Odstranění držáku na ručníky

Pokud vás čeká rekonstrukce koupelny nebo pokud vám nevyhovuje váš zastaralý vyhřívaný věšák na ručníky (např. má příliš nízký tepelný výkon nebo nemá dostatek místa na sušení prádla). je ten správný čas na jeho výměnu. Nejdříve je třeba odstranit starý spotřebič.

Postup odstranění konstrukce vlastně není příliš složitý, pokud však nemáte potřebné dovednosti, zkušenosti a nářadí, je lepší svěřit odstranění sušáku ručníků profesionálům. Specialisté naší společnosti mají vše potřebné k provedení takové demontáže v Kyjevě. Cena za naše služby je vždy nižší než u jiných společností. Zkušení mistři instalatéři provedou práci rychle a efektivně.

Nejčastěji naši klienti nemusí objednávat vypnutí vody v organizaci HOA. mistři vypnou vodu v bytě nebo kanceláři a pomocí speciálního nářadí odstraní kovovou konstrukci sušáku na ručníky. Provedení všech prací našimi specialisty trvá v průměru asi dvě hodiny. Na nejvyšší úrovni provádíme demontáž těchto instalací v bytech a kancelářských prostorách v Kyjevě. Této činnosti se úspěšně věnujeme již delší dobu.

Za předpokladu demontáže nejprve uzavřete přívod vody a vypusťte ji z potrubí. Poté se provede nezbytná demontáž, aby bylo možné spotřebič vyjmout. Pokud máte v bytě staré potrubí, naši mistři opatrně odříznou držák na ručníky a vyříznou nové závity, aby mohli na stoupačku nainstalovat propojku (pro případ, že by bylo nutné nainstalovat nový spotřebič).

Pokud je váš ručníkový radiátor připojen přímo k systému teplé vody, který nemá uzavírací ventil průtoku vody (systém nepřetržité cirkulace), je nutné celý systém uzavřít, aby se zablokoval průtok vody v místnosti. Tuto skutečnost je třeba mít na paměti při plánování odstranění sušáku na ručníky.

Demontáž starého spotřebiče může být obtížná kvůli závitům připojovacích pouzder, které během dlouhého používání zkorodovaly. Omezená doba uzavření vody ve vašem vodovodním potrubí klade na naše specialisty další požadavky, pokud jde o rychlost jejich práce. Nezapomeňte, že správná, kvalitní a odborná demontáž starého ručníkového radiátoru je zárukou dlouhodobého a bezproblémového provozu nového zařízení.

Starý sušák na ručníky by měl být demontován a nahrazen novým v Kyjevě, aby se zabránilo jeho úniku a zlepšilo se sušení věcí

[content-egg module=GdeSlon template=compare]

Důvody pro výměnu sušáků ručníků v koupelně

Kromě samotné práce spojené s výměnou spotřebiče se vyplatí vědět, jak správně připravit spotřebič. K tomu je třeba provést následující kroky:

 • Dohodnout opravy s výborem pro bydlení a komunální služby.
 • Vyberte si vhodný nový produkt.
 • Získejte všechny potřebné nástroje.
 • Přečtěte si podrobnosti o demontáži a instalaci ručníkového radiátoru.

Organizační otázky: Kdo musí nahradit a na čí náklady

Před provedením výměny je třeba získat souhlas správy budovy.

Musíte se obrátit na místní údržbářskou firmu a požádat ji, aby k určitému datu uzavřela přívod teplé vody.

Pokud se radiátor vyměňuje v „chatové oblasti“, je třeba zkontrolovat také úroveň tlaku v topném systému. V závislosti na tlaku budou v budoucnu vybrány trubky, které budou k zařízení připojeny.

Při výměně ručníkového radiátoru v privatizovaném bytě hradí náklady na výměnu a veškeré práce vlastník bytu, pokud radiátor není integrovanou součástí vodovodního nebo topného systému. To znamená, že pokud má závitové přípojky a je odpojen od vodovodního systému, pak pracovníci bytových a komunálních služeb nejsou povinni jej bezplatně vyměnit.

Důležité! Pokud je sušič ručníků integrovaným systémem s přívodem teplé vody, veškeré opravy a výměny provádějí bezplatně zaměstnanci bytového hospodářství a komunálních služeb.

Jak vyměnit věšák na ručníky v koupelně

Sušák na ručníky je velmi praktické zařízení, díky kterému lze rychle sušit ručníky a různé prádlo. Po určité době se může stát, že zařízení nebude použitelné nebo bude nutné instalovat nový držák ručníků, proto je třeba vědět, jak si držák ručníků vyměnit sami, abyste ušetřili peníze za odborný servis.

Zvláštností instalace vodního sušiče ručníků je, že by měl být připojen k obecnému vodovodnímu systému.

Příprava na vypnutí ručníkového radiátoru v koupelně

Pro správnou výměnu ručníkového radiátoru je nutné se náležitě připravit.

Nejprve je třeba správně

Výběr nového věšáku na ručníky do koupelny. Hlavním kritériem v této fázi je velikost místnosti.

Čím větší je koupelna, tím více ohybů by měl mít radiátor na ručníky. Důležitou součástí výběru koupelnového držáku na ručníky je materiál a průměr trubky. Průměr výrobku a vodovodního potrubí musí být shodný. Výměna zařízení je tak rychlejší a jednodušší.

Starý ručníkový radiátor v koupelně je třeba odpojit od vodovodní sítě. Práce můžete provádět sami nebo s pomocí bytových a komunálních služeb. Pokud zavoláte specializovaný servis, budete muset vynaložit více času a peněz, takže pokud jste si jisti, že to zvládnete sami, je lepší a racionálnější vyměnit ručníkový radiátor sami.

Když už jste se rozhodli vyměnit starý ručníkový radiátor v koupelně, je lepší nainstalovat bypass a kulové kohouty současně. Pokud je propojka již nainstalována, nemusíte žádat o přerušení přívodu vody v celém stoupacím potrubí. jednoduše uzavřete kulový ventil a snadno nainstalujete nový ručníkový radiátor do koupelny.

V případě, že budete na novém místě instalovat sušák na ručníky a vzdálenost ke stoupačce se v tomto případě zvětší, je lepší instalovat zařízení z nerezové oceli s Maevského ventilem. Tento výrobek je uvolňovací ventil, který je nezbytný pro odstranění vzduchových kapes z cívky.

Při použití řezačky nití mějte na paměti, že nit bude 6 cm od povrchu.

Vypouštění je nejlepší provést před odstraněním starého ručníkového radiátoru, tj.к. Jejich řezání trvá poměrně dlouho. Abyste připravili místo pro přivaření nebo navlečení přechodu na plastovou trubku, musíte také zničit betonovou desku v místě, kde vstupuje do trubky.

READ  Jak ručně olemovat džíny bez šicího stroje

Kovové závitové spoje musí být také předem zabaleny a pečlivě utěsněny, protože.к. Přepojení přípojky může vyžadovat opětovné vypuštění vodovodního potrubí, vyříznutí kusu trubky apod.д. Těsnost spoje lze zkontrolovat pouze odběrem vody a tlakem.

Připravte si nářadí, které vám umožní vyměnit starý vyhřívaný držák ručníků v koupelně svépomocí:

 • páječka pro polypropylenové trubky;
 • imbusový klíč;
 • úhlovou bruskou;
 • pochodeň;
 • řezání závitů;
 • sada imbusových klíčů.

Odstranění starého držáku na ručníky

Způsoby připojení radiátoru s vodním ručníkem.

odstranit, sušák, ručníky, koupelně

Před připojením nového sušáku ručníků v koupelně je třeba nejprve demontovat starý sušák. Nejprve uzavřete přívod teplé vody do trubky, ke které je připojen starý ručníkový radiátor. Můžete se obrátit na bytové a komunální služby nebo to můžete udělat sami po předchozí dohodě s odpovědnou osobou.

Boční spirály a všechny ručníkové radiátory, které jsou nedílnou součástí teplovodního potrubí, lze vyjmout vyšroubováním šroubových spojů. Pokud jsou závity „přilepené“ nebo je výrobek k trubce jednoduše přivařen, je třeba je oříznout úhlovou bruskou.

Při demontáži starého koupelnového držáku na ručníky je třeba provést ořezání tak, aby byl úsek trubky dostatečný pro závitování. Držák na ručníky se demontuje z držáků.

Pravidla instalace vodního sušiče ručníků

Jak víte, správně nainstalovaný držák ručníků zabraňuje tvorbě kondenzace na stěnách a potrubí. Tyto radiátory jsou také mimořádně vhodné pro řešení vlhkosti.

Držák ručníků lze připojit k topnému systému nebo k systému teplé vody. Připojení k topnému systému je nepraktické, o.к. v tomto případě bude zařízení teplé pouze během topné sezóny. Proto se věšáky na ručníky nejčastěji připojují k teplovodnímu systému. Voda v potrubí může výrobek rychle zničit zevnitř, proto byste se při nákupu tohoto zařízení měli vždy ptát prodejce, zda má potrubí odpovídající antikorozní povrchovou úpravu a zda je vámi vybraný model určen pro použití v ruských podmínkách.

Držák na ručníky se připevňuje ke stěně pomocí držáků. Nejsnadněji se používají nastavitelné držáky. Připojení k vodnímu výměníku může být skryté (zapuštěné do zdi).

Dbejte na tak důležitou vlastnost, jako je vzdálenost uložení výrobku. Žádný problém, pokud provedete kompletní renovaci.е. Kompletně vyměňte potrubí a další inženýrské sítě. Stačí nainstalovat nové trubky a připojit k nim cívku. Pokud však budete měnit pouze ručníkový radiátor, musíte změřit vzdálenost mezi vývody a teprve poté jít do obchodu nebo na trh koupit nové topné těleso.

Vedení k bypassu by mělo být přednostně zhotoveno z trubek z nerezové oceli.

Dbejte na to, aby průměr nového spotřebiče odpovídal průměru potrubí teplé vody. V případě, že se neshodují, je nutné dokoupit speciální adaptéry, které jsou v prodeji v každém instalatérském obchodě. Odborníci doporučují použít obtokový ventil pro připojení cívky ke stoupacímu potrubí.н. Konektor „amerického typu“ se spojovací maticí.

Abyste zabránili tvorbě vzduchových zátek uvnitř jednotky, musíte, jak již bylo uvedeno, dodatečně nainstalovat speciální vypouštěcí ventil (Mevskogo kohout). Musí být instalován v nejvyšším bodě ručníkového radiátoru. Tato část zabraňuje různým nepříjemným situacím, které mohou nastat při prvním spuštění a následném používání spotřebiče.

Tipy pro stěhování sušičky

Chcete-li přesunout ručníkový radiátor vlastníma rukama na jinou stěnu, musíte předem vzít v úvahu některé nuance.

1.Vyberte si kvalitní a pohodlný sušák na vanu, abyste jej později nemuseli vyměňovat nebo opravovat.

2.Abyste nenarušili dobré vztahy se sousedy, měli byste je předem informovat o tom, že se má uzavřít stoupací potrubí teplé vody nebo topení. Pokud je vyhřívaný držák ručníků připojen k topnému systému, je lepší jej vyměnit v létě, kdy je voda ve stoupačce vypuštěna.

3.Pro úsporu místa a vytvoření důstojného interiéru při přemístění sušáku ručníků na jinou stěnu je žádoucí zapustit všechny přívodní trubky do stěny, skrýt je pod falešnou stěnu nebo dekorativní panel.

4.Pokuste se dohodnout na projektu přemístění věšáku na ručníky v předstihu před hlavními pracemi.

5.Aby byl zajištěn snadný přístup k údržbě potrubí, musí být šroubové spoje instalovány na nejpřístupnějších místech.

Funkce držáku na ručníky

Ohřívač ručníků umístěný v koupelně je malé zařízení, které přináší velké výhody. Kromě svého základního účelu, kterým je sušení ručníků obyvatel bytu, sušáky ručníků místnost vyhřívají, zbavují ji přebytečné vlhkosti, čímž zabraňují vzniku plísní, hub a nepříjemných pachů. Díky spirále je ve vaně vhodná atmosféra pro sprchování.

V mnoha standardních domech postavených v sovětské éře byla instalace sušáku na ručníky součástí konstrukce. Velmi často bylo umístěno přímo nad umyvadlem, což bylo dost nepohodlné. Při této variantě nemusíte odstraňovat celý sušák na ručníky, ale jednoduše jej přemístíte na jinou stěnu a vyměníte za moderní model, který nejen skvěle vypadá, ale je také docela praktický, což znamená, že v malých koupelnách nezabere mnoho místa.

K přemístění sušáku ručníků na jinou stěnu není třeba žádné úřední povolení.

Navíc je však třeba mít na paměti, že jakýkoli zásah do původního uspořádání obydlí je považován za přestavbu. přesunutí cívky vůbec neovlivní půdorys BTI. A proto jeho odstranění a přemístění na jinou zeď nevyžaduje žádnou koordinaci s příslušnými organizacemi. získat povolení od společnosti spravující budovu a poté lze okamžitě zahájit práce. Bez ohledu na to musí být práce ve většině případů schváleny. Shromažďuje se celý balík dokumentů, který nutně obsahuje: kopii externího účtu, výpis z domovní knihy a půdorys s prospektem podlaží.

Pro získání povolení k přemístění cívky je třeba učinit několik kroků:

 • vypracovat plán;
 • Zdůvodněte potřebu podobné práce;
 • Vyberte si materiály a zdůvodněte svůj výběr;
 • přiložit k projektu informace o hydraulickém a tepelném propojení tohoto návrhu.

Hlavní stránka! Přenos cívky ve vaně můžete koordinovat na náčrtu, což ušetří čas a námahu.

V této variantě se všechny změny vyznačí na kopii půdorysu, která se stejně jako všechny ostatní dokumenty předkládá bytové inspekci. Sušák na ručníky může být odstraněn ze svého starobylého místa, jakmile k tomu jeho služebníci dají svolení.

READ  Vodní vyhřívaný věšák na ručníky 30 cm s bočním připojením

Proč je horká, když není zapnuté topení a voda necirkuluje??

Jedná se o častý problém, kdy v bytě není teplá voda a radiátor na ručníky je mírně horký. Důvodem je, že soused v patře má bojler nebo kotel, který vodu ohřívá, ale nespotřebovává ji celou.

Příklad provozuschopného sušáku ručníků standardního typu, připevněného na stěnu koupelny.

Zbývající množství vody stéká do stoupacího potrubí. K tomuto jevu dochází častěji v ranních hodinách, protože spotřeba vody je v noci mnohem nižší než přes den.

Důvody uzavření potrubí

Odpojení držáku ručníků je nutné v případě netěsností, které vznikají z různých důvodů:

Výměna sušáku ručníků v koupelně

V případě úniku vody je třeba vodu co nejrychleji uzavřít. Včasné nezasažení bude mít za následek vytopení místnosti, další náklady.

Situace se zhoršuje, když majitelé nejsou doma, únik může vést k vážným negativním důsledkům.

Důležité! Spotřebič se vypne při výměně potrubí nebo obkladů nebo při instalaci nového modelu ručníkového radiátoru.

Koupelna: 2.7kv.м. je utrpení a bolest. Aneb jak jsem přestavěl chruščovovskou koupelnu

Přeji vám hezký den. Téměř před rokem jsem napsal příspěvek o kuchyni, který nasbíral nečekané množství zhlédnutí a komentářů (mimochodem, zde je odkaz na příspěvek o kuchyni ). a v komentářích slíbil, že bude pokračovat. A přesto, pokračovat!

Podívejte se na následující. Typická Chruščovova koupelna 1.7 na 1.5. Fotky těch starých jsem nenašel, ale zhruba. je to velmi podobné.

V podstatě klasika. krátká koupelna, nad ní. plynový ohřívač vody. umyvadlo, toaleta, velmi, velmi malá pračka o hloubce 30 cm (pikantní detail). na záchodové míse muselo být 30 stupňů, protože pračka nenechávala místo pro nohy), radiátor na ručníky. Všechny komunikace otevřené instalace, samozřejmě, a věčně ucpaný kanál jít na písmeno „Zu“. Koupelna s obnaženou sklovinou, drsná jako kočičí jazyk. Obecně tedy platí, jak jsem již napsal. baterku do zubů, respirátor na obličej a jdi. osobní peklo bez koupelny po dobu opravy a slastné drcení betonových drobků na zubech, které nás čekalo.

Ale! Než se všechno rozbilo, byl vypracován plán (ve skutečnosti byl vypracován plán pro celý byt najednou, tento příspěvek rozebírám po místnostech, takže se všechno rozbíjelo téměř současně). protože bez TK je výsledkem nepořádek.

A před plánem. Přání byla formulována. A přání byly formulovány, zase, z postulátu, že žiji sám, to vše pro 1 osobu (1 host), a zvážit čistě vlastnosti a přání. Takže:

1) Pračka a plynový kotel zůstávají v koupelně. I když je místnost malá, neměly by se její funkce rozprostírat v jiných místnostech.

2) Koupelna je nahrazena sprchovým koutem. Toto rozhodnutí kombinovalo dva důvody. Za prvé, nejsem velkým příznivcem namáčení ve vaně, po 5-10 minutách vylezu, navíc na to mohu snadno zapomenout a riskovat vytopení sousedů. Za druhé, sprchový kout je mnohem kompaktnější než vana.

3) Záchodová mísa musí sedět ve svislé poloze a nesmí být obrácená dozadu! (ano, stále mám noční můry o starém uspořádání)

4) Veškeré vodovodní potrubí by mělo být skryté, ale přístupné pro údržbu. Žádné zazděné propletení trubek a kohoutků v metr hlubokém výklenku, v otvoru velikosti dlaně.

Po přijetí těchto myšlenek jsem začal kreslit model. plán. K příspěvku nyní přikládám aktuální rozvržení po všech úpravách, které jsem v průběhu práce provedl. Ve skutečnosti se raný plán mírně lišil (obecně existovalo 5 plánů)

Přestože jsem se zpočátku díval na sprchy v plastové a skleněné kapsli, rychle jsem tuto myšlenku opustil. zaprvé, sprchový kout plýtvá místem, zadruhé, je na nic se do něj vejít a zatřetí. podle toho, co jsem slyšela, je jejich čištění opravdová otrava. Téměř okamžitě se dominantní myšlenkou stala stavební sprcha. Krása sprchy spočívá v tom, že stoprocentně využívá prostor a dokonale zapadá do interiéru, aniž by ho opticky zabírala (je „součástí místnosti“). části místnosti) a díky jednoduchému tvaru se snadno čistí a udržuje.

Hodně přemýšlení s metrem a 3D editorem mě také přivedlo na myšlenku místnosti. funkce, kde je primární funkčnost a snaha o vizuální prostornost místnosti je druhotná. protože je kurva nemožné udělat boudu prostornou pro oko, aniž by se dotýkala protilehlých stěn. zřejmě je to nemožné. No, nebo se vzdát některých funkcí, jako je ohřívač vody nebo pračka. což bylo nepřijatelné. Většina úvah se tedy točila kolem toho, jak vměstnat vše potřebné do minimálního prostoru a přitom zachovat funkčnost toho nejdůležitějšího. Například. normální dosáhnout na dřez, normální vyložit pračku, normální vyprat atd. atd.

odstranit, sušák, ručníky, koupelně

Výsledkem je 3D model, který visí nad. V rohu. záchodová mísa tak, aby se na ní sedící osoba nedotýkala pravé stěny (1 cm od kyčle) a aby mohla mít nohy mírně natažené a neopírala se o stěnu před sebou. Vpravo od toalety. 60 cm prostoru pro pračku a dřez nad ní (60 cm). typická šířka automobilu). Kompozici doplňuje pracovní deska, která plní jak funkční (ukládání nádobí, podepření umyvadla, ukládání věcí a ručníků), tak dekorativní funkci, neboť spojuje záchodovou mísu, pračku a umyvadlo.

Další právo. malý prostor nebo krabice pod vodovodním potrubím, ohřívačem vody (šířka krabice byla dána šířkou bezpečnostního prostoru ohřívače vody). K dispozici je také úložný prostor pro mopy, kbelíky a mycí prostředky.

V důsledku toho sprcha automaticky získala své rozměry. nemůže být hlubší než vzdálenost od okraje podložky ke stěně a nemůže být širší než vzdálenost od příčky boxu ke stěně. Sprcha totiž zabrala veškerý volný prostor. jeho rozměry. 980750. A to jsou dobré rozměry. Jsou dostatečné k tomu, aby se člověk mohl pohodlně osprchovat, aniž by se opíral o stěny (sprcha je vlastně dokonce prostorná, pokud toto slovo použijeme pro výklenek o šířce o něco menší než jeden metr)

READ  Jak odstranit plastový zápach z multifunkčního vařiče

Vynechám, jaká je to prdel, když se nemůžete umýt ve svém bytě (neodstěhovala jsem se, bydlela jsem ve stejné místnosti). Žádné plány na zbourání zdí nebyly předloženy. Ale bohužel po odstranění obkladů a lepidla se příčky jen viklaly. původně byly velmi tenké, něco kolem 80 mm, ale po práci s cikánem vypadaly jako fotografie z historické kroniky obrany Stalingradu. Proto byly postaveny nové stěny z pěnového betonu, přesně o velikosti těch starých, až na dvě výjimky. místnost se trochu zvětšila kvůli rovnosti geometrie stěn (protože omítka na vyrovnání stěn také vyžaduje prostor) a rozšířil jsem dveřní otvor z 600 mm na 700 mm a posunul ho o 100 mm doleva. Tím jsem si zajistil místo pro sprchu a do budoucna zajistil bezproblémový příjezd pračky.

Výstavba a renovace

U zveřejněných videí musí být uveden popis, o čem video je. Pokud je video dlouhé, je velmi vhodné upřesnit, kdy a o čem mluvíte.

V případě přestupku bude příspěvek z komunity odstraněn.

Pravidelné hrubé a neuctivé zacházení s ostatními členy komunity v rámci komunikace s komentáři je zakázáno. Zákaz vstupu do komunity na 2-3 týdny v případě prvního přestupku. V případě opakování je konstanta.

Pouze pro profesionální účastníky stavebního trhu. (pravidelně zveřejňováno)

Příspěvek by měl vycházet z osobních zkušeností.

Musí být informativní/informativní (vysvětlující/vysvětlující něco, co souvisí s materiálem/prací/organizací/ a.т.д.) nebo k zamyšlení ( Pohled na problém z druhé strany)

Žádné video delší než 5 minut bez textové časové osy není povoleno. ( musíte upřesnit, kde a o čem ve videu mluvíte)

Nezneužívejte značky. Maximálně 4 vlastní značky. Značky nastavené systémem se nezapočítávají. (Longpost, video a.т.д.)

Kurva, jaký alternativně nadaný člověk dal do projektu takový držák na ručníky?? Omluvte mou francouzštinu.

Žijete v Rusku). Byl instalatér. Dělal různé práce. Pokud s vámi vedení nebude chtít mluvit, budete to muset řešit s vodáky. Zavolejte jednoduchého zámečníka z Velké Británie, který vám bez obav vypustí vodu, poradí, jak to udělat, a sám to udělá.Vyhřívaný držák ručníků by mohl být až u stropu

Svévolnou změnou vodovodního systému se stáváte odpovědným v případě úniku vody. Pro přestavbu inženýrských sítí je stanoven postup s projektem a povolením místní správy. S dohodnutými dokumenty. oblast provozní odpovědnosti. Pokud se nemýlím, je to stanoveno ve vyhlášce č. 354, pokud není ve smlouvě uvedeno jinak. Zodpovědnost tak bude na správcovské společnosti.

@SupportTech, prosím, odstraňte propojení značky „MC“ s trestním zákoníkem.“. Mohla by to být správcovská společnost nebo něco podobného.

Vaše pozice je: Kašlu na MC. Prostě jdi do prdele, to je vše. Jejich oblast odpovědnosti. k přívodnímu kohoutku. A samotná baterie. se ukázalo, že vaše.

Pokud jde o ventil. Ať si trhnou nohou. Tihle bastardi prosakují a prosakují jako čert. Také se ucpávají. Jak jistě tušíte, MC nezajistí KVALITU vody. Korkové kohouty jsou velmi stabilní, protože jsou průchozí.

Pravidlem je umístit ventil tam, kde je třeba často zavírat a kde hrozí nekompenzovaný vodní ráz. Zde stačí kohoutek zavřít pouze v případě nouze nebo v případě, že je třeba jej zavřít či utěsnit.

Postoj správcovské společnosti je jasný: chce mít možnost zapečetit. A korkové kohouty se špatně utěsňují. Tento kufřík má však jednoduché řešení: pokud jej potřebujete utěsnit, odšroubujete a nasadíte zátku.

Na přání MC: vyžádejte si předpisy, které to potvrzují. Jejich vlastní pokyny nejsou a jakékoli nezákonné požadavky NEJSOU ničím jiným než vydíráním úplatku za řešení problémů, které sami vytvořili.

Máte právo vyměnit ručník?? Ano, máte. Stejně jako jeho pozice. Dalším problémem je, že pokud připojení NENÍ individuální, ale na společném potrubí, neměl by být nový ručník z hlediska tepelného výkonu větší než starý. Ale znovu opakuji, je to vaše odpovědnost vůči sousedům a nic víc, AC do toho nemá co mluvit. Pokud běží na teplou vodu a ne na topný okruh. můžete si dělat, co chcete.

O obchvatu. zapomeňte na to, není to potřeba. Pokud to není normativní. Obvykle ručník skrz.

Pravděpodobně není ucpaný filtr, ale ventily. Nejlépe uděláte, když odpojíte stoupačku a rozeberete ji bez demontáže, jen odšroubováním horní části. Tak ji můžete vyčistit. Tuleň se takhle nedá zaháknout.

SZ. Je téměř 100% pravděpodobnost, že ručník byl na začátku na špatném místě. Rozměry byly mnohem menší. Nyní tedy kradete tepelnou energii a vytápíte byt. Pokud neexistuje žádný záznam. A zdá se, že si stojíte za svým?

A pokud je na špatném místě. pak se klimatizace rozletí do všech stran! Dělejte si, co chcete. Ventily jsem tam dal, protože to netěsnilo. Podle legendy se to stalo o Velikonoční neděli v noci, kdy samozřejmě nefungoval žádný alarm. Když jsem měnil horní, vytekla i spodní (pokud jsou dvě), takže jsem musel vyměnit obě. A ty jsi shodou okolností měl ty zátky u sebe.

To, že jste v nouzi vyměnili ventily, NEZNAMENÁ, že jste kradli vodu nebo teplo. A samozřejmě to nemohou dokázat. Takže v případě sebemenší stížnosti. Nic nepodepisujete, nenecháte si nic odříznout a požadujete, aby zavolali policii a prokázali krádež u soudu. Hlavním pravidlem je nenechat se chytit. ne zloděj. A jen proto, že teoreticky můžete ukrást. teoreticky by mohli ukrást peníze, když jsou tady v bytě. Ale nedáte jim akt krádeže a nepřipravíte je o peníze.

Takže máš vždycky pravdu. Pokud si nemyslíte něco jiného. A klimatizace jsou jen pomocní paraziti. Vaše vlastnictví znamená právo dělat si, co chcete. A jejich tradice hospodaření sahají až do dob, kdy bydlení patřilo státu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS