Používání vysoušeče vlasů s difuzérem

Difuzér. vítaný doplněk téměř každého fénu na vlasy. Tyto trysky jsou navrženy tak, aby vašim vlasům dodaly přirozený objem podobný vlnám. Vhodnější je samozřejmě pro dámy s krátkými účesy, ale s tímto nástavcem lze elegantně upravit i vlasy po ramena.

Difuzory se liší průměrem trysky a materiálem hrotů. Objemné silikonové trysky, které jsou ve špičkách duté, jsou ideální pro krátké vlasy.

Vyfoukání vlasů difuzérem je skvělý způsob, jak dodat účesu objem a vytvořit krásné lokny.

Obecným pravidlem pro tento nástavec na vlasy je používat vlažný proud vzduchu, nikoli nejteplejší nastavení. Nejenže vysušuje vlasy, ale hrozí také vysušení pokožky hlavy. To může vést k odlupování a tvorbě lupů.

Jak si správně vyfoukat vlasy za pár minut?

Fénování s difuzérem zahrnuje jak otáčení samotné trysky, aby kadeře získaly tvar podobný vlnám, tak masírování kořínků pro dosažení objemu.

Pracujte s tryskami postupně a na konci sušení naneste závěrečné leštidlo.

Teplo je šetrné, pokud se aplikuje na téměř suché vlasy.

fénování: výhody a nevýhody

Téměř každá žena má tendenci používat při sušení vlasů fén. A ne proto, že by vám škodila nebo vám prospívala. Málokdo o tom vůbec přemýšlí. Ale je to rychlost, s jakou můžete mít vlasy suché včas na všechny důležité věci.

A když se nad tím zamyslíme, horký vzduch má na naše vlasy zničující vliv, protože vypadají suché a bez života. Dnes se dozvíte, jak minimalizovat škody způsobené fénováním a jak správně fénovat vlasy.

Přiznejme si, že byste si nikdy neměli sušit vlasy hned po opuštění sprchy. Nejlepší bude, když chvíli počkáte. Pokud ale spěcháte a potřebujete se někam dostat, můžete použít ručník.

Nechcete si však pokožku hlavy příliš třít a snažit se ji vytlačit. Způsobíte jen tolik škody. Vlasy je lepší namočit lehce a co nejméně silou.

Ani mokré vlasy byste neměli krepatit prsty. Nebude to sice rychlejší, ale stylizace se tím ztíží. Takže buď nechte vlasy uschnout přirozeně, nebo si je vysušte fénem a nebojte se, že budou rozcuchané.

Rada: Pokud máte trochu volného času, můžete si vybrat funkci chladného vzduchu. Je to zdravější způsob vysoušení vlasů a neměl by způsobovat žádné problémy při stylingu.

Nyní, když jsme si prošli několik obecných pravidel o tom, co byste při fénování vlasů nikdy neměli dělat, zjistíme, proč může být fénování tak špatný nápad.

Jedním z velkých úspěchů fénu je, že rychle vysušuje mokré vlasy. Krátké vlasy samozřejmě netrvá dlouho, než se vysuší, takže škody způsobené používáním přístroje jsou minimální. Dlouhým vlasům se však v této situaci příliš nedaří.

Podívejme se na faktory, které mají negativní vliv na naše vlasy:

 • Teplo. Neustálé vystavení horkému vzduchu nakonec způsobí, že každý vlas zeslábne a zkřehne. A to je pro vaše vlasy obecně velmi špatné. Důsledkem může být dramatické vypadávání vlasů, nedostatek objemu a matné prameny;
 • Příliš vysoká rychlost vzduchu. Proud vzduchu, který tvrdě dopadá na každý pramen vlasů, může způsobit roztřepení konečků a jejich rozštěpení za zlomek času, než byste si přáli. Abyste se tomuto problému vyhnuli, ověřte si při nákupu fénu, zda můžete regulovat rychlost vzduchu. Je to dobrý způsob, jak se vyhnout roztřepeným konečkům;
 • Příliš časté používání fénu. Nemýt si vlasy každý den není dobrý nápad. Lékaři doporučují dvakrát týdně a myslím, že to stačí, aby vlasy vypadaly báječně. Pokud si myjete vlasy dvakrát týdně, použijete fén maximálně dvakrát za sedm dní. A to umožní delší dobu udržovat krásné vlasy! Pokud se vám hlava špiní častěji, musíte navštívit lékaře, protože máte pravděpodobně problém s pokožkou hlavy.

Jak vidíte, vysoušení hlavy fénem je stále docela škodlivé, ale pokud budete dodržovat některá pravidla, pravděpodobnost zachování objemu a bujnosti vlasů bude velmi vysoká.

Téměř každá dívka s rovnými vlasy sní o loknách. Někteří lidé tento problém řeší kulmou, jiní na natáčky spí a my použijeme difuzér.

Začněme tím, že prozkoumáme, o jaký nástroj se jedná. Jedná se o nástavec na fén ve tvaru plochého kruhu s otvorem, kterým vstupuje vzduch, a několika tzv. prsty. Právě tyto „prsty“ vytvářejí skákavé lokny.

První pravidlo: Nikdy nesušte vlasy difuzérem při vysoké teplotě. Nastavte všechna nastavení spotřebiče na minimum, protože jedině tak se váš styl vůbec zformuje.

Nezapomeňte použít speciální stylingový přípravek. Pomáhají udržet vlasy delší, což je velká výhoda. a my ženy to víme!

Nejprve si vlasy důkladně rozčesejte. Jak už možná víte, nedoporučuje se česat vlasy, dokud nejsou dokonale suché. Ale v tomto případě, pokud si neučešete vlasy, skončíte s hnízdem vlasů.

Hlavu vzhůru! Abyste hřebenem nevytrhali velké množství vlasů, používejte hřeben s jemnými zuby.

Začněte nanášením kondicionéru na celé vlasy, který vám pomůže vytvořit požadovaný vzhled. Není dobré nanášet tyto přípravky na kořínky, protože se pak mnohem rychleji mastí, což znamená, že místo atraktivního vzhledu získáte efekt neumyté hlavy. Proto je dobré nenechat se unést aplikací jakéhokoli stylingového přípravku.

Nyní rozdělte celý pramen vlasů na několik přibližně stejně dlouhých pramenů. Každý pramen vysušte v difuzéru a průběžně ho tvarujte. Fén na vlasy na nejpomalejší nastavení by byl fajn. Kudrlinky se pak vytvoří rovnoměrně a úhledně.

Pokud nejste spokojeni s přirozeným objemem, můžete si vyzkoušet tento malý trik: zakloňte hlavu a vysušte každý pramen v nakloněné poloze. Tím se vlasy u kořínků zvednou a po „vysušení“ jsou mnohem objemnější a plnější. Efekt samozřejmě nebude trvat týden, ale za pár dní si jistě obarvíte krásný objemný styl!

READ  Jak nasadit patku na šicí stroj

Jak vidíte, fénování rozhodně není pro naše vlasy zdravé. Ale není nic, co byste nemohli udělat pro krásu. Ale naším úkolem je zajistit, abychom byli atraktivní nejen rok nebo dva, ale po zbytek života. Nepředpokládejte tedy, že bez péče budou vaše vlasy krásné navždy.

Pokud budete používat malé triky, které navrhujeme, můžete své zámky udržet v dokonalém stavu po dlouhou dobu!

Vysoušení vlasů přirozenou cestou není jistou volbou

Abychom zjistili, proč si vlasy fénujeme, podívejme se nejprve na jejich strukturu. Každý pramen vlasů se skládá z

 • Kutikula, která je rozdělena na podlouhlé šupiny;
 • Hlavní část, kůra, je tvořena bílkovinami, karotenem (který se tvoří na genetické úrovni a je zodpovědný za objem a pigment);
 • Centrální prvek zodpovědný za vedení tepla, nazývaný dřeň.

Co se stane, když si umyjete vlasy?? Mezery v kutikule umožňují pronikání vlhkosti do kůry a dodávají každému prameni vlasů objem. Zdánlivě není nic špatného na tom. Voda však způsobuje, že se šupiny otevírají, a kadeře jsou tak náchylnější k mechanickému poškození. Například ulehnutí do postele s mokrými vlasy a tření o polštář je může výrazně poškodit. je to jako nasadit si na mokrou hlavu čepici a jít se projít do sprchy.10.

mohu, vlasy, fénovat

Vědci v USA proto zastávají názor, že vlasy by se měly fénovat ihned po umytí, aby se zabránilo jejich velkému poškození.

Jak fénovat zahuštěné vlasy. základy

Nechoďte spát s polovinou suchých vlasů. Jinak se můžete probudit se zamotanými vlasy, které je téměř nemožné rozplést.

Zahuštěné vlasy nekartáčujte, dokud jsou ještě mokré. Mohou se snadno poškodit nebo dokonce vytrhnout. Kartáč na vlasy si troufněte vzít do ruky, až když je mírně suchý. Nepoužívejte hřeben se širokými zuby ani masážní kartáč se zaoblenými konci.

Po umytí vlasů je jemně otřete suchým ručníkem. Nemusíte si ji otáčet na hlavě, protože tahá za zámky. Když už z vlasů nekape voda, nechte je chvíli odpočívat a samovolně uschnout.

Pokud je to možné, sušte vlasy bez použití fénu. V praxi to však trvá příliš dlouho a ne všechny ženy si to mohou dovolit. Proto je bezpečné používat sušičku na studený vzduch. Vlasy by měly být vysušené, ale ne kapsle. Začněte u konečků vlhkých vlasů, účes vždy přidržujte rukama a hřebenem vyčesávejte vlasy směrem nahoru.

Pokud jde o styling, můžete použít kulmy a žehličky na koncích a uprostřed délky. v bezpečné vzdálenosti od kapsle nebo lepicího nástavce. Pokud se prstenu dotknete žehličkou, nic se nestane.

Pokud jsou vlasy mokré a byly vytvořeny jakoukoli metodou, je možné použít natáčky.

Další tipy:

Kartáčujte si každý den vlasy po celé délce.

Pokaždé, když si vlasy sušíte prsty, zkontrolujte, zda nejsou zauzlované, a pokud nějaké podezřelé uzly ucítíte, okamžitě je rozpleťte!

Prodlužování vlasů

Dívky, které si nechaly prodloužit vlasy, nám prosím řekněte, jaké to je! je to s nimi příliš těžké?? Jak rychle si na to zvyknete? pokud bolest hlavy? kolik dní? Můžu si vyfoukat vlasy, učesat je?Jakou péči potřebují??

Druhý den jsem si na to zvykla, je nepříjemné ji pročesávat ze strachu z poškození kapslí, každý den jsem ji vysušila, hlava mě nebolela?

Teprve když už vlasy vyrostou, je to takhle pod vlasy u kořínků. A nemůžete ji pročistit. Už si ani nepamatuji! Už si je nikdy neobléknu, fuj!

Budou potřebovat styling, abyste rozdíly zakryli svými vlasy a zafixovali je u kořínků, aby kapsle náhodou nevyskočily. Někteří si vlasy natáčejí každý den a někteří je rovnají fénem.přes noc, musíte je přes noc zaplést volně, jinak se ráno všechny zamotají a nemůžete je často česat.Je nepříjemné spát, je nepříjemné mýt si vlasy, je těžké se česat. Vždycky se bojím, že se mi kapsle objeví někde vzadu na hlavě. Dostanu vítr nebo ohyb. V posteli s mužem je to zmatek.Když je sundáte, zjistíte, že vaše vlasy jsou o polovinu menší než dříve a že jsou zničené trvalou ondulací/rovnáním. Stručně řečeno, pokud máte silné a husté vlasy, můžete to zkusit. Pokud jsou vaše vlasy řídké a řídké, budete je pravděpodobně muset ostříhat nakrátko. Je to obvyklý pocit falešných pramenů. nebudou jako moje vlasy

Nemám vůbec žádný problém, protože můj vlastní (2 roky ho nosím) si zvykl za dva týdny.Hlava mě může bolet 2-3 dny po prodloužení vlasů (pokud je to velmi blízko kořínkům) Fénuji si vlasy, mám vlasy upravené a bronzové. Péče jako obvykle (masky, balzámy, oleje, spreje) bude potřebovat hřeben pro trvalé vlasy, aby se zabránilo možnému zamotání. Pod nástavci mám velmi dobrý růst. ))

Předevčírem jsem si vyndala prodloužené vlasy. zpočátku tichá hrůza. tři peříčka, která se mi svezla po lebce (( pak jsem si je sama umyla a upravila! jen se mi zdálo, že v porovnání s mopem mi nezbyly vůbec žádné vlasy )) Nosila jsem ho půl roku. u kořínků nejsou žádné spleti, žádné spleti. Na opravu je třeba přijít včas. Měl jsem ji 2 až 2,5 měsíce. Udržel jsem ji až 3 měsíce. během jednoho týdne vlasy vypadly během okamžiku. Pohodlně se suší, pere a upravuje. U kořínků jsem je pročesávala speciálním hřebenem, aby se kapsle neseškrábala. na jedné straně velmi výhodné! stejný culík svázaný již druh účesu! culík nebyl rozcuchaný. copánky všeho druhu. svazky. Vydržím pět dní bez mytí vlasů. V culíku není vidět, že vlasy nejsou čerstvé. mnoho výhod. ale v horku je to trochu otravné! Na měsíc jsem si ho sundal a pak uvidím, jestli se mi ho podaří znovu nasadit.

Budou muset být upraveny tak, aby skryly rozdíl s jejich vlastními, upevněnými u kořínků, aby kapsle náhodou nevykoukly, na délku se někteří každý den kroutí, někteří narovnávají žehličkou.na noc je musíte zaplétat volně, jinak se vám ráno zamotají a nemůžete je často kartáčovat.Nepohodlné spaní, nepohodlné mytí, obtížné rozčesávání. Vždycky se bojíte, že někde vzadu v hlavě uvidíte kapsli. fouká vítr nebo se ohýbáš. # in bed with a man, it’s a mess # (v posteli s mužem je to nepořádek).když si sundáte vlasy, uvidíte, že vaše vlasy jsou dvakrát tak malé a poškozené trvalou ondulací/rovnáním. Pokud máte silné a husté vlasy, můžete to zkusit. Pokud jsou vaše vlasy řídké a řídké, budete je pravděpodobně muset ostříhat nakrátko. obvyklý pocit falešných vláken. nebudou vypadat jako vaše vlasy

READ  Jak nastavit robotický vysavač Xiaomi roborock

To je pěkná blbost.Prodlužované vlasy jsem měla 3 roky a vždy jsem se cítila jako ve vlastních vlasech.kdekoli jste si nechali prodloužit vlasy.Nerozumím tomu.a v posteli s mužem není nikdy žádné zábradlí.To je nesmysl ?

mohu, vlasy, fénovat

Se stuhami to není těžké. jako s kadeřemi. ¶ but you can forget about the high hair ¶. Stužky budou určitě vidět. Je to snadné s kapslí, ale vlasy jsou velmi poškozené, velmi špatné. Jsou tekuté, řídké a připomínají seno

Četla jsem to a přemýšlela jsem, jak to, že ti vlasy tak vadí? Možná jste použili špatnou firmu nebo mistři nebyli příliš dobří? Dávám přednost Evropě, dělám to už 5 let a žádné problémy, jako moje vlastní!

Dělám to už 6 let. Já si vybírám jušku nebo slavjanku. Četla jsem nesmysly o zamotávání, vyčnívání kapslí, copáncích v noci. Tip: Nešetřete na pánovi a vlasech. Za 5 000 korun není dobrý účes. Na noc si vlasy nezaplétám, vyspím se z nich, můžu si je zaplést i mokré. Normálně ji rozčesávám, myji běloruským šamponem. Žádný balzám na kapsle nepotřebuji. Protože mám drahé vlasy, nepoužívám fény a žehličky.

Vlasy si nechávám prodlužovat už šest let. Jdu s yuzhka nebo slovanský. Četl jsem nesmysly o špendlících, vyčnívajících kapslích, nočních copech. Tip: Nešetřete na dělníkovi a vlasech. Dobré vlasy pro 5000 lidí neexistují. Neplétám si vlasy celou noc, ale můžu jít spát s mokrými vlasy. Hřebeny normálně, mytí běloruským šamponem, bez kondicionéru. Protože jsou vlasy drahé, nemusím se zabývat fény, žehličkami.

Prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů

Mám kapsle na prodlužování vlasů.Vlasy v ekonomické třídě.Skvělá cena ve skutečnosti!

Káťo, dobrý večer.Jak dlouhé vlasy jste si koupila a kolik stály??

Prodlužování vlasů. planetavolos. Přírodní vlasy clip in prodlužování vlasůNejlepší ceny. Akce a slevy.Vše skladem. Doprava ZDARMA 1-10 dní kamkoli v Rusku a okolí.v zahraničí.Obraťte se na naše konzultanty a zodpovězte všechny dotazy.Napište support@planetavolos. Naše webové stránky http://planetavolos. ru

Prodlužování vlasů. planetavolos. Dodává se s vlasovými sponkamiPřírodní sady sponekNejlepší ceny. Akce a slevy.Vše skladem. Doprava ZDARMA 1-10 dní kamkoli v Rusku a okolí.V zahraničí.V případě dotazů se obraťte na svého poradce.Kontaktujte support@planetavolos. Naše webové stránky http://planetavolos. ru

Prodlužování vlasů. planetavolos. Nejlepší ceny přírodních sponek a sponek do vlasů. Stálé slevy a propagační akce.Vše skladem. Doprava ZDARMA 1-10 dní kdekoli v Rusku a SNS.zahraničních zemí.Obraťte se na naše poradce a zodpovězte všechny své dotazy.Kontaktujte support@planetavolos. Naše webové stránky http://planetavolos. ru

Teprve když vlasy již vyrostly, je takový podchlup u kořínků. A nemůžete ji zamést. Je nechutné na to jen pomyslet! Už nikdy si ji nechci nechat narůst, fuj!

Souhlasím) Šel jsem s prodloužením vlasů na chvíli, ale je pravda, že na péči vyšlo poměrně drahé, navíc s jejich problémy s vlasy začal. Přestal růst, zlomil se, rozdělil, vypadl. Ale já jsem chtěla dlouhé vlasy! Ale musel je sundat. V kadeřnickém salonu mi poradili olej Parahute a velmi mi pomohl!) Moje vlasy jsou mnohem lepší a skvěle rostou) Teď už ani nepřemýšlím o prodlužování, vlasy jsem si nechala narůst a jsem moc spokojená) Objednejte si olej tady http://ъ.Přečtěte si recenze zde: http://ъ.cc/NH vyzkoušet!) je to levnější a lepší než prodloužení)

Děvčata, prodlužuji vlasy po dobu 9 let, téměř bez odstranění. Tolik problémů s mistry, hrůza. Mnohokrát jsem se nechal napálit a místo černých kapslí jsem dělal kapsle. transparentní.A ty průhledné, když vyrostou, jsou vidět a prosvítají mi skrz vlasy.

Už mě to tak štve, že jsem se je naučil zapouzdřovat sám.Teď už vím jistě, že nebudu ošizena o rozdíl v barvě a velikosti svých vlasů, až si je nechám zapouzdřit! A jako keratin jsem si jistý (ovlivňuje to, jak vlasy vychází z pramene a pohodlí nošení na hlavě) Kromě toho dělám rychle 100 pramenů za 3 hodiny.

mohu, vlasy, fénovat

A odstranit se naučil) rychle a bez bolesti. a bez jakýchkoli látek, které poškozují vlasy

Potřebujete pomoc s zapouzdřením nebo odstraněním. Pošlete mi zprávu 89169595977

Hlava mě nebolela a rychle jsem si zvykla, zvlášť když v zrcadle vidíte takovou krásu. A je lepší vybudovat slovanské vlasy! Myslím, že to všichni vědí! Slavyanku kupuji na Hair24, mají skvělé vlasy! Ano, a slevy jsou velmi dobré, cena se stává přijatelnou.

PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ. SLOVANSKÉ VLASY SE SPONKAMI.DOSTUPNÉ. DOPRAVA ZDARMA 1-7 DNÍ DRÁTĚNÉ DRÁTY V DRÁTECH. LUXUS (SLEVY 30 %) http://planetavolos.ru

Zaručené zastavení vypadávání vlasů.Kyjev.Klinika zdravých vlasů.Tel:. 044 285 66 97; 096 621 19 09

U Bellicapelli jsem nakupoval už dříve, nikdy mě nezklamali, ale jejich ceny byly vždy vysoké a slevy malé, ani to nepocítíte. Proto jsem asi přešel na Hair24, volosy24.ru. Zde není kvalita horší, možná dokonce lepší. Kromě toho jsou ceny a systém slev mnohem flexibilnější a promyšlenější.

Aby bylo prodlužování vlasů bezproblémové a vypadalo přirozeně, potřebujete luxusní prodlužování vlasů a dobrého mistra. Se svými vlasy dělám, co můžu!! Kapsle nejsou viditelné a nejsou cítit. Ale už jsem si několikrát nechala prodloužit vlasy ultrazvukem, mimochodem, vlasy nejsou poškozené. Dělala jsem to v Madina’s Fashion Color beauty studiu, nebylo to levné, ale stálo to za to.

Nikdy mě nic nebolelo, všechno bylo v pořádku. Prodlužování vlasů dělám na slovanských, přírodních vlasech, nepoužívám žádné nesmysly. Nelíbí se mi to. Používám stejný jako Lilya na Hair24 a dodávají v dávce pro mě a mou sestru a děláme prodloužení vlasů společně.

U Bellicapelli jsem nakupoval už dříve, kvalita nikdy nebyla špatná, ale jejich ceny byly vždy vysoké a slevy jsou velmi malé, nemohu ani cítit. Proto jsem asi přešel na Hair24, volosy24.ru. Kvalita zde není horší, možná dokonce lepší. Také systém cen a slev je mnohem flexibilnější a promyšlenější.

U nás v salonu staví Slavyanku, říkají, že je nejlepší. Sama jsem to ještě nedělala, ale ráda bych to zkusila 🙂

Společně s manželem. žádné peníze, žijeme odděleně. Peníze jdou do rukou. Co se děje??

Mám požádat o opatrovnictví??

Nasadil jsem si jen Slavyanku, t.к. vlasy jsou nesrovnatelné. Beru to v Hair24, tam Slavyanka nejvyšší kvalitu ze všech, které jsem se snažil.

READ  Jak čistit vnitřní jednotku splitového systému

Mnoho různých Slavyanka viděl, pro sebe poznamenal několik společností, jeden z nich. Hair24, v Petrohradě jsou velmi oblíbené.

Viděl jsem diskusi a rozhodl jsem se psát o sobě, postavil jsem si vlasy po dobu 2 let, pouze v salonu instahair na Tagance, kapslové prodloužení vlasů s velmi dobrou kvalitou, jsem tak šťastný! Než jsem našel salon instahair na Tagance, postavený v jiném 1 čase, moje vlasy byly strašně poškozené! Bylo to děsivé jít dělat víc, ale jsem velmi rád, že jsem se dostal do salonu na Tagance) Všichni je doporučují, jejich ceny jsou také přiměřené a počáteční sestavení a následná korekce) Zde je telefon, pokud potřebujete 79055834118 a webové stránky http://instahair.ru/narashivanie/

Pocit, který máte po návštěvě salonu.

Jak exfoliovat dehydratovanou pokožku

Proč být posedlý svým vzhledem, když si na něj nevyděláte??

Líbím se v zrcadle, ale ne před kamerou

Chci blond, nemůžu))))

Uživatelka.Chápeme a bereme na vědomí, že neseme plnou odpovědnost za veškerý materiál zveřejněný zcela nebo zčásti pomocí služby Woman.ru. Uživatelka.ručí za to, že zveřejněním jím předložených materiálů neporušuje práva třetích stran (mimo jiné autorská práva) a nepoškozuje jejich čest a důstojnost.

Uživatelka Woman.Odesláním materiálu vyjadřujete svůj zájem o jeho zveřejnění na stránkách a souhlas s jeho dalším použitím vlastníky Woman.ru. Veškeré materiály o ženě.Materiály, bez ohledu na jejich formu a datum zveřejnění, mohou být použity pouze se souhlasem vlastníků stránek.

Používání a dotisk tiskovin.ru je možné pouze s aktivním odkazem na zdroj. Použití fotografického materiálu je povoleno pouze s písemným souhlasem správy webových stránek.

Umístění duševního vlastnictví (fotografie, videa, literární díla, ochranné známky atd.).д.) na ženu.ru je povoleno pouze osobám, které mají pro takové umístění potřebná práva.

Copyright (c) 2016-2022 Hurst Shkulev Publishing Ltd

Osvědčení o registraci média EL #FS77-65950, vydané Federální službou pro dohled nad komunikacemi, informačními technologiemi a masmédii (Roskomnadzor) dne 10. června 2016. 16

Vydavatel: Hurst Shkulev Publishing Limited Liability Company

Kontaktní údaje na vládní redakce (včetně Roskomnadzoru):

Zákon sucha: jak správně vysoušet vlasy fénem

Zdálo by se, no, co je tak složité na sušení vlasů fénem? Zapojte jej a pohybujte jím sem a tam, dokud vlákna nezaschnou. Ale není to tak jednoduché. Nesprávně nastavené ruce, příliš horký vzduch a poškrábaný kartáč mohou mít negativní vliv na krásné vlasy. Jak si tedy správně vysušit vlasy??

Fénování vám škodí, ať už je to správně, nebo ne?

Nejšetrnějším způsobem je nechat vlasy uschnout samovolně. Pro obyvatele měst, kteří jsou pod neustálým tlakem, to však není nejpohodlnější volba. Když je na úpravu vlasů málo času, mnoho lidí používá fén na nejteplejší nastavení. Vlasy se rychle vysušují, ale pravidelné vystavování horkému vzduchu může způsobit, že jsou křehké a nevýrazné. Pokud si musíte vlasy neustále fénovat, je správné je vysoušet fénem s co nejmenším množstvím horkého vzduchu.

Marina Golubčenko

 • udržovat zdravé vlasové folikuly a vnitřně je posilovat pomocí speciálních procedur. Udržet vlasy zdravé a odolné proti opotřebení. To by mělo být provedeno pod vedením trichologa;
 • Používejte kvalitní fén. Existují modely, které díky speciálně navrženým provozním režimům regulují teplo na vlasech a „uzavírají“ šupiny. Dobré fény stojí kolem 15 tisíc;
 • Nevysušujte vlasy na nejteplejším nastavení, ale na chladném nastavení;
 • používat výrobky s tepelnou ochranou. Jedná se o produkty, které se aplikují na čisté, vlhké vlasy a snižují jejich poškození teplem. Výsledky závisí na kvalitě použitého produktu. Tepelné ochrany pomáhají udržovat zdravý vzhled vlasů.

Pokud si často fénujete vlasy, podívejte se na video kadeřnice Lizavety Morozové. Mluví v něm o největších chybách, kterých se můžete dopustit při fénování vlasů.

Jak vysušit kudrnaté vlasy?

Správný způsob fénování opravdu kudrnatých vlasů? Je to těžký úkol, ale ty ho zvládneš.

 • Vlasy umyjte šamponem.
 • Prameny osušte teplým vaflovým ručníkem.
 • Použijte tepelnou ochranu.
 • Protřepejte lahvičku, vytlačte kuličku na dlaň nebo hřeben a rozetřete ji po vlasech. Nejdříve napěňte kořínky a pak zbytek vlasů. Nepřehánějte to, jinak se kadeře slepí.
 • Vyfénujte vlasy tak, že je u kořínků nadzvednete prsty a natočíte kulatým kartáčem (natočte je až ke konečkům).
 • Na závěr každý pramen nastříkejte lakem na vlasy.

Pokud máte fén s difuzérem, použijte ho pro opravdu skvěle vypadající účes.

Jemně pročešte umyté vlasy hřebenem se širokými zuby.

Na konečky naneste speciální kondicionér.

Rozdělte prameny na několik stejných částí.

Každý pramen vysušte difuzérem. Fén by měl být zapnutý na nejnižší rychlost proudění vzduchu. Vlasy pak budou úhledné a rovnoměrně tvarované.

Pokud chcete maximalizovat objem vlasů, sušte je s hlavou nakloněnou dolů.

Jednotlivým pramenům vlasů lze dodat trochu gelu, aby získaly texturu.

Jak správně pečovat o vlasy

Základní zásady péče po prodloužení vlasů:

 • Je důležité sprchovat se ve vzpřímené poloze, zejména pokud je prodloužení vlasů starší než měsíc, aby se zabránilo jejich zamotání. Není dobré mýt si vlasy vzhůru nohama, jak to dělá mnoho lidí.
 • Jeden z mýtů o šamponování speciálním šamponem. Ne, jakýkoli šampon je v pořádku. Šampony by měly obsahovat co nejméně oleje, aby nedošlo k poškození kapslí.
 • Mýty o kondicionérech nebo balzámech na vlasy. Je to nutnost, protože o vlasy je třeba pečovat. Dárcovské prameny, stejně jako vaše vlastní prameny, by měly být zvlhčovány, jen je nenechte dostat na kapsle.
 • Je důležité nepoužívat šampony ani jiné přípravky určené pro suchá vlákna.
 • Vlasy by se měly oplachovat pouze čistou, nejlépe filtrovanou vodou.
 • A nebojte se vlasy třikrát až čtyřikrát denně rozčesávat hřebenem s přírodními štětinami. Je důležité, abyste se co nejvíce vyhnuli zamotávání vlasů.
 • Nekartáčujte mokré vlasy!
 • Vlasy nejlépe vysušte za studena nebo přirozeně, ale nejprve je vysušte suchým froté ručníkem.
 • Nikdy nechoďte spát s mokrou hlavou.
 • Nejlepší je spát s vlasy suchými a mírně spletenými do copu.
 • Je důležité, abyste si účes udělali včas.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS