejich hlavní nevýhoda. drahé.
READ  Který mixér je nejlepší pro sekání ořechů

Trysky. Při nákupu je třeba vzít v úvahu vybavení výrobku. Čím více různých nástavců mixér má, tím více funkcí vykonává. Díky tomu si můžete koupit jedno zařízení namísto několika. Univerzální šlehací metla a hnětací hák na těsto se považují za K mixéru můžete získat také následující užitečné doplňky:

Levné stacionární míchačky jsou většinou vyrobeny z plastu. Elegantní design je doplněn minimem funkcí a základním množstvím příslušenství.

Přesto populární značky nabízejí zařízení s poměrně vysokým výkonem a rozsáhlým výběrem režimů. Navíc i v cenově dostupném segmentu můžete najít produkt s možností otáčení misky.

4 Scarlett SC-HM40B03

Náš žebříček otevírá přístroj od Scarlett. Britská značka se specializuje na malé spotřebiče. Obliba na ruském trhu je dána nejen atraktivní cenou, ale také širokým sortimentem výrobků a optimálním souborem funkcí ve stručném designu. Není divu, že společnost ročně prodá více než 10 000 000 výrobků.

Stacionární míchačka SC-HM40B03 je vyrobena z bílého plastu. Objem rotační mísy je 2 litry. Včetně šlehací metly a háčků. Má také úložný prostor pro příslušenství a naviják na šňůry pro úsporu místa.

Příkon spotřebiče je 500 wattů. Je zcela dostačující pro šlehání smetany, vajec nebo přípravu suflé. Pět nastavení rychlosti pro výběr optimální rychlosti.

Dobrý výkon trysky a rotující mísa umožňují kvalitní promíchání přísad. To říkají spokojení zákazníci. I přes občasné přilepení mouky na dno mísy a rozstřikování tekutin by většina zákazníků tento mixér doporučila svým přátelům.

3 Centek CT-1106

Třetí linku zaujímá stacionární míchačka domácí značky CENTEK. Hlavní kompetencí společnosti je výroba klimatizačních zařízení a domácích spotřebičů. Použití moderních výrobních technologií zvyšuje účinnost spotřebičů.

Bílý spotřebič doplněný šedými vložkami. Je vyroben z plastu a má možnost otáčení mísy. Objem posledně jmenovaného je 3,5 litru. Další výhodou je hladký a snadno čistitelný povrch.

Požadovanou rychlost šlehání lze zvolit pomocí regulátoru na rukojeti. Turbo režim je přítomen. Tlačítko pro rychlou výměnu příslušenství (4 jsou součástí dodávky).

Podle respondentů jsou čtyři pohony, které jsou součástí dodávky, dostatečné pro jednoduché kuchařské úkony. Navzdory nízkému výkonu (320 W) dokáže přístroj kvalitně míchat tekutiny. Navíc je tlačítko rychlé výměny a uživatelská přívětivost skutečnou výhodou. Většina zákazníků považuje spotřebič za poměrně tichý.

2 Philips HR3745/00

Na druhém místě se umístil stojanový mixér Philips HR3745/00. Nizozemská společnost zahájila svou cestu v roce 1891 výrobou inovativních žárovek. Dnes prodává širokou škálu vysoce kvalitních spotřebičů a elektroniky. Současně je přístup k cenám velmi demokratický.

K dispozici ve světle šedé barvě. Je vyroben z plastu. Objem rotační mísy je 3 litry. Kromě 5 rychlostí má i režim turbo. Sada se dodává se 4 nástavci (2 metly a 2 háky). Mezi další skvělé funkce patří prostorově úsporný úložný prostor pro napájecí kabel a tlačítko pro vyjmutí příslušenství.

S udávaným výkonem 450 W splňuje potřeby většiny zákazníků, stejně jako jeho kompaktní rozměry. Jistě se najde místo i v té nejmenší kuchyni. S tímto přístrojem se skvěle hodí marshmallow, pusinky, quiche a zapékané pokrmy. Tekuté složky však mohou v průběhu procesu hodně stříkat, což poněkud zkazilo celkový dojem majitelů.

1 Bosch MFQ 36460

Lídrem v segmentu levných vozů je výrobek společnosti Bosch. Německá skupina je jasným lídrem na trhu s mnoha produkty na národním trhu. Není divu, protože značka se od svého založení striktně řídila zásadou svého zakladatele Roberta Bosche, který věřil, že ztráta zákazníka je horší než ztráta peněz.

Stacionární míchačka MFQ 36460 je vybavena rotační mísou o objemu 3 litry. Bílý plastový kryt je zde v kontrastu s šedými vložkami. Oblíbený spotřebič se vyrábí ve Slovinsku.

Má 5 provozních režimů, včetně turbo a impulsního režimu. Čtyři přiložené nástavce na šlehání (2 spirálové a 2 šlehací) umožňují kulinářské experimenty. Příslušenství je vhodné pro míchání tekutých i hustých těst.

Jmenovitý výkon je 450 wattů. Hmotnost jednotky je pouze 1,85 kg a délka kabelu je 1,3 metru. Plusem je pogumovaná rukojeť, která zabraňuje vyklouznutí mixéru.

kuchyňský, mixér, nerezovou, mísou

Jak upozornili majitelé, spotřebiče Bosch vám pomohou připravit různé druhy těsta. Model MFQ 36460 je také působivě tichý. A vnější vzhled byl mnohými hodnocen jako velmi reprezentativní.

Jak vybrat stacionární míchačku

Při pohledu na seznam předních stojanových mixérů se uživatelé ptají, který z nich je nejlepší koupit. Ve skutečnosti to není tak složité. Vypořádat se s ním v krátkém čase vám pomůže vybrat kritéria, na která upozorňují odborníci. Před nákupem stacionárního mixéru se proto doporučuje věnovat pozornost:

 • Power. Počet rychlostí a výkon zařízení závisí na tom. Proto je vhodné určit úkoly, pro které bude zařízení používáno. Takže pro šlehání bílků, smetany nebo tekutého těsta bude stačit výkon až 250 W. Pokud však kuchař potřebuje pravidelně hníst husté těsto, je lepší věnovat pozornost modelům s výkonem vyšším než 270 W.
 • Materiál mísy. V dnešní době jsou k dispozici mixéry s mísou z plastu, skla i kovu. První z nich jsou považovány za cenově nejdostupnější. Ty mají jedinou významnou výhodu. možnost pozorovat proces hnětení hmoty. Ostatní jsou nejdéle trvající.
 • materiál pláště míchačky. Stejně jako u misek existují pouze dvě možnosti materiálu. plast a kov. První z nich je cenově dostupnější a používá se hlavně v levných modelech. Druhá je dražší, robustní a pevná.
 • Prodlužovací trysky jsou součástí dodávky. K míchačce lze dodat různé typy trysek. Zpravidla se používá maximálně 5 sklenic. V nabídce najdete šlehací metly, hnětací háky, výrobníky pyré, elektrické krájecí nože a sekací nástavce.
 • Nepřetržitá doba provozu. Záleží na výkonu zařízení. Většina mixérů běží bez přerušení 5 minut. Existují však modely s časovým rozsahem 3 až 10 minut.
READ  Jak nasadit plombu na plynoměr

Právě tyto nuance pomáhají určit, který stacionární mixér je nejlepší. Mezi všemi prodávanými modely není jediný lídr, ale každý kuchař si najde tu nejlepší variantu pro sebe.

Hlavními pomocníky při přípravě pečiva, mléčných koktejlů, omáček, knedlíků jsou již dlouho mixéry. Rozložení kuchyně často neumožňuje umístění velkých elektrických spotřebičů, a tak ženy v domácnosti dávají přednost malým ručním přístrojům. Na základě oblíbenosti značek, spotřebitelských recenzí, funkčnosti a použitelnosti jsme sestavili žebříček levných zařízení.

Polaris PHM 3018

Manuál s mnoha funkcemi a nízkou cenou. Příkon 300 W a přepínání tří rychlostí, lze šlehat mléčné koktejly, míchat přísady, hníst palačinkové těsto. Pohodlná rukojeť, nízká hmotnost a odnímatelné příslušenství činí šlehání příjemným. Mezi výhody patří tichý provoz a levný provoz s dobrou funkčností.

TOP 5: Best Stand Mixer with Stainless Steel Bowl on Amazon 2021 | Special Prices

Gemlux GL-HM-305P

Snadno se stanete kulinářským géniem, protože vám pomůže připravit koláče a pusinky. Vyrobeno v kovovém pouzdře, pohodlné ovládání, výkon 350 W a 16 rychlostí plynulého přepínání. Časovač zobrazuje dobu potřebnou ke šlehání. Délka kabelu je 1,65 m, což je vhodné pro pohodlné používání. Má místo, kam ji lze položit na stůl.

Philips HR1459/00 Daily Collection

Stejně jako všechny Philips má dobrou funkčnost pro rozpočet mixér. Díky vynikajícímu výkonu pro tento druh zařízení, 5 rychlostem a režimu turbo si snadno poradí s úkolem. Kompaktní rozměry a drátěný držák šetří místo v kuchyni. Výrobce zaručuje, že vše bude správně fungovat po dobu nejméně dvou let.

Jak si vybrat levný, ale dobrý planetární mixér?

13 místo. Galaxy LINE GL2230

Naše srovnání planetárních mixérů začíná modelem Galaxy LINE GL2230. Nejlevnější model v naší nejvyšší řadě s 12 rychlostmi, takže si můžete vybrat tu nejlepší pro požadované potraviny. Sněhově bílé tělo je vyrobeno z nárazuvzdorného plastu a kovu a dostanete nerezovou mísu o objemu 4 litry. Dodává se se třemi tryskami, které se otáčejí nejen kolem své osy, ale také po celém obvodu mísy.

Ocelová mísa je nejen odolnější, ale také neabsorbuje pachy a neztrácí svou původní barvu. Příkon 700 W je dostatečný pro efektivní šlehání vajec a míchání i tuhého těsta. Nerezová šlehací metla se používá ke šlehání smetany a bílků. Je účinný při rychlostech 9-12. Hliníková tryska na mixování potravin pracuje při 1-8 rychlostech a dokáže mixovat i pevné potraviny. Připravte z něj mleté maso nebo lahodnou bramborovou kaši. Hák je určen k hnětení hustého těsta. Použití na 1-4 rychlosti.

Miska má průhledné víko, které zabraňuje rozstřiku. Miska je opatřena otvorem pro doplňování jídla během používání.

 • Vejce dobře rozšleháme a těsto dobře prohněteme;
 • Kompaktní velikost;
 • Docela silný;
 • Pohodlná mísa;
 • Lze šlehat i malé množství ingrediencí, maximálně jedno vejce;
 • Velký rozsah rychlostí; Pohodlná miska;
 • 3 nástavce a průhledné víko jsou součástí dodávky.

místo. ENDEVER Sigma 21S/22S

Výběr dobrého a levného planetového mixéru pro vaši domácnost je možný v sortimentu ENDEVER, jehož výrobky jsou známé svou kvalitou a spolehlivostí. Sigma 21S/22S se dá použít v profesionálních cukrárnách i v domácnosti a je vybavena odolnou kovovou pánví o objemu 4 l.

kuchyňský, mixér, nerezovou, mísou

Samotné tělo je vyrobeno z nárazuvzdorného, stříbrně a černě lakovaného plastu. Pogumované nožičky zajišťují bezpečné stání na stole i při maximálním výkonu (600 W). Díky 6 nastavením rychlosti umožňuje najít nejlepší intenzitu šlehání výrobků. Maximálně snadné ovládání. Používá se měkký mechanický otočný spínač. Včetně háku, šlehací metly a stěrky.

 • Vzhled;
 • Levné, ale dobré;
 • Silné a široké trysky;
 • Rychle vyšleháme vejce do pěny a dobře prohněteme těsto;
 • Nezabírá mnoho místa na pracovním stole
 • Robustní kovová mísa;
 • Pohodlné trysky a režimy.

11 místo. Polaris PKM 1002

Společnost Polaris nabízí nejlepší levné modely planetových mixérů pro domácnosti, které vynikají svým rozpočtem, ochranou motoru proti přehřátí a vysokým výkonem 1000 W. Přístroj lze použít ke šlehání, hnětení a míchání výrobků.

Ingredience se sypou do čtyřlitrové mísy vyrobené z odolné nerezové oceli. K dispozici je 5 rychlostí, mezi kterými můžete plynule přepínat. Miska je opatřena víkem se speciálním otvorem, kterým můžete přidávat ingredience. Pogumované nožičky zajišťují stabilitu na povrchu stolu a nízká hladina hluku zvyšuje snadnost používání.

 • Vysoká kvalita provedení;
 • Velká mísa;
 • Rychlá pracovní rychlost;
 • Víko zajišťuje, že se v kuchyni nic nerozhází;
 • Součástí jsou podrobné pokyny;
 • Stylový design;
 • Nohy na přísavkách;
 • Rozměry;
 • Ochrana motoru proti přehřátí.

10 místo. ENDEVER Sigma-18/19/20

Pro domácí použití je nejlepší zvolit jako pomocníka do kuchyně tichý planetární mixér ENDEVER Sigma-18/19/20. Lze s ním hníst všechny druhy těsta, dokonce i tuhé. Výsledkem je rovnoměrně uhnětené těsto, které je obalené a plné kyslíku.

Pokud recepty vyžadují variabilní nastavení otáček, je užitečná plynulá regulace otáček a 6 dostupných rychlostí mixéru. Efektivitu usnadňuje výkon 1000 W a velký 4litrový džbán. S přístrojem Sigma-18/19/20 ENDEVER můžete šlehat pyré, těsta, omáčky, majonézy a další pokrmy. vše je omezeno vaší fantazií. Gumové nožičky zabraňují klouzání stacionárního mixéru s kovovou mísou po povrchu stolu.

Rozmanité nástavce a velká nerezová mísa jsou charakteristickými znaky všech stacionárních kuchyňských mixérů. Tato multifunkční zařízení se nejlépe vybírají podle hodnocení lidí. Tento seznam je založen na zpětné vazbě od skutečných uživatelů a zahrnuje nejlevnější osvědčené modely.

CENTEK CT-1107

Hnětení těsta, míchání smetany nebo koktejlů, šlehání bílků během pár minut. pro tento stojanový mixér žádný problém. Má dostatečně výkonný motor (320 W) na přípravu koktejlů, pěn a krémů během několika minut. Pro každý výrobek můžete zvolit správnou rychlost. Spotřebič lze provozovat v 5 rychlostech, které lze průběžně přepínat. K dispozici je také turbo režim, který můžete použít, pokud potřebujete udělat přestávku a přidat další ingredience.

READ  Solární panely pro byt na balkoně

Kovová mísa s objemem 3,5 litru umožňuje zpracovávat velké množství produktů a díky své hloubce nepoletuje kolem stříkanců a malých kousků. Je vyrobena z vysoce odolné nerezové oceli a lze ji snadno nasadit, vyjmout a umýt v myčce spolu s ostatním kuchyňským náčiním. 4 nástavce na míchání, včetně standardního háku na těsto, šlehací metly a mixéru.

 • Kulový šlehací nástavec.
 • Ochrana proti zkratu a přehřátí.
 • Pogumované nožičky zvyšují stabilitu spotřebiče.
 • Kompaktní rozměry a nízká hmotnost.

Galaxy GL2230

Snadno ovladatelný a výkonný mixér světoznámé značky je velkým hitem v kuchyních, dokonce i v profesionálních restauracích. Plní mnoho funkcí a šetří čas při vaření. Navzdory své všestrannosti zabírá málo místa, je tichý a nevibruje ani při vysokých otáčkách nebo v režimu turbo. Šlehejte a míchejte rovnoměrně po obvodu mísy, která se otáčí kolem své osy.

Ocelová mísa o objemu 4 litry s víkem a planetární rotace trysek jsou přesně to, co potřebujete pro dokonalé vaření, zejména dezertů a pečiva. Ve směsi nezůstávají žádné hrudky ani nezpracované malé kousky potravin. Všechny potraviny jsou rovnoměrně uvařené, dokonce i ty nejtvrdší. Mixér má 3 standardní nástavce (mixovací, hnětací a šlehací), které jsou dostatečné pro všechny procesy. Na každém nástavci jsou piktogramy, které říkají, k čemu je nástavec vhodný. A knoflík rychlosti je velmi praktický.

 • Lepší šlehání a míchání díky rotační míse a planetárním nástavcům.
 • Zvětšuje i malé množství ingrediencí.
 • Nezanechává zbytky na stěnách a podstavci.
 • Pogumované přísavné nožičky, které zabraňují sklouznutí spotřebiče.

Gemlux GL-SM5.5

Velká 6litrová mísa je hlavní výhodou tohoto stacionárního mixéru. Stejně jako klasické nástavce, které vám pomohou během chvilky rozvinout všechny vaše kulinářské schopnosti a připravit chutné a rozmanité pokrmy bez větší námahy. Otáčejí se ve 3 rovinách, takže můžete dokonale promíchat a našlehat všechny potraviny. Na dně mísy ani na jejích bocích nezůstal ani kousek. Miska má odnímatelný kryt proti stříkající vodě, který zabraňuje rozstřiku.

Zákazníci si všimli, že mixér stejně dobře hněte jak lité, tak tuhé těsto. Víko hrnku má široký otvor pro přidávání přísad. Mixér má 6 rychlostí otáčení. Má také krátký impulzní režim pro přípravu hustého a kvalitního krému. Bezpečně se připevní k pracovnímu stolu pomocí 6 gumových přísavek. Pracovní hlava je pevně zajištěna speciální pákou.

 • 3 nástavce (šlehač, plochý šlehač a hák na těsto).
 • Velká 5litrová mísa.
 • Otáčení planetového mixéru.
 • Robustní kryt s ochranou proti přehřátí a přetížení.

STARWIND SPM5185

Motor o výkonu 1000 W je dostatečně výkonný, aby zajistil dlouhou pracovní dobu a vysokou kvalitu tohoto stylově navrženého mixéru. Snadno vyšlehá všechny druhy krémů nebo i tuhá těsta. Obsah mísy lze snadno vyklepávat pomocí vícesměrně rotujících trysek. Na základně ani na bocích nezůstalo prakticky nic. Misku lze po použití snadno vyjmout a umýt ručně nebo v myčce nádobí. Vyrobeno z nerezové oceli, která odolává kyselinám a mechanickým nárazům.

Velká mísa pojme několik produktů najednou. V případě potřeby lze uzavřít prachotěsným víkem s širokým plnicím otvorem. Přísady lze snadno přidávat do směsi uvnitř džbánu, aniž by bylo nutné měnit rychlost nebo vypínat spotřebič. Přístroj míchá řídké i husté složky se stejnou přesností. Díky dlouhým šlehačům, které se otáčejí v planetárním režimu, vyšlehá krém i z několika bílků nebo malého množství smetany.

 • Vyjímatelná kovová mísa o objemu 5,5 litru.
 • Lze provozovat v pulzním (přerušovaném) režimu.
 • Nízká hmotnost, ale dobrá stabilita na stole.
 • Výkonný 1000wattový motor.

MAUNFELD MF-431

Mixér s výkonným a odolným motorem a kvalitní konstrukcí. Hlavní tělo je vyrobeno z odolného plastu a miska z nerezové oceli. Všechny díly a příslušenství jsou vysoce kvalitní, bez závad. Přístroj připravuje nejen jemné krémy a koktejly, ale také měkké těsto na knedlíky, lehčí konzistenci na koláč nebo palačinky a těžší konzistenci na dorty. Smetana nebo vejce se během několika minut vyšlehají do tuhé pěny.

Je to volba nejen pro ženy v domácnosti, ale i pro profesionální kuchaře. Funguje s tvrdými i měkkými nebo tekutými potravinami. Diskrétní, ale stylový design, který se hodí do každého kuchyňského prostředí. Spotřebič má 6 rychlostí, které lze volit ručně, a pulzně řízený režim. Je vybaven ochranou proti přehřátí, která výrazně prodlužuje jeho životnost a zabraňuje poruchám.

Ruční mixér ENERGY EN-248

Směšovač ENERGY EN-248

Energie EN-248. Stylový mixér s plastovým krytem, který skvěle míchá těsto, šlehá různé produkty. V kuchyni nezabere mnoho místa. Typ: ruční Příkon 200 Watt Napětí 230 V / 50 Hz 5 rychlostí Počet trysek: 2. Ocelové, pochromované šlehací nástavce pro šlehání a hnětení.

Kapacita mísy

Vypočítejte potřebný objem na základě vlastních potřeb a počtu osob, pro které se má vařit. Objem se pohybuje od 2 do 5 litrů.

Všimněte si, že je třeba přidat dalších 500 ml do mixéru, aby nedošlo k rozstřiku. Pokud má vaše zařízení víko na misku, problém s rozstřikováním odpadá.

Pokud vaříte pro dvě osoby, stačí mísa o objemu 2 až 3 litry, zatímco tříčlenná nebo čtyřčlenná rodina potřebuje 3 až 3,5 litru.

Existují modely, které se dodávají se dvěma miskami. jedna je obvykle větší a druhá menší. Mohou být vyrobeny z různých materiálů, například ze skla a nerezové oceli.

Míchačky

Nebyl nalezen ani jeden výrobek s těmito parametry filtru.

mixér, mlýnek na maso, mixér, hnětač, krájecí kotouč, šlehací kotouč, sekáček, kuchyňský robot, univerzální odšťavňovač, odšťavňovač citrusů, struhadlo

| Denial of responsibility | Contacts |RSS