Kartáče a nástavce

Čistící výkon není dán pouze sacím výkonem vysavače, ale také výkonem kartáčů a nástavců. Například vysavač s turbokartáčem, který je navržen jako spirálový kartáč se štětinami, dokáže odstranit prach a zvířecí chlupy z koberců, laminátových podlah a dalších povrchů mnohem rychleji než jiné typy kartáčů. Další výhodou je, že univerzální kartáč na vysavače je vhodný pro všechny značky a modely spotřebičů. Lze s ním vyčistit i ta nejhůře přístupná místa.

Modernější vysavače mají turbokartáč již nainstalovaný spolu s dalším příslušenstvím, ale starší vysavače jej nemají. To však neznamená, že si musíte vybrat standardní verzi a připravit se tak o rychlý a účinný úklid. Stačí si koupit kartáč vysavače a nasadit ho na zařízení. Ty jsou k dispozici u naší společnosti, která se zabývá prodejem dílů a příslušenství vysavačů již od roku 1995.

Jaké vlastnosti musí mít vysavač formátu Animal?

Základní předpoklad, který musí být splněn při výběru vysavače na čištění kočičí a psí srsti. turbo kartáč je součástí dodávky. Ještě lepší je, když jsou dvě: jedna velká na podlahu a jedna malá. Větší na podlahu, menší na čalouněný nábytek. Pokud je pro určitý model vysavače k dispozici pouze jeden z nich, vyplatí se navštívit webové stránky (obchod) výrobce, kde může být potřebné příslušenství k dispozici.

Existují také dva typy rotačních turbo trysek:

Mechanické. Nejběžnější a nejdostupnější možnost. Hřídel kartáče (gumové lopatky) se uvádí do pohybu nasáváním vzduchu.

Elektrický. Má vlastní samostatnou jednotku. Z toho plyne vysoká účinnost. Používá se zejména u akumulátorových vertikutátorů, aby se vyrovnaly nízké nároky uživatele na příkon.

Dalším důležitým měřením je sací výkon. Zajímavé je, že mnoho modelů předních evropských značek dosahuje v tomto kritériu velmi dobrých výsledků, přičemž spotřebovávají velmi málo energie.

Vysavače určené pro kočky a psy jsou navíc vybaveny filtrem pohlcujícím zápach z dřevěného uhlí.

Jaké modely se nejlépe hodí pro čištění vlny, jaké jsou zásadní rozdíly podle konstrukčních vlastností. to vše v našem dnešním žebříčku nejlepších vysavačů na čištění vlny.

Thomas Pet Family

Aquafilter je Thomasův aquafiltr s víkem. Jedná se o speciální model z řady Thomas, ale dva turbokartáče lze na přání přidat k jakémukoli vysavači této značky. Model s aquafiltrem je dobrý, protože při vysávání vyfukuje vlhký vzduch, který odlétávající prach vytlačí dolů. Tento model je určen k suchému i mokrému čištění (mokrý vysavač) a v případě potřeby k odčerpávání kapalin. pomocí stejného aqua boxu. Maximální výkon 1700 W, plynule nastavitelný na těle přístroje. Pro čištění koberců je k dispozici turbokartáč s otvírákem, na čalounění je k dispozici hubice se speciálním materiálem, který pomáhá oddělit vlnu od čalounění, a na štěrbiny je k dispozici prodloužená hubice (36 cm). Celkem čtyři trysky pro suché vytírání a tři pro mokré vytírání. Dodává se s odstraňovačem skvrn ProTex na textil. Vyrobeno v Německu.

Zvýraznění

Suchý cyklus lze vyčistit buď pomocí jednorázového sáčku, nebo aqua boxu, do kterého se vejde 1 litr vody.

Nevýhody

Všechny krabice aqua mají nedokončené zapínání víka. To nemá vliv na kvalitu čištění, ale znervózňuje to používání. vyjmutí a instalace nádoby.

Typy kartáčů

Při výběru správného modelu vysavače se kupující obecně zaměřují na pověst výrobce a technické vlastnosti. Je také vhodné se blíže podívat na vybavení zařízení a jeho rozšiřitelnost. Některé modely se dodávají s řadou hadic, kartáčů a příslušenství, které vyhovují různým potřebám čištění. Zakoupením jednoho z těchto zařízení se nemusíte starat o hledání a nákup správných kartáčkových hlavic.

Existují však i spotřebiče, které se dodávají pouze s jedním nebo dvěma standardními kartáčky. Je obtížné čistit pod skříněmi a zásuvkami nebo čistit záclony a čalouněný nábytek. Proto si před koupí vysavače promyslete, jaké jiné povrchy než podlahu chcete čistit. Jakmile si vyberete správný model, můžete si vybrat ten, který splňuje všechny vaše potřeby.

Výběr moderních vysavačů závisí na typu čištění. Mohou to být:

Suché mopování Mokré mopování Čištění párou

Všichni výrobci se snaží, aby jejich výrobky měly co nejvíce možností. Vyměnitelné kartáče umožňují více čisticích funkcí. Ty lze rozdělit do několika kategorií:

  • K čištění koberců;
  • K čištění hladkých podlahových ploch;
  • K čištění leštěných povrchů;
  • Pro sběr chlupů a vlasů domácích mazlíčků;
  • K čištění matrací a polštářů;
  • K čištění elektroniky;
  • Pro vysávací motor.

Rozdíl je také ve funkcích trysek. Zde jsou základní typy této klasifikace.

Kombinace

Tento kartáč je považován za univerzální, protože je vhodný pro čištění různých povrchů. Jeho schopnost přizpůsobit se určitým texturám pomocí speciálního přepínače ušetří hospodyňkám práci s přerušováním vysávání a výměnou nástavců.

zvířecí, chlupy

Víceúčelový kartáč lze použít k různým čisticím účelům

Kombinované kartáče na čištění podlah jsou součástí mnoha vysavačů všech typů. Tento vývoj byl nyní zdokonalen pro robotické vysavače. Mají schopnost skenovat podlahovou krytinu a vybrat vhodné upevnění.

Kombinované kartáče jsou obvykle vybaveny následujícími tryskami:

Čistič podlah

Také možnost univerzálního kartáče, který je vhodný pro čištění koberců a podlah. Je vybaven tlačítkem pro snadné přepínání. Zatlačením zpět se z hlavy kartáče vytáhnou štětiny, které lze následně použít k důkladnému vyčištění koberce. Zatlačte štětiny zpět do pouzdra.

Zametač koberců a podlah je určen k čištění koberců a podlah

Moderní modely umožňují nastavit délku štětin podle výšky vlasu koberce nebo jeho znečištění. Přídavné zařízení na mytí podlah je také vybaveno malými kolečky, díky kterým je lépe ovladatelné a lépe se ovládá.

Typ kartáče

Kartáče jsou vhodné pro péči o měkké textilní čalounění. Tyto kartáčové hlavy se nejčastěji vyskytují u vysavačů s mycí funkcí. Štětce na tužky lze opatřit speciální medvídkovou nášivkou. Dokonale čistí jemné tkaniny.

READ  Kameninová keramika nebo tvrzené sklo: co je lepší?

K čištění oděvů a čalouněného nábytku od prachu, špíny a zvířecích chlupů. Díky měkkému vlasu a plyšovému nástavci nehrozí poškození čalounění nebo měkkých tkanin, ale sací výkon vysavače je stále dostatečný, aby se zbavil nečistot.

Štěrbinový kartáč

Název štěrbinová tryska mluví sám za sebe. K odstraňování prachu a nečistot v různých štěrbinách a na dalších těžko přístupných místech. To je možné díky jeho úzkému a plochému tvaru.

Ideální pro čištění podlahových lišt, pod skříněmi a zásuvkami a pro čištění záclon a radiátorů.

Turbo kartáč

Turbokartáč se od svých protějšků liší jedinečnou konstrukcí pouzdra. Uvnitř hlavy kartáče se nachází rotující váleček. Díky vysoké rychlosti otáčení dokáže odstranit odolné nečistoty, zaseknuté zbytky a zamotané vlasy. Tento turbokartáč dokáže čistit parkety i koberce. Jsou vhodné také pro čalouněný nábytek a interiéry automobilů.

Uvnitř kartáče je otočný váleček

Hlava kartáče má gumová kolečka pro lepší manévrovatelnost. Díky nim snadno klouže po jakémkoli povrchu a nezanechá žádnou oblast nedotčenou. Pro každý model vysavače jsou k dispozici náhradní kartáče. Nejběžnější typ má však univerzální uchycení, které umožňuje montáž na jakoukoli tloušťku potrubí. Na hlavě kartáčku je kryt, který umožňuje přístup k samotným štětinám. Díky tomu se nečistoty snáze dostanou ven.

zvířecí, chlupy

Turbokartáče se od sebe liší pohonnou jednotkou. Může být:

Turbokartáč s mechanickým pohonem Turbokartáč s elektrickým pohonem

První verze má pouze turbínu, která pohání válec. Je umístěn ve vzduchovém kanálu. Čím výkonnější je motor, tím vyšší je rychlost válce.

Důležité! Je důležité si uvědomit, že takový turbokartáč může snížit tažnou sílu vysavače. Nemá proto smysl montovat ho na zařízení, které nemá dostatečný výkon. V opačném případě nebude prach a nečistoty řádně vysáván.

Druhá verze se od předchozí liší tím, že otáčení válce je napájeno ze sítě. Jedná se o pokročilejší model hubice, protože nemá vliv na sací výkon přístroje. Tato hubice je stejně vhodná pro výkonný vysavač jako pro slabší. Turbínový kartáč s elektromotorem je však často dražší. Mají také jednu velkou nevýhodu: vysoká rychlost otáčení válce zvyšuje riziko poškození čalounění nebo vytrhání vlasu na koberci.

Trysky na čištění zvířecích chlupů

Pokud máte doma domácí zvířata, je velmi těžké se jich zbavit, když máte domácího mazlíčka. Majitelům psů a koček není cizí situace, kdy se chlupy a chmýří šíří po domě prakticky po celý rok. A je zajímavé, že i když svého mazlíčka na pohovku nepustíte, nějakým zázrakem bude stále pokrytá srstí. A není snadné vytáhnout chlupy ze žmolků. Ale co koberce, podlahy, rohože atd.?д. To však neznamená, že byste se měli vzdát radosti z vlastnictví domácího mazlíčka. Řešení je velmi jednoduché. použití speciálních trysek. Společnost Thomas vybavuje své vysavače takovými hubicemi, vyrábí je z vysoce kvalitního plastu a hotové výrobky podrobuje přísným zkouškám, takže dlouho vydrží.

Už žádné chlupy na koberci

Nejjednodušší způsob, jak zbavit koberec chlupů, je použít motorový zametač. Turbokartáč má hřídel s tuhými štětinami, které jsou uspořádány do spirály. Válec se otáčí vysokou rychlostí díky silnému proudu vzduchu. Umožňuje snadné oddělení všech zvířecích chlupů, dlouhých lidských vlasů a nití od vlasu koberce a jejich navinutí na vřeteno.

Turbo kartáč se používá k suchému mopování.

Thomas nabízí velký, praktický turbo kartáč s odnímatelným krytem (číslo dílu 139953).

Protože je velmi žádaný, je součástí mnoha modelů: Vestfalia XT, AllergyFamily, DryBOXAquaBOX CatDog, Lorelea XT, PetFamily, Perfect Air Animal Pure, Smart touch Comfort, Smart touch Star.

Čištění nábytku od vlny.

Pro čištění čalounění pohovek a křesel jsou k dispozici dva různé typy trysek.

Široká tryska na vlnu (ref. 787233)

Je navržen tak, aby sbíral zvířecí chlupy a prach z čalouněného nábytku. Praktická 19 cm široká kartáčová hlava.

„Podeševní deska má otočný mechanismus pro lepší kontakt s čištěnou plochou. Je vybaven speciálním materiálem (zvedákem srsti), který snadno uvolní a odroluje srst z čalounění před jejím nasátím do vysavače. Současně s čištěním se narovná a zvedne vlas, takže nábytek vypadá svěže.

Tato hubice dokonale čistí čalouněný nábytek, lůžkoviny, oblečení a hračky zvířat.

Pro použití s parketami Thomas Multi Clean x10, PetFamily, DryBOXAquaBOX CatDog, DryBOXAquaBOX Parkett, Perfect Air Animal Pure, Smart touch Style.

Obdobou pro sběr vlasů z koberců a podlah je široká hubice (ref. č. 787210), která je navržena podle stejného vzoru.

Je součástí vysavačů Thomas PetFamily, DryBOXAquaBOX CatDog a Thomas Sky XT

Další možností pro odstranění chlupů z čalouněného nábytku je úzký turbokartáč (č. výrobku 787215). Princip činnosti je stejný jako u širokého turbokartáče na koberce. Má také kartáčový válec, ale šířka turbokartáče je zmenšená, aby se vešel kolem polštářů pohovky a křesel. Turbo kartáč Turbo kartáč okamžitě odstraňuje chlupy z čalouněného nábytku.

Vhodné pro suché vysávání. Thomas Smart touch Star má malý turbo kartáč.

Koupili jste si vysavač Thomas a jste samozřejmě spokojeni s jeho výkonem, když se do domácnosti dostane domácí zvíře? Není třeba hledat nový model s chlupatou tryskou. Thomas umožňuje zakoupit jakékoli potřebné příslušenství samostatně. Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je prostřednictvím našich servisních středisek nebo našich webových stránek.

Popis

Kartáč na zvířecí chlupy nebo turbokartáč je navržen tak, aby zachytil i ty nejkratší chlupy. Lze s ním vysávat tvrdé i měkké povrchy.

Stojí za zmínku, že! Vysávání funguje pouze v suchém režimu.

Kartáčové hlavice na zvířecí srst od různých výrobců mají společný princip fungování a konstrukci.

Turbokartáč má hřídel s tuhými štětinami, které jsou uspořádány do spirály. Tento vysokorychlostní rotační mechanismus uvolňuje chlupy, vlákna, dlouhé i krátké vlasy z válečků a uvolňuje je z koberců.

Různí výrobci kartáčů přidávají do svých modelů další prvky. Na bocích kartáče jsou například proužky z materiálu, na který se vlasy a žmolky ještě lépe přichytí.

zvířecí, chlupy

Štětiny na válečku se také liší. V závislosti na předmětech, které bude uživatel čistit, může být hrubší, výkonnější nebo mírně šetrnější. Například u koberců je nutností kartáčová hlava s tuhými štětinami: nejenže zachytí chlupy, ale také nadzvedne vlas koberce, který tak vypadá čistěji a svěžeji.

READ  Jak sušit vlasy bez fénu

Dalšími rozdíly jsou hmotnost modelu a jeho schopnost otáčení. Je samozřejmě lepší zvolit model, který je lehčí a snadněji se otáčí do různých směrů.

Kartáče a vysavače pro domácí zvířata. 467 produktů.467 produktů

Kartáč na vlasy má jemné štětiny, odstraňuje staré chlupy z vlny a podsady, stimuluje vlasové folikuly a dodává srsti zdravý, nadýchaný vzhled. Odstraňuje zamotání a rozplétání. Měkká šňůra. Hřeben ve směru růstu vlasů. Pokud dojde k nárazu.

Typ: příslušenství pro stolní péči, typ domácích zvířat: kočka, pes, hmotnost: 300 g

Vašemu zvířeti to není nepříjemné, přístroj je pogumovaný a netraumatizuje kůži, ale účinně vyčesává podsadu

Materiál: plast, materiál rukojeti: plast

zvířecí, chlupy

Univerzální vysavačový kartáč na zvířecí chlupy FTN 08 Vlastnosti: Číslo dílu: FTN 08 Průměr: 30-37 Typ dílu: Kartáč Kompatibilita: Univerzální

Kartáč na koberce Bosch pro účinné odstraňování mastnoty „ProAnimal Hair“ 00464856 Pokud máte doma domácí zvířata, je toto příslušenství ideální: čistí koberce rychle a bez námahy Speciální tryska snadno „vyčeše“ chlupy z koberců Vhodné pro vyprání odolných žmolků a nečistot.

Akumulátorový vysavač řady Athlet: Barva: červená.SenzorBezsáčkové ovládání výstupu senzoru, LED signál čištění filtru. ProAn imal Brush. dobíjecí Li-ion baterie: 25,2 V, pro extrémně dlouhou pracovní dobu až 60 min. Krátká doba dobíjení: 3 hodiny (80.

Udržuje váš domov, auto a vaše věci bez zvířecích chlupů! Domácí zvířata. Zdroje radosti v domácnosti, které milují všichni členové rodiny. Srst, kterou po sobě zanechávají kočky a psi, se bohužel zejména v období línání hromadí a může způsobit zvýšené množení roztočů.

Flash Sweeper vám pomůže vyčistit všechny povrchy od chlupů vašeho domácího mazlíčka. Tajemství zametače Flash Sweeper spočívá v inovativním povrchu tvořeném tisíci mikroštětinek, které se chovají jako prsty a zachytí každý chomáč chlupů na srsti vašeho domácího mazlíčka.

Drhnoucí kartáč, typ zvířete: kočka, hmotnost: 119 g

Typ: příslušenství pro stůl na úpravu srsti, typ kočka, typ pes, typ srsti: normální srst, délka zubů: 1, hmotnost: 300 g

Ruční vysavač je navržen pro rychlý a tichý úklid vaší domácnosti. Ergonomický model bude věrným pomocníkem starostlivých hospodyněk, které bojují s drobnými nečistotami a zvířecími chlupy na těžko čistitelných kobercích. Vysavač se snadno sestavuje, je lehký a snadno se čistí.

Xiaomi Deerma DX700S. Moderní ruční vysavač, který je ideální pro čištění podlah a čalouněného nábytku od různých nečistot. Vestavěný vysoce výkonný motor poskytuje sací výkon až 1400 Pa. Přístroj umožňuje rychlé čištění koberců a jiných materiálů.

Ruční akumulátorový vysavač Kitfort KT-529 je určen k rychlému vysávání suchých nečistot, prachu a rozlitých tekutin. Kompaktní zařízení je vyrobeno ve stylovém aerodynamickém designu a má pohodlnou rukojeť. Je napájen bezdrátově, takže nepřekáží žádné kabely.

Typ: kartáč Účel: k rozčesávání vlasů

Typ vysavače: prachová nádoba, typ čištění: suché, příkon: 120 W, napájení z baterie, doplňkové funkce: Ovládání výkonu na rukojeti

Xiaomi Pawbby Typ Anti Hair Cutter hřeben. speciální hřeben pro kočky a psy, jejichž srst vyžaduje zvláštní péči. Hřeben Xiaomi Pet je vhodný pro všechny typy srsti.Vhodné pro všechny typy vlasů.Zuby hřebenu Xiaomi pro domácí mazlíčky jsou vyrobeny tak, aby se houpaly.

Udržuje váš domov, auto a vaše věci bez zvířecích chlupů! Domácí zvířata. Zdrojem radosti v domácnosti a milují je všichni členové rodiny. Srst, kterou po sobě zanechávají kočky a psi, se bohužel zejména v období línání hromadí a může způsobit zvýšený výskyt roztočů.

Univerzální kartáč pro vysavač na zvířecí chlupy FTN 08 Specifikace: Číslo dílu: FTN 08 Průměr: 30-37 Typ dílu: Kartáč Kompatibilita: Univerzální

Hřeben True Touch Pet je nezbytným doplňkem pro péči o domácí mazlíčky. True Touch snadno odstraní staré chlupy a zároveň poskytne příjemnou masáž vašemu domácímu mazlíčkovi, který se již nebude vytrhávat a utíkat. Tajemství masáže.

Jedná se o vysavač nové generace s chytrým navigačním systémem, který napodobuje efekt plného mopu. Poskytuje sací výkon 2200 Pa, který umožňuje rychlé vysávání podlah a důkladné čištění těžko přístupných míst. Čtyři úrovně výkonu.

Tryska, vyměnitelný kartáč, šířka 28 cm, délka 36.5 cm, výška 7.5 cm

Tryska, textilní tryska, šířka 21 cm

Kartáčová tryska se silikonovými štětinami na odstraňování chloupků. Vhodné pro trubky o průměru 32/35 mm, adaptér je součástí dodávky

Nový vysavač Deerma lze používat jako ruční nebo běžný vysavač a díky své hmotnosti pouhé 2 cm.2 kg i dlouhé čištění bez únavy.Nový vysavač Deerma využívá technologii cyklonické filtrace vzduchu, která kombinuje několik různých částic nečistot v jedné jednotce.

Bosch BWD421PET je mokro-suchý vysavač z řady AquaWash Clean. Dodává se s devíti tryskami včetně příslušenství, které snadno odstraní zvířecí chlupy z koberce nebo vyčistí matrace. Pro jejich uložení je na kufru speciální přihrádka. Jste.

Vertikální vysavač Kitfort KT-586 je vhodný pro čištění různých povrchů: linolea, parket, laminátu, koberců, dlažby, mramoru atd.д. Je kompaktní a lehký. 5 m dlouhá šňůra umožňuje vysávat mimo dosah elektrických zásuvek. Použijte odnímatelné teleskopické rameno.

Typ:. set, typ zvířete: kočky, psi, ptáci, králíci, hlodavci, koně, ovce, typ srsti: normální srst, délka drápů: 0.50g, hmotnost: 100g

Příkon 1800 W je určen pro chemické čištění. Sáček na prach o objemu 3 litry a 6 metrů dlouhý napájecí kabel umožňují vysávání velkých ploch. Jemný prachový filtr udržuje prach mimo ovzduší. Teleskopické rameno.

Výrobce: Thomas Vacuum Cleaner Výrobce: Thomas

Typ: ruční, typ zvířete: kočka, typ srsti: normální srst, výkon: 300 W

Mi Robot Vacuum-Mop Essential Brush (BHR4247TY). kartáč pro chytrý robotický vysavač. Tvar písmene V přesouvá částečky nečistot do středu vysavače, odkud je silný proud vzduchu vhání do prachové nádoby. Štětiny kartáče jsou vyrobeny z nylonu odolného proti oděru, který.

READ  Plastová pájecí pistole vlastníma rukama

Typ čištění: suché, sáčkový typ prachového sáčku, kapacita nádrže/zásobníku na prach: 5.50 l, průtok vzduchu: 40 l/s, délka kabelu: 12 m, vakuum: 200 mbar, hmotnost: 8 kg.80 kg

Drhnoucí kartáč na srst

Typ: kartáč, materiál: plast, kov, materiál rukojeti: kov, plast, šířka: 28 cm, délka rukojeti: 108 cm, minimální délka rukojeti: 108 cm, maximální délka rukojeti: 108 cm, odnímatelná rukojeť, gumový okraj

Kartáč Fur Wizard je skutečnou inovací, která vám pomůže vyčistit a uklidit vaše věci během okamžiku. Kompaktní čisticí váleček promění vaše oblečení, koberce a nábytek během několika minut, aniž by zanechal jediný chloupek.

Typ zvířete: psi, účel: k čištění

Typ:. set, typ zvířete: kočky, psi, ptáci, králíci, hlodavci, koně, ovce, typ srsti: normální srst, délka zubů: 0.50, hmotnost: 100 g

Vyškrábe uvolněné vlasy. Snadné čištění

Samočisticí kartáč pro péči o srst domácích mazlíčků se snadným odstraňováním vyčesaných chlupů

„Prym“, vyrobený z vysoce kvalitního plastu, dokonale odstraňuje žmolky z oděvů. Materiál: plast. Velikost štětce: 7,5 cm 4,5 cm x 0,5 cm

Určení: univerzální, na nábytek, na koberce, materiál: plast

Kartáč na drhnutí, typ domácího mazlíčka: kočky, psi

Typ:. sada, typ zvířete: kočka, pes, pták, králík, hlodavec, kůň, ovce, délka zubu: 0.50, hmotnost: 300 gr

Rukavice True Touch Pet Glove jsou nezbytným doplňkem při péči o domácí zvířata. Rukavice True Touch bez námahy odstraní starou srst a zároveň příjemně masíruje vašeho domácího mazlíčka, který se již nebude vytrhávat a utíkat. Tajemství masáže.

Furminátor určení: k vyčesávání srsti typ domácího mazlíčka: kočky

Kartáč na odstraňování zvířecích chlupů s čisticí bází. Ideální řešení pro ty, kteří se neustále potýkají s chlupy domácích mazlíčků. Tento kartáč rychle, snadno a účinně odstraní každý chlup z oděvů, nábytku a podlah bez zbytečného hluku a přípravy. Zařízení si poradí.

Typ:. Typ srsti: normální srst

Drhnoucí kartáče na srst domácích zvířat.328 produktů

Chrání váš domov, auto a vaše věci před zvířecími chlupy! Domácí zvířata. Zdrojem radosti v domácnosti a milují je všichni členové rodiny. Bohužel se chlupy, které po sobě zanechávají kočky a psi, zejména v období línání, hromadí a mohou způsobit zvýšený výskyt roztočů.

Speciální kartáč určený k odstranění vlasů a žmolků z jakéhokoli povrchu. vlastnosti a výhody:. Odstraňuje chloupky jedním pohybem, má oboustrannou základnu. Kartáč lze vyčistit pomocí přídavné jednotky. Tajemství spočívá v tisících štětin, které de.

od 410 ₽ 14 hodnocení Samočisticí kartáč na odstraňování chlupů pro kočky a psy. Koupit

Všichni si hrajeme se svými oblíbenými domácími mazlíčky, ale hra s nimi často zanechává velké množství chlupů na oblečení a nábytku, zejména když zvířata línají. S kartáčem Fur Wizard na odstraňování zvířecích chlupů je dlouhé zametání minulostí. Sp.

Ferplast GRO 5765 Premium. Oboustranný kartáč pro pohodlné odstraňování kočičích a psích chlupů. Ochranné zuby z nerezové oceli s masážními kuličkami na špičkách nepoškozují kůži domácích mazlíčků a mají masážní účinek, který domácí mazlíčci milují. Drhnoucí kartáč s reverzním chodem.

Speciální tkanina na povrchu odstraňovače chlupů magneticky přitahuje vše, co zůstane na vašem oblečení po kontaktu s domácím mazlíčkem. Šipka na rukojeti příslušenství ukazuje, kterým směrem se má kartáč pohybovat po oděvu. Kartáč.

Od 1 378 ₽ FURminator FURflex Odstraňovač chloupků Sweeper

od 549 ₽ samočisticí kartáč na odstraňování chloupků. Koupit od

Flash Sweeper je odstraňovač chlupů, který vám pomůže udržet srst vašeho domácího mazlíčka mimo všechny povrchy. Tajemství Flash Sweeperu spočívá v inovativním povrchu tvořeném tisíci mikroštětinek, které se chovají jako prsty a zachytí každý chloupek.

Flash Sweeper je odstraňovač chlupů navržený tak, aby vám pomohl udržet srst vašeho domácího mazlíčka mimo všechny povrchy. Tajemství zametače Flash Sweeper spočívá v inovativním povrchu tvořeném tisíci mikroštětinek, které pracují jako prsty a zachytí každý chomáček chlupů na oblečení vašeho domácího mazlíčka.

Představujeme kartáč na odstraňování chloupků Fur Wizard. Je to dar z nebes pro ty, kteří jsou v koncích s cyklem a už nevědí, co jiného dělat, když je čas zbavit psa nebo kočku srsti

od 549 ₽ samočisticí kartáč na odstraňování zvířecích chlupů Koupit

od 586 ₽ Samočisticí kartáč na odstraňování zvířecích chlupů Koupit

Majitelé domácích mazlíčků znají problém s odstraňováním chlupů a žmolků z nábytku a oděvů z první ruky. V takových případech přijde na pomoc inovativní sada kartáčů navržená tak, aby co nejrychleji a nejpřesněji odstranila vlasy a žmolky. Víceúčelová sada, jedna.

Od 450 ₽ samočisticí kartáč na odstraňování chlupů pro kočky a domácí zvířata. Koupit

Tuto sadu lze použít univerzálně, protože obsahuje hned dva kartáče: jeden na nábytek a koberce a druhý na oblečení. 2. Pohodlí. Vyrobeno z vysoce kvalitního plastu, takže je pevné a zároveň lehké. 3. Rychlé čištění. Díky samočisticí základně se sada na odstraňování vlny a žmolků snadno a přesně čistí.

Od 450 ₽ Kartáč na odstraňování zvířecích chlupů pro čištění oděvů a nábytku. Koupit od

od 117 ₽ Drhnoucí rukavice ze zvířecí vlny True Touch

Rukavice True Touch Pet Glove je nezbytným doplňkem pro péči o domácí mazlíčky. Rukavice True Touch snadno odstraní staré chlupy a zároveň příjemně masíruje vašeho domácího mazlíčka, který se již nebude vytrhávat a utíkat. Tajemství masáže.

Už vás nebaví bojovat se zvířecími chlupy na oblečení, nábytku a podlaze?? Sada samočisticích kartáčů na zvířecí chlupy je skvělým způsobem, jak důkladně odstranit všechny chlupy v domácnosti, autě a na oblečení!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS