Kdo má myčku nádobí?? Opravdu vám to usnadnilo život?

Jaký druh společnosti?? Spaluje hodně elektřiny? Speciální prací prostředek je úsporný? Je s nakládáním a vykládáním potíž?Obecně lepší než ruční praní?

Mám ho já, má ho i můj muž. ne. Už mě nebaví se u něj mýt. Když večeříme u mě, tak všechno hodím do myčky, utřu stůl utěrkou a společně relaxujeme, ale jinak buď jdeme místo relaxace umýt nádobí, nebo ho necháme zkysnout. noční můra pro mě

Jo, je to jako pračka, už bez ní nemůžu žít

Ano, je to jednodušší. Bosch. Nakládám přes noc.

nechat, myčku, přes

Nejdřív jsem do ní nemohla pořádně dostat nádobí, nic se do ní nevešlo, 45 cm. Pak jsem to zvládl, je to jednodušší. Do venkovského domu si pořídím větší. 60 cm. Mám Bosch, je to obyčejný. Mám ho asi za 11 tisíc skladem. Je to krása, kuchyně je vždy uklizená, večer se umyje a přes den se nádobí připravuje jednoduše a to je vše. Mytí nádobí ručně už se zdá být divoké.

Velmi úsporné, ušetříte hodinu denně a každý si umyje nádobí sám). Na elektřině si toho vůbec nevšimnete. nápadné na vodě. méně plýtvání). tablety. Abyste dosáhli na dřez. (Pokud jde o myčku nádobí)

Myčka nádobí je, Bosch, elektřina jí trochu, méně vody než ruční mytí, a ruce nikdy nebudete tak umýt nádobí jako stroj) Tablety pro mytí nevstupují do výdajů, po dobu 10 let, ani jednou zlomil, i když jsem umýt každý den)) Vykládání. zatížení. trvá 1-2 min

Je to jediné místo na Woomunu, kde si můžeš přečíst takhle idiotskou otázku.

Ditto, stroj Bosch, 60 cm, byl poradil na Woomen, který koupit, poradil to. Velmi úsporný, používám prášek Finish. Ale i kdyby to nebylo ekonomické, nikdy bych nemyla nádobí ručně. člověk si zvykne na dobré mytí!

Skvělá věc. Děkuji mu každý den :). Pokud si tedy nechcete koupit nějakou hnusnou finskou nebo tak něco. inzerované produkty. ostatní výrobky stroje jsou levné. Já například používám prací prostředek Mein Liebe. Jedno praní stojí 6. Spotřeba energie je velmi nízká

Zázračná myčka nádobí. Máme plnohodnotnou pračku Bosch

Chyba 1: příliš těsné naskládání nádobí

Důležité je, aby trysky stroje dosáhly na každý objekt. Pokud se budete snažit příliš šetřit a zatížíte stroj na plnou kapacitu, některé plochy se budou překrývat s jinými. Někdy slyšíte radu, abyste nádobí ukládali náhodně, což má podpořit lepší přístup k vodě. I zde je však důležitější poskytnout prostor. Také neukládejte hrnky a misky tak, aby se v nich hromadila špinavá voda.

Manželova sestra, nepochopitelné chování

Ano, mají. Máme malou pračku Bosch, starou přes 20 let. Nechápu, proč doporučují ten velký. Asi nejste zvyklí šetřit vodou. Máme pětičlennou rodinu a přístroj má 4 sady, ale sada se počítá jako polévkový talíř, druhý talíř, dezertní talíř, šálek, podšálek, příbor. Tolik nesloužíme, takže máme dost. A nemusíte hromadit nádobí, myčku spustíte dvakrát denně. Dostatek místa pro zásobník, filtry odsavače, dřezové mřížky, hrnce, pánve. všechno jde dovnitř.

READ  Jak se chovají chloupky po laserové epilaci

Nádobí myji znovu jen výjimečně, někdy zůstane okraj z vývaru a občas namočím nádobí, které se připálilo na cáry. nemusí se samozřejmě vymýt.Lžíci jednou dvakrát opláchněte vysušeným těstem. Oplachování dokončuji ručně. Ale to je vzácné.Pracuji doma. Dítě je malé. Jsem moc ráda, že mi to dal můj manžel. Přijdou hosté, praní trvá dvě hodiny, ale tady. opláchnout, hodit, zapnout. Celý den ho má v provozu. Krásné.Ušetří spoustu času.Plastové mísy nemyji a pánve je opravdu škoda, odlupuje se z nich povlak.A moje kamarádka s manželem praktikují výměnu pánve místo mytí rukama =)Máme ekologický režim s extra oplachem na konci, používáme ho pořád. Můj manžel je neustále v automatickém režimu.

děkuji.Také otázka. Manželův hlavní bod. že nádobí neumývá dobře a nemá smysl ho vyndávat a pak znovu mýt. Jsou chvíle, kdy myjete něco jiného (kromě špinavého jídla a zaschlého nádobí).

Někdy se nepodaří nádobí řádně opláchnout, pokud se do ní nacpe příliš mnoho nádobí tedy pokud máte na horní polici nádobí, pokličky, hrnce, pánve a šálky. Všechno se vrší na sebe. To se stává.) Ale je to dobré, pochopit, i když něco neumývá, špína je tak zapařená, že jen houba pod tekoucí vodou okamžitě odplaví. To znamená, že to ani nestojí za diskusi) Co je leštění rukojetí hrnců a pokliček, si nepamatuji! Pokud to budete dělat rukama, ztratíte tím spoustu času.Váš manžel se mýlí. Je to stejně pohodlné jako pračka. A i kdyby ne, nemyslím si, že to bude váš manžel, kdo to bude uklízet. Ten můj se do těchto věcí moc nepouští. Když se náš stroj porouchal, řekl. pokud ho opravář nedokáže opravit, můžete si na internetu najít jiný. vzít si nový. V naší rodině se ani neřešilo, kdo a jak myje nádobí. Tato otázka nikoho nezajímá, stejně jako to, kdo bude prát. stroje to všechno zvládnou!Budete však potřebovat velký, jak je uvedeno výše, pro 4 sady stroje. Není to o ničem! Mělo by tam být dost místa. je to výhodné pro rodinu. Bude stejně velká jako běžná pračka.

Lze myčku Bosch otevřít za chodu??

Jak otevřít myčku Bosch. Nikdy se nepokoušejte otevřít dvířka, když je myčka v provozu. Obvykle se otevírá automaticky po skončení programového cyklu po dobu 2-3 minut, tj. odemknutí vykládacího poklopu se provádí bez zásahu člověka.

U některých myček Bosch nemají dvířka žádný zámek a lze je kdykoli otevřít. těchto myček však není mnoho. Zámek myčky je obecně přítomen a někdy může způsobit vážné problémy.

Jak odstranit vodu?

Nejprve je třeba zjistit, jak myčku vypustit. Není to obtížné, ale je třeba stroj odpojit od vodovodní sítě, kanalizace a elektrické sítě.

  • Nejprve otevřete dvířka pračky a vyprázdněte prací komoru od košů a zásobníků.
  • Poté vyjměte odpadní filtr a odšroubujte zátku zásobníku soli.
  • Rozložte na podlahu u pravé strany myčky několik utěrek.
  • Položte přístroj na bok na pravou stranu a nechte vytéct vodu.
  • Po odstranění většiny vody je třeba pračku postavit zpět do svislé polohy a poté naplnit zásobník na sůl solí do pračky.
  • Vraťte odpadní filtr na místo a zašroubujte zpět uzávěr zásobníku na sůl.
  • Odpojte vypouštěcí a plnicí hadici a nakloňte stroj na levou stranu. Z přívodu přívodního ventilu a z cirkulační jednotky by mělo stále odtékat trochu vody.
READ  Chladnička dlouho mrazí a nevypíná se

V přístroji už není žádná voda. Lze spotřebiče skladovat při teplotách pod bodem mrazu. Nic moc se s ním nestane.

Jaké mycí prostředky jsou potřeba do myčky nádobí?

Po připojení a instalaci myčky je třeba vybrat vhodný výrobek. Pokyny k plnění a přidávání ingrediencí mohou být užitečné.

S výběrem správného mycího prostředku pro vaše vozidlo vám pomůže návod k použití.

nechat, myčku, přes

prací prostředek

Existují gely, prášky a tablety všeho druhu. Získáte je v každém železářství. Pro myčku nádobí stačí jedna dávka. Nejlepší je použít prášek, protože se lépe dávkuje a rychleji aktivuje.

Optimálním pracím prostředkem je prášek.

Regenerační sůl

Jejím účelem je změkčovat tvrdou vodu. Pomáhá zefektivnit proces čištění, proto jej přidávejte při každém spuštění pračky. Sůl obvykle obsahuje iontoměniče, které snižují množství vápníku a hořčíku. Mějte na paměti, že dva kilogramy by měly vystačit pouze na přibližně 25 použití. Přítomnost nebo nepřítomnost soli v myčce lze zjistit pomocí speciálního indikátoru.

Ke změkčení tvrdé vody je zapotřebí sůl.

Pomůcka pro oplachování

Nádobí vypadá lesklejší a svěžejší. Často se používá zejména na sklo a křišťál. Nezanedbávejte jeho použití, protože vynechání oplachovacího prostředku způsobí špinavé šmouhy a skvrny na talířích. Kromě toho uvolňuje příjemnou vůni, například pomerančovou nebo citronovou.

Oplachovací prostředek odstraňuje nečistoty a zanechává nádobí příjemně vonící.

Správný oplachovací prostředek pomáhá odstranit všechny nečistoty a dobře vyčistí všechny skvrny. Doporučujeme prostudovat doporučení výrobce, protože každý model má své specifické vlastnosti. Běžné mycí prostředky by se neměly používat, protože jsou pro spotřebič zcela nevhodné.

Manželka mě opustila, nechce mě pustit. jak zjistit, co chce.

2krát denně, o svátcích 3krát, s použitím prášku, 2 osoby

je to můj sen, ale i když je kuchyň velká, není místo na její instalaci.

Jednou týdně jsem ji pouštěla na mytí nádobí a čištění tvrdých věcí: pánví, křišťálu.

Mám vodoměr. Pouze kostka měsíčně v kuchyni, nádobí se myje po každém jídle

je to můj sen, ale přestože je kuchyň velká, není v ní místo na instalaci.

Zapínala jsem ji jednou týdně, abych umyla nádobí a všechny „složité“ věci: pánve, křišťál.

Voda se mi měří. V kuchyni používám jen jednu kostku měsíčně, nádobí myji po každém jídle

Doporučuji Candi Trio. Google. Je to drahé, ale pro rodinu 2-3-4 osob je to ideální

Jsme čtyři, dvě malé děti do čtyř let, pořád vaříme. Myčku pouštím téměř každý den, někdy i dvakrát denně (pokud jsou hosté nebo se hodně vaří a dusí a používá se hodně nádobí). Používám celou tabletu.

Mimochodem, myčka nádobí spotřebuje méně vody, než když myjete nádobí rukama. Opravdu, plus elektřina.

Mimochodem, myčka nádobí spotřebuje méně vody než při mytí nádobí rukama. Opravdu, plus elektřina.

Jak nainstalovat plně vestavnou myčku Beko?

A navíc drahé tablety, sůl, oplachovací prostředky.

READ  K čemu je dobrý zvlhčovač vzduchu?

Děvčata, proč snižujete množství pilulek na polovinu?? Jsou ve speciálním obalu, který má různou dobu rozpouštění. Nejprve rozpustíte povlak, ve kterém je prášek, a poté oplachovací prostředek. Možná jsem to nepopsal přesně, ale v zásadě to tak je.

Pokud chcete ušetřit, použijte prášek, můžete ho dát méně. Mají to promyšlené.

Jsme 2 a dítě, začínám to jednou denně v noci, pokud nic nevařím, pak každé 2 dny hromadím nějaké talíře, šálky.Často je jednodušší a rychlejší umýt je rukama, po boudreaux nebo ovoci, ale já jsem příliš líná a nechci se s tím trápit.

Nikdy. Než jsme měli stroj, dávali jsme do něj pánve. Po rekonstrukci, kdy změnili kuchyň, tam stroj nedali.

Vařím každý den, takže mi každý večer chrastí.

Děvčata, proč snižujete množství pilulek na polovinu?? Jsou ve speciálním obalu, který má různou dobu rozpouštění. Nejprve rozpustíte povlak, ve kterém je prášek, a poté oplachovací prostředek. Možná to není přesně popsáno, ale jde o princip.

Pokud chcete ušetřit, použijte prášek, můžete ho dát méně. Mají to promyšlené.

Existují různé druhy tablet. Kupuji finské, jsou to jen tablety s práškem.

A když už mluvíme o ceně. Za 10 eur 115 kusů. Je to levné. Trvá 3 měsíce nebo i déle.

Co si myslí zastánci otevřených dveří??

Hned na začátku je třeba poznamenat, že argumentů ve prospěch otevírání dveří po umytí bylo mnohem více než těch, kteří zastávali opačný názor. Většina úsudků však byla založena čistě na subjektivních zkušenostech. Shrnuto, mé myšlenky jsou následující.

  • Jedna věc je vyzkoušet myčku jednou, bez tuny špinavého nádobí, a nechat dvířka zavřená, ale druhá věc je zavírat je pokaždé a nechat v nich rozmnožit celé kolonie plísní a bakterií.
  • Nepříjemný zápach a zatuchlá „vůně“ spláchnutých odpadků se v myčce hromadí znovu a znovu a při každém otevření dvířek vám zápach zaplaví celý byt.
  • Po otevření dveří jsou nečistoty okamžitě vidět, což vás motivuje k jejich okamžitému odstranění. A pokud stroj otevíráte jen kvůli vkládání a vyndávání košů, pravděpodobně si ani nevšimnete, co je na vnitřních stěnách.

Důležité! Ale abyste skutečně věděli, co je nejlepší, musíte si položit otázku, co je pro mě důležité? Pro někoho je nejdůležitější zdraví rodiny, které může být ohroženo, pro jiného praktičnost a pro dalšího estetika. Odtud byste měli hledat řešení.

nechat, myčku, přes

Pravidlem je zvolit správný prací cyklus

Standardní cyklus myčky zahrnuje předmytí (opláchnutí zbytků studenou vodou), mytí (přímo horkou vodou s mycím prostředkem), oplachování (vyplachování mycího prostředku) a sušení.

V myčkách nádobí existují také programy jako intenzivní mytí (při velmi vysokých teplotách. až 75 stupňů), program pro křehké nádobí (teplota vody 30 až 40 stupňů), rychlé mytí (když potřebujete opláchnout po tekutých potravinách a hned po jídle) a další.

Myčky nádobí střední a vyšší třídy mají také funkci „předmáčení“. Je však mnohem snazší a úspornější odstranit zaschlé kousky ručně před vložením do stroje. Stejné je to s „připálenými“ hrnci a pánvemi.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS