Gillette Venus 4 kusy. v balení náhradní kazety na holení pro ženy Německo

Den Pracovní doba Přestávka
Pondělí 10:00. 17:00
Úterý 10:00. 17:00
Středa 10:00. 17:00
Čtvrtek 10:00. 17:00
Pátek 10:00. 17:00
Sobota 10:00. 14:00
Neděle Dovolená

Čas je uveden pro oblast: Ukrajina, Vinnytsia

Podmínky pro vrácení a výměnu zboží

Společnost provádí vrácení a výměnu tohoto výrobku v souladu se zákonnými požadavky.

Datum návratu

Vrácení peněz je možné do 14 dnů od převzetí (u zboží běžné kvality).

Zpětná zásilka po domluvě.

Podle platných právních předpisů můžete zboží odpovídající kvality vrátit nebo vyměnit, pokud:

  • výrobek nebyl používán a nevykazuje žádné známky používání uživatelem: škrábance, oděrky, oděrky, skvrny atd. п.;
  • Tato krabice je kompletně hotová a zapečetěná v původním obalu;
  • Všechny štítky a značky schválení typu jsou neporušené;
  • Výrobek si zachovává svou prodejní hodnotu a přitažlivost pro spotřebitele.

Náhradní holicí kazety Gillette Venus

Tři intenzivně hydratační proužky obohacené o přírodní aloe a rostlinné oleje. Tři čepele s povrchovou úpravou Comfort pro důkladné a pohodlné oholení. Plovoucí zaoblená hlava kopíruje obrysy vašeho těla. Zdokonalená rukojeť se lépe drží, abyste se mohli lépe oholit. Všechny náhradní kazety Venus jsou vhodné pro všechny šlehače Venus.

READ  Jak vložit nit do šicího stroje

Návod k použití: holicí strojek je třeba namočit, dokud se nevytvoří lehká pěna, která umožní hladký skluz břitů. Není třeba otírat čepele. Dětská pojistka.

Doba aplikace: univerzální Typ pleti: všechny typy pleti Věk: 18 Pohlaví: žena

Nejnovějším produktem Gillette je holicí systém ProGlide Power s 5 břity a vibračním režimem a jeho varianta ProGlide bez funkce Power. Na prodej jsou další holicí systémy: Sensor Excel, Slalom Plus. systém se 2 břity. Nyní jsou k dispozici kazety se 3 noži pro řadu Sensor. Slalom Plus je zatím nejlevnější holicí systém Gillette. Slalom Plus je přejmenovaný systém Atra Plus. Společnost vyrábí velké množství jednorázových holicích strojků (např. Permatik pro turecký trh), z nichž mnohé se vyrábějí v Petrohradě. Kromě moderních holicích strojků společnost nadále vyrábí dvoubřité břity, které se používaly v klasických holicích strojcích.

Prvním holicím systémem Gillette byl po klasických holících perech dvoubřitý holicí strojek Trac II. Dalším modelem byl Gillette Atra (1977), který byl jako první vybaven plovoucí hlavicí.

Dalším systémem byla modifikace Atra Plus (1985), která měla nad řadou lopatek mazací pásek. V roce 1990 byl uveden na trh model Sensor, jehož nástupci jsou oblíbení dodnes. Systém měl na svou dobu pokročilou ocelovou konstrukci a dvoubodovou plovoucí hlavu.

V roce 1995 Gillette vyrobil svůj první systém Sensor Excel s 5 mikrohřebínky, o kterých se tvrdilo, že „táhnou“ pokožku a zajišťují hladší oholení. V roce 1998 byl na trh uveden holicí strojek Mach3 se 3 břity v kazetě a 5 mikrohřebeny. V roce 2003 byl představen model Mach3 Turbo, který měl 10 mikrořezů místo původních pěti a nové čepele Antifriction. Přepracována byla také rukojeť. V roce 2004 byl uveden na trh bateriový model Mach3 Turbo s vibračním režimem, nazvaný M3Power.

V roce 2007 byl představen systém Gillette Fusion s pěti břity a jeho vibrační modifikace Fusion Power. Fusion má poprvé na zadní straně kazety také planžetu na zastřihování trávy pro holení obtížných oblastí obličeje.

Gillette začal ztrácet půdu pod nohama se zavedením tkalcovských strojků Bic. Lidé chtějí holicí strojky, které lze hned po použití vyhodit. Gillette reaguje vlastními modely jednorázových tkalcovských stavů.

náhradní, holicí, kazety, gillette

Nyní jsou k dispozici jednorázové modely Gillette II a Gillette Blue II a také Sensor 3 Sensitive. Existují také jednorázové krosny pro ženy, Satin Care a Gillette Blue II For Women.

READ  Jak změnit čas na troubě Hansa

Slevy. Pro stálé zákazníky

K dispozici jsou partnerské a velkoobchodní ceny, podrobnosti po telefonu:

Náhradní kazety Gillette venus

Tři intenzivně hydratační proužky obohacené o přírodní aloe a rostlinné oleje. Tři komfortní potahované břity pro důkladnější a pohodlnější oholení. Plovoucí hlava se zaobleným designem kopírujícím obrysy. Zdokonalená rukojeť zajišťuje lepší úchop pro pohodlné holení. Jakákoli náhradní kazeta Venus je vhodná pro jakýkoli holicí strojek Venus.

Návod k použití: Navlhčete holicí strojek vodou a nechte břity hladce klouzat. Není třeba otírat čepele. Dítě v bezpečí.

Doba použití: univerzální Typ pleti: všechny typy pleti Věk: 18 Pohlaví: žena

Nejnovějším vývojem Gillette je ProGlide Power, holicí systém s 5 břity a vibračním režimem, a jeho varianta ProGlide bez funkce Power. K dalším žiletkovým systémům na prodej patří Sensor Excel, Slalom Plus. systémy se 2 břity. Řada holicích strojků Sensor je nyní k dispozici v kazetách se třemi břity. Slalom Plus je nejlevnější holicí systém Gillette, který je v současné době k dispozici. Slalom Plus je přejmenovaný systém Atra Plus. Společnost vyrábí velké množství jednorázových holicích strojků (např. Permatik pro turecký trh), z nichž mnohé se vyrábějí v Petrohradě. Kromě moderních holicích strojků společnost nadále vyrábí i dvoubřité břity, které se používaly v klasických holicích strojcích.

Po klasických holicích strojcích byl prvním holicím systémem Gillette Trac II se dvěma břity. Dalším modelem byl Gillette Atra (1977), první systém s plovoucí hlavicí.

Dalším systémem byla modifikace Atra Plus (1985), která zavedla mazací pásek nad řadou lopatek. V roce 1990 byl uveden na trh model Sensor, jehož nástupci jsou populární dodnes. Systém měl na svou dobu inovativní ocelovou konstrukci a dvoubodovou plovoucí hlavu.

V roce 1995 Gillette vyrobil svůj první systém Sensor Excel s 5 mikrohřebínky, o kterých se tvrdilo, že napínají pokožku a umožňují hladší oholení. V roce 1998 byl představen holicí systém Mach3 se 3 břity a 5 mikrohřebeny. V roce 2003 je představen stroj Mach3. Mach3 Turbo, modifikace s deseti mikrořezy namísto pěti, a nové nože Antifriction. Přepracován byl také design rukojeti. V roce 2004 byla představena bateriová verze modelu Mach3 Turbo s vibračním režimem, nazvaná M3Power.

READ  Jak mlít kávu bez mlýnku

V roce 2007 byl představen systém Gillette Fusion s pěti břity a jeho vibrační modifikace Fusion Power. Také s poprvé představeným žacím nožem na trávu Fusion na zadní straně kazety pro holení obtížných oblastí.

Se zavedením tkalcovského stavu Bic začala společnost Gillette ztrácet pozici. Lidé si přáli tkalcovské stavy, které by se daly ihned po použití vyhodit. Společnost Gillette reagovala uvedením vlastních modelů jednorázových tkalcovských stavů.

Nyní jsou k dispozici jednorázové výrobky Gillette II a Gillette Blue II a také Sensor 3 Sensitive. K tomu se přidávají jednorázové holicí strojky Satin Care a Gillette Blue II For Women.

Slevy. Věrným zákazníkům

K dispozici jsou partnerské a velkoobchodní ceny, podrobnosti si vyžádejte telefonicky:

Venuše

Koupit

Výměnná kazeta (nůž) Venus 4 ks.

Koupit

Náhradní kazeta (čepel) Venus Extra Smooth Sensitive 4 ks.

Koupit

Náhradní kazeta (břit) Gillette Venus 2 ks

Koupit

Подробный обзор женских лезвий Gillette Venus на 3 и 5 лезвий.

Náhradní kazeta (břit) Gillette Venus Comfortglide Sugarberry 3ks.

Koupit

Náhradní kazeta (břit) Gillette Venus Comfortglide Vanilla Crema 4 ks.

Koupit

Náhradní kazeta (břit) Gillette Venus Divine Sensitive 4 ks

Koupit

Náhradní kazeta (břit) Gillette Venus Embrace Sensitive 4 ks.

Koupit

Gillette Venus Swirl Extra Smooth 3ks náhradní kazetové břity.

Koupit

Náhradní čepel Venus 1 ks.

Koupit

Náhradní kazeta (čepel) Venus Divine Sensitive 2 ks

Koupit

náhradní, holicí, kazety, gillette

Náhradní kazeta (čepel) Venus Olay 3 ks. EC

Koupit

Náhradní kazeta Gillette Venus Swirl 4ks

Náhradní holicí kazety Gillette Venus, 8 ks ve velkém balení

POHODLNÉ ZPŮSOBY PLATBY

Western Union, MoneyGram, Kontakt, Unistream, Bankovní převody.

DORUČENÍ PO CELÉM SVĚTĚ

Doručení kamkoli v co nejkratším čase.

ZAJIŠTĚNÍ KVALITY

V našem internetovém obchodě jsou nabízeny pouze vysoce kvalitní produkty!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS