Pračky LG se sušičkou. Nejlepší nabídky

Pračky s funkcí sušičky rychle nahrazují na pultech specializovaných obchodů běžné spotřebiče na praní. Důvodem je mnoho výhod a funkcí těchto spotřebičů a jejich všestrannost. Pračky se sušičkou LG jsou navíc kvalitními a spolehlivými pomocníky v domácnosti, kteří si poradí s odstraněním nečistot z různých tkanin a jejich dalším sušením. Tento všestranný spotřebič šetří místo, protože se obejde bez prostorově náročných praček se sušičkou.

Mnoho odborníků v oblasti domácích spotřebičů doporučuje nákup univerzální jednotky, protože pračky se sušičkou LG jsou nepostradatelným spotřebičem v domácnosti, kde si cení čistoty a pohodlí. A naše recenze je navržena tak, aby vám řekla, která pračka se sušičkou LG je nejatraktivnější volbou ve vašem konkrétním případě.

Hodnocení nejlepších praček se sušičkou. Top 10

Kategorie Název lokality Hodnocení
Nejlepší „úzké“ pračky se sušičkou 1 LG F2T5HG2S 9.7 / 10
2 LG F1296CDS3 9.5 / 10
3 Candy CSWS43642DB/2 9.2 / 10
Nejlepší pračky se sušičkou standardní velikosti (plné velikosti) 1 Bosch WNA254XWOE 9.8 / 10
2 LG AI DD F4V5VG0W 9.7 / 10
3 Electrolux EW8WR261B 9.6 / 10
4 Hotpoint-Ariston FDD 9640 B 9.5 / 10
5 Beko WDW 85636 B3 9.4 / 10
Nejlepší vestavné pračky se sušičkou 1 Electrolux PerfectCare 700 EW7W3R68SI 9.9 / 10
2 smeg LSTA147S 9.8 / 10
Nejlepší pračky s funkcí sušičky 1 Bosch WNA254XWOE 9.5 / 10

LG F2T5HG2S

Bezpochyby nejlepší automatická pračka se sušičkou v kompaktní řadě. Zatímco přední evropští výrobci upřímně ignorují v postsovětském prostoru neuvěřitelně populární „úzký“ formát, jihokorejská společnost na nás opravdu myslela a nabízí plně funkční „kombajn“, který nevyžaduje mnoho prostoru pro instalaci.

pračka, sušičkou, thinq

Rozměry: standardní šířka a výška, hloubka krytu 45 cm. Nosnost 7/4 kg. Tradiční satelity strojů LG. invertorový motor, přímý pohon, algoritmus pohybu bubnu „6 pohybů péče“. jsou výhodou. Rychlost otáčení: Vypnuto., 400, 600, 800, 1000, 1200 otáček za minutu. Podporuje antibakteriální parní funkci Steam.

Hlavní programy. 14. Kromě klasických programů, jako je Bavlna, Quick 30, Hypoalergenní a Parní koš na dětské oblečení, je k dispozici i program Tichý. Zbytkovou vlhkost lze odstranit dvěma způsoby: pomocí automatického programu Washing Dry nebo výběrem samostatného programu sušení. K dispozici jsou režimy standardního, šetrného a snadného žehlení.

 • Technologie AI DD (inteligentní optimalizace cyklu podle typu tkaniny a úrovně zatížení);
 • Informativní ovládací panel s dotykovou obrazovkou;
 • „Chytré ovládání ze smartphonu v aplikaci LG ThinQ, autodiagnostika;
 • Podporované možnosti. Intensive, Prewash. Předpírka, máchání, předpírka;
 • Samočisticí buben, dětská pojistka tlačítek.
 • Absence některých programů standardních praček LG (např. Péřová přikrývka, Odstraňování skvrn, Sport. oblečení);
 • Energetická třída B.
 • LG AI DD F2V9GC9W. Pokročilejší a dražší verze s funkcí TurboWash, třída energetické účinnosti A, hloubka těla 47 cm (přes celé víko), možnosti náplně 8.5/5 kg, rozšířená nabídka programů, pára, ekologická sušička

Při koupi se mi líbil design, ale zaujaly mě relativně malé rozměry. V naší koupelně není mnoho prostoru pro rozšíření. Při dalším používání se potvrdila správnost volby: pračka pere perfektně, nedělá velký hluk, sušení je normální (pro zařízení 2 v 1).

LG F1296CDS3

Pokračuje náš žebříček nejlepších praček se sušičkou 2021 opět LG, pouze v relativně levné verzi. Funkce a design jsou jednodušší než u vedoucího modelu kategorie. Cena je tedy zcela odlišná. Model je dobrý, když je potřeba sušení velká (například v mladé rodině s malými dětmi), ale rozpočet na nákup něčeho chladnějšího je katastrofálně krátký. Nebo prostě jen nechcete přeplácet za další pokročilé funkce a v zásadě se spokojíte s málem.

READ  Jak vyčistit stojící pračku

Provedení LG F1296CDS3 v bílé barvě, pouze dvířka jsou zdobena chromem, na ovládacím panelu se leskne otočný programátor, vyniká tmavý displej, kruhové indikátory. Typ motoru s měničem, přímý pohon. Nosnost. 6/3 kg. Rychlost otáčení není špatná: 1200, 800, 400 otáček za minutu nebo úplně vypnuto. Programy. 13. Z toho 9 pro praní, včetně parního praní bavlny, hypoalergenního praní a praní dětského oblečení, a 4 režimy sušení: Standardní, Jemné, Eco, Pod žehlením.

 • Kompaktní. hloubka 44 cm (včetně poklopu a hadic 49 cm);
 • Podporuje funkci Steam, technologii bubnu „6 pohybů péče“;
 • Pomocné možnosti pro základní cykly. Předpírka, Intenzita, Super máchání, Vypouštění vody;
 • Režim časovače, program čištění bubnu;
 • Tichý provoz. 54/69 dB.

Levná pračka a sušička dobré značky. Zásadně jsme se dívali na LG, protože čínsko-ruské značky nejsou důvěryhodné a Candy se nám nelíbilo. Obecně platí, že jsme si ji pořídili a nelitujeme toho. Zpočátku se trápilo zmačkané prádlo, stačilo najít optimální režim.

Candy CSWS43642DB/2

Italská značka, kterou nyní vlastní čínská společnost Haier, je známá svými kompaktními a levnými pračkami. V našem žebříčku nejlepších praček se sušičkou najdete model, který není nijak zvlášť velký, přestože má funkci sušičky. Hloubka je pouze 40 cm. Skutečný údaj včetně hadic, vypouklého čela je však zřetelně větší.

Vlastnosti nejsou špatné, zvláště když se na pozadí vůbec „drakonické“ ceny. Nosnost 6/4 kg. Střešní okno je velké, což se mnohým líbí. Rychlost otáčení (max.). 1300 otáček za minutu., a pomáhá, když je v prádle velmi málo vlhkosti i po vyprání. „Úzkost“ stroje a instalace však vyžaduje velkou přesnost, aby se zabránilo silným vibracím a „prokluzování“.

Počet programů. 16. Včetně rychlých startů (14, 30, 44 min).), Denní praní 59, Dětské oblečení. Podporuje parní technologii. Režimy sušení: Standardní, Jemné, Intenzivní, Automatické sušení prádla.

 • Malé velikosti při funkčnosti 2 v 1;
 • Časovač odloženého startu až na 24 h;
 • Dětské ovládací prvky s aretací;
 • Kontrola množství pěny, ochrana proti nevyváženosti;
 • Chytré ovládání NFC.

Vždy aktuální! Funkce sušení se od tradičních praček liší svou úsporností a univerzálností.

Protože tyto spotřebiče kombinují dvě funkční zařízení, aniž by zabíraly další místo.

Existují však i další vlastnosti praček se sušičkou LG, které je odlišují od řady modelů jiných výrobců. Patří mezi ně:

 • širokou nabídku programů;
 • dostupnost dalších možností;
 • Je prostorově velmi úsporný;
 • možnost ovládat proces pomocí chytrého telefonu;
 • pohyby speciální péče;
 • Zabraňte pomačkání věcí;
 • bezpečnostní zámek pro malé děti;
 • kvalita provedení a materiálů;
 • moderní design;
 • dlouhá životnost
 • přiměřená cena.

Pračka LG ThinQ. recenze

nedávno zakoupili pračku LD ThinQ. Tento model je vybaven funkcí Wi-Fi (spustím pračku, když přijdu domů z práce, a jen vyndám věci a pověsím je), což je velmi pohodlné.Má funkci sušení a dokáže usušit až 7 kg prádla.

Dobrý den! Před čtyřmi měsíci se objevila otázka nákupu pračky kvůli stěhování do nového bytu. Předtím měla užší pračka LG, 38 cm hluboká a její jedinou nevýhodou bylo, že se při praní odrážela ve vaně.

Tento pomocník přišel do naší rodiny rok po svatbě, manžel mi ho dal k 8. březnu) Je mazaný, stroj musel být stejně koupen) Od té doby nám věrně slouží již 8 let. Pračka s kapacitou 5,5 kg prádla. 13 základních režimů.

Pozadí Hlavními kritérii při hledání ideálního stroje byly spolehlivost, kompaktnost, hospodárnost a nízká cena. A tak jsme se po prohledání celého internetu rozhodli, že pračky LG vyhovují našim potřebám ve všech možných ohledech. Řečeno a hotovo.

Pračka s přímým pohonem. V porovnání s jinými stroji běží tiše. Pokud máte dřevěnou podlahu, je pro vás tento stroj nejvhodnější. Minimální vibrace a minimální hluk. To jsou půvaby strojů s přímým pohonem. Dobré na něm je, že má snímač zatížení.

READ  Pračka Whirlpool jak zapnout rychlé praní

nešlo o barvu jako u jiných hospodyněk, ale o cenu a kvalitu. Stylový, high-tech vzhled spotřebiče působí dojmem kvalitního spotřebiče.

Používáme ji již více než rok. Dříve měl stroj LG, který moje tchyně stále používá. Je to model, který byl „otlučen“. Myje dobře, ale hlučí jako letadlo.

Stroj používám 1,5 roku. Během prvních šesti měsíců používání došlo ke dvěma poruchám. První: ulomila se klika dveří. Je to plast. Nevynaložil jsem žádné úsilí, dveře se prostě otevřely. Zavolal jsem údržbáře. Nejdřív se domníval, že jsem za chodu stroje škubal dveřmi.

Dobré odpoledne všem! No, historie je krátká. potřebovali jsme novou pračku. Rozhodl se pro přímý pohon. V době nákupu byl výběr praček s přímým pohonem v naší oblasti omezen na značku LG. Do této pračky jsem se zamilovala na první pohled!

LG F1092MD vpředu, zatížení. 5,5 kg.třída A velikost: 60x44x85 cena 13590 Přesně ten pocit vděčnosti mám pokaždé, když skončí mé oblíbené inteligentní praní!))) Koupeno v prosinci 2012.

LG F-1296CDS0 Aquastop 1,5m pračka s předním plněním

Koupí pračky s bezpečnostním ventilem Aԛuсtor ušetříte 300 eur.

Rozměry (VxŠxH), cm. 85x60x44 ; Displej. Ano ; Maximální náplň, kg. 6 ; Otáčky odstřeďování, ot/min. 1200 ; Třída praní. A ; Nepropustnost. Úplná ; Sušení. Ano ; Záruka. 1 rok.

pračka, sušičkou, thinq

Pračky LG se sušičkou

typ plnění: přední, max. náplň prádla: do 7 kg, instalace: volně stojící, hloubka: 44 cm, šířka: 60 cm, výška: 85 cm, max. otáčky odstřeďování: 1100-1200 ot/min, sušení, energetická třída: B, invertorový motor, ochrana: dětská pojistka, přívod páry, displej, doplňkové funkce: kontrola vyvážení, odložený start, signál konce praní, kontrola hladiny pěny, volba otáček odstřeďování, volba teploty praní, inteligentní kontrola praní, designové prvky: otevírání poklopu o 180 stupňů

pračka, sušičkou, thinq

typ plnění: přední, maximální náplň prádla: 7 kg, volně stojící instalace, hloubka: 45 cm, šířka: 60 cm, výška: 85 cm, maximální otáčky odstřeďování: 1100-1200 ot/min, sušení, energetická třída: B, invertorový motor, ochrana: před dětmi, bez úniku, pára, displej, Smart House Ecosystem: LG Smart ThinQ, funkce praní s horním plněním: přes hlavní poklop, další funkce: kontrola vyvážení, odložený start, bublinkové praní, signál konce praní, kontrola úrovně pěny, volba otáček odstřeďování, volba teploty praní, inteligentní kontrola praní

typ plnění: přední, maximální náplň prádla: do 7 kg, instalace: volně stojící, hloubka: 45 cm, šířka: 60 cm, výška: 85 cm, maximální otáčky odstřeďování: 1100-1200 ot/min, sušení, energetická třída: C, invertorový motor, ochrana: proti dětem, úniku vody, přívod páry, displej, ekosystém Smart Home: LG Smart ThinQ, doplňkové funkce: kontrola vyvážení, odložený start, bublinkové praní, signál konce praní, kontrola hladiny pěny, volba otáček odstřeďování, volba teploty praní, inteligentní kontrola praní

typ plnění: přední, max. náplň prádla: od 7 kg, volně stojící instalace, hloubka: 55 cm, šířka: 60 cm, výška: 85 cm, maximální otáčky odstřeďování: od 1200 ot/min, sušení, energetická třída: B, invertorový motor, ochrana: dětská pojistka, přívod páry, displej, doplňkové funkce: kontrola vyvážení, odložený start, signál konce praní, kontrola hladiny pěny, volba otáček odstřeďování, volba teploty praní, inteligentní kontrola praní, konstrukční prvky: otevírání poklopu o 180 stupňů

typ plnění: čelní, maximální náplň prádla: od 7 kg, volně stojící instalace, hloubka: 45.50 cm, šířka: 60 cm, výška: 85 cm, maximální otáčky odstřeďování: 1100-1200 ot/min, sušení, energetická třída: A, invertorový motor, ochrana: dětská, bez úniku, pára, displej, prostředí Smart Home Environment: LG Smart ThinQ, funkce opakovaného plnění: přes hlavní dvířka, doplňkové funkce: kontrola vyvážení, odložený start, signál konce praní, kontrola hladiny pěny, volba otáček odstřeďování, volba teploty praní, inteligentní správa prádla

READ  Pračka Samsung neběží kratší dobu

typ plnění: přední, maximální náplň prádla: od 7 kg, instalace: volně stojící, hloubka: 56 cm, šířka: 60 cm, výška: 85 cm, maximální otáčky odstřeďování: od 1200 ot/min, sušení, energetická třída: A, invertorový motor, ochrana: ochrana proti dětem, ochrana proti úniku vody, pára, displej, funkce doplňování: přes hlavní poklop, doplňkové funkce: kontrola vyvážení, odložený start, signál konce praní, kontrola úrovně pěny, volba otáček odstřeďování, volba teploty praní, inteligentní kontrola praní

typ plnění: přední, maximální náplň prádla: od 7 kg, volně stojící instalace, hloubka: 47 cm, šířka: 60 cm, výška: 85 cm, maximální otáčky odstřeďování: 1100-1200 ot/min, sušení, energetická třída: A, invertorový motor, ochrana: dětská pojistka, přívod páry, displej, funkce doplňování prádla: přes hlavní poklop, doplňkové funkce: kontrola vyvážení, odložený start, signál konce praní, kontrola hladiny pěny, volba otáček odstřeďování, volba teploty praní, inteligentní kontrola praní

typ nakládání: čelní, maximální nosnost: od 7 kg, volně stojící instalace, hloubka: 56.50 cm, šířka: 60 cm, výška: 85 cm, maximální otáčky odstřeďování: od 1200 ot/min, sušení, energetická třída: A, invertorový motor, ochrana: dětská pojistka, proti vylití, pára, displej, LG Smart ThinQ, funkce doplňování: hlavní dvířka, doplňkové funkce: kontrola vyvážení, odložený start, kontrola úrovně pěny, volba otáček odstřeďování, volba teploty praní, inteligentní řízení praní

typ plnění: čelní, maximální náplň prádla: od 7 kg, instalace: volně stojící, hloubka: 61.50 cm, šířka: 60 cm, výška: 85 cm, max. otáčky odstřeďování: od 1200 ot/min, sušení, energetická třída: A, invertorový motor, ochrana: proti vylití, pára, displej, funkce doplňování prádla: přes hlavní dvířka, přídavné funkce: kontrola vyvážení, odložený start, signál konce odstřeďování, kontrola hladiny pěny, volba otáček odstřeďování, inteligentní řízení praní

typ plnění: přední, maximální kapacita: 7 kg, instalace: volně stojící, hloubka: 44 cm, šířka: 60 cm, výška: 85 cm, maximální otáčky odstřeďování: 1100-1200 ot/min, energetická třída: A, invertorový motor, ochrana: před dětmi, pára, displej, přídavné funkce: kontrola vyvážení, odložený start, signál konce praní, kontrola hladiny pěny, volba otáček odstřeďování, volba teploty praní, konstrukční prvky: otevírání poklopu v úhlu 180 stupňů

typ plnění: přední, max. náplň: od 7 kg, volně stojící, hloubka: 64 cm, šířka: 60 cm, výška: 85 cm, max. otáčky odstřeďování: od 1200 ot/min, sušení, invertorový motor, dětská pojistka, ochrana proti vylití, pára, displej, přídavné funkce: kontrola vyvážení, odložený start, signál konce praní, kontrola úrovně pěny, volba otáček odstřeďování, volba teploty odstřeďování, inteligentní řízení praní, speciální provedení: připojení horké vody

typ plnění: přední, maximální náplň prádla: až 7 kg, instalace: volně stojící, hloubka: 44 cm, šířka: 60 cm, výška: 85 cm, maximální otáčky odstřeďování: 900-1100 ot/min, energetická třída: A, invertorový motor, ochrana: přepěťová ochrana, dětská pojistka, bez úniku, displej, funkce pro vkládání prádla: žádné, doplňkové funkce: kontrola vyvážení, odložený start, signál konce praní, kontrola hladiny pěny, volba otáček odstřeďování, volba teploty praní, inteligentní kontrola praní, konstrukční prvky: otevírání poklopu o 180 stupňů, odnímatelný horní kryt

| Denial of responsibility | Contacts |RSS