Časté dotazy k laserové epilaci

Těhotenství a kojení jsou absolutní kontraindikací laserové epilace.

Laserová epilace vyžaduje plnoletost. Pacienti mladší 18 let (nejméně však 16 let) potřebují písemný souhlas rodiče nebo zákonného zástupce. Odstranění nežádoucího ochlupení se v tomto případě provádí za přítomnosti rodiče nebo zákonného zástupce.

Stručný popis

Přístroj je založen na ošetření vlasového folikulu laserovým paprskem, který absorbuje melanin. specifický kožní pigment a jeho deriváty. Melanin se nachází v kůži, vlasech a také dodává barvu duhovce.

Jedná se o jednu z nejlepších kosmetických metod odstraňování nežádoucích chloupků, která je maximálně bezbolestná.

V případě přecitlivělosti kůže se před manipulací provede anestezie ošetřované oblasti.

Důležité! Po zákroku jsou ošetřené oblasti mnohonásobně citlivější na ultrafialové záření.

Kombinace voskování a opalování

Mnoho žen se ptá, zda je možné odstranit chloupky po použití solária. Existuje názor, že na opáleném těle není možné použít metodu odstranění vegetace laserovým paprskem. To není pravda, protože jej lze použít na všechny typy opálené pokožky. Je však důležité vědět, že na opálenou nebo tmavší pleť není tak účinný. Porovnává se barva kůže a vlasů, což si vyžádá více sezení než u neopálené kůže.

Kosmetičky doporučují epilaci laserem právě v chladném období, protože v tomto období na pokožku nedopadá sluneční světlo.

Po odstranění chloupků se nedoporučuje chodit do solária, zejména během prvního dne. A pokud je návštěva přesto nutná, je důležité používat opalovací krém, který pokožku hydratuje a umožňuje jí zůstat hladkou a pružnou, aniž by ztratila potřebnou vlhkost.

Přesto odborníci doporučují zdržet se a nenavštěvovat solárium po laserové epilaci. Hlavním cílem solárií je být prospěšný:

 • příjemný tón pleti;
 • zbavení se akné;
 • odstranění ložisek lupénky;
 • Odstranění neurodermatitidy;
 • léčba ekzému.
před, laserovou, epilací, opalovat

Po ošetření touto metodou jsou povrchové vrstvy epidermis traumatizovány na mikroúrovni a existuje riziko infekce všemi druhy infekčních agens a zánětlivých reakcí. Na zotavení je potřeba určitý čas. Opalování v soláriu a depilace voskem by se neměly kombinovat.

Kromě solária je žádoucí vyhnout se návštěvě masážních místností a nepoužívat kosmetiku s alkoholem. Mohou se objevit nežádoucí následky v podobě nerovnoměrného opálení, protože pokožka není připravena na působení ultrafialového záření. U přecitlivělých žen se může vyskytnout nežádoucí pigmentace, nebo v některých případech. popáleniny.

Pravidla po laserové epilaci

Abyste získali dlouhodobě hladkou a zdravou pokožku, je možné po strojové epilaci dodržovat některá pravidla a doporučení.

 • Po provedení tohoto zákroku byste se neměli opalovat ani koupat. Návštěva pláže nebo solária po jednom týdnu.
 • V případě opakovaného laserového ošetření se nedoporučuje chodit na slunce po dobu 4 dnů.
 • Navštivte kosmetická studia několik týdnů před odjezdem na dovolenou.
 • Po strojové epilaci se nedoporučuje koupat se v sauně nebo ve vaně.
 • Chloupky v požadované oblasti epilace by se neměly holit strojkem. Vlasy musí být dlouhé asi 4 mm.
 • Manipulaci neprovádějte bezprostředně po opalování. Nejenže účinek nebude takový, jak se očekávalo, ale hrozí také popáleniny.
READ  Jak zpracovat multicooker před prvním použitím

Výsledek

Laserová epilace je jednou z nejpohodlnějších a nejúčinnějších hardwarových metod. Ale získat okamžitý 100% účinek a odstranit nežádoucí chloupky nadobro neposkytuje ani tato zázračná metoda. Účinek laserové epilace je 85 %. Vlasy po všech sezeních mění svou strukturu, stávají se světlejšími a jemnějšími.

Laserová epilace je v současnosti nejúčinnější kosmetický zákrok pro odstranění nežádoucích chloupků z každé části těla. Laserová epilace v salonu „CHIC@CHARME. je tým profesionálů, kteří pracují s nejmodernějším vybavením a nabízejí estetické kosmetické ošetření vašeho těla pomocí nejnovějších technik.

Během jednoho sezení se odstraní pouze ty chloupky, které jsou ve fázi aktivního růstu. jedná se až o 30 % všech chloupků. Zbývající folikuly zůstávají v klidové fázi.

Pro úplné odstranění chloupků v požadované oblasti je třeba absolvovat 5 až 10 sezení.

! AKCE ! DÁRKOVÝ KUPÓN

DÁRKOVÝ KUPÓN až na 80 % ze všech oblastí

Recenze lze koupit, emoce a pocity. nikdy! Tak jim ukažme!

Jak dlouho se musíte po ošetření opalovat?

Další znepokojující otázka: jak moc se po laserové epilaci nesmíte opalovat? Podle obecných doporučení odborníků je dovoleno jít na pláž se opalovat nejdříve za měsíc po laserové epilaci. Zároveň je zakázáno vystavovat pokožku bez předchozí ochrany speciálním ochranným krémem. Nezapomeňte, že úroveň ochrany by měla být 30-50 SPF.

Věděli jste, že? Nejlepší způsob odstranění tmavých a světlých chloupků je laserová epilace. Laserem nelze odstranit blond vlasy, včetně šedivých. Protože jeho světelný paprsek ovlivňuje melanin a v šedivých vlasech chybí, ve světle. mírné minimum.

Odpověď na otázku, jak dlouho se smí opalovat, je však zprůměrovaná. Mějte na paměti, že čím světlejší je pokožka ošetřená laserem, tím delší by měl být interval mezi kosmetickým zákrokem a opalováním. Při používání krémů na ochranu před sluncem je třeba mít na paměti, že jejich účinek není časově omezen. V průměru ztrácejí svůj účinek po třech hodinách. Pro co nejrychlejší zotavení pokožky po laserovém zákroku je nutné používat krém s aloe alespoň čtyři dny po sobě.

Doba trvání účinku

Chloupky na obličeji rostou velmi rychle (vzpomeňte si na muže, z nichž mnozí se musí holit každý den) a jejich snaha o udržení hladké pokožky je neustálá. Ženy si musí téměř denně vytrhávat delší chloupky v obočí a nedávno depilovaný knír je několik dní po zákroku opět viditelný.

Na rozdíl od depilace voskem, holení, depilačních krémů s vedlejšími účinky (zarůstající chloupky, infekce, podráždění) se laserová epilace osvědčila jako nejúčinnější a nejbezpečnější metoda odstraňování chloupků na obličeji. Všechny výše uvedené metody zbavení se nežádoucího porostu mají krátkodobý účinek, zatímco laserová epilace umožňuje po absolvování několika procedur na problém jednou provždy zapomenout.

READ  Jak získat hladší nohy po epilaci

Proč se před depilací holit?

Souvisí to s tím, jak laser funguje. Přístroj ovlivňuje pouze délku vlasů 3-5 cm. Chloupky, které vidíme na povrchu kůže, nejsou po celé její délce.

Zavolejte a domluvte si schůzku v lékařském centru ShineAst na čísle 7180. Viber: 375 (44) 557-72-37

Ceny jsou uvedeny na www.nejzářivější.je uveden jako odkaz a nepředstavuje veřejnou nabídku. Změna vyhrazena kdykoli a bez předchozího upozornění. Pro více informací o nákladech kontaktujte správce.

před, laserovou, epilací, opalovat

Při podání žádosti o lékařskou službu získejte úvodní konzultaci s našimi odborníky. Kontraindikace.

V případě potřeby lze požádat o kopii zdravotnické dokumentace pacienta

před, laserovou, epilací, opalovat

Shineest Medical Ltd, UNP 192646781 Licence 2040/8126 ze dne 15. prosince 2011.03.2017 г.

Co je laserová epilace

Laserová epilace je metoda odstraňování chloupků pomocí destruktivního světelného paprsku, který se zaměřuje na vlasový folikul. Pouhé jedno ošetření trvající 5 až 20 minut odstraní až 25 % nežádoucích chloupků. Účinné, že??

„Mezi hlavní výhody laserové epilace patří trvalé odstranění chloupků po 6-7 laserových ošetřeních (v případě výrazného růstu chloupků je nutné laserové ošetření opakovat každých šest měsíců); relativně bezbolestná; bez vedlejších účinků, pokud je odborník vysoce kvalifikovaný a zařízení kvalitní.“.

Jaký je princip činnosti?? Laser je zařízení, které vyzařuje koncentrovaný světelný paprsek s vysokou hustotou energie. Při odstraňování chloupků jsou cílem folikuly. Laserový paprsek se „zaměří“ na vlasový pigment nebo mikroskopické kapiláry, které vyživují folikul. Působí v přesné hloubce a nepoškozuje okolní tkáň. Výsledkem je folikul, který je zpočátku velmi horký a poté rozdrcený.

Laserová epilace se rozlišuje podle typu laseru. Jejich hlavním rozdílem je vlnová délka světla. Čím větší číslo, tím hlubší průnik a tím vyšší účinnost. V kosmetice se obvykle používají tyto typy laserů.

Odstraňuje pouze tmavé chloupky na světlé pokožce, se světlými chloupky si neporadí.

V laserových zařízeních již nahradil rubínový laser, který se v kosmetice používal až do začátku 21. století. Na rozdíl od svého většího bratra generuje alexandritový laser světelné záření o vlnové délce 725 nm, zatímco rubínový laser má vlnovou délku 694 nm. Poskytuje maximální výsledky na světlé pleti bez opálení, ale neodstraňuje světlé chloupky. Také bez chladicí podložky je zákrok poměrně bolestivý.

Vlnová délka je 800-900 nm, což umožňuje odstranit chloupky i na opálené pokožce. Diodový laser sice nedokáže odstranit šedivé vlasy, ale je vynikající pro světlé vlasy.

Vlnová délka je poměrně vysoká. 1064 nm. Laserové paprsky působí nejen na melanin, ale také koagulují (uzavírají) cévy. Jinými slovy, neodymovým laserem mohou být vlasy zbaveny výživy, což způsobí odumření folikulů. Je však třeba si uvědomit, že k odstranění chloupků se tyto lasery používají jen zřídka. Na klinikách se zaměřují především na odstranění cévních změn v obličeji.

READ  Jak zmírnit svědění po laserové epilaci

Při této technologii jsou vlasy ovlivňovány dvěma způsoby najednou. světlem a proudem. Laserový paprsek zahřívá vlas a elektrický impulz zasáhne vlasový folikul. Hloubka zásahu tak dosahuje 5-6 mm oproti 4 mm při běžné laserové epilaci.

Laserová epilace je dnes považována za jednu z nejúčinnějších metod, jak se zbavit nežádoucích chloupků.

Moje TRVALÁ EPILACE PŘEDLOKTÍ. konečně výsledek!

Podstata techniky laserové epilace

Laserová epilace je lékařský zákrok. Podstata metody spočívá v působení laserové vlny o určité délce na pigment melanin, který je přítomen ve vlasech a dodává jim barvu.

Melanin má dvě složky:

Poměr těchto frakcí určuje barvu vlasů u lidí. Pokud převládá eumelanin, budou mít naše vlasy tmavší odstín, ale pokud převládá feomelanin, budou mít světlejší odstín.

V druhém případě (např. u zrzavých a blondýnek) se světlo spíše odráží než pohlcuje, takže odstranění chloupků laserovou epilací není možné.

V důsledku absorpce světla eumelaninem se chemické sloučeniny v kůži začnou rozpadat. Tento proces je způsoben účinkem vysoké teploty. To znamená, že po zahřátí vlasového stvolu se teplo přesměruje na kořínky a cibulku. Zvyšující se tepelná reakce vyvolává proces uzamykání cév: Vlasy přestávají být vyživovány. Postupně tedy odumírá a vypadává.

Jak se správně připravit na laserovou epilaci

Pokud se rozhodnete podstoupit laserovou epilaci, je třeba znát a důsledně dodržovat několik základních pravidel. Před ošetřením pleť řádně připravte. na tom závisí výsledek a stav pleti. Abyste se vyhnuli vedlejším účinkům, jako je spálení, zarudnutí a olupování:

14 dní před zákrokem se zdržte opalování v soláriu i na pláži;

14 dní před podáním přestaňte užívat antibiotika tetracyklinového typu a fluorochinolony, protože mohou zvyšovat riziko nežádoucích účinků

Po dobu 14 dnů nepoužívejte žádný typ depilace, můžete se pouze oholit, aby nedošlo k poškození folikulu;

3 dny před a 3 dny po zákroku nepoužívejte žádné kosmetické přípravky obsahující alkohol.

Doporučená příprava se týká jakékoli oblasti těla, ať už se jedná o laserovou epilaci bikin nebo horního rtu, po opalování by měly uplynout alespoň 2 týdny a lépe, pokud 3-4 týdny. Před opalováním a po něm musí uplynout alespoň 14 dní.

Mnoho lidí se ptá: „Je možné se po laserové epilaci okamžitě opálit??“. za jakýchkoli okolností! Tímto způsobem získáte okamžité opaření a následně si budete moci ošetřit pokožku.

Postup proběhne bez následků a přinese požadovaný výsledek pouze tehdy, pokud budete tato doporučení správně a zodpovědně dodržovat. Opravdu to není tak těžké a až uvidíte výsledky prvního ošetření, přesvědčíte se, že hladká a krásná pleť za tato jednoduchá opatření stojí. Přihlaste se na sezení a získejte dokonalé!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS