Laminát je nejznámějším a nejčastěji používaným materiálem pro kuchyňské pracovní desky.Sklo je jedním z nejušlechtilejších nábytkových materiálů. Materiál je šetrný k životnímu prostředí a nevylučuje žádné škodlivé látky ani zápachy.Ceralan je v současnosti nejodolnějším a nejteplejším povrchem pro kuchyňské pracovní desky.Quarzelan. kompozitní materiál na bázi přírodního křemene. odolný proti poškrábání, nerozbitný, odolný proti bakteriím a nečistotám, tepelně odolný.Umělý kámen StoneTwelve od společnosti LIGRON je Více informací

Pracovní deska Ligron tech s indukční varnou deskou

Seznamte se s!Společnost Ligron Tech. Pracovní deska s indukční varnou deskou.

Je jednadvacáté století a v naší kuchyni už se to projevuje.

Viděli jsme chytré kuchyňské linky, kde lze otevírání dvířek nebo zásuvek ovládat hlasovými příkazy nebo dotykem požadovaného modulu na displeji. Mnoho různých kouzelných úhlů, které se mění v pohodlné a funkční moduly, se již stalo standardem v moderních kuchyních.

Dnes se podíváme na další mistrovské dílo, které vyřadilo tradiční varnou desku z moderní kuchyně, a to na zcela nový přístup k designu kuchyňské desky díky elektromagnetické indukční technologii vaření. Zní to záhadně, i když jsme se všichni ve škole učili fyziku a chápeme princip zahřívání kovů díky této funkci.

Donedávna bylo nejlepším trendem instalovat varnou desku jako spotřebič zapuštěný do pracovní desky. Nyní je pod pracovní deskou. Už jen obrysy varných ploch a malý ovládací panel naznačují, že na této pracovní desce můžete vařit!

Vynález vytvořený a patentovaný společností Ligron.Pracovní deska Ligron Tech s indukční varnou deskou

Ovládací panel varné desky je vyroben z tvrzeného skla, je zapuštěn do keramického povrchu a je dotykový (Touch control).

Pracovní deska se stává pracovní plochou. Žádné převisy nebo výstupky na pracovní desce, nemusíte přemýšlet, co dát pod horkou pánev nebo hrnec, ale jednoduše je přesunete na libovolné vhodné místo na pracovní desce.

Varná plocha se nikdy nezahřívá na vysokou teplotu, protože se zahřívá pouze kontaktem s vyhřívaným dnem hrnce (to je princip indukčních varných desek), a proto se zahřívá pouze část pod hrncem.

Pokud varnou desku zapnete, ale nedáte na ni speciální indukční nádobí nebo adaptér, nikdy se nezahřeje.

Varná plocha je označena keramickým inkoustem.

Pracovní deska Ligron Tech s indukční varnou deskouNemusíte se obávat poškození pracovní desky kovovým nožem! Ceralan je mimořádně odolný proti pořezání a poškrábání. Než na varnou desku po použití cokoli položíte, např. potraviny, domácí potřeby, předměty apod., musíte je nechat zcela vychladnout., Musíte ji nechat zcela vychladnout.

Pracovní deska Ligron tech s indukční varnou deskou

Seznamte se s!Společnost Ligron Tech. Pracovní deska s indukční varnou deskou.

Dvacáté první století a už se objevuje v našich kuchyních.

Viděli jsme chytré kuchyňské linky, u kterých můžete ovládat otevírání zásuvek a dvířek hlasovým příkazem nebo dotykem požadovaného modulu na displeji. Mnoho různých kouzelných úhlů, které lze přeměnit na pohodlné a funkční moduly, se v moderních kuchyních stalo standardem.

Dnes se seznámíme s dalším mistrovským dílem, které vyřadilo tradiční varnou desku z moderní kuchyně; zcela nový přístup k designu pracovní desky díky použití elektromagnetické indukční technologie vaření. Zní to tajemně, i když jsme se všichni ve škole učili fyziku a díky této funkci chápeme princip ohřevu kovů.

Donedávna bylo nejlepším trendem mít varnou sestavu v jedné rovině s pracovní deskou. Nyní je pod pracovní deskou. A pouze obrys varných zón a malý ovládací panel naznačují, že na této pracovní desce je možné vařit!

Vynález vlastněný a patentovaný společností Ligron.Pracovní deska Ligron Tech s indukční varnou deskou

Ovládací panel varné desky je vyroben z tvrzeného skla, je zapuštěn do keramického povrchu a je dotykový (Touch control).

Celá pracovní deska se stává pracovní plochou. Na pracovní desce nejsou žádné překryvy a lišty, už nemusíte přemýšlet, co dát pod horkou pánev nebo hrnec, ale jednoduše je přesunete na libovolné vhodné místo na pracovní desce.

Varná plocha se nikdy nezahřeje na vysokou teplotu, protože se zahřívá pouze kontaktem s vyhřívaným dnem pánve (to je princip indukčních varných desek), což znamená, že se zahřívá pouze ta část, která bude pod pánví.

Pokud varnou desku zapnete, ale nedáte na ni speciální indukční nádobí nebo adaptér, nikdy se nezahřeje.

Varná plocha je označena keramickým inkoustem.

Pracovní deska Ligron Tech s indukční varnou deskouNemusíte se obávat poškození pracovní desky kovovým nožem! Ceralan je obzvláště odolný proti pořezání a poškrábání. Než na varnou desku po použití cokoli položíte, např. potraviny, předměty, předměty atd., Je třeba ji nechat zcela vychladnout.

READ  Magnetické těsnění pro chladničku jak vyměnit

Pracovní deska Ligron Tech LT-60 z keramiky Ceralan

rozměry, kvalita povrchu a funkčnost

Široká keramická deska Ceralan o maximálních rozměrech 3000 x 1000 mm a 3600 x 1200 mm je 7 mm silná deska z přírodního recyklovaného materiálu nalepená na pevném podkladu.

Pracovní deska Ligron Tech LT-60 s topnou zónou 3000 cm2 nebo 4320 cm2 je čistý a bezpečný povrch.

Keramické pracovní desky od výrobce jsou odolné vůči teplu a vlhkosti a vytvářejí bezchybný antibakteriální povrch. Při vaření s horkým nádobím a náčiním je zajištěna návaznost pracovní plochy bez spár a švů. Inovativní pracovní deska nemá rámeček ani ohraničení, ale ovládací panel pro umístění hořáků, které sdílejí svůj výkon díky vestavěné funkci Boost s vysokým výkonem. Pomocí této funkce lze zvýšit výkon topné zóny o 50 %.

Dvojité a podřízené hořáky jsou vybaveny časovačem a digitálním ukazatelem.

Modely s kombinovanou deskou a varnou deskou jsou vybaveny

  • Zobrazení úrovně výkonu, doby vaření a zbytkového tepla
  • automatická detekce průměru dna nádobí
  • akustický signál konce vaření a vypnutí
  • ochrana proti přehřátí.

Inteligentní nemovitost od společnosti Ligron Tech se navíc vyznačuje stylovým a působivým designem pracovních desek, dřezů a čel kuchyňských ostrůvků z velkoformátové keramiky, počínaje dekorem Beton Ruwida.

Ovládání indukční varné desky je umístěno na pracovní desce přímo na dosah ruky, takže můžete okamžitě zvolit požadovaný ohřev.

Volná zóna a systém PowerSlide

Vysoce konkurenceschopná indukční varná deska, která je nejlepší volbou, je zajištěna pracovní deskou Free Zone a podpořena dotykovým ovládacím systémem PowerSlide.

Model indukční varné desky má omezený (jmenovitý) příkon 7,4 kW a je dodáván bez elektrické zástrčky; napájecí kabel má chráněné vodiče a připojuje se k síti pomocí svorkovnice.

Dotykový ovládací panel PowerSlide s podsvícením vám umožní vybrat si libovolnou varnou zónu z 9 úrovní ohřevu. Ohřevná zóna nepodporuje striktně vymezené hranice nádobí.

Toto know-how velkého počtu indukčních cívek, umístěných pod keramikou v 45 mm hluboké prohlubni s upevňovacími rozměry 502,5 x 600 mm, činí neviditelný elektrický sporák mimořádně univerzálním.

Seskupením varných zón je možné aktivovat varné zóny a zvolit požadovaný stupeň ohřevu pouhým pohybem ruky. Piktogramy na dotykovém ovládacím panelu jsou jasné a výstižné.

Chytrá varná deska je vybavena bezdrátovou nabíječkou integrovanou pod keramickou deskou a je kompatibilní s modely mobilních telefonů minimálně Samsung Galaxy.

Je důležité si uvědomit, že předpokladem správného používání varných desek Ceralan je výběr nádobí. Doporučuje se smaltované ocelové nebo litinové nádobí.

Další informace o možnostech instalace keramické pracovní desky v kombinaci s varnou deskou najdete zde.

Nepostradatelným atributem špičkové kuchyňské sestavy je její stylový a atraktivní vzhled. Použití tvrzeného skla zdobeného keramickým potiskem nebo zesvětleného skla s kamennými dekory, světlé keramické varné desky Ceralan a nástěnné panely jsou pokrokem v kuchyňském designu.

Instalace keramických pracovních desek

Keramické dlaždice si snadno nainstalujete sami, stačí si přečíst návod a řídit se radami:

Porcelánová kamenina je vhodným materiálem pro pokrytí povrchu pracovní desky. Je pevný, estetický, lze jej instalovat svépomocí a ničeho se nebojí, slouží dlouho. Prestižní a drahé modely se vyrábějí v zahraničí.

Keramická kuchyňská pracovní deska: recenze

LuckyPractical

„Broušená (rektifikovaná) porcelánová kamenina se pokládá tak, že při pohledu zvenčí nejsou téměř vidět žádné švy a povrch pokládky vypadá neporušeně a zároveň připomíná přírodní kámen, monolit.Této kvality pokládky je dosaženo naprosto správnou geometrií dlaždic a přesnou velikostí dlaždic.“

Global_master

„Poprvé vyzkoušeno s běžnými dlaždicemi, během prvního použití nedošlo k žádným problémům, i když dlaždice občas spadly, a nedošlo k žádnému poškrábání ani odštípnutí. Tentokrát jsem použil porcelánovou kameninu. vůbec si nedělám nárok na trvanlivost. Pokusil se poškodit zbytek záměrně, bez úspěchu, dokonce i vrtačka nezanechává značku. pokud jde o bezpečnost upevnění. tekuté hřebíky také perfektně drží boční lišty, nic nespadne ani se nezakymácí.“

Oficiální skupina výrobce stolních a nástěnných panelů Ligron

Tak podobné, a přesto odlišné! ⤵️ ️ Onyx je jedinečný kámen s úžasným zbarvením, vzorovanou krystalovou strukturou, která vytváří unikátní ploché paralelní vrstvení různých odstínů.Podívejte se na! ️ Keramická pracovní deska Ceralan v uměleckých dekorech. #1253OnyxfiammaUmyvadlo Omoikiri zapuštěné pod pracovní desku ️ Nástěnný panel ze skla Vitrodesign od společnosti Ligron, tloušťka 10 mm v dekoru. #210 Onyx sultano.Tento dekor má nestandardní zrcadlové uspořádání. ️ recepce.Horní část pultu je vyrobena z vnitřního. Čtěte více

Skleněný panel Vitroluce v dekoru Art. 210 Onyx sultano. (Mimochodem, a spodní část pultu je vyrobena z materiálu Quarzelan v dekoru

Nikdy předtím neviděná lákavá nabídka, kterou nelze odmítnout FULL COMPLETE 13.05.2022 do 30 let.06.2022 20% sleva na celou objednávku při nákupu: stěnového panelu z laminátové desky z libovolného materiálu, umyvadlaTato sleva platí na celou objednávku! Poprvé také na zapuštěném dřezu Více:

Achátů není nikdy dost! Různé odstíny těchto kamenů, různé brusy a uspořádání.Široká škála textur a vzorů kamene je pro LIGRON charakteristická již od jeho počátků se sklem.Kámen není zcela přírodní, není zcela rozpoznatelný, ale je elegantní, jemný, delikátní. ️ Acháty Stone Line jsou reinterpretací kamenů. Je moderní, moderní, světlý a krásný.Kámen jako obrázek!

„Hrajeme si na bílé“! I obyčejná bílá pracovní deska může být barevná! Bílá barva dodává designu lehkost, svěžest a vzdušnost. dává vyniknout tomu hlavnímu. Zdá se, jako by interiéru dodával více „vzduchu“ a veškerá pozornost se soustředila na světlé akcenty. Vedle zářivých dekorů se skvrnami, třpytivými a mramorovými cákanci zahrnuje řada materiálů Stone Twelve také jednobarevné umělecké dekory. 555 uni blanco. Přidáním zářivě barevné nástěnné desky k takové pracovní desce by vznikl zcela odlišný design kuchyně, který by se odlišoval od ostatních, například pomocí rostlinných prvků nebo výřezů na. Čtěte více

turální acháty! Achátů není nikdy dost! Ale o tom až později Design je zase o změně tří věcí: pohodlí, rozpoznatelnosti a dojmu. Mimochodem! Kámen Dvanáct bílých dekorů je v nabídce do konce května! „ÚSPĚŠNÝ KÁMEN VOLBY DVANÁCT. MÁJ“

READ  Označení na indukční varné desce

Kolegové a přátelé! Těšíme se na vaši přihlášku a na setkání s vámi příští týden v továrně Ligron. Termín je 17.-18. května Co potřebujete: Vyplňte přihlášku a pošlete ji e-mailem na adresu marketing3@ligron.Plán a pozvánku najdete na našem kanálu Telegram

Athos, Porthos a Aramis! Hlavní hrdinové filmu Tři mušketýři A. Dumas. Čestní, ušlechtilí a čestní muži. A pro LIGRON to nejsou jen prázdná slova! Vysoce kvalitní výrobky z nejlepších materiálů! ARAMIS Pietra je jedním z nich. Dekor z materiálu Quarzelan. Stejnoměrná, dokonale hladká, čokoládově-kávové barvy s malými skvrnami a šmouhami. Krásná dekorace pro odvážné! Rozhodněte se! Zatímco je v prodeji dekorace z akce „QUARZELAN ZA CENU OBRANNÉHO KAMENE“ JARO“ do 31.05.2022

„Mír! Práce! Květen!“ První máj u nás přišel až v roce 1917 po Říjnové revoluci.Bolševici donutili lid k prvomájové demonstraci.A ti, kteří tak neučinili, byli pokutováni a dokonce propuštěni z práce.Pochody vysílaly všechny celostátní televizní stanice a zúčastnily se jich miliony lidí.Na přípravu svátku je třeba nejméně měsíc. Na velkých plakátech byly namalovány plakáty s hesly. nejoblíbenějším byl Mír! Práce! Květen!“, „Ať žije 1. máj!“Léta plynula a po rozpadu Sovětského svazu se začaly tisknout fotografie známých politických osobností. Číst dál

a Sovětského svazu, svátek ztratil svůj politický význam a konotace. V roce 1990 byl nakonec přejmenován na Národní den jara a práce.Šťastné svátky! Dekor Ceralan 2143 Ferelli

Mimochodem! Laminát Plus dekor art. 2138 Persiano se účastní do konce května 2022.! Přímý odkaz na našem kanálu Telegram. Připojte se k našemu kanálu Telegram a sledujte naše aktuální novinky a propagační akce!

Nový standard v laminátových podlahách Po dlouholetých zkušenostech na trhu kuchyní jsme vždy v úzkém kontaktu s našimi zákazníky a nasloucháme jejich přáním a návrhům. Při našem hledání zlepšení se snažíme nejen uspokojit rostoucí poptávku po kvalitě, ale také oslovit ty, kteří chtějí svému domovu dodat živou osobnost a styl Nové materiálové dekory, v tomto případě laminátové dekory Laminate Plus Art. Persiano 2138 dává podnět k novým rozsáhlým začátkům v. Čtěte více

Nová laminátová podlaha Satinato Nero je ideálním řešením pro náročné a ambiciózní projekty. Nejúžasnější věc: plynulý přechod mezi dvěma tloušťkami pracovní desky, který umožnila matná černá hrana StoneTwelve. Tloušťka okraje v nejširším místě přesvědčte se sami! Projekt partnerů společnosti PRESTIGE, c. Soči, Gruzinsky lane Rd.2б

Quarzelan je všeobecně známý jako vynikající materiál pro nejsofistikovanější řešení, a to nejen v oblasti kuchyňského nábytku. Například od tradičních pracovních desek po elegantní vintage designové prvky, parapety. Výjimečná jednoduchost tohoto příjemného materiálu se zajímavými dekory je hlavním důvodem pro volbu. A toto je nový dekor s velmi zajímavým vzorem a uměleckým názvem. 1886 Marsiano. Do konce měsíce zbývá už jen několik měsíců a dekorace je k dispozici také na adrese „QUARZELAN ZA CENU ZBRANĚNÉHO KAMENE“. JARO

4071 Slate Maestro v různých povrchových úpravách Pracovní deska Laminat Plus Art. 4061 Dub s lemováním Nano Top art. 3039 Satinato Nero se zapuštěným dřezem zespodu v jedné rovině s pracovní deskou. Vitrodesign Skleněný nástěnný panel s vysokým leskem v lesklém skleněném dekoru Art. 4071 Slate maestro. Vitrodesign Prosklený magnetický nástěnný panel v dekoraci umění. 4071 Slate maestro s hřebenovým systémem. 10 mm tenká pracovní deska z lesklého skla Vitrodesign. Dřez skrytý pod pracovní deskou.

Jeden z nejkrásnějších dekorů Laminate Plus art. 2135 SAHARA HAMILTON, KLASICKÝ LAMINÁT. JARO. Při výběru dekorů z malého vzorku buďte opatrní! Bohužel je obtížné na malém kousku zprostředkovat celý vzor a celou jeho krásu Více informací o akciích:

LaminátHPL

Interpretuje ji jako vysokotlaký laminát. Velmi oblíbené pro kuchyňské pracovní desky. Výhody: extrémně odolný povrch proti opotřebení a snadné čištění.

Nové lamináty s netradičními povrchy a jedinečným haptickým pocitem. Zákazník si tak může pořídit originální pracovní desku kuchyňské linky z laminátu s motivem kamene. Při dotyku pracovní desky je cítit struktura kamene. Od produktové řady LIGRON Touch Line se liší velikostí a dekorem, protože tato řada používá převážně kamenné struktury.

READ  Je pro indukční varnou desku vhodné běžné nádobí?

Stolní desky a stěnové panely LIGRON

Sklo je jedním z nejušlechtilejších nábytkových materiálů. Materiál šetrný k životnímu prostředí, který nevylučuje žádné škodlivé látky ani zápachy.LIGRON nabízí výrobky z tvrzeného skla s dekoracemi nanášenými přímo na sklo ultrafialovými barvami a keramickými barvami. Dekory jsou vysoce odolné vůči vlhkosti, mechanickému namáhání, vysokým teplotám a UV záření.

Potisk na obou stranách skla. Na přední straně. Keramický inkoust, na zadní straně. s UV inkoustem.

LIGRON. společnost s dobrou pověstí!

Kvalita, pohodlí a technologie jsou našimi hlavními prioritami při vývoji produktů.Zde najdete informace o novinkách a trendech, tipy a triky, a dokonce i zábavné informace.Zobrazit všechny. LIGRON.

Telegram www.t.já/Ligron4design. Nápady od společnosti LIGRON pro designéry a architekty.Telegram www.t.já/Ligrontop. informační kanál s propagačními akcemi, projekty a novinkami.YouTube www.YouTube.com/c/LIGRONTops.

Společnost LIGRON již více než 24 let vyrábí a prodává kuchyňské desky a obklady na míru.

Našimi hlavními produkty jsou kuchyňské desky a stěnové panely, vyráběné na míru podle zakázkových projektů. Díky vlastním výrobním zařízením a vysoce kvalifikovaným odborníkům společnost LIGRON neustále zdokonaluje své kuchyňské pracovní desky a vyvíjí nová, originální řešení. LIGRON nabízí použití svých materiálů pro řešení interiérů, jako jsou stěny, podlahy, stěny atd.

HLAVNÍ PRINCIPY LIGRONU EVROPSKÁ KVALITA Při výrobě LIGRONU se používají pouze vysoce kvalitní materiály od předních výrobců z Německa, Itálie, Francie, Španělska a Finska. VYSOKÁ ODOLNOST Země EU mají vysoké požadavky na kvalitu a věnují zvláštní pozornost ekologickým vlastnostem, protože se neuvolňují žádné škodlivé nečistoty ani pryskyřice. Při návštěvách továren našich dodavatelů v Evropě se opakovaně přesvědčujeme, že „šetrnost k životnímu prostředí“ není jen pouhou frází. Téměř všechny továrny se nacházejí na nejkrásnějších místech a jsou obklopeny plantážemi, lesy a jezery.

LIGRON patří v současné době mezi deset největších výrobců pracovních desek podle velikosti. Více než 1600 prodejen po celém Rusku. Výrobní plocha činí více než 30 tisíc metrů čtverečních. Měsíčně se vyrobí více než 10 000 stolových desek a stěnových panelů. Produkce se rok od roku zvyšuje. Služba je dostupná ve více než 15 městech v Rusku. Stolové desky Lignon jsou k dostání ve všech ruských městech.

Stolní desky a stěnové panely LIGRON

energeticky úsporné LED panely ze skla Vitrodesign nebo Vitrodesign Double v utěsněném hliníkovém profilu. Vitroluce je hotový výrobek složený z dekorovaného tvrzeného skla a několika funkčních panelů, které vytvářejí rovnoměrné osvětlení. Lze jej kombinovat se skleněnou deskou nebo jiným materiálem a rozšířit tak dekoraci (např. skleněné dlaždice, desky z tvrzeného skla atd.)., z laminátového potisku, L-Ceramo atd.д.).

LIGRON. společnost, která si váží své pověsti!

Kvalita, pohodlí a nové technologie jsou nejvyššími prioritami při vývoji produktůZde najdete všechny informace o novinkách, módních trendech, užitečných tipech a dokonce i zábavné stránky.Zobrazit všechny. LIGRON.

Telegram www.t.já/Ligron4design. Nápady LIGRON pro designéry a architekty.Pošlete nám zprávu www.t.já/Ligrontop. Informační kanál s propagačními akcemi, projekty a novinkami.YouTube www.YouTube.com/c/LIGRONTops.

Společnost LIGRON již více než 24 let vyrábí a prodává kuchyňské pracovní desky a obklady na míru.

Našimi hlavními produkty jsou kuchyňské pracovní desky a stěnové panely, které vyrábíme na míru podle vašich individuálních potřeb. Díky vlastním výrobním zařízením a kvalifikovaným pracovníkům společnost LIGRON neustále zdokonaluje své kuchyňské pracovní desky a vyvíjí nová, originální řešení. LIGRON nabízí použití svých materiálů pro řešení interiérů, jako jsou obklady stěn, podlahové krytiny, příčky atd.

HLAVNÍ ZÁSADY EVROPSKÉ KVALITY LIGRON Při výrobě svých produktů používá Ligron pouze vysoce kvalitní materiály od předních výrobců z Německa, Itálie, Francie, Španělska a Finska. VYSOKÁ ODOLNOST Země EU mají vysoké požadavky na kvalitu a věnují zvláštní pozornost ekologickým aspektům výrobků, přičemž z výrobního procesu odstraňují škodlivé nečistoty a pryskyřice. Při návštěvách továren našich dodavatelů v Evropě se vždy přesvědčíme, že „šetrnost k životnímu prostředí“ není jen slovíčkaření. Téměř všechny rostliny se nacházejí na nejlepších místech a jsou lemovány plantážemi, lesy a jezery.

V současné době patří společnost LIGRON mezi deset největších světových výrobců desek z hlediska velikosti. Má více než 1600 prodejních míst po celém Rusku. Výrobní plocha přesahuje 30 tisíc metrů čtverečních. Měsíčně se vyrobí více než 10 000 stolních desek a stěnových panelů. Počty vyrobených kusů se každoročně zvyšují. Servisní síť ve více než 15 městech Ruska. Stolní desky Ligron lze zakoupit v každém městě v Rusku.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS