Plynové sporáky s automatickým zapalováním a regulací plynu. 279 položek.279 položek

Plynová varná deska Weissgauff s plynovým ovládáním a automatickým elektrickým ohněm. Technologicky nejpokročilejší řešení ze všech řad Domino v provedení „plyn na černém skle“.Design Domino. jedná se o kompaktní řešení.

Plynová varná deska o šířce 50 cm se smaltovaným čelem a pracovní deskou. Hořáky a trouba s automatickým zapalováním integrovaným do ovládacích knoflíků, vybavené plynovou regulací. Elektronický časovač na ovládacím panelu, multifunkční.

Plynový sporák Gorenje G5112WF-B kombinuje dostupnou cenu, evropskou kvalitu a bezpečný provoz.Trouba a varné desky jsou vybaveny plynovou regulací, která přeruší přívod paliva v případě, že plamen z jakéhokoli důvodu zhasne, a automatickým elektrickým zapalováním, které plamen zapálí.

Plynová varná deska Weissgauff se systémy „Gas Control“ a „Automatic Electric Fire“. Technologicky nejpokročilejší řešení ze všech modelů kolekce Domino v provedení plyn na bílém skle.Design Domino. Plynová varná deska Weissgauff je prostorově úsporné řešení.

Nepostradatelnou součástí každé kuchyně je multifunkční varná deska. Takový je stylový bílý model WEISSGAUFF HGG 641 WGh s nezávislou funkcí. Má 4 hořáky s různým výkonem, z nichž jeden je hořák Wok. O stránkách.

45 cm široká, zapuštěná plynová varná deska Weissgauff z tvrzeného bílého skla. je to stylové a kompaktní řešení pro vaši kuchyni!S šířkou 45 cm se plynová varná deska Weissgauff vejde i do té nejmenší kuchyně!Bílé tvrzené sklo, nikoliv tvrzené sklo.

Typ varné desky: plynová, počet plotýnek: 4, materiál varné desky: tvrzené sklo, barva varné desky: černá, instalace: samostatná, ovládání: otočné, šířka: 59.40 cm, hloubka: 52.výška 30 cm, speciální varné zóny: trojitá koruna, ovládání plynových hořáků

Plynový sporák s kovovým víkem a výsuvnou zásuvkou, šířka 50 cm. Model se smaltovanou přední částí a pracovní deskou vypadá skvěle a dekorativní vzor na skle dvířek dodává klasickému designu nádech originality. Všechny plynové hořáky s.

Plynový sporák GEFEST 6100 03 je pozoruhodným příkladem varné sestavy. Nabízí rozsáhlé funkce, které vám umožní vařit rychle, snadno a chutně. A díky svému výraznému designu se hodí do každé kuchyně. Objem trouby je 52 litrů (v.

GEFEST PG 5100-03 0004 Plynová varná deska o šířce 50 cm s nerezovým čelem a plotýnkami. V kuchyni vypadá skvěle, snadno se čistí. Technické vybavení. Všechny plynové hořáky, elektrické zapalování a ovládání plynu na ovládacím panelu.

Plynová varná deska GEFEST 5100-03 je lakovaná bílou barvou a přizpůsobí se jakémukoli stylu kuchyně. Výhodou tohoto modelu vybaveného 4 hořáky a troubou o objemu 52 litrů je displej, hodiny a elektronický časovač. Varná deska se ovládá pomocí.

Plynová varná deska Hansa FCMX68022 je pro vaši bezpečnost vybavena funkcí kontroly plynu. Hořáky se zapalují elektrickým zapalováním v rukojeti. Elektrická trouba má 4 stupně ohřevu a gril. Voštinové zásobníky Procook.

Typ: plynový, typ trouby: plynový, typ varné desky: plynová, materiál varné desky: smaltovaná ocel, šířka: 50 cm, hloubka: 60 cm, počet plotýnek: 4, barva varné desky: bílá, ukazatel výkonu: varná deska, ovládání plynu: trouba, speciální.

S plynovým sporákem Hansa FCMX54023 si pohodlně připravíte jednoduchou snídani i slavnostní jídlo. 4 hořáky lze zapálit elektrickým zapalováním v rukojeti. Elektrická trouba se 4 otvory má funkci grilu a rošt a plech ProCook jsou pevně uchyceny.

Plynová varná deska Beko FFSG42012W je vaším nejlepším pomocníkem v kuchyni a vyznačuje se jednoduchým a uživatelsky velmi přívětivým ovládáním. Díky malé šířce 50 cm se vejde i do stísněných prostor. Zařízení je vybaveno plynovou troubou o objemu 56 litrů.

Plynová varná deska FS 601 C Bronze v béžové barvě s bronzovým kováním je odolná, smaltovaná a dodává se s litinovými plotýnkami, což z ní činí praktickou varnou desku.U tohoto modelu stojí za to ocenit i několik důležitých vlastností:- 4 trouby.

typ varné desky: plynová, počet hořáků: 4, materiál varné desky: smalt, barva varné desky: černá, instalace: samostatná, ovládání: otočné, šířka: 59 cm, hloubka: 52 cm, hořáky s plynovým ovládáním

Typ: plynový, typ trouby: plynová, typ varné desky: plynová, materiál varné plochy: smaltovaná ocel, šířka: 50 cm, hloubka: 60 cm, počet hořáků: 4, barva varné desky: bílá, ovládání plynu: trouba, designové prvky: zásuvka na nádobí, čištění trouby.

Gefest 3200-06 K19. snadno ovladatelný plynový sporák, na kterém lze uvařit jídlo pro celou rodinu a nakrmit spoustu hostů. Díky svému elegantnímu designu je ideální do moderních kuchyní. Za smaltovaným povrchem varné desky.

Kombinovaná varná deska Gorenje K5241SH se skládá ze známé varné desky se čtyřmi hořáky a elektrické trouby. Jsou na sobě závislé, protože mají jeden ovládací panel. Samotný spotřebič je vyroben z nerezové oceli a má vložky.

Plynová varná deska Hansa BHGI630301 vám usnadní přípravu vašich oblíbených pokrmů. Varná deska má robustní litinové mřížky. Hořáky se zapalují pomocí elektrického zapalovacího spínače v rukojeti a mají funkci kontroly plynu, která zabraňuje úniku plynu při zhasnutí plamene.

Typ varné desky: plynová, počet plotýnek: 4, materiál varné desky: tvrzené sklo, barva varné desky: bílá, instalace varné desky: samostatná, spínače: otočné, šířka: 58.40 cm, hloubka: 51 cm, Speciální varné zóny: Trojitá koruna, Plynem ovládané hořáky

Typ: plynový, typ trouby: plynová, typ varné desky: plynová, materiál varné desky: smaltovaná ocel, šířka: 50 cm, hloubka: 58.50 cm, počet hořáků: 4, barva varné desky: hnědá, elektrické zapalování varné desky: Varná deska, plynové ovládání: Trouba.

READ  Plynová varná deska Gefest udává, kolik stupňů

50 cm široká plynová varná deska, přední část a pracovní deska z nerezové oceli. Klasický vzhled, který vypadá pevně a robustně, a kovový lesk varné desky krásně ladí s okolím. Skleněný ochranný kryt pracovní desky.

Vestavné plynové sporáky. s regulací plynu

O půjčku můžete požádat na webových stránkách společnosti HOLODILNIK.RU a v našich maloobchodních prodejnách.ru“:

Tento produkt můžete získat na splátky bez akontace nebo přeplatku. Tento produkt si můžete zakoupit online nebo u prodejců Fridgebox.ru až na 24 měsíců.

Vezměte prosím na vědomí! Pro nákup na splátky by měly být všechny produkty v nákupním košíku takto označeny. Při nákupu na splátky nelze využít jiné typy slev. Nákup na splátky není dostupný pro právnické osoby.

Spořicí jednotka Privilege Club. Nakupujte, získejte CashBack a použijte tyto body k okamžitému zaplacení až 50 % vašeho příštího nákupu.

Komunita privilegovaných zákazníků, kteří dostávají personalizované a výhodnější nabídky na základě uvedených preferencí.

Vestavné plynové varné desky jsou navrženy tak, aby je bylo možné integrovat přímo do kuchyňského nábytku. Dělí se na závislé a nezávislé (samostatné). Závislé modely mají na varné desce řadu ovládacích prvků hořáků. Pokud se rozhodnete pro tuto možnost, musíte se podívat na troubu odpovídající varné desce. Samostatné modely nabízejí vlastní inteligentní ovládání. Varné desky se liší v mnoha ohledech. Jsou potaženy bílým nebo barevným smaltem nebo jsou některé vyrobeny z nerezové oceli. Výběr barvy závisí na interiéru kuchyně. Velmi oblíbené jsou kombinované plynové trouby, které kombinují sklokeramické a plynové hořáky. Povrchy se snadno udržují. stačí vlhký hadřík. Mají elektrický spínač automatického zapalování. Počet hořáků se může pohybovat od 2 do 5 a jsou pokryty odnímatelnými litinovými mřížkami. Záruční doba na tyto spotřebiče je 1-2 roky. Jsme přesvědčeni o vysoké kvalitě materiálů použitých k výrobě námi nabízených jednotek. Pomocí hodnocení a filtrů na našich webových stránkách najdete tu správnou sadu pro vaření. Nejprve však několik rad k výběru správného spotřebiče.

Plynová varná deska GEFEST 6100-04 0003

Plynový sporák GEFEST 6100-04 0003. funkční a spolehlivý model za rozumné peníze. Díky automatickému zapalování a snadno použitelnému informačnímu displeji je toto nádobí pohodlné a snadno se používá. Vysoce kvalitní smaltovaná povrchová úprava pracovní desky zabraňuje mechanickému poškození, takže tato varná deska bude cenným zdrojem inspirace po mnoho let. Má také 4 hořáky s různým výkonem.

Speciální funkce:

 • Materiál pracovní desky je smaltovaný
 • Materiál roštu litina
 • Mechanické ovládání
 • Zobrazit
 • Zásuvka pro ukládání nádobí
 • Počet plynových hořáků 4
 • Elektrické zapalování v otočném knoflíku
 • Hořáky s plynovou regulací
 • Typ trouby plynový
 • Objem trouby 52 litrů
 • Plynové ovládání trouby
 • Plynový gril
 • Rotisserie
 • Počet skel dvířek trouby 2
 • Osvětlení trouby
 • Nastavitelné nožičky
 • Dvojité podsvícení trouby
 • Vodicí dráty
 • Elektronický multifunkční časovač
 • Termostat
 • Pec na šiškebab

Plynová kamna Gefest s plynovou regulací hořáků

Plynové sporáky Gefest jsou známé již od sovětských dob. Tyto pece se také nazývají Brest, což je skutečné město, ve kterém se výroba nachází. Kvalita výrobků prošla zkouškou času, a proto si tyto sporáky vybírají celé generace.

Na co si dát pozor při výběru plynového sporáku Gefest?

Továrna nabízí širokou škálu sporáků od nejjednoduššího modelu 3200-08 K85 až po multifunkční modely 6700-04 a 6500-04.

 • Přemýšlejte o šířce plynové varné desky. 50 cm nebo 60 cm
 • Dále se musíme rozhodnout pro barvu. Bílá, černá, hnědá, šedá, krémová nebo ocelová. Existují i další varianty.
 • Potřebujete kovové nebo skleněné víko, případně žádné víko? Víko nebo klapka jsou určeny k ochraně povrchu za grilem (zástěra)
 • Zapalování hořáků a trouby. Elektrický spínač zapalování se samostatným tlačítkem nebo již integrovaný do ovládacích knoflíků. 3200-08K85 a 3200-08 nejsou vybaveny zapalováním.
 • Mřížky varných desek mohou být důležitým faktorem při výběru. Litina nebo ocel. První možnost umožňuje stabilnější umístění nádobí, protože litinový povrch je poréznější.
 • Mnoho majitelů domů rádo používá gril.
 • Časovač trouby. mechanické, elektronické nebo bez nich
 • Zásuvka na nádobí. zatahovací nebo výklopné
 • Není nutné vybírat, zda je trouba plynotěsná, protože tento bezpečnostní prvek je předepsán zákonem. Na pracovní desce si však můžete vybrat mezi plynovým a neplynovým zapalováním.
 • Upozorňujeme, že tyto sporáky se dodávají s kovovým nebo skleněným čelem. Druhá možnost je stále oblíbenější, protože design je atraktivní.

Mezi různými varnými deskami najdete další možnost. Rotisserie

Se zárukou 24 měsíců.

Můžete také navštívit některou z našich prodejen a vybrat si plynovou varnou desku Gefest. Další informace o splátkách a půjčkách vám poskytnou poradci společnosti Weissgauff telefonicky nebo v showroomu.

Plynové varné desky s automatickým zapalováním a regulací plynu.278 produktů

Od 10 490 ₽ 157 hodnocení Weissgauff HGG 320 BGH Hob

Plynová varná deska Weissgauff vybavená systémy „Gas control“ a „Automatic electric ignition“. Nejtechničtější řešení ze všech řad Domino v provedení „plyn na černém skle“.Design Domino. je kompaktní re.

od 9 950 ₽ Plynová varná deska Simfer H60Q40M511, varné mřížky. Koupit online

Od 26 831 ₽ 62 hodnocení GEFEST 5100-04 Cooker Koupit

50 cm široká plynová varná deska se smaltovanou přední částí a pracovní deskou. Hořáky a trouba s automatickým zapalováním integrovaným do ovládacích knoflíků, vybavené plynovou regulací. Na ovládacím panelu se nachází elektronický časovač, multifunkční.

Od 28 620 ₽ 27 hodnocení Gorenje G 5112 WF-B Cooker Koupit

Plynový sporák Gorenje G5112WF-B kombinuje dostupnou cenu, evropskou kvalitu a bezpečnost při používání.Trouba a varná deska jsou vybaveny plynovou regulací, která zastaví přívod paliva, pokud oheň z jakéhokoli důvodu zhasne, a elektrickým spínačem zapalování, který je umístěn na desce.

READ  Dělený systém nečerpá teplo

Od 7 790 ₽ 51 hodnocení Weissgauff HGG 320 WGH Hob

Plynová varná deska Weissgauff vybavená systémy „Gas control“ a „Automatic electric ignition“. Technologicky nejvyspělejší řešení ze všech Domino v provedení plyn na bílém skle.Design Domino. Řešení pro úsporu místa při vaření.

Od 8 990 ₽ Plynová varná deska Simfer H60Q40W511, varné desky. Koupit online

Od 13 990 ₽ 319 hodnocení Weissgauff HGG 641 WGH Hob

Multifunkční varná deska je nepostradatelná v každé kuchyni. Stylový nezávislý model WEISSGAUFF HGG 641 WGh v bílé barvě je jedním z nich. Díky 4 hořákům s různým výkonem je jeden hořák vhodný pro OBĚ nádobí. O stránkách.

Od 15,665 ₽ 247 hodnocení Weissgauff HGG 451 WFH Hob

45 cm široká vestavná nezávislá plynová varná deska Weissgauff z tvrzeného bílého skla. Stylové a kompaktní řešení pro vaši kuchyni!S šířkou 45 cm se plynová varná deska Weissgauff vejde i do té nejmenší kuchyně!Bílé tvrzené sklo. bez odlesků.

Od 16 790 ₽ Plynová varná deska Schaub Lorenz. Koupit od

Typ varné desky: plynová, Počet plotýnek: 4, Materiál varné desky: tvrzené sklo, Barva varné desky: černá, Instalace: samostatná, Ovládání: otočné, Šířka: 59.40 cm, hloubka: 52.30 cm, speciální hořáky: Trojitá koruna, ovládání plynových hořáků

Od 9 990 ₽ Simfer H45V30B471 Plynová varná deska, varná deska. Koupit

Od 21 325 ₽ GEFEST 5100-02 0009 Vařič

Plynová varná deska s kovovým krytem a výsuvnou zásuvkou, šířka 50 cm. Tento model se smaltovaným čelem a pracovní deskou vypadá skvěle a dekorativní vzor na skle dveří dodává klasickému designu punc originality. Všechny plynové hořáky s.

Od 27 995 ₽ GEFEST 6100-03 sporák Koupit

Plynový sporák GEFEST 6100-03 je skvělým příkladem kuchyňského sporáku. Je vybaven všemi funkcemi, které potřebujete k rychlému, snadnému a chutnému vaření. A díky skvělému designu je to univerzální model do každé kuchyně. Objem trouby 52 litrů (v.

Od 30 534 ₽ GEFEST 5100-03 0004 Vařič

GEFEST PG 5100-03 0004 Plynová varná deska o šířce 50 cm s nerezovým čelem a varnou deskou. V kuchyni vypadá skvěle a snadno se čistí. Technologické vybavení. Pevné, elektrické zapalování a ovládání všech plynových hořáků na ovládacím panelu.

Plynová varná deska GEFEST 5100-03 je lakovaná bílou barvou a hodí se do všech stylů kuchyní. Tento model se 4 hořáky a 52litrovou troubou nabízí výhodu displeje, hodin a elektronického časovače. Varná deska se ovládá stisknutím tlačítka na zadní straně varné desky.

Od 38 299 ₽ Sporák Hansa FCMX68022

Plynová varná deska Hansa FCMX68022 je pro vaši bezpečnost vybavena funkcí kontroly plynu. Hořáky se zapalují elektricky pomocí spínače zapalování v knoflíku. Elektrická varná deska má 4 režimy vaření a gril. Voštinové zásobníky Procook.

Plynové sporáky s automatickým zapalováním a regulací plynu

Plynový sporák o šířce 50 cm se smaltovaným čelem a pracovní deskou. Hořáky a trouba s automatickým zapalováním integrovaným do ovládacích knoflíků, vybavené plynovou regulací. Na ovládacím panelu je elektronický časovač, multifunkční.

Plynová varná deska Simfer H60Q40W511, mřížky LAMA, plynové ovládání, automatické zapalování

Plynová varná deska Weissgauff se systémy „Gas control“ a „Automatic electric ignition“. Technologicky nejpokročilejší řešení v kolekci Domino v designu „plyn na černém skle“.Design Domino. je to kompaktní rec.

Varná deska Weissgauff HGG 320 BGH

Plynová varná deska Weissgauff se systémy „Gas control“ a „Automatic electric ignition“. technologicky nejpokročilejší řešení ze všech modelů Domino v provedení „plyn na bílém skle“.Design Domino. Kompaktní řešení.

Varná deska Weissgauff HGG 320 WGH

Plynový sporák Gorenje G5112WF-B. kombinace dostupné ceny, evropské kvality a bezpečnosti při používání.Trouba a varné desky jsou vybaveny plynovým pilotním světlem, které zastaví přívod paliva, pokud plamen z jakéhokoli důvodu zhasne, a elektrickým spínačem zapalování, který zabrání zhasnutí plamene.

Plynová varná deska Simfer H60Q40M511, mřížky LAMA, plynové ovládání, automatické zapalování

Plynová varná deska s kovovým víkem a výsuvnou zásuvkou, šířka 50 cm. Díky smaltovaným čelům a pracovní desce vypadá tento model skvěle a dekorativní vzor na skle dveří dodává klasickému designu nádech originality. Všechny plynové hořáky s.

Nepostradatelný doplněk do každé kuchyně: multifunkční varná deska. Náš stylový nezávislý model WEISSGAUFF HGG 641 WGh v bílé barvě. Je vybaven 4 hořáky s různými úrovněmi výkonu, jeden hořák je vhodný pro přípravu spodních pokrmů. O stránkách.

Varná deska Weissgauff HGG 641 WGH

Plynová varná deska Hansa FCMX54023 umožňuje pohodlně připravit jednoduchou snídani i slavnostní jídlo. 4 hořáky se zapalují pomocí elektrického zapalování v rukojeti. Čtyřstranná elektrická trouba je vybavena funkcí grilu a rošt a plech trouby ProCook jsou bezpečně zajištěny.

GEFEST PG 5100-03 0004 Plynový sporák s nerezovým čelem a varnou deskou o šířce 50 cm. V kuchyni vypadá skvěle a snadno se čistí. Technické vybavení. Pevná, plynová pilotní kontrolka a ovládání plynové pilotní kontrolky na všech plynových hořácích, na ovládacím panelu.

Plynový sporák Beko FFSG42012W se vyznačuje jednoduchým a uživatelsky velmi přívětivým ovládáním a je ideálním společníkem při vaření. Díky malé šířce 50 cm se snadno vejde i do stísněných prostor. Spotřebič je vybaven plynovou troubou o objemu 56 litrů.

Plynová varná deska Hansa FCMX68022 je pro vaši bezpečnost vybavena funkcí kontroly plynu. Hořáky se zapalují pomocí elektrického zapalovacího klíče. Elektrická trouba má 4 stupně ohřevu a gril. Zásobníky na vaření s buněčným pov.

Plynová varná deska NaMilux NA-350ASM s jedním hořákem a plynovým ovládáním

Plynová jednoplotýnková varná deska NaMilux NA-350AFM s plynovým ovládáním

READ  Proč je v kotli expanzní nádoba?

Materiál: ocel Výkon: 3 kW Spotřeba plynu: 215 g/h Varná deska: Litý hliník Počet plotýnek: 1 ks Systém osvětlení: Piezoelektrické zapalování Typ válce: Typ válce Použití: Vaření Bezpečnostní systém: Plynová regulace Rozměry (dxv)

plynová, varná, deska, elektrickým, zapalováním, plynovou

Plynový sporák NaMilux NA-350AFM s plynovou regulací

Obecný typ sporáku Typ plynové desky Typ varné desky Typ trouby Plyn Integrovaný bezpečnostní systém ✓ Pohodlné ovládání ✓ Odnímatelné sklo dvířek trouby ✓ Elektrické zapalování hořáků ✓ Zásuvka na nádobí ✓ Funkce grilu ✓ Zvukový alarm.

ARTEL APETITO 02-G plynový sporák černý (litina) ovládání plynu

Plynový sporák GEFEST 6100 03 je pozoruhodným příkladem kuchyňského sporáku. Disponuje rozsáhlými funkcemi, které vám umožní vařit rychle, chutně a jednoduše. Díky vynikajícímu designu je tento model vhodný do každé kuchyně. Objem trouby je 52 litrů (v případě.

Gorenje G5111BEF

Vybral jsem si béžovou barvu, ale obecně existují tři verze modelu G5111: bílá, béžová a nerezová.

Oblíbený rozměr 50×60 cm vám umožní umístit ji i do malé kuchyně. Trouba má obrovský objem. 71 litrů. Snadno v něm upečete velkého krocana nebo husu.

Dalším příjemným prvkem je mechanická jiskra. Stačí otočit knoflíkem na hořáku a stisknout tlačítko zapalování. A plamen vzplane.

Uklízeči milují víko: stěna za varnou deskou zůstává čistá.

Cena tohoto modelu je 24990

Hotpoint HT5 GG3F C (AN) EA

Krásný sporák v retro designu.

Na stránkách výrobce prezentován model bílé, dokonce krémové barvy, ale v prodeji jsem našel pouze černou verzi.

Objem trouby: 62 l. Plynový gril funguje.

Všechny hořáky jsou vybaveny automatickým zapalováním, hořák v troubě je nutné zapálit zápalkami.

Z funkcí bych rád zmínil přítomnost časovače.

Hodnocení nejlepších sporáků

GEFEST 6100-03 0001

Průměrná cena 18,4K. ₽, elektrické zapalování a plynové ovládání hořáků a hořáku trouby, rozměry 600x600x850 mm, hmotnost 44,5 kg. Hnědá barva, čtyři hořáky. jeden rychlý ohřívač. Výkonná trouba o objemu 52 l a výkonu 3,1 kW, gril o výkonu 1,9 kW, rožeň, dvojité osvětlení, termostat. Výrobce: Běloruská republika. Klady: automatické zapalování, plynová regulace, výkonný gril. Pěkný design, pohodlné používání, kvalitní knoflíky na ovládání, displej a uživatelé si oblíbili zejména zásuvku na odkládání nádobí. Snadná péče. Gefest zcela ospravedlňuje investované peníze. Nelze najít žádné nevýhody.

Hansa FCGW53021

Střední, pracovní deska z nerezové oceli, čtyři hořáky: 1×2,8; 2×1,8 a 1×1,0 kW, kryté litinovými mřížkami. Rozměry 500x600x850 mm, hmotnost 36 kg, trouba 58 l, elektrický gril s rožněm 2,0 kW, regulátor teploty, osvětlení. Záruka jeden rok, výrobce Hansa, Polsko. Stylový design, ovládací knoflíky se volně otáčejí, elektrické zapalování je okamžité, jakmile stisknete knoflík. Je krásně postavený a všechny materiály jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě. Objemná trouba, funguje perfektně, gril je zázrak, vše se perfektně peče. Bez připomínek.

LADA 14.120-03 WH

Za průměrnou cenu ₽5 907, s kompaktními rozměry 500x520x850 mm a hmotností 31 kg, se dodává se čtyřmi hořáky: 1×3,0; 2×1,9; 1×1,0 kW. Trouba o objemu 55 litrů, výkon hlavního hořáku 2,56 kW, gril 1,5 kW. Výrobek funguje na síť a LPG, ale žáruvzdorné trysky je třeba zakoupit zvlášť. Ideální pro seniory, pro rekreační domy nebo pro vlastní domy na venkově. Vyrobeno v Rusku. Vynikající poměr cena/výkon, kompaktní design a snadné ovládání, automatické zapalování hořáků a prostoru trouby, dostatečně velká kapacita pro několik lahůdek, dobré osvětlení. vše je vidět přes dvojitý skleněný panel. Pro milovníky grilované drůbeže a kebabu je k dispozici gril. Je dobré, že domácí výrobce vyrábí levné modely ve srovnání s dováženými protějšky. Žádné stížnosti.

GEFEST 5502-03 0044

Kombinovaný model s průměrnou cenou 22,5 tis. Varná deska z černého tvrzeného skla, čtyři standardní hořáky s elektrickým osvětlením. Rozměry výrobku 500x585x850 mm, hmotnost 41,8 kg. Elektrická trouba s kapacitou 52 Lt, gril, včetně rožně, konvekce, tradiční parní čištění. Výhody: automatické zapalování, ovládání plynových hořáků, vynikající povrchová úprava varné desky, elektrická trouba a gril, konvekce. Moderní design v klasické černé barvě dokonale zapadne do vaší kuchyně. Pohodlné vaření a snadná údržba. Během provozu nebyly zjištěny žádné závady.

DARINA S4 GM441 101 W

Průměrná investice 8 570 ₽, mechanický provoz, bílá smaltovaná varná deska, smaltované ocelové mřížky. Čtyři hořáky: 2×1,9 a 2×2,3 kW, rozměry sporáku 500x600x850 mm, hmotnost 32 kg. Objem trouby 50 l, výkon hořáků 2,6 kW, plynové ovládání, parní čištění. Provoz na zemní plyn / LPG s tlakem 2/3k. Pa. Vyrobeno v Rusku. Dobrá cenově dostupná volba, nízká hmotnost, normální velikost pro každou kuchyni, praktické spínače, trouba peče perfektně. nic se nepřipálí. Okno s dvojitým sklem je velké, takže uvnitř je na vše perfektně vidět a při vaření není třeba otevírat dveře. Žádná zásuvka na nádobí, ačkoli v popisu se uvádí, že tam je.

Gorenje GI 5321 XF

Střední, otočné spínače, pracovní plocha. nerezová ocel, běžná stříbrná barva, displej, časovač, plynová regulace, automatické zapalování pro každý hořák a hořák trouby, vestavěné hodiny. Rozměry 500x600x850 mm, hmotnost 43,2 kg, trouba o objemu 67 l s tradičním čištěním. Výrobce: Slovinsko. Výhody: automatické zapalování a systém regulace plynu, elektronický časovač pro hořáky i troubu, takže můžete vařit současně, termostat, teleskopické lišty. plech se při otevření dvířek vysouvá ven, což je velmi pohodlné. Žádné nevýhody při používání.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS