Elektrický holicí strojek pro muže na intimní partie

Může někdo používat elektrický holicí strojek na bikiny?? Jak je účinný? Dochází po holení k podráždění??

Vzal jsem si ho od táty a dostal jsem ho do obličeje. Ano, je to otravné.

Vzal jsem si ji od táty a dostal jsem ránu do obličeje. Ano, je to podráždění.

🙂 frustrace z holení nebo rány do obličeje?

Často si beru od manžela příklad a holím si zadeček v bikinách. Pak ho opláchnu a znovu si ho nasadím. Manžel ani neví, že si holí obličej něčím, co mi poslední dobou leží v očích.

Používám zastřihovač vlasů, ponechává 0,5 mm. Neštípe a nedráždí

Už nějakou dobu si myslím totéž! Chci to vyzkoušet, ale budu si ho muset koupit, ještě jsem se nerozhodl)

A o podráždění se dozvíte, až když si ho sami vyzkoušíte. Vše je individuální, nemůžete hádat)

Totéž můžete udělat s epilátorem, k dispozici je zastřihovač na trávu

K příspěvku 4. Tento nápad jsem dostal od svého bratra: když mu začalo růst strniště a nastal čas holení, holil se nejprve pěnovým perem, pak holicím strojkem, ale všechny tyto nástroje ho kvůli jemné pokožce dráždily. Nakonec začal chodit s takzvaným třídenním strništěm, které dostane přesně s holicím strojkem a nemá žádné potíže. Došel jsem ke stejnému závěru.

Ten můj mě holí elektrickým strojkem, je to super.Žádné podráždění

Děvčata, k čemu potřebujete holicí strojek?? Poté, co jí vše roste zpět velmi rychle, existuje mnohem účinnější nástroj. shugaring. Udělejte si to sami, pokud nechcete jít do salonu a 2-3 týdny chodit hladce, bez podráždění. Pak v případě potřeby opakujte a po holicím strojku pouze 1 den účinek a podráždění po dobu čtrnácti dnů.

K příspěvku 4. Nápad jsem dostal od svého bratra: když mu začalo růst strniště a bylo třeba se oholit, používal nejprve pěnový holicí strojek, pak strojek na holení, ale všechny tyto strojky dráždily jeho citlivou pokožku. Nakonec chodil s takzvaným třídenním strništěm, které se přesně zastřihuje zastřihovačem a nemá žádné potíže. Dospěl jsem ke stejnému názoru.

třídenní strniště v oblasti bikin?? „trochu“ divné.

Jaký je technický rozdíl mezi strunovou sekačkou a vyžínačem??

Proč je to tak, jak to je? Jaké jsou technické rozdíly mezi strunovou sekačkou a vyžínačem, které jsou důvodem tohoto rozdílu v použití. když laik v kadeřnickém umění možná ani nerozezná strunovou sekačku od vyžínače?

Poloha nožů

Především poloha lopatek, jejich blízkost k vnějšímu okraji. Proto se minimální výška střihu strunových sekaček a vyžínačů liší. například 0,6 milimetru u strunové sekačky Mustang Carbon a 0,2 milimetru u strunové sekačky Mustang Carbon.

Proto mohou zastřihovače stříhat chloupky blízko základny. Čím čistší holicí strojek, tím silnější účinek. ale pouze s holicím strojkem. Po načrtnutí hlavních linií zastřihovačem se vám bude pracovat pohodlněji i s holicím strojkem.

Pracovní šířka

To je důvod, proč jsou zastřihovače tak dobré pro jemné zastřihování, například lemování, ale nepohodlné, když pracujete s velkým množstvím vlasů.

Pracovní šířka strunové sekačky je znatelně užší než u běžných strunových sekaček.

Motor a čepele vyladěné pro hustší vousy a knír

Jak víte, holičské nůžky nejsou tím pravým nástrojem pro stříhání vousů. Většina holičů vám řekne, že pokud ke stříhání vousů použijete jejich základní nůžky, už jste je zabili.

Totéž platí pro čepele elektrického nářadí, ale v menší míře. Chlupy vousů a kníru jsou mnohem silnější a hustší než vlasy na horní části hlavy. čepele proto musí být z obzvláště tvrdé oceli a motor musí být obzvláště silný, aby vydržel opakovaně stříhat bez zhoršení kvality střihu.

Ano, klíčovou otázkou je kvalita střihu. Protože někteří kadeřníci, když se o tom všem dozvědí, říkají: „to snad ne, já jsem si zastřihl vousy nůžkami. a nic, zastřihli mi je, neumřely“. Stříhají. Ale to, co se děje s vašimi vlasy, nevidíte pod mikroskopem. A kdybyste viděli ty rozbité, roztříštěné plátky, pomysleli byste si.

READ  Jak si krásně upravit vlasy bez fénu

„No a co??“, ti samí kadeřníci řeknou: „Nevidím je pod mikroskopem. a nevidí je ani zákazník.“. Přesně tak, nemá. Vidí však výsledek. Vlasy zničené nešťastným střihem se začnou štěpit, jsou bez života.

Jak dlouho si myslíte, že bude vašim klientům trvat, než si uvědomí, že tento nepříjemný proces se většinou odehrává až po jejich návštěvě u vás?? Co myslíte, že klient udělá, až si to uvědomí?? Samozřejmě. změní pána.

A mohl by se stát masově vyráběným procesem. A vaše pečlivě vybudovaná zákaznická základna, která vám zajišťuje vynikající a stálý příjem, se začne rozplývat. Přestaňte o tom mluvit, abyste z toho nedělali vědu.

Ale vážně, nepleťte si nástroje, které používáte k zastřihování horní části hlavy a vousů. To může být z dlouhodobého hlediska velmi nákladné. Strojek a samostatné nůžky na hlavu, vyžínač trávy a samostatné nůžky na obličej. Není to plýtvání, ale návratnost investice.

Vyžínače trávy mají obvykle kuželovitý tvar. Stříhací hlava je umístěna vertikálně vůči tělu přístroje a zajišťuje pohodlné používání.

Nejprve se podívejme na výhody zastřihovačů vousů a kníru:

Běžné zastřihovače mají obvykle jen několik režimů sečení a minimum nástavců. Dnes však výrobci vybavují některá zařízení dalšími nástavci a režimy. Zastřihovačem si vlasy zastřihnout nemůžete, ale můžete si odstranit chloupky z nosu a uší.

Pro ty, kteří ještě zastřihovač nepoužívali, je mezi zastřihovačem a zastřihovačem vlasů zásadní rozdíl:

 • Zastřihovače vousů a kníru mají menší výšku střihu 0,4 až 1 mm;
 • zastřihovače vlasů mají větší výšku střihu 3 až 4 mm.

Podle typu motoru se zastřihovače vousů a kníru dělí na:

holit, strojkem, vlasy
 • rotační (výkon 20-45 W), s motorem, dlouhou pracovní dobou a chladicím systémem. Jsou dražší a vhodnější do salonu.
 • Vibrační (nepříliš silný. 9 až 15 wattů), s elektromagnetickou cívkou. Jsou levnější a vhodné pro domácí použití.

Podle určení zastřihovačů trávy pro vousy a knír jsou: domácí, univerzální a profesionální. Pro pochopení rozdílů stojí za to popsat pouze vlastnosti profesionální strunové sekačky na trávu:

Jak si holit koule | /w Prooxy

 • rotační motor s chladicím systémem;
 • velký počet trysek;
 • Vysoce odolné materiály (ocel, slitiny titanu, keramický povlak)
 • kvalita ostří;
 • Jsou bezdrátové a napájené ze sítě;
 • vysoké náklady.

Stroje pro neprofesionální použití nejsou určeny pro dlouhý nepřetržitý provoz (cca 1 hodina) a stojí podstatně méně.

„Univerzální zastřihovače“ mají více nástavců. některé z nich lze použít i pro zastřihování vlasů na hlavě.

V čem je vyžínač trávy lepší než jiné stroje?

Pokud vám v mysli nebo na tváři stále rostou vousy, existují pochybnosti o tom, zda je zastřihovač na trávu skutečně nutný.

Elektrické holicí strojky mají často zabudovaný zastřihovač trávy. Lze jej však použít pouze pro drobné zastřihovací úkony: zastřihování knírů, mašlí nebo okrajů zastřihovače. Vážná úprava vousů nebude fungovat, protože čepel je pro takový postup příliš malá a velmi nepohodlná.

Zásadní rozdíl mezi těmito nástroji je v jejich funkčnosti. Elektrický holicí strojek pro důkladné oholení, břity stříhají chloupky těsně u pokožky. Zastřihovač trávy je určen k zastřihování vlasů bez těsného kontaktu s pokožkou. Díky tomu se nelze zranit, protože vždy zůstává minimální délka vlasů.

Je mnohem pohodlnější, když má sekačka na trávu funkci holení s oky. Není tak invazivní jako úplné oholení. Skvěle se hodí na propracování detailů, kde je potřeba čisté oholení pro kontrast. Philips má například takový všestranný přístroj: zastřihovač trávy na vousy a strniště s dvojitou fólií a síťovým holicím strojkem.

Výměna nástavců sekačky na trávu usnadňuje péči o obličej a tělo

holit, strojkem, vlasy

Někdy stačí zastřihovač vlasů. Na první pohled není mezi nimi velký rozdíl. Milovníci týdenního strniště ho možná budou potřebovat jen na vlastní vegetaci. Ostatní vousy vyžadují zastřihovač trávy z několika důvodů

 • Hlavním rozdílem je rozteč zubů. Zastřihovač o průměru 0,4-1,0 mm umožňuje provádět velmi přesné řezy. Stroj má rozteč 3-4 mm.
 • Vyžínače trávy jsou kompaktnější a lehčí. Vzhledem k tomu, že většina zastřihovačů vousů s úctou pečuje o své krásy osobně, je důležité pohodlné držení v ruce. Ruce se méně namáhají a snadno se provádějí přesné pohyby pro dosažení čistého výsledku. Sekačka na trávu je objemnější, asi dvakrát těžší a hůře se s ní manévruje při práci na tenčích plochách.
 • Vyžínače trávy jsou často akumulátorové, vydrží nabité déle než stroje. Často se používají ve vlhkých koupelnách, kde je přístup strojů nežádoucí.
 • Vyžínače trávy mají mnoho dalších funkcí. Lze jím ostříhat vlasy na hlavě, odstranit chloupky v nose a uších, na těle a v intimní oblasti. K tomu se jednoduše nainstaluje speciální hřeben. Všechny jemné tvary, vzory a linie se ořezávají pomocí ořezávače.
 • Vibrace vyžínače trávy jsou nižší a při práci vydává méně hluku.
READ  Který kartáč na vlasy s rotační tryskou je nejlepší?

Užitečné tipy

Pokud se rozhodnete oholit si vousy, není kam spěchat. Je lepší experimentovat s různými styly, abyste našli ten, který vám nejlépe vyhovuje.

Začínající vousáči by neměli s prvním ostříháním spěchat. vlasy by měly dorůstat nejméně měsíc a půl.

Měli byste používat pouze vyžínače nebo nůžky na suchou trávu, protože posekaná suchá tráva je kratší než mokrá. může se stát, že posekáte příliš dlouhou trávu.

Při používání elektrických spotřebičů v koupelně je třeba dodržovat bezpečnostní předpisy. Aby se zabránilo riziku úrazu elektrickým proudem, neměla by být voda ve sprše zapnutá.

Aby se minimalizovalo riziko náhodného pořezání, neměly by se silné a lysé vlasy holit elektrickým holicím strojkem.

Údržba zařízení

Majitelé strunových sekaček by měli vědět, jak je používat a jak o ně pečovat:

 • Vyčistěte stroj vatovým tamponem a poté jej naolejujte;
 • Po dokončení zastřihování vousů nasaďte zastřihovací hlavu, zapněte ji a proveďte poslední úpravu;
 • Vždy se ujistěte, že je strunová sekačka na trávu nabitá. V opačném případě vytrhne kořeny vegetace a zanechá na povrchu kůže zarudnutí.

vyžínač trávy

Historicky vznikl vyžínač trávy jako hybrid dvou různých zařízení. Na jedné straně existovaly speciální nástavce na elektrické holicí strojky, které pod břity propouštěly pouze určitou délku vlasů. Na druhou stranu existovaly strojky na stříhání vlasů, jejichž ruční modely se používaly již od středověku. V roce 1921 si vynálezce Leo Wahl nechal patentovat první elektrický zastřihovač vlasů. Jeho společnost Wahl Clipper se nakonec stala monopolním gigantem a v 50. letech 20. století vlastnila více než sto patentů v oblasti strojků na stříhání vlasů.

Ruční vyžínač trávy. Dnes se používají například k ošetřování koní, ale před 30. lety 20. století se hojně používaly také v kadeřnictví.

Rozdíl mezi ručními holicími strojky a ručními holicími strojky spočívá ve způsobu stříhání vlasů. Břity holicího strojku jsou dva „hřebeny“, které se pohybují proti sobě a odřezávají chloupky, které se zachytí mezi zuby. Není to technika, která by dokázala odstranit chloupky u kořínků, ale netraumatizuje pokožku (kůže se prostě nedostane do úzkých mezer čepele) a délku „ježka“ lze upravit.

Ruční holicí strojky se v angličtině nazývají clippers, zatímco ty elektrické se nazývají trimmers. V 90. letech 20. století se staly zastřihovače vousů specialitou a nyní se nazývají „elektrické zastřihovače vousů“. Protože slovo „stroj“ se v ruštině již aktivně používalo, slovo „travní zastřihovač“ k nám přišlo z angličtiny s jediným kadeřnickým významem „zastřihovač vousů“.

Trochu napřed. Jedná se o propagační obrázek muže, který si holí vousy pomocí laserového zaměřovače. K tomu byl laser určen především.

Je to legrační, ale byl to Leo Wahl, kdo vynalezl princip nožů a trysek pro úpravu délky strniště. Za téměř 100 let se nic, absolutně nic nezměnilo. Stroje Wahl byly a vyměnitelné hlavy s čepelemi různé tloušťky a šířky, a tlačítko přepínače, obecně, trimmer pro trávu, kterou mi otec dal před 9 lety, se liší od klasiky pouze kvalitou výkonu. A musím říct, že 95 % zastřihovačů, které se dnes vyrábějí, je naprosto stejných.

Když jsme tedy uviděli kouzelná slova „laserové navádění“, okamžitě jsme se rozhodli zjistit, co to je a k čemu slouží.

Péče a mazání

 • Při každém zastřihování nebo holení musím přístroj namazat;
 • Mazání se provádí speciálním olejem pro strunové sekačky;
 • Když držíte vyžínač nad umyvadlem, kápněte na nože několik kapek oleje, zapněte jej a nechte běžet asi 20 sekund, abyste zajistili důkladné promazání motoru a nožů;
 • Přebytečný olej ze stroje odstraňte suchým hadříkem, protože jinak může způsobit ulpívání chloupků, hluboké pronikání mezi nože a ztížit čištění.

Teď už víte, jak si zastřihnout vousy. Než si ale zajdete na zastřihování, musíte si nechat narůst husté vousy. Je toho víc.

Pečlivá péče o vousy pomocí dostupných produktů (mýdlo, balzám, vosk) je nezbytná, abyste se vyhnuli problémům s růstem vousů. Chcete vědět, co můžete udělat pro rychlejší růst vousů?

Se správným zastřihovačem trávy a správným zacházením a péčí je holení snadné a pohodlné, bez zarudnutí a vzplanutí.

Dříve nebo později se většina mužů začne ptát, jak si doma zastřihnout vousy nebo je zkrátit na správnou délku, co potřebují a jak to udělat.

Jak zastřihnout vousy a knír? Úprava vousů a kníru není žádná raketová věda, řízení závodního vozu formule 1 ani jaderná fyzika. je to tak snadné, jak to vypadá.

Vlastnosti použití v různých oblastech

Jak již bylo zmíněno, strunovou sekačku můžete používat na různých částech těla, což potvrzuje všestrannost tohoto zařízení.

READ  Co můžete udělat sladkého bez trouby

Vousy a knír

Pokud mluvíme o bradě a kníru, stojí za zmínku, že takové zařízení jako zastřihovač trávy vám umožňuje nezávisle modelovat a pečovat o vlasy na obličeji, aniž byste ztráceli čas návštěvou salonů. Není to jen elektrický holicí strojek, který vám umožní odstranit strniště, ale celá řada funkcí. Lze jej použít k oholení chloupků na lícních kostech a bradě i k zastřižení kotlet.

Nos a uši

Pokud chcete použít zastřihovač trávy k odstranění chloupků v oblasti nosu a uší, pořiďte si zastřihovač s úzkou rotační hlavou. Obsluha strunové sekačky je velmi jednoduchá. Stiskněte tlačítko na přístroji a jemně přiložte špičku k nosní dírce. Strunová sekačka by neměla být zasunuta příliš hluboko do nosu.

Při používání zastřihovače trávy k odstranění chloupků z nosu a uší je třeba dodržovat následující pokyny:

 • Před stříháním vyčistěte zvukovody a nosní dutinu.
 • Nepoužívejte přístroj, pokud krvácíte z nosu, máte rýmu nebo jiné nosní onemocnění.
 • Pracujte při jasném světle a vždy před zrcadlem.

Důležité! Nepoužívejte stejné zařízení s více než jednou osobou. V ušních a nosních dutinách se nachází mnoho zárodků, které mohou uvíznout na hlavě zastřihovače a způsobit onemocnění jiné osoby, která jej používá.

Vlasy začnou dorůstat za několik dní, stejně jako po každém jiném stříhání. Rychlost růstu již závisí na jednotlivci, jeho věku a pohlaví. Zastřihování pomocí zastřihovače je naprosto bezpečné a bezbolestné, a proto můžete zastřihovat tak často, jak chcete.

Zastřihovač nosní a ušní trávy Philips

 • Technologie ProtecTube a pohodlný úhel sklonu.
 • Je dodáván s nástavci, které umožňují odstraňovat chloupky z uší a upravovat obočí.
 • Čepele jsou vyrobeny z nerezové oceli a nepotřebují mazání.
 • Stroj nevytrhává vlasy, protože se nože pohybují nezávisle na sobě.
 • Strunová sekačka je lehká (116 g) a voděodolná,
 • Zařízení je téměř neslyšné, takže neruší ostatní uživatele

Intimní oblasti

Při výběru strunové sekačky na trávu pro vaše soukromí je třeba zvážit několik detailů a zvláštností:

 • Nejlepší volbou je zastřihovač odolný proti stříkající vodě, takže jej lze používat i ve vaně.
 • Budete potřebovat model s indikátorem stavu nabití, abyste mohli sledovat své vousy a hlavu.
 • Na holicím strojku potřebujete úzkou hlavici, abyste mohli vytvářet vzor, a širokou hlavici, aby vaše pokožka zůstala hladká.
 • Spotřebič by měl mít protiskluzový kryt, který se příjemně drží v ruce.
 • Jméno výrobce by mělo být důvěryhodné. Nevybírejte si neznámý model a zaměřte se pouze na nízkou cenu.
 • Ošetření by se mělo provádět na suchou pokožku.
 • Strunová sekačka by se měla pohybovat proti růstu chlupů. Vyhnete se tak nepříjemným kožním problémům, jako jsou zarůstající chloupky.
 • Jednotlivé chloupky, které by mohly být náhodně přehlédnuty, by měly být odstraněny úzkou hlavicí přístroje.
 • Po ošetření je třeba na tělo nanést zklidňující krém nebo pleťové mléko.

Jak si oholit hlavu elektrickým holicím strojkem

Jakmile si koupíte elektrický holicí strojek, je dobré vědět, jak se holí hlava.

Stříhání vlasů

Aby se nástroj nezasekával, stříhají se všechny dlouhé vlasy nůžkami nebo hřebenovým nástavcem.

Oplachování hlavy

Aby se minimalizovalo riziko poranění pokožky, uvolnilo se strniště a otevřely se póry, hlava se opláchne horkou vodou. Zabraňuje také následnému zarůstání chloupků, tvorbě černých teček a podráždění.

Exfoliační procedura

Aby vaše čerstvě oholená hlava vypadala co nejlépe, můžete ji během oplachování také exfoliovat. Čistí póry a zlepšuje stav pokožky po holení.

Speciální krém

Olej nebo krém na holení zlepšuje skluz břitů a změkčuje pokožku. Slouží jako jakási ochranná vrstva mezi kůží a lopatkami. Je dobré nechat přípravek na hlavě několik minut působit.

Holení

Rotační strojek se pohybuje krouživým pohybem ve směru hodinových ručiček. Holicí fólie je vedena doleva/doprava nebo nahoru/dolů. Zadní strana a boky se na konci praní ponechají. Nejprve odstraňte měkké vlasy vpředu a na temeni hlavy. Aby nedošlo k poškození zadní části hlavy a uší, vezměte si zrcátko.

Péče o tělo

Aby byla pokožka pružná a póry uzavřené, opláchněte si po holení hlavu čistou studenou vodou. Tím se odstraní i přebytečné chloupky. Poté se aplikuje speciální zklidňující pleťová voda, ale bez alkoholu. Na řezné rány a pupínky použijte peroxid vodíku nebo jiná tekutá antiseptika.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS