Příslušenství pro vaření

Smažte maso, houby, zeleninu nebo ryby jako na dřevěném uhlí.

Grilovací pánev REDMOND RAM-BP1 zajišťuje rovnoměrný ohřev při pečení a zapékání. Díky vysoce kvalitnímu nepřilnavému povrchu můžete vařit s minimálním množstvím oleje: pokrmy jsou méně kalorické. Po vychladnutí lze podnos snadno umýt pod tekoucí vodou nebo v myčce nádobí.

Nátěry Nepřilnavý povrch
Materiál uhlíková ocel
Skladování potravin v chladničce ano
Lze mýt v myčce nádobí ano
Celkové rozměry 230 x 220 x 45 mm
Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny v konstrukci, vybavení a specifikacích výrobků v rámci zdokonalování svých výrobků bez dalšího upozornění.

Praktické příslušenství pro krátkodobé měření teploty masa, ryb, drůbeže, pečiva a tekutin. Teploměr na vaření REDMOND RAM-KT1 umožňuje přesně kontrolovat stupeň propečení různých potravin.

Výběr jednotek C/F
Rozsah měření teploty z.10 až 200 C
Zobrazit LCD
Materiál sondy nerezová ocel
Měření teploty Maso, pečivo, dětská výživa
Záruka 12 měsíců
Výrobce má právo provádět změny v konstrukci, vybavení, jakož i v technických specifikacích výrobku v rámci zdokonalování svých výrobků bez dalšího upozornění na tyto změny.

Šunkovar můžete používat v multifunkčním vařiči (objem varné nádoby min. 5 litrů), v troubě, v aero grilu nebo jednoduše v nádobě vhodného objemu na sporáku.

Typ zařízení forma pro tepelné zpracování potravin
Materiál krytu a vyjímatelných částí nerezová ocel
Velikost (s/hd/hv) 130 x 130 x 165 mm
Příslušenství: – tělo
– Odnímatelná víka (2 ks).)
– upínací pružiny (4 ks.)
– návod k použití (přiloženo 20 receptů)
– servisní knížka
Záruka 5 let
Výrobce si vyhrazuje právo na změnu designu, specifikací a kompletnosti bez předchozího upozornění v rámci zdokonalování našich výrobků.

fritovací koš z nerezové oceli. Praktickou rukojeť lze odejmout a připevnit ke koši jedním snadným pohybem. Speciální háček umožňuje snadné zavěšení koše na okraj mísy a odstranění oleje z připravovaného pokrmu. Vhodné pro všechny modely multifunkčních vařičů REDMOND (nebo jiných výrobců) s mísou o objemu nejméně 3 l.

Jak vařit v páře v multifunkčním vařiči Redmond Multicooker

Vaření v páře v multifunkčním hrnci. Návod na vaření v páře v multifunkčním hrnci Polaris, Philips, Supra, Panasonic, Mulinex, Redmond, Scarlett, Vitek, March a dalších modelech je velmi důležité nejen pro dítě, ale také pro různá dietní jídla (přílohy) nebo polotovary pro rodinu. Téměř všechny modely multicookerů mají tuto funkci a parní hrnec nebo parní koš.

Co lze vařit v páře? Nemohu ani začít vyjmenovávat všechno: různé druhy salátů, stejná zálivka, maso (kotlety, řízky, ryby atd.), maso atd.д.). Zde je několik chutných receptů na přílohy připravované v páře: brambory připravované v páře v multicookeru, treska připravovaná v páře v multicookeru, pstruh připravovaný v páře v multicookeru, zelenina připravovaná v páře v multicookeru a mnoho dalšího.

READ  Jak vyrobit indukční vařič vlastníma rukama

Varná nádoba REDMOND RAM. ST3

Parní koš Kontejner s parním košem REDMOND RAM. ST3

Vhodné pro použití ve 3litrových a 5litrových tlakových hrncích REDMOND Pro použití s tlakovým hrncem RAM-ST3 musí být nádoba umístěna na mřížce, Nádoba na vaření v páře je standardně vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli. Nádoba z hořčíkové slitiny, zcela ekologický materiál s dlouhou životností Ocelová nádoba není odolná vůči tepelné deformaci, neuvolňuje ani neabsorbuje pachy, nešpiní se a snadno se čistí pod kohoutkem nebo v myčce nádobí

Nádoba pro parní vařič REDMOND RAM. ST3

Vhodné pro použití v 3litrových a 5litrových tlakových hrncích REDMOND Pro použití s tlakovými hrnci musí být nádoba RAM-ST3 umístěna na mřížce, Parní koš Parní hrnec je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli. Nádoba z hořčíkové oceli je zcela ekologická a odolná Materiál Ocelová nádoba je odolná vůči teplu, neuvolňuje ani neabsorbuje pachy, nešpiní se a snadno se čistí pod kohoutkem nebo v myčce nádobí

Nádoba pro parní vařič REDMOND RAM. ST3

Bezpečné použití ve 3litrových miskách REDMOND a 5litrových tlakových hrncích Pro vaření v páře v tlakových hrncích musí být nádoba RAM-ST3 umístěna na standardně dodávané mřížce Nádoba na páru je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli. Ocelová nádoba se vlivem tepla mírně deformuje, neuvolňuje ani neabsorbuje pachy, nešpiní a lze ji snadno umýt pod kohoutkem nebo v myčce nádobí

Popis modelu

Vhodné pro použití ve 3litrových a 5litrových multifunkčních nádobách REDMOND. Pro vaření v tlakových hrncích musí být nádoba RAM-ST3 umístěna na standardně dodávaném stojanu.

Nádoba parního hrnce je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli, která je zcela ekologická a odolná. Ocelová nádoba je tepelně odolná, neuvolňuje ani neabsorbuje pachy, nezanechává skvrny a snadno se čistí pod kohoutkem nebo v myčce nádobí.

Vařte s potěšením v páře v multifunkčním vařiči REDMOND!

Parní kontejner REDMOND RAM. ST3

Vhodné pro použití ve 3litrových a 5litrových tlakových hrncích REDMOND Pro použití s tlakovým hrncem RAM-ST3 musí být nádoba umístěna na mřížce, Parní koš Parní vařič je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli. Ocelová nádoba není náchylná k deformaci vlivem vysokých teplot, neuvolňuje ani neabsorbuje pachy, nešpiní se a snadno se čistí pod kohoutkem nebo v myčce nádobí

Parní vařič REDMOND RAM. ST3

Pro použití ve 3litrových a 5litrových tlakových hrncích REDMOND musí být RAM-ST3 umístěn na mřížce, Nerezový odsavač par je součástí standardní výbavy modelu RAM-ST3. Nádoba z hořčíkové nerezové oceli, zcela ekologický materiál s dlouhou životností Ocelová nádoba je tepelně odolná, neuvolňuje ani neabsorbuje pachy, nešpiní se a snadno se čistí pod kohoutkem nebo v myčce nádobí

Parní kontejner REDMOND RAM. ST3

Pro vaření v páře v tlakových hrncích REDMOND o objemu 3 a 5 litrů RAM-ST3 musí být umístěn na mřížce, která je standardně dodávána pro parní hrnce Parní koš je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli. Ocelová nádoba nepodléhá deformaci vlivem vysoké teploty, nevypouští ani neabsorbuje pachy, nezanechává skvrny a snadno se čistí pod kohoutkem nebo v myčce nádobí

READ  Kolik cihel potřebujete na grilovací vařič?

Koupit parní koš REDMOND RAM. ST3 lze provést některým z následujících způsobů:

  • klikněte na tlačítko KOUPIT a vyplňte speciální formulář (koshik) e-shopu
  • vyplňte formulář pro rychlý nákup.
  • zavolat telefonicky:

Kyjev (044) 379-21-88Vodafone (066) 677-55-19Kyivstar (096) 548-74-74

Naši manažeři vám zodpoví všechny vaše dotazy a pomohou vám rozhodnout se o koupi.

Platba za zakoupený parní koš REDMOND RAM. Chování ST3:

Dodání v Kyjevě: 40 UAH.

Doručení AWAY v Kyjevě je možné při nákupu zboží v hodnotě vyšší než 1500

Žádné riziko. Pokud nejste se svým modelem spokojeni, můžete jej vždy do 14 dnů vyměnit nebo vrátit.

Nádoba na vaření v páře REDMOND RAM. ST5

Vhodné pro použití v 5litrových miskách REDMOND, nevhodné pro multicooker. Nádoba na vaření v páře z vysoce kvalitní nerezové oceli. Ocelová nádoba je zcela ekologická a odolná Ocelová nádoba je odolná vůči teplu, neuvolňuje ani neabsorbuje pachy, nešpiní se a snadno se čistí pod kohoutkem nebo v myčce nádobí

Nádoba na vaření v páře REDMOND RAM. ST5

Vhodné pro použití v 5litrových tlakových hrncích REDMOND, nevhodné pro tlakové hrnce. Vysoce kvalitní nádoba na vaření v páře z nerezové oceli. Nádoby z hořčíku a nerezové oceli jsou zcela šetrné k životnímu prostředí, neuvolňují ani neabsorbují pachy, nešpiní se a snadno se čistí pod kohoutkem nebo v myčce nádobí

Mitya and Fried Chicken from multi cooker.

parní, multifunkční, vařič, redmond

Parní koš Kontejner s parním košem REDMOND RAM. ST5

Vhodné pro použití v 5litrových multifunkčních hrncích REDMOND, nevhodné pro tlakové hrnce. Parní koš z vysoce kvalitní nerezové oceli. naprosto ekologický a odolný materiál Ocelová nádoba nepodléhá deformaci vlivem vysoké teploty, nevypouští ani neabsorbuje pachy, nezanechává skvrny a snadno se čistí pod kohoutkem nebo v myčce nádobí

Koupit Nádobu na vaření s parním košem REDMOND RAM. ST5 lze zakoupit některým z následujících způsobů:

  • Klikněte na tlačítko KOUPIT a vyplňte speciální formulář (koshik) internetového obchodu
  • vyplňte formulář Rychle koupit.
  • telefon pro telefony:

Kyjev (044) 379-21-88Vodafone (066) 677-55-19Kyivstar (096) 548-74-74

Naši manažeři zodpoví všechny vaše dotazy a pomohou vám s nákupem.

Platba za zakoupený kontejner s parním košem REDMOND RAM. ST5 je k dispozici:

Dodání v Kyjevě: 40 UAH.

SEVERAL Přeprava v rámci Kyjeva je k dispozici při nákupu zboží nad 1500

Žádné riziko. pokud se vám tento model z nějakého důvodu nelíbil, můžete ho kdykoli do 14 dnů vyměnit nebo vrátit.

Redmondští strážci potravin

REDMOND RAM-G1 bílé/průhledné nádoby na jogurt za 749 Kč

Nádoby na vaření pro 680

Vhodné pro použití v multifunkčních miskách redmond o objemu 5 litrů, nevhodné pro tlakové hrnce, nádoba pro parní hrnce vyrobená z vysoce kvalitní nerezové oceli, zcela ekologického a odolného materiálu. С.

Objem 2,2 l, vyrobeno z tvrzeného porcelánu, exkluzivní design „Gzhel“, vhodné pro multivaroks redmond, 5 l, vhodné pro jiné značky, odpovídající objem, mřížka a odnímatelná rukojeť součástí balení, lze mýt v myčce nádobí.

Sada vakuových nádob na vaření REDMOND RAM-VS1.Jedinečná technologická inovace sestávající ze 3 ekologických boxů různých velikostí, které jsou nepostradatelné v každé kuchyni. Rozměry: 400 ml, 900 ml, 1650 ml.

READ  braun carestyle 5 parní generátor jak čistit

Parní koš REDMOND za 1 395

Vhodné pro použití ve 3litrové nádobě multifunkčního hrnce Redmond a v 5litrovém tlakovém hrnci. Při vaření v tlakových hrncích musí být nádoba ram-st3 umístěna na standardně dodávané mřížce.

Vhodné do 3litrových a 5litrových hrnců REDMOND. Pro vaření v multifunkčních vařičích musí být RAM-ST3 umístěn na mřížce, která je součástí standardní výbavy.

Materiál Nerezová ocel; Vlastnosti: Vhodné pro všechny multifunkční vařiče REDMOND s 5l mísou

Každá nádoba má objem 1 l, vyrobena z tvrzeného hliníku, exkluzivní design „Gzhel“, vhodná pro multifunkční hrnce Redmond, objem 5 l, vhodná pro multifunkční hrnce jiných značek o stejném objemu, odnímatelná nerezová rukojeť, zavěšená na pánvi.

Keramická parní nádoba REDMOND RST-C50 je vhodná pro použití v 5l multicookerových miskách REDMOND. Při vaření v multifunkčních hrncích musí být nádoba umístěna na ocelové mřížce. Obsahuje: Odnímatelnou rukojeť z nerezové oceli.

Nádoby s parním košem pro Multicooker

Je nutné koordinovat s manažerem převod položky do skladu v Kyjevě. Zboží bude uloženo v rezervě po dobu 3 dnů od zadání objednávky. Podmínky přepravy jinými kurýrními službami v souladu s harmonogramem přepravy. Upozorňujeme, že cena výrobku je vyšší, protože zboží je odesíláno z velkoobchodního skladu na Ukrajině.

parní, multifunkční, vařič, redmond

Dodací lhůty se počítají na základě dovozní praxe a jsou ve většině případů maximální, pokud se nevyskytnou celní problémy. V případě změny dodacích podmínek budete včas informováni.

Na převozu zboží do skladu v Kyjevě se musíte předem dohodnout s manažerem. Zboží bude rezervováno po dobu 3 dnů od odeslání objednávky. Podmínky přepravy jinými kurýrními službami podle rozpisu přepravy obchodu. Vezměte prosím na vědomí, že cena zboží je vyšší, protože zboží je odesíláno z velkoobchodního skladu na Ukrajině.

Dodací lhůty se řídí dovozní praxí a ve většině případů jsou maximální, pokud se nevyskytnou celní problémy. V případě změny dodacích podmínek budete informováni s dostatečným předstihem.

Moderní hospodyňky si nedokážou představit vaření bez funkčních pomocníků.multifunkční vařiče a parní hrnce. Každý takový přístroj má však omezené možnosti. Některá zařízení umožňují pouze vaření, jiná. Guláš a pečení. Každý kuchař chce vždy potěšit svou rodinu speciálním pokrmem a zpestřit běžnou stravu. Ale jako běžné domácí spotřebiče?

REDMOND RMC-M50 Multicooker

RMC-M50 je multifunkční multifunkční vařič s jednoduchým ovládáním. Snadno nahradí řadu spotřebičů v kuchyni: od sporáku a trouby až po jogurtovač a pekárnu chleba. RMC-M50 vaří automaticky a šetří váš čas. proces vaření nemusíte kontrolovat. Díky prostorné pětilitrové míse můžete připravit několik jídel najednou pro celou rodinu nebo velkou skupinu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS