Pračky s bubnem z nerezové oceli. 353 nalezených položek.353 položek

Vestavná pračka Hotpoint-Ariston Natis BI WMHL 71283 může být instalována do vlastního výklenku a zůstane naprosto neviditelná. Účinně vyčistí až 7 kg prádla. od hedvábí po džíny. a spotřebuje maximálně 52 kg prádla.

pračky, bubnem, nerezové, oceli

Usnadní vám práci v domácnosti. S nosností až 7 kg je dostatečně velký i pro rodinu s malými dětmi. Hlavní složkou je výkonný invertorový motor, který je nejen mimořádně odolný, ale také stále tišší.

Pračka Weissgauff s invertorovým motorem BLDC dokáže vyprat až 7 kg prádla a má otáčky odstřeďování až 1200 ot/min. Hloubka pouze 49 cm.5 cm, stroj se vejde i do nejmenšího bytu.

Typ nakládání: zepředu, max. nosnost: až 7 kg, volně stojící instalace, hloubka: 41.60 cm, šířka: 59.70 cm, výška: 84.50 cm, maximální rychlost odstřeďování: 900-1100 otáček za minutu, energetická třída: A, ochrana: přepěťová ochrana, odolný proti dětem.

07 vám pomůže vypořádat se se skvrnami na oblečení! Inteligentní, uživatelsky přívětivé ovládání zajišťuje snadné použití. Na displeji se zobrazují všechny důležité informace. Na jednu dávku můžete snadno vyprat až 5 kg prádla. Má krásný design a působivý minimalistický vzhled.

Přední, 7kg, 800 ot/min, 60x60x85cm, bílá

Přední, 6kg, 1000 ot/min, 60x44x85cm, bílá

Pračka LG AI DD F2T9HS9S je vybavena senzory, které detekují typ tkaniny. Automaticky vybírá nastavení pro každý materiál, čímž zvyšuje účinnost odstraňování skvrn a chrání choulostivé prádlo před poškozením. V režimu TurboWash myje spotřebič.

Stojící pračka Weissgauff s invertorovým motorem zaujme kapacitou náplně až 8 kg a rychlostí odstřeďování až 1 300 otáček za minutu, stejně jako velkým digitálním displejem s přehlednou indikací pro výběr speciální náplně.

Chytrá volba pro větší rodinu. Do bubnu lze najednou uložit až 9 kg prádla. To také řeší problém s péčí o objemné předměty, jako jsou plédy, přehozy, župany a lůžkoviny. Na jeden prací cyklus spotřebuje pouze 0,85 kWh.

Vynikající poměr cena/výkon. Na jeden prací cyklus spotřebuje pouze 0,85 kWh a je zařazena do třídy A z hlediska spotřeby energie. K dispozici jsou různé programy pro intenzivní odstraňování skvrn, šetrné čištění a energeticky úsporné praní.

Weissgauffova vertikální pračka s kapacitou až 7 praček.Pračka má maximální rychlost odstřeďování 1100 otáček za minutu, kapacitu 5 kg a velký digitální displej pro rychlou a snadnou volbu konkrétních funkcí a programování nejvhodnějších nastavení pračky a sušičky.

typ plnění: přední, max. kapacita náplně: až 7 kg, volně stojící instalace, hloubka: 38 cm, šířka: 60 cm, výška: 85 cm, maximální otáčky odstřeďování: 900-1100 ot/min, energetická třída: A, dětská pojistka, ochrana proti vysypání, vypouštění páry.

typ plnění: přední, maximální kapacita náplně: až 7 kg, volně stojící instalace, hloubka: 34 cm, šířka: 60 cm, výška: 85 cm, maximální otáčky odstřeďování: 1100-1200 ot/min, energetická třída: A, dětská pojistka, ochrana proti rozlití, vypouštění páry.

Pračka Candy CSS41072DB1/2-07 je vybavena šestnácti pracími programy, které zajistí, že všechno vaše prádlo bude čisté.Hlavní výhoda modelu. Čtyři rychlé prací cykly do 1 hodiny pro všechny příležitosti.Možnost praní v páře pos.

Lze prát až 6 kg prádla. Elektronické ovládání snižuje proces mytí na minimum. S tímto modelem nebudete mít žádné starosti. Pracuje v úsporném režimu. Odstřeďování na úrovni C znamená, že proces sušení vyžaduje o něco více času.

Prostorná a výkonná pračka INDESIT IWSB 5105 vás bude dlouho těšit bezproblémovým provozem a atraktivním designem, protože je vyrobena z kvalitních materiálů a moderních komponentů. Spotřebič je vybaven in.

typ plnění: přední, maximální náplň prádla: 7 kg, instalace: volně stojící, hloubka: 45 cm, šířka: 60 cm, výška: 85 cm, maximální počet otáček odstřeďování: 1100-1200 ot/min, energetická třída: A, invertorový motor, dětská pojistka, napájené.

Typ nakládání: zepředu, maximální náplň prádla: do 6 kg, instalace: volně stojící, hloubka: 37 mm.80 cm, šířka: 60 cm, výška: 85 cm, maximální rychlost odstřeďování: 900-1100 otáček za minutu, energetická třída: A, dětská pojistka, ochrana proti vysypání, displej, automatické ovládání.

Typ vkládání: zepředu, maximální náplň prádla: do 7 kg, Instalace: volně stojící, Hloubka: 46 cm, Šířka: 59.50 cm, výška: 85 cm, maximální otáčky odstřeďování: 900-1100 ot/min, energetická třída: A, dětská pojistka, pára, displej.

Pračka Samsung je levný spotřebič a je navržena pro dlouhou životnost bez přerušení. Používá keramické topné těleso, které zabraňuje usazování vodního kamene na povrchu, takže se rychleji zahřívá a spotřebovává méně energie.

typ plnění: přední, max. náplň prádla: do 7 kg, instalace: volně stojící, hloubka: 44 cm, šířka: 60 cm, výška: 85 cm, max. otáčky odstřeďování: 1100-1200 ot/min, energetická třída: A, dětská pojistka, ochrana proti rozlití, vypouštění páry.

Volně stojící 60x43x85 cm Náklad: 6 kg Otáčení při 1200 ot/min Energetická třída: A Elektronické ovládání Dětská pojistka proti vylití

Automatická pračka PerfectCare s inovativním bubnem SoftCare a technologií AntiStain: Automatické odstraňování odolných skvrn i na choulostivých tkaninách. Výhody: buben SoftCare: šetrné praní i těch nejchoulostivějších tkanin. AntiStain: automatický.

Pračka Weissgauff má širokou nabídku 16 programů pro různé druhy prádla, včetně extra rychlého 15minutového programu a režimu samočištění bubnu. Tento model s moderním, uživatelsky přívětivým ovládacím panelem a digitálním displejem má kapacitu až 6 kg.

O hlavní věci

Nejprve zjistíme, co to je. Když otevřete dvířka pračky, uvidíte buben. Do bubnu se vloží suché prádlo. Vždy je vyroben z nerezové oceli. Bosch, Indesit a další výrobci ji udržují stejnou.

Pračka s nádrží z nerezové oceli

A zde je nádrž pračky, tedy to, co je uvnitř bubnu. Naplní se vodou a mycím prostředkem z dávkovače. A pak se mýdlový roztok dostane do bubnu otvory. To je materiál, o kterém mluvíme. Například u značky Bosh mají všechny modely praček buben z nerezové oceli.

Vestavná pračka Indesit BI WMIL 71252 EU z nerezové oceli

Základní charakteristika. Instalace: vestavěná. Konstrukce pračky: plná velikost. Počet bubnů: 1. Typ motoru: Sběrač. Hlavní buben. Typ nakládání: Čelní. Maximální nosnost: 7 kg. Maximální rychlost odstřeďování: až 1200 otáček za minutu. Třída praní: A. Třída spinningu: B. Hladina hluku při mytí: 54 dB. úroveň.

READ  Jak prát uggs v pračce

Pračky s nádrží z nerezové oceli

Kompaktní pračka s digitálním displejem a 15 automatickými pracími programy včetně programů pro jemné prádlo, směsové tkaniny, vlnu, sportovní oblečení a péřové bundy. Funkce rychlého praní zkracuje dobu praní u programů pro bavlnu a syntetiku.

Usnadní vám práci v domácnosti. Náplň až do 7 kg. dostatek prádla pro rodiny s malými dětmi. Má výkonný invertorový motor, který je nejen odolný, ale také tišší a odolnější.

Pračka Gorenje W 72ZY2/RPS PL95 (sada)

Typ nakládání: zepředu, maximální zatížení: do 7 kg, volně stojící instalace, hloubka: 41.60 cm, šířka: 59.70 cm, výška: 84.50 cm, maximální rychlost odstřeďování: 900-1100 otáček za minutu, energetická třída: A, ochrana: přepěťová ochrana, odolný proti dětem.

Pračka SCANDILUX LM2T 6085 S

Volně stojící pračka Weissgauff s kapacitou náplně až 6 kg, rychlostí odstřeďování až 1000 otáček za minutu a velkým digitálním displejem s uživatelsky přehledným zobrazením pro výběr speciálních funkcí a programování nastavení. je.

Pračka Weissgauff WM 4106 D

Pračka LG AI DD F2T9HS9S je vybavena senzory, které rozpoznají typ tkaniny. Automaticky vybírá správné nastavení pro každou tkaninu, čímž zvyšuje účinnost odstraňování skvrn a chrání choulostivé prádlo před poškozením. S funkcí TurboWash spotřebič vypere celou náplň prádla.

Pračka Candy CSS41072DB1/2-07 je vybavena šestnácti pracími programy, které zajistí čistotu jakéhokoli prádla.Hlavní výhoda. Čtyři rychlé prací cykly do 1 hodiny pro každou potřebu.Možnost praní párou pos.

typ plnění: přední, maximální náplň prádla: od 7 kg, instalace: volně stojící, hloubka: 45 cm, šířka: 60 cm, výška: 85 cm, maximální otáčky odstřeďování: 1100-1200 ot/min, energetická třída: A, invertorový motor, dětská pojistka, napájení.

Typ nakládání: zepředu, maximální náplň prádla: do 6 kg, volně stojící instalace, hloubka: 37 mm.80 cm, šířka: 60 cm, výška: 85 cm, maximální rychlost odstřeďování: 900-1100 otáček za minutu, energetická třída: A, odolný proti dětem, bez rozlití, displej, profi.

Pračka Candy CO34 105TB1/2-07

07 vám pomůže vypořádat se se skvrnami na oblečení! Pohodlné, inteligentní ovládání usnadňuje používání stroje. Všechny důležité informace lze zobrazit na displeji. Snadno vyperete až 5 kg prádla na jednu várku. Krásný design umožňuje.

Rozměrové údaje:Rozměry: 624235 cm Typ nakládání vertikální Maximální nosnost 2 kg Typ ovládání mechanický časovač až na 15 minut Aktivátor zpětného odstřeďování Ruční nasávání vody do stroje hadicí Ruční vypouštění vody ze stroje hadicí.

Pračka Raduga L (CM-2) Bílá nádrž

Pračka Rainbow L (CM-2) Bílá nádržka

Typ: Pračka; Instalace: Volně stojící; Typ plnění: Čelní; Maximální náplň prádla: 4 kg; Sušení: Ne; Typ sušení: Ne; Rozměry (šxvxh): 597x360x845 mm; Hmotnost: 56 ks.5 kg; energetická třída: A; třída účinnosti praní: A.

Pračka Hansa WHK548 (ocelová nádrž)

Nádržka pračky 282747 Ariston/Indesit

typ plnění: přední, max. náplň prádla: od 7 kg, instalace: volně stojící, hloubka: 59 cm, šířka: 60 cm, výška: 85 cm, maximální otáčky odstřeďování: 1100-1200 ot/min, energetická třída: A, invertorový motor, ochrana: před dětmi, před p.

typ plnění: přední, maximální kapacita náplně: do 7 kg, instalace: volně stojící, hloubka: 34 cm, šířka: 60 cm, výška: 85 cm, maximální otáčky odstřeďování: 900-1100 ot/min, energetická třída: A, ochrana proti úniku vody, displej, programy: od.

Chytrá volba pro velkou rodinu. Najednou můžete vyprat až 9 kg prádla. Řeší také problém s péčí o objemné předměty, jako jsou plédy, přehozy, župany a lůžkoviny. Pro některé typy výrobků jsou určeny speciálně.

Vestavnou pračku Hotpoint-Ariston Natis BI WMHL 71283 lze instalovat do výklenku k tomuto účelu určeného a zůstane naprosto neviditelná. Vyčistí až 7 kg prádla z široké škály tkanin od hedvábí po džínovinu a spotřebuje maximálně 52 kg prádla.

Hotpoint-Ariston BI WMHL 71283 pračka

Díky invertorovému motoru BLDC dokáže pračka Weissgauff odstředit až 7 kg prádla rychlostí až 1 200 otáček za minutu. Hloubka pouhých 49 mm.5 cm stroj lze instalovat i do nejmenších bytů.

Pračka Weissgauff WM 4927 DC Inverter

Vynikající energetická účinnost. Patří do třídy A a na jeden cyklus odstřeďování spotřebuje pouze 0,85 kWh. K dispozici jsou různé programy pro intenzivní odstraňování skvrn, jemné čištění a energeticky úsporné praní.

Pračka Hotpoint-Ariston VMUF 501 B

Způsob nakládání: zepředu, maximální zatížení: do 6 kg, volně stojící instalace, hloubka: 46.50 cm, šířka: 59.60 cm, výška: 84.60 cm, maximální rychlost odstřeďování: 900-1100 otáček za minutu, energetická třída: A, ochrana: přepěťová ochrana, dětská pojistka.

Typ zatížení: čelní, maximální nosnost: do 7 kg, nastavení: volně stojící, hloubka: 40 cm, šířka: 60 cm, výška: 85 cm, maximální otáčky odstřeďování: 1100-1200 ot/min, energetická třída: A, ochrana: proti vysypání, displej, program: označený.

Pračky s nádrží z nerezové oceli

typ plnění: čelní, maximální náplň prádla: do 6 kg, instalace: volně stojící, hloubka: 43.20 cm, šířka: 60 cm, výška: 85 cm, maximální otáčky odstřeďování: 900-1100 ot/min, energetická třída: A, ochrana: proti vysypání, programy: Praní smíšených tkanin, úsporný program, praní sportovního oblečení, extra máchání, rychlé praní, praní dětského oblečení, zrušení odstřeďování, praní jemných tkanin, praní džínů, praní vlny, předpírka, funkce pro doplnění prádla: žádné, další funkce: kontrola vyvážení, odložený start, signál konce praní, kontrola hladiny pěny, volba otáček odstřeďování, volba teploty praní, inteligentní kontrola praní, designové prvky: otevírání poklopu o 180 stupňů

typ plnění: přední, maximální kapacita: do 7 kg, volně stojící instalace, hloubka: 40 cm, šířka: 60 cm, výška: 85 cm, maximální otáčky odstřeďování: 1200 ot/min, sušení, energetická třída: A, ochrana: před dětmi, pára, displej, programy: smíšené tkaniny, rychlé praní, praní pro děti, jemné tkaniny, praní vlny, předpírka, přídavné funkce: kontrola vyvážení, odložený start, kontrola hladiny pěny, volba otáček odstřeďování, volba teploty praní

typ plnění: čelní, maximální náplň prádla: do 5 kg, instalace: volně stojící, hloubka: 46 cm, šířka: 51 cm, výška: 70 cm, maximální otáčky odstřeďování: 900-1100 ot/min, energetická třída: A, ochrana: proti vysypání, displej, programy: smíšené tkaniny, úsporný program, praní ve velkém množství vody, rychlé praní, zrušení odstřeďování, praní jemných tkanin, praní vlny, předpírka, přídavné funkce: kontrola vyvážení, odložený start, kontrola hladiny pěny, volba otáček odstřeďování, volba teploty praní, inteligentní správa prádla, designové prvky: otevírání poklopu doprava

typ plnění: čelní, maximální náplň prádla: od 7 kg, volně stojící instalace, hloubka: 54.50 cm, šířka: 60 cm, výška: 85 cm, maximální otáčky odstřeďování: 700-800 ot/min, energetická třída: A, dětská pojistka, ochrana proti vylití, programy: Praní smíšených tkanin, Praní odložených předmětů, Ekonomický program, Praní ve velkém množství vody, Rychlé praní, Zrušení odstřeďování, Praní jemných tkanin, Praní vlny, Předpírka, Funkce pro vkládání prádla: Praní přes hlavní dvířka, přídavné funkce: kontrola vyvážení, odložený start, signál konce praní, kontrola hladiny pěny, volba otáček odstřeďování, volba teploty praní, inteligentní kontrola praní, designové prvky: otevírání poklopu o 180 stupňů, přihrádka na tekutý prací prostředek

READ  Jak vyčistit prostor pračky

typ nakládání: čelní, maximální nosnost: od 7 kg, instalace: volně stojící, hloubka: 45.50 cm, šířka: 60 cm, výška: 85 cm, max. otáčky odstřeďování: 1100-1200 ot/min, energetická třída: A, invertorový motor, ochrana: přepěťová ochrana, dětská pojistka, pára, displej, programy: praní smíšených tkanin, praní prachového peří, praní sportovního oblečení, extra máchání, rychlé praní, noční režim, praní pro děti, praní jemných tkanin, prevence proti pomačkání, praní bavlny, předpírka, odstraňování skvrn, funkce extra náplně prádla: Přes hlavní dvířka, další funkce: kontrola vyvážení, odložený start, automatické dávkování pracího prostředku, bublinkové praní, signál konce praní, kontrola hladiny pěny, volba otáček odstřeďování, inteligentní kontrola praní, designové prvky: přihrádka na tekutý prací prostředek

typ plnění: přední, max. náplň prádla: do 4 kg, instalace: volně stojící, hloubka: 44 cm, šířka: 51 cm, výška: 70 cm, max. otáčky odstřeďování: 900-1100 ot/min, energetická třída: A, odolný proti rozlití, programy: smíšené tkaniny, praní ve velkém množství vody, rychlé praní, zrušení odstřeďování, praní jemných tkanin, praní vlny, předpírka, přídavné funkce: kontrola vyvážení, odložený start, kontrola hladiny pěny, volba otáček odstřeďování, volba teploty praní, inteligentní správa prádla, designové prvky: otevírání poklopu doprava

typ nakládání: čelní, maximální nosnost: do 5 kg, volně stojící, hloubka: 33 cm, šířka: 59.50 cm, výška: 85 cm, maximální otáčky odstřeďování: 900-1100 ot/min, energetická třída: A, ochrana: proti vytečení, programy: úsporný program, praní sportovní obuvi, sportovní oblečení, extra máchání, rychlé praní, praní jemných tkanin, prevence proti pomačkání, praní džínů, praní hedvábí, praní vlny, předpírka, odstranění skvrn, přídavné funkce: kontrola vyvážení, odložený start, kontrola hladiny pěny, volba otáček odstřeďování, volba teploty praní, inteligentní kontrola praní, designové prvky: odnímatelný horní kryt

typ plnění: přední, maximální náplň: do 7 kg, volně stojící instalace, hloubka: 38 cm, šířka: 60 cm, výška: 85 cm, maximální otáčky odstřeďování: 900-1100 ot/min, energetická třída: A, ochrana: před dětmi, únikem, párou, displej, programy: úsporný program, praní sportovního oblečení, extra máchání, rychlé praní, noční režim, praní dětského prádla, zrušení odstřeďování, praní jemných tkanin, prevence proti pomačkání, praní bavlny, praní džínů, praní hedvábí, praní vlny, předpírka, praní svrchních oděvů, funkce extra náplně prádla: žádné, doplňkové funkce: kontrola vyvážení, odložený start, signál konce praní, kontrola hladiny pěny, volba otáček odstřeďování, volba teploty praní, inteligentní kontrola praní, designové prvky: přihrádka na tekutý prášek

typ náplně: vertikální, maximální nosnost: do 7 kg, volně stojící instalace, hloubka: 60 cm, šířka: 40 cm, výška: 89 cm, maximální otáčky odstřeďování: 900-1100 ot/min, energetická třída: A, ochrana: proti vysypání, displej, programy: praní spodního prádla, ekonomický program, extra máchání, rychlé praní, praní jemných tkanin, praní bavlny, praní džínů, praní hedvábí, praní vlny, praní svrchního prádla, přídavné funkce: kontrola vyvážení, odložený start, signál konce praní, konstrukční prvky: otevírání poklopu o 180 stupňů, automatické polohování bubnu

Pračky s nerezovou nádrží v Petrohradě

Pračka LG AI DD F2T9HS9S je vybavena senzory, které detekují typ tkaniny. Automaticky vybírá správné nastavení pro každý materiál, čímž zvyšuje účinnost odstraňování skvrn a chrání jemné prádlo před poškozením. Režim TurboWash pere rychleji.

Usnadní vám práci v domácnosti. Velkorysá vnitřní kapacita až 7 kg. dostatečně velká pro rodinu s malými dětmi. Srdcem spotřebiče je výkonný invertorový motor, který je nejen odolný a trvanlivý, ale také tišší a snadněji se ovládá.

Volně stojící pračka Weissgauff s náplní až 6 kg prádla a rychlostí odstřeďování až 1000 otáček za minutu a velkým digitálním displejem s přehlednou indikací pro volbu speciálních funkcí a programování nastavení. je to.

Pračka Weissgauff WM 4106 D

Typ nakládání: zepředu, max. nosnost: až 7 kg, volně stojící instalace, hloubka: 41.60 cm, šířka: 59.70 cm, výška: 84.50 cm, maximální rychlost odstřeďování: 900-1100 otáček za minutu, energetická třída: A, ochrana: přepěťová ochrana, odolný proti dětem.

Pračka SCANDILUX LM2T 6085 S

Kompaktní pračka s digitálním displejem a 15 automatickými pracími programy, včetně programů pro jemné prádlo, smíšené tkaniny, vlnu, sportovní oblečení a péřové bundy. Funkce rychlého praní zkracuje dobu praní u programů pro bavlnu a syntetiku; f.

Pračka LG F2M5WS4W dokáže vyprat až 6 kusů prádla.5 kg prádla na cyklus. Abyste si mohli vybrat optimální prací program, má 14 vestavěných programů.Přímý pohon invertorového motoru má dlouhou životnost a možnost autodiagnostiky.

Vestavná pračka Hotpoint-Ariston Natis BI WMHL 71283 může být instalována do vlastního výklenku, aby zůstala naprosto neviditelná. Účinně vyčistí až 7 kg prádla z široké škály tkanin, od hedvábí po džínovinu, a nespotřebuje více než 52 kg prádla.

Pračka Hotpoint-Ariston BI WMHL 71283

Pračka Candy CSS41072DB1/2-07 má šestnáct pracích programů, které zajistí čistotu každé náplně.Jeho hlavní výhoda. Čtyři rychlé prací cykly do 1 hodiny, které vyhoví každé potřebě.Možnost parního praní pos.

Správná volba pro velkou rodinu. V jedné várce můžete vyprat až 9 kg prádla. Řeší také problém s péčí o objemné předměty, jako jsou plédy, přehozy, župany a lůžkoviny. Vhodné zejména pro některé výrobky.

Typ plnění: přední, max. náplň: do 7 kg, instalace: volně stojící, hloubka: 34 cm, šířka: 60 cm, výška: 85 cm, max. otáčky odstřeďování: 900-1100 ot/min, energetická třída: A, ochrana proti úniku vody, displej, programy: od.

Technická specifikace: Rozměry: 624235 cm Typ nakládání vertikální Maximální náplň 2 kg Typ ovládání mechanický časovač do 15 minut Oboustranné otáčení aktivátoru Ruční nalévání vody do stroje přes hadici Ruční vypouštění vody ze stroje přes hadici.

Pračka Raduga L (CM-2) Bílá nádržka

Pračka Rainbow L (SM-2) Bílá nádržka

Typ: Pračka; Instalace: Volně stojící; Typ plnění: Čelní; Maximální náplň prádla: 4 kg; Sušení: Ne; Typ sušení: Ne; Rozměry (šxvxh): 597x360x845 mm; Hmotnost: 56 ks.5 kg; energetická třída: A; třída účinnosti praní: A; třída účinnosti.

READ  Co znamenají nápisy na pračce?

Pračka Hansa WHK548 (ocelová nádrž)

Nádržka pračky 282747 Ariston/Indesit

Typ nakládání: přední, max. nosnost: od 7 kg, volně stojící sestava, hloubka: 45 cm, šířka: 60 cm, výška: 85 cm, max. otáčky odstřeďování: 1100-1200 ot/min, energetická třída: A, invertorový motor, dětská pojistka, krmení.

Pračka Weissgauff s invertorovým motorem BLDC dokáže vyprat až 7 kg prádla a má otáčky odstřeďování až 1200 ot/min. Díky hloubce pouhých 49.5 cm stroj lze instalovat i do nejmenších bytů.

Weissgauff WM 4927 DC Inverterová pračka

07 pomáhá zbavit se skvrn na oblečení! Inteligentní a uživatelsky přívětivé ovládání usnadňuje používání spotřebiče. Displej vám poskytne všechny potřebné informace. Až 5 kg prádla na jednu várku. Má krásný design a.

typ nakládání: přední, max. nosnost: od 7 kg, volně stojící instalace, hloubka: 59 cm, šířka: 60 cm, výška: 85 cm, max. otáčky odstřeďování: 1100-1200 ot/min, energetická třída: A, invertorový motor, dětská pojistka, protiskluzová úprava.

Typ nakládání: zepředu, max. nosnost: do 6 kg, volně stojící instalace, hloubka: 37.80 cm, šířka: 60 cm, výška: 85 cm, maximální otáčky při odstřeďování: 900-1100 ot/min, energetická třída: A, dětská pojistka, ochrana proti úniku vody, displej, automatický provoz.

Pračka Candy CO34 105TB1/2-07

Typ nakládání: zepředu, max. nosnost: od 7 kg, volně stojící instalace, hloubka: 46 cm, šířka: 59.50 cm, výška: 85 cm, maximální otáčky odstřeďování: 1100-1200 ot/min, energetická třída: A, dětská pojistka, pára, displej.

Typ nakládání: přední, maximální zatížení: do 7 kg, volně stojící instalace, hloubka: 34 cm, šířka: 60 cm, výška: 85 cm, maximální otáčky odstřeďování: 1100-1200 ot/min, energetická třída: A, dětská pojistka, ochrana proti rozlití, uvolňování páry.

Způsob nakládání: zepředu, max. nosnost: do 6 kg, volně stojící instalace, hloubka: 46.50 cm, šířka: 59.60 cm, výška: 84.60 cm, maximální rychlost odstřeďování: 900-1100 otáček za minutu, energetická třída: A, ochrana: přepěťová ochrana, dětská pojistka.

pračky, bubnem, nerezové, oceli

Buben pračky

Automatická pračka používá k praní prádla buben. Zde se ukládá oblečení a odstraňují se skvrny z oblečení. K bubnu je připojen elektromotor, který jej otáčí. Tento motor může být sběrač, asynchronní motor nebo měnič. Nejpokročilejší modely jsou vybaveny invertorovými motory, které jsou s bubnem spojeny přímým pohonem. Motory sběračů používají řemenový pohon.

Samotný buben je umístěn v nádrži pračky se sušičkou. Nádrž slouží jako zásobník vody a obsahuje topné těleso (topný článek), teplotní čidlo, vypouštěcí čerpadlo a čidlo hladiny vody (pressostat). Nádrž může být vyrobena z nerezové oceli nebo plastu. Buben se vkládá do nádrže přes hřídel, která otáčí motorem. Tím je zajištěno hermetické spojení a zabezpečení bubnu. V bubnu je mnoho perforací, které umožňují správné praní prádla. Obvykle jsou uspořádány do včelího plástu. Díky tomu se voda dostává do bubnu a působí na oblečení. V bubnu jsou umístěny plastové lopatky pro lepší promíchání prádla. Nerezová ocel. Jedná se o jedinečný materiál, který se nebojí interakce s vodou a nijak neovlivňuje prádlo. Nerezová ocel je ideální pro prostředí s vysokou vlhkostí a teplotou.

Pračky s kovovým bubnem

Nakupujte pračky Bosch s kovovým bubnem od oficiálních prodejců s dodáním v Moskvě. Celý katalog modelů se slevami a nabídkami, návody k obsluze, funkcemi, fotografiemi a komentáři kupujících a odborníků. Pomůže vám vybrat kvalitní pračky Bosch s kovovými bubny za výhodné ceny bez přeplácení.

Úzká pračka Bosch WLP20260OE je špičkový spotřebič s mnoha funkcemi

U praček a myček nádobí lze spuštění programu odložit o 1 až 24 hodin. Speciální digitální displej vás informuje o zbývajícím čase.

3D Aquaspar sprchový systém je způsob praní, který znamená, že prádlo je nejen v kontaktu s roztokem pracího prostředku na dně bubnu, ale je také pokropeno na jeho vrcholu. Intenzivní zvlhčování vzduchu prostřednictvím několika skupin otvorů na bočních a zadních stěnách bubnu, chapadel a speciálního límce nad násypkou.

Úsporné a tiché invertorové motory EcoSilenceDrive díky permanentním magnetům místo kartáčů a elektronickému řízení dosahují maximálního zatížení co nejrychleji a jsou mimořádně spolehlivé a mají dlouhou životnost.

Obloukové a kruhové reliéfy na stěnách praček Bosch jsou funkčním prvkem, který má tlumit hluk vydávaný vibrační jednotkou. Plus pevná konstrukce krytu a boční panely. AntiVibration totiž není pouhým návrhem, ale společným vývojem inženýrů a konstruktérů na základě jejich znalostí zákonů mechanické fyziky a zejména akustiky.

Sedm energetických tříd stanovených směrnicí Evropské unie z roku 2010. od nejúspornější po nejdražší třídu „G“. Věnujte pozornost energetické účinnosti spotřebičů, abyste nemuseli litovat nákupu. To je důležité zejména u spotřebičů, které jsou trvale nebo nepřetržitě napájeny, jako jsou odsavače par a chladničky.

Úzká pračka Bosch WLP20265OE je multifunkční model s kapacitou až 6 kg prádla.5Kg

U praček a myček nádobí můžete odložit spuštění programu o 1 až 24 hodin. Speciální digitální displej vás informuje o čase zbývajícím do konce provozu.

Sprchový systém 3D Aquaspar je způsob praní, při kterém se prádlo dostává do kontaktu s roztokem pracího prostředku nejen na dně bubnu, ale je také stříkáno shora. Intenzivní zvlhčování prostřednictvím několika skupin otvorů v bočních a zadních stěnách bubnu, v chapadlech a také prostřednictvím speciálního límce nad dvířky násypky.

Úsporné a tiché invertorové motory EcoSilenceDrive s permanentními magnety místo kartáčů a elektronickým řízením dosahují co nejrychleji nejvyššího zatížení a jsou mimořádně spolehlivé a odolné.

pračky, bubnem, nerezové, oceli

Zakřivená a kruhová žebra na bocích praček Bosch jsou funkčním prvkem, který je určen k pohlcování hluku vznikajícího při vibracích. Plus pevná konstrukce skříně a bočních panelů. AntiVibration totiž není pouhým návrhem, ale společným vývojem inženýrů a konstruktérů na základě jejich znalostí zákonů mechanické fyziky a zejména akustiky.

Sedm energetických tříd stanovených směrnicí Evropské unie v roce 2010, od nejúspornější třídy „A“ po nejnákladnější třídu „G“. Věnujte pozornost energetické účinnosti zakoupených spotřebičů, abyste nemuseli litovat nákupu. To je důležité zejména u spotřebičů, které jsou dlouhodobě nebo nepřetržitě napájeny ze sítě, jako jsou odsavače par a chladničky.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS