První přiblížení

Vyndání vyžínače trávy z krabice. Úzký, kompaktní, pohodlně padne do ruky. Mimochodem, je lehká, ale za devět let pokroku se posunula o krok dál.

Na těle jsou tři ovládací prvky. Velké tlačítko zapnutí/vypnutí, tlačítko pro zasunutí laseru a kroužek pro pohyb plastového nástavce pro nastavení délky. Nastavení umožňuje nastavit délku strniště na: 0.2, 0.4, 0.6, 0.8, 1.0, 1.2, 1.4, 1.6, 1.8, 2.0, 2.5, 3.0, 3.5, 4.0, 4.5, 5.0, 6.0 и 7.0 milimetrů. Pokud jste zmateni tímto obrovským rozsahem čísel, můžete říci: 18 různých délek od 0,2 do 7 mm. Otočením kroužku se zapne podsvícení LED diodou a čísla označující délku jsou viditelná (ironicky se tomu hrdě říká LED displej, i když jde jen o LED diodu svítící skrz potištěnou fólii. a ve skutečnosti nepotřebujete o moc víc). Podsvícení po několika sekundách zhasne, aby nedocházelo k plýtvání energií.

mohu, holit, zastřihovačem, nástavce

Součástí balení je také náhradní čepel pro zastřihování „tenkých“ ploch, plastová tryska pro nastavení délky, kartáček na čištění, úložný kufřík a obrovské množství papírů. certifikáty, záruky, bezpečnostní a ošetřovací předpisy, návody.

Obecně lze říci, že strunová sekačka je jednoduchý přístroj, takže není o čem psát. Vezměte si ji a oholte se. Pro jemnější čáru vyměňte užší čepel. Jedním kliknutím vyjmete sestavu nožů, bez námahy, jen šťouchnutím správným směrem. Pokud potřebujete zastřihnout strniště na určitou délku, stačí připojit regulátor, nastavit vzdálenost a spustit.

Můžete ji umýt pod vodou, ale buďte opatrní. přece jen není zcela vodotěsná a houbičku na nádobí nechcete třít pod tekoucí vroucí vodou. Jednotku kartáčové hlavy jednoduše jemně opláchněte.

Dvě slova o nabíjení. Plné nabití trvá přibližně hodinu a zabere přibližně 80 minut holení. Objektivně vzato je to velmi dobrý ukazatel, protože pokud zastřihovač používáte pravidelně, je používán maximálně 20-30 minut týdně. Nabíjení tedy trvá dlouho. A pokud se potřebujete rychle oholit, na jedno oholení stačí 1-2 minuty nabíjení, ale zastřihovač trávy je bez šťávy.

V podstatě jsme pokryli standardní funkce. Promluvme si o nestandardních.

 • vyzvednout speciální olej nebo sprej;
 • odstraňte vlasy z povrchu kartáčem;
 • Otřete čepele vlhkým hadříkem nebo hadrem;
 • zapněte přístroj;
 • Jemně naolejujte čepele tak, aby se olej rovnoměrně rozprostřel po celém povrchu;
 • otřete do sucha čistým hadříkem nebo ubrouskem.
 • Musíte se holit proti růstu chloupků. Chloupky rostou směrem dolů, proto se holte odspodu nahoru.
 • Pro dosažení nejlepších výsledků přiložte plochou část žacího nože k obličeji.
 • oholit si krk a obličej.
 • Pokud nezaznamenáte žádnou změnu v délce vousů, přejděte na č. 2.

Nejprve zastřihněte dlouhé vousy pomocí zastřihovače trávy. Pro mokré a čisté oholení (i ve sprše) naneste trochu pěny nebo gelu na holení První průchod proveďte zdrsněně (tj. holte se ve směru růstu vousů), poté proti směru růstu vousů, abyste se oholili hladčeji.

 • Před holením navlhčete pokožku a chloupky, abyste je změkčili
 • Poté naneste holicí pěnu nebo gel.
 • Holení ve směru růstu chloupků.
 • Po každém tahu opláchněte.
 • Holicí strojek skladujte na suchém místě.

Vousy jsou chloupky pokrývající spodní část obličeje a přední část krku. Jeden z mužských sekundárních pohlavních znaků u lidí, který je způsoben produkcí testosteronu v těle. Vousy začínají růst během puberty.

Knír pro moderního muže plní dekorativní funkci. Kromě vousů je knír důležitou součástí naší identity, image a odrazem našich životních rozhodnutí a preferencí. Skutečnost, že máme knír, ovlivňuje náš duchovní a emocionální svět.

Zastřihování vousů zastřihovačem

Než se pustíte do domácího zastřihování vousů, je vhodné vědět, jak ho správně provádět. Odborníci vám doporučují zhlédnout následující video návod, který vám s tím pomůže.

Jak používat zastřihovač vousů? Pokud se jedná o dlouhé vlasy, nepoužívejte krátkou hlavu k odstranění celé délky. Vezměte si středně pokročilý trimmer. To je důležité mít na paměti, protože to pomůže ostříhat vlasy úhledně a správně, bez problémů s úpravou.

Když začínáte stříhat, držte plochou část nástroje pevně u pokožky. To pomůže odstranit i ty nejmenší, neviditelné chloupky. Při holení nasměrujte zastřihovač proti směru růstu chloupků.

Pokud chcete odstranit některé nežádoucí chloupky, použijte samotný břitový mechanismus bez nástavců. Chcete-li se důkladně oholit, použijte ostrý strojek.

Pokud nevíte, jak správně používat vyžínač, dobře si prohlédněte všechny nástavce. Při stříhání vousů se vyvarujte prudkých pohybů. Po získání praktických zkušeností si tento nástroj osvojíte a za týden či dva v něm budete skvělí.

Můžete nosit krátkou sukni (ke kolenům), pokud si neholíte nohy??

Mám takový problém, s kamarádkami jsme se rozhodly, že si na léto brzy pořídíme krátké sukně a šortky, a já se bojím. Nikdy jsem si neholila nohy a moje přítelkyně to neví, protože jsme se seznámily doslova před 5-6 měsíci. Moje vlasy jsou tenké, ne více než 1 cm., pravděpodobně ještě méně. 5 ml. Je to takhle. Není černá. Ale i tak je vidět, když jste pod žárovkou. Dokonce se mi jednou stalo, že si jeden známý dělal legraci z mých nohou, když zpod džínů byly vidět malé chloupky, které by nebyly vidět, ale světlo pak dopadalo právě na nohy a tuto oblast =). Myslíte, že by nevadilo, kdybych v létě nosila sukně s těmito nohami??

Docela. Na ostatní kašlete, se svými vlasy nemusíte nic dělat, pokud nechcete, je to naprosto normální. Zvlášť když má blond vlasy. Pokud se oholíte, ztmavnou vám chloupky a zarostou. Nepotřebujete ji? To si nemyslím.

Nepodléhejte patriarchátu. Žijte svůj život podle svých představ a noste to, co chcete.

Kdo ne? Okolí? Koho zajímají oni nebo jejich názor?Člověk by měl žít sám za sebe a dělat si, co chce, samozřejmě v rámci zákona a slušnosti, aniž by se nutně řídil módou a tím, co dělá většina lidí.

READ  Hliníková konvice se zahřívá na plynovém hořáku

Koho to nezajímá? Lidem kolem? Nezajímají mě ani oni, ani jejich názory. Musíte žít sami za sebe a dělat si, co chcete, samozřejmě v rámci zákona a slušnosti, aniž byste se museli nutně řídit módou a tím, co dělá většina lidí.

Budou se jí smát. a přítelkyně a kluci. Autor musí být teenager. V tomto věku můžete mít komplexy

Pokud vám nevadí chodit s takovýma nohama, klidně choďte. Ale když už se na to ptáte, musí to být stresující. Proč tedy nevymažete? Na protest? Nebo co?

Nemusíte se holit. Nikdo vás k tomu nenutí. Kritéria pro normální stav nejsou jasně definována. Vypadá atraktivně?? Ne opravdu)))) Co řeknou ostatní lidé, dospělého muže nezajímá. Odradilo by to chlapy? ano))))

Rotary vs Foil Razor. Which should you buy?

Nemusíte se holit. Nikdo vás k tomu nenutí. Kritéria pro normální stav nejsou jasně definována. Vypadá atraktivně?? Ne tak docela)))To, co řeknou ostatní, by se dospělého muže nemělo týkat. Odradí to chlapy? ano))))

Pánské vousy jako u duchovních také nevypadají zrovna vábně a v těch vousech je víc bacilů než pod okrajem záchodu. Stejně tak muži potřebují depilaci (třísla, podpaží) mnohem více, protože se potí dvakrát více.Kolik znám žen s blonďatými, řídkými vlasy na nohou. nikdo ji neodstraní. Jakmile s tím začnete, budete to muset dělat neustále a vlasy budou tvrdší a tmavší

Pokud vám nevadí chodit s takovýma nohama, jděte do toho. Ale protože se ptáte na tuto otázku, musí to být stresující. Tak proč ho neodstraníte?? Na protest? nebo co?

No, jak to říct? Mám komplexy z toho, že když si oholím nohy, budou tam tmavé chloupky, a když nemám žiletku, zarostou mi. Moje máma je také (ano, jsem teenager) proti holení nohou.

Nemusíte se holit. Nikdo vás k tomu nenutí. Kritéria pro normální stav nejsou jasně definována. Ať už vypadá atraktivně, nebo ne? Ne tak docela))) Co řeknou ostatní lidé, by dospělé nemělo znepokojovat. Odradilo by to chlapy? ano))))

Holení nedoporučuji. V pubertě jsem si bláhově začala holit tenké, jemné, světlé chloupky na nohou a o pár let později mi začaly růst tuhé, husté, tmavé. Často jsem si říkala, proč jsem byla tak hloupá a řídila se stereotypem, že je to hezčí. Protože pokud tě muž miluje, je mu jedno, jestli máš oholené nohy nebo ne. Požadují naopak muži, kterým se to nelíbí, protože jim záleží více na obalu než na. a ti vás bohužel nemají rádi. Měla jsem takové lidi, kteří mi našli celulitidu, vyčítali mi, že nečtu ženské časopisy, říkali: „Jak můžeš nepít alkohol?? Ty nemám rád.“. Někdo je rád oholený, někdo hubený, někdo tlustý, někdo opilý, někdo kouří, někdo sportuje. Vkus a barvy určují vše a móda se mění. Včera to bylo o parukách a korzetech, ale dnes je to o plastikách obličeje, gayích a lesbách.Nepodřizujte se ostatním a stereotypům, buďte sami sebou.

Lze korigovat X, které nejsou vrozené??

Můžete nosit krátké sukně s úzkými kotníky??

Pokud vám to vyhovuje, je možné cokoli ! Osobně je sundávám krémem. I když bílé nejsou vidět, líbí se mi i bez nich.

Pokud vám na nohou opravdu roste jemná kůže, jaký má smysl si ji holit a ztužovat?? Pokud se vám zdá, že chloupky nejsou vidět, ale ve skutečnosti jsou vidět na míle daleko, je lepší je všechny oholit nebo depilovat. Pokud přítelkyně dělají poznámky, pak máte druhou možnost, ale nevšimnete si toho

No, jak to říct? Mám komplexy, že když si oholím nohy, budou tmavé chloupky, a pokud najednou, když není holicí strojek, zarostou. Moje máma je také (ano, jsem teenager) proti holení nohou.

A vy to uděláte, autore. Měl jsem řídké zlaté chloupky, které se mi líbily, oholil jsem si je černé a hustší. Obecně je hrozné nechodit neoholený, a vzpomněl jsem si, jak mě někteří staří chlápci v tomto věku obtěžovali, jednou u školy jeden chytil a šel s kamarádem, sám v obleku, no a pak tam byly kovové tužkovníky, strčil jsem ho s tužkovníkem, ale stres byl silný

Upřímně. není to hezké. Viděla jsem to u jednoho svého kamaráda, vypadá to opravdu neatraktivně. Pokud v zimě nenosíte krátké sukně s tmavými tlustými punčochami, pak je to v pořádku. A v létě. Nebo odstranit chloupky jakýmkoli způsobem (holení, vosk, depilace, dokonce i zastřihovač bez trysky, která sice bez dokonalé hladkosti, ale vizuálně to bylo normální, pokud je pokožka citlivá a na holení špatně reaguje, tak to dělám), nebo pokud obecně se nedotýkat vlasy, nosit dlouhé šaty, sukně nebo kalhoty.

Jak se světlé vlasy po oholení změní na tmavé?? Záleží na žárovkách, barvě a tloušťce?

Proč by si teenager holil nohy?? Choďte tak, jak se vám to líbí. Dlouhé černé chlupy na nohou by byly neestetické. Blonďaté chmýří ale mladé dívce sluší.

Nejsou to vlasy, ale chmýří. Vzácné. Když si ji oholíte, poroste hustá a chlupatá jako u všech ostatních.

Mám kamarádku, která nosí džíny s dírami na kolenou a holými kotníky a holí si jenom ty díry a kotníky ahahah Byla jsem na ni naštvaná, autorko, ohol si nohy, nikam nemůžeš jít))))

Samozřejmě, že je. To je dobře, že se neholíte, nenásledujte stereotypy a nekrmte výrobce holicích strojků, buďte individuální. V dnešní době je to vzácné.A ti, kteří radí holení. Jsou prostě hloupí.

Jsem vysoký

Je mi 18 let a vážím 75 kilo. Obecně je to normální?

Tuk. mít se rád takový, jaký jsem

Je mi 18 let a vážím 75 kilo. Obecně normální?

Shugaring.Poprvé

Otázka pro dívky s velmi úzkým pasem 54-60 cm

Členka webu Woman.eu bere na vědomí a souhlasí s tím, že nese výhradní odpovědnost za veškerý obsah, který je zcela nebo zčásti zveřejněn prostřednictvím služby Woman.webové stránky. Uživatelka.ručí za to, že jejich zveřejnění neporušuje práva třetích stran (mimo jiné autorská práva) a nepoškozuje jejich čest a důstojnost.

Žena.odesláním materiálu vyjadřujete svůj zájem o jeho zveřejnění na stránkách a souhlas s jeho dalším použitím vlastníky webu Woman.ru. Všechny materiály na webu Žena.Tyto webové stránky, bez ohledu na to, jakým způsobem a kdy jsou na nich zveřejněny, lze používat pouze se souhlasem vlastníků stránek.

Použití a přetisk tiskovin od ženy.Webová stránka je dostupná pouze s aktivním odkazem na zdroj. Použití fotografického materiálu je povoleno pouze s písemným souhlasem správy webových stránek.

Umístění předmětů duševního vlastnictví (fotografií, videí, literárních děl, ochranných známek atd.).д.) na ženu.Pouze ti, kteří mají potřebná práva pro takové vysílání, mohou tak učinit.

READ  Mohu baletní boty prát v pračce?

Copyright (c) 2016-2022 Hurst Shkulev Publishing Ltd

Osvědčení o registraci média EL #FS77-65950, vydané Federální službou pro dohled nad komunikacemi, informačními technologiemi a masmédii (Roskomnadzor) dne 10. června 2016. 16

Zakladatel: Hurst Shkulev Publishing Limited Liability Company

Kontaktní údaje redakce na vládní agentury (včetně Roskomnadzoru):

Rady ohledně zastřihovače trávy pro intimní střihy

Pokud někdo používá zastřihovač pro zastřihování intimních oblastí, prosím, poraďte ne příliš drahé nebo ve středním cenovém rozpětí. Je pro mě důležité, abych mohl zastřihnout vlasy na 3-6 mm a jako plus. ostříhala nahá. Děkuji!

Proč?? Jste profesionál.Rho.с.sýkorka.ut.?

Nefunguje to, zkoušel jsem to.pouze holení nebo epilace

proč? # you’re a professional p #.ro.с.Sýkorka.ut.jako?

Potřebujete jen vestu, kterou seženete například v Rive Gauche

Proč?? Jste profesionál.ro.с.sýkorka.kachna.ca?

a ty chodíš s chlupatými vlasy a podobně?muži jsou nadšeni, že máte křečka v kalhotách?

K čemu?? Pro cunny. Muž by měl ženě poskytnout také orální potěšení. Proto musí být hladký.

Jaké?? Pro cunny. Muž by měl ženě poskytnout také orální potěšení. A proto musí být hladký.

Přesně tak. Hladké, ne 3 milimetrové strniště.

Používám dámský zastřihovač Remington. Nevím, kolik stojí, koupil jsem ho před dvěma lety, ale není drahý. Po vygooglování najdete specifikace. Jsem s ním velmi spokojen: má několik příloh, včetně „nuly“. Baterie vydrží velmi dlouho. Důležité: Vyžínače trávy nezpůsobují žádné podráždění!

Používám vyžínač Remington pro ženy. Nevím, kolik stojí, koupil jsem ho asi před 2 lety, ale není drahý. Po vygooglování najdete specifikace. Velmi spokojený s různými nástavci, včetně nástavce s nulovou čepelí. Baterie vydrží velmi dlouho. Důležité: Po vyžínači trávy nedochází k podráždění!

Děkuji ))) Máte nějaký?? Remington BKT3000C

Vyžínač trávy pro intimní oblasti

Manžela holím strojkem Philips, je to příjemné a nemusím nic dokupovat. Mimochodem, občas mě holí))

Manžela holím strojkem Philips. Je to příjemné a nemusím nic dokupovat. Mimochodem, občas mě to holí))

Děvčata, je to dlouhotrvající efekt po vyžínači trávy? jako po holicím strojku? Voskuji, ale slzím bolestí. (( Už mě to nebaví. I když si na to moje pleť zvykla, je to samozřejmě stále nepříjemné. Trvá však dlouho.

Používám dámský zastřihovač Remington. Nevím, kolik stojí, koupil jsem ho před dvěma lety, ale je levný. Vygooglujte si to, najdete vlastnosti. Jsem s ním velmi spokojená. Mám různé nástavce, včetně nástavce na podchlazení. Baterie vydrží velmi dlouho. Důležité: Nikdy jsem se po použití strunové sekačky nedráždil!

Pod nulou je vše hladké? Jen se předtím oholil, pak se snažil voskovat, ale nevyhovuje mi ani shugaring, ani vosk, hrozné podráždění, zarostlé, myslím, že o trimmeru pro trávu. т.е.můžete dosáhnout hladkosti pomocí zastřihovače?

Dámy, jak často si holíte všechno, co tam je? Za den doroste. A svědí. A píchne. Je to také otravné. A podráždění, opět břitvou. Zajímavé je, že spoustě mužů se ty vlasy líbí. Alespoň jsem měla milovníky vlasů. Oholená hvězda. Výsměch přírodě.

Zjistila jste si názor svého muže??Možná má rád přirozenost (samozřejmě úhlednou), a pak je utrpení zbytečné.A strniště, o kterém píšeš, je pichlavé a nepříjemné.Tedy ježek.

Máme trimmer na trávu Gilette, dal to mému manželovi na nějakou dovolenou, a sám, někdy, půjčuji si od něj. Je to mnohem pohodlnější než stříhání nůžkami nebo holení krosnou. Nahý nemusím, takže můžete jen chytit podráždění, ale je to tak krátké. Je to perfektní, žádné „křoví“ v kalhotách, a je to opravdu rychlé a snadné zastřihnout. Stačí přijít do prodejny a požádat o prohlídku sekačky s nástavcem, vybrat si a koupit. Není rovná, ale je pohodlnější než rovná, malé chloupky zůstávají, takže nedochází k podráždění.

Vyzkoušejte lepší krém. Můj manžel používal zastřihovač na podpaží a ochlupení, nelíbilo se mi to, bylo to všechno piercing. a po krému vlasy rostou měkké

Zajímavé je, že spoustě mužů se ty vlasy líbí. Alespoň o mně je známo, že jsem milovník vlasů. Oholená hvězda. Jsem výsměch přírodě.

Existuje taková věc, člověk přímo nenáviděl, když je všechno hladké))))

Dívky by měly být všude hladké, je to krásné, estetické a úhledné. Musíte se holit všude, budete atraktivnější. milujte se. A neposlouchejte kecy o houštinách, které mají muži rádi.

Používám dámský zastřihovač Remington. Cenu si nepamatuji. Koupil jsem ho asi před dvěma lety, ale byl levný. Vygooglujte si to, najdete specifikace. Jsem s ním velmi spokojen: existuje několik nástavců, včetně nulové hlavy. Baterie vydrží velmi dlouho. Důležité: Po použití strunové sekačky nikdy nedojde k podráždění!

To je můj druhý vyžínač trávy. Tentokrát mám VEET, protože ten první to vzdal. Nyní mohu říci, že tato strunová sekačka není srovnatelná se starou, pokud jde o výkon, ale pokud jde o pohodlí. Péče o oblast bikin je mnohem snazší. žádné podráždění nebo nepohodlí při řezání. S tímto nástavcem máte mnohem více možností řezání. Každopádně je jich teď také celá řada!

Proč?? Jste profesionální p.ro.с.sýkorka.ut.jako?

Velmi mě pobouřil příspěvek jedné dívky o tom, že pouze lidé pracující v zajímavém oboru mají vlasy ostříhané na nulu. No, za prvé, každému rostou vlasy jinak, jeden má málo a někteří opravdu přerostlí. A za druhé, každý má jiný vkus a to, co se dívka chce postarat o sebe.naopak, je to skvělé. Používám zastřihovač Veet. Není to čistý střih, ale přesto velmi dobře odstraňuje chloupky a je šetrný a čistý. A co je nejlepší, není to otravné. Je malý a praktický, takže si ho můžete vzít kamkoli.)

A díky tomuto nástavci je mnohem více možností účesů. Obecně, a nyní existuje celá řada!

Nikdy předtím jsem se neholil zastřihovačem. I’ve got to try it.

Proč se nenechat depilovat a být bez chloupků, cítit se skvěle a mít skvělý sex? Měla jsem diodovou depilaci Diolaze, 4 ošetření, asi rok a to je vše

Se svým manželem. Nemáme peníze, žijeme sami. # the money’s coming in handy # (Peníze se hodí). Co se děje??

Mám zavolat do péče??

Ne, potřebujete zastřihovač trávy, abyste nechali háje v intimní oblasti, pokud nevíte, jaké to je holit se v intimní oblasti.Zeptejte se Googlu. Lidé musí běžet 10 kilometrů od vás. smrdíš a ze sukně ti trčí dredy, boo, jsi nechutná

Neobtěžujte se. Je to snůška nesmyslů! Muž udělá cokoli, pokud je mužem.Roste tam, to je to, co potřebuje. Je to způsob přírody!

To je ale blbost! Člověk to má rád, člověk to nemá rád. Důležité je, aby se dívka cítila pohodlně. Osobně nemám rád zarůstání, nedělám cunny, ale hladím rukama. je to výhodná nabídka (pro blbce, dovolte mi to vysvětlit). Manželku holící strojek unavil a druhý den už ji dráždil. Koupím jí sekačku na trávu, ať ji používá.Myslím, že člověk by se měl také starat o sebe, ne nutně všechny oholené nahé, ale řezat to kratší nebolí. Nepleťte si prosím péči o sebe s metrosexualismem, kde je vše idealizováno podle homosexuálních standardů. Doporučuji koupit pánský zastřihovač vousů, má spoustu nástavců a mnohem větší výběr než dámské zastřihovače. Ale jinak si ho koupím. Dám vám vědět, co jsem dostal a co si myslím, pokud si vzpomenu.

READ  Robotický vysavač Samsung se nepřipojí k síti Wi-Fi

Rozhodla jsem se vyzkoušet tento zázračný intimní strojek na stříhání vlasů. Líbilo se mi to. Je to opravdu skvělý kousek. Žádné žiletky, žádné podráždění, protože kůže v této oblasti je poměrně citlivá. Teď si uvědomuji, jak nepřitažlivé je mít vlasy.Ne, neříkám, že si je musíte všechny oholit. Alespoň tak jsem se rozhodl já sám. Stačí ji pouze zastřihnout a ponechat 3-5 cl. Nezasahuje do vlasů, je čistý, úhledný a příjemný na pohled. Čistota a pořádek na první pohled. A myslím, že bude i méně zápachu. Prostě působí estetičtěji. Co se týče praktičnosti používání samotného zařízení.Koupil jsem si Philips, model si nepamatuju. Velmi kompaktní, provoz na 1 knoflíkovou baterii, mokré a suché čištění. Samotný stroj je v látkovém sáčku, jsou v něm 3 trysky. 2. na vlasy a na čisté oholení.Na čele lze použít s krátkými/dlouhými prodlouženými vlasy nebo bez nich.Na varlata raději používám holicí strojek s krátkou hlavou, protože břity jsou ostré a způsobují povrchové mikrořezy.Velmi se mi líbí. Odstraňuji si chloupky z ochlupení, šourku a kolem konečníku, což je velmi praktické a tyto oblasti jsou vždy čisté, aniž by se ušpinily. Protože v nich nejsou žádné chloupky, je méně zápachu a čistoty.Je to malý, kompaktní přístroj, který se vejde do každé kabelky, do kosmetické taštičky, takže si ho můžete snadno vzít s sebou, kamkoli jdete. Na pláž a podobně se vždy můžete nechat rychle ostříhat.Existuje dobrá alternativa k holicím strojkům a žiletkám. Moje osobní doporučení.Samozřejmě pokud se rádi holíte rovnou na nulu, raději použijte holicí strojek.Toto je můj názor a sdílím pouze své osobní zkušenosti.P.S. Ano, zapomněl jsem, že když sekáte, dokonce nějak vzrušuje, že se spojuje potěšení s použitím.

Nevěnujte pozornost trollům a neandrtálcům. Pokud nechtějí sekat, ať neseká.2. Strunová sekačka je potřebná pouze pro estetiku (pěkná a čistá) a pohodlí (vaše a vašeho partnera). Pokud dodržíte hygienická pravidla, nebudete mít nepříjemný zápach ani u původních keřů.3. strunová sekačka trávu zastřihuje, nikoli holí. I když je to zastřihovač trávy a umožňuje vám oholit vše, pochybuji, že to bude tak hladké jako po odstranění chloupků. Т.е. pokud chcete mít čisté a hladké vousy. nepřipadá v úvahu.4. Spokojenost / nespokojenost se zastřihovačem. napsat konkrétní model. Philips jich má 100500 a liší se jak designem, tak kvalitou (čepele, výroba obecně a řezání)

Stejně jako autor vlákna hledám zastřihovač trávy (a ne holicí strojek s funkcí zastřihovače trávy) pro intimní oblasti (a ne pro vousy, t.к. brada je úplně jiná než rozkrok 🙂 pro mě a mou ženu.

Styler.Gillette ProGlide Styler 3 v 1 zastřihovač trávy / holicí strojek

Jak si zastřihnout vousy: Tipy pro úpravu vousů

V tomto videu o péči o vousy vám Gillette ukáže, jak si zastřihnout vousy pomocí zastřihovače Gillette STYLER.

Jak tvarovat vousy: tipy pro péči o vousy

Jak tvarovat vousy pomocí zastřihovače Gillette STYLER. Některé typy vousů se hodí k určitým tvarům obličeje lépe než jiné, vousy budou vypadat jinak na kulatém tvaru obličeje než na obdélníkovém.

Jak vytvarovat strniště: styl třídenního strniště

V tomto videu o třídenní péči o vousy vám Gillette ukáže, jak si upravit strniště pomocí zastřihovače Gillette STYLER Beard Grass.

Epilace a odstraňování chloupků na těle

Zvládnutí odstraňování chloupků na těle závisí na technice, ale zásadní je používání správných nástrojů.

Zastřihovač trávy Gillette STYLER: Víceúčelový zastřihovač vousů Gillette STYLER

Všestranný holicí strojek Gillette STYLER kombinuje zastřihovač trávy, holicí strojek a styler. Čtyři úrovně střihu a tři vyměnitelné kartáčové hlavy rovnoměrně zastřihují chloupky, poskytují pohodlné a hladké oholení a umožňují vytvářet ostré kontury vousů.

Elektrický holicí strojek: jak funguje, silné a slabé stránky

To zdaleka není nejnovější vynález. S technologickým pokrokem je mechanika zařízení stále chytřejší Objevují se nové přístupy k holení.

V současné době rozeznáváme dva typy elektrických holicích strojků:

Síťovina. Čepele jsou skryté pod síťovinou. Riziko podráždění kůže je mnohem nižší. To může být výhodou, pokud máte citlivou pleť. Čistota a životnost je menší než u rotačních holicích strojků.

rotační. Holicí plocha má dvě nebo tři rotační hlavy. Vypadá jako trojúhelník dvou nebo tří čepů. Každá hlava je nakloněná k druhé. Někdy je to ale naopak. Výsledkem je maximální čistota pokožky.

Přesto může rotační holicí strojek podráždit pokožku. Tyto modely jsou nejčastěji vybaveny samoostřícími čepelemi. Pokud je pro vás důležitý tichý provoz, zvolte rotační elektrický holicí strojek.

Silné a slabé stránky elektrického holicího strojku

Výhody elektrického holicího strojku v porovnání s holicím strojkem:

 • Méně podráždění pokožky obecně. Pokud máte citlivou pokožku, vyhněte se ručním tkalcovským stavům. A vyzkoušejte síťový model. Může vám pomoci.
 • Vydrží déle. Z dlouhodobého hlediska vám elektrický holicí strojek vydrží mnohem déle než běžná holicí kazeta.
 • Přílohy. Mnohonásobně rozšiřuje možnosti elektrického holicího strojku. Nejenže se zbavíte chloupků, ale můžete si zastřihnout i vousy a knír.
 • Bezpečnost. S holicím strojkem se budete holit mnohem častěji. To se může snadno stát. Rozptýlení nebo zasažení pupínku na tváři.
 • Nepotřebujete žádné další produkty. Není nutná žádná pěna ani gel. Některé elektrické holicí strojky umožňují holení na mokro. Suchý je jednodušší, a proto mu mnoho mužů dává přednost.
 • Čistá pokožka. Elektrický holicí strojek nedokáže odstranit odumřelou kůži. Proto si ji budete muset vyčistit sami. Peeling nebo peeling vám pomůže.
 • Náklady. Cena za elektrické zařízení je vyšší než za stroj.
 • Oprava. Pokud se něco pokazí, je nepravděpodobné, že byste to dokázali opravit sami. Opravit ho nebo koupit nový holicí strojek je problém.
 • Hluk. Ani ty nejtišší modely se nemohou srovnávat se standardním holicím strojkem.

Minimální péče o elektrický holicí strojek:

 • Poplatek předem. Je škoda, když se vám při holení porouchá nástroj.
 • Vyčistěte všechny vlasy. Lepší ihned po použití. Protože vlasy ucpávají mechanismus. To může vést k poruchám.
 • Udržování stránek. Čas od času je třeba se na nože podívat. Je třeba ho nabrousit. Důležité je také promazat holicí strojek a zkontrolovat, zda je mechanismus v pořádku.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS