Světlý koutek. LED diody

Rozhodl se předělat pravidelné osvětlení v počítači šicí stroj. Na 20 ma byly 2 5mm LED diody. To je to, co se stalo. Zdá se, že moje žena je spokojená.

Singer Stitch Sew Quick. ruční šicí stroj na drobné opravy

Přílohy Nalezeno 26 voltů v napájecím zdroji. Zřejmě jde o motor. Použitý ovladač RLD1-2. Vypájel jsem diodový můstek a kondenzátor nahradil filmovým. A přilepil ji v prostoru napájecího zdroje tmelem ke stěně. Hledal jsem přípojnici, ale nemohl jsem ji najít. Musel jsem rozdrtit měděnou trubku a ohnout ji, aby se teplo z LED přeneslo do hliníkového těla stroje. LED původně lepené 2 ks 3HPD-3. Jedno však muselo být odstraněno. Příliš mnoho světla. Bolí mě z toho oči. Dokonce jsem musel zakrýt jedinou LED diodu difuzérem vyrobeným z kusu CD a z obou stran obroušeným smirkem pro větší neprůhlednost.

Tajemství : šicí stroj dobře netlačí na látku? Existuje jednoduché řešení

Pokud stroj při šití špatně posouvá látku, stačí nastavit zuby. Nevystupují dostatečně daleko.

Tento šroub povolte pomocí imbusového klíče:

Seřiďte excentr a našroubujte jej zpět.

Univerzální 2pólová žárovka pro šicí stroje a overlocky

Kromě šroubovacích žárovek se běžně používají také žárovky se dvěma kolíky (obrázek nahoře). Tyto žárovky nemají na patici závit. Mají stejný výkon jako šroubovací žárovky. 15 W. Speciální uspořádání kontaktů často způsobuje potíže při montáži na šicí stroj. Dvoupólové žárovky se nešroubují, pouze se vloží do objímky a jemně se otočí o čtvrt otáčky, aby se kontakty žárovky spojily s objímkou. Každý, kdo někdy musel měnit žárovku v autě, ví, jak na to. Tyto žárovky jsou rovněž univerzální a kromě výšky žárovky se nijak výrazně neliší.

Žárovka do šicího stroje, zásuvná (velká). 2.2х6.5 cm, typ C, 240V, 130.L Dvoukolíková žárovka (malá). 2×5.6 cm, typ A, 15W 240V, 130.S. Věnujte pozornost typu žárovky, kterou je stroj vybaven, abyste mohli v případě potřeby zakoupit správnou žárovku pro váš stroj. Chcete-li vyjmout dvoukolíkové světlo, musíte ho nejprve lehce zatlačit a poté otočit. Dávejte pozor, abyste si neporanili ruce.

READ  Co je pro vaše vlasy horší: fén nebo kulma?

Kdo potřebuje světlo na šití

Výběr správné lampy pro šicí stroj může výrazně zlepšit osvětlení pracovního prostoru a snížit namáhání očí, pokud ne zcela, tak ve větší míře. Ti, kteří často musí pracovat na strojích bez světla, si vyzkoušeli, jak je to nepohodlné a únavné.

Dobré podsvícení je důležité zejména pro osoby se zrakovými problémy. Bez ní prostě nemohou dělat to, co je baví, protože vůbec nevidí jemnosti práce. V takovém případě je třeba použít alternativní zdroje světla. stačí umístit poblíž stolní lampu nebo si na hlavu nasadit speciální svítilnu.

Univerzální dvoukolíkové světlo pro šicí stroje a overlocky

Kromě šroubovacích žárovek se běžně používají také žárovky se dvěma kolíky (horní obrázek). Tyto žárovky nemají na patici závit. Mají stejný příkon jako šroubovací žárovky. 15 W. Speciální typ uspořádání kolíčků často způsobuje potíže při jejich montáži na šicí stroj. Dvoupólové žárovky se nešroubují, ale jednoduše se zasunou do patice a mírně, o čtvrt otáčky, se otočí, čímž se kontakty žárovky spojí s paticí. Každý, kdo někdy měnil žárovku v autě, ví, jak na to. Tyto žárovky jsou rovněž univerzální a kromě výšky žárovky se od sebe nijak zásadně neliší.

Žárovka do šicího stroje (velká). 2.2х6.5 cm, typ C, 240V, 130.L Dvoukolíková žárovka (malá ). 2×5.6 cm, typ A, 15W 240V, 130.S. Věnujte pozornost typu žárovky, kterou máte v autě, abyste mohli koupit správnou žárovku pro váš konkrétní model. Vezměte prosím na vědomí, že pro vyjmutí dvojitého kontaktního světla je třeba jej nejprve zatlačit a poté mírně pootočit. Dávejte pozor, abyste si neporanili ruce o sklo.

Světlo LED

Světlo LED pro šicí stroje je nejnovější inovací pro šicí stroje. Používají se k přímému a nepřímému osvětlení pracovního prostoru šicího stroje a jsou velmi pohodlné a úsporné.

Světla LED jsou k dispozici v mnoha různých verzích. Často vůbec nevyžadují dodatečné upevnění. Světla LED mají ve své základně magnet, takže je lze snadno připevnit na jakoukoli kovovou část šicího stroje. Tento způsob montáže je velmi vhodný pro starší stroje bez osvětlení a bez vhodného externího svítidla.

READ  Průmyslový šicí stroj s trojnásobným pokrokem

Světla LED jsou k dispozici v různých výkonech a možnostech upevnění pro váš šicí stroj. Jak bylo uvedeno, takové světlo může být „přilepeno“ k hlavě kovové části těla stroje pomocí magnetu nebo připevněno ke stolu pomocí držáku; k dispozici jsou i jiné typy upevnění. Na rozdíl od žárovek mají zářivky dlouhou životnost, takže je nemusíte každou chvíli měnit. Žárovky se často rozbijí, nikoliv vyhoří v důsledku vibrací. U svítidel LED tomu tak není, protože místo cívky svítí plyn.

Který overlock koupit Moderní overlocky jsou všechny vybaveny vestavěnými světly s kontaktními žárovkami. Ale „staré“ modely overlocků, dokonce i dovážené, velmi často nemají žádné lampy. Zakoupit další svítidla, případně i LED svítidla určená speciálně pro šicí stroje, a nainstalovat je v blízkosti overlocku. Pokud to držák svítidla dovoluje, můžete jej namontovat i na kryt. Nezapomeňte, že všechna zásuvná světla jsou zdrojem nebezpečného napětí. Elektroinstalace by neměla přijít do styku s díly, které se neustále otáčejí.

Jak si vybrat šicí stroj Všechny moderní stroje mají zabudované světlo. Pro každého výrobce je to nutnost. Žárovky pro šicí stroje mají nízký příkon. 15 wattů. a vydrží několik let. Při koupi šicího stroje se zeptejte prodavače, jaký typ žárovky je ve stroji použit, a kupte si alespoň jednu „náhradní“ žárovku.

Jak zaplatit za nákup v internetovém obchodě Pokud si koupíte šicí stroj v internetovém obchodě, ne každý si troufne, pak si koupit balíček žárovek pro šicí stroj nebo oblíbenou LED lampu může každý. O tom, jakými způsoby lze platit online, si podrobně přečtěte v tomto článku.

Výrobci šicích strojů Mnoho firem již nepoužívá šroubovací žárovky pro šicí stroje. Moderní modely jsou častěji vybaveny kontaktními žárovkami. V železářstvích se prodávají pouze šroubovací žárovky. Vzhledově se neliší od kontaktní žárovky a tento rozdíl se projeví v okamžiku, kdy se snažíte vyměnit přepálenou žárovku.

Nohy šicího stroje Použití šicího stroje s pracovním světlem. Světlo šicího stroje zvyšuje pohodlí při šití a šetří váš zrak. Používejte různé vložky do šicích strojů, což vám také umožní rychle a efektivně provádět mnoho operací. Více informací o tom, jaké jsou to nohy, najdete v tomto článku.

Všechna práva vyhrazena © / 2011 / Sewing-Master.Jak si sami doma opravit šicí stroj / MY-Project

READ  Který kartáč na vlasy s rotační tryskou je nejlepší?

Máte šicí stroj a rádi šijete? Pak je tato stránka určena právě vám. Profesionální řemeslníci vám poradí, jak provést drobné opravy šicího nebo pletacího stroje. Zkušená technologie se podělí o tajemství šití. V přehledových článcích se dozvíte, jaký si koupit šicí nebo pletací stroj, žehličku na figuríny a mnoho dalších užitečných rad, které najdete na našich stránkách. Děkujeme, že jste se na tuto stránku podívali v plném rozsahu. Kopírování a přetiskování článků na webových stránkách Sewing Master bez souhlasu autora je zakázáno. Ochrana autorských práv.

Vakové sáčky

Nebolí a je nepostradatelný jako přepravní prostředek! Ušití krytu pro šicí stroj Janome Juno 1715 je velmi snadné, např.

  • Flanelová tkanina. na šířku 90. 115 Pračka.
  • Vlákno pro lepení.
  • Elastický široký cop. Pro rukojeti.
šicí, stroj

Rozměry tohoto stroje jsou: délka (CA). 35 Pračka, výška B. 26″ stroj a šířka A. 14 Pračka.

Dále vystřihněte 2 sady vzorů. Fleece a flanel, nezapomeňte na přídavky na švy.

Z rubové strany látky přiložte na flanel rouno a přikryjte ho diagonálně. Dodržujte interval přibližně 3. 4 cm.

Nyní sešijte všechny připravené díly k sobě, odšroubujte kryt a sešijte švy lemovacím stehem nebo lemováním. Ze stejného prýmku vyrobte rukojeti a přišijte je na vhodná místa.

Některé body při používání

Častá otázka řidičů zní: „Je instalace osvětlení vozidla nezákonná??“, „Co se stane, když je to stále zakázáno??“ a tak dále. Ve většině regionů považuje dopravní policie tento typ tuningu za nepřijatelný. A obvykle se domnívají, že osvětlení podvozku spadá pod článek 12.4 zákona o správních přestupcích Podle tohoto článku musí řidiči zaplatit pokutu 3000 rublů za podsvícení. nebo je můžete nechat zabavit (odebrat).

Proto je dobré si předem rozmyslet, o jaké světlo se jedná a zda vůbec stojí za to, a samozřejmě jak s ním zacházet. Zkušení řidiči doporučují pro všechny případy použít tlačítko nouzového zastavení, aby se předešlo nepříjemným situacím s následky.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS